به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اتفاقا پپ از اون مربیاییه که به شدت کارش سلیقه ایه! و این به وضوح مشخصه، وقتی پدرو 10 هفته پیاپی بد بازی می کنه و حتی یه بازی نیمکت نشین نمیشه، این هیچ توجیه منطقی و فوتبالی نداره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اتفاقا پپ از اون مربیاییه که به شدت کارش سلیقه ایه! و این به وضوح مشخصه، وقتی پدرو 10 هفته پیاپی بد بازی می کنه و حتی یه بازی نیمکت نشین نمیشه، این هیچ توجیه منطقی و فوتبالی نداره!

پس در مورد زلاتان هم کارش سلیقه ای بود دیگه!!! مگه زلاتان رو ندیدید که بعد از چند بازی بد و شروع کل نزنی هاش از ترکیب اصلی خارج شد و همین بویان جاش رو برای مدتی گرفت! زلاتان رو با اون همه سابقه نیمکت نشین کرد اگر کارش سلیقه ای بود مطمئن باش خیلی از بازیکن هایی که حتی برای بارسا خوب هم بازی نمیکردند الان توی ترکیب بودند.

اگر به تعویض هاش دقت کنی میبینی که وقتی کسی فقط اسمش توی زمینه اون رو میکشه بیرون . این به نظرم خیلی برای بازیکن مفیده چون برای بازی بعد تمام تلاشش رو میکنه که تعویض زودهنگام نباشه

اون یکی از بزرگ ترین مربیان فوتبال جهانه ، کسی که میتونه با فرصت به جوانان از اونا یک ستاره بسازه کار کمی نیست.

۹ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
من حرف آخرم رو بزنم در این بحث البته می دونم برای توجیح کردن هواداران بویان کافی نیست!
من هیچ وقت نخواستم به بویان توهین کنم. یعنی دلیلی نداشته که توهین کنم! چرا باید به یکی از بهترین استعداد های بارسا توهین کنم. استعدادی که خیلی هم دوسش دارم
اما این رفتار متقابل نیست و متاسفانه گاهی اوقات که چه عرض کنم همیشه شاهد توهین به:"پپ - پدرو و بوسکتس" هستیم.
ممکنه به عقیده بعضی دوستان پدرو سوگولی و بوسکتس هویج باشه و پپ "بارسای امروز رو آباد و فردا رو ویرون" کرده باشه.
ولی از نظر خیلی ها اینطور نیست. اکثریت هم این رو میگن. ولی دلیلی نمیشه که اکثریت همیشه درست بگه پس ما دلایل و صرفا "نظرات شخصی"خودمون رو بیان می کنیم که فکر می کنم به اندازه کافی در رابطه باهاش بحث کردیم که جالبه همیشه در پایان بحث دوسداران بویان میان و این نظرات رو مورد تمسخر قرار میدن و با گفتن یه سری جملات همیشگی که اینجانب به شخصه اونا رو حفظ شدم بحث رو خاتمه میدن!
اما یادمون نره که نباید به هیچ کس از اعضای باشگاه از "توپ جمع کن تا مدیرعامل توهین کنیم!"چه برسه به پر افتخار ترین مربی تاریخ بارسا و یکی از بهترین هافبک دفاعی های جهان و از بهترین و آینده دار ترین مهاجم های جهان. فکر می کنم دلایل و مدارک حامد جان در پست های قبلیش قانع کننده بود. حداقل برای من!و بدون شک دلایل دوستاران بویان از سر علایق شخصی و دخالت احساسات در در بیاناتشون هست.
فکر میکنم در این پستم به همه احترام گذاشتم و سعی کردم حرمت ها رو نگه دارم!
شما هم سعی کنید با هم درست بحث کنید و خدایی نکرده به مربی و بازیکن تیم توهین نکنید. هر چند که فکر می کنم این آرزو رو با خودم به گور می برم
امیدوارم افرادی که مورد خطاب من بودن برای خودشون دلایل قانع کننده ای داشته باشن!

۹ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
آقا سعید لطفا" اینو جواب بدید!
به من تذکر دادید که ادبیاتم رو درست کنم
اما خودتون به راحتی به پپ که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی یکی از اسطوره های باشگاهه توهین میکنید!
یه بازیکنایی که برای تیم زحمت میکشن توهین میکنید
حتی بعضی مواقع کاربرا هم به این لیست اضافه میشن و اگه اونا جواب بدن بلاک میشن
من تا الان هر بار پستی دادم سعی کردم به کسی توهین نشه
سعی کردم احترام افراد رو نگه دارم
اینبارم هیچ چیز بدی نگفتم. در حقیقت در مقابل پستای بعضی دوستان پست من اصلا" به چشم نمیاد
فکر میکنم قوانین سایت به این شکله که "هیچکس" حق نداره به بازیکن - مربی - مدیر و سایر بارساییا توهین کنه
اگه قانون طوریه که شما میتونید به راحتی زحمات اونا رو ببرید زیر سوال که من حرفی ندارم
اما اگه قانون برای همه یکسانه شما به عنوان مدیر خودتون باید در اجراش پیش قدم باشید
اونوقت اگه من چیزی گفتم دیگه اینجا نمیام و نیازی به تذکر هم نیست!

در نهایت فقط اینو میگم
تو یه بحث فنی و بدون توهین حاضرم با هر کسی که منتقد پپ و کارهاشه بحث کنم(البته منظورم کل کل نیست چون اینکار ارزشی نداره)
مسی- ویا - سانچز - پدرو - بوسکتس - ژاوی - اینیستا - مکسول و تمام بارساییا رو دوست دارم چون برای این تیم زحمت میکشن
برام فرقی نمیکنه پدرو بازی کنه یا بویان چون هر کی باشه هدفش موفقیت تیمه
بویان هم از جای دیگه نیومده که مشکلی باهاش داشته باشم
بازیکن با اخلاقی بود و حاشیه ای درست نکرد. الانم داره تو رم تلاش میکنه و اگه خوب باشه که برمیگرده
من به پپ ایمان دارم و میدونم که بهترین ها رو برای بارسا میخواد
قبلا" هم گفتم که پپ لیاقت احترام و اعتماد رو داره

۹ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
دوستان اين بحثو همين جا خاتمه بديد!
ارسال هاي كه حاوي برخورد و تنش باشه از اين به بعد حذف ميكنم!
بنده به نظر همه احترام ميزارم و از همتون خواهش ميكنم براي نظرات بقيه هم احترام قائل باشيد!
كاش واقعا به سلايق همديگه احترام ميزاشتيم!
نقل قول
اما یادمون نره که نباید به هیچ کس از اعضای باشگاه از "توپ جمع کن تا مدیرعامل توهین کنیم!"

با اين حرف موافقم!
اميدوارم ديگه از اين صحنه ها پيش نياد!

۹ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
ببخشید ولی لطفا بذارید بحث بدون درگیری تنش ادامه پیدا کنه!
حرف من اینه اگه پدرو سوگلیه و بوسکتس هویجه پس چرا بوسکتس تو اسپانیا هم فیکسه و بویان تو زیر 21 ساله اسپانیا نیمکت نشینه؟!
قبل از اینکه یه سوال بپرسم یه سوال دیگه دارم مربی زیر 21 ساله های اسپانیا کیه؟
پس با منطق دوسداران بویان دلبوسکه و مربی زیر 21 ساله های اسپانیا هم سوگولی پرورن؟!

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
من با اين بحثا مخالفتي ندارم
من با اينكه اخر هرپستي يه تيكه غير مستقيم به يه نفري انداخته ميشه مخالفم
من اگه موقع شروع بحث اينجا بودم از مسعود شروع ميكردم و نميزاشتم كار به اينجا بكشه!
بحث فني درسته و هركسي هم مخالفتشو با يه كلمه مخالفم ابراز ميكنه و دليل مياره
ولي اينكه بيايم به هم بگيم نفهم يا بفهم يا هر لغب ديگه اي در شان منو شما و اين سايت نيست از اين دقيقه هم تمام ارسال رو خودم چك ميكنم
هر كدوم از دوستاني كه كوچيك ترين و غير مستقيم ترين تيكه ها رو تو ارسال هاشون دارن منتظر حذف و ويرايشش باشن!
دليل منطقي جواب منطقي
اين پايه يه بحثه!
والسلام

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
KOMEIL نوشته:

من با اين بحثا مخالفتي ندارم
من با اينكه اخر هرپستي يه تيكه غير مستقيم به يه نفري انداخته ميشه مخالفم
من اگه موقع شروع بحث اينجا بودم از مسعود شروع ميكردم و نميزاشتم كار به اينجا بكشه!
بحث فني درسته و هركسي هم مخالفتشو با يه كلمه مخالفم ابراز ميكنه و دليل مياره
ولي اينكه بيايم به هم بگيم نفهم يا بفهم يا هر لغب ديگه اي در شان منو شما و اين سايت نيست از اين دقيقه هم تمام ارسال رو خودم چك ميكنم
هر كدوم از دوستاني كه كوچيك ترين و غير مستقيم ترين تيكه ها رو تو ارسال هاشون دارن منتظر حذف و ويرايشش باشن!
دليل منطقي جواب منطقي
اين پايه يه بحثه!
والسلام

من بحث رو شروع کردم یا من توهین کردم که اینطور میگی؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۰ شهریور ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول

پس در مورد زلاتان هم کارش سلیقه ای بود دیگه!!! مگه زلاتان رو ندیدید که بعد از چند بازی بد و شروع کل نزنی هاش از ترکیب اصلی خارج شد و همین بویان جاش رو برای مدتی گرفت! زلاتان رو با اون همه سابقه نیمکت نشین کرد اگر کارش سلیقه ای بود مطمئن باش خیلی از بازیکن هایی که حتی برای بارسا خوب هم بازی نمیکردند الان توی ترکیب بودند.

اگر به تعویض هاش دقت کنی میبینی که وقتی کسی فقط اسمش توی زمینه اون رو میکشه بیرون . این به نظرم خیلی برای بازیکن مفیده چون برای بازی بعد تمام تلاشش رو میکنه که تعویض زودهنگام نباشه

اون یکی از بزرگ ترین مربیان فوتبال جهانه ، کسی که میتونه با فرصت به جوانان از اونا یک ستاره بسازه کار کمی نیست.

اتفاقا مشکلش با زلاتان که کاملا شخصی بود و بعدا هم رسانه ای شد!

در مورد جوون گرایی پپ بهتره حرفی نزنم. لیست جوونایی که از تیم کنار گذاشته شدن، و کسایی که فقط اسمشون برای پر کردن خلا جوونگرایی مطرح شده، خودشون گویان!

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Hamed نوشته:

آقا سعید لطفا" اینو جواب بدید!
به من تذکر دادید که ادبیاتم رو درست کنم
اما خودتون به راحتی به پپ که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی یکی از اسطوره های باشگاهه توهین میکنید!

برای من عجیبه که واژه ها رو مطابق میلتون تعبیر می کنید!

من کی به پپ توهین کردم؟ بله الانم میگم پپ در بازیکن سازی افتضاحه. و در خیلی موارد دیگه نقص داره. کجای این حرف توهینه؟ چون مطابق نظر شما نیست توهین محسوب میشه؟

من هیچ وقت منکر خوبی ها و نکات مثبت پپ نشدم. یه نمونه نمی تونید پیدا کنید! هرجا هم لازم شده ازش دفاع کردم و می کنم.

ولی لزومی نداره مثل عده ای دائم صدقناش رو بگم و هر کاری می کنه تایید کنم! من نظر خودمو دارم و جزو فرقه «پپیون» هم نیستم که هر کاری پپ می کنه، میگم لابد درسته، چون بهتر از ما می فهمه، پس ما حق نداریم اصلا حرف بزنیم!

مطمئن باشید قوانینی که خودم نوشتم رو قبل از هرکس رعایت می کنم. اما اینکه یه مربی یا بازیکن رو از نظر فنی پایین و ضعیف بدونی، اسمش توهین نیست!

۱۰ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۵,۱۹۲ بازدید
۶ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۵۴ بازدید
۱۷ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۸۴۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۳۰۴ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۲ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۸۸ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۴۳ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۷۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۷ کاربر آنلاین است. (۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!