به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
مايكل مور رو هم كه زدن انداختن
يعني واقعا نميدونم چي بگم الان دهنم قفل و چفت شده كلي حرف تو دهنمه شايد يه سري هاشم ناسزا باشه ولي نميشه حسمو توصيف كنم فقط دارم غصه ميخورم براي كسايي كه هنوز بر اين ادعاي آمريكا كه توي اين كشور حق آزادي بيان و انديشه وجود داره و مردم آزادن پا فشاري ميكنن

من اگه تو كل شخصيت هاي سياسي و اجتماعي آمريكا سه نفر رو دوست داشته باشم يكيش مايكل مور هست و اونيكي الكس جونز

قرار بود مايكل مور چند روز پيش با دانشجو هاي ايراني ويدئو كنفرانس داشته باشه كه متاسفانه مايكل رو دستگير كردن

به گزارش فارس، مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر (روز دانشجو) در سالن شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با حضور در جمع دانشجویان به ایراد سخنرانی پرداخت.
قرار بود مایکل مور کارگردان آمریکایی طی یک ارتباط تصویری مستقیم نظرات خود را در خصوص قیام وال استریت برای دانشجویان دانشگاه تهران بیان کند. اما دستگیری این کارگردان آمریکایی در روزهای گذشته توسط پلیس آمریکا باعث شد که وی نتواند نظرات خود را در این خصوص بیان کند.
احمد موده دانشجوی انقلابی مصر دیگر سخنرانی بود که طی یک تماس مستقیم مسائل خود را در خصوص انقلاب این کشور برای دانشجویان بیان کرد.
منبع

قرار بود تازه يه سفر حضوري هم به ايران داشته باشه
اين كارگردان درمورد سينماي ايران چنين نظري داره:
نقل قول
تعبیر مایکل مور نیز این بوده که من از سینمای ایران فیلم‌هایی دیدم که برایم بسیار ویژه بود و چنین تصوری نسبت به جامعه ایرانی نداشتم. گاهی هم برخی سیاه نمایی‌ها وجود داشته و تعجب کردم وقتی دیدم که جوانان ایرانی اسکی می کنند و یا به کافی شاپ می روند. من این مسائل را باور نکردم و در این مورد تحقیق کردم و به همین دلیل خواستم به ایران بیایم. ضمن این که او معترض به سیاست‌های دولت آمریکاست و با این کار می خواهد اعتزاض خود را نشان بدهد.

واقعا كه

نميدونم ديگه چطوري ميشه با اينهمه افشاء شدن چهره كثيف سياسي امريكا باز اين كشور رو باور داشت

چند وقت پيش الكس جونز رو هم همين بلا رو سرش آوردن

چيز جالب براي من اينه كه وقتي نميتونن جلوي ذهن آزاد انديشاشون رو بگيرن به اونا لغب ديونه ميچسبونن بنده خدا الكس جونز رو زير آماج رسانه اي قرار دادن و براش كاريكاتور هاي زياد و انميشين هاي توهين آميز ساختن و اينجور تو گوش مردم ميكنن كه اون ديونس
ولي به لطف خدا همين الكس جنز يه بيداري توي موضوع يازده سپتامبر درست كرده كه توش گير كردن

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
شعار ژاپنی ها

A Great JAPANESE Proverb:
"If one can do it, U too can do it, If none can do it, U must do it."
&
Its IRANIAN Version:
"If one can do it, let him do it. If none can do it, why waste our time on it!!!!"

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۳ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نميدونم ديگه چطوري ميشه با اينهمه افشاء شدن چهره كثيف سياسي امريكا باز اين كشور رو باور داشت

دوست من، برادر گرامی کمیل عزیز، توی مملکت خودمون چند صد هزار نفر به همین دلایل توی زندانن؟! اگه دستگیری چند نفر توی آمریکا مساوی با کثیف بودن سیاستشونه پس در مورد اینجا چه کلمه ای رو میتونی بذاری؟! سیاست آمریکا کثیفه این درست، ولی اول تکلیفتو با سیاست مملکت خودت روشن کن بعد به اونا برس.
کارگردان ایرانی منتقد سیاست های حکومت توی زندان های خودمون داریم یا نداریم؟!؟! روزنامه نگار چی؟! مردم عادی؟! چطوره که 2 قدمی خودت رو نمیبینی و 20000 کیلومتر اونور تر رو دیدی؟!
الان مشاور رئیس جمهور مملکت خودمون به دلیل نوشتن 2 تا مقاله زندانه! مونده رئیس دفتر بنده خدا رو هم بگیرن بندازن زندان! آخر سر هم خودش رو!!

پ.ن: نمیخوام بحث سیاسی دنبال بشه چون برای سایت خوب نیست. بعد از این که کمیل جواب داد من هیچ پستی نخواهم زد. فقط خواهشآ جواب سوال کامل در مورد ایران خودمون باشه نه آمریکا. میدونم توی آمریکا چه خبره و نظر شما در مورد آریکا چیه، میخوام نظرتون رو در مورد مسائل مشابه در کشور خودمون بدونم که درش زندگی میکنیم!

۲۷ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
استاد معظم!
احمق نوری زاد هفته ای یه نامه توهین آمیز به شخص آقا مینویسه, جدای از مقالات و توهین های دیگه ش, راست راست هم داره تو خیابون راه میره.
تا کی باید سازمان ملی آمار مملکت ما و مرجع تقلید جوونا بی بی سی باشه؟!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
گروه:
- کاربران عضو
اوج نگیر اخوی. این که یکی از منتقدین آزاده دلیل بر این نیست که افرادی که زندانن رو ماس مالی کنی و من رو پیرو آیت الله بی بی سی خطاب کنی!! من خودم به اندازه کافی منابع مختلف رو مطالعه میکنم، چه روزنامه ها و مقالات و اخبار ایرانی و چه خارجی. اونقدر احمق نیستم که صبح تا شب ببینم بی بی سی چی میگه!

مشکل برادرانی مثل تو اینه که همیشه فکر میکنی بقیه احمق تشریف دارن وسعت اطلاعاتشون در حد بی بی سیه و خودتون خدای اطلاعات صحیح و درستین! تا وقتی هم که چنین آفتی از فکر ما پاک نشه به هیچ جا نمیرسیم. فقط تو و همفکران تو رو نمیگم. اکثر ما ایرانی ها اینجوری هستم و خود من هم خیلی جاها ضعف دارم در این مورد. تا یه نفر با نظر متفاوت رو میبینیم اول با پیش داوری اینکه طرف چیزی بارش نیست و فلان کاره اس و از فلان قشر مردمه و ... توی فکر مبارک حکم رو صادر میکنیم و بعدش با ادبیاتی تحقیر آمیز به جواب دادن میپردازیم!!

در مورد پناهی چی میگی؟! اون یارو آمریکاییه که کارگردان منتقد سیاست دولت کشورش بوده و اینم به نوعی معترض بوده! کاری به عقاید و نوشته ها و جرمش ندارم، موضوع بحث جداس!

۲۷ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
البته احمق صفت نوریزاد بود, باید میگفتم نوریزاد احمق, خودت که جیگر مایی.
صبح میام بقیه ش رو میگم...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی اول تکلیفتو با سیاست مملکت خودت روشن کن بعد به اونا برس.

مشكل ميدوني كجاست؟؟اينكه جوون هاي ما اووج بزرگي رو تو امريكا ميبينن
مثلا ميگن اينجا ازادي نيست همه تو زندانن بعد امريكا گلو بلبله من از اين ميسوزم
نقل قول

الان مشاور رئیس جمهور مملکت خودمون به دلیل نوشتن 2 تا مقاله زندانه! مونده رئیس دفتر بنده خدا رو هم بگیرن بندازن زندان! آخر سر هم خودش رو!!

اگه به فحش و توهين شما ميگيد انتقاد كه هيچي
من هيچ وقت يادم نمياد مايكل مور توهيني كرده باشه،يا نامه توهين اميز و گاها تهديد اميز نوشته باشه و يه سري خضعبلات تحويل بده بعد اخر اسمشو بزاره انتقاد
انتقاد و اينا همش سرپوشه براي خيلي چيزا
ما زنداني سياسي داريم منكر هم نيستيم ولي خوشم نمياد به يه سري ها كلمه انتقاد كننده و منقد گذاشته بشه بعضي جاها بايد بعضي چيزا رو تفكيك كرد
يه سري ها دارن اينجا فعاليت هاي خاصي ميكنن كه خيلي ها ازش خبر ندارن و چون خبر ندارن اسم زنداني سياسي روشون گذاشته ميشه و اخر سر هم منتقد و اين حرفا تطهير ميشن
در حالي كه اون روي سكه جريان هاي ديگه اي وجود داره كه خيلي از به اصلاح روشنفكران عزيز ازش خبر ندارن

هيچ وقت يادم نمياد تو اين دولت يا كلا تو اين سيستم اداره اي شخصي رو به خاطر ويدئو كنفرانس گذاشتن با دانشجويان امريكايي بازداتش كرده باشن اره شده مصاحبه يه ژورناليست افغاني رو كه به صورت زنده شروع كرده به لجن پراكني در حدي كه ميگه يازده سپتامبر كاري ايراني هاسترو قطع كنن ولي اونجوريشو نديديم

نقل قول
یخوام نظرتون رو در مورد مسائل مشابه در کشور خودمون بدونم که درش زندگی میکنیم!

نظر من خيلي معلومه نيازي به سوال پرسيدن نيست خيلي ها ميدونن نظر من چيه مثل كسايي كه از نزديك باهام رابطه داشتن

من هيچ وقت منكر مشكلات كشورم تو سيستم اداري و سياسي و نظامي نبودم ولي اينكه به نظر خودم تونستم يه تفكيكي بين انتقاد و تحريك براي خيلي چيزا قائل بشم.
تونستم بفهمم وقتي يه عده مكتب درست ميكنن و شروع ميكنن به تجزيه كشور چه از طريق دين و چه از طرزق سياست يعني چي.

تونستم خيلي چيزا رو درك كنم
البته ممكنه براي شما نوع ديدگاهم قابل درك نباشه چون هركسي با يه ديدي به قضيه نگاه ميكنه و با يه سري لغات موضوع رو براي خودش و ديگرون توجيه ميكنه.

ولي اينكه از ارسال من بل گرفتيد براي اينه كه من هر روز تو دانشگاه و محيط اطرافم با ادم هاي ساده لوحي برخورد ميكنم كه چهره كثيف بعضي چيزا رو نميبنن ولي تا دلت بخواد قشنگ بلدن برات خضعبلات سياسي ببافن اخرشم با يه نقل از مستر امريكا از زبون حاج اقا بي بي سي يا صداي امريكا حرفشون رو تموم كنن

نقل قول
مونده رئیس دفتر بنده خدا رو هم بگیرن بندازن زندان! آخر سر هم خودش رو!!

الان افتي به نام رحيم مشايي رو داري ميگي؟؟
اين بشر رو اگه دست من بدن تيكه تيكش ميكنم
اخه عزيز دل من چرا الكي با اين لغات ظاهرا درست ميخوايد گند كاري يه عده رو به انتقاد و اينچيزا ربط بدي
همين رحيم مشايي گندي كه توي كشور زده با نفوذ و حمايت احمدي نژاد باعث به وجود اومدن كلي تعارض بين دين و مملكت شده نميخوام بيشتر از اين ماجرا رو برات بشكافم فقط بدون خبر داريم اين يارو با دارو دستش چه گندي به اين ممكلت زدن و حقا اگه كثافت كاريش براي خود ريس جمهور و بقيه كسايي كه با اين الغاب مصنوعي سعي بر تطهيرش دارن روشن بشه حكم واقعي كه بايد براش جاري كرد همون جاييه كه عرب نيانداخت

فكر نكن خبر نداريم تو ممكلتمون چي ميگزره ولي چون اينجا جاش نيست ترجيح ميديم به همون دشمن شناسيمون ادامه بديم

وگرنه ميتونيم چهره خيلي از روشنفكران،منتقدين(زكي) دست به قلمان و سياستمداران و خواص رو رو كنيم
كسايي كه توانايي كنترل ذهن مردم رو دارن تا جايي كه ميتونن چيزي مثل كوي دانشگاه رو رقم بزنن
الله اكبر

در مورد جوانفكر هم عزيز دل من يكم واقع بين باش بعضي ها از اين سياسي بازي ها دارن منافع و سود هاي خودشون رو ميبرن
اينكه بياي خاتون رو مطرح كني و توي يه لفافه سياسي به يه موضوع ديگه گير بدي كه اصلا به تو هيچ ربطي نداره و تو نه سر پيازي و نه ته پياز انتقاد نيست به اين ميگن سوء استفاده از موقعيت
من خودم از سيستم و اطرافيان احمدي نژاد متنفرم ولي خوش ندارم به خاطر اين مشكلات كسايي چون جوان فكر شروع به تلقين تفكرات كثيفشون بكنن،همون كارايي رو كه امثال اطالله مهاجراني و نوري زاد و غيره كردن
الله اكبر

من هيچ وقت موافق زنداني كردن و خفه كردن منتقدين نيستم ولي به نظرم با كسايي كه قصد لجن پراكني دارن بايد برخورد بشه

اين بحث رو هم بهتره ادامه نديد چون اخرش هموني ميشه كه بارهاي قبل شده

۲۷ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول

وگرنه ميتونيم چهره خيلي از روشنفكران،منتقدين(زكي) دست به قلمان و سياستمداران و خواص رو رو كنيم

کمیل تو چقدر اطلاعات داری
فک کنم از وزیر اطلاعات هم اطلاعاتت بیشتر باشه.

در کل باید بگم که سیاست پدر مادر نداره.
دیدم که میگم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
گروه:
- کاربران عضو
همون طوری که قبلآ قول دادم بحث رو ادامه نمیدم. ولی فقط این نکته رو یادآوری میکنم که من هرگز و هرگز نظرات آقای خیارفکر، مشایی، یا هر کس دیگه ای رو که الان توی زندانه یا راست راست داره توی خیابون راه میره قبول ندارم. فقط ذات عمل زندانی کردن به دلیل طرز فکر موضوع بحث من بود.

نقل قول
حقا اگه كثافت كاريش براي خود ريس جمهور و بقيه كسايي كه با اين الغاب مصنوعي سعي بر تطهيرش دارن روشن بشه حكم واقعي كه بايد براش جاري كرد همون جاييه كه عرب نيانداخت

مطمئن باش نمیشه رئیس جمهور از فعالیت های دست راستش توی مملکت خبر نداشته باشه که میگی اگه رئیس جمهور بفهمه که این چه کرده چیکارش میکنه! رئیس جمهور همه ی فعالیت های ریز و درشت این آقا و همه ی کابه اش رو تحت نظر داره، با صد ها نفر مخبر و روش های دیگه. مطمئن باش میدونه چی توی فکر این یارو میگذره، به خاطر همین همیشه مدافع اصلی این آقا خود شخص رئیس جمهوره!
خیلی باید ساده و پاک دل باشیم که باور کنیم رئیس جمهور خبر نداره این طرز فکرش چیه! اینکه رئیس جمهور هنوزم که هنوزه پشتش ایستاده یا دلیلش اینه که خودش هم هم فکر این آقاس، یا اینکه به این نتیجه رسیده که سکوت واکنش بهتریه.

۲۷ آذر ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تموم کنید این بحث رو چون سودی توش نیست. هرکس فقط حرف خودش رو می زنه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۹,۱۷۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۶۱ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۰,۶۱۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۰۲۱ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۵ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۰۶۴ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۳۶ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۰۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!