به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ادعای گاتزتا؛ میلان با اونای امری به توافق رسید
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

میلان به توافقاتی با اونای امری دست یافته است اما پاریس سن ژرمن نیز این مربی موفق را زیر نظر دارد.

مذاکرات میان سیلویو برلوسکونی و کنسرسیوم چینی برای فروش میلان پیشرفت داشته است و در صورت نهایی شدن این معامله،اونای امری گزینه اول هدایت میلان خواهد بود.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، میلان با اونای امری به توافقاتی دست یافته و آماده پرداخت سه میلیون یورو به باشگاه سویا بابت فعال سازی بند جدایی این مربی اسپانیایی است. اما میلان در راه به خدمت گیری امری، رقیبی سرسخت چون پاریس سن ژرمن دارد. ناصر الخلیفی صحبت از تغییراتی گسترده کرده و خواهان به خدمت گیری دیگو سیمئونه شده بود اما با مخالفت سیمئونه، آن ها نیز به سراغ امری آمده اند.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ خرداد ۱۳۹۵
اینتر به دنبال جذب آلمیرون
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

نراتزوری علاقه مند است تا هافبک ملی پوش تیم ملی پاراگوئه را به خدمت گیرد.

میگل آلمیرون، هافبک ۲۲ ساله لانوس آرژانتین هم اکنون در تیم ملی پاراگوئه و در رقابت های کوپا آمریکا حضور دارد.

طبق ادعای اسکای اسپورت ایتالیا، خاویر زانتی شخصا بازی آلمیرون را زیر نظر گرفته و وی را به تیم نقل و انتقالاتی اینتر پیشنهاد کرده است. او در این فصل ۱۲ بازی برای لانوس انجام داده که سه گل و یک پاس گل در کارنامه وی ثبت شده است.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
رسمی؛ پاتریس اورا قراردادش را با یوونتوس تمدید کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع فرانسوی باشگاه یوونتوس قصد ندارد این تیم را ترک کند.

به گزارش وب سایت باشگاه یوونتوس، قرارداد پاتریس اورا تا سال ۲۰۱۷ تمدید شد. همچنین بندی در توافق وجود دارد که می تواند این قرارداد را تا سال ۲۰۱۸ حفظ کند.

اورا که در حال حاضر در اردوی تیم ملی فرانسه برای یورو ۲۰۱۶ حضور دارد، طی دو سال حضور در ترکیب بیانکونری، نمایش های قابل تحسینی از خود به جا گذاشته است. او در فصل آینده برای بودن در ترکیب اصلی باید با الکس ساندروی جوان و برزیلی رقابت کند.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵
لوکاکو: در یک قدمی یوونتوس بودم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم تیم اورتون، می گوید قبلاً در یک قدمی یوونتوس قرار گرفته است.

مهاجم بلژیکی تیم اورتون، روملو لوکاکو که در نظر دارد در تابستان پیش رو از اورتون جدا شود، می گوید قبلاً در یک قدمی پیوستن به یوونتوس قرار گرفته است.

لوکاکو در گفتگو با So Foot گفت:

"در گذشته، زمانی که در وست برومویچ حضور داشتم، در یک قدمی حضور در یوونتوس قرار گرفتم. امّا مینو رایولا به من گفت که چنین انتقالی، هیچ شرایط مشخص و از پیش تعیین شده ای ندارد. من باید سعی می کردم، سازگارتر و تهاجمی تر باشم. من بازیکن جاه طلبی هستم و می خواهم جام های متعددی را کسب کنم، درست مانند دیگر بازیکنانی که رایولا مدیربرنامه یش است، مانند پوگبا و ابراهیموویچ. من می خواهم به باشگاهی بروم که لیگ قهرمانان اروپا را هدف قرار می دهد. "

لوکاکو در73 بازی اش با پیراهن اورتون، 28 گل به ثمر رسانده است.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵
دی شیلیو: مالدینی بهترین مدافع تمام دوران برای من است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ماتیا دی شیلیو مدافع جوان میلان و تیم ملی ایتالیا در مصاحبه ای به تمجید از مالدینی و ارائه توضیحاتی درباره یورو پرداخت.

به گزارش فوتبال ایتالیا، ماتیا دی شیلیو مدافع 23 آتزوری و باشگاه میلان در مصاحبه ای جالب توضیحاتی درباره یورو و الگوی تمام دوران خود داد.

دی شیلیو درباره یورو و دعوت شدن به تیم ملی ایتالیا گفت :

"برای من رسیدن به یورو یک افتخار بزرگ بود. کونته به من اعتماد کرد و هدفم این است که پاسخ اعتماد او را بدهم. این اولین یوروی من است و بسیار هیجان زده ام و احساس فوق العاده ای دارم. شما مانند نماینده ای هستید تا از این کشور دفاع کنید."

وی همچنین درباره شباهت خود به توبی مگوایر بازیگر مشهور آمریکایی توضیح داد :

"برخی هم تیمی هایم به من گفته اند که شبیه پیتر پارکر هستم و به نظرم این خوب است. چرا من اینقدر خوشتیپ هستم؟ باید از پدر و مادرم ممنون باشم."

"چه کسی در تمرینات بسیار شوخی می کند؟ چند نفری وجود دارند ولی جی جی بوفون، سالواتوره سیریگو، دنیله دروسی و لئو بونوچی بیش از همه بذله گو هستند. چه تفریحی داریم؟ خوب ما بعد از تمرین به هتلمان که محل استراحتمان نیز هست می رویم و کمی پلی استیشن بازی می کنیم یا مشغول تماشای سایر مسابقه ها می شویم."

"مربی برای آماده سازی ما هر روز با ما کار می کند و این نشاندهنده اهمیت این بازی است. به عنوان مثال فرانسه روی کاغذ برتر از رومانی بود ولی آنها در دقایق پایانی موفق به کسب سه امتیاز شدند."

دی شیلیو درباره مصدومیت شدیدی که در مسابقات سری آ از ناحیه صورت دچار شده بود گفت:

"هربار که آن صحنه را می بینم انگار اسکار گرفته ام. چرا که آن مصدومیت خیلی دشوار بود و من بر آن غلبه کردم. "

مدافع جوان میلان درباره اینکه در کدام پست بازی می کند عنوان کرد :

"من تا سن 16 سالگی در پست دفاع میانی فعالیت می کردم و سپس تبدیل به یک مدافع چپ شدم. چرا که بهترین مدافع تمام دورانم پائولو مالدینی در پست دفاع چپ بازی می کرد. او همچنین کاپیتان تیم محبوب من بود. چه کسی بهترین بازیکن تمام ادوار است؟ من تنها فیلم های پله و مارادونا را دیده ام ولی در حال حاضر مسی و رونالدو مبارزان واقعی هستند."

وی درباره اینکه آیا در آینده مربی خواهد شد یا خیر گفت :

"قطعا نه! من شخصیت یک مربی را ندارم. "

۲۴ خرداد ۱۳۹۵
احتمال انتقال براردی به اینتر
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

با وجود شانس بیشتر یوونتوس در جذب دومنیکو براردی، اینتر هم برای جذب ستاره ساسولو اقدام خواهد کرد.

مهاجم آینده دار ایتالیایی تیم ساسولو، دومنیکو براردی طی سال گذشته بارها و بارها به یوونتوس لینک شده است، این انتقال حتی میتواند با خرید او توسط بیانکونری و قرض دادنش به باشگاهی دیگر صورت گیرد.

به هرحال و با تمام این اخبار و شایعات پیرامون، آلفردو پدولا و روزنامه کوریره دلو اسپورت از اقدام اینتر برای انتقال براردی به جزپه مئاتزا می گویند، بازیکنی که بارها از علاقه خود به تیم سیاه و آبی میلان گفته بود.

ظاهرا در حال حاضر اینتر نمی تواند برای خرید این بازیکن اقدام کند، چرا که هنوز کارهای انتقال نراتزوری به گروه سونینگ چین به اتمام نرسیده است، اما آن ها این انتقال را برای آینده در نظر خواهند داشت.

از طرفی دیگر احتمال این وجود دارد که دومنیکو جزئی از یک تبادل بازیکن میان دو باشگاه باشد، از آنجایی که ساسولو به مدافع باشگاه اینتر، آندرا رانوکیا که به صورت قرضی در سمپدوریا بازی می کند علاقه نشان داده است، می توان به حضور احتمالی براردی تحت هدایت روبرتو مانچینی امیدوار بود.

۲۴ خرداد ۱۳۹۵
موراتا: از ترک یوونتوس بسیار غمگین خواهم شد
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آلوارو مورتا در خصوص آینده اش صحبت کرده است.

به گزارش gazzetta dello sport آلوارو مورتا معتقد است مدیر برنامه هایش تا کنون هیچ صحبتی با رئال مادرید نداشته است.

آلوارو موراتا طی دو فصل اخیر در یوونتوس حضور داشته است ولی رئال مادید قصد دارد با استفاده از بندی که در قرارداد وی وجود دارد او را به مادرید بازگرداند و این مهاجم جوان را به یکی از تیم های چلسی، آرسنال یا منچستر یونایتد بفروشد.

مورتا که در جریان پیروزی دیشب اسپانیا برابر ترکیه موفق به زدن دو گل شد، در این خصوص گفت:

"مدیر برنامه های من تا کنون صحبتی با مسئولان رئال مادرید نداشته است. نمی توانم حرفی قطعی به هوادارن یوونتوس بزنم. نمی دانم در آینده چه اتفاقی برای من خواهد افتاد. تنها چیزی که می توانم به آنها بگویم این است که وقتی در یوونتوس هستم احساس می کنم در خانه هستم. من در یووه راحتم و در تورین دوستان زیادی دارم. اگر یوونتوس را ترک کنم بسیار غمگین خواهم شد. یوونتوس یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا و بزرگترین باشگاه ایتالیا است. متاسفم که نمی توانم درباره آینده چیزی بگویم زیرا همه چیز در اختیار من نیست. باید برای آینده صبر کنیم."

۲۹ خرداد ۱۳۹۵
مانچینی و برنامه های آینده اینتر
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

روبرتو مانچینی سرمربی باشگاه اینتر از درخشش شاگردانش در رقابت های یورو 2016 ابراز خوشحالی کرده و در مورد آینده باشگاه توضیح می دهد.

سری آ درفصل گذشته با مقام چهارم برای اینتر به پایان رسید و حال زمان برنامه ریزی برای آینده و شرکت قوی در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

روبرتو مانچینی که در برنامه ویژه یورو در شبکه اسکای اسپورت ایتالیا حضور پیدا کرده بود، در مورد باشگاه اینتر و وضعیت ادر مهاجم نراتزوری صحبت کرد و از پیروزی تیم کشورش مقابل سوئد ابراز خوشحالی کرد. او در این باره گفت:

"ادر یک بازیکن فوق العاده حرفه ای است، یک پسر خوب که با بد شانسی در بدترین وضعیت اینتر به ما ملحق شد. او در ورودش با مشکلاتی مواجه شد اما در زمانی که به بازی گرفته می شد، تمام تلاشش را برای تیم می کرد و رفتار مناسبی از خود نشان می داد. ما به ادر اطمینان داریم، از اینکه توانسته برای تیم ملی گل حساسی به ثمر برساند، بسیار خوشحالم. روابطم با ادر چگونه است؟ برای اینکه پیراهن اینتر را بر تن کنید باید بازیکن فوق العاده ای باشید. برای برنده شدن به بازیکنان خوبی نیاز داریم که توانایی استفاده از حداکثر ظرفیت خود ر ا داشته باشند. من همیشه این را می خواهم، من رفتاری را پیشه کرده ام که نمی تواند برای همه یکسان باشد، چرا که در هیچ گروهی همه باهم برابر نیستند."

او در ادامه در مورد آینده اینتر در نقل و انتقالات گفت:

"کاندروا؟ این که بازیکنان با کیفتی مانند او به بازی در اینتر علاقه مند هستند، ما را خوشحال می کند. این امر زاده این حقیقت است که ما باشگاه بزرگی هستیم و هر بازیکنی جاه طلبی حضور در یک گروه فوق العاده مانند اینتر را در سر دارد. بانگا کجا بازی خواهد کرد؟در حال حاضر بانگا بین خط هافبک و مهاجمان تیم بازی می کند، شاید در آینده پستی عقب تر از این برای او در نظر بگیرم، در کل پست مشخص و تعریف شده ای ندارد."

مانچینی درباره حضور موفق ایتالیا در فرانسه گفت:

"به نظر جام ملت های اروپا با هر رقابت دیگری تفاوت زیادی دارد، به نظرم رویه خوب تیم ملی ادامه خواهد یافت. رقابت اصلی یورو در دور دوم مقدماتی شروع شد، اما من معتقدم در این دوره سورپرایز زیادی نخواهیم دید. آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه می توانند در نیمه نهایی حاضر شوند. بلژیک تیم فوق العاده ای است که ستاره های زیادی دارد اما برای اتحاد تیمی کمی به مشکل برخورده است."

با نزدیک شدن به شروع رقابت های سری آ ، مانچینی ایده های مشخصی برای اینتر دارد.

"یووه که قبلا قوی بود با به به خدمت گیری پیانیچ و دنی آلوز چیز های بیشتری برای نمایش خواهد داشت و اگر بتواند موراتا را حفظ کند می تواند شانس اول قهرمانی باقی بماند. در اینتر می مانم؟ فکر نمی کنم برای فصل آینده مربی اینتر نباشم، در زندگی اما همه چیز امکان دارد. آیا من تمام ستاره های اینتر را خواهم فروخت.....(خنده)؟ من هنوز با مالکین جدید دیداری نداشته ام. مالکین جدید به کمی زمان نیاز دارند و هم اکنون در مورد بازار نقل و انتقالات فکر می کنند. وقتی شما یک گروه ثروتمند برای سرمایه گذاری داشته باشید، به هرحال شانس برنده شدنتان افزایش خواهد یافت."

آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا، فصل آینده هدایت باشگاه چلسی را به عهده خواهد گرفت، مانچینی که سابقه قهرمانی با منچستر سیتی در لیگ برتر را در کارنامه دارد در این باره می گوید:

"آنتونیو مربی بزرگی است، شاید برای تطبیق با شرایط جدید به زمان نیاز داشته باشد، چرا که لیگ برتر با دیگر لیگ ها تفاوت زیادی دارد. او با تجربه است و فکر نمی کنم با مشکل مواجه شود."

۳۰ خرداد ۱۳۹۵
رایولا: یوونتوس می خواهد پوگبا را حفظ کند؛ بازگشت زلاتان به ایتالیا؟ خواهیم دید!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

به نظر می رسد به زودی آینده زلاتان ابراهیموویچ مشخص شود.

طی روز های گذشته پل پوگبا و زلاتان ایبراهیموویچ به تیم های متعددی لینک شده اند از این رو مینو رایولا در مورد این دو موکل خود به فوتبال ایتالیا این چنین گفت:

آیا پوگبا یوونتوس را ترک می کند؟

"پل در یوونتوس در حال پیشرفت است. او در یووه آماده هر اتفاقی است، هر اتفاقی بیفتد یوونتوس در جریان آن قرار خواهد گرفت. من به پوگبا گفتم که تیم های رئال مادرید، بارسلونا، منچستر یونایتد، منچستر سیتی، پاریسن ژرمن، چلسی و یوونتوس به تو علاقه دارند."

شرکت سونینگ به تازگی بخش عمده ای از سهام اینتر را خریداری کرده و به زودی میلان هم بخش عمده سهام خود را به یک گروه چینی به فروش می رساند، آیا این موضوع می تواند چشم انداز فوتبال ایتالیا را تغییر دهد؟

"البته، پول مسئله مهمی است. اما اگر برنامه مناسبی برای کسب و کار نداشته باشند، هیچ سرمایه گذاری نمی تواند چیزی را تغییر دهد. "

به پیشنهادات میلان و اینتر برای خرید پوگبا گوش می دهی؟

"چرا که نه؟ این شغل من است به نمایندگی از بازیکنان با سایرین مذاکره کنم، بنابر این من هیچ چیز را رد نمی کنم. "

و در مورد بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به ایتالیا:

"آیا او به ایتالیا باز خواهد گشت؟ امید آخرین چیزی است که به مرگ نزدیک است، خواهیم دید!"

۲ تیر ۱۳۹۵
زامبروتا: یوونتوس با فروش پوگبا می تواند ترکیب خود را تقویت کند
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

مدافع سابق یوونتوس اعتقاد دارد که با پول فروش پل پوگبا می توان بازیکنان تراز اول زیادی را جذب کرد.

جانلوکا زامبروتا اعتقاد دارد که فروش پوگبا به هیچ عنوان یک فاجعه برای یوونتوس نیست و فروش او با 120 میلیون یورو می تواند باعث خلق یک رکورد شود. همچنین یوونتوس با چنین مبلغی می تواند دو یا سه بازیکن درجه یک را به ترکیب خود اضافه کند و تیمش را تقویت کند.

به گزارش سایت goal، پل پوگبا که در سال 2012 و در یک انتقال رایگان به یوونتوس آمد، خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جهان نشان داده است و در ترکیب یوونتوس و فرانسه همواره نقشی کلیدی داشته است. در حال حاضر، منچستریونایتد مشتری دست به نقد پوگباست، تا جایی که حاضر است 120 میلیون یورو را برای او بپردازد. با این حال، به نظر نمی رسد که یوونتوس قصد فروش او را داشته باشد. در همین حال، جانلوکا زامبروتا اعتقاد دارد که با پول فروش پوگبا می توان ترکیب مکس آلگری را به شدت تقویت کرد. سرمربی حال حاضر تیم دینامو دهلی هند درباره وضعیت پل پوگبا گفت:

من زمانی را که در یوونتوس بازی می کردم را به یاد می آورم. زین الدین زیدان نیز در آن موقع در یووه حضور داشت. یوونتوس زیدان را فروخت و با پول او بوفون، تورام و ندود را خرید. به نظرم یووه باید چنین روندی را برای پوگبا نیز در نظر بگیرد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۹,۱۷۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۶۱ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۰,۶۱۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۰۲۱ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۵ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۰۶۴ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۳۶ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۰۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!