به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ساير ورزشها به غير از فوتبال
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اسامي کامل مدال‌آوران ايران در پارالمپيک

به نقل از ايسنا، کاروان اعزامي ايران در بازي‌هاي پارالمپيک 2012 لندن در پايان با کسب 10 مدال طلا، 7 نقره و 7 برنز و قرار گرفتن در رتبه يازدهم به کار خود پايان داد تا پيشرفتي چشمگير نسبت به آخرين حضور خود در بازي‌هاي پارالمپيک يعني رقابت‌هاي 2008 پکن داشته باشد. در آن سال ورزشکاران ايران با کسب 5 طلا، 6 نقره و 3 برنز در رده بيست و دوم قرار گرفته بودند.

فهرست کامل مدال‌آوران ايران در بازي‌هاي پارالمپيک 2012 لندن بدين شرح است:

مدال طلا:

زهرا نعمتي (تيراندازي) ـ جليل باقري جدي (پرتاب وزنه) ـ پيمان نصيري (دوي 1500 متر) ـ محمد خالوندي (پرتاب نيزه کلاس F57/58) ـ محسن کائيدي (پرتاب نيزه کلاس F33/34) ـ جواد حرداني (پرتاب ديسک) ـ نادر مرادي (وزنه‌برداري ـ دسته 60- کيلوگرم) ـ علي حسيني (وزنه‌برداري ـ دسته 75- کيلوگرم) ـ مجيد فرزين (وزنه‌برداري ـ دسته 82.5- کيلوگرم) ـ سيامند رحمان (وزنه‌برداري دسته 100+ کيلوگرم)

مدال نقره:

محسن کائيدي (پرتاب وزنه) ـ مهرداد کرم‌زاده (پرتاب ديسک) ـ سجاد نيک‌پرست (پرتاب نيزه کلاس F12/13) ـ کامران شکري سالاري (پرتاب نيزه کلاس F42) ـ عبدالرضا جوکار (پرتاب نيزه کلاس F52/53) ـ روح‌الله رستمي (وزنه‌برداري دسته 67.5- کيلوگرم) ـ تيم ملي واليبال نشسته

مدال برنز:

تيم ملي ريکرو بانوان ـ جواد حرداني (پرتاب وزنه) ـ فرزاد سپهوند (پرتاب ديسک کلاس F44) ـ علي محمدياري (پرتاب ديسک کلاس F54/55/56) ـ علي صادق‌زاده (وزنه‌برداري دسته 100- کيلوگرم) ـ ساره جوانمردي (تيراندازي 10 متر) ـ تيم ملي فوتبال 7 نفره

۲۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اخرین وضعیت مدال های کسب شده پار المپیک2012

۲۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولاسکو: والیبال ایران جهانی شد

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: والیبال ایران در محدوده جهانی قرار گرفت اما برای موفقیت بیشتر در این محدوده هنوز هم نیاز به تغییر دارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" بعد از پیروزی دوم در برابر تیم ژاپن و صعود ایران به لیگ جهانی در گفتگو با خبرنگاران افزود: قبل از هر چیز لازم است به خانواده والیبال ایران و دولتمردان این کشور صعود به لیگ جهانی را تبریک بگویم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه ورزش والیبال یک ورزش خانوادگی است، گفت: من این برد را تقدیم به زنان ایران که علاقه به والیبال دارند، می کنم. ورزش والیبال نیاز به حضور زنان دارد، زیرا والیبال یک ورزش خانوادگی است. در والیبال جنگ و بی ادبی نیست، بنابر این باید تمامی اعضای خانواده در آن حضور داشته باشند.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه به زحمات بازیکنان ایرانی در دو دو سال گذشته اشاره کرد و گفت: بازیکنان ایران تغییرات مد نظر من را انجام دادند و نتیجه آن را نیز گرفتند.
وی تاکید کرد: این پیروزی ها تنها به دلیل تلاش تیم ملی والیبال نیست بلکه بچه های تیم ب که در ویتنام مقام آورند و تمامی زحمت کشان فدراسیون والیبال نیز در کسب آن سهم دارند. این ذهینت انفرادی باید در والیبال از بین برود.
ولاسکو در مورد تمدید قراردادش گفت: دو ماه پیش در ژاپن صحبت های را با داورزنی کردم، فعلا نیاز به استراحت دارم تا در کنار خانواده باشم. بعدا در این مورد تصمیم خواهم گرفت. هیچ چیزی هنوز مشخص نیست و شرایط فدراسیون را نیز نمی دانم.
وی در مورد اهداف حضور در ایران گفت: هدف نخست قهرمانی در مسابقات آسیای بود که محقق شد. حضور در المپیک دیگر هدف بود که به دلیل از دست دادن امتیاز تنها یک ست به آن نرسیدم و سومین هدف نیز صعود به لیگ جهانی بود که امروز به دست آمد.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گرفتن امتیاز مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال را به عنوان یکی از برنامه های فدراسیون والیبال ایران در آینده پیشنهاد داد و گفت: انجام این کار نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. جامعه بین الملل توضیحات را نمی پذیرد بلکه به عملکرد ها دقت می کند و والیبال ایران این توانایی را دارد که میزبانی های مهم را برگزار کند.
وی در مورد عملکرد احتمالی ایران در لیگ جهانی گفت: لیگ جهانی شرایط خاص خود را دارد و چیزهای جدید می طلبد. بازیکنان ایران باید به آنان از جمله سفرهای طولانی، مسابقات فشرده و دیگر موارد مورد نیاز عادت کنند. در حال حاضر بازیکنان اگر سفر10 روزه بروند احساس دلتنگی می کنند. در لیگ جهانی باید با شرایط سخت بسازیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: در مسابقات لیگ جهانی تیم های مثل هلند و لهستان که در رده وسط هستند، و یا برزیل که از نظر سطح فنی بالاست و تیم های مانند کره که در سطح پایین تری هستند حضور دارند، اگر ایران با تیم های سطح پایین تر همگروه شود اقبال بیشتری برای صعود به مرحله نهایی دارد.
وی در باره ادامه همکاری سیچلو و تمدید قرارداد او گفت: عملکرد سیچلو در والیبال ایران خیلی مهم است. او فعلا به لیگ ایتالیا می رود اما این رفتن در زمانی است که ما با تیم ملی کاری نداریم و مشکل خاصی برای ادامه همکاری او نیست.
ولاسکو در باره شناسائی پدیده های جدید در هر بازی نیز گفت: من
در مورد بازیکنان فلسفه طولانی دارم. فکر می کنم در ایران نام خیلی مهم است، اگر بازیکنی اسم داشته باشد ولی خوب بازی نکند باز هم انتظار حضورش در تیم ملی است. در صورتی که من اینگونه فکر نمی کنم. زیرا اگر بازیکنی جوان اسم نداشته باشد، که مجرم نیست.
وی تصریح کرد: برخی مربیان ایران از اسم های بزرگ می ترسند، اما من اینگونه نیستم، باید بازیکنان در تمرینات خود را ثابت کنند تا انتخاب شوند و اسم برای من اهمیت ندارد. در مصاحبه های قبلی نیز گفتم من هم یک آدم هستم و امکان اشتباه دارم، اما نگاهم همیشه برای تیم ملی بوده و ممکن است یک بازیکن در شرایط خاص خیلی خوب بازی کند، اما در سرایط دیگر نتواند عملکرد مثبتی داشته باشد. بعضی از بازیکنان تنها نام دارند، آنان باید بدانند در صورت تلاش در تیم ملی می ماندند. در لیگ جهانی نیز به بازیکنان زیادی نیاز داریم و تنها 12 بازیکن کافی نیست، همه را صدا می زنم ولی باید بدانند که همیشه در تیم ثابت نخواهند بود مگر تلاش کنند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
به نظرتون ولاسکو می مونه؟؟ من دلم نمیخواد بره! خداکنه بتونن نگهش دارن...چن سال باید بمونه!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
تا سال 2014 قرار داد داره البته امیدوارم سال های سال این مرد بزرگ بمونه
بعدشم اگر بره دیوونست چون تازه اوله راهشه این همه زحمت کشیده به اینجا تیمو رسونده و خیلی هنوز کار داره خودشم تمایل داره بمونه

۲۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسام نوشته:

تا سال 2014 قرار داد داره البته امیدوارم سال های سال این مرد بزرگ بمونه
بعدشم اگر بره دیوونست چون تازه اوله راهشه این همه زحمت کشیده به اینجا تیمو رسونده و خیلی هنوز کار داره خودشم تمایل داره بمونه
پس چرا من هرچی سایت میخونم نوشته قراردادش تا پایان همین بازی های انتخابی لیگ بوده و الانم که رفته کشورش! تومصاحبه بعد بازی هم که خودش گفته تا اوایل سال میلادی جدید برنمیگردم(که خب طبیعیه چون کاری نداره...بازی های لیگ رو هم که فیلم هاشو می بینه) ولی بعدش گفته منتظرم تا ببینم فدراسیون ایران چی میگه و مذکرات جدید داشته باشیم و قرارشده شرایط رو فدراسیون براش ایمیل کنن و بعد تصمیم بگیره برگرده یا نه!تازه خودش گفته بود تیم ایران با من یا بدون من می تونه خیلی موفق بشه به شرطی که همیشه یه تیم بمونن و وحدت داشته باشن....

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
برنامه تیم ملی والیبال تا 2014 توسط ولاسکو و داورزنی بررسی شد/حضور قطعی ولاسکو تا سال 2014

خبرگزاری ورزش والیبال :برنامه های تیم ملی والیبال مردان ایران تا سال 2014 در نشستی با حضور رییس فدراسیون والیبال بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز یکشنبه محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال در جلسه ای دوساعته با خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی برنامه های تیم ملی والیبال تا سال 2014 را بررسی کردند.

در این نشست اهداف، رویدادهای پیش رو از جمله لیگ جهانی والیبال و برنامه های تیم ملی در یک سال نیم آینده مورد بررسی قرار گرفت.

پی نوشت :

پس باتوجه به این خبر میتوان نتیجه گرفت که آقای خاص والیبال جهان تا سال 2014 تیم ملی والیبال ایران را عهده دار خواهند بود

پ.ن:اینم خبرش تو دوتا سایت که اینطوری نوشته ولی خوب بعدا دوباره میگردم ببینم خبر جدیدی هست یا همین درسته

۲۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخار آفرینی عزیزان پارالمپیکی

۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اهداف والیبال ایران تا سال 2016 ترسیم شد

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال اهداف چهارساله والیبال ایران را تا پایان سال 2016 اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال ، پس از صعود تیم ملی ایران به لیگ جهانی 2013 و دستیابی والیبال ایران به آخرین هدفش بزرگ خود، دکتر داورزنی اهداف چهار ساله ای را تا سال 2016 ترسیم واعلام کرد.

*دفاع از عنوان قهرمانی جام ملتهای آسیا
*کسب سهمیه حضور در جام جهانی 2015
*حفظ حضور و تثبیت در لیگ جهانی والیبال
*کسب عنوان قهرمانی بازیهای آسیایی 2014
*کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل

داورزنی دستیابی به این اهداف را امری سخت ولی ممکن عنوان کرد و افزود: هدف از انتخاب این آرمان ها این است که قصد داریم سقف پرواز و آرزوهای خود را تا جایی که می توانیم بلند بگیریم تا والیبال کشورمان پیشرفت و ارتقا پیدا کند. ما می توانیم اهداف کوچک تری را نیر بر گزینیم ولی در آن صورت پیشرفت کمی هم خواهیم داشت. با توجه به تحقق اهداف چهار ساله قبل، از جمله کسب عنوان قهرمانی آسیا، نایب قهرمانی بازیهای آسیایی گوانجو و حضور در لیگ جهانی والیبال، اهدافی را تا سال 2016 برگزیدیم تا گام به گام رو به جلو حرکت کنیم و بتوانیم روزی شاهد درخشش نام ایران بر بام والیبال دنیا باشیم. ما اعتقاد داریم که : «ما می توانیم، اگر بخواهیم».

۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ایران راهی نیمه‌نهایی شد/ مصاف با چین برای رسیدن به فینال

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم والیبال نیروهای مسلح کشورمان در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی ارتش‌های جهان برابر تیم اندونزی به برتری دست یافت.

تیم ایران، ست‌های این دیدار را با نتایج 25 بر 11، 25 بر 15 و 25 بر 22 به سود خود پایان داد تا 3 بر صفر فاتح این دیدار شود و به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

ایران برای رسیدن به فینال این دوره از بازی ها فردا به مصاف چین خواهد رفت.

۲۱ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۳,۰۹۷ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۳۶ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۴,۰۷۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۹۶ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۹ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۱۱۲ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۸۸ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۳۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۰۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!