به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال!
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: بطور يقين با تداوم چنين روندي قبل از اتمام فصل قهرمان ليگ برتر مي‌شويم.

مجتبي جباري اظهار كرد: بازيكنان ما در اين ديدار بسيار عالي و با برنامه كار كردند و بدون شك اگر چنين روندي ادامه يابد، قبل از اتمام فصل قهرمان خواهيم شد.

وي ادامه داد: اين روحيه بازيكنان ما براي رسيدن به پيروزي و گل‌هاي زياد در هر بازي قابل تحسين و در كنار آن حمايت تماشاگران از تيم و تشويق بازيكنان قابل تقدير است.

جباري در پايان در خصوص ميزان آمادگي خود گفت: با برطرف شدن مصدوميتم در روزهاي اخير از نظر آمادگي به سطح خوبي رسيده ام و اميدوارم با بازگشت به دوران اوج براي استقلال مفيد باشم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
تیم‌های فوتبال راه آهن شهرری و استقلال تهران امروز در ورزشگاه آزادی تهران برگزار کننده آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران بودند. این دیدار جذاب و پرگل در پایان با برتری 5 بریک استقلال به اتمام رسید تا این تیم ضمن دستیابی به شانزدهمین برد خود در فصل جاری 52 امتیازی شده و کماکان صدرنشین مطلق جدول رده بندی لیگ برتر باشد. حسین کاظمی، آرش برهانی 2 بار، مجتبی جباری و سیاوش اکبرپور برای استقلال گلزنی کردند و تک گل راه آهن توسط مجتبی زارع به ثمر رسید.

گل اول استقلال:حسین کاظمی
گل راه آهن
گل دوم استقلال:آرش برهانی
گل سوم استقلال:مجتبی جباری
گل چهارم استقلال:سیاوش اکبرپور
گل پنجم استقلال:آرش برهانی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
داور ایرانی شصت و ششمین دیدار سنتی تیم های استقلال و پرسپولیس در نشست فردا با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته داوران مشخص می شود.

در این نشست که ساعت 16 فردا با حضور علی کفاشیان ، مهدی تاج رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال ، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون ، عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر ، غلامرضا بهروان نایب رئیس کمیته داوران و منوچهر نظری و حمید خوشخوان دو عضو کمیته داوران برگزار خواهد شد ، داور ایرانی این دیدار از میان 4 گزینه اصلی انتخاب خواهد شد.

مسعود مرادی، محسن ترکی، خداداد افشاریان و سعید مظفری زاده چهار گزینه مورد نظر کمیته داوران برای قضاوت دربی 66 هستند.

به گفته رئیس کمیته داوران، وی گزینه مورد نظر خود را به مسئولان فدراسیون فوتبال ارائه کرده ولی در انتخاب نهایی داور این مسابقه تابع نظرفدراسیون خواهد بود.

به این ترتیب بحث حضور داور خارجی برای قضاوت این مسابقه منتفی است و پس از 13 سال دیدار سنتی تیم های استقلال و پرسپولیس را داور ایرانی قضاوت خواهد کرد.

دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس روز 25 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
تمرين تيم فوتبال استقلال تهران از ساعت 16 امروز(شنبه)، در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار شد.

در اين تمرين كه تمامي نفرات استقلال به غير از ملي‌پوشان و همچنين هاشم بيگ‌زاده،‌ رينالدو و عباس‌فرد درآن حضور داشتند، ابتدا بازيكنان در پشت دروازه به گرم كردن پرداختند.

نكته قابل توجه در تمرينات امروز عصر اين بود كه تمامي تمرين در پشت دروازه برگزار شد و بازيكنان در زير بارش باران، ابتدا به تمرين پاس‌كاري و حركات سرعتي پرداختند. سپس بازي فوتبال دستگرمي در دستور كار آن‌ها قرار گرفت و بازي آقاوسط بخش بعدي تمرين بود. تمرين استقلال با دويدن نرم بازيكنان پايان يافت.

در تمرين عصر، ابراهيم تقي‌پور و علي عليزاده جدا از ساير نفرات تمرين كردند. همچنين امير قلعه‌نويي به دليل شركت در مراسم ختم مادر وحيد هاشميان با 30 دقيقه تاخير در تمرين امروز استقلال حاضر شد. صمد مرفاوي نيز در تمرين حضور نداشت.

اين تمرين ساعت 17:10 پايان يافت.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
فيروز كريمي در برنامه نود اعلام كرد كه به ضرب المثل حساب حساب است و كاكا برادر به شدت اعتقاد دارد و يك مربي كاملا حرفه‌اي است. آنجا كه عادل فردوسي پور با زيركي هميشگي‌اش بحث نشستن فيروز روي سكوهاي آزادي در مصاف صباي قم برابر استقلال تهران را به شكايت او از استقلال بابت طلب 40ميليوني‌اش مطرح كرد، كريمي با سعه صدر به اين سوال پاسخ داد و قبل از هر چيز به لطف و محبت طرفداران استقلال اشاره كرد:«در طول 20 سال حضورم در تيم پاس و ساير تيم‌هاي ديگري كه با آنها بودم هرگز به اندازه يك دهم محبتي كه در طول شش ماه از سوي هواداران استقلال ديدم را احساس نكردم. از اين رو نمي‌خواستم برابرشان روي نيمكت بنشينم و به احترام آ‌نها اين كار را كردم. فيروز كريمي همچنين براي اينكه بحث را به سمت و سويي كه عادل توقعش را داشت نبرد موضوع چك 130 ميليوني فتح‌ا...‌زاده را مطرح كرد:«وقتي قرار شد چهار بازي آخر را روي نيمكت نباشم چكم را به مديرعامل چكم استقلال دادم و گفتم كه حق مربيگري‌ام در چهار بازي آخر پيشين از آن كم كن و سپس يك چك 90 ميليوني از ايشان گرفتم.» او كه تريبون شبكه سه را براي تخريب اداره ماليات مغتنم مي‌دانست از فرصت استفاده كرد و در لابه‌لاي حرف‌هايش گفت:«البته اداره ماليات از بنده ماليات چك 130 ميليوني را كسر كرده‌اند و هر چقدر به آنها مراجعه مي‌كنم تا پول اضافه پرداخت ‌شده‌ام را پس بگيرم به من وعده 100 سال ديگر را مي‌دهند و مي‌گويند از ماليات‌هاي بعدي‌ات كسر مي‌كنيم.» سرمربي فصل پيش استقلال البته از موضوع شكايتش از باشگاه استقلال طفره نرفت و صراحتا اعلام كرد كه چنين اقدامي را انجام داده تا مابقي چك 90 ميليوني‌اش (40 ميليون) را از طريق كميته انضباطي فدراسيون فوتبال پيگيري كند.» البته من شنيدم آقاي واعظ تازه از اين موضوع خبردار شده و گفته كه تا روز چهارشنبه از اين شكايت خبر نداشته است.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رئیس سازمان تربیت بدنی با رد دخالت این سازمان در امورات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: سازمان به اعضای هیئت مدیره دو این دو باشگاه اختیار تام و استقلال داده است تا امورات را پیگیری کنند.

محمد علی آبادی که امروز در جمع خبرنگاران سخن می گفت ضمن بیان این مطلب افزود: استقلال و پرسپولیس پرطرفدارترین و پرافتخارترین تیم های آسیا هستند که با هیئت مدیره ای مستقل اداره می شوند.

رئیس سازمان تربیت بدنی با بیان اینکه این سازمان دخالتی در عزل و نصب های دو باشگاه ندارد خاطرنشان کرد: سیاست سازمان تربیت بدنی این است که در امور این دو باشگاه دخالت نکند تا اعضای هیئت مدیره بتوانند با استقلال رای باشگاههایشان را اداره کنند و دستشان برای تصمیم گیری باز باشد.

علی آبادی ادامه داد: هرچند این دو باشگاه منتسب به سازمان تربیت بدنی هستند اما ما نمی گوییم چه کسی سرمربی شود یا چه کسی برود. چرا که در صورت شکست و ناکامی همه تقصیرها به گردن سازمان تربیت بدنی می افتد.

وی خاطرنشان کرد: البته تاکید ما این است که برای رشد مربیان داخلی از تجربیات آنها استفاده شود و برای این دو تیم هم مربی وطنی استفاده شود اما با توجه به انتظار هواداران و اتفاقات حاشیه ای که پیرامون این دو باشگاه وجود دارد باید پذیرفت که این امر تا حدی ناشدنی است.

رئیس سازمان تربیت بدنی در پایان با اشاره به حضور نلو وینگادا در راس کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ایشان و همه مربیان در این دوتیم آرزوی موفقیت می کنم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
امير قلعه‌نويي در بازي استقلال و راه‌آهن كاپشني را بر تن كرده بود كه مارك آن با اسپانسر باشگاه استقلال متفاوت بود. اين موضوع شايعاتي را مبني بر ناراحتي مديرعامل آبي‌پوشان از قلعه‌نويي به وجود آورد ولي اميررضا واعظ آشتياني اين اخبار را در حد يك شايعه مي‌داند.

مديرعامل استقلال در اين خصوص مي‌گويد: «اينكه سرمربي چه نوع كاپشني را بر تن كند به من مربوط نمي‌شود. اين يك موضوع شخصي است و در خيلي از تيم‌هاي ديگر هم ديده مي‌شود كه سرمربي لباسي متفاوت با لباس بازيكنان بر تن كند كه حتي با اسپانسر باشگاه هم متفاوت باشد. واقعا نمي‌دانم چگونه اين شايعات مطرح مي‌شود و براي من جاي سئوال دارد كه مگر نسبت به اين موضوع واكنشي نشان داده‌ام كه چنين شايعاتي را به وجود مي‌آورند؟»

واعظ آشتياني در خصوص موضوع تمديد قرارداد امير قلعه‌نويي مي‌گويد: «اين بحث را عده‌اي از دوستان در هفته‌هاي گذشته مطرح كردند و بهتر است كه توضيح كاملي بدهم. قلعه‌نويي از خانواده استقلال است و تمديد قرارداد او به نظر من يك موضوع بي‌معني است. به عنوان مثال يك پدر صاحب فرزندي مي‌شود و مي‌خواهند ثابت كنند كه اين فرزند براي آن پدر است ولي اين اثبات بيهوده است. در مورد قلعه‌نويي هم بايد بگويم كه او يك استقلالي است و در كنار ما خواهد بود. اول فصل هم در جلسه‌اي كه با قلعه‌نويي داشتم به او گفتم كه مي‌خواهم آلكس فرگوسن استقلال باشي ولي به شرطي كه شخص سومي بين ما نباشد و يك رابطه صادقانه داشته باشيم.»

مديرعامل استقلال در پاسخ به اين سئوال كه آيا قهرمان ليگ برتر مي‌شويد، مي‌گويد: «از تمامي تيم‌ها بيشتر شانس داريم و اگر اتفاق خاصي نيفتد به طور حتم قهرمان خواهيم شد. البته هدف‌مان در جام حذفي و بازي‌هاي آسيايي هم، رسيدن به كسب عنوان قهرماني است. به نظر من استقلال تيم كاملي است و همه مسئوليت‌هاي خود را به خوبي اجرا مي‌كنند و با اين شرايط درصد موفقيت تيم ما بسيار بالاست.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
جویباری‌سرپرست باشگاه استقلال با اینکه بسیاری‌از هواداران معتقدند این تیم به راحتی‌پرسپولیس را شکست خواهد داد، معتقد است این بازی‌قابل پیش بینی‌نیست.

جویباری، ‌سرپرست استقلال و مردی که همواره روی نیمکت استقلال در کنار قلعه‌نویی با خونسردی و آرامش نیمکت‌نشینان آبی‌های پایتخت را مدیریت می‌کند در آستانه دربی بزرگ تهران حرف‌های ‌مهمی ‌می‌زند.

سطح توقع هواداران استقلال خیلی بالا رفته، خیلی از این هواداران منتظر هستند که استقلال به مانند بازی‌های دیگر پرسپولیس را هم با چهار پنج گل شکست دهد؟
البته من به این شور و حال هواداران دوست داشتنی استقلال احترام می‌گذارم اما تجربه این سال‌ها به من می‌گوید که دربی به این حرف‌ها کاری ندارد. مسابقه استقلال با پرسپولیس هیچ وقت به وضعیت قبلی این دو تیم پیش از مسابقه ارتباطی نداشته. استقلال باید بدون ذهنیت قبلی به میدان برود و فوتبال خود را به پرسپولیس دیکته کند. ما باید بهتر از بازی با راه‌آهن و با اعتماد به نفس بیشتر به میدان برویم. از هواداران می‌خواهم که در این روزها سطح توقع خودشان را به اندازه منطقی کاهش دهند و دعا کنند که با شکست دادن پرسپولیس و کسب 3 امتیاز شانس قهرمانی‌مان افزایش یابد.
دبیر کمیته داوران فدراسیون گفته است که احتمال دارد داور خارجی درابی تهران را قضاوت کند؟
ما خیلی خوشحال می‌شویم که داوری ایرانی قضاوت این مسابقه را بر عهده داشته باشد. حتی بارها هم این موضوع را اعلام کردیم اما نظری شخصی من و باز هم تاکید می‌کنم نظری شخصی من این است که شرایط برای قضاوت داوران ایرانی به صورت کامل مهیا نیست. ما اگر می‌خواستیم داوری این مسابقه ایرانی باشد باید از چند ماه قبل از طریق مطبوعات، رادیو و تلویزیون افکار عمومی و ذهنیت‌ها را برای این اتفاق آماده می‌کردیم اما من در این چند روزه ندیدم که رسانه‌ها کار ویژه‌ای را انجام دهند. باید فضا برای داوران ایرانی مناسب باشد. داور این مسابقه باید به قدری آسایش داشته باشد که بتواند بعد از مسابقه هم در صورت پیروزی یک تیم راحت زندگی کند و در کوچه و خیابان با مردم در ارتباط باشد. وقتی این تفکر در جامعه برقرار باشد فضا برای این کار مناسب است. البته من تاکید می‌کنم اگر باز هم فدراسیون می‌خواهد داوران ایرانی این مسابقه را قضاوت کنند ما حرفی نداریم و اتفاقاً حمایت هم می‌کنیم اما کاش قبل از این اتفاق ذهن همه را آماده می‌کردیم و یا بکنیم.
گویا 2 داور آسیایی جزو نامزدهای فدراسیون برای داوری این مسابقه هستند؟
به هر حال فرصت کم است و باید تبعیت کرد اما همیشه برای دربی داوران اروپایی عملکرد بهتری داشته‌اند. البته همین که اعلام کردند ملیت این داور از ازبکستان و مالزی است و از کشورهای عربی نیست جای شکرش باقیست.
قرار است پیش از دربی‌ پاداش بازیکنان پرداخت شود؟
بله، قطعاً همین طور خواهد بود. البته امیدوارم در بازی با پرسپولیس این بار بازیکنان استقلال به مربیان و مسوولان باشگاه پاداش بدهند و با برد خود دل بیست، سی میلیون هوادار را شاد کنند.
وضعیت رضا عنایتی به کجا رسید؟ ایمیل‌های زیادی در این مورد به دست باشگاه استقلال رسیده است.
عنایتی هنوز با النصر قرارداد دارد. ما تا 11 فوریه یعنی چهارشنبه این هفته فرصت داریم تا در صورت امکان نام یک بازیکن را به فهرست خود برای لیگ قهرمانان آسیا اضافه کنیم. البته آقای عظیم‌زاده در کمیته بین‌الملل فدراسیون به من گفتند تا یکشنبه باید نام این بازیکن را به فدراسیون بدهید. از طرف دیگر فصل نقل و انتقلات لیگ امارات هم شنبه هفته آینده به پایان می‌رسد. باشگاه النصر هم برای فسخ کردن قرارداد با عنایتی 150 هزار دلار می‌خواهد. با این حساب وضعیت عنایتی به بن‌بست خورده است. مگر اینکه باشگاه اماراتی در 48 ساعت آینده مواضع خود را تعدیل کند.
پس فرصت برای اضافه کردن یک فوروارد خیلی کم است. فوروارد خارجی چطور؟
بحث فوروارد خارجی که تمام شده است. ما دیگر فرصت نداریم. فقط اگر مشکل رضا عنایتی در این دو روزحل بشود جلسه‌ای بین او و آقای آشتیانی برگزار خواهد شد. هر چندک من بعید می‌دانم که باشگاه اماراتی کوتاه بیاید.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
فيلم بازي هاي حريفان استقلال رسيد
خبرگزاري فارس: فيلم بازي هاي حريفان آسيايي تيم فوتبال استقلال در باشگاه موجود است.

به گزارش خبرگزاري فارس، ستاد آسيايي باشگاه استقلال از مدت ها قبل با شناسايي حريفان اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا به دنبال تدارك مناسب براي آمادگي هر چه بهتر اين تيم هستند.
مسئولان اين تيم تا به حال سه فيلم بازي هاي آخر حريفان آبي پوشان را تهيه كرده اند تا آناليزورهاي استقلال حريفان خود را شناسايي كنند.
حريفان استقلال در ليگ قهرمانان آسيا الاتحاد عربستان، الجزيره امارات و ام صلال قطر هستند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در واكنش به نوشته يكي از روزنامه ها
نظري جويباري: با سناريويي بچه‌گانه مي‌خواهند ما را به حاشيه ببرند
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: امثال من و باشگاه استقلال مقصر هستيم كه هر بار به دليل انسانيت، وجدان و معرفت از شكايت عليه برخي روزنامه‌ها صرف‌نظر مي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، صبح امروز يكي از روزنامه هاي ورزشي در مطلبي عنوان كرد ابراهيم توره، مهاجم سنگالي پرسپوليس به واسطه مذاكره پنهاني مسئولان استقلال با وي به طور عمد در بازي داماش 3 اخطاره شد تا قادر نباشد در دربي برابر استقلال به ميدان برود.
علي نظري جويباري، سرپرست استقلال با انتقاد از حاشيه‌سازي برخي افراد و رسانه‌ها در اين باره گفت: امروز يكي از بزرگان به من حرف خوبي زد و گفت: اگر يك بار تا آخر شكايت عليه اين افراد و روزنامه‌هايشان برويد، ديگر چنين جراتي به خود نمي‌دهند كه بدون مدرك و مستندات اينگونه با آبروي افراد و اعتبار و حيثيت يك باشگاه بزرگ و مردمي بازي كنند.
نظري جويباري با بيان اينكه مطرح كردن اين دروغ ها و دامن زدن به آنها تنها به حساسيت اين بازي اضافه مي‌كند تاكيد كرد كه ما قصد داريم اين موضوع را در جلسه شوراي تأمين مطرح كنيم: امروز در جلسه‌اي كه در دفتر باشگاه برگزار شد به دستور آقاي واعظي‌آشتياني كميته حقوقي باشگاه مأمور شد تا با تنظيم دو شكايت‌نامه عليه روزنامه ... و نويسنده آن اقدام كند. خودم هم تصميم دارم از طريق دادگاه‌هاي ذيصلاح هر چه سريعتر از لحاظ حقوقي و جزايي عليه نويسندگان اينگونه مسائل برخورد قانوني انجام دهم. خوشبختانه باشگاه از لحاظ پيگيري هاي حقوقي تقويت شده كميته حقوقي باشگاه كاملا فعال عمل مي كند.تا آنجايي كه به من اطلاع دادند با اين شيوه‌اي كه قرار است باشگاه از طريق دادگاه اقدام كند ظرف چند روز آينده با عوامل حاشيه ساز، دروغ‌پرداز و آشوب‌گر برخورد خواهد شد.
سرپرست استقلال در مورد مذاكره مسئولان اين باشگاه با مهاجم پرسپوليس گفت: اين يك سناريوي كاملاً بچه‌گانه و تكراري است كه مي‌خواهند در آستانه بازي استقلال و پرسپوليس براي ما حاشيه درست كنند. اصلاً چنين حرف‌هاي مطرح نبوده و من، قلعه‌نويي و آقاي واعظي‌‌آشتياني ترجيح مي‌دهيم كه در شرايط فعلي به اين حاشيه‌سازي‌هاي پيش افتاده و دستمالي شده بخنديم و مطمئن باشيد حاشيه‌سازان به هيچ وجه نمي‌توانند با اين حرف‌ها خللي در نظم تيمي استقلال به وجود آورند. آقاي قلعه‌نويي هم به شدت از اين مطلب گلايه داشت و تأكيد كرد كه حتما با عوامل اين موضوع برخورد شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۰ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۸۲۸ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۴۷ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۴۸۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۵۹۷ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۴ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۳۷ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۹۲ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۸۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۹ کاربر آنلاین است. (۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!