به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
نام کاربری: unmourn
پیام: ۱۱۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- Xavi
- ريوالدو
- برزيل
- فرانك ريكارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سریال خیلی وقته تموم شده !

من منظورم از ادامه پیدا کردن سریال از Season 2 بود تا Season 4 که من هنوز ندیدم! بازم ممنون از کمکت چون اطلاع دقیق نداشتم که سریال تو Season 4 تموم میشه یا نه!

نقل قول
کسی که دستشو از دست داده توان حرکت نداره! تازه هوش و حواسشم نمی تونه کنترل کنه. چه برسه به اینکه بخواد دستشو بزنه زیر بغلشو بدوه!!!

قطع شدن دست از مچ اختلالی تو عملکرد حرکتی بوجود نمیاره در صورتی که فرد بتونه اضطراب و شوک وارده از قطع عضو رو کنترل کنه و جلوی خونریزی هم موقتی بگیره! حالا یکمی تو این سریال اغراق شده چون درد زیاد رو توان حرکتی فرد تاثیر میذاره مثلا با اون سرعت فرار کردنش خالی بندی بود دیگه!
البته عضو قطع شده نباید تو معرض مستقیم آب یا یخ قرار بگیره چون در این صورت تخریب و در نتیجه غیر قابل پیوند میشه! باید اول تو سلفون يا‌ نایلون بپیچیش بعد بذاریش تو جعبه یخ! که بعد تو سریال دیدیم عصب ها از کار افتاده بودن و دستش نه حرکت میکرد نه درد رو احساس میکرد!

نقل قول
تازه مگه میشه آدم نگاه بکنه به اینکه دارن دستشو بخیه می زنندف بعد تمام مدت عملو دووم بیاره!!!

چرا نمیشه؟ با تزریق مورفین و آرام بخش های قوی و بعدشم بیهوشی موضعی امکان پذیره فقط یکم شجاعت و تحمل میخواد! البته من دکتر نیستم ها! این اطلاعاتی بود که درباره فوریت های پزشکی مطالعه کرده بودم قبلا! ولی مطمئنم که سازنده های سریال قبل از اینکه سناریو رو بنویسن با یه پزشک متخصص مشورت کردن حتما!

ولی سوتی اصلی وقتی بود که دستش رو به شوفاژ بسته بودن و قبل از رسیدن پلیس کندش و در رفت! اصلا همچین چیزی تو دنیای آدمیزاد وجود خارجی نداره!

۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی سوتی اصلی وقتی بود که دستش رو به شوفاژ بسته بودن و قبل از رسیدن پلیس کندش و در رفت! اصلا همچین چیزی تو دنیای آدمیزاد وجود خارجی نداره!

اصولا سرعت عمل این سریال مال آدمیزاد نیست؛ نگهبانه میاد دماغشو بکشه بالا، اینا 3سوته از تو فاضلاب میپرن بیرون!!

نقل قول
قطع شدن دست از مچ اختلالی تو عملکرد حرکتی بوجود نمیاره در صورتی که فرد بتونه اضطراب و شوک وارده از قطع عضو رو کنترل کنه و جلوی خونریزی هم موقتی بگیره!

خونی که طرف در آن واحد از دست میده باعث شوک شدید میشه. یارو دیگه اصلا بهوش نیست که بخواد فرار کنه. مگه اینکه یه نفر خونشو بند بیاره تا بدنش آرام آرام با مقدار خون کمتر کنار بیاد.
من تو تمرین دوچرخه سواری(زمستون 87) تصادف کردم، دوشاخه جلوییم 3 سانت فرو رفت تو شکمم. آپاندیسم ترکید(البته درد آپاندیس محسوس نیست) تازه با اینکه شاهرگمم نیریده بود(فقط نیم لیتر خون از دست دادم) و با توجه به اینکه قطع عضو خیلی بیشتر از صدمه دیدنش درد داره من فقط تونستم بفهمم که بچه های گروه دورم جمع شدن! بعدش بی هوش بودم. یعنی تی بگ استخونی قدرت بدنی و طاقتش از منه ورزشکار بیشتره؟ عمرا!
حتما می دونی که دوچرخه سواری سنگینترین ورزش دنیاست و فشارش بعد از وزنه برداری بالاترین در بین ورزش هاست.
من که قانع نشدم! ابدا نمی شه ازین سوتیای فرار از زندان دفاع کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
امروز رفتم این فرار از زندانی که ایرانی ها دوبله کردن رو گرفتم
فیلم خوبه و دوبله ای که کردن بد نیست
هر چی که هست از سریال های مزخرف ایرانی بهتره اینو راحت میشه فهمید

۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
در جواب شما من فقط این لینک رو میزارم خدمتتون : IMDB

حالا داش حسین برو فیلم rastgaran رو سرچ کن بلکه بتونی پیداش کنی !

شما ادامه بحثت رو با این لینک داشته باش ! تعداد نظر ها رو همخ ببینی بد نیست در ضمن کسایی که توی این سایت نظر میدن کاملا خاص هستن طوری که شما حتی نمیتونی عضو این سایت بشی ...
من فقط حرفم اینه موقع ساخت پربیننده ترین سریال جهان این چیزا رو بررسی میکنن بعد میسازن !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۳ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شما ادامه بحثت رو با این لینک داشته باش ! تعداد نظر ها رو همخ ببینی بد نیست در ضمن کسایی که توی این سایت نظر میدن کاملا خاص هستن طوری که شما حتی نمیتونی عضو این سایت بشی ...
من فقط حرفم اینه موقع ساخت پربیننده ترین سریال جهان این چیزا رو بررسی میکنن بعد میسازن !

اشکالی که هستو نباید انکار کرد.
من رستگارانو با این مقایسه نکردم.
و دلایلی هم که آوردم منطقی بود. به نظر شما نبود؟
من موقعیتی کم خطرتر رو که برای خودم پیش اومده بود گفتم. از شدت درد آدم بی هوش میشه و خونی هم که از دست رفته به آدم شوک وارد می کنه. اینا هم علمیه، هم منطقی. ولی اون وضعیت تو سریال محبوبت نه علمیه و نه منطقی.
البته حق داری. منم بودم تا جایی که زور داشتم دفاع می کردم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
سجاد منم منکر این نیستم که بهترین سریاله!
که با رستگاران قابل مقایسه نیست!
ولی سوتی توش موج می زنه.
اتفاقا سریال محبوب منم هست و از دیدنش لذت می برم ولی چشمامو روی اشتباهاتش نبستم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Blue Sky نوشته:

نقل قول

اشکالی که هستو نباید انکار کرد.
من رستگارانو با این مقایسه نکردم.
و دلایلی هم که آوردم منطقی بود. به نظر شما نبود؟
من موقعیتی کم خطرتر رو که برای خودم پیش اومده بود گفتم. از شدت درد آدم بی هوش میشه و خونی هم که از دست رفته به آدم شوک وارد می کنه. اینا هم علمیه، هم منطقی. ولی اون وضعیت تو سریال محبوبت نه علمیه و نه منطقی.
البته حق داری. منم بودم تا جایی که زور داشتم دفاع می کردم.

من دفاع کورکورانه نمیکنم این حرف تو که هیچ سریالی تا این حد سوتی نداره خیلی برام جالب و عجیب بود سئوال من اینه آقا سریالی که سوتی توش موج میزنه مگه میتونه بهترین سریال بشه ؟!؟! اونایی که امتیاز میدن همه جوانب سریال رو بررسی میکنن این مشخصه هایی که تو به فرار از زندان دادی واقعا خنده دار بود ! این که تو خودتو با تی بگ مقایسه میکنی خودش آخر خنده بود نمیدونم فیلم خود آزار ها رو دیدی یا نه هیچ کدومشون مثل تو ورزشکار نیستن ولی کار هایی با بدن خودشون میکنن که آدم از تعجب شاخ در میاره ... در ضمن اگه قرار باشه شما سریالی رو با معیارهای زندگی خودت بسنجی معلومه که به هرجاش برسی میگی چنین چیزی امکان نداره شایدم حرفت درست باشه ولی همه فیلم ها اینجوریه اصلا یکی از ویژگی های فیلم و سریال اینه که از دنیای واقعی انسان ها فاصله میگیره ...
خلاصه که بیخیال آخر این بحث به جایی نمیرسه !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۴ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
لطفا این جا بحث خصوصی نکنید.
پیام شخصی و چت رو برای این جور چیزا گذاشتن.

۵ شهریور ۱۳۸۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تا وقتی لاست هست، فرار از زندان نه بهترینه نه پر بیننده ترین!

سوتی های این چنین هم ضعف نویسنده های یک داستانه، حتی اگر اون نویسنده لرد تالکین باشه، بری از ضعف و سوتی نیست!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
بابا فیلم یعنی یه خورده هم خالی بندی دیگه
وقتی به عنوان پر بیننده ترین سریال دنیا شناخته شده یعنی الکی از اون بد تعریف نکن.
لاست بهترین فرار از زندان پر بیننده ترین سریاله دنیا شناخته شدند.
حالا تو برو از رستگاران خوب بگو از فرار زندان بد بگو.

❤ تا ابد بارسا ❤
۵ شهریور ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۳۷۷ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۷,۳۰۴ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۷,۰۹۹ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۴۱۰ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۰۱۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۷۲ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۶,۶۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۹۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!