به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تيم هاي مدعي چلسي و آرسنال، مهم ترين ديدار هفته پانزدهم رقابت هاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر انگليس را برگزار خواهند کرد.

به گزارش یوفا: اين بازي درحالي در ورزشگاه استمفوردبريج شهر لندن برگزار خواهد شد که تيم چلسي براي باقي ماندن در صدر جدول رده بندي نياز مبرمي به امتيازات اين ديدار خانگي دارد.

در ديگر ديدارهاي مهم اين هفته، دو تيم همشهري منچسترسيتي و منچستريونايتد به مصاف هم مي روند و ليورپول برابر وست هام قرار مي گيرد.

برنامه هفته پانزدهم ليگ برتر انگليس به شرح زير است :
(نام تيم هاي ميزبان نخست آمده است)
شنبه 9 آذر 87
استون ويلا با فولهام
ويگان با وست برومويچ
استوک سيتي با هال سيتي
ساندرلند با بولتون
ميدلزبورو با نيوکاسل
يکشنبه 10 آذر 87
منچسترسيتي با منچستريونايتد
پورتس موث با بلکبرن
تاتنهام با اورتون
چلسي با آرسنال
ليورپول با وست هام

جدول رده بندي
1- چلسي 33 امتياز
2- ليورپول 33 امتياز
3- منچستريونايتد 25 امتياز
4- استون ويلا 24 امتياز
5- آرسنال 23 امتياز
6- هال سيتي 22 امتياز

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اتحاديه فوتبال انگليس "ديويد نوريس" هافبك تيم ايپسويچ تاون را جريمه مالي كرد.

به گزارش یوفا: نوريس به دليل خوشحالي پس از گل خود در يكي از ديدارهاي تيمش در ليگ دسته يك انگليس كه به شكل دست بند بود، مبلغ پنج هزار پوند از سوي كميته انضباطي اتحاديه فوتبال انگليس جريمه شد.

نوريس خوشحالي پس از گل خود را به خاطر دوست خود "لوك مك كورنيك" انجام داد كه به دليل تصادف اتومبيل و كشته شدن دو پسر بچه راهي زندان شده بود. مك كورنيك در حالي دچار اين سانحه شد كه حين رانندگي از مشروبات الكلي استفاده كرده بود و از جشن عروسي دوست خود نوريس بازمي‌گشت.

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ستاره برزيلي ميلان نسبت به حضور در ليگ فوتبال جزيره ابراز علاقه‌مندي كرد.

به گزارش یوفا: كاكا ستاره ميلان پس از گفت‌وگو با روبينيو و الانو هم تيمي‌هاي خود در تيم ملي برزيل گفت كه بازي در ليگ برتر انگليس طي سال‌هاي آتي براي او فوق‌العاده خواهد بود.

كاكا پيش از ديدار پنج‌شنبه شب ميلان برابر پورتسموث در چارچوب رقابت‌هاي جام يوفا به Sky Sport گفت: ليگ برتر مسابقات بسيار فشرده و بازيكنان و تيم‌هاي بزرگي را به همراه دارد. فكر مي‌كنم ليگ برتر بهترين ليگ جهان است و شايد روزي، نمي‌دانم چه زمان اما، در ليگ برتر توپ بزنم.

كاكا ادامه داد: «من دوستان بسياري دارم كه در آنجا بازي مي‌كنند بنابراين گاهي بازي‌هاي ليگ برتر را تماشا مي‌كنم. با روبينيو و الانو کمي درباره منچستر سيتي صحبت كرده‌ام اما، هيچ چيز مشخص نيست. من بسيار خوشحالم كه آنها قصد به خدمت گرفتن مرا دارند اما، فكر مي‌كنم انجام اين كار بسيار دشوار است.»

قرارداد هافبك 26 ساله ميلان با اين تيم تا سال 2013 است و اگرچه كاكا از بابت دستاوردهايش در سن‌سيرو خوشحال است اما، او مي‌گويد كه ممكن است فوتبال خود را در خارج از ايتاليا ادامه دهد.

كاكا گفت: اگر روزي مجبور به ترك ميلان شوم دليلش اين است كه اهداف من با اهداف اين تيم مشترك نخواهد بود. شايد بعدها زمان جدايي از ميلان برسد. اكنون فكر مي‌كنم كه من و ميلان در جاده مشتركي گام برمي‌داريم در نتيجه ترك اين تيم كار آساني نخواهد بود اما،‌هيچ چيز معلوم نيست.

در همين حال كاكا درباره پيوستن بكام به جمع ميلاني‌ها ابراز خوشحالي كرده و اميدوار است تا مدت زمان قرارداد هافبك انگليسي با روتسونري افزايش يابد.

مرد سال فوتبال جهان در سال 2007 گفت: زماني كه بكام براي ميلان به ميدان برود، متوجه مي‌شود كه ميلان چگونه تيمي است و در آن زمان شايد تمايل داشته باشد كه بيشتر در كنار ما بماند. شايد تا پايان فصل يا شاهد هم تا يك سال ديگر.

كاكا خاطرنشان كرد: من به بکام علاقه دارم و او بازيكن بسيار مفيدي است. او استعدادهاي بسياري از جمله زدن شوت‌هاي زيبا دارد. بازي در كنار او باعث خوشحالي من مي‌شود.

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بازيكن آلماني چلسي گفت:‌ در صدر هستيم و مي‌كوشيم تا تمام اميدهاي آرسنال را براي قهرماني نقش بر آب سازيم.

به گزارش یوفا ميشائيل بالاك اظهار داشت: در بازي روز يكشنبه از هفته پانزدهم ليگ برتر، با آرسنالي‌ها در خانه روبرو مي شويم. براي اين ديدار كاملا آماده هستيم و مي‌خواهيم تا خيالات آنها را براي قهرماني برهم زنيم.

هافبك چلسي افزود: وقتي به جدول نگاه مي كنيم، مي‌بينيم در صدر هستيم؛ اما آرسنال با 10 امتياز اختلاف، در رده پنجم قرار گرفته است. آنها براي اينكه اميد اندك خود را براي قهرماني ليگ برتر حفظ كنند، نياز مبرم دارند كه بازي با ما را ببرند.

وي عنوان كرد: نبايد از خاطر برد كه اكنون قويترين تيم ليگ نيستند و درگير مشكلات عديده اي هستند. بازيكنان چلسي به خوبي متوجه اهميت قهرماني فصل جاري هستند. آنها به خوبي برنامه ريزي كرده و متمركز شده اند.

ديدار چلسي و آرسنال روز يكشنبه (پس فردا) در ورزشگاه استامفوردبريج از هفته پانزدهم انجام مي شود.

۸ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دربي تازه منچستري ها

دو تيم اول و دوم شهر منچستر انگليس فردا شب به ملاقات هم رفته و دربي تازه‌اي را انجام خواهند داد.
منچستر يونايتد كه فصل گذشته به مقام نخست ليگ برتر و ليگ قهرمانان اروپا رسيد، در شرايطي با منچستر ستيي ديدار مي‌كند كه همشهري و رقيب ديرينه در فصل جاري تغيير ماهيت اقتصادي داده و خريدهاي سنگيني داشته، به اين اميد كه به زودي تيم نخست شهر نام گيرد.
مصاف اين دو تيم تحت شرايط رقابتي خاصي انجام خواهد شد. مصافي كه در آن سيتي ميزبان است و تيم تحت رهبري سرآلكس فرگوسن به ميهماني خواهد شتافت.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دروازه بان چلسی: گالاس فقط حرف دلش را زده است.

دروزاه بان تیم فوتبال چلسی از ویلیام گالاس دفاع کرد و انتقادات این بازیکن از هم تیمی های خود را از سر دلسوزی دانست.

پتر چک در آستانه دیدار یکشنبه تیم های چلسی و آرسنال به حمایت از هم تیمی پیشین خود در استمفوردبریج پرداخته است.

چک در گفتگو با روزنامه "سان" اظهار داشت: ویلیام را می شناسم و می دانم او آنچه را که راست است بر زبان می آورد. من با او همبازی بوده ام و بخوبی این بازیکن را می شناسم. ویلیام یک بازیکن بزرگ است و احساسات فوق العاده ای نسبت به فوتبال دارد. البته موافق این نیستم که بازیکنان در خصوص آنچه در رختکن می گذرد صحبت کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: ویلیام باید خیلی ناراحت بوده باشد که اینگونه مساله انتقاد از بازیکنان را عمومی کرده است. او آنچه را احساس می کند می گوید و به همین خاطر است که مردم نگاه متفاوتی به این بازیکن دارند. حرف های گالاس برخاسته از دلش است.

چک در پایان در خصوص دیدار روز یکشنبه چلسی - آرسنال افزود: آرسنال زیبا بازی می کند اما وقتی شما نمی توانید با نوع فوتبالتان، حریف را تحت تسلط خود درآورید، نیاز پیدا می کنید که جنگ کنید و با یک بازی فیزیکی به هدف خود برسید.

منبع

۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رييس باشگاه آرسنال: هزينه مي‌كنيم، قهرماني مي‌خواهيم.

پيتر هيل وود رييس باشگاه آرسنال انگليس اظهارداشت اين باشگاه بودجه لازم براي خريد بازيكنان جديد در ماه ژانويه را در اختيار سرمربي قرارخواهد داد اما در مقابل موفقيت در جام قهرمانان باشگاههاي اروپا را مي‌خواهد.

تيم آرسنال در حال حاضر اوضاع مطلوبي ندارد و اخيرا سسك فابرگاس جوان را جانشين ويليام گالاس كرده درحاليكه شانس قهرماني در رقابتهاي ليگ برتر باشگاههاي انگليس را نيز به كلي از دست داده است.

روزهاي آتي زماني است كه سرمربيان ليگ برتري بودجه و برنامه خريدهاي خود در فصل نقل و انتقالات زمستاني را تصويب مي‌كنند و سرمربي آرسنال، آرسن ونگر، نيز از اين قاعده مستثني نيست.

هيل وود به خوبي مي‌داند كه اين سرمربي فرانسوي در صورت ورود به بازار نقل و انتقالات، دست و پايش را گم نخواهد كرد و مراقب جيب باشگاه هم خواهد بود بنابراين به سايت آرسنال گفت: به هيچوجه قصد نداريم دست ونگر را ببنديم، او هنگام خريد بسيار باهوش است و صرفا به خاطر دل هواداران يا فشار مطبوعات، كسي را نمي‌خرد.

به اعتقاد رييس باشگاه آرسنال ونگر فقط زماني كه ببيند فلان بازيكن مي تواند به تيم جوانش كمك كند، او را به عضويت خواهد گرفت، بنابراين قطعا پول لازم را در اختيارش خواهيم گذاشت.

هيل وود كه مي‌داند دست آرسنال از قهرماني در ليگ برتر كوتاه شده، به جام قهرمانان اروپا چشم دوخته و اظهارداشت: به طور قطع مي‌خواهيم در جمع چهار تيم برتر قرار گيريم و در صورت امكان قهرمان شويم.

باشگاه ليورپول در سالهاي اخير ثابت كرده كه براي قهرماني در اروپا، نيازي به نتايج خوب و عملكرد مطلوب در ليگ داخلي نيست.

منبع

۹ آذر ۱۳۸۷
دربي تازه منچستري ها
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
دو تيم اول و دوم شهر منچستر انگليس فردا شب به ملاقات هم رفته و دربي تازه‌اي را انجام خواهند داد.
منچستر يونايتد كه فصل گذشته به مقام نخست ليگ برتر و ليگ قهرمانان اروپا رسيد، در شرايطي با منچستر ستيي ديدار مي‌كند كه همشهري و رقيب ديرينه در فصل جاري تغيير ماهيت اقتصادي داده و خريدهاي سنگيني داشته، به اين اميد كه به زودي تيم نخست شهر نام گيرد.
مصاف اين دو تيم تحت شرايط رقابتي خاصي انجام خواهد شد. مصافي كه در آن سيتي ميزبان است و تيم تحت رهبري سرآلكس فرگوسن به ميهماني خواهد شتافت.

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
حمايت قاطع اسكولاري از دروگبا
یوفا: لوييز فيليپه اسكولاري سرمربي باشگاه چلسي انگليس معروف به فيل بزرگ، با وجود اطلاع از مذاكرات اخير ديديه دروگبا با نمايندگان باشگاه اينترميلان در لندن، به حمايت از مهاجم ساعل عاجي خود پرداخت.

به گزارش یوفا: رسانه‌هاي ايتاليايي و بريتانيايي در هفته جاري جزئيات ملاقات دروگبا با ماركو برانكا و خورخه مندس در لندن را منتشر كردند.

برانكا مديرفني باشگاه اينترميلان و مندس مدير برنامه خوزه مورينيو سرمربي كنوني اين باشگاه است كه سابقا هدايت چلسي را برعهده داشت.

اسكولاري در واكنش به اصرار خبرنگاران براي اظهارنظر در مورد اين اتفاق اظهارداشت اهميتي به ملاقات غيرقانوني نمايندگان اينتر نمي دهد وبا تمام وجود از دروگبا حمايت مي‌كند.

وي گفت: چيز زيادي (در مورد ديدار با برانكا و مندس) نمي‌دانم، آنچه مي دانم اين است كه دروگبا نمي‌تواند روز يكشنبه بازي كند و من بايد حواسم به ديدار با آرسنال باشد نه اينكه در سال ‪ ۲۰۱۰‬و ‪ ۲۰۱۱‬چه اتفاقي خواهد افتاد.

سرمربي سابق تيم ملي برزيل تاكيد كرد: او هر روز مورد حمايت من است، مصدوم يا غير مصدوم، من ‪ ۱۰۰‬درصد مطمئنم كه به باشگاهش وفادار است و رابطه بسيار خوبي با او دارم.

اسكولاري افزود: هر لحظه از روز فكر مي‌كنم دروگبا خوشحال است، چلسي يكي از بزرگترين باشگاههاي جهان است و هر آنچه بخواهيم به ما مي‌دهد.

به اعتقاد فيل بزرگ، بازيكنان تيم جوانان و ذخيره‌ها از نظر او فرقي با تيم بزرگسالان ندارند و با همه مثل پسران خودش رفتار مي‌كند، مثل پدرشان؟ چه سفيد باشند يا سياه و زرد و آبي.

دروگباي ‪ ۳۰‬ساله به دليل پرتاب سكه به سمت تماشاگران تيم برنلي در رقابتهاي كارلينگ كاپ، از بازي در ديدار با آرسنال در ورزشگاه استمفورد بريج محروم است.

اسكولاري تاكيد كرد: به محض اتمام سه جلسه محروميت دروگبا، از او در مسابقات استفاده خواهد كرد.

۱۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
لوييز فيليپه اسكولاري از مصاف با آرسنال هيجان زده است
یوفا: لوييز فيليپه اسكولاري، سرمربي برزيلي چلسي مشهور به فيل بزرگ، با تمام تلاشي كه براي پنهان كردن هيجاناتش به كار مي‌برد، نمي‌تواند اضطراب دروني اش به خاطر اولين رويارويي با آرسنال را پنهان كند.

به گزارش یوفا: اسكولاري به طور ضمني اعتراف كرد كه بسيار مصمم است تيمش برنده ديدار روز يكشنبه برابر آرسنال باشد و براي ديدار با آرسن ونگر فرانسوي، لحظه شماري مي‌كند.

وي در گفت و گو با وب سايت اختصاصي باشگاه چلسي اظهار داشت: فردا يكي از مهمترين مسابقات را در پيش داريم اما از نظر من هر بازي برابر آرسنال، منچستر يا اورتون و هر تيم ديگري، يك مسابقه مهم است و شايد با از دست دادن سه امتياز، شانس قهرماني را از دست بدهيم.

سرمربي سابق برزيل افزود: اين چيزي است كه تلاش مي‌كنم به بازيكنانم بفهمانم، اينكه نبايد فقط براي بازي با آرسنال هيجان زده باشيم بلكه بايد هر روز و در هر مسابقه چنين انگيزه‌اي داشته باشيم.

وي ادامه داد: وقتي به چلسي آمدم، جدول مسابقات فصل گذشته را بررسي كردم كه منچستر يونايتد چه زماني ‪ ۹‬امتياز عقب بود اما در نيمه دوم فصل قهرمان شد. در انگليس هرگز نمي‌توانيد تا آخرين مسابقه خود را قهرمان بدانيد.

اسكولاري با تاكيد بر اينكه ديدار با آرسنال را دوست دارد تصريح كرد ديدار بعدي برابر منچستريونايتد نيز به همين اندازه حايز اهميت است.

۱۰ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۲۴۸ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۱۶ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۳۲۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۰۸ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۱ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۶۰ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۴۳ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۱۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۸۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!