به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

منچستر سیتی آماده تمدید قرار داد فرناندینیو
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بعد از نمایش چشمگیر فرناندینیو در تور پیش فصل چین، منچستر سیتی به دنبال ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد برای این هافبک است.

تنها یک سال از قرارداد فرناندینیو- هافبک برزیلی باشگاه منچستر سیتی- که در سال 2013 با مبلغ 31 میلیون پوند از شاختار دونستک به جمع سیتیزن ها پیوست، با این باشگاه باقی مانده است اما به نظر می رسد با وجود رضایت سرمربی جدید این باشگاه، وی در سیتی ماندنی باشد.

به گزارش ESPN، منچستر سیتی به دنبال آن است تا با ارائه پیشنهادی جدید به فرناندینیو، وی را در سیتی ماندنی کند. پپ گواردیولا که تنها یک ماه است با تیم اصلی منچستر سیتی در تمرینات کار می کند، از نمایش خیره کننده این هافبک در بازی های پیش فصل در چین رضایت کامل دارد، وی حتی در جریان کنفرانس مطبوعاتی منچستر سیتی در تور پیش فصل چین، در تمجید از هوش این بازیکن گفته است:

"من فکر می کنم فرناندینیو می تواند در 10 پست مختلف بازی کند، او کیفیت لازم را دارد تا در هرجای زمین بازی کند. او حتی می تواند به عنوان مدافع وسط به کار گرفته شود. او سریع، باهوش و محکم است و در توپ های هوایی خیلی با قدرت عمل می کند و کیفیت خوبی برای بازیسازی در تیم دارد."

"فرناندینیو که در ماه می 32 ساله خواهد شد تنها بازیکنی است که در بازی های پیش فصل 90 دقیقه کامل در زمین حضور داشته است. او همچنین بازوبند کاپیتانی تیم را در دو بازی دوستانه مقابل بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند به بازو بسته بود. این خبرگزاری همچنین معتقد است سرخیو آگوئرو، دیگر بازیکنی است که انتظار می رود قراردادش تمدید شود."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۹ مرداد ۱۳۹۵
کونته: علیه اتهامات، مبارزه خواهم کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی تیم چلسی فاش کرد دوران سختی به دلیل اتهامات به او و خانواده اش گذشته است.

بازپرس سرمونا در ماه آوریل به اتهام گزارش نکردن تبانی در یک بازی، زمانی که کنته سرمربی سیه نا بود، وی را به شش ماه زندان و مبلغ ۸ هزار یورو جریمه محکوم کرده بود. همچنین زمانی که کنته سرمربی یوونتوس بود، در سال ۲۰۱۲ فدراسیون فوتبال ایتالیا به همین اتهام وی را چهار ماه از حضور در کنار زمین محروم کرد و البته و در حالی که کنته دوره محرومیتش را پشت سر گذاشته بود، او را تبرئه و حکم قبلی را که اجرا شده بود، فاقد ارزش خواند. اما اوایل سال جاری او از همه اتهاماتی که یک بازپرس ایتالیایی به او زده بود تبرئه شد و بدون هیچ مشکلی هدایت تیم چلسی را به دست گرفت.

به گزارش وب سایت Goal، آنتونیو کونته، سرمربی تیم چلسی در گفت و گویی با خبرنگاران در مورد اتهام عدم گزارش یک تبانی در زمان هدایت تیم سیه نا گفت:

"این یک داستان کابوس وار برای من است. من این اتهام را نمی پذیرم. واقعا این اتهام را نمی پذیرم و برای دفاع از خود، خواهم جنگید و من علیه این موضوع مبارزه می کنم. من در آن زمان راه دیگه ای نداشتم به جز دفاع از حقوق خود. باید منتظر قضاوت دادستان می ماندم. شنیدن این اتهامات بی اساس برای من و خانوادم واقعا آزاردهنده بود و جدا دوران سختی بر ما گذشت. بازیکنان من در ایتالیا، همه بازیکنان، همه مربیان و همه مردم می دانند که آنتونیو کونته چه کسی است. من همیشه برای پیروزی می جنگم و برای این هدف سرسختانه تلاش خواهم کرد. همه بازیکنان می دانند که من چه توقعاتی از آنها دارم."

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
کونته: می خواهم فصل 12-2011 در سری آ را با چلسی تکرار کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی تیم چلسی امیدوار است به همراه آبی های لندن روزهای خوش خود را در فصل اول هدایت بانوی پیر تکرار کند.

فصل 12-2011، آنتونیو کونته موفق شد با هدایت تیم یوونتوس، این تیم را بدون شکست قهرمان رقابت های سری آ ایتالیا کند. مدافع عنوان قهرمانی با در اختیار داشتن زلاتان ایبراهیموویچ از شانس بالایی برای تکرار عنوان خود بهرمند بود، ولی کونته موفق شد در پایان فصل، با 4 امتیاز اختلاف، بالاتر از روسونری ها قهرمانی خود را جشن بگیرد.

به گزارش وب سایت FourFourTwo، آنتونیو کونته علاقه دارد فصل 12-2011 را این بار با تیم چلسی تکرار کند. زلاتان ایبراهیموویچ، تازگی به جمع شیاطین سرخ اضافه شده است و آنتونیو کونته قصد دارد در رویارویی دوباره با این فوق ستاره او را به همراه تیم منچستر یونایتد متوقف کند و فاتح لیگ جزیره شود.

سرمربی ایتالیایی در این مورد گفت:

"فصل فوق العاده ای بود. ما موفق شدیم از رتبه هفتم بدون شکست به عنوان قهرمانی رقابت های سری آ ایتالیا دست یابیم. میلان به همراه زلاتان، تنها فصلی بود که موفق به قهرمانی نشده بودند و من امیدوارم این اتفاق در چلسی هم تکرار شود."

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
ونگر: چمبرلین فصل درخشانی پیش رو دارد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ونگر معتقد است فصل پیش رو بسیار برای چمبرلین مهم است و او همه ویژگی های مورد نیاز برای درخشش در این فصل را دارد.

تنها چند هفته پس از تولد 18 سالگی اش، الکس چمبرلین اولین بار برای تیم اصلی آرسنال به میدان رفت. مصدومیت های پیاپی در فصول اخیر باعث شد که او نتواند تبدیل به مهره ای قابل اتکا برای توپچی های لندن شود.

به گزارش اسکای، او 3 ماه پایانی لیگ برتر انگلستان را به دلیل مصدومیت از دست داد. این واقعه از دعوت شدن او به تیم ملی برای رقابت های یورو جلوگیری کرد. با این حال او تنها 22 سال دارد. آرسن ونگر معتقد است فرصت برای درخشش این وینگر انگلیسی زیاد است. آرسنال شب گذشته موفق شد با گل زنی چمبرلین حریف آمریکایی را سه بر یک شکست دهد.

آرسن ونگر درباره فصل پیش روی چمبرلین گفت:

"فصل آینده، فصلی بسیار مهم برای چمبرلین است. او برای مدت زیادی مصدوم بوده است. اگر مصدوم نبود باید به همراه تیم ملی انگلستان به یورو می رفت. به همین خاطر محتاطانه او را بازی می دهم. ابتدا 45 دقیقه، سپس یک ساعت و 70 دقیقه تا او را برای شروع فصل آماده کنم. وقتی به او نگاه می کنید، متوجه می شوید که تقریبا بازیکن کاملی است. شاید هنوز به توانایی های خودش ایمان ندارد. این آخرین قدم برای درخشش اوست."

ونگر سپس درباره مسائل نقل و انتقالات آرسنال افزود:

"در حال حاضر به هیچ بازیکنی نزدیک نیستیم. درباره موستافی می پرسید اما ما با هیچ کس به توافق نهایی نرسیده ایم. "

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
هررا: حضور ایبراهیموویچ می تواند مشکل گلزنی منچستریونایتد را بهبود بخشد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

شیاطین سرخ در فصل گذشته زیر نظر لوییس فن خال با مشکل گلزنی همراه بودند ولی هافبک دونده شیاطین سرخ معتقد است که با حضور ایبرا، شرایط تغییر خواهد کرد.

بنابر گفته آندر هررا، حضور زلاتان ایبراهیموویچ می تواند موجب قدرتمندتر شدن منچستریونایتد شود. شیاطین سرخ زیر نظر لوییس فن خال دورانی کسالت بار داشتند. به گونه ای که تنها تیم میانه بالایی جدول که در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر کمتر از منچستریونایتد (49 بار) گلزنی کرده، استوک سیتی بوده است.

به گزارش وب سایت گل، اما هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ ایمان دارد که با حضور ژوزه مورینیو بر روی نیمکت منچستریونایتد و زلاتان ایبراهیموویچ (که در نخستین بازی اش برای تیم جدیدش، یک گل تماشایی را وارد دروازه گالاتاسارای کرد) در نوک پیکان خط حمله این تیم، این مشکل بر طرف خواهد شد.

هررا همچنین به خوبی از نقش هدایتگر ایبرا در منچستر برای بازیکنان جوان تر همچون مارکوس رشفورد، آگاه است.

"می خواهیم از ایبرا پیروی کنیم چون یکی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داریم و با حضور وی، رهبر بزرگی در تیم داریم. همچنین با تجربه وین رونی، مایکل کریک و اشلی یانگ، ما به آینده خیلی خوشبین هستیم. شروع ایبرا فوق العاده بود ولی من از شروع عالی او شگفت زده نشدم چون مدت هاست که بازی هایش را می بینم. ایبرا و رشفورد کاملا کیفیت های متفاوتی دارند ولی مارکوس می تواند از او یاد بگیرد. البته نه فقط او، همه ما می خواهیم از ایبرا یاد بگیریم. این فرصتی ناب برای من است که از اسطوره ای همچون او چیزهایی یاد بگیرم و امیدوارم از این فرصت بهره لازم را ببرم."

هررا ادامه داد:

"امید است که فصل بعد خیلی گل بزنیم چون این کاری است که می خواهیم انجام بدهیم.فکر می کنم مهاجمان می توانند خیلی خوب تلفیق و ترکیب شوند چرا که همگی آن ها سبک متفاوتی دارند. ایبرا بیشتر یک مهاجم هدف است، در حالی که رشفورد می تواند در فضاهای خالی فرار کند چون خیلی تند و سریع است. به همین خاطر فکر می کنم که این تنوع گزینه ها برای مربی خوب باشد."

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
اوسپینا: از حضور در آرسنال خوشحالم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

داوید اوسپینا دروازه بان آرسنال شايعات مبني بر جدايي از اين تيم را تكذيب كرد.

پس از انتشار اخبارى مبنی بر علاقه بشيكتاش به جذب اوسپینا، اين دروازه بان كلمبيايی اذعان كرد كه از حضور در آرسنال راضي است.

فيكرت اورمان رييس بشيكتاش طی مصاحبه اي گفته است: "ما خواهان اوسپینا هستيم، هرچند آرسنال مبلغ زيادى براى او مي خواهد."

در همين حال داوید اوسپینا در مصاحبه با Evening Standard گفت:

"من با آرسنال قرارداد دارم و از حضور در اين تيم خوشحالم. ما براى قهرمانی ليگ مي جنگيم. اكنون دو هفته تا شروع مسابقات باقي مانده است. مسابقات دوستانه ما را به خوبی آماده مي كند."

۱۳ مرداد ۱۳۹۵
کونته: کانته 30 دقیقه بازی خواهد کرد؛ کوستا در چلسی خوشحال است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

نتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی آبی های لندن، در جدیدترین اظهارات خود، در مورد وضعیت بازیکنان چلسی توضیحاتی داده است.

تیم چلسی به همراه سرمربی و بازیکنان جدید خود، پیش فصل را در آمریکا سپری می کنند. روز جمعه، دومین خرید آنتونیو کونته یعنی انگولو کانته به جمع آبی ها اضافه شده است و در حال تمرینات آمادگی پیش از مسابقه با تیم میلان هست. تیم چلسی در چهار بازی پیش فصل خود، با دو برد و دو شکست به مصاف روسونری ها خواهد رفت.

به گزارش وب سایت Goal، سرمربی جدید آبی ها، اظهار کرد که کانته در کنار ماتیچ در تمرینات حضور یافته است. وی در محل برگزاری تمرینات در استادیوم یو اس بانک که محل برگزاری دیدار دو تیم چلسی و میلان خواهد بود گفت:

"کانته در وضعیت خوبی قرار دارد و شرایط او، کار را برای من آسان تر خواهد کرد. در حال حاضر کانته در مرحله فراگیری آموزشات تاکتیکی است و قطعا می تواند یک نیمه یا 30 دقیقه در برابر میلان بازی کند."

اخیرا شایعاتی مبنی بر عدم رضایت دیگو کوستا در تیم چلسی منتشر شده است. رسانه ها خبر از انتقال این بازیکن به تیم سابق خود یعنی اتلتیکو مادرید می دهند، فیلیپه لوئیز هم بازی دیگو کوستا در جمع تشک سازان و آبی های لندن، در اظهارات جدید خود از کوستا خواسته است که به جمع مردان سیمئونه بازگردد، اما آنتونیو کونته که ابتدا شرایط را برای دیگو مبهم خوانده بود، عقیده دارد که دیگو از بودن در تیم چلسی خوشحال است و قصد ترک این باشگاه را ندارد. وی ادامه داد:

"دیگو بازیکن چلسی است و مهم ترین مسئله این است که او از بودن در این باشگاه لذت می برد. کوستا پس از مصدومیت، آمادگی سابق خود را بازیافته است، او می تواند در دیدار پیش رو بازی کند و من هم به روی او حساب خواهم کرد."

مروارید سیاه تیم چلسی یعنی کورت زوما که فصل گذشته با مصدومیت جدی رو به رو شده بود، در حال انجام تمرینات آمادگی برای بهبود وضعیت جسمانی خود است. کونته در مورد کورت زوما ادامه داد:

"شرایط زوما در حال بهبودی است و این خبر بسیار خوشحال کننده ای برای من خواهد بود. همه ما می دانیم که مصدومیت او بسیار سخت بوده است و ما به او احترام می گذاریم و زمان کافی برای استراحت به زوما خواهیم داد. این مسئله مهمی است، ما باید از وضعیت او اطمینان حاصل کنیم چرا که در میدان باید جنگید، پس عجله ای نمی کنیم و منتظر زوما خواهیم ماند."

آنتونیو کونته در مورد مدافع آمریکایی جوان تیم خود که تنها یک دقیقه در مسابقات پیش فصل چلسی مجال بازی به او داده شده است گفت:

"مت میازگا بازیکن جوانی است. او برای کسب تجربه باید به تیمی دیگری برود و وضعیت خود را بهبود بخشد. شما فقط با بازی کردن می توانید خود را قدرتمند تر کنید. مت پسر بسیار خوبی است و من برای او خوشحال هستم. میازگا یک جوان فیزیکی است، ولی در جنبه تاکتیکی کمبود هایی دارد که در قیاس با سن او این مسئله قابل درک خواهد بود. او باید فرصت بازی بیشتری داشته باشد و این مسئله در چلسی امکان پذیر نیست. "

۱۳ مرداد ۱۳۹۵
لورن: با وجود مهره های ارزشمند، آرسنال نیازی به محرز ندارد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع سابق تیم آرسنال معتقد است با وجود وولکات، اوزیل و سایر بازیکنان ارزشمند توپچی ها نیازی به جذب محرز نخواهند داشت.

چندی پیش رسانه یورو اسپورت فرانسه مدعی شده که مراحل انتقال ریاض محرز به آرسنال در در حال اتمام است و این بازیکن به زودی به جمع توپچی ها اضافه خواهد شد. پس از نشر این خبر، کلودیو رانیری سرمربی وقت روباه ها اعلام کرد که پرونده نقل و انتقالات این باشگاه بسته شده و ریاض محرز در باشگاه لستر سیتی خواهد ماند.

به گزارش وب سایت Goal،لورن، مدافع سابق و کامرونی تیم آرسنال اعتقاد دارد که ریاض محرز، بازیکن بهتری نسبت به والکات و چمبرلین نیست و امتیاز بیشتری نسبت به این بازیکنان ندارد. وی گفت:

"ریاض بازیکن بسیار خوبی است. ولی چه تعداد بازیکنی با ویژگی های مشابه به محرز، از نظر مهارت و خلاقیت در آرسنال وجود دارد؟ مسوت اوزیل، جک ویلشر، آرون رمزی، الکس اوکسلید چمبرلین و تئو والکات از جمله این بازیکنان هستند. پس آرسنال به محرز نیازی نخواهد داشت. آرسنال بازیکنان پر انرژی در اختیار دارد، اما نیاز است آنها از لحاظ تاکتیکی مدیریت شوند. شاید باید جنگندگی بیشتر در زمین داشته باشند. با در نظر گرفت این موارد حضور محرز در آرسنال خیلی اجباری نخواهد بود."

همچنین لورن در مورد اولیویه ژیرو افزود:

"من در اشتباه نیستم. برای ژیرو احترام زیادی قائل هستم و مطمئنم او فصل آینده نقش کلیدی را ایفا خواهد کرد. اما او شم گلزی خود را از دست داده است. یک مهاجم با کلاس جهانی در ساق پایش زهری نهفته است که در مواقع حساس باعث گل زنی او خواهد شد ولی ژیرو این شم را ندارد."

۱۴ مرداد ۱۳۹۵
فرناندو یورنته در تست های پزشکی سوانزی شرکت می کند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سوانزی با سویا برای انتقال مهاجم با تجربه باشگاه اسپانیایی، به توافق رسید.

به گزارش اسکای اسپورتس، سوانزی در فصل نقل و انتقالات تابستانه همواره دنبال خرید یک مهاجم بوده و حالا به نظر می رسد که این مهاجم، فرناندو یورنته است.

یورنته جمعه در تست های پزشکی باشگاه لیگ برتری شرکت خواهد کرد. این بازیکن ۳۱ ساله سابقه ۲۴ بازی ملی و قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۱۲ را با تیم ملی اسپانیا دارد.

یورنته فصل پیش به سویا در قهرمانی لیگ اروپا کمک کرد ولی صحبت هایی مبنی بر این که زمان بازی کردن زیادی زیر نظر مربی جدید این تیم نخواهد داشت، همواره مطرح بوده است.

مدیر ورزشی باشگاه سویا، مونچی نیز روزهای گذشته اعلام کرده بود توافق با سوانزی در "روزهای پیش رو" حاصل خواهد شد.

ادر، آلبرتو پالوسکی و گومیس همگی سوانزی را در این فصل نقل و انتقالات ترک کرده اند تا تیم لیگ برتری دنبال خرید مهاجمی جهت کمک به آندره آیو باشد.

۱۵ مرداد ۱۳۹۵
دارمیان: آماده ام تا در هر پستی که مورینیو بخواهد بازی کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

متئو دارمیان آماده است تا در هر پستی که ژوزه مورینیو از او بخواهد، بازی کند.

متئو دارمیان مدافع ایتالیایی 26 ساله منچستر یونایتد، تابستان گذشته از تورینو به شیاطین سرخ پیوست و در فصل گذشته در 28 دیدار در ترکیب این تیم قرار گرفت. وی در گفتگو با وبسایت منچستر یونایتد گفت:

"فکر می کنم زمانی که شما بخشی از یک تیم بزرگ هستید، یک رقابت سالم برای در ترکیب قرار گرفتن بسیار جذاب است. باید هر زمان که مربی به شما شانس بازی داد، کاملا آماده باشید. مورینیو مربی بزرگی است. عناوینی که تا به اکنون کسب کرده، شاهد این ادعا است. شخصا آماده ام تا در هر پستی که مورینیو بخواهد بازی کنم. می خواهم پیشرفت کنم. بنابراین باید با بهترین فرم ممکن به استقبال فصل جدید بروم. "

۱۵ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۳۸۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۴۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۷۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۳۸۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۸۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۸۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۰۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!