به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
اينم حرفيه

۲۸ شهریور ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بابا میرزاپور رو برای خنده دعوت می کنه اون دفعه می گفت این بازیکن خیلی روحیه خوبی داره و روحیه بچه ها رو بالا می بره. به عنوان دلقک تیم دعوتش می کنه

این مجیدی هم انگار هماهنگ کرده بود که تو رو خدا منو دعوت کنید خودم خداحافظی می کنم که تیم ملی هم به دردسر نیافته

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
تا زمانیکه مثل بچه ها با هم دعوا می کنن فوتبال ملی ما نه تنها پیشرفت می کنه بلکه پسرفت می کنیم بعدش هم مگه ما چقدر در ضمینه فوتبال سر مایه گذاری کردیم که حالا توقع داریم

۲۹ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

بابا میرزاپور رو برای خنده دعوت می کنه اون دفعه می گفت این بازیکن خیلی روحیه خوبی داره و روحیه بچه ها رو بالا می بره. به عنوان دلقک تیم دعوتش می کنه

این مجیدی هم انگار هماهنگ کرده بود که تو رو خدا منو دعوت کنید خودم خداحافظی می کنم که تیم ملی هم به دردسر نیافته

این میرزاپور رو خوب اومدی .
ولی شخصیت فرهاد مجیدی یه چیز دیگه است . مثل بعضی ها مرده تیم ملی نیست که. همه می بینند که عالی بازی می کنه.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
آره واقعا میرزاپور به عنوان دلقکه اما داش فرهادکارش درسته
این کریم رو چرا نمی گی که می خاد تا 50سالگی فوتبال بازی کنه دایی دعوتش کرد اونم می خاست بازی کنه که خود دایی انداختش بیرون
قطبی فرهاد رو دعوت کرده بود که خودش گفت خداحافظی می کنم
بازم مرام داش فرهاد

۲۹ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
این کریم رو چرا نمی گی که می خاد تا 50سالگی فوتبال بازی کنه دایی دعوتش کرد اونم می خاست بازی کنه که خود دایی انداختش بیرون

مثل اینکه شما از هیچ چیزی خبر ندارید ، دایی و کریم باقری هر دو گفته بودن که کریم برای یه مقطع کوتاه که کریم خیلی آماده بود به تیم ملی میاد و هر دو از قبل هم گفته بودن که حضور کریم فقط چند بازی خواهد بود ، حتی دایی گفته بود که از کریم خواهش کرده که تو اون مقطع برای تیم ملی بازی کنه

لطفا اگه از چیزی خبر ندارید یا اینکه یادتون رفته ، درباره کاپیتان پرافتخار پرسپولیس بدگویی نکنید و باعث ایجاد حاشیه نشید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تو رو خدا اسطوره ای مثل کریم باقری رو با بازیکن متوسطی مثل فرهاد مجیدی مقایسه نکنید! همین مجیدی تا امسال که 4 تا گل زده و محبوب شده، همین استقلالی ها فحشش می دادن! به قول معروف جلوی قاضی و ملق بازی؟

کریم اسطوره فوتبال ایرانه، بازیها و گلهای ملیش هیچ وقت از خاطره ها نمیره. لطفا با مقایسه کردنش با امثال مجیدی بهش توهین نکنید!

۳۰ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

تو رو خدا اسطوره ای مثل کریم باقری رو با بازیکن متوسطی مثل فرهاد مجیدی مقایسه نکنید! همین مجیدی تا امسال که 4 تا گل زده و محبوب شده، همین استقلالی ها فحشش می دادن! به قول معروف جلوی قاضی و ملق بازی؟

کریم اسطوره فوتبال ایرانه، بازیها و گلهای ملیش هیچ وقت از خاطره ها نمیره. لطفا با مقایسه کردنش با امثال مجیدی بهش توهین نکنید!

اولا که اگه به این حرفها باشه دایی از همه بزرگ تره و ....

بعدش هم کریم و فرهاد برای همه محترم هستند .
این طبیعیه که کریم برای پرسپولیسی ها محبوب و کاپیتان هست و فرهاد برای ما آبی ها . این بیشتر به کل کل می مونه تا بحث.
در ضمن این اصلا درست نیست که کسی به فرهاد فحش داده باشه.
از وقتی برگشته استقلال عالی کار کرده اگه بد هم بازی کنه مثا علی منصوریان برای ما محبوب هست و هیشکی این کار رو باهاش نمی کنه. مگر یک مشت
آدم اجیر شده و غیر استقلالی.

ضمنا فکر کنم دایی از همه بیشتر فحش شنیده و حالا هم تشویق می شه.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ شهریور ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دایی اصلا هویتی نداره، چون خودش هرکی رشته بود پنبه کرد. الانم اگر کسی تشویقش می کنه، قطعا به خاطر چیزهایی هست! ولی کریم یکی از بهترین بازیکنای تاریخ تیم میلیه، هم از نظر آماری و نه از نظر اخلاقی، و از این نظر هیچ جوره بازیکنی مثل مجیدی رو نمیشه کنارش قرار داد!

۳۰ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
ولی کریم یکی از بهترین بازیکنای تاریخ تیم میلیه، هم از نظر آماری و نه از نظر اخلاقی، و از این نظر هیچ جوره بازیکنی مثل مجیدی رو نمیشه کنارش قرار داد!

به نظر من کاملا درسته ، البته من احترام زیادی برای فرهاد مجیدی قائلم ولی این کریم بود که به عنوان مرد اخلاق 10 سال اخیر فوتبال ایران انتخاب شد و از نظر اخلاقی هم جایگاه کریم کاملا مشخص هست ، از نظر فنی هم کریم تو لیگ آلمان و انگلیس بازی کرده ولی مجیدی نهایتا تو لیگ امارات بوده ، البته باز هم تاکید می کنم که مجیدی هم بازیکن محترم و ارزشمندی هست و من به عنوان یه پرسپولیسی احترام خیلی زیادی براش قائل هستم و خیلی دوست داشتم که دعوت تیم ملی رو قبول می کرد ولی کار درستی کرد که نیومد
نقل قول
دایی اصلا هویتی نداره، چون خودش هرکی رشته بود پنبه کرد. الانم اگر کسی تشویقش می کنه، قطعا به خاطر چیزهایی هست

دایی بهترین فوتبالیست تاریخ فوتبال ما بوده ، نگید نبوده که واقعا انصاف نیست ، از نظر اخلاقی هم همیشه یکی از بهترین ها بوده ، اون همه سال فوتبال بازی کرد و تو اون وضعیت که فوتبالیست های ما همه جور حاشیه داشتن کسی نتونست وصله ای به علی دایی بچسبونه ، هیچ وقت به کسی باج نداد و همیشه رک و رو راست حرف زد
آخه مگه چیکار کرده که این حرف رو می زنید ، لطفا اگه چیزی می دونید به ما هم بگید و اطلاعاتتون رو فقط برای خودتون نگه ندارید
فقط تیم ملی رو نتونست به جام جهانی ببره که البته کاملا قبول دارم که می شد به جام جهانی رفت ولی باید قبول کنیم که تیم ملی ما نسبت به چند سال پیش افت کرده بود که یکی از دلایلش پا به سن گذاشتن نسل طلایی فوتبال ما بود نمونه ش خداحافظی خود علی دایی به عنوان بازیکن ، افت علی کریمی و مهدی مهدوی کیا ، ولی قبول دارم بازی با کره جنوبی و عربستان که میزبان بودیم اشتباه کرد و تیم رو زود به دفاع برد و باعث شد که گل مساوی رو بخوریم ، که البته به نظر من اگه تا آخر بهش فرصت می دادن ، امارات رو که تو تهران قطعا می بردیم و کره شمالی رو هم تو خونه حریف می بردیم و به جام جهانی می رفتیم ، ولی علی دایی انقدر افتخار کسب کرده که بهترین چهره فوتبال تاریخ فوتبال ما بوده ، از نظر اخلاقی هم که بهش ایراد می گیرید باید بگم که اون فقط قراردادش رو خواسته ( تازه قرارداد رو هم نمی خواسته ولی بعد از اینکه بهش گفتن مالیات بده ، اون هم گفته پولم رو بدید تا مالیاتتون رو بدم و این کاملا منطقی هست ) ، و همه ما می دونیم که قرارداد حق مربی هست و در واقع اون فقط حقش رو خواسته ، یعنی اگه کسی از حقش دفاع کنه جرم کرده؟
آقای مدیر می دونم که خیلی طولانی شد ولی جدا از شما خواهش می کنم اگه جواب می دید ، همه ش رو بخونید و بعد جواب بدید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۷,۶۵۳ بازدید
۱ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۶۵۵ بازدید
۱ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۰۳۷ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۹ بازدید
۱۱ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۳۷ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۵۸ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۱۷ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۲۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۹۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۳ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!