به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: با کاروان شعر و موسیقی
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
مي خواستم بپرسم كسي Enya رو ميشناسه?

اگه آره مي خواستم 5 خواننده تو اين سبك رو به من معرفي كنه يعني Celtic و New Age ممنون ميشم.

Loreena Mckennitt رو گوش دادم خوب بود ولي مثل Enya عالي نبود من از اين بالا تر مي خوام.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_
گروه انیمالز دومین گروهی شد که بعد از بیتلز در آمریکا به صدر چارت رسیده .این موفقیت برای انیمالز هنگامی بدست آمد که آنها آهنگ خانه آفتاب تابان خودشان را عرضه کردند.
خانه آفتاب تابان (House of the Rising Sun) یک کاور از آهنگی فولکلور (محلی) آمریکایی به همین نام بود، البته کاور (اجرای دوباره) گروه انیمالز آنقدر موفق بود که حتی در آمریکا هم این آهنگ بیشتر به نام گروه انیمالز معروف است.
چند نکته در باره این آهنگ:
1.یک گروه انگلیسی تازه کار می آیند و یک آهنگ محلی آمریکایی را کاور می کنند. این آهنگ در تمام دنیا علی الخصوص آمریکا غوغا می کند.بعد از این قضیه گروه مشهور و موفق می شوند.در این مورد چه فکری می کنید؟
2.به ریتم و نوازندگی بیشتر دقت کنید!‌یاد بعضی خواننده یا خواننگان یا شاید بعضی آهنگ یا آهنگ های ایرانی نمی افتید؟
3.صدای اریک بردن خواننده گروه در این آهنگ عالی است.او یکی از خوش صدا ترین خواننده های تاریخ موسیقی است.
دانلود با کیفیت متوسط
دانلود با کیفیت بالا
منبع: مجله موسیقی بی

۱۰ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
نقل قول
عادل نوشته:

مي خواستم بپرسم كسي Enya رو ميشناسه?

اگه آره مي خواستم 5 خواننده تو اين سبك رو به من معرفي كنه يعني Celtic و New Age ممنون ميشم.

Loreena Mckennitt رو گوش دادم خوب بود ولي مثل Enya عالي نبود من از اين بالا تر مي خوام.

راجع به enya من هم کلی سؤال دارم تو ذهنم!من خیلی آهنگ ازش دارم که بی کلامه ! اصلا enya خوانندس ؟ گروه نیست؟ یا آهنگساز ! آهنگ متن فیلم sweet november از enya خیلی زیباس البته این آهنگ خواننده داره.
شرمنده اگه حرفام پیش پا افتاده بود. خوب کسی که نمی دونه باید سؤال کنه دیگه!

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۱۱ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
اگه ارباب حلقه ها رو ديده باشي مي فهمي.اسم آهنگش هم May it be هستش.

درضمن اسم اون آهنگ هم كه تو اون فيلم نوشتي Only Time هستش يكي از 5 آهنگ برتر انيا هست(از نظر من)

بيا اين هم Enya

انیا، با نام اصلی Eithne Ní Bhraonáin (که گاهی در رسانه‌ها با نام انگلیسی Enya Brennan معرفی می‌شود) یکی از سولیست (تک‌خوان‌)های ایرلندی است. انیا تلفظ تقریبی کلمهٔ Eithne در زبان ایرلندی است.

انیا در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ به عنوان پرفروش‌ترین خوانندهٔ زن سال شناخته شده‌است.

او با ادغام ملودی‌های فولکلوری، پس‌زمینه‌های سینتی‌سایزری و موتیف‌های کلاسیک، سبک کاملاً متمایزی را به وجود آورده‌است که در ظاهر بیشتر از موسیقی سلتی به موسیقی عصر جدید شباهت دارد ولی خودش از طبقه‌بندی آهنگ‌هایش در سبکی خاص اجتناب می‌کند.

وی تا کنون چهار جایزه گرمی را از آن خود کرده‌است که آخرین آن‌ها برای آلبوم آمارانتاین در مصاف با آلبوم‌هایی چون آ پوستریوری از پروژهٔ موسیقی انیگما بود.

منبع ویکی‌ پدیا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_
دوستی در مورد پروژه شیلر پرسیده بودن حیفم اومد برای این شاهکار ماندگار موسیقی یه پست نذارم.
پروژه ی شیلر توسط Christopher von Deylen و Mirko von Schlieffen در سال 1998 بنیان گذاری شد و با ریلیز کردن اولین آهنگ تکی آنها یعنی Glockenspiel شروع شد .آنها سپس کارشان را با ریلیز کردن اولین آلبومشان یعنی Zeitgeist در سال 1999 ادامه دادند . دومین آلبوم استودیویی شیلر یعنی Weltreise الهامی بود از سفر دو نفری که Deylen با پدرش از لندن به Peking انجام دادند .
Von Deylen و von Schlieffen تفاوت هایی را به وجود آوردند و این تضاد بین آنها بر سر اینکه هردو مایل به رهبری ( پروژه ی ) شیلر بودند باعث شد که Von Schlieffen گروه را ترک کند .
تیتر آلبوم چهارم شیلر Tag Und Nacht ( شب و روز ) قرار گرفت . این آلبوم توسط Universal Music در سال 2005 در میانه ی پاییز با دو نسخه ریلیز شد که یکی از آنها نسخه ی استاندارد معمول بود و دیگری نسخه ی لوکس دو دیسکی با آهنگ های جدید بود یعنی یک ریمیکس از Die Nacht و یک نمونه ی کلی Chill Out ( یک تراک تنها که به طور پیوسته هر تراک پی در پی در آن پخش میشه ) از آلبوم .
ریلیز آمریکای شمالی آلبوم شب و روز در روز 10 ماه July در سال 2007 صورت گرفت . یک دی وی دی به همون نام شامل footage کنسرت زنده ای که همزمان ریلیز شده بود
آلبوم پنجم شیلر یعنی Sehnsucht در دسامبر 2007 خبر از پخشش داده شد و بعدا در 22 فبریه ی سال 2008 ریلیز شد .
Sehnsucht به طور همزمان در دو فرمت و 3 نسخه به ترتیب زیر ریلیز شد :
یک نسخه ی سوپر دلوکس محدود که به صورت دو سی دی و یک دی وی دی ریلیز شد . این نسخه حاوی 30 آهنگ جدید خواهد بود و چنان vocalist هایی نظیر Kim Sanders و Jette von Roth که با شیلر در گذشته همکاری کرده اند و صداهای جدیدی نظیر Klaus Schulze, Ana Torroja, Despina Vandi, Ben Becker, Xavier Naidoo و دیگران .
دی وی دی شامل Footage کنسرت شیلر در Kiev است و همچنین کلیپ های ویدیو موزیک و یک بخش 15 دقیقه ای همراه با خود von Deylen . همچنین شامل یک کتاب 36 صفحه ای شامل عکس ها ,بحث ها , اطلاعات ریز و جزئی در مورد آهنگ های خاص و موارد دیگر است .
یک نسخه ی محدود که تنها حاوی یک دیسک صوتی و یک دی وی ست . دیسک صوتی حاوی تراک های گلچین شده از سی دی های یک و دو نسخه ی سوپر دولوکس است . دی وی دی این نسخه همانند با دی وی دی نسخه ی سوپر دولوکس است .

Sehnsucht, یک از تراک های آلبوم جدید اولین ویدیو و احتمالا اولین تراک از آلبوم است .
بالغ بر 100000 کپی از Sehnsucht, از زمان ریلیزش فروخته شده است و آلبوم یک گواهی طلایی دریافت کرده است .
Sehnsucht, تحت نام " Desire " در روز 26 ماه می سال 2008 به طور بین المللی ریلیز شد .
شیلر پروژه ی کامل و مهم موزیک دان آلمانی یعنی Christopher von Deylen, است . او جایزه ی ECHO را در سال 2002 برای بهترین Dance-Single سال تونست ببرد . Christopher von Deylen برای هیچ کدوم از آهنگ هایش کسی را که آهنگش را بخواند تهیه نمیکند در عوض او خواننده هایی را برای همکاری کردن با آنها از بیرون و درون آلمان انتخاب میکند . خواننده ها و موزیک دان هایی که با Deylenکار کرده اند شامل موزیک دان و بازیگر آلمانی Ben Becker , خواننده ی ایرلندی mova Brennan که عضو گروه سلتیک Clannad است و خواهر ستاره ی بین المللی نیو ایج یعنی Enya نیز هست و همچنین سارا برایتمن که پرفروشترین خواننده ی زن دارای صدای Soprano ( صدایی که به صورت زیر باشد ) , Peter Heppner از گروه آلمانی Wolfsheim که در سبک Synthpop ( نوعی زیر ژانر برای موج جدید و پاپ ) , miLù, Xavier Naidoo, Maya Saban, Kim Sanders که قبلا در پروژه ی Culture Beat ( پروژه ی موسیقی آلمانی که در ژانر الکترونیک موزیک رقص در سال 1989 شکل گرفت ) بودند و Ana Torroja, که خواننده ی لیدر گروه پاپ اسپانیایی Mecano است و frontwoman ( زنی که در یک گروه موسیقی نقش رهبری را دارد ) پیشین گروه قوی متال سمفونیک فنلاندی یعنی Nightwish , خواننده ی یونانی Despina Vandi و Alexander Velianoy از گروه آلمانی Deine Lakaien که در ژانر Darkwave ( نوعی ژانر موسیقی که در اواخر دهه ی 70 شکل گرفت ) کار میکنند و همچنین دیگر موزیک دان ها شامل Klaus Schulze , Mike Oldfield و دیگران میشود .

حدود یک سال یا بیشتر برای شیلر ریلیز کردن نسخه ی آمریکایی شمالی شان طول کشیده است اساسا به خاطر داشتن بعضی از تراک های آلمانی زبان که به زبان انگلیسی دوباره ضبط شده اند یا حاوی عناصر ریلیزنشده ی قبلی بوده اند . کشور های اروپایی اگرچه ریلیز آلبوم های شیلیر را زودتر شاهد هستند معمولا در عرض یک ماه یا کمی بیشتر . بعد از ریلیز آمریکایی شمالی آلبوم زندگی ( Life ) Christopher Von Deylen اشاره کرد که خواهان ادامه دادن به مخلوط کردن ترجمه ی آلمانی تراک های آلمانی زبان ( آلبوم هایش ) نیست.
Schiller is the main project of Christopher von Deylen,.
منبع آلمانی
و در آخر آهنگهاي فوق العاده زيبا از اين هنرمند
Die Wirklichkeit
Ruhe
Feuerwerk
The Smile
Beachmusic

۱۱ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
نقل قول
عادل نوشته:

اگه ارباب حلقه ها رو ديده باشي مي فهمي.اسم آهنگش هم May it be هستش.

درضمن اسم اون آهنگ هم كه تو اون فيلم نوشتي Only Time هستش يكي از 5 آهنگ برتر انيا هست(از نظر من)

بيا اين هم Enya

انیا، با نام اصلی Eithne Ní Bhraonáin (که گاهی در رسانه‌ها با نام انگلیسی Enya Brennan معرفی می‌شود) یکی از سولیست (تک‌خوان‌)های ایرلندی است. انیا تلفظ تقریبی کلمهٔ Eithne در زبان ایرلندی است.

انیا در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ به عنوان پرفروش‌ترین خوانندهٔ زن سال شناخته شده‌است.

او با ادغام ملودی‌های فولکلوری، پس‌زمینه‌های سینتی‌سایزری و موتیف‌های کلاسیک، سبک کاملاً متمایزی را به وجود آورده‌است که در ظاهر بیشتر از موسیقی سلتی به موسیقی عصر جدید شباهت دارد ولی خودش از طبقه‌بندی آهنگ‌هایش در سبکی خاص اجتناب می‌کند.

وی تا کنون چهار جایزه گرمی را از آن خود کرده‌است که آخرین آن‌ها برای آلبوم آمارانتاین در مصاف با آلبوم‌هایی چون آ پوستریوری از پروژهٔ موسیقی انیگما بود.

منبع ویکی‌ پدیا

اسم آهنگ رو می دونستم.
خیلی ممنون از اطلاعاتت.

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۱۲ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
Don't montion It.

البته آهنگ Fallen Embers ، I Want Tomorrow ،Athair Ar Neamh ،(O Come, O Come, Emmanuel) و Pilgrim آهنگ هاي ديگه از اون دسته از آهنگ هايي كه من دوسش دارم هست ، البته من تا 95 درصد آهنگ هاشو دوست دارم.

اينم دانلود همنون آهنگ ها.

مشاهده لینک

مشاهده لینک

مشاهده لینک

مشاهده لینک

در ضمن قشنگترين آهنگش از نظر من Fallen Embers هستش.(يعني سومين دانلود)

در ضمن اگه كليپ هاشو خواستي دانلود كني به من پيام بده تو يه سايتي بزارم دانلود كني.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_
این نوشته رو تقدیم می کنم به عادل و همه ی بار سایی های پر احساس.
ده آهنگ خداحافظی مطرح موسیقی
عمولا نوشتن تپ تن ها (البته این یکی تاپ سیکس هست) و امثال آنها زیاد کار ساده ای نیست چون که بلافاصله مخالفان زیادی دور آن جمع می شوند و هرکس ناراحت از اینکه چرا موزیک مورد علاقه اش در لیست نیست د .
خب میدانید چه بخواهیم وچه نخواهیم باید بپذیریم که موسیقی یک بحث سلیقه ی است.بنابرین از شما خواسته ای دارم :حتما شما هم آهنگ های مورد نظرتان را در نظرهای این مطلب اعلام کنید تابه یک جمع بندی کلی برسیم.

اما فراموش نکنید بنویسید که به نظر شما کدام آهنگها جایشان در این لیست خالی است؟

1.Anathema – One Last Goodbye (یک خداحافظی واپسین – آناتما)

شاید بتوان گفت آلبوم Judgment از گروه آناتما مهمترین آلبوم این گروه بوده و هست و احتمالا خواهد بود! این آلبوم آناتما را به یک گروه پراگرسیو راک شناساند و نمایانگر این شد که این گروه حسابی از سبک و سیاق قبلی خود فاصله گرفته است. در این آلبوم دردانه ای به نام One Last Goodbye وجود داشت که بلافاصله پس از ارائه دل تمامی مخاطبان و غیر مخاطبان ایرانی این گروه را ربود! سایت Last.Fm که سایت معتبری در زمینه آمارگیری های موسیقی است ، همیشه این آهنگ را به عنوان یکی از محبوب ترین آهنگ های خارجی در بین ایرانیان نامیده است و هنوز می‌نامد و احتمالا خواهد نامید! از ابدای راه اندازی این وبلاگ خیل عظیمی از کامنت هایی به دست من رسیده که خواستار معرفی این گروه و علی الخصوص این آهنگ است.

در کنار این صحبت ها باید به این اشاره کرد که این آهنگ یکی از بهترین های آناتما است و در کل آهنگ زیبایی است!

چه کسانی با این آهنگ بیشتر ارتباط برقرار خواهند کرد؟:
ایرانیان(!) ، طرفداران راک و علی الخصوص پراگرسیو راک ، عاشقان فیلم هندی و این حرفها !

دانلود با کیفیت متوسط 1.2 مگا بایت
دانلود با کیفیت بالا7.4 مگابایت
متن ترانه

2.James Blunt – Goodbye My Lover (خدانگهدار عشق من – جیمز بلانت)
در باره جیمز بلانت مفصلا اینجا صحبت کردم ، کهنه سرباز جنک کزوو در سال 2004 آلبوم بازگشت به دیوانه خانه را ارائه کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت و خیلی ها همان اول با گوش دادن این آلبوم با شعر های ساده و زیبای این آلبوم و خصوصا شحصیت های غمگین آن به سرعت ارتباط برقرار کردند . شخصیت این آهنگ هم عاشقی دل شکسته است که از معشوقه اش جدا افتاده است.افراد زیادی هستند که به جیمز بلانت و سبک وسیاق او هیچ علاقه ای ندارند ولی تنها به این آهنگ گوش می دهند . این آهنگ را امتحان کنید!

افرادی که معتقدند موسیقی تنها باید آرام باشد و موجب آرامش شود ، عشاق دل شکسته و اینجور افراد!

دانلود با کیفیت متوسط1مگا بایت **
دانلود با کیفیت بالا 5.9مگابایت**
متن ترانه

3.Pink Floyd – Goodbye Blue Sky (خدا حافظ آسمان آبی – پینک فلوید)
بازهم پینک فلوید و دوباره آلبوم دیوار درباره هر دو بارها صحبت کرده ایم ، اما انگار هیچکدام پایانی ندارند .این آهنگ یکی از کوتاهترین آهنگ های آلبوم است و فقط 2دقیقه ونیم است. اما در عین حال حاوی چند قطعه از صریح ترین اشعار راجر واترز(بیسیت گروه) و پینک فلوید است.خواننده این قطعه دیوید گیلمور است و خودش گیتار آکوستیال آن را نواخته است.البته در این آلبوم یک آهنگ دیگر به نام خداحافظ دنیای سنگدل هم قرار دارد که از این آهنگ هم کوتاهتر است و تقریبا یک دکلمه با صدای راجر واترز است و موزیک چندانی ندارد.

در این قطعه خبری از کیبورد نوازی ریک رایت و سولوهای دیوید گیلمور نیست بنابرین می توان گفت که این آهنگ بیشتر باب طبع عاشقان پینک فلوید است و مخاطب عام کاملا نمی تواند با آن ارتباط برقرار کند.

دانلود با کیفیت متوسط674کیلو بایت**
دانلود با کیفیت بالا6.4مگابایت **
متن ترانه

4. Elton John – Goodbye Yellow Brick Road (خداحافط جاده آجر زرد – التون جان)
پس از آنکه گروه رولینگ استونز آلبوم Goats Head Soup خود را در جمائیکا ضبط کردند ، التون جان و شاعرش برنی تپین(Bernie Taupin ) هم برای ضبط ششمین آلبوم جان به جمائیکا سفر کردند. سفر جان و همراهش به جمائیکا مصادف با آشفتگی های سیاسی در جمائیکا همراه شد. استودیو محل ضبط در طول مدت حضور جان با سیم خاردار محافظت می کردند و شش نفر تیر انداز با مسلسل از آن حفافظت می کردند ، به همین دلیل جان مجبور شد کل 21 آهنگ آلبوم را در مدت تنها 3 روز ضبط کند! این آلبوم خداحافظ جاده آجر زرد(Goodbye Yellow Brick Road) نام گرفت .اما شرایط ضبط آلبوم زیاد تاثیری در کیفیت آن نداشت ، آلبوم چندین هفته رتبه اول چارت آمریکا و انگلستان بود.یکی از سینگلهای این آلبوم یعنی همین خداحافط جاده آجر زرد هم مدت پانزده هفته رتبه 2 چارت انگلستان بود.تائیرات شدید این آلبوم که در سال 1973 ضبط شد باعث به وجود آمدن ریتم های شد که به ریتم های دهد هشتادی معروف شدند.

طرفداران التون جان ، دوستداران سافت راک ، علاقه مندان به ریتم های دهه هشتادی

دانلود با کیفیت متوسط781کیلو بایت**
دانلود با کیفیت بالا7.4مگابایت**
متن ترانه

5.Supertramp – Goodbye Stranger (خداحافظ غریبه – سوپرترمپ)

اگر آهنگ های این لیست تا اینجای کار غمگینتان کرده ، نگران نباشید! یک آهنگ سرخوشانه (Fun) در اینجا منتظرتان است! خداحافظ غریبه یکی از سه گانه سوپرترمپ برای فیلم صبحانه در آمریکا است.(دو آهنگ دیگر صبحانه در آمریکا و ترانه منطقی “The Logical Song” نام دارند.) ملودی اصلی این آهنگ به وسیله یک پیانو الکتریک نواخته شد که کار راجر دیویس خواننده اصلی ترانه است. صدای زمینه هم کار راجر هادسون گیتاریست گروه است که البته یکی از دلایل معروفیت این اثر هم هست زیرا زیرا در آن زمان استفاده از صدا های عجیب و غریب در موزیک ها اصلا مرسوم نبود ، با این وجود می توان گفت هادسون با تغیر صدای خود و نزدیک کردن صدای خود به صدای یک دختر بچه تحولات زیادی در موزیک آینده به وجود آورد! تحولاتی که امروزه اثرات آن را در گروه های مثل ریدیو هید به وضوح می بینیم و موجبات ظهور سبکی را به وجود آورد که آن را پراگرسیو راک می نامیم. تا یادم نرفته بگویم که سلوی گیتار الکتریک عجیب غریب این آهنگ با استفاده از یک گیتار پدال دار خلق شده.

گفتیم که سبک این آهنگ پراگرسیو راک است. دوستاداران این سبک حتما مایلند با یکی از آثار شوخ وشنگ ابتدایی این سبک آشنا شوند.

دانلود با کیفیت متوسط1.3مگا بایت**
دانلود با کیفیت بالا5.3مگابایت **
متن ترانه

6.Jeff Buckley – Last Goodbye (آخرین خداحافظی – جف باکلی)
جف باکلی یک استعداد بزرگ در تاریخ موسیقی بود،‌ بعید است کسی با این جمله مشکلی داشته باشد.پسر تیم باکلی بزرگ وقتی به همه فهماند که راه پدر را پیش گرفته که اولین آلبوم خود یعنی Grace را عرضه کرد.آلبومی که هنوز آن را به عنوان یک شاهکار بزرگ می‌شناسند ، آلبومی که نشان داد هنوز هم چیزی به اسم نابغه موسیقی وجود دارد. صدای خارق العاده جف باکلی در آهنگ هله لویا اولین چیزی است که اسم او به یاد ما می آورد.آهنگی که شاید صدها نسخه از آن خوانده شده باشد ولی نسخه جف باکلی هنوز هم بهترین است. اما استعدار خارق العاده جف پایدار نماند و در حالی که کمتر از 31 سال سن داشت در سانحه‌ای مرد.اگر می‌خواهید جملات قبل برایتان ملموس‌تر شود. به این آهنگ یعنی آخرین خداحافظی گوش دهید تا متوجه شوید تنها ریتم غمگین دلیل غمگین بودن یک آهنگ نیست و وجود یک خواننده عالی در کنار یک ریتم نه چندان غمگین می‌تواند آهنگی را بسازد که اشک از چشمان بسیاری سرازیر کند.
چه کسانی با این آهنگ بیشتر ارتباط برقرار خواهند کرد؟:طرفداران موزیک راک احتمالا همگی از این موزیک لذت خواهن برد، در ضمن این آهنگ شعر زیبا وغنی‌ای هم دارد که آن هم حسابی عاشق برای خود جلب خواهد کرد.
دانلود با کیفیت متوسط1مگا بایت**
دانلود با کیفیت بالا4.2مگابایت**
متن ترانه

۱۴ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
چه بامزه!

منو یاد تمام آهنگ های خداحافظی از تمام گروه ها و خواننده هایی که تو بچگی گوش می دادم و همین طور اونایی که الان گوش می دم انداخت.

چندتاشون رو می ذارم این جا؛ سعی کردم به ترتیب زمانی که گوش می دادم بهش بذارم؛ سبکایی که نوشتم سبک خود گروهن، نه آهنگ!

Within Temtation, Our Farewell, Gothic Metal

30 Seconds To Mars, Modern Myth (Alternative Rock)

Maroon 5, Sweetedt Goodbye, Soft Pop Rock, Blues

Bosson, Definite Goodbye, Soft Pop Rock

البته بازم بود؛ بعضیا غیر مستقیم ربط داشتن.

Good Night, Evanescence
I Never Give You Up, Modern Talking
Leave Out All The Rest, Linkin Park
Through With You, Maroon 5
I Don't Wanna Say Goodbye, Bosson
Bye Bye Bye, 'N Sync
و ...
دیگه چیزی یادم نیست.

۱۴ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تقصیر خودتون بود منو دوباره یاد فریدون مشیری انداختین!!
دوباره رفتم تو حال و هوای شعراش، گفتم این شعرو بذارم شما هم بخونین! (البته اگه قبلا نخوندین!)
خودم که بعد از شعر کوچه از این شعرش خیلی خوشم میاد...

دلاويزترين

از دل افروز ترين روز جهان،
خاطره اي با من هست،
به شما ارزاني:

سحري بود و هنوز،
گوهر ماه به گيسوي شب آويخته بود.
گل ياس،
عشق در جان هوا ريخته بود.
من به ديدار سحر مي رفتم
نفسم با نفس ياس درآميخته بود.

مي گشودم پر و مي رفتم و مي گفتم : « هاي!
بسراي اي دل شيدا، بسراي.
اين دل افروزترين روز جهان را بنگر!
تو دلاويز ترين شعر جهان را بسراي!

آسمان، ياس، سحر، ماه، نسيم،
روح درجسم جهان ريخته اند،
شور و شوق تو برانگيخته اند،
تو هم اي مرغك تنها، بسراي!

همه درهاي رهائي بسته ست،
تا گشائي به نسيم سخني، پنجرهاي را، بسراي!
بسراي...»

من به دنبال دلاويزترين شعر جهان مي رفتم!

در افق، پشت سرا پرده نور
باغ هاي گل سرخ،
شاخه گسترده به مهر،
غنچه آورده به ناز،
دم به دم از نفس باد سحر؛
غنچه ها مي شد باز.

غنچه ها مي شد باز،
باغ هاي گل سرخ،
باغ هاي گل سرخ،
يك گل سرخ درشت از دل دريا برخاست!
چون گل افشاني لبخند تو،
در لحظه شيرين شكفتن!
خورشيد!
چه فروغي به جهان مي بخشيد!
چه شكوهي...!
همه عالم به تماشا برخاست!

من به دنبال دلاويزترين شعر جهان مي گشتم!

دو كبوتر در اوج،
بال در بال گذر مي كردند.

دو صنوبر در باغ،
سر فرا گوش هم آورده به نجوا غزلي مي خواندند.
مرغ دريائي، با جفت خود، از ساحل دور
رو نهادند به دروازه نور ...

چمن خاطر من نيز ز جان مايه عشق،
در سرا پرده دل
غنچه اي مي پرورد،
- هديه اي مي آورد -
برگ هايش كم كم باز شدند!
برگ ها باز شدند:
ـ «... يافتم ! يافتم! آن نكته كه مي خواستمش!
با شكوفائي خورشيد و،
گل افشاني لبخند تو،
آراستمش!
تار و پودش را از خوبي و مهر،
خوشتر از تافته ياس و سحربافته ام:
«دوستت دارم» را
من دلاويز ترين شعر جهان يافته ام!

اين گل سرخ من است!
دامني پر كن ازين گل كه دهي هديه به خلق،
كه بري خانه دشمن!
كه فشاني بر دوست!
راز خوشبختي هر كس به پراكندن اوست!

در دل مردم عالم، به خدا،
نور خواهد پاشيد،
روح خواهد بخشيد.»

تو هم، اي خوب من! اين نكته به تكرار بگو!
اين دلاويزترين حرف جهان را، همه وقت،
نه به يك بار و به ده بار، كه صد بار بگو!
«دوستم داري»؟ را از من بسيار بپرس!
«دوستت دارم» را با من بسيار بگو!

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۵ شهریور ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۵۴۰ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۴۴ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۲۶۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۵۴۰ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۳ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۰۸ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۸۸ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۸۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۴۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۸۵ کاربر آنلاین است. (۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!