به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [كوثر |مستشار]
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
سلام
شخصيت قابل تحسيني دارين
كلا خوبيات زياده پس وقت هدر نميديم
بدي هم نديدم پس بازم وقت هدر نميديم

فقط يه چيز بعضي وقتا زود قضاوت ميكنيد و روي قضاوتتون پافشاري ميكنيد شايد اگه يكم زاويه ديدتون رو عوض كنيد يا از خارج از موضوع بهش به عنوان يه رهگذر نگاه كنيد قابل حل شدن باشه

موفق و پيروز باشيد

۱۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
سلام

شناختم از شما خیلی محدوده و طبعا نقدم هم خیلی کم و شاید سطحی باشه

از نظر ویژگی های مثبت خیلی خوبه که همیشه در ایام مختلف و بعضا خاص کامنتهایی میدین و یا مطالبی توی تاپیک دلتنگ و یا عرفانی مینویسین که میتونه به منظره یه تلنگر تلقی بشه، این خودش خیلی خوبه چون بنظر میاد خودتون کمتر دچار روزمرگی میشین

تنها چیزی هم که میتونم بگم برای اینکه الان کمیل میاد میگه نقد نکردی و ...() اینه که فعالیتتون توی قسمتهای دیگه کمه و شاید همین مسئله باعث بشه نظرات اصلیتون که بنظر میاد دغدغه اونها و ترویج و دیده شدنشون رو داشته باشین، با استقبال کمتری مواجه بشه و کمتر بهش توجه بشه

موفق باشید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
سلام علیکم.

نکات مثبت که به قول کمیل زیاده و وقت هدر نمیدم.
بدی هم ندیدم، پس بازم به قول کمیل وقت هدر نمیدم.

فقط تنها نقدی که دارم اینه که امیدوارم کم شدن فعالیتتون تو عرفانی و مذهبی به خاطر دلسرد شدن نباشه...

موفق باشید.

۱۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
WOLF دیگه اسمش بزغاله نمیشه!

نقل قول

ترجمه میکنم این یعنی سلام!
سلام.. خوبم مرسی..
نقل قول
بریم داشته باشیم یه نقد توپ
بریم...
نقل قول
یه آبان ماهی اصیل (بزن اون کف قشنگه رو )
دیگه به هرحال آبان ماهی هان.. دیگه... خودشون.،خودشون تحویل نگیرن کی بگیره؟؟
نقل قول
کم عصبی میشی ولی اگه بشی بدجور عصبی میشی بزنی جاده خاکی به سختی میشه نگهت داشت
جدیدا زیاد عصبی میشم.. مثلا دیروز بازینب رفته بودیم همایش رائفی پور دوتا دختره کنار دستم هی حرف میزدن.. برگشتم یه نگاه انداختم.. فقط گفتم خانما دیگه تااخر حرفی نزدن! اینه که کلا بدجور افتادم رو سلول های عصبیم! جاده خاکی رو خوب اومدی! مشکل از لنت ترمزمه ! میگم کلا باید درستش کنم!
نقل قول
به موضوعات اطرافت خیلی و گاهی بیش از اندازه توجه میکنی
حالا مگه بده؟؟ به نظرم خوبه ها!
نقل قول
به موضوعات اطرافت خیلی و گاهی بیش از اندازه توجه میکنی تو سختیا بیشتر خودت رو عوض میکنی تا شرایط رو عوض کنی گاهی نباید خسته شد باید خوب جنگید تا شرایط رو عوض کرد
آخ آخ گفتی.. !واقعا چرا؟؟ چرا؟؟ البته این حرکت یه جاهایی جواب داده ها ! ولی خب مسلما همه جا نه!
نقل قول
باید به این جمله برسی طلا تو لجن هم بیوفته باز طلاست (چه جمله ای گفتم من ) رو تصمیمایی که میگری زیاد وای نمیستی
حکیم فرزانه! اره اینو که راست میگی.. رو تصمیماتم... نمیدونم چرا ادمی هستم تا شرایط و اجبار بالاسرم نباشه کاری رو به صورت کامل انجام نمیدم.. البته منظورتو از بیان این جمله فهمیدم ... برای چی بوده ها!ولی راست میگی..
نقل قول
البته اینا همش شناخت من بود امکان داره اصلا نباشه ولی من اینا رو ازت برداشت کردم برا همشون هم دلیل دارم همینا دیگه
خب همین قدر هم درست بوده...
نقل قول
خوبیات رو هم نمیگم
هیچکی که نگفت تو هم نگو!
نقل قول
امیدوارم موفق باشی
منم همینطور...! مرسی که مرد بودی اومدی نقد کردی!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۸ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
از این جا به بعدجسارت نمیکنیم کسی رو با لقب معروف خطاب کنیم!! دیگه به هرحال ناظری گفتن..

اقا کمیل

نقل قول
شخصيت قابل تحسيني دارين
ممنون لطف دارید
نقل قول
كلا خوبيات زياده پس وقت هدر نميديم
اینم شانس ماست دیگه! باید قبل تر بهم میگفتید از خوبی های خود بکاهید به نقد نزدیک میشویم!
نقل قول
بدي هم نديدم پس بازم وقت هدر نميديم
مطمئنید؟؟ کلا از اول هم داشتیم وقت هدر میدادیم تو این یه هفته!
نقل قول
فقط يه چيز بعضي وقتا زود قضاوت ميكنيد و روي قضاوتتون پافشاري ميكنيد شايد اگه يكم زاويه ديدتون رو عوض كنيد يا از خارج از موضوع بهش به عنوان يه رهگذر نگاه كنيد قابل حل شدن باشه
اره این درست.. حق باشماست.. ولی من بیشتر وقتا به اندازه اطلاعاتم رفتار میکنم! ولی خب سعی میکنم از این به بعد زاوبه دیدمو تغییر بدم..
نقل قول
موفق و پيروز باشيد
ممنون که اومدید..و این فرصت رو دراختیار من گذاشتید.

۱۸ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
آقا مصطفی

نقل قول
سلام
سلام
نقل قول
شناختم از شما خیلی محدوده و طبعا نقدم هم خیلی کم و شاید سطحی باشه
همین که اومدید خودش کلیه!
نقل قول
از نظر ویژگی های مثبت خیلی خوبه که همیشه در ایام مختلف و بعضا خاص کامنتهایی میدین و یا مطالبی توی تاپیک دلتنگ و یا عرفانی مینویسین که میتونه به منظره یه تلنگر تلقی بشه، این خودش خیلی خوبه چون بنظر میاد خودتون کمتر دچار روزمرگی میشین
خودم که سالهاست دچار روزمرگی هستم..
ولی خب بیشتر این ارسالها واسه امثال خودم و خودمه که یه جاهایی ترمزه رو بکشیم و وایسیم...شاید تو همین تلنگرها مسیرمون عوض شد...
نقل قول
تنها چیزی هم که میتونم بگم برای اینکه الان کمیل میاد میگه نقد نکردی و ...() اینه که فعالیتتون توی قسمتهای دیگه کمه
الان چند وقت میشه من مثل قبل ارسال نمیزنم حداقل تو عرفانی که اینطورم... و قسمت های دیگه هم بخش های فوتبالی که تخصصی باشه زیاد سر درنمیارم مگه اینکه دیگه خیلی حرصم گرفته باشه... مثلا تو پرسپولیس یا اتفاقات دیگه که توبازی های بارسا رخ بده.. ولی خب میتونم بگم انجمن ابی اناری هارو همیشه رصد میکنم و اینکه فعالیتم کمه واسه اینه که نمیخوام از رو بی دانشی حرفی بزنم! تو بخش های دیگه مباحث ازاد سایت مثل ادبیات و علمی یه مدت خیلی فعال بودم ولی چند وقته نه فرصتشو دارم نه یادم میفته.. ونه حسشو دارم برم! و یه دلیل دیگه ش اینه که میخوام کمتر وقت بذارم ارسال بزنم که بلکه به درس خوندنم برسم ! خیر سرم کنکور دارم چن ماه دیگه!
نقل قول
شاید همین مسئله باعث بشه نظرات اصلیتون که بنظر میاد دغدغه اونها و ترویج و دیده شدنشون رو داشته باشین، با استقبال کمتری مواجه بشه و کمتر بهش توجه بشه
اره قطعا همین طوره... ولی من فکر میکنم همونطور که من تو بحث های فوتبالی نظری ندارم و ارسال نمیزنم و فقط میخونم .. بچه های دیگه هم نسبت به بحث هایی که حالا تو عرفانیه یا جای دیگه همینطور باشن..

نقل قول
موفق باشید
خیلی ممنون . سرافرازمون کردید

پ ن: اون دوستای عزیزمون که نیومدن یاد بگیرن!

۱۸ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
آقای حسام

نقل قول
سلام علیکم.
علیکم السلام.. ورحمه الله و برکاته .. ان الله و ملائکته یصلون علی النبی......

نقل قول
نکات مثبت که به قول کمیل زیاده و وقت هدر نمیدم. بدی هم ندیدم، پس بازم به قول کمیل وقت هدر نمیدم.

هی خدا بگم.......

نقل قول
فقط تنها نقدی که دارم اینه که امیدوارم کم شدن فعالیتتون تو عرفانی و مذهبی به خاطر دلسرد شدن نباشه.
نه قطعا من نسبت به هرچیزی دلسرد بشم راجع به این مسائل دلسرد نخواهم شد.. فقط دلایلی داره این موضوع که درجواب اقا مصطفی گفتم.. حالا شما دعا کنید من برگردم به روال قبل!
نقل قول
موفق باشید.
تشکر میکنم که وقت گذاشتید واومدید..

۱۸ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
RK12خودم

خب حدود یه ساعتی میشه نوبت من به پایان رسیده...
ممنون از اونایی که اومدن نقد کردن و وقت گذاشتن .. راضی به زحمت نبودیم..
واما اونایی که نیومدن..... و اسامی شونم در دستانم قرار داره...هیییییی چی بگم.. دیگه نیومدن! چیکارشون کنم! نیومدن دیگه! خب بعدا تلافی شو سرشون در میارم!
پ ن: الان دقت کردید من چقدر نقد پذیرم و سریع به حرفا عمل میکنم؟؟
نقل قول
انتقام جو نباش!

راستش یه چندوقتی میشد که هرچی بیشتر به خودم فکر میکردم کمتر به نتیجه میرسیدم و نکته مثبت تو خودم پیدا میکردم! نمیدونم شاید به خاطر این بود که واقعا کل تابستون خونه بودم و هیچ حرکت مثبتی نداشتم! یعنی واقعا فکر میکردم چرا من اینطوری شدم؟! شاید اگه ازمون عزت نفس رو از خودم میگرفتم 2هم نمیشدم! تا اینکه با دوستام قرار گذاشتم...و اونا تو حرفاشون بدون اینکه بدونن قضیه منو هی پالس مثبت بهم میدادن! شاید بعضی رفتارهامو هم که خودم فاجعه تلقی میکردم اونا به دید یه ویژگی مثبت و عاقلانه نگاه میکردن! بعد اون روز واقعا حس خوبی بهم دست داد ..فهمیدم خیلی هم از انسانیت دور نشدم..
ولی درکل یه ویژگی ای که منتظر بودم بچه ها بگن و کسی هم نگفت این بود که من خیلی حرف میزنم! ولی واقعا روی این یکی دیگه چن وقته تمرکز کردم درستش کنم ... و احساس میکنم یه جاهایی رسیدم بهش...
نکته دیگه اینه که من به شدت رو دوستام حساسم... به شدت بهشون وابسته میشم.. و شاید بیشترین ادم هایی که دور و برم باشن دوستام باشن چون تعدادشون خیلی زیاده..سه نفرشون صمیمی هستن .. اما تک تک شون برام مهم هستن و اگر ازشون خبر نداشته باشم ذهنم درگیر میشه.. از توجه اونا به خودم حس فوق العاده ای پیدا میکنم که خارج از تصوره! و از بی معرفتی و بی تو جهی شونم ناراحت میشم... شاید خیلی...اما به محض اولین سلامشون دوباره برمیگردم تو حالت اول.. این حس که انقدر دوستانم برام مهمن.. گاهی وقتا به ضررم بوده و شاید بعضی جاها به خودم گفتم تقصیره خودته میخواستی نسبت به دوستات اینطوری نباشی.. اما نمیدونم چرا با همه ضربه هایی که از دوستام خوردم که الیته انگشت شماره.. ولی.. بازم دست از این ویژگیم برنداشتم..
درکل احساس میکنم همیشه نیاز دارم محبت کنم ..... این به نظرم تعادل نیست و باید دنیای خودمو کوچیک تر کنم.. تا بعدا مشکلی برام پیش نیاد.
بازم ممنون از همه تون.

۱۸ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [حامد رنجبر|Carles_Puyol]
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
خوب نوبت حامد شروع شد

۱۸ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [حامد رنجبر|Carles_Puyol]
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
به به ببين كي اينجاست نميدوني چقدر منتظر بودم
راستي سلام خوبي
خب بريم براي نقدت
خب پسر خوب ومهربون و با ادبي هستي
يه خورده تنبلي تازگيا كم پيدا شدي فعاليتتم كم شده
خدانكنه آدم بخواد باهت سر يه چيزي حرف بزنه ديوونه ميكني آدمو اين قدر بحث ميكني خودت ميدوني چي ميگم
خدانكنه يه خبري به خواي بگي ديگه ميكشي آدمو تا خبرتو بگي آخرشم نصفه ميگي
خب فعلا اينا يادم اومد بازم ميام

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۱۸ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۴۷۷ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۹۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۳۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۶۲۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۶۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۲۶۷ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۳۰۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!