به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ببين همين مسيحي ها و يهودي هايي كه گفتي اغلب اسماشون رو با توجه به تمدن خودشون مي زارن و در صد اسمهايي كه از خارج وارد شون شده خيلي كمه

اصلا اينطور نيست
همه اين اسمي كه بردم رو توي تمامي كشور هاي مسيحي اروپايي و امريكايي پيدا ميكني اونم به وفور

در اينكه ما توي زمينه تاريخ شناسي و شناسوندن ايران به خودمون و جهان كم كاري كرديم هيچ شكي نيست
نمونشم زياده
ولي اينكه بخوايهم زمينه قوي اسلامو با اين مقايسه كنيم اصلا درست نيست

به نظرم بهتره بريم از اين كارگردانا بپرسيم چطوري اينهمه وقتتونو صرف ساختن فيلمها ي درپيت ميكنيد ولي يه فيلم درست درمورد تاريخ وطنت نميسازي؟؟
اين يه انتقاد درست و به جاس
نه اينكه بگيم چرا يه فيلم مثلا درمورد مختار وجود داره چرا درمورد كوروش نيست
اين دقيقا همون چيزيه كه دشمن ميخواد

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
<span class='quoter'>كميل نوشته:</span>

نقل قول
ببين مطمئنا خيلي كم چرا چون اگه اونقدري كه راجع به امام ها بهمون ياد دادن يك هزارمش رو در مورد كوروش ياد مي دادن الان همه حفظ بودن

يه سوال ميپرسم ازت چرا اينقدري كه جووناي ما از خاننده ها و بازيگر هاي خارجي و مبتذل ميدونن از كوروش نميدونن؟؟
نكنه مدارس درمورد اين افراد بهشون تدريس كرده يا خودشون رفتن دنبال حقيقت؟؟
ائمه رو زياد روشون تاكيد ميكنيم چون همين الانش اينهمه شبهه درموردشون توسط مردم مطرح ميشه و هيچ كس رو پيدا نميكني درست يكي از اماما رو بشناسه و از روشش پيروي كنه
ولي تا دلت بخواد همه ميرن سمت اين ابتذالات
اين به مردممون برميگرده كه چي رو دوست دارن بدونن
خواهش ميكنم ازتون اينقدر كوروش رو با ائمه و اسلام مقايسش نكنيد حداقل با چرتو پرتايي كه الان از غرب بهمون وارد ميشه اينقدر هم زياده مققايسه كنيد
چرا تو متنت نزدي كه اگه كوروش بياد و اين مدل موها رو ببينه ناراحت ميشه؟؟
چرا تو متنت نزدي اگه كوروش بياد و وضعيت لباس دختران امروز رو ببينه ناراحت ميشه؟؟
چرا تو متنت نيومده كه اگه كوروش ببينه كه مردم دارن به سمت هجويات غربي ميرن از موسيقي و فيلم تا نوع زندگي ناراحت ميشه؟؟
چرا همش اسلام؟؟؟
حسين جان لطفا به اين سوالاتم جواب بده

نمي دونم تا حالا اين جمله كوروش رو شنيدي يا نه
بگذاريد تا هر كس هر آييني مي خواهد داشته باشد

اين كه هر كسي چجور لباسي مي پوشه يا مدل موهاش چجوريه مطمئنا به بقيه ربط نداره
تو قرآن هم آماده كه كسي رو نميشه به زور به اسلام علاقه مند كرد
ببين من با اسلام هيچ مشكلي ندارم اما اسلامي كه الان به ما دارن مي دن مي تونم به صراحت بگم كه توش دست بردن
نمي دونم اون روايت رو شنيدي كه پيامبر تو يه جمعي نشسته بودن و يكي مياد بهش خبر ميده يه دختر و يه پسر دارن عمل منكراتي انجام مي دن تو يه خونه پيامبر بر ميگرده به اصحاب ميگه كي ميره ببينه اين حرف درسته يا نه ابوبكر لعنه الله دسشتو بالا مي گيره پيامبر مي گه تو نه علي جان برو تحقيق كن ببين اگه اين جرويه اون دو رو براي حد زدن پيش من بيار
امام علي ميره به در خونه ميرسه 10 بار ياالله ميگه بعد ميره تو و ميبينه كسي نيست ( مطمئنا بعد 10 بار يا الله گفتن اون دو خودشون رو قائم مي كنند) بعد بر مي گرده به پيامبر مي گه من رفتم كسي نبود پيامبر به اصحابش بعدا مي فرمايد اگه ابوبكر مي رفت همون موقع اون دو رو لخت مي آورد تو اما علي با اين كارش آبروي مسلمان رو حفظ كرد و اون دو بعدا توبه كردند
حالا تو ايرن اسم تمام كسايي كه تو پارك آب و آتش بودن و آب بازي مي كردند ( فرق بين آب بازي و عمل منكراتي رو مي دوني حتما) اعلام كردند

حالا من ازت سوال مي كنم!!
چرا بايد تو خيابون به دخترا و پسرا براي پوشششون گير بدن ( نگو امر به معروف ونهي از منكره كه خنده ام مي گيره كجاي دنيا براي امر به معروف و نهي از منكر پرونده انتظامي تشكيل ميدن؟؟؟)
چرا بايد به پوشش جوان هاي مملكت گير داد اما به دزديده شدن 3 هزار ميليارد دارايي اين ملت نه؟؟
چرا بايد به ماهواره بالاي خونه ها گير داد اما به درخواست 51 ميليارد توماني براي يك همايش 1 ساعته گير نداد؟؟؟

يه سوال مهم دارم ازت مگه اسلام نمي گه كسي كه با تحقيق فهميد ديني برتر از دين ديگه است بايد به اون دين بپيونده حالا چرا اگه مسلمون از دينش به ديني ديگه اي بره حكمش اعدامه؟؟؟

در مورد فيلم گفتي به نظرت وقتي ميان تاريخ هخامنشي رو از تو كتابا حذف مي كنن ميشه درخواست بودجه اي كه براي فيلم هاي مختار يا حتي يوسف در اختيار سازندگانشون قرار داده شده رو براي فيلمي در مورد كوروش كرد؟؟؟؟

...
۷ آبان ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
كوروش اسم رمز توجيه تنبلي و بي عاري و بي خاصيتي امروز ماست...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نام انسان های بزرگ ایران و دوره های پر افتخار ممکت خیلی وقت هست که فراموش شده!!! حذف کردنش از کتاب های درسی و بها ندادن به اونها چیز جدیدی قلمداد نمیشه

وقتی کسانی فقط با خودخواهی بخوان همه چیز رو به نفع خودشون جلوه بدن وضعیت همین میشه ؛ یک نگاهی به زاینده رود اصفهان بندازید!!! مثل یک تیکه زمین افتاده ! کسی بهش توجه نمیکنه!

واقعا جالبه که کشور های دیگه برای ضربه زدن به ایران هر کاری میکنن ایران هم نه تنها با فکر و با منطق براشون جوابی ارسال نمیکنه بلکه خودش هم ملت خودش رو توی تحریم قرار میده

بحث اسم ها و اسامی یک نمونه هست که امروز دارن روش بحث میکنن ، بحث زبان و گرایشات زبان فارسی به سمت دیگر زبان ها هم موضوعات دیگه محسوب میشن!

کارشناسای ما عوض اینکه برای ضربه زدن به کسانی که دارن توی جوامع مختلف اسم ایران رو خراب میکنن راه کار بی اندیشن دارن در مورد این صحبت میکنن که زبان انگلیسی چرا با فارسی قاطی شده اسم ها چرا دارن رو به اسم های خارجی میرن!

انگار فقط توی ایران این بحث ها هست و هیچ جای دنیا دیگه اینطور نیست ، من فقط میخوام بدونم اگر اینهایی که میگن اسم و زبان داره تغییر میکنه جای مردم ارژانتین بودن چی میگفتن !!! اونها که کل زبانشون بعد از استعمار 300 ساله اسپانیا بر کشورشون تغییر کرد ، پست انگلیسی ها چی بگن که فرانسوی با زبانشون مخلوط شده پس هندی ها چی بگن که زبان کشورشون به کل نابود شده و انگلیسی جایگزینش شده !!! تا زمانی که راه کار اندیشیده نشه همینه ؛ تا زمانی که فرهنگ درست نشه همینه

بی قانونی توی مسئولین مملکت داره خودش رو نشان میده اینها دارن توی خیابون به لباس ملت گیر میدن!!! میگن چون مد شده شما نپوشین!

ماهواره ها رو فقط به دلیل اینکه دارن پته بعضی ها رو به خوبی روی اب میریزن جمع میکنن . با این کار فقط چهره ایران خراب میشه! بحث های زیادی هست که هنوز روش کار نشده اینها همه بخشی از مشکلات ایرانه

۷ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
<span class='quoter'>Phantom of the Opera نوشته:</span>

كوروش اسم رمز توجيه تنبلي و بي عاري و بي خاصيتي امروز ماست...

اين رو هم قبول داري كه اسلام و حكومت عدل علي و حكومت امام زماني سرپوشيه براي دزدي هاي بعضيا؟؟؟

...
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
این تن بمیره این بار در این تاپیک رو نبدندین و به این چند تا پست پایین جواب بدین! اینا سوال های خیلی از مردمه!

آنری همیشه در قلب منی
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
قبل از هر چیزی بگم که کوروش آدم بزرگی بوده و برای همه ایرانی ها باعث افتخاره
من اصلا نمی خوام از کوروش ایراد بگیرم اما از اونایی که می خوان از اسم کوروش سوء استفاده کنن چرا
نقل قول
شما كدام روز را براي گراميداشت "روز پدر" مناسب مي دانيد :‏ را با ولادت حضرت علي (ع)‏؟؟ولادت كورش كبير؟؟

کوروش هر چقدر هم آدم خوبی بوده باشه به گرد پای حضرت علی (ع) هم نمیرسه
به نظر من اگه کوروش در زمان اسلام پادشاه ایران بود موقع فرستادن نامه پیامبر (ص) خود کوروش اولین ایرانی بود که مسلمان میشد
اگه خود کوروش امروز زنده بود از این سوال شرمنده میشد
نقل قول
در راه میشنید که مردم چگونه یکدیگر را صدا میزنند : عبدالله ! قاسم ! ...

مردم این همه اسم غربی رو بچه هاشون میزارن؛ نویسنده به اونا گیر نداده صاف رفته سراغ عبدالله و قاسم
شک بر انگیز نیست؟
نقل قول
مثلا همين ديشب به مناسبت سالگرد ازدواج امام علي (ع) و حضرت زهرا (س) ويژه برنامه داشت تلويزيون اما در مورد كوروش حتي به اندازه يه پيام بازرگاني هم وقت نذاشتن

کوروش آدم بزرگی بوده و ما هم دوسش داریم
ولی این 2 نفر که اسم بردی خیلی بزرگن، 100 تا کوروش هم به گرد پاشون نمیرسه
نباید این مقایسه رو انجام می دادی چون قابل مقایسه نیستن
اما من هم قبول دارم، کوروش آدم خیلی مهمی در تاریخ ما بوده و باید بیشتر از اینا راجع بهش گفته بشه
نقل قول
اين رو هم قبول داري كه اسلام و حكومت عدل علي و حكومت امام زماني سرپوشيه براي دزدي هاي بعضيا؟؟؟

با این حرفت موافقم
اما یه سوالی دارم
آیا به خاطر دزدی های اون بعضیا باید عدل علی و امام زمان رو ببریم زیر سوال؟
اگه یه عده دزدی می کنن نباید به پای امام زمام زمان نوشته بشه که

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
شما رو به خدا دین رو به برخی افراد ربط ندین!!
الان شما خودتون میتونید از این همه حرفایی که زدین نتیجه گیری کنید و بگید مشکل چیه؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حالا تو ايرن اسم تمام كسايي كه تو پارك آب و آتش بودن و آب بازي مي كردند ( فرق بين آب بازي و عمل منكراتي رو مي دوني حتما) اعلام كردند

من نمیدونم اسماشون اعلام شده یا نه

ولی اگه شده باشه خیلی جالبه. به خاطر یه آب بازی و شادی کردن چه کارایی نمیکنن
اما:

همون موقع های که گند اختلاس در اومده بود تو اخبار گفته شده از نقل یه نفر که اسامی کسایی رو که اختلاس کردن نگید چون اونها آبرو دارن و بچه های اونا میخوان برن مدرسه ابروشون میره!
جالبه!

به خداوندی خدا قسم من دین رو به برخی افراد ربط نمیدم.
و با اطمینان میگم هیچ کدوم از بچه های اینجا مشکلی با دین ندارن
مشکل اینه که اونا زیر پرده دین این کارو میکنن!

پ ن: میدونم اینجا جای این حرف ها نیست ولی بعضی حرف ها باید زده بشه

آنری همیشه در قلب منی
۷ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:
نقل قول
مثلا همين ديشب به مناسبت سالگرد ازدواج امام علي (ع) و حضرت زهرا (س) ويژه برنامه داشت تلويزيون اما در مورد كوروش حتي به اندازه يه پيام بازرگاني هم وقت نذاشتن

کوروش آدم بزرگی بوده و ما هم دوسش داریم
ولی این 2 نفر که اسم بردی خیلی بزرگن، 100 تا کوروش هم به گرد پاشون نمیرسه
نباید این مقایسه رو انجام می دادی چون قابل مقایسه نیستن
اما من هم قبول دارم، کوروش آدم خیلی مهمی در تاریخ ما بوده و باید بیشتر از اینا راجع بهش گفته بشه

كافي بود دو خط بالاتر رو هم مي خوندي كه گفتم كاش توجهي كه به ائمه ( كه من خودم مخلطشون هم هستم) يك هزارمش رو به تاريخ ايران مي كردند٠
يعني اگه 2 ساعت برنامه براي اين بزرگوارن برگزار ميشه كاش حداقل به اندازه ي تبليغ يه پفك براي تاريخ ايران وقت گذاشته ميشه؟؟

به نظرت ارزش كوروش از تبليغ ماي بي بي كه همين امروز من 5 بار از يه شبكه فقط ديدم كمتره؟؟؟؟

اين رو فراموش نكن كه برخي منابع تاريخي به صراحت اعلام كردند كوروش پيامبر بوده و ذوالقرنين كه تو قرآن اومده منظور كوروشه

...
۷ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۴,۰۹۲ بازدید
۳ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۹۸۳ بازدید
۲۳ ساعت قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۴۴ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۳۸ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۱۵۲ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۴۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۸۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۴۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۴۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۳۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۸ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!