به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

وقتی مورینیو، انگلیس را عاشق خود کرد
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مورینیو در بدو ورودش به انگلیس، جزیره را شیفته خود ساخت و خودش هم آن جا را خانه خود یافت.

آن جمله اش حین ورود به لندن در سال 2004 بدل شد به یکی از جمله های تاریخی فوتبال این عصر. تاکید او بر "من" بازتابنده شخصیتش بود "... من مربیان را به دو گروه خوب و بد تقسیم نمی کنم. من مربیان را به آنهایی که موفق می شوند و آنهایی که نمی شوند تقسیم می کنم. لطفا مرا متکبر نخوانید، ولی خوب قهرمان اروپا به شمار می روم و تصور می کنم خاص هستم." جمله "من The Special One هستم" روزنامه نگارهای بریتانیایی را عاشقش کرد. عشقی بادوام و پایدار. آن چه با توفیقش در میادین یکی از فصول هیجان آور فوتبال این عصر را رقم زد.

او پورتو را در مصاف بزرگان قهرمان اروپا کرد و سپس چلسی را از عقده نیم قرنی اش رهایی بخشید و از سایه منچستر یونایتد و آرسنال بیرون آورد و قهرمان لیگ کرد. اینتر را با ترکیب یکپارچه ای پس از چهل و پنج سال، باز هم با خالی کردن عقده ای نزدیک به نیم قرن بر بام اروپا نشاند. او لقب "استاد بازی های روانی" را هم گرفت. اعتقاد داشت "بازی زیبا" بازی است که دو مربی آماده و هوشیار با دو ذهنیت متفاوت برابر هم صف آرایی کنند. به همین دلیل هر چند پیروزی هایی که با برنامه های تاکتیکی اش کسب کرد او را در مقایسه با پیروزی های پرگل بیشتر به وجد آوردند، مثل پیروزی مقابل بارسلونا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با اینتر، ولی او را در قلب جنجال های رسانه ای جای دادند. زندگی حرفه ای مورینیو پس از ورود به چلسی بدون حضور دائمی اش برابر دوربین ها و میکروفون ها دنبال نشد. او خود را سپر بلای تیم ها و بازیکنانش کرد و در عین حال می دانست چیزی که بین رسانه های انگلیسی و او شکل گرفته را هیچ جای دیگری پیدا نخواهد کرد. وقتی بعدها ژورنالیست های ایتالیایی و اسپانیایی او را له می کردند دریافت ماوای امن او جایی جز انگلیس نیست. جایی که همسر و فرزندانش هم آن جا آسوده تر بودند.

مورینیو پس از قهرمانی با پورتو در اروپا در دوراهی لیورپول و چلسی قرار داشت. در دوراهی استمفورد بریج و آنفیلد. او مسیری را برگزید که به رومن آبراموویچ رسید. او در توصیف این که چرا راهی لندن شد و نه لیورپول با لحن مطایبه آمیزش گفت " لیورپول تیمی است محبوب همگان، ولی چلسی تیمی بود محکوم به پیروزی. رومن آبراموویچ محکوم به کسب پیروزی بود. در غیر این صورت باید خود را بازنشسته اعلام می کرد."

تابستان 2004. مورینیو در چلسی. با دستمزد سالی 4.2 میلیون پوند که سال بعد یک میلیون بر آن افزوده می شد. با به همراه بردن دستیارش بریتو و روی فاریا و یک بازیکن یاب به نام آندره ویاش بواش که بعدها سرمربی چلسی می شد. استیو کلارک انگلیسی تنها بریتانیایی میان دستیارانش به شمار می رفت. او ستاره هایی که کلودیو رانیری آورده بود را حفظ کرد. پتر چک که به میدان نرفته بود را. جان تری و فرانک لمپارد را. در عین حال 70 میلیون پوند هم خرج تازه واردها کرد تا ریخت و پاش به سنت آبراموویچ را به رخ کشد: تیاگو از بنفیکا، میشل اسین از لیون، ماتیا کژمان از پی اس وی، دیدیه دروگبا از مارسی و کاروالیو و فریرا از پورتو را. او پس از آن هر جا رفت – اینتر، رئال مادرید و دوباره چلسی - با ستاره ها کار کرد.

قهرمانی سال 2005 چلسی در لیگ برتر انگلیس با اقتدار به دست آمد. آرسنال فصل قبل لیگ برتر انگلیس را بدون شكست سپری کرده بود، ولی چلسی مورینیو هم فقط یک شكست را - در زمین منچستر سیتی - پذیرفت. قهرمانی چلسی پس از پنجاه سال همه را مات کرد. با 95 امتیاز. 8 امتیاز بیشتر از آرسنال و 18 امتیاز بیشتر از منچستر یونایتد! با ثبت رکورد جدیدی در معرفی بهترین خط دفاعی لیگ: دریافت فقط 15 گل در 38 بازی. ثبت 25 بازی بدون دریافت گل برای لیگ برتر رکورد دیگری به شمار می رفت. پایین کشیدن فرگوسن از آن برج عاج به خودی خود برای تثبیت جایگاه مورینیو در جزیره کافی بود.

او به بازیکنان چلسی همان اعتماد به نفسی را بخشیده بود که مردان منچستر یونایتد داشتند. شاید بازی چلسی در طول فصل برای خیلی ها ملال آور و دفاعی به نظر رسید، ولی نمایش تهاجمی دروگبا، آرین روبن، دیمین داف، لمپارد و ایدور گودیانسن در خط میانی و حمله هیجان آور بود. مورینیو با ترکیب فلسفه مابانه ای می گفت "از نگاه من تیم های تهاجمی و تیم های تدافعی وجود ندارند، بلکه تیم های متوازن و نامتوازن وجود دارند. تیم های موسوم به تهاجمی نمی توانند بازی های پرشماری را ببرند. گل می زنند ولی گل هم می خورند. تیم های دفاعی کمتر گل می خوردند ولی کمتر هم گل می زنند."

نکته نیشدارتر این بود مورینیو روش و رویکرد انگلیسی ها را هم زیر سئوال برده بود. او در انتقاد از فوتبال انگلیس می گفت "باور نمی کنم که در انگلیس بازیکنان را چند منظوره بار نمی آورند. برای آنها یک مهاجم فقط مهاجم است. در حالی که برای من مهاجم فقط مهاجم نیست. بازیکنی است که باید حمله کند. به عقب برگردد. سانتر کردن را آموخته باشد. باید بازیکنان جوان را با چنین انعطافی بار آورد. آنها باید بتوانند با هر سیستمی بهتر کار کنند." در چنین قابی فرگوسن اعتراف کرد مورینیو استاندارد لیگ را بالا برده است.

چلسی در لیگ قهرمانان برابر لیورپول و رافا بنیتز ناکام ماند، ولی فصل بعد دوباره قهرمان لیگ شد. قهرمانی 2006. با شکست در فقط چهار بازی و با کسب پیروزی در همه دیدارهایش در استمفورد بریج جز تساوی برابر چارلتون. او پس از الکس فرگوسن افسانه ای توانسته بود پی در پی لیگ برتر را فتح کند. نمایش آنها در لیگ صلابت فصل اول مورینیو در انگلیس را نداشت، ولی فوتبال شان هم متنوع تر بود و هم تهاجمی تر. ولو آن که تعداد گل های به ثمر رسانده شان مشابه فصل قبل بود.

فصل 2007-2006 . ورود آندری شوچنکو از میلان به چلسی. ورود میشائیل بالاک کاپیتان بایرن مونیخ. بالاک هافبک تهاجمی بود که می توانست در برنامه های دفاعی هم با صلابت ظاهر شود. ایدور گودیانسن می توانست هم مهاجم باشد و هم هافبک دیگری کنار فرانک لمپارد. لمپارد زمانی بهترین بازی هایش را ارائه داد که بازیکنی با قدرت تهاجمی کنارش حرکت می کرد. در حالی که مورینیو هرگز نتوانست جایی برای شوچنکو پیدا کند. مورینیو به بازیکنان گوش خود اعتقاد فراوانی داشت. بهترین ترکیب او در دو جناح آرین روبن و جو کول بودند، در حالی که دیمین داف و شون رایت فیلیپس کارایی آن دو را نداشتند. روبن بازی های تماشایی در نخستین فصل حضور مورینیو در چلسی انجام داد.

چلسی در دومین فصل هم با هشت امتیاز بیشتر از منچستر یونایتد قهرمان لیگ شد و هم جام حذفی را - باز هم با پیروزی بر منچستر یونایتد - به چنگ آورد. این که لمپارد با 16 گل بهترین گلزن چلسی بود و دروگبا با 11 پاس گل بهترین پاسور نمایانگر عمق تیم مورینیو بود. چنان که چهار بازیکن چلسی - جان تری، ویلیام گالاس، فرانک لمپارد و جو کول - در تیم منتخب فصل جای گرفتند. مردان او در فینال جام حذفی هم منچستر یونایتد را با تک گل دروگبا در وقت اضافی شکست دادند تا نخستین تیمی باشند که در استادیوم جدید ویمبلی جام را بالای سر می برد. در حالی که چلسی محافظه کارانه بازی کرد. فریرا و وین بریج دو مدافع کناری چلسی برای پرهیز از مغلوب شدن برابر سرعت بالای رایان گیگز، کریستیانو رونالدو و وین رونی به ندرت پست شان را ترک کردند. فریرا گفت "مورینیو اعتقاد داشت طرفداران دنبال شاهکاری از نوع آثار رامبراند نیستند و فقط می خواهند جام را به چنگ آورند."

چلسی در لیگ قهرمانان باز هم ناکام ماند. باز هم حذف برابر لیورپول و بنیتز در نیمه نهایی. سپس شکاف بین او، آبراموویچ و مدیران چلسی عیان شد. مورینیو گفته بود "تنها دو راه برای رفتن من از چلسی وجود دارد. یکی تمام شدن مدت قراردادم درتابستان 2010 است. راه دوم این است که چلسی مرا اخراج کند. هرگز راهم را نکشیده و نخواهم رفت. هرگز این کار را با طرفداران چلسی نخواهم کرد". با این وصف جدایی او و چلسی در سپتامبر 2008 به رغم اعتراض طرفداران با توافق دو طرفه رقم خورد. با به یادگار گذاشتن شش جام در ویترین استمفورد بریج طی سه سال. ژوزه راهی ایتالیا می شد و بعد اسپانیا، ولی دوباره به جایی برمی گشت که دوستش داشتند. به جزیره، به جایی که همه را مفتون خود ساخته بود. او به چلسی بازمی گشت و بازهم قهرمان لیگ می شد. او حالا در آستانه در دست گرفتن سکان منچستر یونایتد است. چالشی بزرگ برای مردی که اهل چالش های بزرگ است!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۶ خرداد ۱۳۹۵
زلاتان: مورینیو می تواند منچستریونایتد را بار دیگر به اوج برساند؛ هر زمان که بخوا...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ستاره سوئدی و پر مشتری این روزهای اروپا می گوید پیشنهادات فراوانی را دریافت کرده است، اما تا زمانی که خودش نخواهد، مقصدش را فاش نخواهد کرد.

زلاتان ابراهیموویچ در تابستان امسال به باشگاه جدیدی خواهد پیوست و مشتری های فراوانی را از سراسر جهان دارد. با این حال او در کنفرانس خبری امروز خود اعلام کرد که تا زمان فرا رسیدن موعد دلخواهش، مقصد بعدی اش را فاش نخواهد کرد.

به گزارش سایت Squawka، زلاتان در آخرین فصل حضورش در پاریس سن ژرمن موفق شد 38 گل را در 31 دیدار به ثمر برساند و این در حالیست که او اکنون در 34 سالگی به سر می برد. تیم هایی از سوپر لیگ چین، لیگ MLS و همچنین سراسر اروپا که منچستریونایتد مهم ترین آن ها به شمار می رود خواهان جذب ابراهیموویچ هستند. در همین حال، او در کنفرانس مطبوعاتی امروزش در کمپ تیم ملی سوئد درباره آینده اش گفت:

"مقصد بعدی ام هر وقت که خودم بخواهم فاش خواهد شد، فقط باید انگشتم را روی دکمه انتشار قرار دهم. روزنامه ها را نخوانده ام و نمی دانم که مرا به کجا لینک می کنید. اگر از من بپرسید، هیچ چیزی در حال رخ دادن نیست. فقط یورو. از هر کشوری به جذب من ابراز علاقه شده. انگلستان، ایتالیا و کشورهای دیگر. این ها پیشنهاداتی جدی هستند و گزینه های زیادی را دارم. برایم مهم نیست که تکلیف مقصد بعدی ام را قبل از یورو مشخص کنم. از خواندن چیزهایی که شما می نویسید لذت می برم. کار سرگرم کننده ایست."

ابراهیموویچ همچنین با صحبت کردن درباره ژوزه مورینیو و انتصاب قریب الوقوعش به عنوان سرمربی منچستریونایتد، به شایعات انتقال به این باشگاه دامن زد. او که پیش از این سابقه کار کردن با مورینیو را در اینتر دارد و روابط بسیار خوبی با آقای خاص دارد، در مورد مورینیو اظهار داشت:

"ژوزه مورینیو کسی است که می تواند منچستریونایتد را به اوج باز گرداند. دوران شگفت انگیزی را با او داشتم. نمی دانم که بار دیگر با یکدیگر کار خواهیم کرد یا خیر."

شنیده ها حاکی از این است که با پیوستن ژوزه مورینیو به شیاطین سرخ، ابراهیموویچ به منچستریونایتد اطلاع داده است که می خواهد به آن ها ملحق شود و تقاضای حقوق هفتگی 220 هزار پوندی را از این باشگاه دارد. گفتنیست تنها بازیکنی که در 5 لیگ معتبر اروپایی موفق شد بیشتر از این ستاره سوئدی گلزنی کند، لوئیز سوارز – ستاره بارسلونا – بود که 40 گل را برای تیمش به ثمر رساند.

۶ خرداد ۱۳۹۵
200 پوند قیمت پیشنهادی برای اولین امضای مورینیو
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

برای اولین پیراهن امضا شده منچستر یونایتد توسط ژوزه مورینیو، 200 پوند پیشنهاد شد.

پسر خوش شانسی که اولین امضای ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید منچستر یونایتد، بر روی پیراهن وی نقش بست، با پیشنهادی 200 پوندی مواجه شد.

به گزارش Sky Sports، یک هوادار منچستر یونایتد موفق شد اولین امضا ژوزه مورینیو را بر روی پیراهن خود بگیرد و بلافاصله با پیشنهادی 200 پوندی برای فروش این پیراهن مواجه گردید.MOURINHO'S FIRST AUTOGRAPH

۷ خرداد ۱۳۹۵
مورینیو: ترجیح می دهم آن چه که در سه سال گذشته در منچستریونایتد گذشت را فراموش کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی نام آشنای جدید منچستریونایتد حرف های جالبی را به زبان آورده است.

ژوزه مورینیو سرمربی جدید منچستریونایتد می گوید که می خواهد آن چه در طی سه سال گذشته بر این باشگاه گذشته است را نادیده بیانگارد. او در مصاحبه اش با شبکه تلویزیونی اختصاصی منچستریونایتد "MUTV" گفته است:

"احساس عالی ای دارم. فکر می کنم این اتفاق در لحظه مهمی از زندگی حرفه ای من رخ داد. منچستریونایتد یکی از باشگاه هایی است که باید بر کار کردن در آن آماده شوید چون این یک باشگاه عظیم است. یک باشگاه غول آسا باید برای بهترین مربیان باشد و گمان می کنم برای این کار آماده ام. می توانم بگویم خوشحالم، احساس غرور می کنم و مفتخرم ولی واقعیت این است که ما باید هنوز کار کنیم و من نمی توانم تا هفت جولای که به زمین می روم، صبر کنم. به نظرم اینک می توانیم از دو جنبه به باشگاه مان نگاه کنیم. یکی روند باشگاه در طول سه سال گذشته است و دیگری تاریخ باشگاه. من ترجیح می دهم سه سال گذشته را به دست فراموشی بسپارم."

وی ادامه داد:

"چیزی که هواداران از من انتظار دارند این است که بگویم دنبال پیروزی هستم و فکر می کنم چیزی که بازیکنان باید بشنوند این است که من می خواهم برنده شوم. من بیش از این خواستار اینم که هواداران و بازیکنان گفته من را حس کنند. بله من می خواهم روی تاریخ این باشگاه بزرگ متمرکز شوم و همه توانم را در این راستا بگذارم. البته که من به دفعات برابر منچستریونایتد و در اولدترافورد تیم هایم را روانه میدان کرده ام و حرف هایی زده ام که باب میل تیمم نبوده است؛ برای مثال یادم می آید با رئال مادرید در اولدترافورد پیروز شدیم و گفتم که تیم برتر شکست خورد و طرفداران مان از این حرف خوشحال نشدند."

۷ خرداد ۱۳۹۵
لمپارد: مورینیو "فاکتور ایکس" مورد نیاز منچستریونایتد را به آن ها اضافه خواه...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بهترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی معتقد است سرمربی سابقش دوران موفقیت آمیزی را در منچستریونایتد خواهد داشت.

فرانک لمپارد - بهترین گلزن تاریخ چلسی – که این روزها دوران خوبی را در لیگ MLS نمی گذراند، باور دارد که ژوزه مورینیو در منچستریونایتد به موفقیت خواهد رسید و چیزی که این باشگاه در حال حاضر فاقد آن است را به آن ها اضافه خواهد کرد.

به گزارش سایت FourFourTwo، فرانک لمپارد که اکنون برای باشگاه نیویورک سیتی بازی می کند، درباره انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید منچستریونایتد اظهار داشت:

"ژوزه تاثیر عظیمی را در منچستریونایتد خواهد داشت. او می داند که چگونه با القای شخصیت خودش به تیمش، آن ها را در مسیر پیروزی قرار دهد. شخصیت مورینیو انعکاس دهنده تیم های او است و از نظر منی که از دور به اتفاقات نگاه می کنم، منچستریونایتد به این اتفاق نیاز داشته است. آن ها کیفیت زیادی را در ترکیب تیمشان داشتند، اما بُرش چندانی نداشتند. ژوزه این فاکتور ایکس را به آن ها اضافه می کند. او این کار را در چلسی انجام داد. می دانم که داستان او در چلسی خوب به پایان نرسید، اما می توانم تصور کنم که در منچستریونایتد موفق خواهد شد. او بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و افرادی همچون وین رونی به کار او خواهند آمد، زیرا مورینیو این دسته از بازیکنان را درک می کند. او با بازیکنان بزرگ زیادی کار کرده است و دقیقاً می داند که چگونه بهترین بازی را از آن ها بگیرد. مورینیو سرمربی درجه یکی است و تیمی همچون منچستریونایتد به یک سرمربی درجه یک نیاز دارد. من هوادار منچستریونایتد نیستم، اما فکر نمی کنم کسی بتواند انکار کند که آن ها به شدت منتظر رقابت مورینیو با پپ گواردیولا، یورگن کلوپ، آنتونیو کونته و آرسن ونگر- همگی در کنار همدیگر - هستند."

لمپارد همچنین درباره نگرانی هایی که نسبت به عدم تناسب سبک بازی تیم های ژوزه مورینیو با سبک بازی مورد علاقه هواداران منچستریونایتد وجود دارد، اظهار داشت:

"با توجه به بازی هایی که در فصل قبل از منچستریونایتد دیدم، فکر نمی کنم که آن ها در فصل گذشته نیز خوب بازی کرده باشند. ژوزه کسی است که می داند چگونه پیروزی کسب کند و گاهی اوقات این اتفاق با یک بازی شناور رخ نمی دهد. او با خود انرژی را به تیم تزریق می کند، موثر خواهد بود و بازی ها را با پیروزی پشت سر خواهد گذاشت. هواداران پیروزی می خواهند و البته که بازی زیبا. شما می توانید تمام طول روز را با حرف زدن درباره استایل سپری کنید و همه فوتبال زیبا را می خواهند، اما همه چیز در پیروزی و قهرمانی خلاصه می شود. مورینیو کارنامه پرباری در کسب قهرمانی دارد. به آرسنال نگاه کنید، همه می گویند که آن ها در کار با توپ عالی هستند، اما با این وجود آن ها (در سال های اخیر) قهرمان هیچ چیزی (لیگ برتر و لیگ های اروپایی) نشده اند، زیرا ذهنیت به پایان بردن بازی ها با پیروزی را ندارند. برای اینکه یک تیم کامل باشید و برای یک مقطع زمانی مشخص موفق باشید، باید هر دو جنبه فوتبال را دارا باشید."

۱۰ خرداد ۱۳۹۵
روی کین: مورینیو روی اعصاب من است، اما گزینه مناسبی برای هدایت منچستریونایتد بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کاپیتان ایرلندی سال های قبل شیاطین سرخ اعتراف کرد که به شخصیت ژوزه مورینیو علاقه ای ندارد.

روی کین که برای بیش از 10 سال سابقه حضور در منچستریونایتد و کاپیتانی این تیم را در کارنامه دارد، نسبت به انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید این باشگاه واکنش نشان داده است.

به گزارش Sky Sports، ژوزه مورینیو در روز جمعه با عقد قراردادی 3 ساله با منچستریونایتد به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد تا جایگزین لوئیس فن خال هلندی شود. در همین حال، روی کین در اولین واکنشش نسبت به این انتصاب گفته است:

"مورینیو فرد مورد علاقه من نیست. در زمانی که به عنوان مربی (استون ویلا) در مقابل او قرار گرفتم، او به شدت روی اعصاب من بود. با این حال، این یک موضوع شخصی است. کار کردن در منچستریونایتد در کسب پیروزی و قهرمانی خلاصه می شود و کارنامه مورینیو نشان می دهد که او یک برنده است. هنگامی که یونایتد موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشد، او قطعاً یک گزینه خوب برای هدایت باشگاه به شمار می رفت. مورینیو همیشه در دسترس بود، کارنامه شگفت انگیزی را هم دارد و به نظر گزینه مناسبی می آید، اما نه برای شخص من."

گفتنیست دلیل اصلی خصومت شخصی روی کین با ژوزه مورینیو را باید مرتبط به عکس بالا دانست، زمانی که که روی کین به عنوان دستیار پل لمبرت در استون ویلا کار می کرد. در آن دیدار، چلسی با نتیجه 0-3 از حریف خود پیش بود که ژوزه مورینیو به عادت معمول خود،قبل از سوت پایان بازی به سمت نیمکت استون ویلا رفت تا با کادر فنی حریف دست بدهد و از زمین مسابقه خارج شود. پل لمبرت - سرمربی وقت استون ویلا - از این حرکت مورینیو خوشحال نبود، اما دست او را رد نکرد. روی کین اما نه تنها دست دراز شده مورینیو را رد کرد، بلکه حتی به مورینیو نگاهی هم نینداخت. او پس از پایان بازی به انتقاد شدید از این حرکت سرمربی فعلی یونایتد پرداخت و گفت:

"بازی هنوز در جریان است. اگر شما در صبح یک روز تعطیل این کار را با من می کردید، مورد ضرب و شتم قرار می گرفتید! من با جنگ های روانی مشکلی ندارم، اما بازی همچنان در جریان بود.این حرکت زننده ای است. پیش از این هم دیده ام که او این حرکت را با مربیان دیگر انجام دهد. این واقعاً زننده است."

موهای صورت روی کین در آن زمان به یکی از داغ ترین سوژه های رسانه ها تبدیل شده بود و پس از این بازی، ترول های زیادی در سطح اینترنت با مضمون روی کین منتشر شد. یکی از بهترین موردها در این زمینه را می توان در عکس زیر مشاهده کرد.

۱۰ خرداد ۱۳۹۵
مذاکره منچستر یونایتد با تیاگو سیلوا تکذیب شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پائولو تونیتو ایجنت تیاگو سیلوا، هر گونه مذاکره با منچستر یونایتد را تکذیب کرد.

طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر علاقه منچستر یونایتد به جذب تیاگو سیلوا کاپیتان برزیلی پاریسن ژرمن شنیده می شد. به گزارش Sky Sports، پائولو تونیتو در خصوص آینده تیاگو سیلوا گفت:

"از قرارداد او با پاریسن ژرمن، هنوز دو سال باقی مانده است."

آیا وی به ژوزه مورینیو در منچستر یونایتد ملحق خواهد شد؟

"من هیچ نظری ندارم، هیچ مذاکره ای در این لحظه انجام نشده است."

۱۰ خرداد ۱۳۹۵
منچستر سیتی، بارسلونا و پاریسن ژرمن رقبای منچستر یونایتد در راه جذب بیلی
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

منچستر یونایتد برای جذب اریک بیلی مدافع ویارئال کار ساده ای پیش رو ندارد.

Sky Sports اخبار منتشره مبنی بر مذاکرات منچستر یونایتد برای جذب اریک بیلی مدافع ساحل عاجی ویارئال را تایید کرد.

به گزارش اسکای، البته منچستر یونایتد تنها باشگاهی نیست که علاقه مند به جذب بیلی هستند، زیرا منچستر سیتی، بارسلونا و پاریسن ژرمن نیز از دیگر باشگاه هایی هستند که برای جذب بیلی با ویارئال مذاکره کرده اند.

اطلاعات دریافتی حاکی از آن است که بند بازخرید در قرارداد بیلی وجود ندارد و این بدین معناست که هر چهار باشگاه مذکور برای جذب بیلی باید نظر ویارئال را جلب کنند و ویارئال حاضر نیست مدافع 22 ساله اش را کمتر از 30 میلیون پوند واگذار نماید.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
غیررسمی؛ اریک بیلی به منچستر یونایتد پیوست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

اریک بیلی، مدافع جوان باشگاه ویارئال و تیم ملی ساحل عاج می تواند فصل آینده را در یونایتد توپ بزند.

همه چیز شاید در بیست و چهار ساعت خیلی جدی شد. اریک بیلی، مدافع ۲۲ ساله باشگاه ویارئال که فصل درخشانی را سپری کرده است، می تواند اولین خرید ژوزه مورینیو لقب بگیرد.

مورینیو در حالی چنین خریدی می کند که کمتر کسی نام این بازیکن را به طور جدی مطرح کرده بود و تمام گمانه زنی های مهم از صبح امروز شروع شد. پس از ادعای کادنا سر، فردی از داخل باشگاه ویارئال در مصاحبه با رادیو تایید کرد که اریک بیلی در ازای مبلغ ۴۰ میلیون یورو راهی منچستر یونایتد خواهد شد. اسکای اسپرتس هم دقایقی قبل داستان مذاکرات شیاطین سرخ با زیردریایی ها را تایید کرد.

باید دید اولین خرید مورینیو برای یونایتد که قرار است تا ۴۰ میلیون یورو برایش هزینه شود و طبق گفته امروز بسیاری از هواداران منچستر در شبکه های اجتماعی، کمتر کسی وی را می شناسد، تا چه حد اولدترافورد را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است که منچستر سیتی به این بازیکن لینک شده بود و بارسلونا هم در کنار سوارز، وضعیت وی را بررسی کرده است.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
اریک بیلی کیست؟ با جدیدترین هدف نقل و انتقالاتی منچستریونایتد آشنا شوید
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سریع، قدرتمند، قدرت پا به توپ خوب و قابلیت بازی در چند پست. به نظر می رسد که اریک بیلی با داشتن این ویژگی ها به ستون خطِ دفاعیِ جدیدی تبدیل خواهد شد که ژوزه مورینیو قصد دارد آن را در منچستریونایتد بنا نهد.

در ساعات اخیر، اخبار زیادی پیرامون پیوستن اریک بیلی – مدافع ساحل عاجی ویارئال – به منچستریونایتد شنیده است و این بازیکن 22 ساله احتمالاً به اولین خرید ژوزه مورینیو برای شیاطین سرخ تبدیل خواهد شد. بار دیگر، پرداخت 40 میلیون برای اریک بیلی، این سوال را مطرح می کند که آیا منچستریونایتد قدر منابع مالیِ به نظر بی نهایتش را می داند یا خیر؟ بیلی تنها 18 ماه قبل با مبلغ 5/7 میلیون یورو از اسپانیول به زیردریایی های زرد ملحق شده بود. حال اما او ستاره ایست که ژوزه مورینیو او را به هدف اصلی خود در خط دفاع تبدیل کرده است.

این مدافع 22 ساله در ژانویه 2015 به ویارئال پیوست تا جای خالی گابریل پائولیستا – مدافع کنونی آرسنال – را پر کند. اکنون احتمالاً کسی تعجب نمی کند که غیبت گابریل در "ال مادریگال" موجب دلتنگی هواداران ویارئال نشده باشد. بیلی با سرعت و قدرتی بیشتر از گابریل پائولیستا، جای خالی او را به خوبی پوشش داد و این ویژگی ها موجب شده اند تا او برای بازی در لیگ برتر مناسب تر از مدافع برزیلی آرسنال به نظر آید.

اریک بیلی در این فصل مهره ای کلیدی در خط دفاع ویارئال به شمار می رفت، خط دفاعی که موفق به ثبت 17 کلین شیت شد و در نهایت موجبات به دست آمدن رتبه چهارمی این تیم در لالیگا را فراهم کرد تا پس از بهترین ها – بارسلونا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، ویارئال در رتبه چهارم جدول قرار گیرد. یقیناً عملکردهای بیلی در بازی های بزرگ - خصوصاً بازی هایش مقابل رئال مادرید و اتلتیکو مادرید - موجب شده است تا ژوزه مورینیو به این بازیکن علاقه مند شود و از ماه ها پیش او را در لیست بازیکنان مد نظرش برای منچستریونایتد قرار دهد. ویارئال تنها تیم این فصل لالیگا بود که موفق شد در هر دو بازی فصل مقابل اتلتیکو مادرید، دروازه اش را بسته نگه دارد. آن ها در این فصل یک تساوی 0-0 و یک پیروزی 0-1 را در مقابل شاگردان دیگو سیمئونه کسب کردند.

با این وجود، چشم گیر ترین عملکرد اریک بیلی در این فصل را باید در برابر قهرمان این فصل اروپا – رئال مادرید – دانست، دیداری که از آن به عنوان امضایی بر حکم اخرج رافائل بنیتز به عنوان سرمربی سابق لوس بلانکوس یاد می شود. بیلی در این دیدار فوق العاده عمل کرد و بار دیگر قدرت انعطاف پذیری اش در زمین را نشان داد. او از ابتدای مسابقه مامور مهار کریستیانو رونالدو شده بود، سپس این وظیفه را در قبال گرت بیل نیز در پیش گرفت و این در حالی بود که اکثر دقیقه های نیمه دوم را با کتفی در رفته بازی می کرد. ویارئال در آن دیدار موفق شد با یک گل از سد همشهری اش بگذرد.

بر کسی پوشیده نیست که بیلی در دیدار برگشت لیورپول در مقابل ویارئال در آنفیلد حضور نداشت. او در آخرین دقایق دیدار رفت از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شده بود و بازی در آنفیلد را از دست داد. ویارئال در 5 دیدار از 7 دیدار قبلی اش در لیگ اروپا موفق به ثبت کلین شیت شده بود وغیبت بیلی در آن دیدار، یکی از عوامل مهم حذف زیر دریایی ها و رنگ باختن امیدهایشان برای رسیدن به فینال لیگ اروپا بود، اتفاقی که در صورت وقوع به امری بی سابقه در تاریخ این باشگاه تبدیل می شد.

از چشم گیر ترین ویژگی های هدف نقل و انتقالاتی جدید منچستریونایتد، اشتیاق و ظرفیت بالای او برای یادگیری سریع از اشتباهاتش است. اعتماد به نفس بالای او در هنگام داشتن توپ، چندین بار در فصل گذشته (نیمه دوم فصل 2015-2014) نمایان شد، مشخصاً در جایی که فرناندو تورس با توپ گیری از او، موفق به گلزنی و کسب 3 امتیاز حساس برای اتلتیکو در ال مادریگال شد.

با این حال، بیلی از مهارت های تکنیکی بالایی برخوردار است و همین موجب شد تا او به یکی از مهره های مد نظر پپ گواردیولا در منچسترسیتی نیز تبدیل شود. ویژگی های انضباطی مدافع 22 ساله ویارئال نیز به مرور زمان بهتر شده است. در ماه اوکتبر، بیلی در دقایق ابتدایی نیمه دوم با بی احتیاطی محض، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد. ویارئال در نهایت آن دیدار را با نتیجه 1-2 به سلتاویگو واگذار کرد و مارسلینو – سرمربی ویارئال – پس از آن بازی به شدت به بازیکن جوانش تاخت. دریافت آن 2 کارت زرد بدین معنا بود که بیلی تنها در 9 مسابقه آغازین فصل، 7 کارت زرد را در مقابل چشمان خود دیده بود. اما او پس از آن اتفاق، روند رو به پیشرفتی را در این زمینه گذراند، به طوری که در 13 بازی آخر خود برای تیمش که شروع آن به ماه فوریه باز می گردد، هیچ کارت زردی را دریافت نکرد.

تبدیل شدن اریک بیلی به مدافع با کیفیت و پر طرفدار کنونی اما نسبتاً زودهنگام و آنی رخ داد. بیلی به عنوان یک بازیکن آفریقایی 17 ساله که سابقه بازی های ملی را نیز در کارنامه نداشت، مجبور بود یک سال برای دریافت مجوز کار و بازی برای اسپانیول صبر کند. پس از دریافت این مجوز، 2 سال دیگر طول کشید تا این بازیکن ساحل عاجی بتواند در ترکیب اصلی تیمش جایگاهی ثابت را برای خود پیدا کند. با این حال، 4 ماه پس از اولین بازی اش در لالیگا بود که ویارئال خواهان جذب او شد و بیلی به ال مادریگال منتقل شد. او همچنین در این زمان در تیم ملی ساحل عاج نیز حضور داشت و آن ها را در رقابت های جام ملت های آفریقا همراهی می کرد.

حالا یک قدم بزرگتر انتظار اریک بیلی جوان را می کشد. مردم در "تئاتر رویاها" منتظر او را هستند و عملکردهای بیلی در مقابل بهترین های لالیگا نشان داده است که او می تواند خرید خوبی برای ژوزه مورینیویی باشد که قصد بازگرداندن شیاطین سرخ به شکوه سابقشان را دارد.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۲۷۹ بازدید
۲۴ دقیقه قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۵۴۹ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۷۸۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۹۲۳ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۴ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۰۵ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۴۲ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۰۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۷۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!