به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [كوثر |مستشار]
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
سلام
الان یعنی نقدت کنم؟ بلد نیستم، خیلی سخته، در کلمات نمی گنجی خب!

اول کوثر در نقش یک کاربر و یک دوست نسبتا مجازی:

فوق العاده پرانرژی و گاهی نیز بیش فعال تشریف داری!
باید دنبال راههای متنوعی برای تخلیه ی انرژیت باشی! سعی کن خودت خودتو درست تقسیم کنی!
بعضی وقتا تند میشی!
گاهی تصمیمای عجیبی میگیری!
بعضی وقتا هم به نظر میاد به عواقب تصمیمات آنی و لحظه ایت به اندازه ی کافی فکر نمیکنی!
بعضی مواقع هم چریکی عمل میکنی!
بعضی وقتا زود عکس العمل نشون میدی!
بعضی مواقع عجول میشی!
در کل میشه گفت بد جوری اهل ریسکی! خیلی خوبه ها ولی از یه حدی بیشتر بشه خطرناک میشه!
توانایی اینو داری که هرچیزی رو که بخوای و اراده کنی، بدست بیاری ولی بعضی وقتا باید یکم بیشتر حوصله کنی!
بعضی مسائل رو خیلی سخت میگیری! گاهی لازمه با شرایطی که توش قرار داری کنار بیای... نمیگم تسلیم شو ولی بعضی وقتا هست که کاری از دست آدم برنمیاد و باید وضع موجود رو حداقل توی یه مقطع خاص بپذیره! گاهی یه مسئله ی کم اهمیت رو انقدر برای خودت می پرورونیش که برات غیر قابل تحمل میشه! با یه ذره تغییر زاویه ی دید میشه از تک تک لحظات نامساعد هم لذت برد!
بعضی وقتا یه طرفه به قاضی میری... کاش میشد در این جور مواقع خودتو برای چند لحظه هم که شده جای طرف مقابلت بذاری! اینجوری خیلی از مشکلات برطرف میشن!
انتقام جو نباش! به قول راندا میتونی توقعت رو از اطرافیانت پایین تر بیاری!
میدونم سخته ولی سعی کن بعضی بی توجهی ها رو درست تر تفسیر کنی، یا بهتره بگم خیلی چیزا رو نباید برای خودت بی توجهی معنی کنی!
گاهی هم زیادی وجدان درد میگیری!
نقل قول
معنیش این نیست که خودتو جدا کن !

راست میگه! مستقل شدن لزوما به معنی قطع وابستگی های مثبت نیست!

حالا کوثر در نقش یک معلم:

کم عصبانی میشی ولی بد عصبانی میشی! البته جذبه ت موندگار نیست!
بعضی وقتا احساس میکنم از تکرار کردن چندباره ی یه حرف ناراحت میشی! کاملا میفهمم که جواب دادن به سوال لیلی زن بود یا مرد اونم آخر داستان چقدر حرص داره، اما تو میتونی خونسرد تر عمل کنی... لزوما دلیل پرسیدن سوال تکراری، حواس پرتی و بی دقتی و بی توجهی نیست... در نتیجه همیشه لازم نیست سوال تکراری، جواب تکراری داشته باشه! منظورم واضحه آیا؟
بعد اینکه اگه برات ممکنه یه ذره سطح حرفاتو پایین تر بیار! میدونم خیلی در این راستا تلاش کردی و میکنی اما باید قبول کنی که یه سری مسائل برای خودت خیلی بدیهی هستن شاید برای بقیه به این اندازه ملموس نباشن!
قدرت رهبری و مدیریت فوق العاده ای داری! باید این موقعیت رو درست درک کنی و ازش به بهترین نحو استفاده کنی برای پیشبرد اهدافت... خودتو محدود نکن، پتانسیلت خیلی بیشتر از اون چیزیه که فکرشو میکنی... نمیدونم چرا یه وقتایی حس میکنم فکر میکنی بعضی چیزا با هم منافات دارن... وقتی داری تلاش میکنی، نگران نتیجه ی کارت باش ولی نه بیش از اندازه... خیلی چیزا از عهده ی تو خارجه... برای به چشم دیدن نتیجه ی تلاش هات میتونی صبورتر باشی...

کوثر در نقش یک دوست واقعی:

یه دختر لطیف و دریا دل و رئوف، آروم و مطمئن، با گذشت، فداکار، فهمیده و عاقل، صادق و امین و قابل اعتماد، یه خواهر دوست داشتنی ... خب بسه دیگه تمومی نداره که، همون یه دوست راست راستکی می باشی! احساسات پاکتو هیچ وقت سرکوب نکن!

ثابت قدم باشی همیشه!

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
RK12 (بزغاله اول)

نقل قول
کاربر RK12 هرچی رفاقت بینمونه بزار کنار میخوام نقدت کنم
یادته نقد منو ؟
کاربر هم نام! من خیلی وقته این رفاقته رو گذاشتم کنار!
نقدتو؟؟ نههههههه!! کیه کیههه؟؟ کیهههههه! تو اصن مگه نقد شدی؟؟

نقل قول
1. ناامید نشو ! چرا کنار میکشی خودتو ؟ ببین من درک میکنم چی میگی ولی هیچ کدوم از اینا دلیل خوبی نیس برای عقب کشیدن تو !
بعضی وقتا نا امید شدن برام مکانیسم دفاعیه !نمیدونم چرا! خودم خوب میدونم دلیل خوبی برای کنار کشیدن نیست! ولی آیا چاره ای هم دارم؟؟ نمیتونم همینطوری بمونم! گاهی لازمه طناب رو پاره کنم!
نقل قول
بارها در مورد همین با هم حرف زدیم بیشتر از این اینجا چیزی نمیگم فقط میگم بیشتر فک کن !
چشم بیشتر فکر میکنم! ولی هرچی بیشتر فکر میکنم کمتر به نتیجه میرسم!
نقل قول
2. یکم اعصابت بیش از حد ضعیف شده این روزا ترسناک شدی

زیر فشارم! ولی راست میگی! سعی میکنم سرهرچیزی عصبانی نشم...
نقل قول
. سخت حرف مخالف خودتو قبول میکنی تو بعضی موارد! البته فقط بعضی موارد!یعنی جبهه میگیری نسبت به طرف ... شاید اونم درست بگه
خب بستگی داره حرف مخالف چی باشه! یه نمونه بگو بهم چون من الان چیزی تو ذهنم نیس!
نقل قول
. نمیتونی با بعضی چیزا کنار بیای و بیشتر خودتو عذاب میدی ! سعی کن یکم بیخیال تر باشی ... سخت نگیر ... شاید توقعت نسبت به بعضی آدما و بعضی چیزا بالا رفته
اره نبایدم کنار بیام... دوست ندارم تسلیم بشم سر بعضی چیزا! البته قبول میکنم که خودمم نخواسته باشم مجبور شدم کنار بیام چون کار دیگه ای نمیشد کرد! توقعم درحدیه که اگه من براشون بمیرم اونا حداقل تب کنن! ولی متاسفانه اینطوری هم نشده! این توقع زیادی نیست ! ولی خب بعضی جاها رو که نگاه میکنم می بینم زیادی به خودم حق دادم .

نقل قول
به قول خودت سعی کن محدود به یه نفرو یه چیز نشی ! رو پای خودت واستا البته اشتباه نکن معنیش این نیست که خودتو جدا کن ! هنوز به اون درجه نرسیدیم که خودمون به تنهایی دووم بیاریم ! دوباره تاکید میکنم ! بیشتر فک کن ...
راست میگی.. نمیدونم این تعادله رو چطوری حفظ کنم! ولی دارم یه کارایی میکنم! دعا کن نتیجه بده! امیدوارم اونا هم تنهام نذارن! و فراموشم نکنن که ظواهر قضیه نشون میده اینطوره!

نقل قول
6. از گذشته بیا بیرون اینقد به گذشته فک نکن ( یعنی یکی به خودم بگه )
باورت میشه خیلی وقته به گذشته فکر نمیکنم؟؟ از وقتی شروع کردم برای ارشد .. هی آینده میاد جلو چشمم!
نسبت به قبل فکر میکنم کمتر غر میزنم به گذشته!

نقل قول
مشخص کن داری جدی حرف میزنی یا شوخی

کشتی مارو! خب یره من همش با تو شوخی میکنم خوبه؟؟ کمال همنشین درمن اثر کرد! ترک بودم مشهدی شدم!

نقل قول
ول / ب گردی نکن یادت رفت چندماه پیش چه اتفاقایی افتاد ؟
حالا تو هی بزن توسرم این جمله رو!یادم که نرفته! ولی خدا پدر این وای فای رو بیامرزه .. منو کلا از پی سی و لپ تاب نیاز کرده...بیشتر وقتا باگوشی میام و سریع هم میرم! وگرنه کلا شاید3 ساعت هم تو نت نباشم مگر برای این جور وقتا که ارسالا زیاد باشه!

نقل قول
حرفایی که زده شدو یادت نره
کدوم ها!
نقل قول
واقعا الان دیگه چیزی یادم نمیاد بزار بقیه هم بیان بگن بعد دوباره میام خلاصه هم گفتم هرکدومو خواستی توضیح میدم
مگه صندلی داغه !دوباره میام!؟ میخواستی همه حرفاتو یه جا بگی!
نقل قول
نمیدونم چرا هرچی فک میکنم نکات مثبتت یادم نمیاد ؟ خب حتما نداری دیگه همین که اسمت RK12 ست یعنی همه چی تمومی نمره هم که نداریم دیگه خدافس
نکات مثبتم چشم بصیرت میخواد ! همین که با تو هم نام شدم روزی صد بار دارم زجر میکشم! چی فکر کردی؟؟ قابل توجه شما! الان دارم شوخی میکنم! مرسی که اومدی و مرسی که اول اومدی بقیه هم تونستن بیان! و مرسی که نکنه مثبت ننوشتی ... چون این روزا هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم و این یه واقعیته!
خدافظ

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۶ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ: ﻧﻘﺪ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ [ﻛﻮﺛﺮ |ﻣﺴﺘﺸﺎﺭ]
گروه:
- کاربران عضو
خدیجه جونم... بزغاله دوم

نقل قول
khadije نوشته:

سلام کوثر جونم خوبي؟
اول اينکه خيلي مهربون و با شخصيتي.
خيلي دلسوزي و بامعرفت.
اطلاعاتت خيلي بالاست و همه حرفاتو قبول دارم.
اصلا اسپم نميدي.
کم تو بحثا شرکت ميکني بيشتر تو بحثا باش.
در کل خيلي گلي و اميدوارم هميشه موفق باشي.

سلام عزیزم .. بد نیستم...
اول اینکه کلا چشات خوب میبینه! ممنون لطف داری..
دوم اینکه من بیشتر وقتا که میبینی اون گوشه یه مستشار هست با گوشی هستم! و ارسال زدن با گوشی مصیبته! والبته راست میگی الان چن وقته عرفانی مذهبی رو می بینم خجالت میکشم! سعی خودمو میکنم هروقت اومدم یه سری بزنم !
درکل خودت گلی!
نتیجه گیری: همیشه یه خدیجه و زینب در زندگی لازمه! اینا خیلی دید مثبتی به همه چی دارن! واقعا من درتعجبم!مرسی که اومدی

۱۶ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
زینب بزغاله سوم

نقل قول
سلام

سلام
نقل قول
الان یعنی نقدت کنم؟ بلد نیستم، خیلی سخته، در کلمات نمی گنجی خب!
پ ن پ! میخوای سوال بپرس!
اره تو بلد نیستی! اینا رو الیکا گفته تو نوشتی می دونم!
درکلمات نمیگنجه در عبارات نوشتی دیگه!؟؟ حالا چرا انقدر زیاد نوشتی!؟؟ خسته میشم خب!
نقل قول
اول کوثر در نقش یک کاربر و یک دوست نسبتا مجازی
یاابوالفضل
نقل قول
فوق العاده پرانرژی و گاهی نیز بیش فعال تشریف داری! باید دنبال راههای متنوعی برای تخلیه ی انرژیت باشی! سعی کن خودت خودتو درست تقسیم کنی! بعضی وقتا تند میشی! گاهی تصمیمای عجیبی میگیری! بعضی وقتا هم به نظر میاد به عواقب تصمیمات آنی و لحظه ایت به اندازه ی کافی فکر نمیکنی! بعضی مواقع هم چریکی عمل میکنی! بعضی وقتا زود عکس العمل نشون میدی! بعضی مواقع عجول میشی!
تو برادرزاده منو که دیدی اونو چی میگی؟؟ بیش فعال! من این روزا همش تو عالم خوابم! اصلا فعالیت ندارم .. زندگی گیاهی رو آغاز کردم جدیدا اینایی که گفتی گاهی نیس همیشه س! میدونی سرچی اینجوری میکنم ؟ از حرصم! برای اینکه حس میکنم اینطوری وضع موجود رو تغییر میدم.. ولی خب بیشتر وقتا خراب تر میشه!
نقل قول
در کل میشه گفت بد جوری اهل ریسکی! خیلی خوبه ها ولی از یه حدی بیشتر بشه خطرناک میشه! توانایی اینو داری که هرچیزی رو که بخوای و اراده کنی، بدست بیاری ولی بعضی وقتا باید یکم بیشتر حوصله کنی!
اهل ریسک.. رو تا یه حدودی قبول دارم نه بیشتر.. اونم در بعضی موارد که شاید به چشم هم نیاد! اراده رو باهات موافق نیستم! اگه من اون اراده که تو میگی داشتم الان اینجا نبود که! از صبر کردن و منتظر موندن خوشم نمیاد ولی شاید بتونم بهت بگم 40درصد عمرم به صبر کردن و منتظر موندن گذشته! واقعا حوصله سربریه میشه!
نقل قول
بعضی مسائل رو خیلی سخت میگیری! گاهی لازمه با شرایطی که توش قرار داری کنار بیای... نمیگم تسلیم شو ولی بعضی وقتا هست که کاری از دست آدم برنمیاد و باید وضع موجود رو حداقل توی یه مقطع خاص بپذیره! گاهی یه مسئله ی کم اهمیت رو انقدر برای خودت می پرورونیش که برات غیر قابل تحمل میشه! با یه ذره تغییر زاویه ی دید میشه از تک تک لحظات نامساعد هم لذت برد!
اینو راست میگی .. شدید! ولی واقعا فضا گاهی برام خفقان اوره! برای همینه که دوست دارم حرف بزنم تا خالی بشم.. حالا یا با تو یا با اون دوست عزیزمون ولی واقعا وقتی جواب سوالامو نمیگیرم عصبی میشم! دلیل بعضی چیزا رو نمیفهمم حس میکنم دارم خفه میشم.. 90درصدش با حرف زدن حل میشه.. جدا میشه لذت برد؟؟ میگم تو زاویه دیدت به دنیا عایه و لنز دوربیت تمیزه باور نمیکنی!
من که تاحالا نتونستم از چیزایی که داشته خفه م میکرده لذت ببرم!
نقل قول
بعضی وقتا یه طرفه به قاضی میری... کاش میشد در این جور مواقع خودتو برای چند لحظه هم که شده جای طرف مقابلت بذاری! اینجوری خیلی از مشکلات برطرف میشن!
من برام مهمه که طرف مقابلم همه حرفاشو بزنه! تا من با توجه به حرفای اون رفتار کنم.. این یعنی مفاهمه.. وقتی من تمام حرفامو میزنم یعنی دوست دارم طرف مقابلم هم هرچی تو دلش مونده بگه ... خب وقتی نگه چی میشه؟؟ این میشه که من یه طرفه میرم پیش قاضی ! ولی درکل راست میگی خوب نی ادم با اطلاعات ناقص عکس العمل نشون بده!
نقل قول
انتقام جو نباش! به قول راندا میتونی توقعت رو از اطرافیانت پایین تر بیاری! میدونم سخته ولی سعی کن بعضی بی توجهی ها رو درست تر تفسیر کنی، یا بهتره بگم خیلی چیزا رو نباید برای خودت بی توجهی معنی کنی! گاهی هم زیادی وجدان درد میگیری!
این ویژگی ابان ماهی هاست.. خیلی هم خوبه! اره باید سطح توقع مو بیارم پایین داره میچسبه به سقف! اینی هم که میگی نباید بی توجهی معنی کنم...شدیدا درسته..فکر میکنم بهتره منم مثل بقیه باشم.. تا برام اسون تر پیش بره..البته الان دارم از این کارم نتیجه میگیرم... همیشه تغییر رو دیگران خوب متوجه میشن!
نقل قول
راست میگه! مستقل شدن لزوما به معنی قطع وابستگی های مثبت نیست!
اخه من اول راه بودم این نامردی نیس؟؟که هنوز راهو بلد نیستم باید مستقل شم؟؟
نقل قول
حالا کوثر در نقش یک معلم
یاعلی
نقل قول
کم عصبانی میشی ولی بد عصبانی میشی! البته جذبه ت موندگار نیست!
قبول کنید شماهم زیاد حرص میدید منو! نخ سوزن بعضی ها ولی بیشتر ای حرص خوردن هام از سر شوخی و سرکار گذاشتن شماست! شما هنوز عصبانیت واقعی منو ندید!
والبته توصیه میکنم سعی کنید نبینید!
نقل قول
بعضی وقتا احساس میکنم از تکرار کردن چندباره ی یه حرف ناراحت میشی! کاملا میفهمم که جواب دادن به سوال لیلی زن بود یا مرد اونم آخر داستان چقدر حرص داره، اما تو میتونی خونسرد تر عمل کنی... لزوما دلیل پرسیدن سوال تکراری، حواس پرتی و بی دقتی و بی توجهی نیست... در نتیجه همیشه لازم نیست سوال تکراری، جواب تکراری داشته باشه! منظورم واضحه آیا؟
منظورت واضحه! الان که دارم فکر میکنم می بینم بعضی جاهاش حق باتوئه.. ولی تو به بعضی فاکتور ها هم توجه کن! مثل زمان که خیلی کمه.. یا این مجازی بودن که هی باید بنویسی و معمولا نوشتن نسبت به بیان کردن خیلی کمتر میتونه منظور ادمو برسونه!ولی خب سعی میکنم از این به بعد حواسمو جمع کنم... البته من اصلا مخالف سوال کردن نیستم اتفاقا متوجه میشم دارید پا به پای من میایید و این برام خیلی هیجان انگیز و خوشحال کننده س
نقل قول
بعد اینکه اگه برات ممکنه یه ذره سطح حرفاتو پایین تر بیار! میدونم خیلی در این راستا تلاش کردی و میکنی اما باید قبول کنی که یه سری مسائل برای خودت خیلی بدیهی هستن شاید برای بقیه به این اندازه ملموس نباشن!

جدی میگی؟؟ باشه سعی میکنم .. ولی خب طبیعیش اینه هرجارو کسی متوجه نشه بپرسه دیگه! ولی باشه.. شعله شو کم میکنم
نقل قول
قدرت رهبری و مدیریت فوق العاده ای داری! باید این موقعیت رو درست درک کنی و ازش به بهترین نحو استفاده کنی برای پیشبرد اهدافت... خودتو محدود نکن، پتانسیلت خیلی بیشتر از اون چیزیه که فکرشو میکنی... نمیدونم چرا یه وقتایی حس میکنم فکر میکنی بعضی چیزا با هم منافات دارن... وقتی داری تلاش میکنی، نگران نتیجه ی کارت باش ولی نه بیش از اندازه... خیلی چیزا از عهده ی تو خارجه... برای به چشم دیدن نتیجه ی تلاش هات میتونی صبورتر باشی...
من از اول باید میرفتم مدیریت میخوندم اخرش مشاوره خوندم ولی اینو خیلی ها بهم گفتن.. چون از بچگی همینطوری بودم .. تو گروه دوستام یا گروه مدرسه هیچ وقت دوست نداشتم پیرو باشم..! دوست داشتم بقیه رو سامان دهی کنم! منافات ندارن به نظر تو؟ من اگه خیلی تلاش میکردم خیلی بیشتر نتیجه میگرفتم ...الان بیشتر تراش میکنم تا تلاش همیشه دوست دارم نتیجه رو ببینم چی میشه.. ! میشه .. نمیشه!؟؟ نتیجه خیلی مهمه به نظرم! تو داری ثمره کارتو می بینی و اگه خوب باشه حس خوبی بهت دست میده واگر بد باشه!!!!!!!! به نظرم این یعنی از اول باید شروع کنی! و خیلی سخته!
نقل قول
کوثر در نقش یک دوست واقعی

من که چشمم آب نمیخوره!

نقل قول
یه دختر لطیف و دریا دل و رئوف، آروم و مطمئن، با گذشت، فداکار، فهمیده و عاقل، صادق و امین و قابل اعتماد، یه خواهر دوست داشتنی ... خب بسه دیگه تمومی نداره که، همون یه دوست راست راستکی می باشی! احساسات پاکتو هیچ وقت سرکوب نکن!

نمیشد اینا رو نگی؟؟ اگه اینا نبود میتونستم به نقادیت نمره100بدم ولی...
مرسی که منو اینطوری و از این زاویه می بینی! همون طور که گفتم تو و خدیجه همه چیو مثبت می بینید دقیقا مثل خودتون! ممنون دوست خوبم.. من از تو خیلی چیزا یاد گرفتم.. این صبر و متانتت رو هم یاد بگیرم حله.. میشم یه پارچه خانم! ..
نقل قول
ثابت قدم باشی همیشه!
خودت ثابت قدم باشی همیشه.. مرسی که اومدی و این همه وقت گذاشتی نوشتی.. منم بیچاره کردی

۱۶ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
دوستان محترم دیگه اصرار نمیکنم بیایید نقد کنید ولی جان من بیایید نقد کنید داره دیر میشه ها!
یه نکته: ممنون میشم هرکی اومد نقد کرد راه حل هم بهم بده...

۱۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی آیا چاره ای هم دارم؟؟ نمیتونم همینطوری بمونم! گاهی لازمه طناب رو پاره کنم!

خودت میدونی چیکار باید بکنی !
فقط یه کاری نکن که پشیمون بشی
نقل قول
حالا تو هی بزن توسرم این جمله رو!

من نمیزنم خودش میگه
نقل قول
همین که با تو هم نام شدم روزی صد بار دارم زجر میکشم! چی فکر کردی؟؟

چه حس مشترکی
چرا به این عذاب پایان نمیدیم ؟
یعنی رنده کردیم همدیگرو رفت
یکم آدم باش
نقل قول
مرسی که نکنه مثبت ننوشتی ... چون این روزا هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم و این یه واقعیته!

گفتما ... تو الان به درجه حقیقت پذیری رسیدی
نقدی که یادم رفت بگم همینه !
اعتماد به نفست گاهی اوقات زیر صفره
واسه همینه که حالت بدتر میشه و کارات پیش نمیره !
یکم انرژی مثبت هم چیز خوبیه !
خیلی بدبینی نسبت به خودت ! وجدان دردی که داری خوبه ولی زیادشم میشه بدتر از بد !
یعنی این یکی حسابی منو حرص میده
اینقد واسه من حرفای قشنگ میزنی یکمشم به خودت بگو
میگن شیطون یا مایوس میکنه یا مغرور
نقل قول
اراده رو باهات موافق نیستم! اگه من اون اراده که تو میگی داشتم الان اینجا نبود که

نقل قول
فکر میکنم بهتره منم مثل بقیه باشم.

نقل قول
ولی بیشتر ای حرص خوردن هام از سر شوخی و سرکار گذاشتن شماست!

واقعا درست کن خودتو فکر بعضی هارو هم بکن
نقل قول
همون طور که گفتم تو و خدیجه همه چیو مثبت می بینید دقیقا مثل خودتون

از همین زینب و خدیجه یاد بگیر خب
نقل قول
یه دختر لطیف و دریا دل و رئوف، آروم و مطمئن، با گذشت، فداکار، فهمیده و عاقل، صادق و امین و قابل اعتماد، یه خواهر دوست داشتنی ... خب بسه دیگه تمومی نداره که، همون یه دوست راست راستکی می باشی!

لایک
نقل قول
نقل قول
RK12 نوشته: دوستان محترم دیگه اصرار نمیکنم بیایید نقد کنید ولی جان من بیایید نقد کنید داره دیر میشه ها! یه نکته: ممنون میشم هرکی اومد نقد کرد راه حل هم بهم بده...

کلا این جماعت بارسایی همشون دقیقه نودن !
تو خودتو ناراحت نکن !
دیدی دوباره اومدم ؟
خدانگهدار رفیق !

.. Listen to what people don't say
۱۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: الیکا
پیام: ۲,۱۰۳
عضویت از: ۲۷ آذر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- david villa
- پرسپولیس
- اسپانیا
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
سلام كن به خاله!
نزن بابا اومدم!
اصولا حال نميده نقد زود هنگام!
بايد يكم طرفو حرص بدى بعد!

حالا نقد:

يه وقتايى بد عصبانى ميشي!
بعضي از مواردم سر موضوعاتيه كه ارزش حرص خوردن نداره!
اين عصبانيتت هم خودتو اذيت ميكنه هم طرف مقابلتو!
رو اعصابت كنترل بيشتري داشته باش!
گاهي لازمه بعد يه اتفاقاتي عصبانيتو كنار بذاري و يه لبخند بزني!

بعد اين كه خيلي سخت مي گيري!
خودتو زياد اذيت نكن!
بيخيالي ام ياد بگير!
نه اين كه كلا بي تفاوت باشيا، ولي
تو مواردي كه كاري از دستت بر نمياد غصه ي بي خود نخور!
باور كن بعد مي بيني بيخياليم دنياي قشنگيه!

خودتو دست كم نگير!
اعتماد به نفستو بالا ببر!
غرور تا يه حدي لازمه!
بيشتر به خودت اعتماد كن تا كمتر اسيب ببيني!

انقدم با من كل كل نكن!
واسه خودت ميگم ميترسم ضربه روحي بخوري!

ديگه همين ديگه!
خوبياتم نميگم پررو ميشي!
الوعده وفا!
اينم از نقد من!
موفق باشي رفيق!

رفتم نقداتو بخونم اينو ديدم:

نقل قول
اره تو بلد نیستی! اینا رو الیکا گفته تو نوشتی می دونم!

بدبخت اليكا!! بيچاره اليكا!! اين اليكا چه هيزم تري به تو فروخته اخه؟!
بميرم واسه مظلوميتت اليكا!!

۱۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو

بریم داشته باشیم یه نقد توپ

یه آبان ماهی اصیل (بزن اون کف قشنگه رو )
کم عصبی میشی ولی اگه بشی بدجور عصبی میشی بزنی جاده خاکی به سختی میشه نگهت داشت

به موضوعات اطرافت خیلی و گاهی بیش از اندازه توجه میکنی
تو سختیا بیشتر خودت رو عوض میکنی تا شرایط رو عوض کنی گاهی نباید خسته شد باید خوب جنگید تا شرایط رو عوض کرد
باید به این جمله برسی طلا تو لجن هم بیوفته باز طلاست (چه جمله ای گفتم من )
رو تصمیمایی که میگری زیاد وای نمیستی

البته اینا همش شناخت من بود امکان داره اصلا نباشه ولی من اینا رو ازت برداشت کردم برا همشون هم دلیل دارم
همینا دیگه
خوبیات رو هم نمیگم

امیدوارم موفق باشی

۱۷ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
همون بزغاله اول

نقل قول
گفتما ... تو الان به درجه حقیقت پذیری رسیدی نقدی که یادم رفت بگم همینه ! اعتماد به نفست گاهی اوقات زیر صفره واسه همینه که حالت بدتر میشه و کارات پیش نمیره ! یکم انرژی مثبت هم چیز خوبیه ! خیلی بدبینی نسبت به خودت ! وجدان دردی که داری خوبه ولی زیادشم میشه بدتر از بد ! یعنی این یکی حسابی منو حرص میده اینقد واسه من حرفای قشنگ میزنی یکمشم به خودت بگو میگن شیطون یا مایوس میکنه یا مغرور
میدونی از نظر خودم باشه اعتماد به نفسم سر این که انقدر زدم تو سر خودم صفر شده ولی وقتی پیش دیگرانم و مثلا دوستام یه چیزی میگن که در من وجود داره و خودم بهش توجه نکردم میره بالا! الان فهمیدی چی گفتم؟؟ خودم متوجه نشدم! نمیدونم چرا این تعادله رو نمیتونم برای خودم برقرار کنم... میخوام مغرور نشم بدتر ذلت نفس میگیرم! الان تو بلدی راه حل بده! بزغاله!
اون جمله رو قشنگ اومدی.. فهمیدم پای درس خودم نشستی!در کل من به خودم انرژی منفی میدم... بعد شما ها هی انرژی مثبت میدید.. این میشه که من همیشه تو حدی می مونم!

نقل قول
واقعا درست کن خودتو فکر بعضی هارو هم بکن
چشم! دیگه من چیکار کنم بعضی ها هنوز نشناختن منو!
نقل قول
از همین زینب و خدیجه یاد بگیر خب
دارم یه طرح می ریزم یاد بگیرم!
نقل قول
کلا این جماعت بارسایی همشون دقیقه نودن ! تو خودتو ناراحت نکن ! دیدی دوباره اومدم ؟ خدانگهدار رفیق !
من که چشمم اب نمیخوره!
اره دیگه وقتی بقیه نیان .. همونایی که اومدن باید10بار10بار بیان!
مرسی اومدی.. مگه اینکه تو قدرمنو بدونی!

۱۷ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بزغاله چهارم الیکا

نقل قول
سلام كن به خاله!
سلام خاله خرسه..
نقل قول
نزن بابا اومدم! اصولا حال نميده نقد زود هنگام! بايد يكم طرفو حرص بدى بعد!

من اصن ازارم به یه مورچه رسیده؟؟ که بخوام تو رو بزنم؟؟
بعله! دیگه میخواستی بذاری شنبه هفته بعد بیای! تو که زودترین نفری ،چرا واقعا؟؟؟؟ خجالت بکش!هرکسی این لقبو نمیگیره !!
نقل قول
حالا نقد:

الیکا نقد نوشتی؟؟ اولش فکر کردم شعر نو گفتی!
نقل قول
يه وقتايى بد عصبانى ميشي! بعضي از مواردم سر موضوعاتيه كه ارزش حرص خوردن نداره! اين عصبانيتت هم خودتو اذيت ميكنه هم طرف مقابلتو! رو اعصابت كنترل بيشتري داشته باش! گاهي لازمه بعد يه اتفاقاتي عصبانيتو كنار بذاري و يه لبخند بزني!
اره به شدت باید به فکر کنترل خشم باشم!! البته گفتم که شما هنوز خشمناکی اصلی منو ندیدید! اصن درمقابلش هیچ چیزی جواب نمیده! نه شمشیر نه تیر! توپ تانک .. مسلسل .. دیگر اثر ندارد!
نقل قول
بعد اين كه خيلي سخت مي گيري! خودتو زياد اذيت نكن! بيخيالي ام ياد بگير! نه اين كه كلا بي تفاوت باشيا، ولي تو مواردي كه كاري از دستت بر نمياد غصه ي بي خود نخور! باور كن بعد مي بيني بيخياليم دنياي قشنگيه!
واقعا الیکا بعضی وقتا سر بعضی مسائل بایدم حرص خورد.. بیشتر چیزایی که من حرص میخورم مربوط به نوع رفتارو شخصیت خودمه... که مثلا باعث شده چیزی رو که میخواستم ازدستم بپره! اگه حرص نخورم واقعا لقب سیب زمینی برازندمه!
نقل قول
خودتو دست كم نگير! اعتماد به نفستو بالا ببر! غرور تا يه حدي لازمه! بيشتر به خودت اعتماد كن تا كمتر اسيب ببيني!
ببین اعتماد به نفسم همیشه نرماله.. گاهی اوقات میاد پایین... که خب طبیعیه.. فکر زیاد به شرایطم تو اون لحظه.. باعث میشه بگم من هیچکاری نمیتونم بکنم! ولی بعدا که از دایره میام بیرون بیشتر فکر میکنم متوجه میشم میشه یه کارایی هم کرد..
بعدشم کیا بودن اون دوستان عزیز که میگفتن کوثر اعتماد به سقفش زیاده ها! خودشو زیاد تحویل میگیره؟؟
نقل قول
انقدم با من كل كل نكن! واسه خودت ميگم ميترسم ضربه روحي بخوري!
اصلا کل کل کردن با تو جزو برنامه های روزانه منه! میدونم واسه خودت میگی! ضربه روحی چیه بابا! تازه کلی انرژی میگیرم واسه دور رفت تو فینال.. خونه حریف!

نقل قول
ديگه همين ديگه! خوبياتم نميگم پررو ميشي! الوعده وفا! اينم از نقد من! موفق باشي رفيق!
میگم که کلا خوبیام چشم بصیرت میخواد! فعلا زینب و خدیجه چشم بصیرت دارن!
نقل قول
رفتم نقداتو بخونم اينو ديدم
اااااااا مگه تو بلتی بخونی؟؟

نقل قول
بدبخت اليكا!! بيچاره اليكا!! اين اليكا چه هيزم تري به تو فروخته اخه؟! بميرم واسه مظلوميتت اليكا!!
اشکال نداره ! اینا همش اثرات ضربه روحیه!
در اخر تنکیلوووووو که اومدی..
خدافظی هم که بلد نیستی! خدافظ.

۱۷ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۴,۹۶۴ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۶۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۰۷ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۹۶۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۰۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۱۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!