به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
از نظر من نباید اشتباهی که در مورد اتوئو اتفاق افتاد در مورد دیوید تکرار بشه خیلی بازیکنه خوبیه واقعا ادم بعضی از سیاست های باشگاه رومیبینه شاخ در میاره

میریم توره به اون خوبی رو میفروشیم 2 فصل بعد سانگ رو که بازیش نصف توره هم نیست با قیمت بالا می خریم

افلای رو قرضی میدیم اونوقت تیو رو نگه می داریم البته تیو بازیکن خوبیه ولی اون باید به جای افلای قرضی میرفت که هم فرصت بیشتری برای بازی داشته باشه هم تجربه کسب کنه

خداکنه تا نیم فصل دیگه بیشتر از این مصدوم ندیم مخصوصا تو دفاع چون مسئولان دیگه بازیکن نمی خرند

۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
تيتو هم در مورد الکسيس و فابرگاس گفت که:"ما بايد به خاطر کلاس کاريشون تو تيم هاي قبليشون به اين دو تا فرصت بديم

فرصت از اين بيشتر؟ اين الکسيس ديگه چقدر فرصت ميخواد؟ 5 سال فيکس تيم باشه کافيه؟
نقل قول
به هر حال الکسيس بازيکنيه که از لحاظ کيفي خيلي خوبه

تو سال قبل و امسال که 7 هفته از بازيا گذشته نه تنها به لحاظ کيفي "خيلي خوب" نبوده بلکه "خيلي بد" بوده. ممکنه تو تيم قبليش از مارادونا هم بهتر بوده باشه ولي سطح بازياش با لباس بارسا از بازيکناي تيم هاي ميانه جدولي لاليگا هم بدتر بوده.
نقل قول
بايد بهش فرصت داد تا بتونه کيفيت خودشو به نمايش بزاره.مثل پارسال که تو ليگ هر 130 دقيقه يه گل زد

هر 130 دقيقه 1 گل زد و 5 گل نزد. پارسال هيچ بازيکن بارسا به اندازه الکسيس گل خراب نکرد. يکي از عوامل اصلي از دست دادن لالگيا و ليگ قهرمانان همين الکسيس بود که گل هاي خيلي خيلي زيادي رو خراب کرد.
نقل قول
امسال هم اين دو تا بازي آخرش نشون داد خودشو.مخصوصا بازي بنفيکا که خيلي خوب بازي کرد.(مخصوصا فضاسازياش).

بازي آخر که فوق العاده بود. تقديم کردن يه گل به رئال بدون حتي 1 حرکت مثبت.
بازي بنفيکا هم 1 گل خالي زد و چند تا موقعيت خوب رو هم خراب کرد.
فضا سازي؟ شايد به استپ هاي بدش که موقعيت ضدحمله به حريف ميده رو فضاسازي ميدوني. (فضاسازي از اين جهت که به مدافعاي تيم فضا ميده يه خودي نشون بدن )
اين بازيکن به عنوان يه وينگر يا مهاجم نوک، ضربات آخر افتضاح، خلق موقعيت افتضاح و سرعت پاييني داره. هر بار هم که ميدوه پاهاش به هم ميپيچه. استپ هاش هم که خيلي بده.
استاد اسدي رو آورده بوديم از اين بهتر بود.
نقل قول
نظر شخصيم اينه که دو سه تا بازي ديگه بهش فرصت بديم و بعدش ويا رو بازي بديم

40 تا بازي بهش فرصت داديم هيچي نشده، با 3 تا بازي هم هيچي نميشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
ببین امیر جون دیگه داری خیلی تند میری.
نفرتت از الکسیس به وضح مشخصه و محترم.ولی این که یه سری حرفا رو میزنی خوب نیست.
این که تو تیم قبلیش خوب بوده و بهترین بازیکن سری آ شد،یعنی این که بازیکن خوبیه.حالا الان بنا به دلایلی نتونسته بازی خودشو به نمایش بزاره.
شما برو تمام گل های الکسیس تو بارسا رو نیگا کن.بعد ببینم بازم میگی تمام کنندگیش بده یا نه.حالا تو کلا دو تا بازی رو ملاک قرار میدی دیگه مقصر خودتی.
واقعا فقط میتونم تاسف بخورم.الکسیس بد بازی میکنه افتضاحه.خوب بازی میکنه بازم افتضاحه.
من عاشق الکسیس نیستم.وقتی بود بوده از همه بیشتر بهش توپیدم و ازش انتقاد کردم.
الکسیس تو بازی بنفیکا که چندین و چند بار هم دریبل کرد،هم فضا سازی کرد.منتهی دیگه مقصر الکسیس نیست که فضاسازی تو فوتبال شما جا نداره.
الکسیس سومین بازیکن خوب با امتیاز 7.4 جلو بنفیکا بود.ولی بازم میگین چندین موقعیت خراب کرد.
الکسیس جلو رئال واقعا خوب بازی کرد.ولی دیگه بهونه های الکی میاری که توپ خورد به الکسیس میتونست گل بشه.این دلیل بر بد بازی کردن الکسیسه؟
توپو لو داد گل شد.نمیگی پاس سه متر اون ور تر بود.نمیگی بوسکتس کجا بود.نمیگی آدریانو آفسایدو پر کرد.میگی توپو لو داد و گل رو تقدیم کرد به رئالی ها.
دیگه خدایی خسته شدم.از اولش با الکسیس خوب نبودی تا آخرشم نیستی.نمیشه قانعت کرد.بعد بازی رئال که بعد یه دقیقه گل زد اومدی گفتی توپو زد کاسیاس گرفت بعدیشو زد تو گل.خب تموم این ها باعث میشه که من هیچ جوره قبول نکنم این حرفا فنیه.این مسئله مطمئنا واسه آلبا هم وجود داره.
انتقاد کاملا درسته که باشه.ولی این که بیای بگی توپ به الکسیس خورده رفته تو اوت دیگه انتقاد نمیشه بهش گفت.
در مورد استپ هم اگه از دقیقه 60 به بعد بازی رئالو یه بار کامل ببینی استپ های الکسیس هم دقت کنی دیگه این حرفو نیمزنی که استپ های الکسیس بده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
ببین امیر جون دیگه داری خیلی تند میری.
نفرتت از الکسیس به وضح مشخصه و محترم.ولی این که یه سری حرفا رو میزنی خوب نیست.

مثلا اگه من عاشق الکسیس باشم، اکسیس بازیش خوب میشه؟
بازی بد الکسیس به احساس من هیچ ربطی نداره.
مگه بازی افتضاحش رو نمیبینی؟ کاملا مشخصه از رو عشق داری این حرفا رو میزنی. قبلا هم گفتم، بابای الکسیس هم نمیتونه به اندازه تو چشماش رو بر ضعفهای الکسیس ببنده.
نقل قول
این که تو تیم قبلیش خوب بوده و بهترین بازیکن سری آ شد،یعنی این که بازیکن خوبیه.حالا الان بنا به دلایلی نتونسته بازی خودشو به نمایش بزاره.

مایکل اوون بهترین بازیکن لیگ انگلیس که هیچ، توپ طلای اروپا رو برد. ولی تو رئال هیچی نشد.
مهم نیست الکسیس تو تیم قبلیش خوب بوده یا نه، مهم اینه که تو بارسا افتضاح بوده و داره بازی بارسا رو خراب میکنه.
فرصت زیادی بهش داده شده ولی جز ضرر و زیان چیزی عاید بارسا نشده.
نقل قول
شما برو تمام گل های الکسیس تو بارسا رو نیگا کن.بعد ببینم بازم میگی تمام کنندگیش بده یا نه.حالا تو کلا دو تا بازی رو ملاک قرار میدی دیگه مقصر خودتی.

تمام گلها نه، تمام فرصتها مهمه.
شما برو تمام فرصتهای الکسیس با لباس بارسا رو نگاه کن. ببین چقدرش گل شده. بعد بگو تمام کنندگیش فاجعه نیست.
نقل قول
حالا تو کلا دو تا بازی رو ملاک قرار میدی دیگه مقصر خودتی.

2 تا بازی؟ حداقل تو 20 تا بازی فرصت 100% رو از دست داده. این تویی که داری 2 تا بازی رو ملاک قرار میدی. 2 تا بازی خوب داشته، 30 تا بازی بد.
نقل قول
واقعا فقط میتونم تاسف بخورم.الکسیس بد بازی میکنه افتضاحه.خوب بازی میکنه بازم افتضاحه.

از من ناراحت نباش. هر وقت الکسیس خوب باشه من میگم خوبه، هر وقت بد باشه من میگم بده. مشکل از خودشه که تو هر 30 تا بازی، 28 تا رو بده و 2 تا رو خوب.
نقل قول
الکسیس تو بازی بنفیکا که چندین و چند بار هم دریبل کرد،هم فضا سازی کرد.منتهی دیگه مقصر الکسیس نیست که فضاسازی تو فوتبال شما جا نداره.

تو فوتبال من موقعیت سازی و گل زدن مهمه. برای دفاع هم خوب دفاع کردن.
از نظر من الکسیس سرطان بارسا تو بخش حمله و بوسکتس سرطان بارسا تو بخش دفاع محسوب میشن.
باید بگم پیچیدن پاها به هم و استپ های آماتور تو فوتبال من جایی نداره. ولی فوتبال شما پر از ایناس به اسم فضاسازی.
نقل قول
الکسیس سومین بازیکن خوب با امتیاز 7.4 جلو بنفیکا بود.ولی بازم میگین چندین موقعیت خراب کرد.

اولا من هیچوقت به این نمره ها اعتقادی ندارم. چه به نمرات بازیکنا و چه بازیهای کامپیوتری. مهم چیزی هست که تو زمین انجام میشه.
بعدشم جلو بنفیکا رو ول کن. کل بازیهای بارسا رو در نظر بگیر. اگه تو ترکیب سال قبل بارسا الکسیس رو حذف کنی و یه مهاجم خوب رو بذاری تو ترکیب، بارسا نتایج بهتری در طول فصل میگرفت.
نقل قول
الکسیس جلو رئال واقعا خوب بازی کرد.ولی دیگه بهونه های الکی میاری که توپ خورد به الکسیس میتونست گل بشه.این دلیل بر بد بازی کردن الکسیسه؟

الکسیس تو بازی با رئال به عنوان وینگر وارد زمین شد. به عنوان وینگر چیکار کرد که خوب بود؟ موقعیت گل ساخت؟ گل زد؟ الکسیس تو بازی با رئال هیچکدوم از وظایف پست خودش رو انجام نداد. بازیکنی که وظایف پست خودش رو انجام نده یعنی بد بازی کرده.
معنی بهونه الکی رو هم فهمیدیم. یه گل رو به رئال هدیه داده با استپ مزخرفش میگی بهونه الکی
نقل قول
توپو لو داد گل شد.نمیگی پاس سه متر اون ور تر بود

پاس صاف رو پاش بود. بهونه نیار.
نقل قول
نمیگی بوسکتس کجا بود

بوسکتس همون جایی بود که یه هافبک دفاعی باید باشه (دقیقا جلوی 4 تا مدافع) تو عکسی هم که گذاشتم مشخصه (لازمه عکس رو دوباره بذارم تا جای بوسکتس رو ببینی؟)
اتفاقا الکسیس اگه یه مقدار هوش بیشتر داشت میتونست به خود بوسکتس هم پاس بده. حداقل کاری که متونست بکنه این بود که یه ضربه نرم به توپ میزد تا توپ پشت آربلوئا بیفته ولی افسوس که خواست استپ بکنه؛ دقیقا همون چیزی که بلد نیست.
نقل قول
دیگه خدایی خسته شدم.از اولش با الکسیس خوب نبودی تا آخرشم نیستی.نمیشه قانعت کرد.

من هم خسته شدم. این تویی که ضعفهای بیشمار الکسیس رو نمیبینی و نمیشه بیدارت کرد.
نقل قول
بعد بازی رئال که بعد یه دقیقه گل زد اومدی گفتی توپو زد کاسیاس گرفت بعدیشو زد تو گل.خب تموم این ها باعث میشه که من هیچ جوره قبول نکنم این حرفا فنیه.

اتفاقا یکی از صحنه هایی که ثابت میکنه الکسیس ضربه آخر نداره همون صحنه ست. یه تک به تک کامل رو که میتونست به همه جای دروازه بزنه، ضد تو بدن کاسیاس. توپ برگشتی رو تو گل. آدم که همیشه شانس نمیاره توپ دوباره بیفته جلوی پاش.
نقل قول
این مسئله مطمئنا واسه آلبا هم وجود داره.

آلبا رو خوب اومدی.
آلبا تو بازی با ایتالیا (دور گروهی) بد بازی کرد، من گفتم بد بازی کرد.
تو بازی با فرانسه متوسط بود، من گفتم متوسط بود.
تو بازی با ایتالیا (فینال) عالی بود. من اولین نفری بودم که گفتم عالی بود. (حیف که فردای اون روز سایت خراب شد و چندتا ارسال از جمله ارسال خود من پاک شد. وگرنه الان برات نقل قولش میکردم)
من مثل تو نیستم که بازیکن محبوبم اگه افتضاح هم بازی کنه بگم خوب بود. بازیکن اگه خوب باشه من میگم خوب بود، اگه بد باشه من میگم بد بود.
همونطور که گفتی این قضیه برای آلبا هم وجود داره ولی برای تو. اگه خدای نکرده بد هم بازی کنه میای میگی خوب بود.
نقل قول
انتقاد کاملا درسته که باشه.ولی این که بیای بگی توپ به الکسیس خورده رفته تو اوت دیگه انتقاد نمیشه بهش گفت.

باشه توپ بهش خورده گل نشده میبخشیم به هواداراش. گلی که رئال با استفاده از استپ بدش زد رو هم میتونیم به شما عاشقاش ببخشیم؟ بازی 2-1 میشه؟
نقل قول
در مورد استپ هم اگه از دقیقه 60 به بعد بازی رئالو یه بار کامل ببینی استپ های الکسیس هم دقت کنی دیگه این حرفو نیمزنی که استپ های الکسیس بده

من پخش مستقیم بازی رو دیدم. هایلایت بازی رو هم دارم. به جز 2 بازی (که اونم به دلیل امتحانات بود)، کل بازیهای فصل پیش بارسا رو هم دیدم.
الکسیس تو همه بازیهایی که بازی کرده، بلا استثناء استپ بد رو تو همه بازیا داشته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نمیخواید این بحث رو تموم کنید؟!

۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AnDrEs InIeStA نوشته:

تیتو هم در مورد الکسیس و فابرگاس گفت که:"ما باید به خاطر کلاس کاریشون تو تیم های قبلیشون به این دو تا فرصت بدیم و اگه فرصت ندیم یه جورایی خیانت کردیم"حق هم داره.

حرف درست و معقولیه، منم اطمینان دارم الکسیس بالاخره جواب انتقاد ها رو میده، هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقیه!!!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
لینکلن نوشته:

نقل قول
AnDrEs InIeStA نوشته:

تیتو هم در مورد الکسیس و فابرگاس گفت که:"ما باید به خاطر کلاس کاریشون تو تیم های قبلیشون به این دو تا فرصت بدیم و اگه فرصت ندیم یه جورایی خیانت کردیم"حق هم داره.

حرف درست و معقولیه، منم اطمینان دارم الکسیس بالاخره جواب انتقاد ها رو میده، هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقیه!!!

دقیقا همون حرفای فصل پیش.
تازه اومده، نیم فصل اوله، نیم فصل دوم بهتر میشه. آخر فصل خوب میشه.
آخر فصلش رو هم دیدیم جلوی چلسی.

پ.ن: من دیگه مایل نیستم به این بحث ادامه بدم. فصل پیش رو دیدیم، اول فصل امسال رو هم دیدیم، ایشالا آخر فصل رو هم می بینیم.
تیتو نمیتونه از بازیکنش انتقاد کنه و مجبوره به هر حال تعریف کنه.
من امیدوارم هرچه زودتر ویا به ترکیب تیم وارد بشه تا جام ها رو از دست ندیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

من امیدوارم هرچه زودتر ویا به ترکیب تیم وارد بشه تا جام ها رو از دست ندیم.

یادت باشه اینجا بارساست؛ چیزهایی فراتر از جام هم برای ما وجود داره دل انگیز.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مایکل اوون بهترین بازیکن لیگ انگلیس که هیچ، توپ طلای اروپا رو برد. ولی تو رئال هیچی نشد. مهم نیست الکسیس تو تیم قبلیش خوب بوده یا نه، مهم اینه که تو بارسا افتضاح بوده و داره بازی بارسا رو خراب میکنه. فرصت زیادی بهش داده شده ولی جز ضرر و زیان چیزی عاید بارسا نشده.

امیر با این حرفت کاملا موافقم راستش رو بخواید بچه ها من فکر نمی کنم الکسیس تا 10 سال دیگه هم به سبک بازی بارسا عادت کنه ودر اصطلاح match بشه شاید اگه تو تیم های دیگه بشه ستاره ولی تو بارسا نه متاسفانه
امیدوارم ویا جای الکسیس رو تو ترکیب بگیره چون انصافا تموم کنندگی ویا کجا و الکسیس کجا

نقل قول

از نطر من ممکن فابرگاس بیوفته رو دور ولی الکسیس نه چون
خداییش بعضی از موقیعت هایی که100%هست رو از دست میده ادم دوست داره کلش رو بزنه به دیوار

کلا بارسا یکی تو دفاع وسط مشکل داره یکی هم تو پست الکسیس
که اگه پدرو بره چپ و ویا هم نوک ومسی رو هم بازیکن ازاد متمایل به راست بزاره مشکل دومی برطرف بشه

در کل امیدوارم کیاوش و بقیه بچه ها زیاد ناراحت نشند ولی از نطر من الکسیس با توپ هایی که گل نمی کنه خیلی به بارسا لطمه میزنه و البته خواهد زد

۱۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
الکسیس در کل بازیکن بدی نیست! اما در بعضی موقعیت ها بهترین توپ ها رو گل نمی کنه، ولی توی بعضی موقعیت ها هم خیلی خیلی خوب کار می کنه و از بدترین موقعیت ها گل میسازه.
درسته که الکسیس بازیکن خوبی ولی مطمئنن به پای ویا نمی رسه. ویا هم تجربش نسبت به الکسیس بیشتر و هم قدرت گلزنیش بهتره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۷۸۵ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۵۱ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۴۱۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۴۴۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۷ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۸۲ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۷۸ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۲۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!