به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
Atma Namaste Everyone !!

I want to share another one very powerful and mindblowing story on How to eliminate Anger by Master Stephen Co... Enjoy Reading... Thanks

Another day Buddha was walking through a village. A very angry and rude young man came up and began insulting him.

?"You have no right teaching others," he shouted. "You are as stupid as everyone else. You are nothing but a fake."Buddha was not upset by these insults. Instead, he asked the young man, "tell me, if you buy a gift for someone, and that person does not take it, to whom does the gift belong ?" The man was surprised to be asked such a strange question and answered, "it would belong to me because I bought the gift."Buddha smiled and said " that is correct. And it is exactly the same with your anger. If you become angry with me and I do not get insulted, then the anger falls back on you. You are then the only one who becomes unhappy, not me. All you have done is hurt yourself. "If you want to stop hurting yourself, you must get rid of your anger and become loving instead. When you hate others, yourself become unhappy. But when you love others, everyone is happy."The young man listened closely to these wise words of the Buddha. "You are right, O Blessed one," he said, "please teach me the path of love. I wish to become your follower." And Buddha answered, "Of course, I shall teach anyone who truly wants to learn. Come with me."

So be it..So be it..So be it..
restatement by Ravi Kedia.

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
چقد سخت میشه طعم تلخ فاصله هارو از یاد برد وفتی واسه نبودت باید دوری رو بهونه کنی کاش همون یاد مون میمموند اون روزای اولی رو که با تمام عظمت به این دنیا پا گذاشتیم کاش یادمون میموند که واسه هستی دادن به ما خدا چه نیروزی عظیمی رو به کارگرفته بود که حالا زندگی رو باید با خط کش های خودمون اندازه بگیریم محبت و عشق رو که خدا توی دلم ما قرار داده رنگ دنیا ببزنیم و توی حراجیا ی این بازار کثیف دنیا فقط از ترس اینکه ضرر نکیم نصف قیمت بفروشیمش کاش بقیه میدونستن عشق چه ارزشی داره کاش میدونستن که توی این دنیا دل ادم نمیتونه واسه ی ترس های الکی کوتاه بیاد کاش میدونستن سخت دوری کاش میدونستن زندگی بدون عشق خیلی تلخه انقد تلخ که هیچ شیرینی نمیتونه طعم تلخ نبودشو از یاد ببره

عطر تو دارد این هوا...
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تذکر:
خیلی ممنونم که تاپیک رو چت روم خودتون فرض نمی کنید

کمیل باید برای داشتن این دوستان خوشحال باشه

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
معلم مدرسه و خوبيهاي بچه ها

روزی معلمی از دانش آموزانش خواست که اسامی همکلاسی هایشان را بر روی دو ورق کاغذ بنویسند و پس از نوشتن هر اسم یک خط فاصله قرار دهند.

سپس از آنها خواست که درباره قشنگترین چیزی که می توانند در مورد هر کدام از همکلاسی هایشان بگویند، فکر کنند و در آن خط های خالی بنویسند.

بقیه وقت کلاس با انجام این تکلیف درسی گذشت و هر کدام از دانش آموزان پس از اتمام، برگه های خود را به معلم تحویل داده، کلاس را ترک کردند.

روز شنبه، معلم نام هر کدام از دانش آموزان را در برگه ای جداگانه نوشت، و سپس تمام نظرات بچه های دیگر در مورد هر دانش آموز را در زیر اسم آنها نوشت.

روز دوشنبه، معلم برگه مربوط به هر دانش آموز را تحویل داد.

شادی خاصی کلاس را فرا گرفت.

معلم این زمزمه ها را از کلاس شنید" واقعا؟ "

"من هرگز نمی دانستم که دیگران به وجود من اهمیت می دهند! "

"من نمی دانستم که دیگران این قدر مرا دوست دارند. "

دیگر صحبتی ار آن برگه ها نشد.

معلم نیز ندانست که آیا آنها بعد از کلاس با والدینشان در مورد موضوع کلاس به بحث و صحبت پرداختند یا نه، به هر حال برایش مهم نبود. آن تکلیف هدف معلم را بر آورده کرده بود. دانش آموزان از خود و تک تک همکلاسی هایشان راضی بودند با گذشت سالها بچه های کلاس از یکدیگر دور افتادند. چند سال بعد، یکی از دانش آموزان در جنگ ویتنام کشته شد. و معلمش در مراسم خاکسپاری او شرکت کرد.

او تابحال، یک سرباز ارتشی را در تابوت ندیده بود. پسر کشته شده، جوان خوش قیافه و برازنده ای به نظر می رسید.

کلیسا مملو از دوستان سرباز بود. دوستانش با عبور از کنار تابوت وی، مراسم وداع را به جا آوردند، معلم آخرین نفر در این مراسم تودیع بود.

به محض این که معلم در کنار تابوت قرار گرفت، یکی از سربازانی که مسئول حمل تابوت بود، به سوی او آمد و پرسید: "آیا شما معلم ریاضی مارک نبودید؟ "

معلم با تکان دادن سر پاسخ داد : "چرا "

سرباز ادامه داد: "مارک همیشه در صحبت هایش از شما یاد می کرد." پس از مراسم تدفین، اکثر همکلاسی هایش برای صرف ناهار گرد هم آمدند. پدر و مادر مارک نیز که در آنجا بودند، آشکارا معلوم بود که منتظر ملاقات با معلم مارک هستند.

پدر مارک در حالی که کیف پولش را از جیبش بیرون می کشید، به معلم گفت :"ما می خواهیم چیزی را به شما نشان دهیم که فکر می کنیم برایتان آشنا باشد. "او با دقت دو برگه کاغذ فرسوده دفتر یادداشت که از ظاهرشان پیدا بود بارها و بارها تا خورده و با نواری به هم بسته شده بودند را از کیفش در آورد.
خانم معلم با یک نگاه آنها را شناخت. آن کاغذها، همانی بودند که تمام خوبی های مارک از دیدگاه دوستانش درونشان نوشته شده بود.

مادر مارک گفت : "از شما به خاطر کاری که انجام دادید متشکریم. همانطور که می بینید مارک آن را همانند گنجی نگه داشته است. "
همکلاسی های سابق مارک دور هم جمع شدند. چارلی با کم رویی لبخند زد و گفت: "من هنوز لیست خودم را دارم. اون رو در کشوی بالای میزم گذاشتم. "
همسر چاک گفت: "چاک از من خواست که آن را در آلبوم عروسیمان بگذارم. "
مارلین گفت: "من هم برای خودم را دارم. توی دفتر خاطراتم گذاشته ام. "
سپس ویکی، کیفش را از ساک بیرون کشید و لیست فرسوده اش را به بچه ها نشان داد و گفت:" این همیشه با منه... من فکر نمی کنم کسی لیستش را نگه نداشته باشد. "

معلم با شنیدن حرف های شاگردانش دیگر طاقت نیاورده، گریه اش گرفت. او برای مارک و برای همه دوستانش که دیگر او را نمی دیدند، گریه می کرد.

سرنوشت انسانها در این جامعه به قدری پیچیده است که ما فراموش می کنیم این زندگی روزی به پایان خواهد رسید، و هیچ یک از ما نمی داند که آن روز کی اتفاق خواهد افتاد. بنابراین به کسانی که دوستشان دارید و به آنها توجه دارید بگویید که برایتان مهم و با ارزشند، قبل از آنکه برای گفتن دیر شده باشد.

یک شکارچی، پرنده‌ای را به دام انداخت. پرنده گفت: ای مرد بزرگوار! تو در طول زندگی خود گوشت گاو و گوسفند بسیار خورده‌ای و هیچ وقت سیر نشده‌ای. از خوردن بدن کوچک و ریز من هم سیر نمی‌شوی. اگر مرا آزاد کنی، سه پند ارزشمند به تو می‌دهم تا به سعادت و خوشبختی برسی. پند اول را در دستان تو می‌دهم. اگر آزادم کنی، پند دوم را وقتی که روی بام خانه‌ات بنشینم به تو می‌دهم. پند سوم را وقتی که بر درخت بنشینم. مرد قبول کرد. پرنده گفت:
پند اول اینکه: سخن محال را از کسی باور مکن.
مرد بلافاصله او را آزاد کرد. پرنده بر سر بام نشست...
گفت پند دوم اینکه: هرگز غم گذشته را مخور. برچیزی که از دست دادی حسرت مخور.
پرنده روی شاخ درخت پرید و گفت: ای بزرگوار! در شکم من یک مروارید گرانبها به وزن ده درم هست. ولی متأسفانه روزی و قسمت تو و فرزندانت نبود. و گرنه با آن ثروتمند و خوشبخت می‌شدی. مرد شکارچی از شنیدن این سخن بسیار ناراحت شد و آه و ناله‌اش بلند شد. پرنده با خنده به او گفت: مگر تو را نصیحت نکردم که بر گذشته افسوس نخور؟ یا پند مرا نفهمیدی یا کر هستی؟ پند دوم این بود که سخن ناممکن را باور نکنی. ای ساده لوح! همه وزن من سه درم بیشتر نیست، چگونه ممکن است که یک مروارید ده درمی در شکم من باشد؟ مرد به خود آمد و گفت ای پرنده دانا پندهای تو بسیار گرانبهاست. پند سوم را هم به من بگو.
پرنده گفت: آیا به آن دو پند عمل کردی که پند سوم را هم بگویم؟
پند گفتن با نادان خواب‌آلود مانند بذر پاشیدن در زمین شوره‌زار است.
دوستان ازتون خواهش میکنم در غیاب کمیل این تاپیکو نابود نکنید!!!من خودم از همتون بیشتر اسپم میدم ولی الان چون کمیل نیست بی انصافیه!!!آدم باید هوای دوستشو داشته باشه!!!خواهش میکنم تاپیکو نابود نکنید!!!یه چیزی هست به نام یاهومیتونید اونجا چت کنید!!!
ممنون

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Negro
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۲,۵۴۹
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۹۰
از: زاهدان
طرفدار:
- حاج اقا جرارد پیکه
- پیکه اسطوره نیست؟
- پیروزی
- اسپانیا
- جرارد پیکه ایرانی نیست ؟
- پیکه وقتی مربی شه
- جرارد پیکه مربی نیست؟
گروه:
- کاربران عضو
داداش مسعود ممنون
قشنگ بود

نقل قول
<span class='quoter'>samira نوشته:</span>

عکسی که باعث خودکشی عکاسش شد !

عکاس آقای کوین کارتر که بلافاصله بعد از گرفتن عکس اونجا رو ترک کرد ، سه ماه بعد به علت افسردگی زیاد خودکشی کرد...
ارم نیوز : عکسی که میبینید برنده جایزه پولیتزره 1994 شد. عکس بچه قحطی زده سودانی رو نشون میده که داره برای دریافت غذا به طرف کمپ سازمان ملل سینه خیز میره و کرکس منتظره که اون بچه بمیره تا بتونه اونو بخوره . این عکس همه دنیا رو متحیر کرد. هیچکس نفهمید که برای اون بچه چه اتفاقی افتاد.

واقعا از این وحشتناک تر هم مگه ممکنه!

یکی یه سایت اپلود به من بده
یه فایل 10 مگی دارم تو هر سایتی میدم بعد ده دقیقه خطا میده
میخوام یه فیلم بذارم
اینم error

نقل قول
.لطفا به عقب بازگشته و فایلی برای آپلود انتخاب کنید

کار باهاش راحت باشه

نقل قول
دوستان ازتون خواهش میکنم در غیاب کمیل این تاپیکو نابود نکنید!!!من خودم از همتون بیشتر اسپم میدم ولی الان چون کمیل نیست بی انصافیه!!!آدم باید هوای دوستشو داشته باشه!!!خواهش میکنم تاپیکو نابود نکنید!!!یه چیزی هست به نام یاهومیتونید اونجا چت کنید!!!
ممنون

اینجا هیچکی حق اذیت کردن داداش کمیل رو نداره
راستی کمیل حالش بده ؟
چکارشه؟

۵ خرداد ۱۳۹۰
مهمان_مهمان
نقل قول
بچه ها حواستون باشه اقلیما خانوم این طرفا نیاد وگرنه هممون بلاکیم .

والا من کلا اینجا رو سرسری نگاه می کنم؛ اما یه وقتایی یه چیزایی می بینم که واقعا باعث می شه خستگی به تن آدم بمونه!

والا چند سال پیش، کی بچه های سایت اینجوری با هم حرف می زدن... این شوخی های نا به جا... اصلا ترجیح می دم چیزی نگم.

آقا کمیل، اصلا منظور من به این نبود که شما مشکل نظارت داشتید، خیر! ناظر اسمش معلومه، باید ناظر باشه... توی همچین سایتی، باید اوضاع جوری باشه که ناظر یه هفته هم نیاد، آب از آب تکون نخوره!

۵ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- حاج اقا جرارد پیکه
- پیکه اسطوره نیست؟
- پیروزی
- اسپانیا
- پیکه وقتی مربی شه
- جرارد پیکه مربی نیست؟
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
والا من کلا اینجا رو سرسری نگاه می کنم؛ اما یه وقتایی یه چیزایی می بینم که واقعا باعث می شه خستگی به تن آدم بمونه!

والا چند سال پیش، کی بچه های سایت اینجوری با هم حرف می زدن... این شوخی های نا به جا... اصلا ترجیح می دم چیزی نگم.

آقا کمیل، اصلا منظور من به این نبود که شما مشکل نظارت داشتید، خیر! ناظر اسمش معلومه، باید ناظر باشه... توی همچین سایتی، باید اوضاع جوری باشه که ناظر یه هفته هم نیاد، آب از آب تکون نخوره!

اقلیما خانوم بچه ها دارن شوخی میکنن البته من جای شما نیستم ولی موافقم فکر کنم یکم سطح شوخی ها بالا رفته

کمیل نبض این تاپیکه
کارش هم 20ه
شما جامعه خودمون رو یک روز بی پلیس در نظر بگرید چه اتفاقی براش میوفته
هر چقدر بچه ها حواسشون باشه بازم ممکنه سهوا دچار اشتباه بشن
من به علیرضا قول دادم نظو تاپیک های ورزشی رو بهم نریزم
زرنگی کرد ازم قول گرفت

از این به بعد سعی میکنم تو این تاپیک بازم حواسم رو بیشتر جمع کنم و حرف مسعود رو گوش کنم.
البته تا وقتی کمیل بیاد

۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: AMiRh03EiN72N
پیام: ۸,۰۳۲
عضویت از: ۲۹ فروردین ۱۳۸۶
از: مازندران - چالوس
طرفدار:
- لئو مسی
- هندریک یوهانز کرایوف
- استقلال تهران
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گاس هیدینگ . پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Lady نوشته:

اصلا از این وضع راضی نیستما!

این چه وضعشه؟ حتما باید این تاپیک رو ببندم؟! هی صبر می کنم و چیزی نمی گم تا بحث تموم شه؛ هی می بینم کشش می دید...

اینجا از چت روم بدتر شده! اصلا متوجه نیستید که ما زیر ذره بینیم، نه؟!!

امیدوارم کسایی که روی صحبتم باهاشونه، چه دختر و چه پسر، متوجه باشن و مجبور نشم جور دیگه ای برخورد کنم... و باید بگم واقعا دلسرد شدم چون از کسایی حرکاتی رو دیدم که اصلا انتظار نداشتم...

منم جزء اونام؟

بچه ها وقتی عکسا رو آپلود میکنید لطفا فقط آدرسشو بذارین تا هر کی دلش خواست بره ببینه
چون اینجوری برای کسانی که سرعتشون پایینه تایپیک سخت بالا میاد
ممنون

۶ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- حاج اقا جرارد پیکه
- پیکه اسطوره نیست؟
- پیروزی
- اسپانیا
- پیکه وقتی مربی شه
- جرارد پیکه مربی نیست؟
گروه:
- کاربران عضو

به شیطان گفتم: «لعنت بر شیطان»! لبخند زد.

پرسیدم: «چرا می خندی؟»

پاسخ داد: «از حما...قت تو خنده ام می گیرد»

...پرسیدم: «مگر چه كرده ام؟»

گفت: «مرا لعنت می كنی در حالی كه هیچ بدی در حق تو نكرده ام»

با تعجب پرسیدم: «پس چرا زمین می خورم؟!»

جواب داد: «نفس تو مانند اسبی است كه آن را رام نكرده ای. نفس تو هنوز وحشی است؛ تو را زمین می زند.»

پرسیدم: «پس تو چه كاره ای؟»

پاسخ داد: «هر وقت سواری آموختی، برای رم دادن اسب تو خواهم آمد؛ فعلاً برو سواری بیاموز

(شیطان همه جا ما رو گول نمیزنه گاهی وقت ها خودمون سر خودمون کلاه میذاریم)

۶ خرداد ۱۳۹۰
مهمان_مهمان
نقل قول
اقلیما خانوم بچه ها دارن شوخی میکنن البته من جای شما نیستم ولی موافقم فکر کنم یکم سطح شوخی ها بالا رفته

اصل شوخی مشکلی نداره. انگار اصلا نمی تونم منظورم رو برسونم.

۶ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۱۱ بازدید
۷ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۴,۰۰۵ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۷۴۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۰۹۳ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۰ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۵ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۷۲ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۹۵ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۱۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۸۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۴ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!