به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

آیا مقصد بعدی اوبامیانگ رئال مادرید است؟
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم اهل گابن تیم بروسیا دورتموند شب گذشته در ورزشگاه سن سیرو حضور داشت و شاهد پیروزی رئال مادرید مقابل رقیب همشهری در ضربات پنالتی بود.

این بازیکن 26 ساله که قبلاً به طور واضح از رؤیای خود برای پوشیدن پیراهن سفید لوس بلانکوس صحبت کرده است، در صدر لیست خرید رئال مادرید قرار دارد و حضور او در ورزشگاه سن سیرو برای تماشای فینال لیگ قهرمانان اروپا آتش شایعات را شعله ور تر کرده است و اکنون با توجه به اتفاقات روز های اخیر، انتقال او به سانتیاگو برنابئو محتمل به نظر می رسد.

'اوبامیانگ باشگاه خود را تغییر می دهد'

و گمانه زنی ها در مورد آینده این مهاجم زمانی افزایش یافت که سرمربی تیم ملی گابن، ژرژ کوستا دلیل عدم دعوت از او را درخواست بازیکن برای تغییر باشگاه خود اعلام کرد:

"اوبامیانگ از من خواست تا دعوت نشود چرا که در حال تغییر باشگاه است."

مهاجم سابق تیم سن اتین، که مورد توجه سایر باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله منچستر یونایتد نیز قرار گرفته است، به پدربزرگ خود قول داده است که روزی با پیراهن رئال مادرید به میدان برود. وی که در این فصل 39 گل با پیراهن دورتموند به ثمر رسانده است اینطور می گوید:

"قبل از اینکه دو سال پیش او از دنیا برود، به او قول دادم که روزی برای رئال مادرید بازی خواهم کرد. پدر بزرگ من اهل آویا بود، نه اهل مادرید. این چیزی است که به او گفتم. می دانم که آسان نیست اما چیزی است که در ذهن خود دارم."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۰ خرداد ۱۳۹۵
19 مرداد، تاریخ برگزاری سوپرکاپ اروپا میان رئال مادرید و سویا
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

با قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی تیم سویا، دیگر نماینده فوتبال اسپانیا در لیگ اروپا، بار دیگر شاهد یک سوپرکاپ تمام اسپانیایی خواهیم بود. تاریخ برگزاری این مسابقه 9 آگوست 2016 (19 مرداد) خواهد بود.

۱۰ خرداد ۱۳۹۵
بارسلونا و 5 بازیکن برای جانشینی دنی آلوز
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

احتمال خروج دنی آلوز از بارسلونا روز به روز افزایش می یابد.

روز گذشته اخبار تازه تری از جزئیات انتقال احتمالی دنی آلوز به یوونتوس منتشر شد. با در نظر گرفتن همه اینا و خروج دنی آلوز از بارسلونا، باشگاه چاره ای ندارند که به فکر جانشین برای آلوز باشند.

بارسلونا در پست دفاع راست تنها الیکس ویدال را دارد چرا که دیگر مهره های روی نیمکتش که داگلاس و آدریانو باشند نیز به احتمال زیاد در تابستان باشگاه را ترک می کنند. سران بلوگرانا 5 بازیکن برای پست مدافع راست در نظر دارند که پیش بینی می شود یکی از آن ها را با وجود تمام سختی های انتقالشان به نیوکمپ بیاورند.

طبق گزارش رسانه های اسپانیایی و نزدیک به بارسلونا، هیئت مدیره باشگاه طی صحبت هایی که با کادرفنی داشته هکتور بیرین از آرسنال (21 ساله اسپانیایی)، برونو پرز از تورینو (26 ساله برزیلی)، ماریانو از سویا (29 ساله برزیلی)، ژوائو کانسلو از والنسیا (22 ساله پرتغالی) و سرجی آئوریر از پاریسن ژرمن (23 ساله ساحل عاج) را به شدت تحت نظر دارد و انتظار می رود بزودی مذاکرات جهت امضای قرارداد را در دستور کار قرار دهد.

۱۱ خرداد ۱۳۹۵
ادعای موندو؛ هواداران بارسلونا تا 10 روز آینده دو خبر خوب از باشگاه خواهند شنید
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

نشریه کاتالانی نزدیک به بارسلونا از دو اتفاق مهم در این باشگاه طی چند روز آینده خبر می دهد.

به نظر می رسد هواداران بارسلونا باید تا پایان رقابت های کوپا آمریکا و یورو صبر کنند و پس از آن منتظر خرید های تیم شان باشند، اما آن ها می توانند تا 10 روز آینده دو خبر خوب را از باشگاه بشنوند.

موندو دپورتیوو می گوید باشگاه بارسلونا طی چند روز آینده در جلسه ای که با مدیر برنامه های دنیس سوارز خواهد داشت، به دنبال این است که توافقات را نهایی کرده و با هافبک جوان و اسپانیایی اش که در ویارئال به شکل قرضی توپ می زند قرارداد امضا می کند.

این منبع ادامه می دهد، نیمار که اکنون در تعطیلات حضور دارد تا هفته آینده به باشگاه بارسلونا سفر خواهد کرد تا قراردادش را برای چند فصل دیگر با کاتالان ها تمدید کند چرا که باشگاه پیش تر با او در این خصوص به توافقات اولیه دست یافته است.

هر دوی این بازیکنان 22 و 24 ساله پیشنهادات بزرگی از باشگاه های اروپایی دارند که ماندنشاش در نیوکمپ اتفاق بزرگی برای باشگاه بارسلونا خواهد بود.

۱۲ خرداد ۱۳۹۵
آیا دیگو سیمئونه، تیکی تاکا را کشت؟
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پیتر استانتون در مقاله اش تلاش کرده نشان دهد دیگو سیمئونه چگونه بارسلونا و بایرن مونیخ و گواردیولا و تیکی تاکا را به زانو درآورد.

هر تیمی که از سد تیم های پپ گواردیولا گذشته بود در پایان راه قهرمان اروپا هم شده بود. به همین دلیل خیلی از طرفداران آتلتیکو مادرید امیدوار بودند تیم شان فینال 2016 لیگ قهرمانان را فتح کند. شیوه بازی تیم های گواردیولا جوری بود که حریفان را به بند می کشید و اجازه حرکت به آنها نمی داد. ویژگی تیم های پپ جوری بود که بازیکنان حریف سایه بازیکنان پپ را دنبال می کردند. آنها مذبوحانه دنبال بازیکنان پپ می دویدند و تقلا می کردند و سرانجام توپ را درون دروازه شان می دیدند. پیشترها آنهایی که برابر مردان گواردیولا مقاومت کرده و سربلند شده بودند قهرمانی را جشن گرفته بودند: اینتر ژوزه مورینیو، چلسی روبرتو دی متئو، رئال مادرید کارلو آنچلوتی و بارسلونای لوییز انریکه.

این بار آتلتیکو مادرید قهرمان نهایی نشد ولی هم از سد بارسا که میراث پپ بود گذشت و هم بایرن مونیخ به رهبری پپ را به زانو در آورد. آنها در یک چهارم نهایی تیمی را پشت سر گذاشتند که لیونل مسی و آندره س اینیستا را در اختیار داشت و سپس بایرن را در نیمه نهایی مقهور خود کردند. کارلو آنچلوتی پس از آن پیروزی گفت "... بازیکنان آتلتیکو به مربی شان اعتماد دارند و اعتقاد. سیمئونه تیمی برپا کرده که هم در وجه تاکتیکی با هم پیوند دارند و هم در وجه عاطفی و احساسی. بازیکنان آتلتیکو می دانستند چه باید انجام دهند و از آن مهم تر به ماموریت شان اعتقاد داشتند. آنها هم برای باشگاه بازی می کردند، هم برای هم تیمی های شان و هم طرفداران. سیمئونه یک رهبر بزرگ است. حالا همه می دانند او چگونه باشگاه و بازیکنان و طرفداران آتلتیکو را کنار خود قرار داد و ارتقا بخشید."

گواردیولا در سال 2008 رهبری بارسا را دردست گرفت. همان سالی که تیم ملی اسپانیا پس از سال ها قهرمان شد و یورو 2008 را فتح کرد. کمی بعدتر تیم ملی اسپانیا با تکیه به استخوان بندی بارسلونا جام جهانی 2010 را فتح کرد. زمانی که بارسا و پپ در اوج بودند. هم قهرمان لیگ شده بودند و هم قهرمان اروپا. اسپانیا دو سال بعد در همان قاب یورو 2012 را فتح کرد. آن زمان شیوه بازی بارسا شیوه ای که همه حریفان را به زانو درمی آورد قلمداد می شد: چرخاندن توپ توسط بازیکنان یادآور بازی های بسکتبال و خلق فضا. آن شیوه توتال فوتبالی بود با ابعاد جدید. آن شیوه تضمین کننده موفقیت به شمار می رفت، حداقل برای دوره ای. تدریجا نتایج علیه بارسا و تیم ملی اسپانیا شدند، ولی حقیقت این بود تا زمانی که پپ در نیوکمپ بود آنها معمولا بازی هایی را که باید می بردند، بردند. ژوزه مورینیو با اینتر و روبرتو دی متئو با چلسی برابر بارسا قدعلم کردند و هرچند پیروز شدند ولی روندی را شکل ندادند. زمان سپری شد و سیمئونه با آتلتیکو مادرید وارد شد. او بود که "سرم ضد تیکی تیکا" را ساخت و روانه بازار کرد.

آتلتیکوی سیمئونه در فصل 14-2013 شش بار برابر بارسا به رهبری تاتا مارتینو که هنوز بازیکنان پپ را در اختیار داشت و روش او را دنبال می کرد قرار گرفت و یک بار هم شکست نخورد. آنها در آن فصل در لیگ قهرمانان هم بارسا را حذف کردند و اجازه ندادند کاتالان ها راهی فینال بشوند.

بارسا در برهه ای که آتلتیکو دوران انتقال را سپری می کرد انتقام سختی گرفت و هفت بار آنها را شکست داد. همان زمانی که فلیپه لوییز، دیگو ک,ستا و کورتوا رفته و تازه واردهایی مثل آنتوان گریزمان جانیفتاده بودند. سرانجام فصل 16-2015 فرا رسید و آتلتیکو بهتر از همیشه ظاهر شد، باصلابت تر از همیشه.

ضدحمله های آتلتیکو در این فصل مرگبارتر از هر تیم ضدحمله ای شد. آنها در لیگ می توانستند گل بزنند و از آن مهم تر گل نخورند و بهترین دفاع لیگ را شکل دادند. آنها در لیگ قهرمانان جان سختانه بازی کردند، جانانه به دفاع پرداختند و در انتظار فرصت مناسبی برای زدن نیش، انتظار کشیدند. آنتوان گریزمان نقش کلیدی در زدن نیش بازی کرد. در حالی که پپ در بایرن نیاز به گوش چپ پایی در جناح راست از نوع لیونل مسی یا آرین روبن داشت، سیمئونه به حمله از وسط زمین روی آورد. به زدن ضربه از قلب دفاع. گریزمان فرانسوی در این فصل بهترین بازی های عمرش را انجام داد و همین حالا هم خیلی ها اعتقاد دارند کمی بعدتر در صف بهترین ها قرار خواهد گرفت. گریزمان در کنار سیمئونه بالا رفت و بالا. اوج گرفت و اوج. او در مصاحبه ای با نشریه آس گفته بود "...سیمئونه از من می خواست بهتر شوم و بهتر، بیشتر کار کنم و بیشتر. طی تمرینات نگاهم می کرد تا اطمینان پیدا کند تلاش هایم صد در صدی است. او مرا بازیکن بهتری کرد. او از من یک بازیکن برنده ساخت."

این که هم گریزمان جوان و تازه وارد در آتلتیکو اوج گرفت و هم فرناندو تورس کهنه کار و نزول کرده نشان می داد سیمئونه چه جادویی در کار کردن با شاگردانش دارد. در سوی دیگر گواردیولا در مونیخ قرار داشت. پپ هرگز نتوانست قلب طرفداران بایرن را فتح کند. او به دل مونیخی ها چنگ نزد و رفتنش دل کمتر کسی را در آلیانتس آرنا شکست. او در آخرین بازی بایرن بود که کمی احساساتی شد و اشک ریخت. می توان بایرن سه فصل اخیر را بدون گواردیولا به یاد آورد، ولی نمی توان آتلتیکو را بدون سیمئونه تعریف کرد. در چهره بازیکنان آتلتیکو، سیمئونه را می بینیم و در دویدن ها و ضربه زدن های شان او را پیدا می کنیم.

سیمئونه بود که شکاف ها و ضعف های تیکی تاکا را شناخت و به صورت ماهرانه ای تیکی تاکا را به زانو درآورد. ایجاد تمرکز و شلوغی هوشمندانه در وسط میدان و تصاحب توپ و نفوذ از همان وسط به مدد سرعت گریزمان و هوش تورس توانست بایرن به رهبری گواردیولا را به زانو درآورد. مردان آتلتیکو در نبردهای هوایی هر دو محوطه جریمه پیروز میدان بودند. دیگو گودین و خیمنز در قلب دفاع صلابت غریبی داشتند و گابی و کوکه جلوتر از آنها جانانه دفاع می کردند. همان هایی که در عین حال می توانستند با تصاحب توپ حمله ها را هم تدارک ببینند.

این که بارسلونا و بایرن مونیخ برابر آتلتیکو طی چهار دیدار در لیگ قهرمانان 70 درصد اوقات توپ را در اختیار داشتند ولی با این وصف مغلوب شدند نمایانگر کند شدن چاقوی همیشگی برابر سیمئونه بود. آتلتیکو نشان داد "آمار پاس های کامل" پیروزی را به ارمغان نخواهد آورد. سیمئونه مردانش را به جنگ سلاطین تصاحب و گردش توپ فرستاد و پیروز شد. سیمئونه همان کسی بود که در این فصل تیکی تاکا را کشت، بله کشت.

۱۳ خرداد ۱۳۹۵
پله: نیمار کیفیت مسی و رونالدو را ندارد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پله، لیونل مسی را بهترین بازیکن جهان می داند.

به گزارش fourfourtwo در حالی که از نیمار به عنوان جانشین لیونل مسی در بارسلونا نام برده می شود، پله اسطوره فوتبال برزیل معتقد است نیمار فاقد کیفیت بازیکنانی مانند مسی و رونالدو است.

نیمار 24 ساله موفق شد در فصلی که گذشت 31 گل برای بارسلونا به ثمر برساند و همراه با این تیم به دوگانه داخلی اسپانیا دست پیدا کند.

پله در خصوص نیمار گفت:

"من نیمار را از زمانی که سن و سال بسیار کمی داشت می شناسم. مربیان او به من می گفتند که او بسیار بازیکن خوبی است. اما به نظر من او کیفیت مسی و رونالدو را ندارد. اگر از من در خصوص بهترین بازیکن سوال کنید خواهم گفت مسی. رونالدو نیز سبک فوتبال متفاوتی دارد ولی از نظر من مسی بهترین است."

همچنین پله در خصوص سبک بازی نیمار گفت:

"هر کس دارای یک نوع سبک فوتبال است. همانند نیمار. و زیکو و روماریو در گذشته. شما باید برای همه احترام قائل بشوید."

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
پیکه: خواستار پیوستن نولیتو به بارسلونا هستم؛ از جدایی بارترا ناراحتم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع ملی پوش بارسلونا علاقه مند به انتقال مهاجم 30 ساله سلتاویگو به جمع کاتالان هاست.

جرارد پیکه، مدافع میانی باشگاه بارسلونا که هم اکنون در اردوی تیم ملی اسپانیا حضور دارد در مورد نولیتو و بارترا صحبت کرده است.

به نقل از موندو دپورتیوو، پیکه در گفتگو با اوندا سرو در خصوص انتقال نولیتو، مهاجم 30 ساله سلتاویگو به بارسلونا و جدا شدن مارک بارترا اذعان داشت:

"نولیتو را دوست دارم و از پیوستنش به بارسلونا استقبال می کنم. او بازیکن بزرگی است و در بازار نقل و انتقالات قیمت مقرون به صرفه ای دارد. با اینکه نباید به صحبت درباره این مسائل بپردازم اما انتقالش به بارسا را امری فوق العاده توصیف می کنم."

"از جدایی بارترا ناراحت هستم. او به مانند دوران جوانی من است و قطعا برای نشان دادن توانایی های خود زمان می خواهد. بورسیا دورتموند بازیکن خوبی گرفته است و من برای بارترا آرزوی بهترین ها دارم."

۲۰ خرداد ۱۳۹۵
بررسی‌ لیست خرید زیدان؛ پوگبا، لواندوفسکی و دیگران
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

زین الدین لیست خود را به باشگاه داده است و سعی‌ دارد برای کاسیمرو و مارسلو بازیکنان جانشین داشته باشد. حالا روزنامه AS به بررسی لیست زیدان پرداخته است.

یک مدافع چپ

زیدان حداقل دو بازیکن در هر پست می‌‌خواهد. برای مارسلو هیچ جانشینی نیست. زیدان از دنیلو، کارواخال و ناچو هم در آن پست استفاده کرده است اما می‌‌خواهد یک مدافع چپ تخصصی داشته باشد. اسم این بازیکن داوید آلابا است. با اینکه خریدش دشوار است اما با پیشنهاد بالا امکان خریدش وجود دارد. با 80 میلیون او رئالی خواهد شد.

پدر آلابا هفته پیش با AS صحبت کرد و از علاقه رئال مادرید ابراز خوشحالی‌ کرد. زیدان همچنین می‌‌خواهد بازیکنان چند پسته بیشتری داشته باشد. آلابا می‌‌تواند در پست‌های دیگر در مرکز زمین هم حضور داشته باشد.

اگر آلابا نشد، گزینه بعدی ریکاردو رودریگز است. بازیکن 23 ساله وولفسبورگ که خودش عاشق رئال مادرید است. این بازیکن سوئیسی که پدری گالیشیایی دارد ثابت کرده است که می‌‌خواهد به باشگاه بزرگتری برود. پدرش گفته است:

"پسرم می‌‌خواهد به باشگاه بزرگی‌ برود و اسپانیا هم گزینه خوبی‌ است. به رئال مادرید برود خوشحال خواهد شد."

یک هافبک

زیدان 2 سال است که وسواس یک بازیکن را دارد؛ پوگبا. بازیکن 23 ساله یوونتوس شایعات بی‌ پایانی در مورد رفتنش دور و ور خود می‌‌بیند. زیدان از زمان آنچلوتی دوست داشت پوگبا را به اسپانیا بیاورد. او همچنین از طریق تلفن با پوگبا صحبت کرده است. مشکل یوونتوس و رقم 100 میلیونی است. هفته بعد رئال مادرید یک جلسه مهم با یوونتوس دارد. نام‌های زیادی برای ورود به معامله وجود دارد. ایسکو، کواچیچ، موراتا...

پل پوگبا

زیدان یک هافبک دفاعی هم می‌‌خواهد. کاسیمرو این نقش را دارد و به کروس و مودریچ آزادی بیشتری می‌‌دهد. اگر رئال پوگبا را می‌‌خواهد باید رقم نجومی بپردازد. وراتی 22 ساله، کانته 25 ساله با کرامر 25 ساله هم گزینه‌های دیگر هستند.

یک مهاجم

زیدان به بنزما اعتقاد دارد. با این حال اگر محرومیت فیفا به وجود بیاید، رئال مادرید احساس می‌‌کند به یک مهاجم دیگر نیاز دارد. نام این بازیکن لواندوفسکی است. با توجه به متوقف شدن مذاکرات تمدید قرارداد، رئال مادرید احساس می‌‌کند می‌‌تواند وی را بخرد. با این حال لواندوفسکی تنها گزینه نیست.

نام گزینه دیگر اوبامیانگ است. بازیکن 26 ساله دورتمند با 39 گل زده در 49 بازی بار‌ها به رئال مادرید علاقه نشان داده است:

"به پدر بزرگم قول دادم یک روز در رئال مادرید بازی خواهم کرد."

چند روز اخیر وی با باشگاه صحبت کرده است و پیشنهاد دیگر از طرف منچستر یونایتد است.

رئال مادرید همچنین از بازیکنان سابق کاسیا هم نا امید نشده است. بورخا مایورال 19 و ماریانو 22 ساله کاندید‌های دیگری هستند که احتمالا با قرض دادن خسه به لیست تیم راه پیدا می‌‌کنند. هر دو این بازیکنان با تیم تمرین کرده اند و مایورال مقابل لاس پالماس هم بازی کرده است. البته مایورال این فصل زیر سایه ماریانو قرار گرفته است. ماریانو اهل دومینیکن است و آقای گل دسته سوم شده است. وی در 30 بازی 27 گل زده است و باشگاه می‌‌خواهد تا 2021 وی را نگه دارد.

رئال مادرید با 30 میلیون موراتا را هم برمی‌گرداند. با این حال احتمال نبود موراتا بالا است. باشگاه ترجیح می‌‌دهد با رقم خوبی‌ وی را به فروش برساند تا از پول وی برای خرید استفاده کند. آرسنال و پاریسن ژرمن 65 میلیون یورو پیشنهاد داده اند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۵
رونالدو: برای رسیدن به این سطح خیلی تلاش کرده ام؛ در قبال نسل بزرگی از جوانان مسئو...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

فوق ستاره پرتغالی مصاحبه ای با نشریه ایتالیایی انجام داده است.

کریستیانو رونالدو ستاره شماره 7 پرتغال که این روزها خودش را برای یورو 2016 آماده می کند، در مصاحبه ای با نشریه ایتالیایی Undici در مورد موضوعات مختلف از جمله دوران فوتبالش صحبت کرده است.

دوران بازیگری

"آیا من در طول 20 سال گذشته در بین برترین بازیکنان قرار دارم؟ بله ما احتیاج داریم که مثبت فکر کنیم و من فکرمی کنم با عملکردی که داشته ام در این لیست قرار دارم و در 20 سال گذشته بهترین هستم."

تاثیر بر فوتبال

"من فکر می کنم تاثیر داشته ام. نمی توانم به شما بگویم چگونه ولی زمان آن را به خوبی اثبات می کند. وقتی شما نسبت به دیگران سریع می دوی و پرش های بلندی داری، یعنی شما توانستی با استعدادت تاثیر خودت را روی فوتبال بگذاری. من برای رسیدن به بالاترین سطح و جایی که هستم خیلی تلاش کرده ام. هنوز هم با همان نگرش به کارم ادامه می دهم و در هر بازی به تاثیری که بر ورزش و فوتبال خواهم گذاشت، اهمیت می دهم."

تیم ملی پرتغال

"من احساس می کنم نماینده تمام مردم جهان هستم و البته مردم کشور پرتغال که کشورشان را دوست دارند و می خواهند آن را در بالاترین سطح ببینند. بعد از یورو 2004 مسئولیت یک نسل بزرگ به من سپرده شد. می شناسم دختران و پسرانی را که هر روز با دیدن من انگیزه می گیرند و الهام بخش آن ها هستم."

۲۱ خرداد ۱۳۹۵
کاریکاتور روز؛ تقلای مسی برای بدست آوردن "شخصیت رهبری"
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

روز گذشته دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین گفته بود: "مسی بازیکن بسیار خوبی است ولی در عین حال کاریزمای لازم را ندارد.مسی شایستگی رهبری آرژانتین در میدان را ندارد."

عمر مومنی کاریکاتوریست وبسایت گل در جدیدترین اثرش به این موضوع پرداخته است.

۲۱ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۲۹۳ بازدید
۴ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۳,۰۷۳ بازدید
۱۱ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۱۸۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۹۸۸ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۶ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۵ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۴۱ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۶۶ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۰۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۸۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۰ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!