به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
در آخرين ديدار از هفته چهاردهم ليگ برتر باشگاههاي انگليس شنبه شب تيم منچستريونايتد همچون چلسي و ليورپول نه به گل دست يافت و نه دروازه خود را گشوده ديد.

به گزارش یوفا: در اين ديدار كه در ورزشگاه ويلاپارك برگزار شد تيم منچستر مقابل استون ويلامتوقف شد و به نتيجه مساوي بدون گل رضايت داد.

در ساير ديدارهاي مهم هفته چهاردهم نيزمي توان به توقف چلسي و ليورپول دو مدعي جدي اين فصل اشاره كرد كه در خانه نتوانستند از پس نيوكاسل و فولهام برآيند . چلسي كه در ورزشگاه استموفورد بريچ ميزبان حريف بود به تساوي بدون گل رسيد و ليورپول نيز در انفليد برابر فولهام به همين نتيجه تن درداد.

آرسنال در ادامه ناكاميهاي خود شنبه شب در زمين منچستر سيتي با سه گل از پاي در آمد كه آيرلند ، روبينيو و استوريج گلهاي ميزبان را در دقايق ‪-۴۴‬ ‪ ۵۶‬و‪ ۹۰‬به ثمر رساندند.همچنين ميدلزبورو در زمين خود سه بريك بازي را به بولتون واگذار كرد و تيم‌هاي پورت موث و هال سيتي به تساوي دو بردو رضايت دادند . تيم استوك سيتي نيز در جدال با وست برموويچ با يك گل به برتري رسيد.

هم اكنون تيم‌هاي چلسي و ليورپول با كسب ‪ ۳۳‬امتياز از ‪ ۱۴‬بازي در رده‌هاي اول و دوم قرار دارند و منچستريونايتد با ‪ ۲۵‬امتيازاز ‪ ۱۳‬بازي در رتبه سوم جاي گرفته است .

۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تيم بلکبرن عصر يکشنبه در هفته چهاردهم مسابقه هاي فوتبال قهرماني باشگاههاي برتر انگليس برابر تاتنهام تن به شکست داد.

به گزارش یوفا:‌ در اين ديدار که در زمين تيم انتهاي جدولي تيم تاتنهام برگزار شد، اين تيم با يک گل از سد حريف خود گذشت و با پنج پله صعود به رده چهاردهم جدول صعود کرد.

"رومون پالوچنکو"‌ در دقيقه 9، تنها گل تيم تاتنهام را به ثمر رساند.

تيم بلکبرن از دقيقه 45 و به دنبال اخراج "مارتين اولسن"، 10 نفره بازي کرد.

در ادامه هفته چهاردهم اين رقابتها، تيم هاي ساندرلند و وستهام تا ساعاتي ديگر به مصاف هم مي روند.

تيم هاي ويگان و اورتون نيز عصر فردا/دوشنبه/ آخرين ديدارهفته چهاردهم ليگ برتر انگليس را برگزار مي کنند.

جدول رده بندي:
1- چلسي 14 بازي 33 امتياز
2- ليورپول 14 بازي 33 امتياز
3- منچستريونايتد 13 بازي 25 امتياز
4- استون ويلا 14 بازي 24 امتياز
5- آرسنال 14 بازي 23 امتياز
6- هال سيتي 14 بازي 22 امتياز

۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فابرگاس کاپیتان تیم فوتبال آرسنال شد
سسک فابرگاس، ملی پوش اسپانیایی تیم فوتبال آرسنال، از این پس به جای ویلیام گالاس بازوبند کاپیتانی تیم انگلیسی را به بازو می بندد. به گزارش خبرگزاری مهر، ویلیام گالاس در بازی شنبه مقابل منچسترسیتی که به شکست 3 بر صفر آرسنال منجرشد به دلیل اظهاراتی که علیه هم تیمی های خود بیان کرده بود از ترکیب تیم بیرون ماند.
بر پایه گزارش رویترز، آرسن ونگر در نشست خبری پس از بازی گفت این مدافع در رقابت های لیگ قهرمانان مقابل دینامو کی یف بازی می کند اما کاپیتان نخواهد بود.
مربی فرانسوی آرسنال گفت: او (گالاس) مقابل کی یف بازی می کند اما سسک فابرگاس کاپیتان تیم ماست.

۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: مي‌خواهم بخشي ‌از ‌تاريخ‌ فوتبال‌ جهان باشم.

تا كمتر از يك ماه ديگر، كريستيانو رونالدو عنوان بهترين بازيكن سال 2008 جهان و اروپا را تصاحب مي‌كند و آن را كنار كفش طلايي قرار مي‌دهد كه چندي پيش در سفر به مديرا، زادگاهش دريافت كرد. رونالدو در طول سال 2008 كه كم‌كم به روزهاي پاياني‌اش نزديك مي‌شويم، بهترين روزهاي فوتبالش را پشت‌سر گذاشت و توانست همراه منچستريونايتد قهرمان توام ليگ قهرمانان اروپا و ليگ برتر انگليس شود. 42 گلي كه او فصل پيش به ثمر رساند، براي يك هافبك تهاجمي رقم فوق‌العاده‌اي است و او را به بهترين گلزن اروپا بدل كرد. او بتازگي گل‌هاي صدم و صد و يكم خود را در ديدار برابر استوك سيتي به ثمر رساند.

اگرچه ليونل مسي هم فصل بسيار خوبي را سپري كرد، ولي بعيد است بتواند از پس كريس رونالدو برآيد و عنوان‌هاي انفرادي سال را تصاحب كند. آخرين مصاحبه بلند كريس رونالدو پيش روي شماست.

احتمالا اولين بازيكني هستي كه كفش طلاي اروپا را در كنار توپ طلاي اروپا و عنوان بهترين بازيكن سال جهان، در يك‌سال درو مي‌كند. احساست چگونه است؟

اين‌كه كفش طلاي اروپا را برده‌ام شگفت‌انگيز است و افتخار بسيار بزرگي برايم به شمار مي‌رود. بخصوص اين‌كه من بيشتر يك بال هستم تا يك مهاجم نوك. معمولا مهاجمان اين جايزه را مي‌برند و برايم خيلي جالب است كه ميان برندگان كفش طلا قرار گرفته‌ام كه همه آنها از بزرگان دنياي فوتبال بوده‌اند. در مورد جايزه فيفا هم چندان نگران نيستم.

اگر قرار باشد كسي را به عنوان بهترين بازيكن كنوني جهان انتخاب كني، چه كسي را نام مي‌بري؟

كريستيانو رونالدو! البته شوخي كردم، نمي‌دانم. فصل گذشته يكي از بهترين بازيكنان اروپا بودم. شايد به اين دليل است كه اينقدر به خودم اطمينان دارم. كفش طلاي اروپا را برده‌ام و يوفا هم مرا بهترين بازيكن فصل قبل ليگ قهرمانان اروپا معرفي كرده و اين فوق‌العاده است. بازيكنان خوب زيادي را مي‌توانيد در جهان پيدا كنيد، اما من در بيشتر روزها خوب بوده‌ام.

انگيزه‌ات در حال حاضر براي ادامه فوتبال چيست؟

مي‌خواهم يكي از بهترين بازيكنان تاريخ شوم. فقط 23 ساله‌ام و سال‌هاي زيادي مي‌توانم بازي كنم. مي‌خواهم يكي از بازيكناني شوم كه جوايز و جام‌هاي زيادي را در تاريخ فوتبال كسب كرده‌اند. احساس مي‌كنم در وضعيت خوبي هستم و مي‌توانم هر فصل همين‌طور بازي كنم.

آيا باشگاه برايت جلوتر از كشورت است؟

هر دو برايم اهميت دارند. با منچستريونايتد فاتح ليگ قهرمانان و ليگ برتر شدم، با پرتغال هم مي‌خواهم افتخارات بزرگي را به دست آورم. بازيكنان خوبي داريم كه روحيه خوبي دارند و مي‌‌خواهيم روياي مردم كشورمان را به حقيقت تبديل كنيم. بايد از فرصت‌هايمان خوب استفاده كنيم و در مسابقه‌هاي بزرگ قهرمان شويم. كار مشكلي است اما به نظر من شدني است.

از اين‌كه در مديرا جايزه كفش طلايي‌ات را دريافت كردي، چه احساسي داري؟

من در مديرا متولد شده‌ام و تمام خانواده‌ام در اين شهر زندگي مي‌كنند. هميشه از رفتن به مديرا خوشحال مي‌شوم، چون متعلق به آن هستم. مسوولان برگزار كننده مراسم كفش طلا به من اين فرصت را دادند كه خودم انتخاب كنم در چه شهري اين مراسم برگزار شود و من هم مديرا را انتخاب كردم.

فكر مي‌كني در پايان دوران بازيگري‌ات، براي زندگي به مديرا برمي‌گردي؟

بله، حتما. خانواده‌ام در مديرا زندگي مي‌كنند. آب و هوا و مردم مديرا عالي هستند.

پرتغال بازيكنان بزرگي مثل اوزه بيو، فرناندو گومس و لوئيس فيگو داشته است. آيا مي‌خواهي به بزرگ‌ترين فوتباليست تاريخ پرتغال تبديل شوي؟

بله، اما دوست ندارم با هيچ بازيكني مقايسه شوم؛ البته خيلي جالب است با بازيكنان بزرگي كه نام برديد، مقايسه شوم، اما مي‌‌خواهم بخشي از تاريخ فوتبال جهان باشم، نه فقط پرتغال. مي‌‌خواهم پيش از بازنشسته‌شدن تاريخ‌سازي كنم.

مديرا را در سن پايين ترك كردي. اين كار برايت سخت نبود؟

در 11 يا 12 سالگي خانواده‌ام را ترك كردم. برايم كار بسيار سختي بود؛ اما اكنون همه چيز برايم آسان است. در 18 سالگي به منچستر يونايتد رفتم با اين‌كه زبان انگليسي نمي‌دانستم، مشكلي حس نكردم. با آن‌كه تطبيق با وضعيت جديد آسان نبود، اما توانستم خيلي خوب شرايط جديد را درك كنم.

وقتي جوان هستيد بايد چيزهاي جديدي بياموزيد. هميشه دوست دارم چيزهاي جديد ياد بگيرم. درباره فوتبال و انسانيت چيزهاي زيادي است كه نمي‌دانم مي‌‌خواهم دائم چيزهاي جديدي ياد بگيرم. فصل قبل برايم بسيار خوب بود، اگر امكان داشته باشد، مي‌خواهم در اين فصل حتي بهتر از فصل گذشته ظاهر شوم.

آيا در منچستر راحتي؟

در منچستر خوشحالم. ليگ انگليس را دوست دارم، باشگاهم را دوست دارم، اما بعضي مواقع شما چيزهاي جديدي در زندگي مي‌خواهيد و مبارزه جديدي را طلب مي‌كنيد. نمي‌گويم در اين فصل مبارزه جديدي مي‌خواهم، ولي خوب است هميشه به دنبال مبارزاتي متفاوت باشيد.

روياي دوران كودكي‌ات چه بود؟

وقتي كودك بودم هميشه مي‌خواستم به يك فوتباليست حرفه‌اي تبديل شوم، اما هرگز فكر نمي‌كردم در 18 سالگي براي منچستريونايتد بازي كنم. اين برايم فوق‌العاده بود. من هميشه از موفقيت‌هايم استفاده كرده‌ام. ناسيونال را برگزيدم و چند سال در اين تيم بازي كردم تا موقعيت بازي در اسپورتينگ برايم فراهم شد. پس از آمدن به منچستريونايتد همه چيز برايم سريع پيش رفت.

زندگي تو در طول 10 سال به طرز غيرقابل باوري عوض شده است. آيا چنين موضوعي را حس مي‌كني؟

بله همه چيز به سمت خوب شدن عوض شد. خانه‌ام و حساب بانكي‌ام از 10 سال قبل خيلي بهتر شده، اما شخصيتم تغيير نكرده است. مثل قبل از زندگي‌ام لذت مي‌برم.

اگر فوتباليست نمي‌شدي چه كاره مي‌شدي؟

پرسش سختي است. تمركزم هميشه روي فوتبال بوده است. از 5 يا 6 سالگي دائم از مادرم توپ مي‌خواستم. هيچ‌وقت به چيزهاي ديگر نظير موتورسيكلت يا رايانه علاقه نداشتم و هرگز چنين چيزهايي را از مادرم نخواستم.

آيا توپ هنوز برايت يك اسباب‌بازي است يا يك ابزار كار؟

توپ هنوز اسباب‌بازي است.

چه ميزان از موفقيت تو به خانواده‌ات بر مي‌گردد؟

من هميشه به وسيله خانواده‌ام حمايت شده‌ام. اگر خانواده‌ام از من حمايت نمي‌كردند در 11 سالگي به شهر ليسبون نمي‌رفتم و الان كريستيانو رونالدو نبودم. مادرم، پدرم و خواهرم همگي از من حمايت كردند. تا پيشرفت كنم. شايد اگر خانواده ديگري بود مي‌گفت نه، همين جا بمان، چون هنوز كم سن و سالي و بايد در خانه بماني. در آن صورت كار خيلي سخت مي‌شد.

به عنوان يك بازيكن منچستريونايتد، زندگي سخت‌تر است؟

بازي كردن در كنار بازيكنان بزرگ همواره لذت‌بخش است. منچستريونايتد تعداد زيادي بازيكن بزرگ دارد. براي من هر فصل يك مبارزه جديد است. از 5 سال پيش دائم اينجا پيشرفت كرده‌ام. فكر مي‌كنم در باشگاه مناسبي هستم.
آيا فصل گذشته كه در كورس تصاحب كفش طلا بودي، به گلزن‌هاي ديگر كشورها هم توجه داشتي؟

البته. وقت زيادي مي‌گذاشتم و ديگر بازي‌ها را مي‌ديدم اواخر فصل كه چند گل از ديگر گلزن‌ها جلو بودم با خيالي آسوده بازي‌ها را مي‌ديدم.

با شهرت چطور كنار مي‌آيي؟

هرگز به آن فكر نمي‌كنم. در 3 سال گذشته زندگيم خيلي تغيير كرده است. خيلي از مردم دنيا مرا مي‌شناسند. از بعضي لحاظ خوب است، اما از بعضي لحاظ نه. خيلي از كارهاي شما در ديد عموم قرار مي‌گيرد. من تمام توجهم به فوتبال است و برايم مهم نيست مردم راجع به زندگي شخصي من چه مي‌گويند البته برايم اهميت دارد كه در مورد فوتبالم چه مي‌گويند.

آيا تاكنون به اين كه يك هنرپيشه شوي فكر كرده‌اي؟

بله. شايد در آينده اين اتفاق بيفتد (مي‌خندد)‌. بجز فوتبال استعدادهاي ديگري هم دارم كه مردم راجع به آن چيزي نمي‌دانند.

فصل قبل نخستين مصدوميت جدي دوران فوتبالت را تجربه كردي. استين استيفن، دروازه‌بان بلژيكي گفت مي‌خواسته پايت را بشكند!

بله. او مي‌خواست به من صدمه بزند، اما مهم نيست چون من 2 گل به او زدم.

آيا تا به حال شده از يك بازيكن بترسي؟

نه. من هرگز در فوتبال از چيزي نمي‌ترسم. خارج از فوتبال بله، اما در فوتبال نه.

حضور شخصي پرتغالي مثل كارلوس كرش در منچستريونايتد را چطور مي‌بيني؟

وقتي من به منچستر آمدم هيچ كس پرتغالي صحبت نمي‌كرد، ولي الان 9 يا 10 بازيكن داريم كه مي‌توانند پرتغالي صحبت كنند. البته بعضي از آنها برزيلي يا آنگولايي هستند. اكنون كرش در تيم ملي فرصت دارد خودش را نشان دهد. من كار با او را دوست دارم.

آيا در رختكن منچستريونايتد به چند زبان مختلف صحبت مي‌شود؟

بيشتر بازيكن‌ها انگليسي صحبت مي‌كنند. فقط من، ناني و اندرسون پرتغالي صحبت مي‌كنيم و انگليسي‌ها را مسخره مي‌كنيم، چون پرتغالي نمي‌دانند!

بعضي مواقع مدافعان از اين كه آنها را به مسخره مي‌گيري، عصباني مي‌شوند. آيا با اين كارت مي‌خواهي نشان دهي فوتباليست برجسته‌اي هستي؟

من هميشه اين طور بازي مي‌كنم. آنها كه بازي مرا در 6 يا 7 سالگي ديده‌اند، مي‌گويند اين همان كريستيانوست. من دريبل زدن و حركت با توپ را دوست دارم. من واقعا قصد دست انداختن و عصباني كردن بازيكن مقابل را ندارم، اما اين سبك بازي من است.

آيا مي‌خواهي مثل رايان گيگز و جورج بست به يك اسطوره در منچستريونايتد بدل شوي؟

در منچستر احساس خوبي دارم، اما هزار بار گفته‌ام از آينده چيزي نمي‌دانم. همين الان هم بخشي از تاريخ باشگاه منچستريونايتد هستم، ولي بيش از اين مي‌خواهم. البته منظورم ترك باشگاه نيست. همين جا هم مي‌توانم به چيزهاي جديدي برسم.

به نظرت ژوزه مورينيو در ايتاليا موفق مي‌شود؟

چراكه نه. وقتي خوب هستيد، همه جا خوب هستيد، نه فقط در انگليس يا پرتغال. گاهي به زمان احتياج داريد، چون ليگ‌ها متفاوت هستند. مورينيو مربي بزرگي است كه بازيكنان بزرگي در اختيار دارد.

و پرسش آخر، رمز تو در زدن ضربات آزاد چيست؟

ناخن‌هايم! نه شوخي كردم. دائم تمرين مي‌كنم و نمي‌توانم راز و رمز آن را به شما بگویم.
منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 24 نوامبر:

سرالکس فرگوسن معتقد است آستون ویلا می تواند جایگاه آرسنال را در لیگ برتر بدست آورد...

- تونی آدامز سرمربی پورتسموث بعد از مصدومیا جرمین دفو برای دیدار جام یوفا مقابل میلان با کمبود مهاجم مواجه است.
- آرسن ونگر درنظر دارد برای دیدار جام قهرمانان اروپا مقابل دیناموکیف بار دیگر از ویلیام گالاس استفاده کند
- باشگاه ویگان از خرید رافائل بنیتز مهاجم تیم ملی اکوادور منصرف شد.
- سرالکس فرگوسن معتقد است آستون ویلا می تواند با کنار زدن آرسنال تیم چهارم جزیره شود.
- جوکینیر امیدوار است تا پایان ماه فوریه سرمربی نیوکاسل بماند، حتی بعد از فروش این باشگاه توسط مایک اشلی.
- باشگاه واتفورد در نظر برندان روجرز، مربی تیم ذخیره های چلسی را به عنوان سرمربی خود منصوب کند.
- باشگاه بلکبرن به دنبال مارک جانکو، مهاجم تیم ردبول سالزبورگ اتریش است.
منبع

۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 24 نوامبر:

سرالکس فرگوسن معتقد است آستون ویلا می تواند جایگاه آرسنال را در لیگ برتر بدست آورد...

- تونی آدامز سرمربی پورتسموث بعد از مصدومیا جرمین دفو برای دیدار جام یوفا مقابل میلان با کمبود مهاجم مواجه است.
- آرسن ونگر درنظر دارد برای دیدار جام قهرمانان اروپا مقابل دیناموکیف بار دیگر از ویلیام گالاس استفاده کند
- باشگاه ویگان از خرید رافائل بنیتز مهاجم تیم ملی اکوادور منصرف شد.
- سرالکس فرگوسن معتقد است آستون ویلا می تواند با کنار زدن آرسنال تیم چهارم جزیره شود.
- جوکینیر امیدوار است تا پایان ماه فوریه سرمربی نیوکاسل بماند، حتی بعد از فروش این باشگاه توسط مایک اشلی.
- باشگاه واتفورد در نظر برندان روجرز، مربی تیم ذخیره های چلسی را به عنوان سرمربی خود منصوب کند.
- باشگاه بلکبرن به دنبال مارک جانکو، مهاجم تیم ردبول سالزبورگ اتریش است.
منبع

۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
با ارايه پيشنهادي جالب منچسترسيتي خواهان جذب جان تري شد

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فارس: باشگاه منچستر سيتي خواهان به خدمت گيري كاپيتان تيم ملي انگليس و باشگاه چلسي است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از نيوز آورد ورلد، منچستر سيتي براي آينده و تشكيل تيمي قدرتمند، روي حضور جان تري‌ حساب مي كند.
جان تري در صورتي كه به پيشنهاد چلسي پاسخ مثبت دهد و حاضر به بازي براي تيم دوم شهر منچستر نشود، از شرايط مالي بسيار خوبي برخوردار مي شود.
منچستري‌ها به تري حقوق هفتگي بالغ بر 240 هزار يورو را پيشنهاد كرده اند. گفته مي‌شود سيتي براي ترغيب چلسي براي در اختيار گرفتن جان تري، رقمي بالغ بر 70 ميليون يورو براي اين مدافع با تجربه در نظر گرفته است.
اين اتفاق در حالي است كه تري با چلسي قرارداد دارد و به نظر مي رسد وضعيت انتقالش سخت باشد.

۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 25 نوامبر:

منچسترسیتی در ادامه پیشنهادهای سرسام آور خود به بازیکنان مطرح دنیا، این بار به دنبال اشلی کول است...

- خوزه مورینیو به باشگاه واتفورد توصیه کرده که برندان روجرز مربی تیم ذخیره های چلسی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کند.
- لیورپول و آرسنال همچنان به دنبال گرت بری، هافبک ملی پوش باشگاه آستون ویلا هستند.
- مارک هیوز تمایل دارد کولو توره مدافع آرسنال را با 8 میلیون پوند به منچسترسیتی بیاورد.
- باشگاه منچسترسیتی با پیشنهاد 20 میلیون پوندی در ژانویه به دنبال اشلی کول مدافع چلسی خواهد بود.
- جیمی کراگر بعد از تساوی مقابل فولام اعلام کرد در مورد موفقیت لیورپول شک ندارد.
- دو باشگاه منچسترسیتی و تاتنهام به دنبال لوکاس پودولسکی مهاجم ناراضی بایرن مونیخ هستند.
- سرالکس فرگوسن شب گذشته اعلام کرد منچستر یونایتد در یک قدمی امضای قرارداد با زوران توسیچ هافبک صربستانی است.
منبع

۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن خبر پیوستن " ته وز " به رئال مادرید را رد کرد.

مربی تیم فوتبال منچستریونایتد امکان پیوستن کارلوس " ته وز " به رئال مادرید را تکذیب کرد.

سرآلکس فرگوسن که پیش از این در مورد کریستیانو رونالدو، مسئولان رئال مادرید را ناکام گذاشته تصمیم دارد در مورد ته وز هم همین رویه را در پیش بگیرد.

برپایه گزارش اسکای اسپورتس، مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچستریونایتد با ورود دیمیتار برباتف به این تیم تصمیم به جدایی از اولدترافورد را گرفته هرچند که مربی اسکاتلندی من یونایتد این موضوع را رد می کند.

فرگی گفت: هرگز در خصوص رئال مادرید با ته وز صحبت نکرده ام. ما به رفتار رئالی ها در خصوص گفتگو با بازیکنانمان عادت کرده ایم. من فرصت این را ندارم که هر روز جواب مسئولان این تیم را بدهم چراکه کار آنها را هرگز پایانی نیست.

منبع

۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 26 نوامبر

باشگاه چلسی به دنبال معاوضه دیدیه دروگبا و آدریانو در نقل و انتقالات ژانویه است.

- باشگاه چلسی برای انتقال دروگبا به اینترمیلان، خواهان 30 میلیون یورو و آدریانو مهاجم برزیلی این تیم شده است.
- فرناندو تورس می خواهد در تا پایان دوران فوتبالش در لیورپول بماند.
- آرسنال به دنبال فدریکو فازیو مدافع 21 ساله سویا است.
- بنجانی مهاجم منچسترسیتی از خرید مهاجمان جدید هیچ ترس و واهمه ای ندارد.
- دو باشگاه منچسترسیتی و رئال مادرید با پیشنهاد 16 میلیون یورویی به دنبال ریکاردو اولیورا ستاره تیم زاراگوزا هستند.
- پاسکال چیمبوندا بازیکن ساندرلند که از سوی روی کین به نیمکت این تیم تبعید شده است، هیچ برنامه ای برای ترک ساندرلند ندارد.
- باشگاه استوک سیتی برای پوشش خط دفاعی خود به دنبال لمین دیاتا مدافع تیم ملی سنگال است.
منبع

۶ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۳۹۷ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۸۸ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۵۸۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۷۶ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۰۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۱۶ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۰۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۷۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۹ کاربر آنلاین است. (۱۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!