به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
شما سخنگوی بچه های اینجایی؟!
چه عصبی حالا خوبه نباختیم حالا چرا میزنی خب راستشو گفتم دیگه ولی اگه ناراحت میشید دیگه تو بحثتون دخالت نمیکنم.

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۲۲ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
با بازی امشب حال نکردم!

پَـــ.نَـــ: حال و حوصله تحلیل ندارم

جاودانی: بازی گل داره دیگه؟

صالح: حتمآ گل داره!

۲۲ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
در مورد تاتا یه چیز دیگه هم هست اینه که شاید دلیل سیستم چرخشیش بازیکنا تا پایان فصل همه آماده باشن وخسته نشن!خب چرا بقیه تیما بازیکناشون خسته نمیشن!هرچند ریالیها دروازه خالی خوب گل میزنن ودفاع تیما جلوشون گند میزنه ولی سرهمن دروازه خالی هم بیل وپنالدو به یه همکاری نسبی باهم رسیدن!مشکل اینجاست سطح فکریش پایین تره واز منطقه ای به اروپا اومده که سطح حرفه اش پایین بوده!....

به نظرم استعداد نیمار رو نادیده گرفته!چرا نمیزاره چندتا بازی فیکس مسی ونیمار باهم باشن؟؟این دوتا اعجوبه بتونن همدیگه رو تو هرشرایطی پیدا کنن وبهم عادت کنن وترکیب فوق العاده تشکیل بدن ولی حیف که مطمئنا با این سیستم چرخشی رومخش متناوب نیمار رونیمکته وحتی ممکنه به عنوان تعویضی هم بازی نیاد!با این وضعیت به جایی نمیرسیم...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دقیقا! یادمه درست اولین بار لفظ بارسای محافظه کار رو سر اون بازی به کار بردم. بارسا بعد گل فقط سعی کرد بازی رو اداره کنه و اگر سوپر گل الکسیس نبود، معلوم نبود که بازی رو می بردیم یا نه.

من این بارسا رو دوست ندارم. اگر اینطوری 6 جامم ببریم دوست دارم. من بارسای ریکارد و پپ و تیتو رو دوست دارم که وقتی 3-0 جلو بود هم حمله می کرد. وقتی 6-0 جلو بود بازم حمله می کرد. من این سبک بازی رو دوست ندارم و دوست ندارم باور کنم که چون تاتا یه بارسایی نبوده، داریم به این سمت میریم!

تا حدودی قبول دارم
ولی اشتیاق تاتا رو برای گلزنی بیشتر وقتی تیم جلوئه رو تو بازیای قبل دیدم,دیدم که مث ما اونم حرص میخوره وقتی موقعیت خراب میشه...دیدم که تاتا سبک تهاجمی رو دوست داره
منم این ترسش جلوی تیمای بزرگُ دوست ندارم ولی بد نیست آدم با منطق رفتار کنه,همینجوری خط دفاع جلو نمیاد برای دفاع مشکل داریم چه برسه به وقتی که تیم کلا بکشه جلو و نخواد محافظه کار بازی کنه!
بعد الان 3 گل رو ضد حمله از اتلتیکو میخوردیم و میگفتیم تاتا باید محافظه کار میبود!

تیم پپ خیلی کامل بود ژاوی و آندرس جوون و سر حال و اوج کاپیتان + شروع 10 افسانه ای!
------
انصافا تو این چند بازی گذشته با تاتا کم گل زدیم؟!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
راستی این اتلتیکو رو امسال 3 بار باهاش بازی کردیم،نتونستیم ببریم!!!اصلا خوب نیست!!
چه جنگی ه بین این آرژانتینی ها(تاتا-سیمئونه)!

این آلوز بیچاره هم بعد از 1 ماه اومد بازی کنه،5 کارته شد و بازی با لوانته رو محروم شد.

آردا طالبان هم پیرهن مسی رو برد!

نقل قول
من این بارسا رو دوست ندارم. اگر اینطوری 6 جامم ببریم دوست دارم. من بارسای ریکارد و پپ و تیتو رو دوست دارم که وقتی 3-0 جلو بود هم حمله می کرد. وقتی 6-0 جلو بود بازم حمله می کرد.

فرق ما با رئال همینه،اونا تا دقیقه 94 حمله میکنن گل بزنن،(بازیهاشون با لوانته-الچه-سلتا-گالا و... رو که یادتونه) ولی ما بعد از 3-0 جلو تیمهای متوسط فقط با پاسکاری بیخودی نتیجه رو حفظ میکنیم و اگه مقابل تیم خیلی قوی هم 1 گل بزنیم بعد از اون 1 گل همین کارو میکنیم که مطمئنا به مشکل می خوریم.

این عکس رو دوست دارم.

۲۲ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
از بعد از فروش یایاتوره همیشه جلوی اینجور تیم ها ضعف و نبود یک هافبک فیزیکی و جنگنده رو داشتیم.

کیتا میتونست جانشین نسبتا مناسبی باشه برای توره که بوسکتس اونو سوزوند، همون بلایی که الان سر سانگ داره میاد.

واقعا یه بازیکن محکم وسط زمین لازمه. اونم وقتی که میدونیم همه تیم ها جلوی ما از این تاکتیک استفاده می کنند.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
لینک آمار بازی

۲۲ دی ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محمد رضا بارانی نوشته:

از بعد از فروش یایاتوره همیشه جلوی اینجور تیم ها ضعف و نبود یک هافبک فیزیکی و جنگنده رو داشتیم.

کیتا میتونست جانشین نسبتا مناسبی باشه برای توره که بوسکتس اونو سوزوند، همون بلایی که الان سر سانگ داره میاد.

واقعا یه بازیکن محکم وسط زمین لازمه. اونم وقتی که میدونیم همه تیم ها جلوی ما از این تاکتیک استفاده می کنند.

دقیقا می خواستم به این نکته اشاره کنم. واقعا تو این بازیهاست که جای خالی توره رو بیشتر از همیشه احساس می کنم. وقتی میگم بوسکتس ذره ای نمی تونه بار هجومی حریفای قوی رو بشکنه، منظورم این جور بازیاس. بارسا راحت اسیر فشار حریف میشه، چون یه هافبک دفاعی جنگنده و تخریبی نداره.

تو چنین بازیایی اصلا نباید بوسکتس بازی کنه. سانگ با اینکه توره نیست، ولی خیلی گزینه بهتریه. بوسکتس به درد همون بازیایی می خوره که بارسا سوار بازیه و کنترل همه چیز رو در اختیار داره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اتفاقا من اصلا فکر نمیکنم مشکل از بوسکتس باشه همونطور که دیدیم تو این بازی هم یکی از بهترین ها بود.مشکل از همزمان بازی دادن به ژاوی و اینیستاست چون هر دوشون بازیکنای ظریفی هستن و اصلا بدرد بازیایی که تیم حریف مثل وحشیا بازی میکنه نمیخورن.به نظرم اگه از همون اول از فابرگاس و اینیستا تو خط هافبک استفاده میشد خیلی بهتر بود چون هممون دیدیم که تو بعضی صحنه ها ژاوی واقعا کم میاورد و راحت توپو ازش میگرفتن.

۲۲ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

نقل قول
بازی با رئال تاتا محافظه کار بود؟!

دقیقا! یادمه درست اولین بار لفظ بارسای محافظه کار رو سر اون بازی به کار بردم. بارسا بعد گل فقط سعی کرد بازی رو اداره کنه و اگر سوپر گل الکسیس نبود، معلوم نبود که بازی رو می بردیم یا نه.

من این بارسا رو دوست ندارم. اگر اینطوری 6 جامم ببریم دوست دارم. من بارسای ریکارد و پپ و تیتو رو دوست دارم که وقتی 3-0 جلو بود هم حمله می کرد. وقتی 6-0 جلو بود بازم حمله می کرد. من این سبک بازی رو دوست ندارم و دوست ندارم باور کنم که چون تاتا یه بارسایی نبوده، داریم به این سمت میریم!

دقیقا.
تو بازی با تیم های متوسط و ضعیف خوب بازی می کنیم. ولی نوبت به تیم های قوی که می رسه دیگه مثل سابق نیستیم. اگر هم تیمی بتونه خوب پرس کنه، اصلا نمی تونن بازی کنن (بازیه برگشت با آژاکس، بازی با بیلبائو و اتلتیکو).

4 تا زدن به الچه و گرانادا کار سختی نیست. ارزش تیم جلو تیم های قوی تر مشخص می شه.

این تکنیک رو دوست ندارم که تا دقیقه 80 بیشتر دفاع کنیم و بازی رو اداره کنیم و از دقیقه 80 به بعد با این تفکر که مدافعین حریف خسته شدن تازه شروع به حمله کنیم. ممکنه این تکنیک برای بعضی تیم ها مناسب باشه، ولی در حد شخصیت بارسا نیست.
بازیه بارسا رو اینجوری دوست دارم که از ابتدا حمله کنه و فشار بیاره، چه مقابل تیم ضعیف باشه چه مقابل یکی از قوی ترین تیم های موجود باشه.
دوست دارم مربی بارسا جسارت و تفکرات هجومی بیشتری داشته باشه.
درسته که تفکرات مارتینو به سبک بارسا نزدیکه ولی منم کم کم دارم به این نتیجه می رسم که بارسا به یه مربی نیاز داره که از جنس بارسا باشه.
یه نفر مثل فرانک دی بوئر که تو آژاکس و بارسلونا کار کرده. انصافا این فصل تو بازیه برگشت مقابل بارسا تیمش زیبا و با جسارت بازی کرد و تیکی تاکا رو خیلی خوب به نمایش گذاشت. هم خیلی خوب پرس می کردن و فشار میاوردن هم با پاس های کوتاه و تک ضرب خیلی خوب حمله می کردن. بدون اینکه ترسی داشته باشن از اینکه جلوی بارسا دارن بازی می کنن.

در ضمن زیاده روی تو استفاده از سیستم چرخشی هم همون طور که بعضی از دوستان اشاره کردن داره به ضررمون تموم می شه.
بازیکنا به یه هماهنگی نسبی هم نیاز دارن. اینجوری که یه بازی مسی باشه نیمار نباشه، بازیه بعدی نیمار باشه مسی نباشه و بازی بعد هیجکدوم نباشن جالب نیست. اگر این دو تا با هم هماهنگ بشن خیلی بهتره.

۲۲ دی ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۲۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۶,۲۵۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۶۱۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۳۱۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۴۲ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۸۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!