به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: عصر ظهور
نام کاربری: foumani
پیام: ۱۸۸
عضویت از: ۲۳ آبان ۱۳۹۰
از: fouman
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- تاج کبیر آسیا
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- مربی ایرانی دیگه نوبرشه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:

میشه فقط و فقط یه دلیل منطقی بیاری که تفکرات و حرفهای رائفی پور انحرافی و نا امید کننده ست؟!
تو یه دلیل برای این حرفت میار من در جوابت چندین و چن دلیل میارم که شما اشتباه می کنید!

{من با این نوع تفکر(صحبتهای رایُفی پور که واسه دانلود گذاشتین) کاملا آشنایی دارم، این یه تفکر انحرافیه مثل حجتیه اما در جهت عکس و از آنطرف پل که باعث رواج یأس و ناامیدی از ظهور میشه}
این عین عبارت منه. منظورم این حرفاش بود نه همه عقایدش(البته در این که ایشون خودشو عقل کل میدونه هیچ شکی نیست)
دقت کنید عزیزان فلسفه ی مهدویت و بحث ظهور تواحادیث و روایات طوری بیان شده که مردمه هرزمان ظهور رو نزدیک بدونن و خودشونو آماده این امر کنن حالا این حرفا کاملا مغایر با این اصله!!

بی خامنه ای شعار هم عهدی چیست ؟
بی خامنه ای ندای یا مهدی چیست ؟
هر کس که نشد فدایی خامنه ای ،
بی شک تو بدان فدایی مهدی نیست !
۱۴ آذر ۱۳۹۰
علمکم الله
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
يَسْئَلُونَکَ ما ذا أُحِلَّ لَهُمْ قُلْ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّيِّباتُ وَ ما عَلَّمْتُمْ مِنَ

الْجَوارِحِ مُکَلِّبينَ تُعَلِّمُونَهُنَّ مِمَّا عَلَّمَکُمُ اللَّهُ فَکُلُوا مِمَّا أَمْسَکْنَ

عَلَيْکُمْ وَ اذْکُرُوا اسْمَ اللَّهِ عَلَيْهِ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ سَريعُ الْحِسابِ

از تو می پرسند که چه چيزهايی بر آنها حلال شده است بگو : چيزهای پاکيزه ، بر شما حلال شده و نيز خوردن صيد آن حيوان که به آن صيد کردن آموخته ايد ، چون پرندگان شکاری و سگان شکاری ، هر گاه آنها را بدان سان که خدايتان آموخته است تعليم داده باشيد از آن صيد که برايتان می گيرند و نگه می دارند بخوريد و نام خدا را بر آن بخوانيد و از خدا بترسيد که او سريع الحساب است.(مائده/4).

+++ حیوانی مثل سگ با اندکی آموزش، یک عمر شکار خود را به تربیت کننده اش هدیه می کند(امسکن علیه) ولی بعضی از انسانها که همه چیز را از خدای متعال فراگرفته اند (علمکم الله)، برای خدا چه کاری می کنند؟؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- تاج کبیر آسیا
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عزیزان توجه کنید:

«علامه امینی شب عاشورا برای امام زمان صدقه کنار میگذاشتند و میگفتند امشب قلب حضرت در فشار است.»
صدقه برای حضرت فراموش نشود.

۱۴ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Ali نوشته:

نقل قول
مسعود نوشته:

میشه فقط و فقط یه دلیل منطقی بیاری که تفکرات و حرفهای رائفی پور انحرافی و نا امید کننده ست؟!
تو یه دلیل برای این حرفت میار من در جوابت چندین و چن دلیل میارم که شما اشتباه می کنید!

{من با این نوع تفکر(صحبتهای رایُفی پور که واسه دانلود گذاشتین) کاملا آشنایی دارم، این یه تفکر انحرافیه مثل حجتیه اما در جهت عکس و از آنطرف پل که باعث رواج یأس و ناامیدی از ظهور میشه}
این عین عبارت منه. منظورم این حرفاش بود نه همه عقایدش(البته در این که ایشون خودشو عقل کل میدونه هیچ شکی نیست)
دقت کنید عزیزان فلسفه ی مهدویت و بحث ظهور تواحادیث و روایات طوری بیان شده که مردمه هرزمان ظهور رو نزدیک بدونن و خودشونو آماده این امر کنن حالا این حرفا کاملا مغایر با این اصله!!

دریغ از یک دلیل منطقی!
توصیه می کنم یه بار دیگه گوش بده!
دکتر رائفی پور رو میشناسی؟!
نه این سخنرانیش!
سخنرانی های دیگه ش رو گوش کردی؟!
چرا بیهوده به مردم تهمت میزنی؟!
دکتر کی گفته من عقل کل هستم و از من تبعیت کنید و ...!!
همیشه قبل سخنرانیش این جمله رو میگه: دوستان میخوام ازتون یه قول بگیرم قبل شروع میخوام همه عقایدتون رو بذارین کنار، دور نریزین! بزارین کنار بعدش آخر سر با حرفهای من مقایسه کنید هر کدوم رو خواستین قبول کنید!!!
دکتر رائفی پور شخصی هستش که صدها شاید هم هزاران جوان رو ازگمراهی و جهل نجات داده!
خدا رو خوش نمیاد بدون هیچ دلیلی بیای به این چنین فرد بزرگی تهمت بزنی!
من خودم واقعا به ایشون ایمان دارم و واقعا یکی از الگوهام هستش!
تبعیت بی چون و چرا هم نمیکنم! کاملا از انتخابم آگاه هستم و خدا رو شکر در این زمینه اونقدر یقین پیدا کردم و اونقدر آگاه شدم که میتونم هر شخصی رو قانع کنم!!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۴ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- تاج کبیر آسیا
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برای دیدن این پیام، بایستی ابتدا یک پاسخ بزنید.

۱۵ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
واقعا سخنرانیهاش رو گوش دادی یا نه؟!

نقل قول
ولی من پیرو اندیشه های امام راحل، علامه مطهری و آیت الله العظمی الامام خامنه ای(روحی له الفدا) هستم.

کجای حرفهای رائفی پور بر ضد حرفهای ایناست؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۵ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: alexfergosen
پیام: ۲۹۳
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- مسی-اینیستا-ژاوی-انری-
- یوهان کرویف
- ترجیحا سپاهان
- ارژانتین
- خلعتبری-شجاعی-حاج صفی
- پپ-الکس کبیر
- ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
زمانه ی عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند, اما امام حاظز را خیر !میدانی چرا؟ امام گذشته را هر گونه بخواهند تفسیر می کنند ! اما حاظر را باید فرمان ببرند ....وکوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند. و ای منتظران مهدب فاطمه ,حسین فاطمه را منتظرانش کشتند ! در سوگ حسین (ع) آن گونه که باید باشیم!

این جمله رو باید با طلا نوشت
حقیقت جامعه ی امروز خیلی تلخ است اما...
برای حسین بر سر و سینه میزنیم اما دریغ از معرفت
مهدی اشک ریزان است دریغ از عرض تسلیت
امام زمان ما از حسین هم غریب تر است ...

خداحافظ مربی !
و ممنونیم به خاطر زیباترین لحظاتی که برایمان خلق کردی!
۱۵ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم انا نشکو الیک...

ضجه جهانی برای نجات

بیا دمی بنشین زارزار گریه کنیم

بیاکه که ازغم هجران یارگریه کنیم

زسوز ناله بلبل بهار می‏آید

بیا برای فراق بهار گریه کنیم

به ندبه امت موسی گرفت حاجت خویش

یک اربعین بنشین تا هزار گریه کنیم

امام صادق علیه السلام فرمودند: «فلما طال علی بنی اسرائیل العذاب ضجوا و بکوا الی الله اربعین صباحاً فاوحی الله الی موسی و هارون یخلصهم من فرعون فحطّ عنهم سبعین و مأه سنة، هکذا انتم لو فعلتم لفرج الله عنا، فاما اذ لم تکونو فان الامر ینتهی الی منتهاه» ؛ یعنی: «زمانی که عذاب بنی اسرائیل طول کشید، آنان ضجه زدند و چهل صبح به درگاه خدا گریستند و ضجه کردند. پس خداوند پس 170سال در فرج آنان تعجیل کرد و به موسی و هارون وحی نمود که آنان را از فرعون خلاصی بخشند. هم چنین شما اگر چنین کنید، خداوند فرج ما را می رساند و اگر مانند آنان نباشید، امر ظهور به انتهای زمان معین خود می‏رسد». (تفسیر عیاشی جلد 2 صفحه 154)

بنا بر این دستور، 40 روز ضجه و گریه جهانی به درگاه خداوند می‏کنیم تا در ظهور امام زمان(عج) تعجیل فرماید. برای وحدت رویه و از آنجا که دعای جمعی اثر بیشتری دارد و در این روایت هم به آن تصریح شده است زمان این 40 روز از اول ذی الحجه تا روز عاشورا پیشنهاد می‏گردد.

پس بیایید همناله با شیعیان جهان ـ بویژه در بحرین، عراق، عربستان، یمن، پاکستان، هندوستان، آذربایجان، سوریه و لبنان ـ با توجه به طول هجران و غیبت مولایمان و شدت اضطرار خلق به سوی منجی الهی، به صورت فردی، خانوادگی و هیئتی دست نیاز به سوی خداوند مجیب و قریب و مهربان برداریم.

از اعمالی که می‏توان در این 40 صبح تضرع انجام داد "دعای فرج (عظم البلاء)"، "زیارت عاشورا"، "دعای علقمه"، "دعای عهد"، "دعای ندبه" و نیز "روضه امام حسین علیه السلام" است.

با التماس دعای فرج

مطمئن برگرد
۱۶ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
السلام علیک یا عین الله فی خلقه

ما مثل بچه ای هستیم که پدرش دست او را گرفته است تا به جایی ببرد و در طول مسیر از بازاری عبور می کنند. بچه جلب ویترین مغازه ها می شود و دست پدر را رها می کند و در بازار گم می شود و وقتی متوجه می شود که دیگر پدر را نمی بیند، گمان می کند پدرش گم شده است، درحالی که واقعا خودش گم شده است. انبیا و اولیا پدران خلقند و دست خلایق را می گیرند تا آن ها را به سلامت از بازار دنیا عبور دهند. غالب خلایق جلب متاع های دنیا شده اند و دست پدر را رها کرده و در بازار دنیا گم شده اند. امام زمان(عج) گم و غائب نشده است، ما گم و محجوب گشته ایم.*

*حاج اسماعیل دولابی

من هر آينه صبح و شام به ياد مصيبتهاى تو ندبه مى‏كنم و به جاى اشك بر تو خون گريه مى‏كنم...

فرازی از زیارت نتحیه مقدسه

کاش یکی از آقامون خبر داشت که الان کجا داره برا جدش گریه میکنمه.

۲۹ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
شما یجور حرف می زنید که انگار رائفی پور نعوذ بالله امام زمان یا نایب شه!

دارید خودتون رو مسخره می کنید؟

پست هاتون رو بخونید؟
اون اوایل بوی امام زمان توش بود، ولی الان چی؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۹ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۲,۶۴۲ بازدید
۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۶۶۴ بازدید
۷ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۲,۵۲۴ بازدید
۸ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۳,۶۳۶ بازدید
۱۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۲۱ بازدید
۱۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۴۸ بازدید
۱۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۷۴۸ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۹۴۸ بازدید
۲۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۹۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۲,۵۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۱۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۹۵ کاربر آنلاین است. (۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!