به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خب بچه ها نقل انتقالات دیگه داره شروع میشه بحث رو بهتره ببریم روی نقل و انتقالات

خب اخبار زیادی برای خرید های بارسلونا به گوش میرسه از جمله فورلان اگئرو ، فابرگاس ، و روسی خب بهتره بریم سر بحث همیشه گی یعنی فابرگاس، خب احتمال اینکه بیاد بارسا زیاده ولی این وسط میمونه جایگاهش توی ترکیب ما ، الان خط هافبک بارسلونا با بوسکتس ، ژاوی و اینیستا میچرخه بوسکتس رو که گواردیولا تقریبا غیر ممکنه حتی به فابرگاس هم ترجیه بده و تازه فابرگاس پست تخصصیش هافبک هجومی هست پس بوسکتس کماکان توی پست خودش میمونه این وسط ژاوی هست و اینیستا حالا دو راه وجود داره یا واقعا گواردیولا اینیستا یا ژاوی زو خیلی از بازی ها از ترکیب بیرون میزاره و فابرگاس رو به جای یکیشون میاره، یا مجبوره یک تغیراتی توی ترکیب تیم ایجاد کنه ! که به نظرم با اومدن فابرگاس گزینه 2 محتمل تره ! بهترین حالت برای این کار اینه که گواردیولا یک مهاجم کم کنه و فابرگاس رو فیکس کنه ! یعنی فابرگاس عملا بشه تک هافبک فوروارد تیم و جلو تر از اینیستا و پشت سر ویا که به سمت چپ میره و مسی سمت راست بازی میکنه به صورت زیر:

بوسکتس

اینیستا
ژاوی

فابرگاس

و خط حمله تیم رو دونفره کنه که ویا و مسی اون رو تشکیل میدن
با توجه به توانیایی های فابرگاس این موضوع ضرر بزرگی به بارسلونا نمیزنه چون فابرگاس هافبک فوروارد گل زن هست و همیشه به جلو میزه در عین حال که با پاس های متوالی مهاجمین رو به سمت گل زدن هدایت میکنه خودش هم پا پاس های ژاوی و اینیستا تغزیه میشه

این حالت بهترین حالت هست به نظر من چون اگر قرار باشه حالت اول رو در نظر بگیریم ممکنه به تیم ضرر وارد بشه نبود اینیستا و یا ژاوی خطر ناکه

۱ خرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
جون هرکی دوست دارید بی خیال این فابرگاس شید! چرا انقدر دید پرز وار دارین؟ برای چی بارسا باید جایی بازیکن بخره که بهترین ها رو داره؟ برای چی وسط این همه به اصطلاح مشکل مالی بیایم 40-50 میلیون خرج بازیکنی کنیم که خیلی کمتر از تیاگو و دوس سانتوسه؟

تو رو خدا یه کم منطقی فکر کنین!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من ژاوي در كناره ها خوب بازي نميكنه حامد از تو بعيده اين تركيب را بچيني.

۱ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من خودم همیشه گفتم که تیاگو بهتر از فابرگاسه و همیشه از تیاگو حمایت کردم حتما خودتون میدونید و توی ارسال هام هم دیدید من خودم عاشق تیاگو هستم و مطمئنم که بهتر از فابرگاس بازی میکنه، ولی باشگاه دنبال فابرگاس هست احتمال اینکه بیاد زیاده برای همین من ترکیب پیشنهادی خودم رو با توجه به امدن احتمالی فابرگاس گفتم

نقل قول
به نظر من ژاوي در كناره ها خوب بازي نميكنه حامد از تو بعيده اين تركيب را بچيني.

محمد جان فکر کنم شما درست متوجه منظور من از اون ترکیب نشدی ! من ژاوی رو سمت راست گزاشتم منظورم این هست که ژاوی همینجایی که هست بازی میکنه اینیستا هم همینجایی که الان هست فقط یک مهاجم کم میشه و فابرگاس میاد جلو ژاوی و اینیستا بازی میکنه منظورم این نبود که ژاوی بیاد کناره ها

۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
از دوستان به خاطر عکس ها و کلیپ ها تشکر میکنم.

و 73 درصد مالکیت توپ رو در این فصل به همه ی طرفداران فوتبال بارسلونا تسلیت میگم.

جا داره این قهرمانی رو به همه ی هواداران تیم بارسلونا تبریک بگم.

و بازی کردن بوسکتس رو به پدر محترمشون و تمامی عزیزان نژاد پرست تبریک میگم.

و همین طور درخشش توره در منچستر رو به همه تسلیت گفته.

و از اینکه بعد از پایان هر بازی چه کیتا بازی کنه و چه بازی نکنه به قول اقای گواردیولا کیتا خیلی به ما کمک کرد تبریک میگم.

از طرف دیگه جا داره 700 تا پاس به عقب برای زدن یک گل رو به همه ی طرفداران تیم بارسا تبریک و به همه ی طرفداران فوتبال بارسا تسلیت بگم.

در پایان میخوام از فوق ستاره ی این فصل جناب والدز به خاطر دریافت جایزه زامورا تشکرم کنم-مطمئنا 73 درصد مالکیت بارسا تاثیری در گل نخوردن این ابر دروازه بان نداشته.

و در پایان پایان درخشش ایبرا در میلان و محو شدن رونالدینهو و هم چنین زخم های پای مسیح رو به همه ی دوستان گلم تبریک بگم بگم!!!

و در پایان پایان پایان جا داره از اقای گواردیولا به خاطر پایبندی به فلسفه ی بورسیا... تبریک بگم و همین طور چون امسال هیچ بازیکن غیر کاتالانی و مخصوصا قد بلند اونم از نوع خیلی بلند در بارسا نداشتیم که بدرخشد و در پایان فصل به مزاایده گذاشته شود جا داره به خاطر این عقده تسلیت بگم.

و در پایان پایان پایان پایان جا داره جایزه ی خر فرض کردن ادم رو به اقای راسل.

جایزه ی یه عمر حضور پررنگ در زمین رو به پدرو و کیتا

جایزه ی فولسفه ی (!) بارسا به همرا تندیس گاندی به خاطر حمایت همه جانبه از ... و هینطور پشم زرین رو به خاطر ... رو به اقای گواردیولا

کفش طلایی گل خراب کردن رو به ویا

جایزه ی پاس به عقب دادن رو به بوسکتس و ...

خرس بنفش بهترین بازی رو به بوسکول و پدرو

جایزه ی زامورا به همراه قسمتی از خاک ایشون که بشه بقای عمر دکتر رو به جناب دکتر

و جایزه ی میل به حمله و پایبندی به فلسسفه ی بارسا رو به مسیح-اندرس مقدس-سرورم پویول-دنی الوز-پیکه و ژنرال بزرگ ژاوی تقدیم میکنم.

بخش دوم اهدای جوایز به زودی اعلام خواهد شد.

زنده باد فوتبال بارسلونا-ژنده باد رونالدینهو-زنده باد ارژانتین

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
خب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خسته نشدی این همه نوشتی؟؟؟

حالا که چی؟؟؟

درسته بعضی از امور امسال بد بود و مایه ی آبرو ریزی اما شما که با این قلم زیبا و دست هرچی جلال آل احمد و ویلیام شکسپیر رو از پشت بستی بهتر نبود به جای این جملات ؛ یه تبریک زیبا به دوستات میگفتی ................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم قبول دارم سوگلی پروری و آبرو ریزی؛ امسال بعد از رفتن خوان لاپورتای عزیز یکم زیاد شد !!!!!

اما خوب نیست که تو سایت خودمون ...... سایتی که خیلی ها به اندازه جونشون دوسش دارن اینطوری آبروی مقامات رو ببریم .........

اینطوری که میشه جریان پرسپولیس ................

بهتر بود این حرف ها زده نمیشد و همون طور که در قوانین سایت هم شاهد هستیم هر گونه توهین به بازیکنان ، مدیران ، مسئولان و حتی کوچکترین عضو خانواده ی بزرگ بارسا ممنوع هست .....

امیدوارم آقا سعید رسیدگی کنن ..............

زنده باد بارسا

زنده باد کاتالان

زنده باد پرنده کوچک آسمان نیوکمپ

۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
آبرو ریزی یعنی چی ؟

جلوی تیمی لجن که از هر تاکتیک و ترفندی اعم از کف گرگی ، لگد ، خطاهای وحشیانه ، راه رفتن از روی پای بازیکنای بارسا ، جنگ روانی بیرون زمین ، جنگ روانی درون زمین ، و ... برای نتیجه گیری استفاده میکنه ، بارسا حق نداره از خودش دفاع کنه ؟! میدون جنگ این حرف ها رو نداره . تیم مقابل نجاست رو به زمین بازی کشید ، بارسایی ها هر چی سعی کردن پاکش کنن نشد که نشد ! در جواب هم بارسایی ها یکی 2 تا حرکت در شآن خود رئالی ها برای دفاع از تیم انجام دادن . کدوم آبرو ریزی ؟! دفاع شخصی اسمش آبرو ریزی نیست !

بارسا سعی کرد بازی رو کارهای غیر اخلاقی نکشونه ، وقتی دید نتیجه نمیده به درستی مثل خودشون که نه ، 1 دهم کار غیر اخلاقی اونها رو در جواب استفاده کرد .

لطفا جو گیر نشید و شعار جوگیرانه ندید .

جالبه که مورینیو به اخراج موتا بازی پارسال ، اخراج راموس بازی 5 - 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و اخراج فن پرسی از آرسنال اعتراض داشته ! قبل و بعد بازی مانور میده و داور ها رو تحریک میکنه که به تیم وحش و بربرش کارت ندن ! با اینکه حقشه 8 نفره بشه تیمش ( بر اساس قوانین داوری ) میاد به 10 نفره شدن تیمش بعد بازی اعتراض میکنه ! و تصمیمات صحیح داور رو هم میگه اشتباه بودن !! نمونه اش اخراج راموس بازی 5 - 0 ، اخراج په په ، و ... ! با این جور کثیف بازی ها توی مطبوعات داور رو تحت فشار میذاره و نمیذاره داور تصمیم درست و به حق رو بگیره . وگرنه حقش توی هر 4 الکلاسیکو میانگین 9 نفره شدن بود !

همه جور حرکت رزمی روی پای بازیکنامون انجام شد ، همه جور جنگ روانی بیرون زمین و درون زمین علیهمون راه انداختن ، اونوقت بعضی ها انتظار دارن بارسایی ها بشینن نگاهشون کنن و پایبند به اخلاق باشن !

صبر هم حدی داره ، اگه بارسایی ها از این ترفند ها استفاده نمیکردن احتمال داشت بارسا به رئال ببازه ! اونوقت کسی میتونست جلوی دهن گشاد مورینیو و رونالدو و بربر های دیگه ی رئالی رو بگیره ؟! تا چند سال رسوای عالم میکردن ما رو با کوری خونی هاشون !

این مورینیو پارسال با این ترفند های کثیفش و با رسوایی داوری سن سیرو و نیو کمپ بارسا رو حذف کرد ، هنوزم که هنوزه اون بازی رو جزو افتخاراتش میدونه ! تا 10 سال دیگه هم میاد میگه من تلاش کردم ، زحمت کشیدم ، عرق ریختم و قهرمان شدم ! از همه مهمتر بارسا رو حذف کردم ! اونوقت بارسا همه ی قهرمانی هاش رو با یوفا و داوری بدست آورده !

اوج حقارته که یه نفر خودش بودار ترین قهرمانی ها رو داره ، اونوقت موفقیت یه تیم دیگه رو زیر سوال میبره ! البته مورینیو خودش اینها رو خوب میدونه ! ولی از تنها ابزارش یعنی مطبوعات به راحتی و با اعتماد به نفس کامل میاد جلوی دوربین و مثل سگ دروغ میگه و تصاویر و تاریخ رو انکار و تحریف میکنه ، تا روی مخ مردم گری گوری تاثیر بذاره ! بدبختانه موفق هم بوده !

۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
درود به شما دوست عزیز ...................

درود ........................

خیلی خوشم اومد .....................

لذت بردم ......................

آقا حامد ناسلامتی تاپیک بحث آزاد هست داداشی ...........

واقعا وقتی یه بارسایی با این ادبیات شیوا از تیمش دفاع میکنه خونم به جوشیدن میاد و احساس غیرت میکنم ..........

بازم درود بر شما..................

۱ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Don.Andres نوشته:

آبرو ریزی یعنی چی ؟

جلوی تیمی لجن که از هر تاکتیک و ترفندی اعم از کف گرگی ، لگد ، خطاهای وحشیانه ، راه رفتن از روی پای بازیکنای بارسا ، جنگ روانی بیرون زمین ، جنگ روانی درون زمین ، و ... برای نتیجه گیری استفاده میکنه ، بارسا حق نداره از خودش دفاع کنه ؟! میدون جنگ این حرف ها رو نداره . تیم مقابل نجاست رو به زمین بازی کشید ، بارسایی ها هر چی سعی کردن پاکش کنن نشد که نشد ! در جواب هم بارسایی ها یکی 2 تا حرکت در شآن خود رئالی ها برای دفاع از تیم انجام دادن . کدوم آبرو ریزی ؟! دفاع شخصی اسمش آبرو ریزی نیست !

بارسا سعی کرد بازی رو کارهای غیر اخلاقی نکشونه ، وقتی دید نتیجه نمیده به درستی مثل خودشون که نه ، 1 دهم کار غیر اخلاقی اونها رو در جواب استفاده کرد .

لطفا جو گیر نشید و شعار جوگیرانه ندید .

جالبه که مورینیو به اخراج موتا بازی پارسال ، اخراج راموس بازی 5 - 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و اخراج فن پرسی از آرسنال اعتراض داشته ! قبل و بعد بازی مانور میده و داور ها رو تحریک میکنه که به تیم وحش و بربرش کارت ندن ! با اینکه حقشه 8 نفره بشه تیمش ( بر اساس قوانین داوری ) میاد به 10 نفره شدن تیمش بعد بازی اعتراض میکنه ! و تصمیمات صحیح داور رو هم میگه اشتباه بودن !! نمونه اش اخراج راموس بازی 5 - 0 ، اخراج په په ، و ... ! با این جور کثیف بازی ها توی مطبوعات داور رو تحت فشار میذاره و نمیذاره داور تصمیم درست و به حق رو بگیره . وگرنه حقش توی هر 4 الکلاسیکو میانگین 9 نفره شدن بود !

همه جور حرکت رزمی روی پای بازیکنامون انجام شد ، همه جور جنگ روانی بیرون زمین و درون زمین علیهمون راه انداختن ، اونوقت بعضی ها انتظار دارن بارسایی ها بشینن نگاهشون کنن و پایبند به اخلاق باشن !

صبر هم حدی داره ، اگه بارسایی ها از این ترفند ها استفاده نمیکردن احتمال داشت بارسا به رئال ببازه ! اونوقت کسی میتونست جلوی دهن گشاد مورینیو و رونالدو و بربر های دیگه ی رئالی رو بگیره ؟! تا چند سال رسوای عالم میکردن ما رو با کوری خونی هاشون !

این مورینیو پارسال با این ترفند های کثیفش و با رسوایی داوری سن سیرو و نیو کمپ بارسا رو حذف کرد ، هنوزم که هنوزه اون بازی رو جزو افتخاراتش میدونه ! تا 10 سال دیگه هم میاد میگه من تلاش کردم ، زحمت کشیدم ، عرق ریختم و قهرمان شدم ! از همه مهمتر بارسا رو حذف کردم ! اونوقت بارسا همه ی قهرمانی هاش رو با یوفا و داوری بدست آورده !

اوج حقارته که یه نفر خودش بودار ترین قهرمانی ها رو داره ، اونوقت موفقیت یه تیم دیگه رو زیر سوال میبره ! البته مورینیو خودش اینها رو خوب میدونه ! ولی از تنها ابزارش یعنی مطبوعات به راحتی و با اعتماد به نفس کامل میاد جلوی دوربین و مثل سگ دروغ میگه و تصاویر و تاریخ رو انکار و تحریف میکنه ، تا روی مخ مردم گری گوری تاثیر بذاره ! بدبختانه موفق هم بوده !

کاملا درسته ، اگر قرار بود ساکت میشستیم و حرف نمیزدیم که این مورینیو کثیف و ابله های دور و برش همش برای ما کری میخواندن و برد کثیفشون مقابل ما به رخ مون میکشیدن از این به بعد هم امیدوارم همینجوری باشه تا دهن مورینیو بسته بشه

۱ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فابرگاس اماده انتقال به بارسلونا ، منابع انگلیسی این رو تایید کردند و اسپورت هم خبرش رو گذاشته ظاهرا ونگر هم دیگه نمیخواد مقاومت کنه البته پیشنهاد 57 میلیون یورویی هم بی تاثیر نبوده

منبع

۱ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۶۴ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۶۳۲ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۷۲۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۸۶۳ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۷۵ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۷۲ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۱۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!