به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

گواردیولا: بازی بسیار بسیار خوبی انجام دادیم؛ استرلینگ بازیکن بی نظیری است
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی سیتی از بازی تیمش در پلی آف لیگ قهرمانان گفته است.

منچسترسیتی در بازی رفت مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا با حساب 5 بر 0 استوا بخارست را شکست داد. گواردیولا بعد از این بازی از بازی تیمش ستایش کرد و از رحیم استرلینگ تمجید کرد.

به نقل از ESPN، سرمربی منچسترسیتی گفته است که استرلینگ جوان می تواند بهتر از این شود.

"تا الان، رحیم بسیار عالی کار کرده است اما او تنها 21 سال سن دارد و می تواند چیز های زیادی یاد بگیرد. بهترین نصیحت من به او این است که آرام باشد و بر روی تمریناتش، بدنش و زندگی شخصی اش تمرکز کند. او قادر است از کنار خط یا از عمق نفوذ کند. وقتی به تو می زند اثر زیادی بر روی بازی هم تیمی هایش دارد. او بازیکن خارق العاده ای است. برای همین است که فکر می کنم سران باشگاه زیرک بوده است که او را جذب کرده است."

"ما تقریبا به لیگ قهرمانان رسیده ایم و از ابتدای کار این هدف ما بود. این بازی یک نمایش بی نظیر از بازیکنان بود. ما بسیار بسیار خوب کار کردیم و نتیجه فوق العاده است و من از روشی که بازی کردیم راضی هستم. همه مربیان می خواهند تیمشان موقعیت های زیادی ایجاد کند و کم گل بخورد. حالا استراحت می کنیم و بعد به بازی با استوک فکر می کنیم و سپس به بازی برگشت."

آگوئور در این بازی 2 پنالتی از دست داد، گواردیولا در این مورد هم صحبت کرده است.

"پنالتی، پنالتی است. آگوئرو شخصیت پنالتی زدن را دارد. او آرامش خود را حفظ کرد بعد از آن موفق به گلزنی شد."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۷ مرداد ۱۳۹۵
آسترای رومانی ۱ - ۱ وست هم یونایتد انگلیس: توقف شاگردان بیلیج این بار در لیگ اروپا
نام کاربری: mnssamadi
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
از: شهریار،تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

وست هم یونایتد نتوانست کار صعودش به مرحله گروهی لیگ اروپا را در رومانی تمام کند.

در مسابقات دور آخر پلی آف لیگ اروپا، وست هم یونایتد دوباره متوقف شد تا لیگ انگلیس از رسیدن به امتیازِ پیروزی باز بماند. چکش ها که در دور قبل هم در خانه نماینده اسلوونی شکست خورده بودند، این بار با نیمی از بازیکنان اصلی خود به مصاف آسترای رومانی رفتند.

بازی برای شاگردان اسلوان بیلیچ خوب دنبال شد و آنها توانستند با گل دقیقه ۴۵ مارک نوبل از نقطه پنالتی از میزبان پیش بیافتند اما گل دقیقه ۸۳ دنیس الیبک، همه چیز را به بازی برگشت در لندن کشاند.

۲۹ مرداد ۱۳۹۵
منچستریونایتد 2-0 ساوتهمپتون؛ آتش بازی به سبک زلاتان
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

در اولین شب از هفته دوم رقابت های لیگ برتر، دو تیم منچستریونایتد و ساوتهمپتون از ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف هم رفتتند و در پایان این شیاطین سرخ بودند که با نتیجه 0-2 به پیروزی رسیدند.

شاگردان ژوزه مورینیو مانند دیدار قبل برابر بورنموث، نمایشی هوشمندانه ارائه دادند و در نهایت توانستند با درخشش زلاتان ابراهیموویچ، به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. اولین موقعیت جدی بازی را پوگبا در دقیقه 13 ایجاد کرد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که فریزر فورستر، دروازه بان ساوتهمپتون حضور داشت.

پس از آن نوبت بازیکنان میهمان بود که یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه دخیا ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها، راهی به چهارچوب نداشت. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه منچستریونایتد در دقیقه 36 به گل رسید. روی ارسال وین رونی بود که زلاتان بالاتر از فونته، توانست ضربه سر را بزند و حساب کار را 1-0 کند.

در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان ساوت همپتون تلاش کردند تا گل خورده را جبران کنند اما موفق به این کار نشدند و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

دو تیم نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و بعد از اینکه گل تادیچ به دلیل آفساید پذیرفته نشد، منچستریونایتد در دقیقه 52 به گل دوم رسید. خطای کلاسیه روی لوک شاو، یک ضربه پنالتی نصیب میزبان کرد و زلاتان توانست آن را تبدیل به گل دوم تیمش بکند.

بعد از این گل بازیکنان ساوت همپتون که چیزی برای از دست دادن نداشتند، جلو کشیدند و در مقابل بازیکنان منچستر یونایتد هم صاحب موقعیت های خوبی شدند اما علی رغم فرصت های خطرناکی که روی دروازه ها ایجاد شد، توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و منچستریونایتد با همان دو گل به پیروزی دست پیدا کرد.

۳۰ مرداد ۱۳۹۵
نولیتو: انتظار چنین شروعی را در منچسترسیتی نداشتم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم با تجربه سیتیزن ها از حضور در انگلستان شادمان است.

نولیتو مهاجم گلزن منچسترسیتی می گوید که شروع خوب خود و تیمش در رقابت های لیگ برتر شوکه شده است. این مهاجم که در قبال 13.8 میلیون پوند از سلتاویگو به جمع سیتیزن ها ملحق شده، طی سه بازی ابتدایی اش برای این تیم 3 بار کلزنی کرده که شروعی خوب محسوب می شود.

به گزارش ESPN ​​​​​، مهاجم اسپانیایی منچسترسیتی روز گذشته و در دیدار برابر استوک سیتی دو گل از چهار گل تیمش را به ثمر رساند تا با در نظر گرفتن گلش به استوا بخارست در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، اینک سه بار برای تیم جدیدش گلزنی کرده باشد.

"انتظار چنین عملکردی را نداشتم. همگی ما از دشواری لیگ برتر آگاه هستم.گاهی به صورت ثابت و گاه به صورت تعویضی بازی می کنید ولی مهم پیروزی تیم است و حالا باید خونسرد باشیم. ما به عنوان یک تیم کار می کنیم و کار تیمی را دوست داریم. گاهی من گل خواهم زد و گاهی سایر بازیکنان ولی مسئله برد تیم است؛ زننده گل فرقی نمی کند که باشد."

نولیتو 29 ساله پیشتر فاش کرده بود که برای پیوستن به پپ گواردیولا، پیشنهاد بارسلونا را رد کرده است. این مهاجم که در اوایل شروع به کار گواردیولا در بارسلونا تحت عنوان یک مربی با او همکاری کرده است، می گوید که بازیکنان منچسترسیتی کم کم به کار کردن زیر نظر سرمربی جدیدشان عادت می کنند.

"همه ما خواسته های گواردیولا را اجرایی می کنیم. من اینجا هستم، چون از سبک بازی وی آگاهم.این همیشه آسان نیست، شرایط در استوک خوب نبود و کار برای ما سخت بود. ولی ما پیروز شدیم و این مهم ترین چیز است. چیزهای زیادی ازطرفداران و رسانه ها شنیدیم ولی همیشه کارمان را می کنیم و اوضاع ورزشگاه ها برای مان فرقی نمی کند. گاهی پیروز می شویم و گاهی نمی توانیم بر حریف مان غلبه کنیم ولی باید همیشه برای پیروزی تلاش کنیم."

۱ شهریور ۱۳۹۵
برتون 0-5 لیورپول؛ پیروزی راحت در گام نخست
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

در اولین دیدار از لیگ کاپ انگلستان، لیورپول به سادگی از سد برتون و شاگردان نایجل کلاف عبور کرد.

در جامی که لیورپول در سال گذشته تا دیدار فینال در ویمبلی پیش رفت؛ شروع، کار سختی برای شاگردان یورگن کلوپ نبود. در سومین بازی فصل که باز هم خارج از خانه برگزار می شد، قرمزها با گل های متعدد در پیرلی استادیوم موفق شدند تیم تازه وارد به چمپیون شیپ را شکست دهند.

مرسی سایدی ها در دقیقه 15 با گل دیووک اوریگی پیش افتادند. توپ با پرسینگ در زمین حریف به دست آمد. عملکرد مثبت مانه و سانتر میلنر به ضربه تمام کننده مهاجم جوان بلژیکی از فاصله نزدیک انجامید. هفت دقیقه بعد قرمزها به گل دوم رسیدند. باز هم فیرمینو بود که از فاصله نزدیک گل دوم را به ثمر می رساند. همکاری مانه و کلاین به این گل منجر شد.

شش دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که یک گل به خودی نتیجه را به 3-0 بدل کرد. کرنر ارسالی از سوی میلنر و تاثیری که امره جان روی توپ گذاشت در نهایت با دخالت تام نیلور وارد دروازه شد. به فاصله 5 دقیق در دقایق 78 و 83 توسط دنیل استوریج، لیورپول به دو گل دیگر هم رسید. گل نخست او روی پاس میلنر و باز هم از فاصله نزدیک به ثمر رسید. آخرین گل بار دیگر روی کار خوب سادیو مانه و با ضربه ای تمام کننده به ثمر رسید. در آخرین دقایق، دیووک اوریگی مصدوم شد و زمین را ترک کرد. کمی پیش از آن امره جان هم مصدوم شده بود. مانه به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شد.

۳ شهریور ۱۳۹۵
چلسی 3-2 بریستول راورز؛ با درخشش مجدد باتشوایی، کونته در آزمون دشوارش سربلند شد
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

تیم چلسی در خانه و با عبور از سد بریستول، راهی دور بعد لیگ کاپ شد.

چلسی با پیروزی 3-2 برابر بریستول راورز، به دور سوم لیگ کاپ راه یافت.

گزارش بازی
چلسی که از دو دیدار نخست فصل جدیدش برابر وست هم و واتفورد هر شش امتیاز ممکنه را کسب کرده بود، با نشاط و سر حال پا به این پیکار خانگی گذاشت. کونته برای این دیدار، 6 تغییر نسبت به مصاف اول هفته برابر واتفورد در ترکیب تیمش اعمال کرده بود.

در سوی دیگر دو شکست، یک تساوی و یک برد در رقابت های لیگ یک انگلستان و البته پیروزی 1-0 برابر کاردیف در دور قبلی لیگ کاپ، نشان از پر افت و خیز بودن بریستول راورز داشت.

دقیقه 10: روی پاس تماشایی سسک فابرگاس، باتشوایی می توانست با یک ضربه چیپ دروازه رقیب را باز کند اما میلدنهال سنگربان بریستول مانع این امر شد.

دقیقه 17: پدرو با از پیش رو برداشتن چند مدافع حریف، اقدام به شوتزنی به سمت دروازه حریف کرد ولی ضربه مواج وی با اختلافی ناچیز از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 24: لوفتوس چیک به پیش آمده بود، یک فرصت شوتزنی را برابر خود دید و ضربه او با نهایت شوربختی به تیرک دروازه بریستول راورز برخورد کرد.

دقیقه 29: پاس در عمق لوفتوس چیک را ماتیچ برای باتشوایی ساخته و پرداخته کرد و او نیز بدون هیچ نقصی، در نخستین دیداری که در ترکیب ثابت چلسی در استفموردبریچ حاضر بود، گلزنی کرد.

دقیقه 31: ارسال پدرو را آزپلیکوئتا بود که در جریان بازی نگه داشت و سپس ویکتور موزس از راه رسید و از فاصله ای نزدیک، چلسی را دو بر صفر پیش انداخت تا نخستین گلش را برای این تیم (آن هم سه سال پس از انتقالش به چلسی) به ثمر برساند.

دقیقه 35: بریستول روی نخستین موقعیتش در این بازی به کمک ضربه ایستگاهی پیتر هارتلی که آسمیر بگوویچ نتوانست آن را دفع کند، به گل رسید و به بازی بازگشت.

دقیقه 41: پاس زمینی روبن لوفتوس چیک به میچی باتشوایی رسید و او نیز از درون محوطه جریمه توانست دومین گل شبش را به ثمر برساند.

دقیقه 48: پس از این که سینکلیر وارد محوطه جریمه آبی پوشان شد، توسط پدرو که مدافع آخر چلسی بود متوقف شد؛ بنابر قوانین جدید، وینگر چلسی تنها یک کارت زرد دریافت کرد ولی یک ضربه پنالتی به سود بریستول اعلام شد که ضربه الیس هریسون پس از برخورد با دست بگوویچ به تور دروازه بوسه زد.

دقیقه 54: هریسون با یک ضربه والی، زنگ خطر را برای آنتونیو کونته به صدا در آورد. در این صحنه بگوویچ تسلیم شده بود ولی با خوش اقبالی آبی پوشان، توپ به بیرون رفت.

دقیقه 58: آسمیر بگوویچ با یک مهار مثال زدنی، ضربه ایستر را از طاق دروازه تیمش بیرون کشید.

دقیقه 3+93: میچی باتشوایی می توانست هتریکش را امل کند ولی کمک داور پرچمش را بالا برده، آفساید اعلام کرد و مانع کامیابی وی شد.

آمار بازی

۳ شهریور ۱۳۹۵
هررا: منچستریونایتد این فصل لیگ اروپا را جدی خواهد گرفت
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک یونایتد از مسابقات لیگ اروپا گفته است.

منچستریونایتد فصل گذشته در لیگ برتر انگلیس پنجم شد و به لیگ اروپا رسید. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امروز (26 آگوست) در موناکوی فرانسه برگزار خواهد شد. دیشب نیز تمامی تیم های حاضر مرحله گروهی مشخص شدند.

به نقل از میرر، آندر هررا، هافبک منچستر یونایتد از اهمیت این تورنمنت برای شیاطین سرخ گفته است و از این که بازیکنان تمام تلاششان را برای قهرمانی در این جام خواهند کرد.

"فکر می کنم لیگ اروپا تورنمنت لذت بخشی باشد و ما می خواهیم درهر تورنمنتی که هستیم تا آخر بجنگیم. لیگ اروپا هر فصل مهم تر از فصل قبل می شود. یوفا به خوبی بر روی این تورنمنت کار می کند. فکر می کنم ما بزرگترین تیم در قرعه کشی هستیم و ما باید به تاریخمان احترام بگذاریم. برای دیدن قرعه خود هیجان زده ایم.
ما می توانیم در مقابل تیم های بزرگ عالی بازی کنیم. من شانس این را دارم که در مقابل تیم سابقم، اتلتیکو بیلبائو بازی کنم و این رقابت خوبی خواهد شد. فصل گذشته یک تیم انگلیسی فینال را واگذار کرد. اگر شما در این تورنمنت قهرمان شوید، می توانید در سوپر جام اروپا بازی کنید بنابراین همه چیز خوب است. این فصل فرصت کافی برای همه بازیکنان هست و امیدوارم ما تا آنجایی که می شود پیش برویم. تیم های روبرو مهم نیستند برای قهرمانی شما باید با حریفان بزرگ بازی کنید و مهم نیست در مرحله گروهی با حریفان بزرگ روبرو شویم یا دیر تر."

۵ شهریور ۱۳۹۵
کونته: تفکراتم را در این دیدار مشاهده کردم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی آبی های لندن، پس از کسب سومین پیروزی پیاپی در لیگ جزیره، در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

تیم چلسی موفق شد عصر دیروز، پس از گذشت 281 روز، بالاخره در استمفوردبریج کلین شیت کند و بعد از 10 ماه، صدر جدول لیگ جزیره را لمس کند. در این دیدار مردان آنتونیو کونته سوار بر بازی بوده اند. آبی های لندن در مصاف با ارغوانی ها با کسب پیروزی 3-0 و با درخشش مجدد ادن هازارد، سومین پیروزی در سومین دیدار لیگ جزیره را کسب کردند و با 9 امتیاز و تفاضل بهتر از تیم منچستر یونایتد، صدر نشین این جدول شده اند.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه چلسی، آبی های غرب لندن با گل های ادن هازارد، ویلیان و ویکتور موزس حریف خود را با شکست راهی خانه کرده اند. سرمربی ایتالیایی آبی ها پس از این پیروزی، اظهار کرد:

"از عملکرد تیم و کسب پیروزی بسیار خوشحال هستم. فوتبال مالکانه ای ارائه داده ایم و موقعیت های زیادی برای گل زنی ایجاد کرده ایم. مهم ترین نکته این بازی، کلین شیت، پس از 13 بازی بوده است و این موضوع برای من، بازیکنان و هواداران، خبر خوبی است. حیف است که بازی های ملی، وقفه ای در مسابقات می اندازد، علاقه داشتم، بازی ها پشت هم باشند. در این مدت سعی می کنم، با سایرین، به تماشای مسابقات بنشینیم. قصد دارم نکات مثبت و منفی تیم را بارها مشاهده کنم و برای رفع مشکلات تیم، راه حل مناسبی پیدا کنم. در حال حاضر، چهار بازی رسمی انجام داده ایم. دیدار برابر وست هم، خوب بود ولی در برابر واتفورد، عملکرد متوسطی داشته ایم. بازی امروز، عالی بود و در کل، فصل خوبی تا اینجا سپری کرده ایم. من بسیار خوشحال هستم، چراکه تفکرات و نکاتی که برایش تلاش کرده ام در این دیدار مشاهده کردم. شروع فصل با سه برد و کسب یک پیروزی در رقابت های لیگ کاپ، برای همه هواداران و بازیکنان خوب است. مردان من اعتماد به نفس بالایی دارند. هنگامی که شروع خوبی داشته باشید، بازیکنان هم توقف ناپذیر خواهند شد و روز به روز بر کیفیت بازی آن ها اضافه خواهد شد."

کونته در ستایش از ادن هازارداضافه کرد:

"ادن، یک بازیکن فوق العاده با تفکرات عالی است. روز اولی که او را دیدم، اراده بسیار خوبی برای بازگشت به فرم سابق خود داشته است. می توانم بگویم او پتانسیل بالاتری از شرایط فعلی خود دارد و من از وضعیت او بسیار راضی هستم. به جز ادن، من از بازیکنان دیگری چون، ویلیان، کوادرادو، موزس و پدرو راضی هستم، آن ها مهره های ارزشمندی هستند. سعی داریم، استعداد های این بازیکنان را در نظر بگیرم و برای شکوفایی توانایی های آن ها تمرکز کنیم. سایر بازیکنان در مسیر درستی قرار دارند و این موضوع مهمی برای من خواهد بود."

۷ شهریور ۱۳۹۵
ادعای اکیپ؛ چلسی و منچستریونایتد به دنبال مدافع موناکو
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

وب سایت اکیپ خبر از علاقه غول های لیگ برتری، به مدافع برزیلی تیم موناکو می دهد.

تیم چلسی در پی تقویت قوای دفاعی خود، پس از شکست در انتقال کولیبالی (گفتنی است تیم ناپولی در آستانه جذب ماکسیموویچ قرار دارد و دور از انتظار نخواهد بود اگر چلسی پیشنهاد دیگری برای کالیدو بفرستد) و رومانیولی، این بار به سراغ مدافع برزیلی تیم موناکو یعنی، فابینیو رفته است.

به گزارش وب سایت اکیپ، پنجره نقل و انتقالات تابستانی روز چهار شنبه بسته خواهد شد و تیم های منچستر یونایتد و چلسی به دنبال این بازیکن 22 ساله هستند. فابینیو در مورد این انتقال گفت:

مشخص نیست که در اینجا-لوشامپیونه- بمانم. در حال حاضر، احتمال ترک اینجا بیشتر از ماندن وجود خواهد داشت.
وب سایت اکیپ مدعی شده، تیم چلسی خواهان این بازیکن است و سران موناکو، در صورت پرداخت رقم 30 میلیون یورویی راضی به این انتقال خواهند شد. شایعات خبر از علاقه شیاطین سرخ به بازیکن ساوتهمپتون، یعنی ژوزه فونته می دهد. از طرفی دیگر تیم چلسی در حال رایزنی با فیورنتینا جهت جذب مارکوس آلونسو است.

همسر فابینیو در صفحه شخصی اینستاگرام خود اظهار کرده که، همسر خود می تواند به رویایی پیوستن به تیم منچستریونایتد پایان دهد. همچنین مدیر برنامه های این مدافع برزیلی، رابطه خوبی با ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین دارد.

۸ شهریور ۱۳۹۵
رونی: دوست دارم در منچستریونایتد از فوتبال خداحافظی کنم
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

وین رونی می گوید که دوست دارد تا فوتبال خود را در باشگاه منچستر یونایتد به اتمام برساند.

وین رونی در سال 2004 از اورتون به منچستر یونایتد آمد و تاکنون یکی از ارکان مهم منچستریونایتد در فتح عناوین قهرمانی متعدد بوده است. کاپیتان تیم ملی انگلیس در 12 سال حضور خود در جمع شیاطین سرخ موفق شده است تا 5 عنوان قهرمانی لیگ برتر، 2 عنوان قهرمانی لیگ کاپ، 1 عنوان قهرمانی جام حذفی و 1 عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

به گزارش Squawka، وین رونی در 3 فینال لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته است و توانسته تا یک گل نیز در این فینال ها به ثمر برساند. او امیدوار است تا به موفقیت های بیش تری در سال های پیش رو برسد.

"من به باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرده ام که دوست دارم تا دوران فوتبالی خود را در این جا به اتمام برسانم. هنگامی که زمان آن فرا برسد منچستر یونایتد درباره این موضوع تصمیم گیری خواهد کرد. هنوز 3 سال از قرارداد من با باشگاه باقی مانده است. هنگامی که با سران منچستر یونایتد بر سر این موضوع بحث می کردم، گفتم که دوست دارم تا فوتبال خود را در این جا به پایان برسانم. بعد از جام جهانی زمان آن خواهد رسید تا در مورد این موضوع تصمیم گیری کنم. این پانزدهمین فصلی است که برای انگلیس بازی می کنم و در ذهن هر کسی این مدتی طولانی است."
در سال های اخیر عملکرد ضعیف رونی در بعضی مسابقات باعث شده است تا شایعاتی مبنی بر خروج کاپیتان شیاطین سرخ از منچستریونایتد به گوش برسد.

۱۱ شهریور ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۸,۹۶۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۱۹ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۶۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۰۶۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۳۷ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۱۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۸۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!