به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
داوري به سبك رئالي ها: همونطور كه ميبينيد عكاس فرض كرده همه مثل خودش اي كيو زير 20 دارن از نظر كارشناس داور رئالي گل رئال كاملا صحيح
دوستان يك موقع فكر نكنين اين تصوير زاويه ش مشكل داره يا خط افسايد جلو كشيده نه همه چيش درست !

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
کجاین اونایی که به پپ میگفتن چرا تییو رو از اول به بازی نمیاری .بیا اینم نتیجه ش
صد بار گفتم تییو بازیکن 90 دقیقه ای نیست نهایت باید از نیمه دوم به بازی بیاد کوئنکا خیلی تاکتیک پذیر تره
پویول دیشب یه اشتباه کرد همین چرا اینقدر زود بازی های خوبش تو این چند هفته رو فراموش کردین که اگه نبود شاید زودتر از اینا باید جام رو به رئالی ها میدادیم
از همون اول فصل کاملا حس کردم بارسای امسال با سالهای قبل فرق داره اونم نه یه کم یه عالمه
مسی هم دیگه مسی سالهای قبل نبود کاملا میشه غرور رو از اول فصل تو چشمای مسی دید دیگه اون بازیکن سربزیر وآروم که عصبانی نمیشد و موفقیت تیم رو ترجیح میداد،نیست
درسته امسال بهترین سالش بوده ولی مسی سالهای قبل خیلی دلنشین تر بود
الان یه طوری شده که مسی فکر میکنه باید همه رو دربیل کنه و گل بزنه وکمتر به فکر کارهای تیمی هست
دیشب مسی طوری بازی میکرد که انگار به پاهاش یه وزنه 200 کیلویی اویزون کردن
ژاوی هم اون بازیکن فصل قبل نیست ،فقط کافی به پرت کردن سر بطری آب ،وقتی رفت رو نیمکت توجه کرد
بدترین بازی بوسکتس تو کل این چندساله دیشب بود بوسکتس رو خیلی دوست دارم ولی برای بازی دیشب فقط یه کلمه =خدای سوتی
انیستا و تیاگو هم همش پاس اشتباه میدادن
تعویض های بد پپ
ودیگر هیچ.....
...
قهرمانی رو به رئال تبریک میکم درسته که داور یار دوازهم شون بود ولی ما هم شایسته قهرمانی نبودیم از همون اول فصل

من که خیلی به بازی با چلسی هم امید ندارم
شاید خالا جام حذفی مال ما بشه

با همه این مسائل
درود بر پپ کبیر (به امید تمدید)
درود بر شاه مسی (20 هفته هم گل نزنی دیوونه تم)
درود بر سلطان ژاوی (ای عصبانیتت تو حلقم )

به امید سال بعد
والبته خرید های خوب

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
چرا والدز از بارسا نمیره و دست تیم رو باز نمیزاره؟

داداش کجابهتر ازاینجاگیرش میاد کلا سالی یه توپ میاد رودروازش اونم میره توگل

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Armin10
پیام: ۲۱۴
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
بابا چه خبرتونه!!!
به شما هم میشه گفت هوادار! طرفدار؟ واقعاکه نصف بیشترتون طرفدار واقعی نیستید!
درسته تیم بد بازی کرد، باخت جام رو هم داد،
فوتبال که همش برد نیست!
من نمیدونم اونایی که میگن پپ نسخش پیچیده شد یا فلان شد اصن درک نمیکنن شرایط تیمو؟
آقایون ، خانومای محترم هوادار بارسا این تیم کمبود و نواقصی داره (از نظر بازیکن) بالاخره خودشو دیر یا زود باید نشون میداد
میبینم بعضیا به تیو میتوپن!! این تیم بارسا تو مرحله گذار.. داره کم کم پوست اندازی میکنه بالاخره باید یه چیزیو بدیم تا یه چیزیو بدست بیاریم!
شمایی که طرفدار بارسایید اصن از خودتون پرسیدین که چرا طرفدار این تیم شدید؟ دوستان ما مثل ریال نیستیم که اراده کنیم پادشاه پول بده بازیکن بخریم ما باید صبور باشیم شاید یمدت تیم اصن جام نیاره ولی شما هدف بلند مدت تیمو ببینید
این تیم شروع کرده به جایگزینی و این موقعست که قاعدتا امکان از دست دادن جامها زیاده..و 100 البته این موقعست که شمایی که ادعای طرفدار،هوادار بودن میکنی باید خودتو نشون بدی!

دیشب بد بازی کردیم و باختیم منم ناراحت شدم و قطعا شماها هم ناراحت شدید ولی این دلیل نمیشه که اینهمه جام و اینهمه بازی زیبا و این ابهتی که بارسا داره رو زیر سوال ببرید
ولی بدونید بعضیاتون خیلی قدر نشناسید...
من به این تیم افتخار میکنم حتی اگر بد ببازه یا جام نیاره
-----
ببخشید سرتون درد آوردم من زیاد پست نمیدم ولی ایندفعه از بعضی پستا خونم به جوش اومد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: leo_Messi10
پیام: ۶۷
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی.ویا
- یوهان
- استقلال
- ارژانتین
- رحمتی . مجیدی . برهانی . جباری .
- یواخیم لو . فرگوسن . گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
حرفایی که تو تاپیک والدز گفتم اینجا هو باید بگم

واقعا که
شماها چرا اینجوری هستین
والدز بیچاره هم انسانه میفهمین انسان ....
نعوذبالله خدا که نیست
اصن از فوتبال چیزی سر در میارین یا فقط از رو احساساتتون حرف میزنین؟
بعد هربازی که والدز نمایش خوبی داره والدز میشه بهترین که بیشتر وقتا همینه
وقتی اشتباه میکنه که این یه چیز عادیه و اونم یه انسان معمولیه هرچی میخواین بهش میگین؟؟؟
خب خجالت بکشین دیگه اااا !
این چه وضعشه؟؟؟
همین والدز خیلی وقتا باعث پیروزی تیم شده ...
واقعا که

من هستم
تو

هستی!
اون لعنتی ام هست
۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه سری انگار از خودشون عقل ندارن! هرچی گزارشگر یاوه گوی بازی میگه تکرار می کنن! تو صحنه گل والدس اون توپ رو به اون زیبایی گرفته، اون مردک فردوسی پور گیر میده که اشتباه خروج کرد! یا صحنه قبلش رو کرنر ضربه سر رونالدو رو به شکل خارق العاده گرفت. هیشکی هیچی نگفت. حالا اگر کاسیاس اونطوری گرفته بود (که اصلا در این قد و قواره نیست!) همین فردوسی پور خودش رو جر می داد!

یه سری هم که هر چرندی اینا میگن تکرار می کنن. واقعا اعصاب آدم خورد میشه اسم خودشون رو می ذارن هوادار ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
이태민 نوشته:

یه سری انگار از خودشون عقل ندارن! هرچی گزارشگر یاوه گوی بازی میگه تکرار می کنن! تو صحنه گل والدس اون توپ رو به اون زیبایی گرفته، اون مردک فردوسی پور گیر میده که اشتباه خروج کرد! یا صحنه قبلش رو کرنر ضربه سر رونالدو رو به شکل خارق العاده گرفت. هیشکی هیچی نگفت. حالا اگر کاسیاس اونطوری گرفته بود (که اصلا در این قد و قواره نیست!) همین فردوسی پور خودش رو جر می داد!

یه سری هم که هر چرندی اینا میگن تکرار می کنن. واقعا اعصاب آدم خورد میشه اسم خودشون رو می ذارن هوادار ...

بالاخره باید سر یکی غر بزنن دیگه!‌ و کی تابلو تر از دروازبان و مربی و بازیکنای جوون!‌
مخصوصا وقتی گزارشگر بازی هم اونو گفته باشه!‌

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
قبلا یه مطلبی نوشتم که هر تیم با هر مربی یه دوره 4-5 ساله داره و به نظر میاد که دوران جام گرفتن پپ آهسته آهسته به سرازیری رسیده. فکر می کنم اشباع بودن از پیروزی و قهرمانی رو می شد تو بازی دیشب تیم دید!

امیدوارم پپ بتونه لیگ قهرمانان امسال رو بگیره. جای تاسفه که بدترین رئال دهه اخیر از نظر فنی و تاکتیکی، فقط به زور فشار روانی خارج زمین قهرمان شد و مترجم کثیف یه افتخار کثیف دیگه رو به عمر کثیفش اضافه کرد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دست بردارین دوستان!
این که باخت رو بیایم تقصیر یه نفر بندازیم کار خوبی نیست ولی تعصب الکی رو هم بذارید کنار!
والدس تو گل اول که کاملا مقصر بود و تو گل دوم هم میتونست خیلی بهتر باشه!
تو گل دوم خروجش به چه معنی بود؟! در حالی که مدافعین هم داشتند برای جلوگیری از خطر به محوطه جریمه میومدن!
والدس نباید خروج میکرد! خروج هم کرد، باید خروجش بهتر از اینا بود! خروجش ناموفق بود! باید خیلی سریعتر میرفت و به هر طریقی اشتباه خروجش رو جبران میکرد! حتی اگر به قیمت کارت گرفتن بوده باشه!!
ترکیب پپ هم واقعا بد بود! من موندم پپ جلو تیمهای دسته دومی ترکیب کامل میده و بعدش میاد تو ال کلاسیکو این چنین به بازیکنا میدون میده؟!
منتظر بود بویان بره؟! وقتی بویان بود دقیقه 80 میاوردش، یا اصلا ذر ای هم بهش توجه نمیکرد، در حالی که تلو رو که میشه گفت از جمله بدترین بازیکن میدان بود رو تا دقیقه 80 نگه میداره!
من نمیگم بازیکن بدیه! اصلا انتظار هم نداشتم بهتر از این عمل کنه! میدونم خوش آتیه هست ولی به هر بازیکنی تو هر میدونی نباید بازی داد!!
عدم وجود الکسیس تو ترکیب بزرگترین اشتباه بود! مشکل ترکیب بارسا این بود که همه بازیکنا پشت محوطه جریمه جمع شده بودن به همدیگه تعارف میکردن که کی نفوذ کنه!!
واقعا میشه گفت بارسا دیشب مهاجم نداشت! مسی هم که بیچاره به بازیسازی مشغول بود!
من از اونایی نیستم که به خاطر یه باخت تیم رو بفروشم یا یکی رو بکوبم یا کنترلم رو از دست بدم!
من هنوزم از والدس خوشم میاد!
هنوزم معتقدم پپ باید جوونگرایی داشته باشه!
ولی دیگه به نظرم ایده های جدیدی برای بارسا لازمه! چه توسط پپ، چه توسط فرد دیگری!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

یه سری هم که هر چرندی اینا میگن تکرار می کنن. واقعا اعصاب آدم خورد میشه اسم خودشون رو می ذارن هوادار

من كاملا موافقم

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۳ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۸۲۲ بازدید
۲ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۴ بازدید
۱۴ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۴۵۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۳۷ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۵۸ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۳۶ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۴۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۴ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!