به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
نام کاربری: Shadow.Assassin
نام تیم: منچستر سیتی
پیام: ۸۸۷
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- نیمار
- ریوالدو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین جون
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
کل بازی همینطوریه!!!

یادت نیس کدوم مرحله بود؟
چه جادوهایی داشت؟
اگه یادت نیس از سایتهای زیر کمک بگیر.
ign.com
gamespot.com
میری به قسمت walkthrough این بازی.
همه چیز رو توضیح داده.
فقط باید اون قسمتی که گیر کردی رو از تو سایت پیدا کنی.

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
جادویی به اون صورت وجود نداره بهتر از این دیگه نمیتونم توصیفش کنم.

البته الان دیگه از رو سیستم پاکش کردم و فرصت بازی هم ندارم وگرنه از صفحه فیلم یا عکس میگرفتم و میفرستادم رو سایت.

فقط چون تا حالا پیش نیومده بود که تو یه بازی مرحله ای اینجوری به بن بست بخورم میخواستم بدونم راهش چیه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
ببخشید ... من خیلی کم به اینجا سر میزنم اینه که به بحث ادامه ندادم.

نقل قول
آقا امير شما كه بازي كردين، آخر دومي چطور تموم شد؟

والا من داستان داشتم با این پرنس 2
یادمه اون تابستونی که جام جهانی 2006 برگزار شد من این بازی رو شروع کردم و تابستون بعدش این بازی رو تموم کردم یعنی 1 سال طول کشید تا بازی رو تموم کنم
یادمه یه جایی وسط بازی گیر کرده بودم که نمیدونستم باید چیکار کنم. تا جایی که یادمه یه در بزرگ بود و 2 تا میله بزرگ جلوی در بود که باید بازش میکردی. 2 تا ساعت شنی بزرگ هم بود. مطمئن بودم که باید اونجا یه کاری بکنم ولی چیزی پیدا نمیکردم. حتی از نقشه هم میشد فهمید که راه از اونجاست ولی من چیزی پیدا نمیکردم. چندین ماه کل نقشه رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نشد. آخرش هم یادم نمیاد که چطوری اونجا رو رد کردم

در مورد آخر بازی هم باید بگم چون 6-7 سال گذشته چیز زیادی یادم نمیاد
ولی تا جایی که یادمه در طول بازی 2 نفر بودن که بدجوری رو اعصاب بودن. یکیش یه دختره بود که میخواست شاهزاده رو بکشه و یکیش هم یه دیو سیاه بود که بعضی جاهای بازی پیداش میشد و فقط باید از دستش در میرفتی، اگه به شاهزاده میرسید درجا شاهزاده رو میگرفت و میذاشت تو دهنش و قورت میداد، یه آروغ هم میزد
یه جاهای مخفی هم در طول بازی بود که میرفتی یه آب مخصوصی میخوردی (یا یه همچین چیزی) و جونت زیاد میشد. هر وقت هم که این کار رو میکردی یه نشانی رو سینه شاهزاده بود که یه برقی میزد (تا جایی که یادمه)

اونجورد که یادم میاد آخر بازی شاهزاده با اون دختره جنگید و شکستش داد ولی نمیدونم چی به هم گفتن که دختره متنبه شد و شاهزاده اون رو نکشت و دوست شدن (یا یه همچین چیزی ) بعدش یهو یکی از صخره ها ترک برداشت و اون دیو از تو صخره اومد بیرون یکی از دستاشو دراز کرد و اون نشان رو از سینه شاهزاده کند و با خودش برد

نقل قول
پرنس 2 بازی معمایی قوی و جنگاوری قوی
این بازی دو تا انتها داره.
بستگی داره که شمشیر آب رو به دست بیاری یا نه

میشه هر 2 تا پایانش رو بگید ببینم من به کدوم پایان رسیدم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
! д Ľ نوشته:

به طور اتفاقی اومدم اینجا دیدم در مورد پرنس 5 حرف میزدین! مدت ها پیش که من این بازی رو انجام میدادم به یه جایی که رسیدم دیگه انگار راهی برای ادامه ی بازی وجود نداشت!!!

20 ، 30 مرحله بعد از اینکه شمشیر داداشو به دست میاره (البته دقیق یادم نیست) وارد یه محوطه ی کوچیک میشه که باید همه رو بکشه و بره لب ایوان بالا هم بقیه رو بکشه اما بعدش که همه مردن نمیدونم باید چیکار کرد!!!

احتمالا کرک بازیت مشکل داره. اگه اونجایی باشه که من تو ذهنمه باید بگم من هم دقیقا همینجا گیر کرده بودم و مشکل از کرک بازی بود.
یه جایی بود که میرفتی تو یه تالار بزرگ و تاریک و باید همه رو میکشتی و میرفتی رو ایوان بالا. در ورودی بسته میشد و در انتهای ایوان بالا هم باز نمیشد.
مشکل این بود که بازی رو بد کرک کرده بودن و همونطوری هم بازی رو توزیع کرده بودن. بعدش کرک سالم بازی اومد و من هم کرک رو کپی کردم و مشکل حل شد. با کرک سالم اون در انتهای ایوان بالا باز میشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: prince_leo88
پیام: ۷,۶۰۱
عضویت از: ۱۵ دی ۱۳۸۸
از: آتلانتیس
طرفدار:
- لیونل مسی، کارلس پویول
- مارادونا، کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- جواد نکونام
- گواردیولا، آرسن ونگر
- غلام پیروانی، افشین امپراطور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من اولش پرنس 2 رو بازی كردم.
چیز زیادی هم از داستانش نمی دونستم و وسطاش گیر كردم.
پاكش كردم.
تابستون رسید و من كه تا به حال همه بازیهایی كه بازی كرده بودم رو به آخرش رسیده بودم، تصمیم گرفتم كه این بازی رو هم تموم كنم.
ولی قبلش تصمیم گرفتم پرنس 1 رو تموم كنم.
فكر كنم 1 یا 2 روزه تموم شد.
پرنس 1 معمایی بود. مخصوصا یه جایی بود كه باید با آزمون و خطا عمل كنی. فكر كنم 5 یا 6 ساعت همونجا گیر كرده بودم.
خلاصه این بازی تموم شد.
موضوع دستم اومده بود كه پرنس چه كار اشتباهی كرده و حالا تو پرنس 2 می خواد اشتباهشو جبران كنه.

پرنس 2 رو شروع كردم.
(تو پرنس 1 از موسیقی ایرانی هندی استفاده كرده بود ولی پرنس 2 از موسیقی راك استفاده كرده بود و هیجان بازی رو زیاد می كرد)
حركات هجومی پرنس هم متنوع بود.

توضیح كلی:

اول پرنس رو یه كشتیه كه یه كشتی بهشون حمله می كنه و بعد كلی جنگ میرسه به رئیس اون كشتی كه اسمش «شادی» ه. وقتی شادی می بینه كه نمی تونه پرنس رو بكشه، میندازتش تو دریا تا پرنس بتونه «امپرس» رو ببینه. بعد كلی ماجرا
خلاصه پرنس میرسه جایی و می بینه كه شادی داره امپرس رو میندازه پایین و به همین خاطر باهاش جنگ می كنه و در نهایت شادی رو میكشه كه آخرش شادی میگه « احمق تو اشتباه كردی» و می تركه.

( پرنس اولین بار اینجا یه نفر كه كاملا باند پیچی شده رو می بینه كه داشت از بالای اونجا عبور می كرد-اون یارو هم هیچ كاری بهش نداره)

در اثر اون انفجار ساختمون می لرزه و در همین حین پرنس امپرس رو نجات میده. بعد كلی ماجرا پرنس میرسه به یه حال بزرگ كه 4 تا در داره.

در سمت چپ پایین كه با یه تاكتیك خاص میشه رفت اونجا. آخرش جایی كه جونت اضافه میشه. یعنی مرحله سریه.

در سمت چپ بالا، وارد مرحله آتش میشه و یكی از كلید های همون دری هست كه آقا امیر گفت.

در سمت راست بالا، وارد مرحله آب میشه و اون یكی كلید همون در رو اینجا باز می كنی.

در روبرویی هم به در بزرگ بسته ختم میشه و همین جا امپرس داره كار می كنه و هر بار كه مرحله ها رو میری جلو یه شمشیر جدید میده كه قابلیت هایی داره.
(در حقیقت آخرش معلوم میشه كه امپرس پرنس رو به مراحل میفرسته تا بمیره، ولی پرنس نمی میره )

*ما بین مرحله ها یه غول سیاه رنگ هست كه ازش مار خارج میشه و اسمش تو بازی داهاكا هست كه همون ضحاك ماردوش خودمونه.
ضحاك نمی تونه از آب عبور كنه و باید جایی بری كه آبشار آب هست وگرنه هیچی جلودارش نیس.

*ما بین مرحله ها جایی هست كه پرنس می تونه بین گذشته و حال جابجا بشه. وقتی كه به حال میای، ضحاك پیداش میشه. ولی تو گذشته خبری ازش نیست.

ادامه داستان:
پرنس به در بزرگی كه با دوتا كلید بازش كرده بر می گرده تا اشتباه گذشتش رو جبران كنه و به امپرس میگه كه بیا فرار كنیم اما امپرس یهو باهاش وارد جنگ میشه و در نهایت پرنس امپرس رو می كشه.
پرنس فكر می كنه كه همه چیز تمومه و داره از جزیره خارج میشه و به خودش میگه كه همه چی تموم شد كه ناگهان ضحاك میاد و در كنار دریا می گیرتش و میندازتش داخل جزیره و در همین حال بیشتر جون پرنس میره و شمشیراشم میشكنن. (اگه بازی كركش درس نباشه اینجا ضحاك نمی یاد و بازی همینجا گیر می كنه)

خلاصه از دست ضحاك فرار می كنه و میرسه به یه مقبره كه در مورد شن ها زمان به زبان میخی فارسی نوشته شده. می فهمه كه یه فرصت دوباره داره و باید ماسك رو پیدا كنه. اینجا باید سه بار از سه مسیر مختلف از دست ضحاك فرار كنی تا بتونی از مقبره فرار كنی.

بعد كلی ماجرا ماسك رو پیدا می كنه و میزنه به صورتش. دقیقا عین همون یارویی كه اول دیده بود میشه. كل بدنش باند پیچی میشه. در این حال جون پرنس تا یك هشتم پایینی كل جونش پایین میاد ولی شنهای زمانش به خودی خود پر میشن. اونایی كه بازی كردن میدونن من چی میگم.

همینطور كه پرنس داره تو حال با حالت باند پیچی شده پیش میره، خودش كه پرنس ه هم تو زمان گذشته داره مراحل رو پیش میره.
باید از خود گذشتش جلو بزنه.
* دفعه قبل پرنس گذشته و حال یه جا میرسن به حال بزرگ و پرنس گذشته با یه حركت آكروباتیك باعث میشه كه ضحاك پرنس حال رو بخوره.

اما این دفعه دوم، پرنس كه میدونه باید چیكار كنه، باعث میشه كه پرنس گذشته رو ضحاك بگیره.
وقتی این اتفاق میوفته، باندهای پرنس میریزه و ماسكش هم میسوزه و پرنس قیافش مثل سابق میشه و فرصت دوباره داره تا بره پیش امپرس. (دفعه قبل كشتش).

* توی مرحله ها 9 تا جای سری و مخفی هست كه اگه پیدا كنی، جون پرنس دو برابر میشه. اگه این 9 تارو داشته باشی، شمشیر آب رو پیدا میكنه. اگر 9 تا رو نداشته باشی، شمشیر آب نداری. این باعث میشه كه دو تا پایان داشته باشیم.

پرنس كه میرسه به امپرس و میدونه كه امپرس میخواد باهاش جنگ كنه، سریع میره به طرف شمشیرهاش و پرتشون میكنه و بهش میگه كه جنگ نكنیم و بهش میگه كه نمی خواد اونو بكشه. ولی امپرس قبول نمی كنه.

* موضوع اینه كه اگه امپرس پرنس رو تو زمان خودش (گذشته) بكشه، نجات پیدا می كنه و اگه پرنس امپرس رو تو زمان خودش (حال) بكشه، نجات پیدا می كنه. این موضوع رو پرنس تو مقبره سنگی می خونه و می فهمه. امپرس هم می دونسته.

پایان اول: بدون شمشیر آب
پرنس امپرس رو شكست میده. بعدش ضحاك امپرس رو می كشه و حلقه پرنس كه تو سینش هست رو نابود می كنه ولی با پرنس كاری نداره. باز ی تموم میشه.

پایان دوم: با شمشیر آب
پرنس و امپرس دارن بحث می كنن كه پرنس میگه من نمی خوام تو رو بكشم كه ضحاك می پره تو میدان و امپرس رو می گیره تا بكشه و پرنس می پره تا ضحاك رو بزنه و اینبار شمشیرش عمل می كنه. چرا عمل می كنه چون از شمشیر آب میریزه بیرون. آب مثل شمشیر می مونه واسه ضحاك.

سخت ترین قسمت كار همینجاس. یه روز طول كشید تا راه كشتن ضحاك رو یاد بگیرم.
پرنس و امپرس با كمك هم ضحاك رو میكشن( ضحاك میوفته تو دریا و منفجر میشه) و با هم برمی گردن به بابیلون یا همون بابل خودمون یا همون ایران.
البته تو راه هستن.

پرنس 3 ادامه این بازیه كه بهتر از پرنس 2 نبود.

... And everyone lived happily ...
...............ever after.............
۲۶ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
فکر کنم من به پایان اول رسیدم
ولی یادم نمیاد امپرس کشته بشه، من فکر میکردم زنده مونده
اینکه مرگ اون دیو سیاه رو ندیدم هنوز هم تو دلم مونده لامصب بدجوری رو اعصابم بود
شیطونه میگه بازی رو از اول بازی کنما

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مشکل این بود که بازی رو بد کرک کرده بودن و همونطوری هم بازی رو توزیع کرده بودن. بعدش کرک سالم بازی اومد و من هم کرک رو کپی کردم و مشکل حل شد. با کرک سالم اون در انتهای ایوان بالا باز میشه.

مرسی. میدونستم ممکنه ایراد از خود بازی باشه چون واقعا هیچ راهی وجود نداشت! شاید بیشتر از 100 بار اون قسمت رو امتحان کردم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گرید 2 رو امروز بالاخره موفق شدن بازی کنم.

در وصفش بگم که این بازی اول گرافیک بود، بعدش دست و پا در آورد.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۹ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: BCPOOYA
پیام: ۶۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: Shiraz
طرفدار:
- Lioonel Messi
- Maradona
- Perspolis
- faghat iran
- Mahdavikia-ghochan negad-
- tito va martinoo
- ali daie
گروه:
- کاربران عضو
بازی توپیه بدکس نیس مشکل اصلی گیم پلی هس و صداگذاری

♠ Love is just a joke ♠

مداله شجاعت منه هاااا
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Shadow.Assassin
نام تیم: منچستر سیتی
پیام: ۸۸۷
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- نیمار
- ریوالدو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین جون
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
god of war 4 رو امروز تموم كردم.

خيلي جذاب بود ولي به پای قبليا نمي رسيد.

واقعا معماهاش سخت شده بودن، مخصوصا اينكه قدرت خراب كردن و بهبود دادن به اجسام داشتي و اين گاهي اوقات اوضاع رو پيچيده مي كرد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۹۲ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۱۴۵ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۲۴۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۹۹۸ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۵ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۲۴ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۱۹ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۹۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۲۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۳۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۲ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!