به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
جرارد: مى خواهم با ليورپول به تمام آرزوهايم برسم.

استيون جرارد كاپيتان و هافبك محبوب شهر بندرى ليورپول با يادآورى روزهاى پرافتخار اين تيم اميدوار است قرمزها بار ديگر ليگ قهرمانان اروپا را فتح كنند و علاوه بر آن به آرزوى ديرينه خود براى قهرمانى در ليگ برتر نيز جامه عمل بپوشانند.
در پنجمين ديدار از مرحله گروهى ليگ قهرمانان، ليورپول امشب ميزبان المپيك مارسى خواهد بود. رقابت هايى كه براى هافبك ۲۸ ساله ليورپول بسيار خاطره انگيز است. جرارد در اين باره مى گويد: «زيباترين لحظات دوران بازيگرى من در ليگ قهرمانان اروپا رقم خورد و استانبول براى من شهرى خاطره انگيز شد، زمانى كه پس از تساوى ۳-3 مقابل ميلان توانستيم اين تيم را در ضربات پنالتى با نتيجه ۳-2 شكست دهيم و به مقام قهرمانى ليگ قهرمانان اروپا دست پيدا كنيم.»
وى معتقد است پيروزى در آن فينال حساس نقش بسزايى در آينده اش ايفا كرده است: «هدايت ليورپول در آن شرايط واقعا كار دشوارى بود، اما سعى كردم كه با خونسردى به بازى ادامه بدهم و در نهايت نيز استاديوم المپيك آتاتورك براى من و باشگاه يك لحظه تاريخى را رقم زد كه البته تاثير زيادى درآينده هر دوى ما گذاشت، زيرا اگر ما موفق به پيروزى مقابل حريف ايتاليايى خود نمى شديم من تصميمم را مبنى بر ترك باشگاه عملى مى كردم و شرايط زندگى ام به كلى تغيير مى كرد.»
اگرچه ليورپول تا فينال مسابقات راه درازى در پيش دارد اما تمام بازيكنان اين تيم از جمله جرارد آرزو دارند تا بار ديگر بتوانند به فينال اين رقابت ها راه يافته و لحظه فراموش نشدنى را كه در مه ۲۰۰۵ به وجود آوردند دوباره تكرار كنند. ليورپول امشب در صورت پيروزى مقابل حريف فرانسوى اش، صرف نظر از نتيجه به دست آمده در ديگر بازى اين گروه به دور بعد اين رقابت ها راه پيدا خواهد كرد.
كاپيتان ليورپول ضمن اينكه همانند بسيارى از كارشناسان ليورپول را بخت اول صعود از گروه D مى داند به تمجيد از تيم باشگاهى اش مى پردازد و مى گويد: «ليورپول باشگاه بزرگى در اروپا است، هر بازيكنى كه مى خواهد وارد اين باشگاه شود بايد بداند نسل هاى گذشته بازيكنان ليورپول در اين تيم افتخارات بزرگى به دست آورده اند و همين باعث شده تا توقعات از اين باشگاه و بازيكنانش بسيار بالا باشد. طرفداران همان انتظارى را كه از ليورپول قدرتمند دهه هاى گذشته داشته اند، امروز نيز از اين تيم دارند.»
با ۵ قهرمانى در ليگ قهرمانان اروپا، ليورپول موفق ترين تيم انگليسى تاريخ اين رقابت ها به شمار مى رود. اما ركورد تعداد قهرمانى هاى اين تيم در ليگ برتر انگليس توسط منچستر يونايتد تهديد مى شود. هم اكنون ليورپول با ۱۸ قهرمانى در ۱۰۹ دوره برگزارى ليگ انگليس ركورددار است و منچستر با يك قهرمانى كمتر اين تيم را تعقيب مى كند. در حال حاضر شاگردان رافائل بنيتس با بازى هاى قابل قبولى كه در اين فصل از خود به نمايش گذاشته اند، با اختلاف ۸ امتياز نسبت به منچستر و هم امتياز با چلسى در صدر جدول ليگ برتر قرار گرفته اند. حال بايد ديد ليورپول مى تواند طلسم ناكامى هايش را براى قهرمانى در ليگ برتر كه از سال ۱۹۸۹ تاكنون موفق به شكستن آن نشده را بشكند يا خير.
هافبك ارزشمند تيم ملى انگليس شرايط تيم را بسيار مساعد مى داند و مى گويد: «هر چه مى گذرد تيم ما عملكرد قابل قبول ترى نسبت به گذشته پيدا مى كند. يكى از دلايل موفقيت ما اعتماد به نفس و روحيه بالاى بازيكنان است. بسيار اتفاق افتاده كه ما در يك بازى يكى دو گل از حريف عقب افتاديم اما تسليم نشديم و تا آخر بازى جنگيديم و توانستيم با اداره بازى به نتيجه دلخواهمان برسيم. به همين دليل است كه در سخت ترين شرايط بازى و زمانى كه تيم ما كاملا تحت فشار است يا از حريف عقب افتاده، هواداران از ما توقع پيروزى دارند. اينكه تيم ما چنين قدرتى داشته باشد واقعا قابل ستايش است و نمونه بارز آن را در فينال ليگ قهرمانان ديديم كه تيم ما على رغم باخت ۳- صفر مقابل ميلان در پايان نيمه اول خودش را نباخت و در آن شرايط حساس آرامش خود را حفظ كرد. همين باعث شد تا نتيجه بازى را ۳-3 كنيم و سرانجام در ضربات پنالتى به مقام قهرمانى معتبرترين مسابقات باشگاهى در سطح جهان برسيم. اكنون نيز همان اندازه كه ما كار بزرگى را در تركيه انجام داده ايم به همان ميزان انتظارات از تيم ما بالا رفته است. ما تيم خوبى داريم و توانايى قهرمانى در رقابت هاى مختلف را در خودمان مى بينيم اما براى ماندن در كورس رقابت ها بايد روز به روز آمادگى و سطح بازى تيم را بالا ببريم.»
از سوى ديگر جرارد آخرين سال هاى حضورش را به عنوان بازيكن در فوتبال تجربه مى كند و علاقه فراوانى دارد تا بتواند به جام هايى كه پيش از اين موفق به كسب آنها نشده دست يابد. وى در اين باره مى گويد: «من در پنج شش سال پايانى بازيگرى ام هستم و به يك مدير و مربى بدنساز نياز دارم كه بتواند شرايط بدنى من را به صورت ايده آل حفظ كند تا به مقام هايى كه آرزوى آن را داشتم ولى به آنها نرسيده ام دست پيدا كنم.» شماره ۸ ليورپولى ها كه جايگاه ويژه اى در قلب هوادارانش پيدا كرده است در پايان از رافائل بنيتس سرمربى تيمش تمجيد كرد و گفت: «بنيتس مربى بزرگى است و من چيزهاى زيادى از او ياد گرفته ام، او هميشه از بازيكنان تيم حتى در بدترين شرايط حمايت كرده و همين امر موجب صميميت و جو دوستانه درون باشگاه شده است و تمام بازيكنان هم قسم شده ايم تا با تمام توان براى نتيجه گيرى و قهرمانى ليورپول هم در ليگ برتر و هم در ليگ قهرمانان اروپا تلاش كنيم.»
منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فابرگاس آماده پیکار در استمفوردبریج

" سسک فابرگاس " پس از پیشرفت در جام قهرمانان می خواهد آرسنال را برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی لیگ برتر رهبری کند.

بعد از اینکه " ویلیام گالاس " کاپیتانی آرسنال را از دست داد، توپچی ها در اولین دیدار تحت رهبری " فابرگاس " موفق شدند دیناموکیف را 1-0 شکست دهند.
" فابرگاس " به " Sky Sport " گفت: " ما نشان دادیم متحد شده ایم".
این هافبک اسپانیایی معتقد است با بازگشت " آدبایور " " نصری " و " سانیا " می توانند چلسی را در بازی آخر هفته شکست دهند.
" ما می خواهیم به کورس قهرمانی بازگردیم و محکوم به پیروزی هستیم."
" در بازی یکشنبه فشار زیادی بر روی ما است، اما با اعتماد با آنجا خواهیم رفت."
منبع

۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دروازه‌بان منچسترسيتي آماده رقابت با بوفون

دروازه بان جوان تيم فوتبال منچسترسيتي اعلام کرد که از پيوستن "جيان لوئيجي بوفون" به اين باشگاه غافلگير نخواهد شد.

هفته گذشته سران منچسترسيتي پيشنهادي هفتاد ميليون پوندي را براي به خدمت گرفتن دروازه بان تيم ملي ايتاليا ارائه کردند و همين مساله واکنش سنگربان اول اين باشگاه را به دنبال داشت.
"جو هارت" در اين باره به " Sky Sports News" گفت: اين دست من نيست که باشگاه چکار مي‌کند؛اما اگر بوفون به اينجا آورده شود،غافلگير نخواهم شد.
وي افزود:مديريت قدرتمندي پشت ما است و امضاي قرارداد جديد با هر بازيکني خوشايند است؛چرا که اين مساله به خاطر دلايل درستي صورت مي گيرد.
هارت در پايان گفت:فکر مي کنم امسال مي توانيم کارهاي خوبي انجام دهيم.

منبع

۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تورس:رونالدو یک ماشین بی نظیر است.

تورس ،بازيكن شماره نه ليورپول فكر مي كند مرد افسانه اي منچستر يونايتد بي همتاست. او فكر مي كند آن شخصي كه شايستگي گرفتن جايزه بهترين بازيكن سال را دارد رونالدوست نه خودش .

نام هر دو اين بازيكنان در ليست 23 نفره كانديداها ديده مي شود اما تورس فكر مي كند كه برنده اين جايزه بايد كسي باشد كه همه او را قبول دارند.

تورس در مورد رونالدر گفته است :"هيچ كس نمي تواند رقيبي براي او باشد. او بي نظير است. من تا به حال بازيكني مثل او را نديده ام." تورس فكر مي كند زدن 42 گل و برنده شدن در ليگ هاي قهرمانان اروپا و ليگ باشگاه هاي انگليس براي يك بازيكن بين اللمللي پرتغالي كافي است تا اين جايزه را ببرد.تورس اضافه كرده است :"كار او در فصل قبل باور نكردني بود.هيچ كس نتوانست امسال مثل او برنده شود."

تورس به ركوردهاي خودش هم اشاره كرده ، 33 گل براي ليورپول و يك مدال در ليگ قهرمانان اروپا در سوئيس و اتريش با اسپانيا. اما او آنقدر بخشنده و بزرگوار است كه مي گويد:"از نظر من بهترين بازيكن جهان رونالدو است،ماشيني بي همتا."

منبع

۶ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سران باشگاه منچسترسيتي انگليس در پي جذب اشلي کول بازيکن تيم چلسي و لاسانا ديار هافبک تيم پورتسموث هستند.

به گزارش یوفا: "سان " انگليس روز گذشته از پيشنهاد 30 ميليون دلاري سران منچستر سيتي به اشلي کول بازيکن تيم چلسي و پيشنهاد 27 مليون دلاري به هافبک تيم پورتسموث خبر دادند.

قرار است با توافقات انجام شده اين دو بازيکن در تعطيلات زمستاني ليگ برتر انگليس به تيم منچستر سيتي بپيوندند.

۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
منچستريونايتد خواهان استخدام مجدد روسي.

باشگاه منچستر يونايتد خواهان باز پس‌گيري مهاجم ايتاليايي سابق خود است.
باشگاه انگليسي در تابستان سال 2007 جوزپه روسي را در ازاي 11 ميليون يورو به باشگاه اسپانيايي ويارئال فروخت؛ اما اكنون بعد از گذشت يك سال، خواهان اين گلزن ايتاليايي است كه با باشگاهش تا سال 2013 قرار داد دارد.
سرآلكس فرگوسن در دو مصاحبه به صورت ضمني خبر از تلاش هاي پنهان باشگاهش براي در بار ديگر در اختيار گرفتن اين روسي خبر داده و خود اين بازيكن نيز ابراز علاقمندي كرده تا بازگردد.
در اين ميان، البته منچستر، تنها خواهان روسي نيست چرا كه شنيده مي شود باشگاه‌هاي زنيت روسيه، يوونتوس و فيورنتينا ايتاليا نيز علاقمند جذب اين مهاجم هستند.

منبع

۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: "جوزپه روسي" مهاجم فعلي باشگاه ويارئال اسپانيا اظهارداشت هنوز تيم فوتبال منچستريونايتد را عاشقانه دوست دارد و از لحظه لحظه ديدار شب گذشته در چارچوب رقابتهاي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا لذت برده است.

به گزارش یوفا: روسي بعد از ترک اولدترافورد براي يافتن تيمي که بتواند در ترکيب اصلي آن بازي کند، درخشش فوق العاده اي در باشگاه ويارئال اسپانيا داشت و حتي به تيم ملي فوتبال ايتاليا نيز دعوت شد.

سر "آلکس فرگوسن" سرمربي "شياطين سرخ" بعد از مسابقه در جمع خبرنگاران اظهارداشت در قرارداد انتقال روسي به ويارئال، تبصره اي براي بازگشت او به اولدترافورد گنجانده شده است.

ديدار دو تيم در گروه پنجم رقابتهاي جاري جام قهرمانان با تساوي بدون گل خاتمه يافت اما هر دو تيم به مرحله حذفي صعود کردند.

روسي اظهارداشت: واقعا از اين بازي لذت بردم، مسابقه سختي بود چون در مقابل يک تيم واقعا قدرتمند قرار داشتيم اما نتيجه خوبي بدست آمد، بهر حال براي من اهميت بسيار زيادي داشت، من سه فصل فوق العاده را در يونايتد سپري کردم.

مهاجم ويارئال ادامه داد: هنوز بازي هاي منچستر را پيگيري مي کنم، هنگام ترک اولدترافورد دوستان و هم تيمي هاي بسيار خوبي داشتم.

وي درحاليکه اصرار داشت علاقمندي و تعهد خود به تيم فعلي اش را نشان دهد در مورد بازگشت به انگليس گفت: با وجود خستگي و حضور در جام قهرمانان، وضعيت خوبي در لاليگا (ليگ اسپانيا) داريم، من از زندگي و فوتبال در اسپانيا لذت مي برم و تلاش مي کنم نتايج بهتري در ليگ کسب کنم.

اگر روزي برسد که آلکس فرگوسن بخواهد جانشيني براي "کارلوس ته وس" پيدا کند، قطعا نام روسي در ليست او خواهد بود.

۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
در حاليکه باشگاههاي اروپايي منتظر حراجي ماه ژانويه هستد تا بازيکنان مورد نظر خود را به قيمت مناسب خريداري کنند، مالکان متمول باشگاه منچسترسيتي انگليس مايلند که هرچه زودتر ستاره ها را ولو با قيمت هاي نجومي شکار کنند.

به گزارش یوفا: شنيده ها حاکي از پيشنهاد 130 ميليون يورويي تيم منچسترسيتي براي خريد "جيانلوئيجي بوفون" دروازه بان تيم يوونتوس و "کاکا" مهاجم برزيلي تيم آ.ث ميلان است و با چنين مبلغ هنگفتي هيچ بعيد نيست که هر دو بازيکن در ماه ژانويه از ليگ ايتاليا خداحافظي کنند.

بعد از خريداري باشگاه منچسترسيتي توسط "شيخ منصور بن زايد النهيان"، انتقال بوفون به ايسلند نقل محافل خبري شد.

اين روزنامه مدعي است که باشگاه منچستر مبلغ گزافي را براي هر دو بازيکن کنار گذاشته تا بتواند دو باشگاه ايتاليايي را متقاعد به چشم پوشي از ستاره هايشان کند.

پيشنهاد 65 ميليون يورو براي بوفون و همين مبلغ براي کاکا ظاهرا هر دو باشگاه را مي تواند وسوسه کند.

منچسترسيتي با وجود مالکان جديدش مي خواهد تيم رويايي تشکيل دهد که هدف آن، قهرماني در ليگ برتر انگليس و قهرماني در چمپيونز ليگ (جام قهرمانان باشگاههاي اروپا) در بلندمدت است.

۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فرناندو تورس با آسيب‌ديدگي در ديدار چهارشنبه شب ليورپول برابر المپيك مارسي با خطر از دست دادن بازي‌هاي زيادي از فصل روبروست.

به گزارش یوفا: دوري اين مهاجم اسپانيايي از تركيب قرمزها در نهايت مي‌تواند به بهاي از دست رفتن قهرماني براي ليورپولي‌ها تمام شود.

تورس با آسيب‌ديدگي در بازي برابر المپيك مارسي با خطر غيبت چند هفته‌اي از فوتبال روبروست.

آسيب‌ديدگي تورس كه از ناحيه‌ي ران پاست اتفاق جديدي نيست. اين بازيكن گلزن تاكنون چند بار در رقابت‌هاي فصل جاري به همين دليل از فوتبال دور بوده است.

او از زمان انجام بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 ميان تيم‌هاي بلژيك و اسپانيا كه در آن بازي ناچار به ترك زمين شد تاكنون با اين آسيب‌ديدگي دست به گريبان است.

تورس هفته‌ي پيش بود كه توانست پس از چند هفته غيبت بار ديگر براي قرمزها به ميدان برود.

اكنون به نظر مي‌رسد بازگشت او بسيار زودهنگام بوده است. همگان منتظر معاينه‌هاي دقيق تيم پزشكي ليورپول هستند.

بر اساس نخستين گزارش‌ها تورس بايد بار ديگر چند هفته‌اي را دور از فوتبال سپري كند. اين خبر در حالي اعلام مي‌شود كه بازي‌هاي حساس ليورپول در ليگ برتر آن هم در دوران فشرده‌ي برگزاري اين بازي‌ها در آغاز سال جاري ميلادي در پيش است.

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هترين بازيكن و بهترين بازيكن جوان سال 2008 آسيا به دعوت چلسي براي يك ماه، تمرين به اين باشگاه خواهند رفت.

به گزارش یوفا: اين تمرينات يك ماهه بخشي از قرارداد AFC و چلسي است كه براي توسعه فوتبال در آسيا تنظيم شده است. باشگاه انگليسي مسئوليت يكي از اسپانسرهاي برنامه ويژن آسيا را بر عهده گرفته است.

سايمون گرينبرگ، مدير ارتباطات چلسي در اين باره گفت: با وجود درخواست هاي زيادي كه از سراسر جهان براي تمرينات مشترك وجود دارد، با خوشحالي ميزبان سرور جپاروف و احمد خليل خواهيم بود.

در مراسم سه شنبه شب بهترين هاي سال 2008 آسيا احمد خليل و جپاروف، 2 بازيكن برتر سال آسيا شناخته شدند.

۸ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۲۳۲ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۸۴ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۴۱۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۳۴ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۰۱ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۱۲ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۰۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!