به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Alireza_Sleepless
پیام: ۳,۲۲۵
عضویت از: ۲۰ آبان ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- ||هیچ کدومش||
- just Argentina
- ...
- فقط و فقط گواردیولا
- ...
گروه:
- کاربران عضو
بچه به نظرتون این راسته؟!!!

فعلا هیچی
۷ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بچه ها تو این پنالتی زنای اسپانیا،میدونستم که "آلونسو"(بعد از ویا پنالتی زن اول اسپانیاس،مثل بازی فرانسه) "سسک"(تو آرسنال پنالتی زن اولشون بود) و" راموس"(بعداز اون پنالتی معروف آسمانی،خودش گفته بود پنالتی بشه،میزنه) گزینه های اصلی اند ولی اصلا فک نمیکردم که "پیکه و اینیستا"!! بزنن،تو عمرم ازشون پنالتی ندیدم!اتفاقا خوبم زدن.

دوست دارم 1 بار تو چمپیونز کارمون به پنالتی بکشه،استرس و هیجان پنالتیها برای بارسا رو هم تجربه کنم!به شرطی که ببریم!!
بنظرم اونوقت گزینه های زیادی داریم،
مسی،پیکه،ویا،اینیستا،سسک ،آلوز،تیاگو و پدرو همشون عالی اند.
ضمنا میشه اونطرف به ویکی اعتماد کرد واسه پنالتی گرفتن،نشون داده پنالتی گیره!

۸ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: عدالت
پیام: ۲
عضویت از: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱
از: تهران
طرفدار:
- از مسی خیلی بدم میاد
- هیچکدام
- اس اس
- پرتغال
- فرهاد خان مجیدی
- مورینیو
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
سلام به هموطنای عزیز،من طرفدار بارسا نیستم ولی از نتیجه گیری های بارسا خوشم میاد و واقعا خوشحالم که این بارسا که مطمئنا بهترین بارسای تاریخ هست داره با نسل طلایی مادرید رقابت میکنه و یکی از حساس ترین رقابت های ورزشی تاریخ رو به وجود اورده.حالا بخوام شاخ و برگ های این مطلب رو بزنم اومدم به این سایت تا با شما طرفدارای پر و پا قرص و البته با منطق بارسایی بحث کنم سر این که در فصل آینده چه تیمی میتونه قدرت خودش رو به دیگری تحمیل کنه؟اینکه دوباره مثل فصل قبل رئال در یک لالیگای تقریبا تک قطبی(با توجه به اینکه در اکثر هفته ها با اختلاف بیش از 5 و گاها تا 12 امتیاز از بارسا جلو بود)قدرت خودشو به رخ بارسا میکشه یا اینکه تیم قدرتمند بارسا قدم به قدم با رئال جلو میاد!به نظر من خیلی سخت بشه از این 2 تیم به خصوص بارسا در فصل بعد امتیاز گرفت ولی اگر یک کیف پر پول داشتم روی رئال شرط بندی میکردم،این نظر منه و خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.

۱۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
امیر نوشته:

سلام به هموطنای عزیز،من طرفدار بارسا نیستم ولی از نتیجه گیری های بارسا خوشم میاد و واقعا خوشحالم که این بارسا که مطمئنا بهترین بارسای تاریخ هست داره با نسل طلایی مادرید رقابت میکنه و یکی از حساس ترین رقابت های ورزشی تاریخ رو به وجود اورده.حالا بخوام شاخ و برگ های این مطلب رو بزنم اومدم به این سایت تا با شما طرفدارای پر و پا قرص و البته با منطق بارسایی بحث کنم سر این که در فصل آینده چه تیمی میتونه قدرت خودش رو به دیگری تحمیل کنه؟اینکه دوباره مثل فصل قبل رئال در یک لالیگای تقریبا تک قطبی(با توجه به اینکه در اکثر هفته ها با اختلاف بیش از 5 و گاها تا 12 امتیاز از بارسا جلو بود)قدرت خودشو به رخ بارسا میکشه یا اینکه تیم قدرتمند بارسا قدم به قدم با رئال جلو میاد!به نظر من خیلی سخت بشه از این 2 تیم به خصوص بارسا در فصل بعد امتیاز گرفت ولی اگر یک کیف پر پول داشتم روی رئال شرط بندی میکردم،این نظر منه و خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.

دوست عزیزم، اینکه شما بعداز حکومت 4 ساله بارسا تو اسپانیا،لیگا رو تک قطبی میدونی من چی بگم؟
اینکه رئال با دو تیمش در برابر بارسای پر از مصدوم از 6 بازی فصل 3 تاش رو بدون هیچ حریف و حدیثی باخت(2-1و3-1و2-3)چه جور رئال تک قطب اسپانیاست!!
ضمنا در اینکه رئال پارسال تیم فوق العاده ای (دارای دو تیم هم سطح)،با انگیزه بسار بالا(بعداز4 سال ناکامی) داشت و بعضی بازیهارو با خوش شانسی و کمک داوری برد،شکی نیست!ولی بارسا با تیم نصفه و نیمه و پراز مصدوم و بعضا با تیم دومش وتا حدودی کم انگیزه(بعدازقهرمانی14 جام)تا لحظه آخر با رئال جنگیدو با 91 امتیاز تو رده دوم ایستاد که قهرمانای ایتالیا و انگلیس و آلمان به تنهایی 10-15 امتیاز باهاش فاصله داشتن و با بازیهای زیبا و پرگل دل ما هوادارا رو شاد میکرد و اینکه جوانایی مثل تیو،کوئنکا،مونتویاو تیاگو روشدن، کافی بود!

کسی که میگه"از مسی بدم میاد"هرگز از نتیجه گیری بارسا خوشحال نمیشه،چون مسی عامل اصلی نتیجه گیری بارساست!
1 چیزدیگه بهتره بدونی اینه که،این بارسا(تیم 4 سال اخیر)؛فقط بهترین بارسای تاریخ نیست؛بلکه از بهترینهای تاریخ یا شایدم بهترین تیم تاریخ فوتباله.
اینو من نمیگم بلکه خیلی از کارشناسای برجسته جهان و شخصیتهای مهم فوتبال امثال فن باستن ، کرایف ،ونگر ،فرگوسن و... غیره میگن.چیزی که شنیدنش رئال رو آزارمیده!

۱۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
شما از بازی دوستانه با یونایتد بی خبرین؟؟؟؟بازی خیلی خوبیه و میتونه تیمو مچ کنه.بخصوص آلبا که فصل بعد تو بارساست و این بازی سخت میتونه اونو مچ کنه.امسال پیش فصل قوی هست پاریسن ژرمن-هامبورگ-من یونایتد.

FORCA BARCA
۱۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: عدالت
پیام: ۲
عضویت از: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱
از: تهران
طرفدار:
- از مسی خیلی بدم میاد
- هیچکدام
- اس اس
- پرتغال
- فرهاد خان مجیدی
- مورینیو
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
اول اینکه من گفتم لالیگای پارسال تک قطبی بود نه پارسال + 4 سال قبلش،دوما نمیشه حساب یک فصل رو که توش بیشتر از 50 بازی انجام میشه پای 2-3 بازی نوشت،اگرم اینطور برداشت میکنی که حتما آخرین ال کلاسیکو و آخرین گل و حرکات بعدش رو به یاد داری!لطفا بحث داوری و شانس رو هم به زبون نیار که همه عالم و آدم میدونن که بارسا جایگاه وی آی پی که چه عرض کنم بی آر تی یوفا و داوری هست و بدون اونها مطمئنااین نتایج رو کسب نمیکنه، نمونه ی بارز اون ال کلاسیکو آخر و نیمه نهایی چمپیونز.در مورد جوون ها هم رئال اگر بهتر از بارسا کار نکرد کمتر هم نبود،رئال هرجا لازم بود به بازیکنای جوونش بازی داد و بی گدار به آب نزد و کسانی مثل واران که تنها 18 سال داشتند رو به یک دفاع در حد عالی تبدیل کرد،در ضمن رئال نیاز به استفاده از بازیکنای خیلی جوون هم نداره چون بیشتر بازیکنای ترکیب اصلی رئال هم سن خیلی کمی دارن مثل دیماریای 22 ساله یا اوزیل 23 ساله و هیگی و کریم و کونترائوی 24 ساله.
در مورد مسی هم که اگر میگفتم از اون خوشم میاد دروغ میشد و من منظورم اینه که از لحاظ محبوبیتی اصلا پیش من محبوب نیست ولی از لحاظ بازی بین 3 تای اول جهان قبولش دارم.
در ضمن لطفا قبل از نوشتن بعضی از چیزا دقت کن چون اگر این بارسا بهترین تیم تاریخ باشه پس واقعا چقدر باعث تاسف که 9 امتیاز از رئال مادرید کمتر گرفت و توی نیمه نهایی چمپیونز حذف شد!!!!

۱۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
جناب رئالی،دیگه پاتو داری از گلیمت ...!
فقط بدون که لزوما بهترینها همیشه قهرمان نمیشن ،نمونه ش هلنددهه 70.که همه ازش تعریف میکنن!هیچوقت قهرمان نشد.
همین بهترین تیم 14 جام گرفته تا تاریخی بشه و کافی کافیه.و یکی از دلایل دیگه ش همین تیم که 9 امتیاز عقب بود، کاری بسرتون آورد که رئالی هربازی 5 تا میزد تو خونه با خشونت و 3 هافبک دفاعی و دفاع اتوبوسی و بازی پرسی و حبس تو محوطه خودش جلو طرفدارای خودش نتونست ببره وتساوی تو خونه براش آرزو شده بود.
اون بازی آخر که تنها مثالتونه(اگه اینو نداشتین چی میگفتین) فقط و فقط بخاطرخستگی بیش از حد بارسا بود(تو باشگاههای جهان تو "ژاپن" و ادامه مراحل جام حذفی بیشتر از رئال بازی کرد) و با بدشانسی اون هفته آخر 4شنبه=چلسی،شنبه=رئال،3شنبه=چلسی بازیش فشرده تر از رئال بود!

ضمنا حاضرم تیمم قهرمان نشه ولی تحقیر نشه.من به بارسا افتخار میکنم که رئال با اون همه ستاره ش تو محوطه ش حبس میشه تا شاید بتونه با ضد حمله بازی رو ببره.اگه مورینیو ادعاش میشه ،جرأت داره با اون همه ستاره ش جلو بارسا باز بازی کنه تا 5تا دیگه نوش جون کنه.همینکه تو محوطه ش حبس میشه نشان از حقارتش و ترس از بارساو عظمت بارسا داره.

نکته آخر،اینجا جای کری نیست!ادامه نده،جوابتو نمیدیم.

۱۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
من نیومدم نظریبدم فقط اومدم تاسف بخورم برا افرادی که بدون دیدن کوچکترین توهینی هر چی میخوان به طرف مقابلشونن میگم.
واقعا من این رفتار رو حرفاه ای نمیبینم و چنین افرادی رو هم طرفدار تیم محبوبم نمیدونم.

۱۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
آقا امیر لالیگا تک قطبیه؟ آره تک قطبیه. قطبش هم رئاله.
ولی بارسا تو 4 سال، 3 بار لالیگا و 2 بار لیگ قهرمانان رو برده. رئال چی برده؟ فقط 1 بار لالیگا رو برده.
ایشالا تا ابد لالیگا همینطور تک قطبی به نفع رئال بمونه

پ.ن: بچه ها لطفا با حرفای این آقای محترم ناراحت نشید. ما تو 4 سال گذشته هم نتایج رو بردیم هم اخلاق رو. نیازی نیست با این حرفا اعصابمون خراب بشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
یه دوست رئالی داشتم، از اون متعصب هاش!

کار هر روزمون با این کله خراب شده بود کل کل و کل کل!

هفته قبل همراه با خانوادش برا همیشه از ایران رفتن

روز قبل رفتنشون که برا خداحافظی کنار هم بودیم برگشت بهم گفت زجر دهنده ترین جمله ای که تو عمر فوتبالیم شنیدم اینه که بارسای حال بهترین تیم تاریخ بوده تو هم اینقدر این جمله رو گفتی که واقعا رو نرومه!!

پرسیدم ازش چرا آخه؟!

برگشت گفت:
هیچ موقع ته دلم نتونستم خودمو قانع کنم که اینجوری نیست
نتونستم خودمو بقبولونم که بارسا بهترین تیم تاریخ(یا حد اقل یکی از بهترین هاش) نیست

حالا من هم جلز و ولز این دوست عزیز رئالیمون، امیر رو بعد اینکه دوستان گفتن "بارسا بهترین تیم تاریخه" که می بینم نا خودآگاه همون حرف یادم می افته! همون کل کل ها و ادامه ی داستان

ملاحظه بفرمایید

نقل قول
در ضمن لطفا قبل از نوشتن بعضی از چیزا دقت کن چون اگر این بارسا بهترین تیم تاریخ باشه پس واقعا چقدر باعث تاسف که 9 امتیاز از رئال مادرید کمتر گرفت و توی نیمه نهایی چمپیونز حذف شد!!!!

تا روبرو شدن با این جمله دست و پا گم شده و شروع کردن به بهانه تراشی! اونم از نوع کذاییش

بارسا بهترین تیم تاریخ نیست چون از رئال باخته و تو نیمه نهایی حذف شده

واقعا چه میشه گفت؟!
تا قبل ظهور مسی همه مارادونا رو بدون شک به عنوان بهترین بازیکن تاریخ میدونستن و بعضی ها هم میدونن! ولی کدوم کارشناسی اومده بگه مارادونا بهترین نبوده چون تیمش فلان سال قهرمان جهان نشده؟؟!؟

آخه چه توجیه های خنده داری دارین شماها؟؟!؟

یا به قول دوستان هلند دهه 70 مگه جام آورد؟

آژاکس دهه 80 مگه هر سال قهرمان اروپا شد؟

میلان آریگو ساکی هر سال همه جام ها رو درو کرد؟؟

مگه این تیم ها بهترین های تاریخ نیستن؟؟

عین اینه که بیان بگن چون میلان اون سال 3-1 یووه باخت و تو جام حذفی ایتالیا هم ناکام موند پس بهترین نبوده! این استدلال ها فقط از پس یه رئالی برمیاد!

بارسا بهترین تیم تاریخه، چه شما قبول کنین چه نکنین

نقل قول
در مورد جوون ها هم رئال اگر بهتر از بارسا کار نکرد کمتر هم نبود

این جمله رو به خیلی از رئالی ها هم بگی از خنده روده پر میشن!

این که تیمی 6 تا بازیکن 22-23 ساله بخره و 3تاشون خوب باشن و فیکس بازی کنن و بقیه رو نیمکت تخمه بشکونن نوبرشه به خدا!

اونوقت میان با تیمی مقایسه میکنن که اسکلت تیمش محصول آکادمین

این که کاری نداره بری یه مدافع 20 ساله بگیری و بازیش ندی!

کار اینجاست که یه جوون رو از 15 سالگی پرورش بدی بیاد تو 20 سالگی الکلاسیکو بازی کنه!!
فک نکنم اون صحنه ای که تو الکلاسیکوی رفت سوپر کاپ تیاگو چهار نفر رئالی رو تو یه صحنه محو کرد از یاد بره!

حالا نمیدونم رو چه استدلالی رئال در این زمینه با بارسا یکی میشه! الله اعلم! این کارا فقط از یه رئالی برمیاد و بس!

۱۰ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۵,۱۱۲ بازدید
۵ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۹ بازدید
۱۷ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۷۵۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۹۰ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۱ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۸۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۴۳ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۷۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۴ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!