به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا باید تقویت بشه اگه بخواد مدعی اول قهرمانی بشه :
تو دفاع باید لاپورته رو بیارن بهترین گزینست برای جانشینی ماسکرانو ی افت کرده..
خط هافبک برای جانشینی بوسکتس که از روی شکم سیری بازی نکنه نمانیا ماتیچ یا کروچوویاک سویا هست که ویژگی های دفاعی شون فوق العاده زیاده ، اونقدر که تو خط دفاع هم میشه ازشون استفاده کرد چیزی که بوسکتس نقطه ضعفشه
برای جانشینی اینیستا در آینده و البته راکیتیچی که سطحش پایینه وراتی ، کوتینیو و.. هستن که بعیده بارتومئوی ابله اینا رو بخره..
تو خط حمله هم برای جانشینی MSN هری کین یا همین کوتینیو که توانایی بازی در خط حمله داره به نظرم مناسبه

۲۶ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
با این تیم مدیریتی فکرم نکنید یه بازیکن به درد بخور بیاد... باز لااقل برا هافبک سال آینده بازیکن خوب کم نداریم. اما دفاع واقعا یه پویول لازم داره...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
دیشب هم گفتم ؛ یا باید خرج کنیم یا انتظاراتمون رو محدود کنیم به لیگ اسپانیا اونم نه خیلی زیاد.
اگه میخوایم سال بعد هم برای هر دو جام لالیگا و اروپا مدعی باشیم (از نظر من) واجبه هر 4 نفر خط دفاعی رو عوض کنیم و مستحبه 2 هافبک به تیم اضافه کنیم یکی بازیساز و یکی هم دفاعی. همچنین واجبه خیلی بازیکنا رو بفروشیم (یکی یکی همه رو توضیح میدم)

تو پست دفاع راست دنی آلوز با همه احترامی که براش قائلم باید کنار بره و یه بازیکن سطح بالا بیاد. اون بازیکن الکسیس ویدال نیست. من به شخصه الکسیس ویدال رو تو این نیم فصل در سطح بارسا ندیدم. پیشنهاد من برای این پست بلرین دفاع راست آرسنال هست.

برای پست دفاع وسط باید 2 تا بازیکن سطح بالا بخریم. پیکه رو هم نگه داریم برای نیمکت این پست و بقیه مدافعا رو هم بفروشیم برن. پیشنهاد من هاملز مدافع دورتموند و جان استونز مدافع اورتون هست.

تو پست دفاع چپ با همه احترامی که برای آلبا قائلم ولی تو تعداد زیادی از بازیها جزء ضعیفترین بازیکنامون بوده و به معنای واقعی کلمه تیم رو به فنا داده. پیشنهاد من برای این پست رودریگز مدافع چپ ولفسبورگ هست.
این 4 پست خریدهای واجب هست از نظر من.

خرید هافبک دفاعی و هافبک هجومی هم که بالا گفتم مستحبه فقط به خاطر بودجه س وگرنه از نظر فنی واجب اندر واجبه البته به شرطی که تعصب رو بذاریم کنار.
پیشنهادم برای هافبک دفاعی ویدال هافبک فعلی بایرن و پیشنهادم برای هافبک بازیساز پوگبا هافبک همه کاره یوونتوس ه.

بصورت مجزا از خریدها ، فروختن تعدادی از بازیکنامون از هم از واجباته که به نظر من اینا هستن (دنی آلوز-الکسیس ویدال-داگلاس-ماسکرانو-ورمالن-بارترا-آلبا-آدریانو-بوسکتس-آردا-راکیتیچ-اینیستا-مونیر-ساندرو)

راجع به آلوز و آلبا که بالا توضیح دادم.

راجع به اینیستا بگم با تمام احترام و علاقه خیلی زیادی که بهش دارم متاسفانه باید قبول کرد که تو سن کم تموم شده. شرایط سنیش هم طوری نیست که مثل پویول یکی دو سال منتظر بشیم تا با پیراهن بارسا خداحافظی کنه. شرایطش مشابه شرایط کریس رونالدو تو رئاله و الان عاقلانه ترین کار فروشش تو پایان همین فصل به بالاترین قیمته.

راجع به بوسکتس بگم که تا وقتی گواردیولا بود با توجه به شرایط سنیش امید داشتم که تو کارهای دفاعی بهتر بشه و ازش حمایت میکردم اما الان باید گفت پست هافبک دفاعی تیم رو به فنا داده و چون احتمالا از تیم هایی مثل سیتی پیشنهاد نجومی داره فروشش بهترین کاره.

راجع به راکیتیچ هم بگم چون فرض رو بر این گذاشتم که همه خریدهایی که گفتم انجام میشه از جمله پوگبا و ویدال ، اسم راکیتیچ رو تو لیست فروش ها گذاشتم تا بخشی از هزینه ها دربیاد وگرنه فروشش اشتباهه.

بقیه هم که نیاز به توضیح نداره. بنجلن به درد بارسا نمیخورن.

پ.ن: شاید شوخی به نظر برسه ولی باور کنید همه این موارد لازمه که جزء 3 تا تیم برتر اروپا بمونیم. نتایج پارسال و البته امسال واقعا شاهکار MSN و انریکه بود وگرنه تیم چند ساله که به تغییر نسل نیاز داره. مدیران والبته هواداران نباید احساسی تصمیم بگیرن و از روی اسمها قضاوت کنن.
اینتر سه گانه گرفت ولی همه میدونستن که به تغییر نسل نیاز داره ببینید الان کجاست؟
میلان چی شده؟ میلانی که 7 بار قهرمان اروپا شده.
حتی منچستر هم قسمتی از مشکلاتش به همین قضیه مربوط میشه. به تغییر نسل نیاز داشتن ولی بنجل خریدن درست مثل ما.
البته ما مثل اونا نمیشیم چون مسی رو داریم و میتونیم بازم ازش به عنوان تراکتور استفاده کنیم و همه بار رو بندازیم رو دوشش.
بازم میگم شاید تو نظر بعضیا شوخی به نظر بیاد ولی لازمه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دیبالا التماس می کرد بیاد این احمقا نگرفتنش، حالا واقعا انتظار داری بتونن حتی یکی از این اسامی رو بخرن؟!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
Fire & Blood نوشته:

دیبالا التماس می کرد بیاد این احمقا نگرفتنش، حالا واقعا انتظار داری بتونن حتی یکی از این اسامی رو بخرن؟!

واقعا احمق برازنده است!پست صفحه قبل هم گفتم رفتن دنبال گامیرو که داره میشه 29 ساله!اصن جدی تر هم شده قضیه!خوب وبد بودنش بحث نیست این خرید نتیجه گرا کار بارسا نیست باید آینده نگر باشن.

بعد زیر و رو کردن کل دفاع در حد غیر ممکنه!حتی اگه آلوز و آلبا این فصل بد بوده باشن امکانش نیست!60 میلیون برا تقویت در نظرگرفتن که 40 تا 50 تا برای یک مدافع وسط خرج میشه....که با ده میلیون باقی مونده کاری نمیشه به جز اینکه دنیس رو برمیگردونن که فعلا خوشبختانه داره میدرخشه تو ویارئال

اما در مورد خروجی هایی که نام بردم پست قبلیم حالا که فکر میکنم یک سری هاش بعیده...استاد متئو رو لوچو قبولش داره و احتمالا رفتنش یک فصل تاخیر میافته
ساندرو خیلی وقته که معلومه میره(حیف که موقع اوج گرفتنش نزدیک یک نیم فصل بهش اعتماد نشد و از دور خارج شد)ولی مونیر بستگی به شرایط داره مگر اینکه معاوضه کنن.احتمالا این بابا کهبرام غیر قابل تحمله موندگاره.

ولی خروجی های قطعی به نظر میرسه:آدریانو،داگلاس و ورمایلن و شاید بارترا باشه...که اینا رو کیلویی هم نمیخرن.

آلوز خودش هم این فصل به زور موند و احتمالا میره این اواخر هیچ کس رو هو نکرده باشن این بیچاره هو شده که حتی گند زده باشه حقش نیست...آلوز و آردا رو اگه باشگاه تیریپ معرفت برنداره که تازه جذبش کرده و بی احترامی و فلان بیسار!میشه خوب فروختشون به چینی ها

کلا حدسم اینه خریدای بارسا اینطوریه فصل بعد:
مارکینیوس دفاع وسط-
دنیس که میاد-
بازوئر از آژاکس که هم خودش علاقه داره و هم باشگاه فکر کنم در نظر داره،هافبک دفاعیه و میگن دفاع هم میتونه ولی همون یک پست کافیه!یه مدت دل خوش کردیم روبرتو آچار فرانسه هست الان سرگیجه گرفت!اگه یک پست متمرکز بود میتونست از فیکسای تیم باشه ولی چوب نیمکت نداشته رو خورد-
و یه خرید موقتی کار راه بنداز مثل گامیرو که ذخیره سوارز باشه-

که به نظرم بیخیالش شن یه جوون بگیرن که آینده تیم باشه!
من بازیها رو ندیدم ولی یکی مثل آرکادیوژ تو آژاکس با سن کمش آمار قابل قبولی داره،باربوسا که میگن حتی بارسا تو نقل و انتقالش میتونه دخیل باشه...
از مهاجم هدف بگذریم،اگه اینا بجنبن کسایی مثل محرز و سانه چراغ سبز نشون دادن...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
حال کردید با پاس گل هاملز؟ به قول عادل پاسش یک گل ارزش داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Amir نوشته:

حال کردید با پاس گل هاملز؟ به قول عادل پاسش یک گل ارزش داشت.

متس هوملس واقعا عالیه! اگه بیاد دفاعمون بیمه ست! .. اما قیمتش بالاست و دورتموند به راحتی موثرترین بازیکنش رو نمیده!... خصوصا با رفتن بیشتر ستاره هاشون از جمله گوتزه و لواندوفسکی! و البته مدیرای خسیسمون!
اما لاپورته هم جوونه هم در آینده به مدافع بهتری نسبت به هوملس تبدیل میشه!.. جزء ده استعداد برتر دنیا هم هست در کنار آلن هلیلوویج! ... با 21 سال سن رکورد 100 بازی رو داره و حسابی با تجربه ست! ...

۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
هوملس رو اگر می خواستند بگیرن همون 3 سال پیش می گرفتن.کلا پیکه و چند تا نخاله تو پست دفاع رو رد کنن بره من راضیم.سیاست های نقل انتقالات باشگاه اینه که توجه ای به اسم ها نداره؛ برحسب نیاز تاکتیکیش خرید می کنه.شاید بعضی از اینا مناسب سبک بارسا نباشن.

بیچاره هوادرها! عمرا اگر 3 تا بازیکن تراز اول رو یکجا بگیرن.اولویت جوون گرایی با تکیه برداشته های خود تیمه.سمپر، دنیس سوارز، روبرتو، آلن، کاپتوم.فروش آردا هم با اینکه مدت کوتاهی تو تیم هست فعلا درست نیست باید یک فصل بگذره بعد عملکردش رو سنجید.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
چیزی که مشخص و مسلمه اینه که بارسا به یه مدافع وسط مطمئن نیاز داره، اونم نه الآن، از همون لحظه ای که پویول رفت نیاز داشتن، که متاسفانه با خریدهای اشتباه توو این پست، بارها و بارها این اشتباه رو تکرار کردن، به نظر من
تو پست دفاع مرکزی ما باید این فصل متئو و فرمایلن رو صد در صد بفروشیم، حتی اگه شده مفا بفروشیم... چون حضور این بازیکنا رو نیمکت و عدم کارایی شون موقعی که سرمربی نیاز به تعویض داره فقط بیشتر تیم رو دچار بحران می کنه، یعنی فرض کنید همین فصل متئو و فرمایلن نبودن... باور کنید حداقل برای بارترا که بارها ثابت کرده اگه فرصت بهش برسه می تونه اون روح لاماسیایی شو نشون بده، جای بیشتری باز میشد
حالا ام این فصل صد در صد ما به یه مدافعی در حد و اندازه های هوملز نیاز داریم که در کنار پیکه مدافعای اصلی تیم باشن... ماسکرانو و بارترا هم به عنوان ذخیره مناسب هستن... ضمن اینکه ماسکرانو هم اونقدر به سطح پیکه نزدیک شده که پیکه هم بدونه اگه تعلل کنه دیگه همیشه فیکس نخواهد بود
با توجه به رفتن دنی هم، برای این پست یه دفاع راست خیلی خوب و باتجربه، اما جوان لازم داریم که تا سالها خیالمون رو راحت کنه
بیرین گزینه ی خوبیه... ضمن اینکه جناب لرد رو هم بهتره بندازن سطل آشغال، چون با فروشش به هر تیم دیگه ای، در حق اون تیم ظلم می کنن... ویدال رو هم اگه قراره انریکه بهش اعتقاد نداشته باشه ردش کنن بره، و اگه قراره بهش یه فصل دیگه هم فرصت بدن که بیشتر جا بیفته، بازم خوبه
آدریانو هم باید بره... باید توجه کنیم که باشگاه این فصل دنبال خرید دفاع چپ نمیره... و اگه آلبا مصدوم بشه... باید یه بازیکن برای جانشینی ش باشه...اگه دفاع وسطی که قراره خریده بشه، قدرت بازی تو دفاع چپ رو هم داشته باشه عالی میشه... چون بازی هایی که آلبا نیست دوباره پیکه ماسکرانو وسط بازی کنن و دفاع جدید بره سمت چپ رو پر کنه
بهرحال من فکر می کنم باشگاه اگه بتونه براوو، ترشتگن رو حفظ کنه و یه مدافع راست مطمئن و یه مدافع مرکزی درجه یک با قابلیت بازی در دفاع چپ رو بخره مشکلات دفاعی تیم تا حدودی حل بشه
تو خط هافبک... اینیستا اصلا دیگه هافبک تراز اولی نیست... نه فقط امسال که حتی پارسال هم سطح ژاوی خیلی از اینی بالاتر بود.... نمی دونم چرا اینیستا دیگه هیچ وقت به اوج بر نگشت و تو یه سطحی بازی ش مونده... با توجه به این و بقیه ی هافبکای تیم که همه شون سطح شون از اینیستا پایین تره، بارسا صد در صد به یه هافبک تراز اول در حد و اندازه های پوگبا نیاز داره... وراتی رو میگن همیشه مصدومه...
و برای مهاجم باید توجه کنیم تا وقتی نیمار و سوارز و مسی باشن قرار نیست بازیکنی مث دیبالا بیاد نیمکت نشین اینا بشه که سالی شیش تا بازی بهش برسه یا نرسه... و من فکر می کنم فعلا اگه بتونم بازیکنی مث داوید ویا (خود داوید ویا نه ها... چون اصلا نمی دونم الان چه سطحی از فوتبال بازی میکنه) اما بازیکنی با کیفیت ویا، یا همون هانری گذشته، یعنی باتجربه، گلزن، و اینکه با نیمکت نشینی مشکلی نداشته باشه... برای این پست هم به نظر من باید بازیکن شاخصی بگیریم... بازیکنی که آماده و گلزن باشه، اما جوون نباشه... مث دروگبای یکی دو فصل پیش
پس شد اینا:
خریدهای خیلی ضروری:
1- یه مدافع وسط درجه یک که ترجیحا قابلیت بازی تو دفاع چپ رو هم داشته باشه
2- یک دفاع راست جوون و با تجربه که جایگزین مناسبی برای دنی باشه و تا سالها خیالمون رو از این پست راحت کنه
3- یه هافبک که بتونه خلا ژاوی رو پر کنه، کاری که بعد ژاوی نه اینیستا نه رافینیا نه راکیتیچ نه آردا نه روبرتو و نه هیشکی دیگه نتونسته بکنه.... من پوگبا رو خیلی دوست دارم ولی خیلی گرونه :/
4- یه مهاجم باتجربه و کاربلد که قبلا جزو بهترین مهاجمای عصر خودش بوده و بوی گل بده... اما نه اینقد پیر و از کار افتاده باشه که نتونه بدوه... نه اینقدر سرحال و قبراق باشه که قیمتش سر به فلک بکشه... فک میکنم خیلی از مهاجمای اسطوره ای سایر تیم ها هستن که مث خود هانری آرزوی بازی کردن برای بارسا رو داشته باشن، بارسا باید بره دنبال یه همچین مهاجمایی... ممنون میشم اگه بچه ها برای هر چارتا پست پیشنهاد بدن
فقط زودتر که من فردا می خوام برم بازار خلاصه

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
بازی لسترسیتی و سوانزی رو دید که از شبکه ورزش پخش میشد و لستر 4-0 برد؟
خداوکیلی دیدید ریاض محرز هافبک لستر چه بازی خارق العاده ای کرد؟
این فصل هر بازی ازش دیدم فوق العاده بوده. هم دریبل های قشنگی میزنه هم پاس های خفنی میده هم شوت های خوبی داره. مثل دیبالا خودش هم ابراز تمایل کرده بود به بارسا. اگر قرار باشه همیشه مثل این فصل بازی کنه خیلی به دردمون میخوره.
آخه راکیتیچ و آردا چه دردی از بارسا دوا میکنن؟ حتی اگر پول خرید امثال پوگبا رو نداریم حداقل میتونیم با پول فروش یکی از این دو تا محرز رو بخریم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۳,۸۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۵۹۰ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۵,۱۴۹ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۰۶۳ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۷ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۳۸۱ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۸۹ بازدید
۱۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۷۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!