به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پروین: دایی باید کمترین دغدغه را داشته باشد/ امیدواریم در بازی‌های باقی‌مانده خوب نتیجه بگیریم

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به ریاست محمدصادق اکبری و با حضور علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد و درباره مسائل مختلف باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس گفتگو و تبادل نظر شد.
در این نشست که در دفتر محمد جمشیدی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز به دعوت علی پروین و اعضای هیئت مدیره حضور یافت و موضوعات مهمی را درباره تیم فوتبال پرسپولیس با اعضای هیئت مدیره در میان گذاشت.
علی پروین درباره این نشست گفت: جلسه بسیار خوب و البته مهمی بود. آقای دایی سرمربی تیم پرسپولیس نیز در جلسه حضور یافته و درباره موضوعات مختلف تیم مباحثی مطرح و ایشان برخی موضوعات و مسائل را با مدیریت باشگاه و اعضای هیئت مدیره در میان گذاشتند و ما تلاش می کنیم این مسائل را بررسی کرده و برای رفع برخی از مشکلات اقدامات لازم را انجام دهیم. سرمربی باید با کمترین دغدغه و آرامش کار خود را انجام دهد و تمام توان ما صرف این خواهد شد که تیم در آرامش فعالیت کرده و سرمربی تمرکز لازم را برای امور فنی داشته باشد. آقای دایی از افتخارآفرینان فوتبال کشور ما بوده و در عرصه مربی گری نیز کارنامه خوبی دارد و ما امیدواریم که در سایه درایت کادر فنی، همت و تلاش بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران شاهد نتایج مطلوب تیم در بازی های باقی مانده باشیم. کادر مدیریتی باشگاه نیز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا شرایط را برای موفقیت تیم فراهم نماید. این وظیفه ماست و تمام تلاش ما طی روزهای اخیر تامین منابع مالی و حل و فصل برخی مشکلات بوده است.
پروین در پایان گفت: ما سعی می کنیم در جلساتی که برگزار می کنیم موضوعات تیم را از کادر فنی جویا شویم و آنچه که از دستمان برمی آید برای حل و فصل مشکلات انجام دهیم.
در این نشست دو ساعته محمدصادق اکبری، علی پروین، محمد جمشیدی و محمدحسن نامی و علی دایی نیز در بخشی از جلسه حضور داشتند.

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دایی: به تنهایی نمی شود وارد جنگ شد/ پروین قول های امیدوار کننده ای داده است/ بازیکنانم پول هواپیما را می دهند، عمق فاجعه را ببینید!

باز هم تاکید می‌کنم ما بچه‌های واقعا باغیرتی داریم و تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که در بازی‌های باقیمانده انتظارات باشگاه و هواداران را برآورده کنیم تا شرمنده آنها نشویم
سایت گل- علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس عصر امروز در جلسه ی هیئت مدیره شرکت کرد و پس از آن این جلسه را مفید ارزیابی کرد. وی در این باره گفت: برگزاری این نشست در شرایط کنونی می‌تواند مفید و راهگشا باشد. به نظرم جلسه بسیار خوبی بود، ما برخی مسائل و موضوعات مهم مرتبط با تیم را با هیات مدیره و مدیریت جدید در میان گذاشتیم و آنها نیز قول‌های امیدوارکننده‌ای دادند تا این مشکلات برطرف شود. آقای پروین تاکید داشتند در اسرع وقت مسائل و مشکلات اعضای تیم را حل و فصل می‌کنند، به این امید که بنده درباره مسائل مختلف تیم و مواردی که مدیریت باشگاه باید در جریان باشد نکاتی را مطرح کرده و اعضای هیات مدیره و مدیریت باشگاه نیز تلاش خواهند کرد تا انشاا... این مشکلات برطرف شود.

علی دایی که با سایت باشگاهش صحبت می کرد درباره امیدواری‌اش نسبت به کسب نتایج مطلوب در شش بازی باقیمانده گفت: ما خیلی امیدواریم و تاکید می‌کنم که تیم خوبی داریم اما می‌گویم به تنهایی نمی‌شود وارد جنگ شد. وقتی وارد جنگ و کارزار می‌شوی باید اسلحه و مهماتی داشته باشی تا بتوانی موفق باشی و پیروز. با دست خالی نمی‌شود به جنگ رفت. انشاا... هیات مدیره کمک می‌کند تا بچه‌ها با روحیه بالا و مشکلات کمتر در تمرینات و بازی‌ها حاضر شوند.

دایی درباره اینکه علی پروین و محمد جمشیدی تاکید کردند سرمربی پرسپولیس در جلسه هیات مدیره به توان فنی و غیرتمند بودن شاگردانش تاکید داشته، گفت: من چیزی جز حقیقت را نگفتم. انصافا ما بازیکنان خوبی داریم که از نظر فنی توان بالایی دارند و واقعا بچه‌های باغیرت و با تعصبی هستند. این را با اطمینان کامل و از ته قلبم می‌گویم. من به شاگردانم افتخار می‌کنم و آنها را قویا بازیکنان با غیرت و بامعرفی می‌دانم. بچه‌های ما امسال مشکلاتی داشتند، آنها واقعا صبوری کردند. اولویت آنها مسائل فنی و کسب نتایج خوب برای سربلندی پرسپولیس و شادی هواداران بوده است. من ایمان دارم که بچه‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند و از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهند کرد اما آنها باید تمرکز کافی و وافی را داشته باشند. مشکلات مالی و یکسری مسائل این چنینی خواسته یا ناخواسته روی تمرکز و روح و روان بازیکنان تاثیر می‌گذارد. هر کسی که قرارداد می‌بندد روی دریافتی‌ها حساب می‌کند. آنها هم زندگی دارند و ما باید منصفانه و واقع‌بینانه همه چیز را نگاه کنیم. وقتی مشکلات این چنینی ایجاد می‌شود مستقیم یا غیرمستقیم روی تمرکز، آرامش و روح و روان بازیکن تاثیر می‌گذارد. بازیکن هر چقدر هم بخواهد به این مسائل فکر نکند مشکلاتی که برایش ایجاد می‌شود او را به دردسرهایی انداخته و تمرکز لازم را از او می‌گیرد و اینها به طور اتوماتیک‌وار روی عملکرد تیم و بازیکنان تاثیر می‌گذارد. باز هم تاکید می‌کنم ما بچه‌های واقعا باغیرتی داریم و تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که در بازی‌های باقیمانده انتظارات باشگاه و هواداران را برآورده کنیم تا شرمنده آنها نشویم. ببینید، یکسری اتفاقات می‌افتد که خیلی‌ها از آن خبر ندارند. مثلا بازیکن می‌آید و پول بلیت برگشت به تهران را می‌دهد اینها یک نمونه است. شما خودتان عمق فاجعه را ببینید. حالا ما امیدواریم این مشکلات برطرف شود و همه چیز با نظم و ترتیب انجام شده و مشکلات به حداقل برسد تا با تمرکز بالا و آرامش بیشتر شاهد عملکرد بهتر بچه‌ها باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با حضور علی پروین و علی دایی در راس هرم مدیریتی و فنی پرسپولیس می‌بایست شاهد روزهای درخشان این تیم پرطرفدار و مردمی بود، گفت: حقیقتش را بخواهید من خودم را جزو بزرگان پرسپولیس نمی‌دانم. پرسپولیس آدم‌های بزرگ زیادی داشته که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده‌اند. ما هم به عنوان یکی از اعضای این خانواده تلاش می‌کنیم برای برآورده کردن انتظارات و سربلندی هواداران. پرسپولیس خیلی بزرگ است و امیدوارم این همدلی که امروز شاهد آن بوده‌ام زمینه‌ای شود برای موفقیت‌های پرسپولیس. آنچه مهم است سربلندی و موفقیت پرسپولیس است و همه ما برای این هدف تلاش می‌کنیم و امیدواریم که امسال شرمنده هواداران نشویم.

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش تصویری تمرین استقلال: همه رفتن..!

در زیر می توانید عکس های تمرین امروز استقلال را مشاهده کنید
سایت گل- تمرین امروز استقلال در حالی پیگیری شد که اندو تیموریان از آخرین ستاره های بازمانده ی تیم قلعه نویی هم در تمرین استقلال غایب بود. عکس های تمرین استقلال را در زیر می توانید مشاهده کنید:

آرش برهانی با چهره ای خواب آلود در تمرین حاضر شد. با کوچ ستاره های استقلال فرصت بیشتری به آرش می رسد اما به نظر خودش انگیزه ی لازم را ندارد.

مهدی رحمتی تنها ستاره ی باقی مانده ی استقلال است. شاید اگر او در تیم ملی حضور داشت امیر قلعه نویی این ستاره اش را هم در اختیار نداشت.

کبه هم به آمادگی لازم رسیده است و می تواند در دیدار بعدی استقلال را همراهی کند.

قلعه نویی گوشی اش را چک می کند شاید اس ام اسی رسیده باشد مبنی بر اینکه یکی دیگر از ستارگانش از قطر پیشنهاد دارد. او دوست دارد هر چه زودتر فصل نقل و انتقالات به پایان برسد.

پژمان نوری در ادامه بازی های لیگ باید در پست هافبک انجام وظیفه کند. او دیگر از شر دفاع چپ راحت می شود.

محمد مهدی نظری به در تمرینات برگشته است. ساموئل هم یک مهره ی قابل اتکا برای تیم استقلال است. او از خیلی ها از ستاره های استقلال ، استقلالی تر بود.

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بواویستا، اسماعیل زاده را می خواهد

هافبک ایرانی تیم بیرامار مورد توجه یکی از سرشناس ترین باشگاههای فوتبال پرتغال قرار گرفته است

سایت گل –. مسئولان باشگاه بواویستای پرتغال به دنبال جذب افشین اسماعیل زاده هافبک ایرانی تیم بیرامار هستند. تیمی که در دسته دوم فوتبال پرتغال حضور دارد.

به نوشته سایت انگلیسی زبان پرشین لیگ، سرمربی تیم بواویستا، آرماندو گونکالوز است که یکی از دوستان کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی محسوب می شود. بواویستا به عنوان یکی از قدیمی ترین و معروفترین باشگاههای فوتبال پرتغال، به دلیل مشکلات مالی جایی در لیگ برتر این کشور نداشته اما به نظر می رسد که این باشگاه فصل آینده بتواند دوباره به سطح اول فوتبال پرتغال برگردد.

مسئولان این تیم بعد از دیدن بازیهای افشین اسماعیل زاده قصد به خدمت گرفتن بازیکن سابق پرسپولیس را دارند.

دیگو براگا نایب رئیس بواویستا گفته:" ما دنبال بازیکنی مثل افشین هستیم تا از این طریق در فوتبال ایران و آسیا معروف شویم. بعد از آن قطعا سراغ بازیکنان ایرانی بیشتری خواهیم رفت"

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیش بازی پرسپولیس و سپاهان؛ به یاد قهرمانی

علی دایی می داند تا امروز به اندازه کافی امتیاز از دست داده از این رو اگر می خواهند قهرمان شوند چاره ای ندارند جز پیروزی در بازی فردا.

سایت گل-آخرین بازی هفته بیست و پنجم که فردا ساعت 5 عصر در ازادی برگزار می شود قطعا یکی از حساس ترین تقابل های پرسپولیس و سپاهان در چند فصل اخیر است. دو تیم با وضعیتی کاملا متفاوت رو در روی هم قرار می گیرند.پرسپولیس که در ابتدای نیم فصل امید اول قهرمانی بود و خیلی ها تصور می کردند سرانجام پس از پنج فصل ناکامی این تیم میتواند جام سیزدهم را در آغوش بکشد حالا تنها یک گام تا سقوط ازاد فاصله دارد. آرایش جدول به گونه ای است که در صورت ناکامی در چند بازی پیش رو قرمزها حتی جواز حضور در لیگ قهرمانان سال اینده را هم کسب نمی کنند و این یعنی یک فاجعه تمام عیار برای دایی و شاگردانش.

آخرین پیروزی پرسپولیس به بازی به ملوان مربوط می شد. وقتی آنها در انزلی پیروز شدند خیلی ها تصور می کردند دایی به این سادگی ها دیگر خانه شماره یک را از دست نمی دهد اما بازی در 5 باز ی متوالی در لیگ برتر و جام حذفی، انها سه بار طعم باخت را چشیدند و دو بار مساوی کردند. اگر امتیازی حساب کنیم از 15 امتیاز ممکن تنها 2 امتیاز کاسب بودند. البته بازی اخر، حذفی بود و عوض سه امتیاز، یک جام پرید!

اما در این سو سپاهان که در روزگار اوج پرسپولیس، مرتب مساوی می کرد و نا امید کننده ظاهر میشد در 6 باز ی گذشته اش 5 بار طعم برد را چشیده و با آس های جوانی که کرانچار رو کرده هم اینک خودش را یکی از مدعیان اصلی جام معرفی کرده است. مهدی شریفی مهاجم جوان این تیم در شش بازی گذشته امار خیره کننده 7 گل زده را دارد. فردا این مهاجم جوان برای نخستین بار در زندگی اش در ازادی به صورت ثابت بازی می کند و درخشش می تواند به معنای دعوت احتمالی اش به اردوی تیم ملی باشد.البته علی کریمی هم دیگر جوان سپاهان است که کرانچار او را به عنوان یکی از پدیده های لیگ سیزدهم معرفی کرده است.اگر این بازیکنان جوان اسیر جو ازادی و تماشاگران احتمالا پر تعداد پرسپولیس نشوند،سپاهان قادر است به خواسته اش برسد.

یا ببر یا با جام وداع کن

علی دایی می داند تا امروز به اندازه کافی امتیاز از دست داده از این رو اگر می خواهند قهرمان شوند چاره ای ندارند جز پیروزی در بازی فردا. در این سو کرانچار عنوان کرده حتی تک امتیاز این بازی خارج از خانه هم تیم او را در کورس نگه می دارد اما باختن هر یک از دو تیم در این بازی علاوه بر از دست دادن سه امتیاز از لحاظ روحی و روانی می تواند عواقب جبران ناپذیزی برای آنان داشته باشد. مخصوصا پرسپولیس که اگر ببازد شاید برای نخستین بار هوادارنش در ازادی از دایی بخواهند که این تیم را رها کند. نگاهی گذرا به تاریخ قرمزها می گوید که طرفداران این تیم در چنین وضعیتی با هیچ کس رو در بایستی ندارند از این رو اگر دایی نمی خواهد چنین شعاری را بشنود مجبور است بر دوز شهامتش بیافزاید. با توجه به اینکه سپاهان از تساوی هم بدش نمی آید، اگر پرسپولیس قصد پیروزی دارد باید از همان ابتدای بازی هجومی کار را پیش ببرد. اما اگر دایی به مثابه خیلی از بازی های گذشته بخواهد نیمه اول را قربانی کند و تنها در نیمه دوم کمی جسورانه تر کار کند ان وقت شاید سپاهان همانند گسترش فولاد ، پرسپولیس را غافلگیر کند.قرمزها برای این بازی ۴ غایب سرشناس یعنی محمد نوری، پیام صادقیان، مهرداد کفشگری و امید عالیشاه را دارد که هریک به دلایل مختلف این بازی را از دست داده‌اند و شاید این امر کار را برای علی دایی و تیمش سخت تر از گذشته کند. اما گوش هیچ هواداری به این حرف ها بدهکار نیست. چوب خط دایی پر شده و اگر نصف تیمش هم نباشند او محکوم به پیروزی است.

بوی انتقام

بازی رفت دو تیم با وجود اینکه با نتیجه دو بر صفر به نفع سپاهان به پایان رسید اما قرمزها اعتقاد دارند اگر هر داوری به غیر از محسن قهرمانی آن پیکار را سوت میزد قطعا شاگردان کرانچار زور بردن آنها را نداشتند.با اشتباه محسن قهرمانی در آن بازی پرسپولیس در همان دقایق نخست ده نفره شد و با یک ضربه پنالتی عقب افتاد به گونه ای که دیگر توان بازگشت به بازی را پیدا نکرد. از این رو علیرضا فغانی برای قضاوت این بازی و دور ماندن از تهمت های احتمالی روز بسیار مشکلی را پیش رو دارد. از سوی دیگر پرسپولیس به غیر از بازی رفت، بازی فینال جام حذفی را هم فصل قبل به سپاهان در ازادی واگذار کرد و همین دو باخت موجب شده قرمزها انگیزه زیادی برای شکست دادن سپاهان داشته باشند. با این وجود کرانچار نشان داده هنر بازی کردن مقابل سرخابی ها را در پایتخت داراست. در دو فصل اخیر او تنها یک بار در ازادی باخته و آن هم بازی برگشت فصل قبل با پرسپولیس بود که هادی نوروزی در ثانیه های پایانی بازی موفق شد تیر خلاص را بر پیکر سپاهان شلیک کند.

ترکیب احتمالی دو تیم

پرسپولیس: نیلسون جونیور، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، قاسم دهنوی، رضا حقیقی، حمیدرضا علی عسگری، محمدرضا خلعتبری، محسن مسلمان و محمد عباس‌زاده

سپاهان: رحمان احمدی، علی حمودی، هادی عقیلی، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، اروین بولکو، علی کریمی، حسین پاپی، سرجیو فن دایک و مهدی شریفی

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
عکس روز/اولین گل نکونام در کویت

کونام با ضربه سر تماشایی، اولین گل خود را برای تیم الکویت به ثمر رساند.

سایت گل- تیم فوتبال الکویت با گلزنی جواد نکونام موفق به شکست تیم کاظمه شد.

به گزارش سایت گل، تیم های الکویت و کاظمه در هفته پانزدهم لیگ فوتبال کویت به مصاف هم رفتند و در حالی که بازی تا دقیقه 71 با نتیجه مساوی 2 بر 2 پیش می رفت، بازیکن ایرانی الکویت گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند.

جواد نکونام دو روز بعد از افشاگری نصف و نیمه علیه امیر قلعه نویی و اطرافیانش، با یک پرواز بلند و ضربه سر تماشایی که در تصویر بالا می بینید، گل پیروزی بخش الکویت را به ثمر رساند. یاران نکونام با این پیروزی 40 امتیازی شده و با فاصله 3 امتیازی نسبت به القادسیه در صدر جدول رده بندی لیگ کویت باقی ماندند.

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مصاحبه عجيب نكونام عليه قلعه نويي/اقايان مجبورم نكنند در مورد اطرافيانشان افشاگري كنم/شما بازي ايران و كره را خواب بوديد/به خاطر اقايان از استقلال رفتم

تا وقتی که من در استقلال بودم، می‌گفتند مشکل تیم نکونام است ولی الان خدا را شکر پس از رفتن من استقلال در تمام مسابقات سوار بر بازی است و همه حریفان را با اختلاف دو، سه گل می‌برد.

سايت گل- سرانجام جواد نكونام در اولين مصاحبه اش پس از جدايي از استقلال بدون انكه نام قلعه نويي را بياورد عليه او حرف هاي عجيبي را به زبان اورد. او كه با خبر ورزشي صحبت كرده بود عنوان كرد دليل اصلي جدايي اش همين اقايان بودند نه كارلوس كي روش. در ادامه مهمترين بخش صحبت هاي نكونام را مي خوانيد.

عوامفريبي بس است

قصد نداشتم مصاحبه کنم اما در این مدت حرف‌هایی زده شد که درست نبود. عوامفریبی دیگر کافی است. این تاکتیکی قدیمی است برای فرار از انتقادها که دیگران را جلوی هواداران قرار بدهیم و خودمان را تبرئه کنیم. کسانی که می‌گویند از رفتن نکونام بیشترین ضرر را ما دیدیم، بهتر است از دوستان‌شان بپرسند که چرا یک سال خدا خدا می‌کردند تا من از استقلال جدا شوم؟ همان‌ها که امروز می‌گویند نکونام نباید می‌رفت، می‌توانند از دوستان نزدیک‌شان بپرسند که چرا موقع رفتن من از استقلال بشکن می‌زدند و شادى می‌کردند. دوستان محترم که حالا این حرف‌ها را می‌زنند، یاد روزی بیفتند که می‌گفتند با حضور نکونام استقلال خوب بازی نمی‌کند و اگر از استقلال برود، راحت‌تر هستیم. من از همان موقع می‌دانستم که مشکلم فنى نیست چون در تیم ملى بهترین بازی‌هایم را انجام می‌دادم. در واقع مشکل مسائلى بود که اگر بگویم همین چند نفر هم به ورزشگاه نمی‌آیند.

به الريان به يك دليل نرفتم

اگر امروز چنین حرف‌هایی را می‌زنند، به خاطر این نیست که بگویند ضرر کرده‌اند بلکه می‌خواهند فشار را از روی خودشان بردارند و تقصیر را گردن دیگران بیندازند. من می‌گویم فقط با مردم و طرفداران صادق باشید. مگر بدون جلسه با من نگفتید از استقلال برو و فقط براى صدور رضایت‌نامه من آمدید؟ چطور حالا بانی جدایی من از استقلال دیگران شده‌اند؟ خیلی حرف‌ها را در دلم نگه داشته‌ام ولی اگر مجبور شوم آنها را به زبان می‌آورم. مشکل من در استقلال پول نبود که اگر دنبال پول بودم به این تیم نمی‌آمدم تا بعد از یک‌سال بروم. آمدم که با لباس استقلال از فوتبال خداحافظى کنم ولى نگذاشتند چون جلوى کارهاى دوستان‌شان را تا حدود زیادی گرفتم و نگذاشتم به برخی از بازیکنان جوان بیش از این ضربه بزنند. اگر من دنبال پول بودم ابتدای فصل پارسال با الغرافه که 5 میلیارد تومان پول می‌داد، قرارداد می‌بستم. آقای فتح‌ا...‌زاده هم شاهد این پیشنهاد است. عامل جدایی من از استقلال فقط و فقط شما بودید. مجبورم کردید که از استقلال جدا شوم و چون دوست نداشتم در ایران برای تیم دیگری بازی کنم، راهی کویت شدم. حتى می‌توانستم راهى الریان شوم ولى به‌خاطر هواداران نرفتم چون نمی‌خواستم روبروى تیم محبوبم در آسیا بازى کنم. مسئولان الریان تا لحظه آخر عقد قراردادم با الکویت با مدیر برنامه‌هایم در تماس بودند ولی گفتم به هیچ‌وجه به آن تیم نمی‌روم وگرنه امروز من به جای بازیکن پورتو که به تازگی به این تیم ملحق شده، در آن تیم بازی می‌کردم

به خاطر اقايان رفتم

باعث و بانی جدایی من از استقلال همین آقایان بودند که با حضور من منافع‌شان را در خطر می‌دیدند. اگر من در استقلال می‌ماندم می‌توانستم فروردین ماه به تیم‌ملی ملحق شوم ولی الان مجبورم در کویت بمانم و اردیبهشت ماه به تیم‌ملی ملحق شوم. حالا چطور ممکن است کي روش به من گفته باشد از استقلال برو؟ من اردوی تیم‌ملی در آفریقا را از دست داده‌ام.

می‌گفتند بازی تیم‌ملی را ندیده‌ام

از صعود تیم‌ملی ناراحت هستند و ١٠٠ درصد همین است و می‌خواهند با این کارها کروش را مقابل هواداران قرار دهند. مجبور شوم می‌گویم قبل از سه بازی آخر ایران در مقدماتی جام‌جهانی، چه کسانی دنبال چه اهدافی بودند ولی خوشبختانه توانستیم به جام‌جهانی‌ برویم و دست بعضی‌ها کوتاه بماند تا مردم کشورم خوشحال شوند. یاد آن روزهایی می‌افتم که بازی ایران و کره‌جنوبی و صعود ایران را می‌دیدند و می‌گفتند که ما خواب بودیم و ندیدیم!

قضیه موسوی‌ها را می‌گویم!

تا وقتی که من در استقلال بودم، می‌گفتند مشکل تیم نکونام است ولی الان خدا را شکر پس از رفتن من استقلال در تمام مسابقات سوار بر بازی است و همه حریفان را با اختلاف دو، سه گل می‌برد. مشکل می‌دانید چیست؟! من به شما می‌گویم در تمرین استقلال به دنبال جوابش باشید. تا من رفتم، گفتند بازیکن داریم که جای او را پر کند ولی الان چطور رفتن من به ضررشان شده است؟ دوستان یادشان رفته که خط می‌دادند به این و آن تا بگویند حضور نکونام به نفع استقلال نیست؟خدا را شکر با رفتن من استقلال سراپا حمله شده است. دوست نداشتم همین حرف‌ها را هم بزنم ولی چون آقایان همه‌چیز را برعکس نشان می‌دادند، مجبور شدم حرف بزنم. الان من بهتر از هرکسی می‌دانم استقلال شرایط حساسی دارد. فقط دلم برای هواداران استقلال می‌سوزد چون دوست ندارم بیش از این دروغ بشنوند. هواداران چه گناهی کرده‌اند که نباید حقیقت را بشنوند؟ دلم می‌سوزد که در ورزشگاه هم به راحتی نمی‌توانند نظرشان را بگویند چون آدم‌هایی هستند که آنها را از زیر تیغ‌شان می‌گذرانند.حتى بعضى عکاسان و خبرنگاران اجنبی‌پرست(!) هم این از زیر تیغ این آقایان رد شده‌اند! دوست ندارم باعث اذیت شدن طرفداران شوم و امیدوارم استقلال با تلاش بازیکنان قهرمان شود. اگر بعضی‌ها به حرف زدن‌هایشان ادامه دهند، مجبور می‌شوم حرف‌هایی بزنم که باب میل‌شان نباشد. مجبور می‌شوم قضیه ایمان موسوی‌ها و قضیه سربازی رفتن اطرافیان آقایان را بگویم تا مردم بفهمند در استقلال چه خبر است. امیدوارم آقایان دیگر با افکار مردم بازی نکنند.

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ریش های اشکان سوژه شد/ قیافه ات را درست کن پسر

یک سایت انگلیسی زبان مربوط به ایران در یادداشتی به قیافه بازیکن ایرانی فولام گیر داده است

سایت گل – همین مانده بود که ریش های اشکان دژاگه سوژه شود که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. به نوشته یک سایت انگلیسی زبان که اخبار مربوط به ایران را پیگیری می کند، ریش های بازیکن ایرانی فولام عجیب و غریب است و کمترین فوتبالیستی است که با ظاهری مثل اشکان به میدان برود.

به نوشته این سایت، دژاگه یکی از بازیکنان مهم و کلیدی تیم ملی است که نمی توان تیم ملی را بدون او فرض کرد. او یکی از سه بازیکن ایرانی است که بازی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کرده و موفق ترین بازیکن ایرانی از این حیث محسوب می شود. بازی در لیگ جزیره که مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارد باعث می شود که چهره بازیکن ایرانی فولام در بسیاری از کشورهای دنیا پخش شود.

نویسنده مطلب که یک ایرانی مقیم امریکا است در ادامه یادداشتش گفته که اشکان الگوی پسر او شده اما امیدوار است که پسرش نخواهد مثل اشکان روی بدنش نقاشی های عجیب غریب بکشد چون این کار از نظر او مزخرف است. نویسنده که گویا خیلی به ظاهر بازیکن تیم ملی ایران آلرژی دارد قیافه اشکان را با آدم هایی مقایسه کرده که در کشورهای همسایه ایران زندگی می کنند و گفته چنین ظاهری ممکن است تصور بدی از ایرانی ها در کشورهای دیگر ایجاد کند. او به اشکان توصیه کرده که به عنوان نماینده ایران در انگلیس، باید تصویر خوبی از خودش و کشورش نشان دهد

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
در رده بندی بهترین لیگ های دنیا؛ ایران بالاتر از نیجریه و بوسنی

لیگ نیجریه نسبت به سال گذشته 7 پله صعود داشت و امسال در رتبه پنجاه و سوم ایستاد و لیگ بوسنی با تنها یک پله صعود، صد و یکم است.

سایت گل- فدراسیون جهانی آمار و تاریخ فوتبال امروز فهرست بهترین لیگ های دنیا را اعلام کرد و لیگ برتر ایران بالاتر از لیگ های نیجریه و بوسنی و با یک پله سقوط نسبت به سال گذشته، در رتبه سی و هفتم دنیا قرار گرفت.

لیگ نیجریه نسبت به سال گذشته 7 پله صعود داشت و امسال در رتبه پنجاه و سوم ایستاد و لیگ بوسنی با تنها یک پله صعود، صد و یکم است.

البته با توجه به اینکه بهترین بازیکنان بوسنی و نیجریه در لیگ های اروپایی بازی می کنند، این مسئله نمی تواند چندان برای ما خوشحال کننده باشد.

لیگ آرژانتین، دیگر حریف ایران در جام جهانی هم در رتبه ششم قرار دارد.

پنج رتبه اول هم به ترتیب به لیگ های اسپانیا، انگلیس، آلمان، ایتالیا و برزیل اختصاص دارد.
در بین کشورهای آسیایی هم لیگ های کره جنوبی و عربستان، با قرار گرفته در رتبه های بیست و سوم و بیست و چهارم، پیشتاز قاره پهناور هستند.

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گفت‌وگوی اختصاصی سایت گل/ سرمربی بتیس در جام جهانی بازیکنان ایرانی را نگاه می‌کند

من قطعا بازی‌های گروه آرژانیتن را تماشا خواهم کرد بخصوص بازی ایران – آرژانتین را کرد و اگر بازیکن در سطح رئال بتیس باشدقطعا او را به این تیم می‌آورم

سایت گل ـ گابریل کالدرون مربی سرشناس آرژانتینی که فصل گذشته گزینه سرمربیگری پرسپولیس بود و بارها از علاقه‌اش برای کار در ایران ابراز علاقه کرده بود حالا سمت سرمربیگری رئال بتیس در لالیگای اسپانیا برعهده گرفته است و عنوان می‌کند که در جام جهانی بازی‌های ایران را تماشا خواهد کرد. او در گفت‌وگویی با سایت گل عنوان کرد که بازیکنان ایرانی را زیرنظر خواهد داشت:« من علاقه بسیار زیادی به باشگاه رئال بتیس دارم و واقعا از حضور در این تیم خوشحالم و حالا می‌خواهم به تیم مورد علاقه‌ام کمک کنم. بعد از کار در بحرین وقتی پیشنهاد بتیس آمد آن را پذیرفتم و حالا می‌خواهم در این تیم کارهای زیادی انجام دهم.»

او گزینه سرمربیگری پرسپولیس بود ولی حالا او سرمربی رئال بتیس است اما پرسپولیس به عنوانی دست پیدا نکرده است:« پرسپولیس یک پیشنهاد بود که نمی‌دانم برای چه شرایط کار مهیا نشد، دوست داشتم این پروژه را قبول کنم اما حالا دیگر به آن فکر نمی‌کنم.»

ایران در جام جهانی با آرژانتین بازی می‌کند. نظر او درباره این بازی این است که این بازی برای هر دو تیم می‌تواند سخت باشد:« آرژانتین خواسته‌های بزرگی در جام جهانی دارد و مردم کشورم توقع زیادی از این تیم دارند که بتواند در جام جهانی به موفقیت بزرگی به دست بیاورد. روی کاغذ قطعا آرژانتین ایران را خواهد برد اما هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد و تا بازی به پایان نرسد آرژانتین نمی‌تواند به طور قاطع بگوید که برنده این بازی است اما مردم آرژانتین توقع دارند 3 بازی خود را در این گروه با برد پشت سر بگذارد.»

کالدرون در مورد اینکه نگاهی به بازیکنان ایرانی و بازی‌های ایران در جام جهانی دارد هم عنوان کرد:« حتما بازی‌های ایران را تماشا می‌کنم. من قطعا بازی‌های گروه آرژانیتن را تماشا خواهم کرد بخصوص بازی ایران – آرژانتین را کرد و اگر بازیکن در سطح رئال بتیس باشد و شرایطش به تیم ما بخورد قطعا او را به این تیم می‌آورم.»

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۶۶ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۷۴۲ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۸۸۲ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۸۹۰ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۵ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۸۵ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۸۵ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۹۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۲۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۳۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!