به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بیوگرافی مرتضی پاشایی از زبان خودش

مرتضی پاشایی هستم متولد 1363/5/20 ساکن غرب تهران (آریا شهر) ودر حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک هستم از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی یه حس خاص ومبهمی داشتم.ومیدونستم که یک روز باید همین راه رو دنبال کنم.در سن 14 سالگی موسیقی رو با زدن گیتار شروع کردم ولی درحین کار با مخالفت خانواده مواجه شدم.ولی بازم با پای فشاری های خودم وعلاقه ای که به موسیقی داشتم سر از کر باز نزدم وهرگز پشیمون از ادامه راه نشدم.وبه این کار ادامه دادم.و خوب الان چند سالی هست که دیگه این کارو به صورت حرفه ای دنبال میکنم و اصولا تمام وقتم رو صرف این کار میکنم تا بتونم بهترین کار با کیفیت عالی بیرون بدم وبه هیچ عنوان کارم روسطحی دنبال نمیکنم.

بیشتر موزیک های خارجی گوش میدیم علاقه زیادی هم به مصاحبه کردن ندارم.دوست آروم و بی سرو صدا بیام بالا برخلاف دیگران

خصوصیات اخلاقی من یا همیشه خیلی آروم هستم یا خیلی شوخی میکنم.با هرکسی نمی تونم بسازم خیلی حساس هستم.

تفریح های مورد علاقمم تو زمستون اسکی و کلا فوتبال playstation هم خیلی دوست دارم.

منبع : هواداران مرتضی پاشایی

پ.ن : میگن خیلی لواشک دوس داره.

۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آلبوم جدید مرتضی پاشایی

آلبوم جدید مرتضی پاشایی با عنوان "یکی هست"، اواسط خرداد ماه وارد شبکه موسیقی کشور می شود.
حسین توتونچیان مدیر موسسه "ققنوس" در این باره به موسیقی روز گفت: اسفند ماه سال گذشته مجوز انتشار آلبوم مرتضی پاشایی از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد صادر شد اما به دلیل مشکلات حراستی وقفه ای در روند انتشار آن ایجاد شد، خوشبختانه با تغییرات مدیریتی در کادر حراست ارشاد، مشکلات ما هم برطرف شده است و بزودی آلبوم را منتشر خواهیم کرد.
او ادامه داد: آلبوم موسیقی "یکی هست" از لحاظ موسیقی ملودی و شعر حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت، به جرات می توانم بگویم که مخاطبان از شنیدن آن لذت خواهند برد و به یکی از پرفروش ترین آلبوم های سال جاری تبدیل خواهد شد.
"دلخوری"، "یکی هست"، "یکی بود یکی نبود"، "به خدا"، "بیا برگرد"، "تنهای"، "آرزو"، "برو"، "عشق یعنی این"، "در دقیقه آخر"، که با ترانه سرایی علی بحرینی و منصور امینی خواه، و همچنین با تنظیم کوشان حداد و گروه مهمان "پاذل" با صدای مرتضی پاشایی روانه بازار خواهد شد.

منبع : وبسایت رسمی مرتضی پاشایی

پ.ن : آلبومش تا چند روز دیگه میاد.

۱۵ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
لطف کنین بیوگرافی رامین بیباک و امین رستمی رو هم بذارین، ممنون.

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بیوگرافی Evanescence

گروه Evanescence تشکيل شده است از : Rocky Gray, Ben Moody, Amy Lee و John Lecomp که البته David Hodges هم عضو اين گروه بود. هسته اصلي از ابتدا با Amy Lee و Ben Moody شروع ميشه و جالبه که آشنايي اين دو در 13 سالگي در کمپ يک کليسا اتفاق ميافته و پايه گروه در اونجا تشکيل ميشه! «بن» طي مصاحبه اي در سال 1998 اون روز رو اينطوري توصيف مي کنه :

«چند سال قبل من و امی در اردوی جوانان کلیسا حضور یافتیم . در ساعت تفریح من در ورزشگاه نشسته بودم و بسکتبال تماشا می کردم. در طرف دیگر حیاط جایی بود که پیانو می نواختند. من خسته شده بودم که صدای پیانو را شنیدم : "من برای عشق هر کاری می کردم" (عنوان ترانه) توجهم به پیانو جلب شد و دختری را دیدم که در نگاه اول متوجه توانایی و استعداد بالای او شدم . بعد از اینکه خشم اولیه من که ناشی از حسادت بود فروکش کرد به پاهای خود اعتماد کردم و به سمت پیانو دویدم تا خودم را به آن دختر معرفی کنم . او مجدداً من را با آهنگ هایی که ساخته بود تحت تاثیر قرار داد . فکر می کردم که در بهشت هستم . شروع به آواز خواندن کردم در یک اردوی کوچک کلیسا یکی از قوی ترین و زیباترین صداهایی را که شنیده بودم در کنار خود احساس می کردم . بنابراین به هر ترتیبی که بود او را قانع کردم که هرگز با کس دیگری کار نکند و او تا الآن مال من است.»

بن و امی بزودی آهنگ هایی نظیر Give On To Me و Understanding را با اسم گروه Evanescence ثبت کردند . بعد از مدتی David Hodges به گروه پیوست ولی به دلایلی نامعلومی بعد از مدتی از گروه جدا شد . بین همه اعضا گروه بن انسان بدنامی است که زمان زیادی را به دنبال فردی که بتواند در کار موسیقی با او راحت باشد گشته است . اکنون این گروه دومین آلبوم خود را (Fallen) به بازار عرضه کرده است که فروش بسیار بالایی داشته است . همچنین دو آهنگ زیبا برای فیلم Daredevil خوانده اند و ویدیو Bring Me To Life مدتهاست که در صدر چارت های معتبر دنیا قرار دارد . سبک این گروه راک و آلترناتیو می باشد و در آینده مطمئناً بیشتر از این گروه خواهید شنید .

Amy Lee متولد 13 دسامبر 1981 در Riverside , California هست. پدرش John Lee به نوعی با Amy همکار بوده، او یک Disk Jokey (همون DJ خودمون) بوده. مادرش Sara Lee خانه دار بوده و خیلی به بچه هاش و استعدادهاشون اهمیت می داده (اینو خود Amy گفته) . Amy دوتا خواهر داره Carri و Lori . البته یه خواهر دیگه هم داشته که در سن ۳ سالگی به دلیل نامعلومی فوت میشه (ترانه ی Hello رو به یاد اون کار کرده) و یه برادرم داره Robby . من جایی خوندم که هر سه تای اونها هم هنرمند هستن ولی نمی دونم چه هنری. وقتی Amy مدرسه می رفته در نمایش های مدرسه بارها شرکت کرده ولی هیچ وقت تحصیلاتی راجع به خوانندگی (منظورم Opera هست) نداشته اما به مدت ۹ سال تحت تعلیم يک ساز بوده که الآن تو نواختن اون واقعا بی نظیره (ClassicalPiano) . خانواده از جایی که Amy توش بدنیا اومده بود به چند جای دیگه نقل مکان می کنه از جمله Florida یا Kansas ولی در نهایت به Little Rock در ایالت Arkansas میره (همون جایی که با Ben آشنا می شه). Ben Moody هم 22 ژانويه 1981 در Little Rock, Arkansas به دنيا اومده.

John Lecompt متولد 10 مارس 1973 در Little Rock , Arkansas . در اواسط دهه ی ۹۰ در Little Rock Heavy Metal بوده . بعد از اون خودش یک Band تشکیل داده به نام Mindrage . بعد از این کار و منحل شدنش یک Band دیگر تشکیل داده (همراه با Rockey Gray) به نام Kill System بعد از اون هم به دعوت Rockey به Soul Embrace ملحق میشه . از این گروه هم جدا میشه و در سال ۲۰۰۳ به Evanescence می پیونده . در سال ۲۰۰۵ هم همراه با Rockey به Mourningside میره . در حال حاضر هم در Evanescence و Mourningside به صورت فعال عضویت داره .

منبع : p30city

پ.ن : عکس بهتر پیدا نکردم.
پ.ن 2 : این دختره ، امی چقدر قیافه ش ترسناکه.

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Karabeseydi
پیام: ۳,۵۲۲
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا -آندرس اینیستا - یوردی آلبا - سسک
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
آقا گروه super junior رو هم معرفی کنین سر راهتون اگه میشه
اینا خیلی آهنگاشون قشنگه

خویشتن را به بستر تقدیر سپردن
و با هر سنگریزه رازی به نارضایی گفتن
زمزمه ی رود چه شیرین است!

احمد شاملو
۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

بدجوری شلوغ پلوغ شده.
باید تو نوبت بمونه!

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Karabeseydi
پیام: ۳,۵۲۲
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا -آندرس اینیستا - یوردی آلبا - سسک
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آندرس مقدس نوشته:

نقل قول

بدجوری شلوغ پلوغ شده.
باید تو نوبت بمونه!

خب بمونه
هر وقت وقت شد معرفی شون کنین

خویشتن را به بستر تقدیر سپردن
و با هر سنگریزه رازی به نارضایی گفتن
زمزمه ی رود چه شیرین است!

احمد شاملو
۱۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آندرس مقدس نوشته:

پ.ن : عکس بهتر پیدا نکردم.

عکس بهتر موجوده ولی نمیشه گذاشت

نقل قول
سارا نوشته:

اینا خیلی آهنگاشون قشنگه

این گروه هم برای معرفی مشکلی نداره

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Tornado_14 نوشته:

عکس بهتر موجوده ولی نمیشه گذاشت

تمام سعیمو کردم که عکس بهتری بذارم!
دیگه جا نداشت..

نقل قول
Tornado_14 نوشته:

این گروه هم برای معرفی مشکلی نداره

انجام میشه!

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
معتاد آهنگ bromance شدم!
اما به دلایلی نمی تونم بذارمش اینجا
خودتون بگردید دنبالش:
Bromance
Chester See & Ryan Higa

۱۸ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۸۶۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۵۳ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۴۸۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۴۶۳ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۸ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۸۸ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۸۱ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!