به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: roza-messi
پیام: ۱۹۲
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۵
از: تهران
گروه:
- كاربران بلاک شده
طرز صحبتتون درست نیست یعنی چی خلایق هر چی لایق
خوبه خودتون هم میگید همه مثل هم نیستن
مشکل همه اونا فقط این بوده که با داشتن هزاران مشکل کوچیک وبزرگ بلد نبودن چه جوری مشکلشونو بیان کنن
مشکل همه ما اینه که بلد نیستیم اعتراض کنیم فکر میکنیم هر اعتراضی باید توش یه بریز بپاشی باشه نمیدونیم اعتراضم میشه با ارامش با منطق پیش برد البته ناگفته نمونه که طرز برخورد طرف های مقابلم مهمن اگه عملی درست نباشه عکس العملش هم مثل خودش میشه

I HOPE THAT HE RETURN...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آذر ۱۳۸۵
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
اینو هستم: مردم لایق همون حکومتین که برشون حاکمه! واقعا هم هستن! نوش جونشون!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ آذر ۱۳۸۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه جورایی بات مخالفت یه جورایی موافق
اول اینکه ما فقط اعتراض کردن رو بلدیم و بس!
البته اینجاشو که میگی بلد نیستیم چطوری درست اعتراض کنیم قبول داریم، ما فکر می کنیم اعتراض یعنی داد بزنی و بعدم بری خونت بخوابی
هیچ کس فکر نمی کنه اعتراض به نبودن وجدان کاری شاید این باشی که خودش کارش رو درست انجام بده
هیچ کس فکر نمی کنم بهترین اعتراض به دزدی و سوء استفاده از بیت المال اینه که خودش اگه در شرایطش قرار گرفت این کارا رو نکنه
هیچ کس فکر نمی کنه خرابه های این مملکت رو ما باید بسازیم، هممون
همه منتظرن که یه رئیس جمهوری از راه برسه و همه چیو تو 4 سال درست کنه! در حالی که چیزی که باید اول از همه درست شه تفکر ماست!
بعضی ها هم که منتظرن امام زمان (عجل الله) تشریف بیارن و ظلم و نابود کنن و به اینا بگن: خب بفرمایین دنیا اصلاح شد در اختیار شما!
ما باور نداریم که یه خشتی که جابجا می کنیم آخرش عمارت این مملکت رو می سازه، تا اینو باور نکنیم و بخوایم با مقصر جلوه دادن دیگران مسئولیت رو از خودمون سلب کنیم هیچ چیزی تو این مملکت عوض نمیشه.

مولا علی می فرماین که حکومت ها را مردم اصلاح می کنند و مردم را حکومت ها!

یعنی کاملا با هم در تقابلا
اما تو تفکر مردم عامی امروز ملت هیچ نقشی نداره! همون طور که گذاشتن بعضی ها سوارشون بشن، حالا هم نمی خوان برای پیاده شدن اونا اقدام کنن و همش هی میگن کی میشه اینا بیان پایین ما راحت شیم!

متاسفم میشم وقتی انقدر کج فهمیه توی مردم مملکتی می بینم که روزگاری سر دم دار فرهنگ و درک بالا بود!

خودمون کردیم، حالا هم خودمون باید اصلاحش کنیم. صد ها نفر خون دادن تا این مملکت از سرطان سلطنت آزاد شد، حالا ما باید جون بذاریم تا از نواقص دیگه آزاد بشه
و مسلما این وسط یه دست صدا نداره

واسه همین وقتی حرکت ها و حرف های کوچه بازاری و تاکسی اتوبوسی رو می شنوم بدجوری شاکی میشم، چون دقیقا دیدم کسایی رو که به همه چی ایراد گرفتن ولی تا دستشون رسیده از خود اونا که تکفیرشون می کردن، هزار برابر بدتر کردن
پس اون بدی تو وجود ماست

به قول یه آدم بزرگی، تو درون همه ما یه محمد رضا هست، اما خمینی شدن کار هر کسی نیست

باید باور کنیم که میشه
و تلاش کنیم و اون وقت واقعا میشه!
جز اینم راهی نداره

ببخشید اگه جایی تند رفتم چون دلم واقعا به درد میاد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ آذر ۱۳۸۵
نام کاربری: mhm_fcb
پیام: ۵۵۵
عضویت از: ۲۶ مهر ۱۳۸۵
از: مشهد
گروه:
- کاربران عضو
اينجا چه خبره؟
---
آفرين به يارو كاراته كاره و بوكسوره كه بدون هيچ ادعايي اومدن طلا گرفتن
خاك بر سر تيم فوتبال و دوچرخه سواري

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ آذر ۱۳۸۵
نام کاربری: amir_007b
پیام: ۱,۸۶۵
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
از: رئال مادرید و چلسی متنفرم!
گروه:
- كاربران بلاک شده
این دقیقا بحثیه که به هیچ عنوان جاش تو یه سایت ورزشی نیست هدف ما از جمع شدن اینجا دور هم یه چیز دیگس.

EVERY NIGHT IN MY DREAMS I SEE YOU I FEEL YOU
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ آذر ۱۳۸۵
نام کاربری: mhm_fcb
پیام: ۵۵۵
عضویت از: ۲۶ مهر ۱۳۸۵
از: مشهد
گروه:
- کاربران عضو
لطفا براي ابراز عقايد غير ورزشي خود به سايت هاي مربوطه مراجعه كنيد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ آذر ۱۳۸۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من اراجیف اون نیما رو که ظاهرش نشون میده در چاله میدون به دنیا اومده و بزرگ شده و به خوبی تربیت خانوادگیش رو نشون داد جز دو خطی نخوندم و با توجه به سابقه قبلیش که حرف های یومیه ش فحش ناموسه دیگه نمی خوام این سایت بیش از این بابت وجود همچین اراذلی به لجن کشیده بشه و بلاکش کردم.

امیدوارم روزی برسه که ریشه این اراذل و اوباش که بویی از انسانیت نبردن از این مملکت کنده شه!

فقط در جوابش مصرعی از حضرت مولانا رو نقل می کنم:
خر چه داند قیمت نقل و نبات!

و این یعنی تو جات اینجا نیست، برو چاله میدون و با امثال خودت باش، امیدوارم روزی بیماری های روحیت درمان شه

این موضوع اول
و دومی اینکه این تاپیک و کلا مباحث آزاد هیچ ممنوعیت موضوعی ندارن. اینجا هرکس "با رعایت ادب" می تونه در مورد هر چیزی که دوست داره حرف بزنه.
اگه ما ادعا می کنیم شخصیت و ادب و فرهنگ داریم و آدم های تحصیل کرده و متمدنی هستیم، پس سر هر موضوعی می تونیم با آرامش بحث کنیم و با منطق به نتیجه برسیم.
فرار از بحث فقط کار کساییه که دلیلی برای حرف ها و عقایدشون ندارن!

۲۲ آذر ۱۳۸۵
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
من مثل همیشه با لحن زشت و زننده نیما مخالفم اما نمی تونم بگم کلیات حرفهاش رو قبول ندارم. (البته غیر از چیزایی که در مورد سعید گفت.)

یک واقعیت محض اینه: این دولت، مردم رو با دروغ سر می دوئونه! مثال می خواین؟ باشه!
1- قبل از انتخابات: "من پول نفت رو سر سفره مردم می آرم." بعد از رئیس جمهور شدن: "من اصلا همچین حرفی نزدم!!!!"
2- جناب رئیس جمهور در امیر کبیر: یکی از افتخار این دولت اینه که هیچ وقت عملکرد دولت قبلی رو زیر سئوال نبرده!!!!!!!!!! دروغ از این بزرگتر؟ از این وقیحانه تر؟؟؟ برای دیدن اندازه باورنکردنی این دروغ، کافیه فقط یه بار که یکی از وزرا صحبت می کنن، درست گوش بدین تا ببینین بعد از 1.5 سال، همه مشکلات رو به گردن دولت قبل می اندازن. دولتی که قرضهای خارجی ایران رو از 6 میلیارد دلار، به 1 میلیون رسوند! تا اون رو هم جناب دکتر، بعد از رسیدن به ریاست جمهوری، از بودجه دولت قبلی پرداخت کنه و همه هواداراش پز بدن که :دکتر قرضهای ما رو صاف کرد!!!!!!
3- چیزی نیس که تو این چند وقت قیمتش گرون نشده باشه. از نون و میوه گرفته، تا خونه! جواب دولتیان در این مورد: قیمتها تغییر نکرده است! گرانی اصلا وجود خارجی ندارد!!!!

مورد بعد، اقتصاده. در پایان دولت خاتمی، ما وضعیت مناسبی داشتیم. عالی نبود اما بد هم نبود. برای ما، خوب محسوب می شد. حالا چی؟؟ حالا ما تا ته فاجعه تنها یه قدم فاصله داریم! در این مورد هم یه مثال شخصی می زنم که نگین رو هوا صحبت می کنم. بابای من تو یه شرکت خصوصی کار می کنه که یکی از بزرگترین مراکز اشتغال زایی بوشهره. از سال 69 کارشو با یه کارخونه شروع کرده و پایان سال 83، جدود 20 کارخونه داشت که همه کار می کردند. بعضیها بیشتر و بعضیها کمتر. (فکر می کنم همین روند نشون بده که مدیرهاش کارشونو بلد بودن) دوست دارین بدونین الان چند تا کار خونه فعال داره؟ 7-8تا!! در عرض یک سال و نیم حضور جناب احمدی نژاد، بیشتر از نصف این کارخونه ها، به دلیل مشکلاتی که دولت پیش پاشون انداخت، درشون بسته شد! الان اقتصاد ما، دقیقا حکایت اون اقتصاد دان فرانسویه است که سه روز اومد ایران، مسلمون شد. گفتن چرا؟ گفت من ایمان آوردم که قدرت غیبی اسلام و ائمه وجود داره وگرنه با این پایه اقتصادی، این کشور باید سه روزه سقوط کنه!!!

روابط خارجه: فکر می کنم نیازی به کوچکترین توضیحی نداشته باشه! به قدری تو همین 1.5 سال ما روابطمون با همه تیره و تار شده، که خدا می دونه تا پایان این چهار سال چه بلایی قراره سرمون بیاد. من خیلی سعی می کنم مودبانه صحبت کنم اما واقعا تمام وجهه ما تو دنیا، به خاطر گیردادنهای الکی جناب دکتر به آمریکا از بین رفته. فکر کنم همه اون نامه کذایی رو شنیده باشن. واقعا به نظر شما در شان رئیس جمهور یه مملکت هست که عین بچه ها (دیدین وقتی با هم قهرن، نامه نگاری می کنن؟؟؟) بشینه تومار بنویسه؟؟ همه دنیا به اون نامه خندیدن!!! من فکر م کنم ایشون یه مشکل ژنتیکی با آمریکا دارن. سخنرانی ازش شنیدین که پای آمریکا رو نکشه وسط؟؟ امیر کبیریها خوب جوابشو دادن: آمریکا رو رها کن...فکری به حال ما کن!!

تنها کاری که ما از این دولت دیدیم، سفرهاس استانی هر روزه اس!!!! مثلا به استانها بودجه می دن؟! وااله بوشهر که اومدن ما بودجه ای ندیدیم! شما اگه تو شهر دیگه ای دیدین، بگین ا از خطا در بیاییم!!! ان شاء الله به زودی استانها تموم میشن، بعدش می بینم اعضای محترم هیئت دولت که تحولی در ایران ایجاد می کنن.

آخر هم اینو بگم، من باهات موافقم سعید. ما هر کدوم وظیفه ای داریم که در راستای بهتر شدن اوضاع باید انجام بدیم. اما مطمئن باش، اگه همه کوچکترین وظیفه شونو انجام بدن، هیچ وقت جناب دکتر اون بالا قرار نمی گیره!!!

در مورد حکومتی که مردم لیاقتشو دارن هم، از کاملا هم موافقترم! خود کرده را تدبیر نیست. فقط امیدوارم تا انتخابات بعدی از این خواب خوش زمستانیشون بیدار شن و چشاشونو باز کنن!

(من به هیچ وجه قصد قانع کردن تو و یا هیچ کدوم از هواداران این جناب دکتر رو ندارم. سعی هم نمی کنم. اما دلم واقعا پر بود و باید اینها رو می گفتم! در ضمن، با همه مخالفتهام با نیما، حرف حق رو هر کس بزنه باید ازش حمایت کرد.)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ آذر ۱۳۸۵
نام کاربری: hosein_azulgrana
پیام: ۱۱۷
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۸۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان اگه بحث سياسي هست مام هستيم.به اميد خدا اين ترم ليسانسه علوم سياسي مي گيرم.منم يه چيزهاي سرم مي شه.
پيش بيني من در مورد انتخابات شركت كم مردم در مجلس خبرگان وانتخابات ميان دوره ي مجلس و پيروزي اصلاح طلبان در اتخابات شوراي شهر.
يك نصيحت هم به شما دوستان بكنم هيچ وقت به شعارهاي قبل از انتخابات توجه نكنيد.

fc.barcelona

اسمي كه زندگيمو عوض كرد
۲۲ آذر ۱۳۸۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خب آذر فهمیدم از کجا دلت پره!
ظاهرا تو هم مثل خیلی های دیگه مشکلات شخصیت ملاک قضتتوته، یه مایه تاسف دیگه برای این مملکت که یادم رفته بود بگم!

ولی در مورد اون قسمت های ظاهرا غیر شخصی باید بگم من حاضرم از گشنگی بمیرم، اما با افتخار بمیرم. نه با کلمات به ظاهر قشنگ و در باطن دست بوسانه ابر قدرت ها برای خودم لقمه نونی کسب کنم.
اگه تو جهان امروز هر کسی که مطابق منافع آمریکا عمل نمی کنه، اسمش تروریسته، من دوست دارم بهم بگن تروریست. من از اینکه برم آمریکا انگشت نگاری بشم شرم نمی کنم، افتخار می کنم که مثل تیری تو چشم جریان ضد بشریت دنیا باشم، اونطوری که با مبارزه منفیشون خود احمقشون ما رو بزرگ کنن. (خدا را شکر که دشمنان ما را از نادان ها قرار داد!)

بله اگه خاتمی 20 سال دیگه رئیس جمهور بود ما هم خیابون هایی مثل شیخ نشین ها داشتیم، اما درست به همون قیمتی که اونها پرداختن و هنوز هم غیرت ایرانی انقدری از بین نرفته که بخوان چنین بهایی رو بپردازن!

اون حرفت در مورد اون نامه واقعا مسخره بود. همه دنیا خندیدن؟ بذار بخندن. اگه روزی دیدی برای ما دست زدن باید به خودمون شک کنیم، فکر می کردم انقدر رو متوجه هستی. اتفاقا اون کار یه حرکت سیاسی فوق العاده بود. تو همین مدت چنان معادلات سیاسی رو مغشوش کرد که تا اینجا هیچ غلطی نتونستن در مورد مسائل هسته ای بکنن.
بله شاید از نظر تو ما باید به خواسته اونا تن بدیم تا راحتمون بذارن، اما این نه کار یه ایرانیه نه یه مسلمون!
یادمه درست یه هفته بعد از ارسال اون نامه، یکی از مفسرهای بی بی سی گفته بود که احمدی نژاد باهوش ترین رئیس جمهوریه که تا حالا ایران داشته!
بازم تاسف برای ماست که همونا که تمام حقیقت رو پنهان می کنن، اون رو خیلی بهتر از ماها می فهمن!

صد سال پیش یه جریان چندین ده ساله با بهای بسیار زیادی تونست صنعت نفت ما رو ملی کنه. انرژی هسته ای شاید امروز زیاد مهم نباشه اما ارزشش 100 سال دیگه مشخص میشه. اگه این دولت هیچ کاری برای این مردم نکرده باشه، همین پافشاریش روی این قضیه عاقبت میلیون ها نفر رو صد ها سال بعد تامین کرده. اگه اون روزها نبودن کسایی که به آینده فکر کنن و برای ملی شدن نفتی که در دست انگلیس ها بودنش بیشتر جیب های خیلی ها رو قلمبه و لپ های بقیه رو قرمز نگه می داشت تلاش نمی کردن، اثرش تو زندگی ما امروز معلوم بود.
امروز هم اگه X بود و اگه Y شده بود، با شناختی که دارم تا به امروز هیچ کدوم از ما فرق هسته اتم رو با هسته خرما هم نمی دونستیم. کم نبوده خیانت های پنهان، چه کسی می فهمید اگه پیگری این جریان هرگز انجام نمی شد؟
چقدر زود خفه شد اون موجی که گفتن دستیابی های امروز ما به این دانش هسته ای باید 2 سال پیش انجام می شد، خیلی زود خفه شد چون جای حرف زدنش نبود. توضیح بیشتر نمیدم خودتون متوجه میشید، نمی خوام سایت فیلتر بشه!
امروزم اگه کسی اسم انرژی هسته ای رو نمی آورد، اگه تو اجلاس های بین المللی می رفتن و دست بوش رو دو دستی و با سر خم می فشردن و پشت درهای بسته می بوسیدنش، و هزار اگه و اگه و اگه دیگه، از فردا شبکه های خبری و بی بی سی و سی ان ان و حتی اون فوکس نیوزش شروع به مدح و ثنای ایران می کردن، جلوی ایرانیا توی غرب فرش قرمز پهن می کردن و هزار و یک امتیاز دیگه به قیمت فروختن شرف!
بله شاید باشن کسایی که اینو بخوان، که اگه باشن لعنت خدا به همشون که از هر دشمنی دشمن ترن!

اتفاقایی که قرن ها تو تاریخ این مملکت افتاده و ما ملت بازم انگار هنور بیدار نشیم و فرق دوست و دشمن رو نمی فهمیم! چقدر تاسف برای انحطاط ما، یعنی پیروزی کامل دشمن تو همه زمینه های فرهنگی!

بحث کردن هم ظاهرا سودی نداره، چون بحث وقتی مفیده که طرفین مبانی اعتقادی پایه ای یکسانی داشته باشن که من می دونم ما نداریم. به خصوص وقتی که پای دیدگاه های شخصی هم وسط باشه! جایی که ملاک دیدگاه ما وضعیت جیب خودمون باشه!
درست همون طور که تو دور و برم خودم دیدم، ملت حساب جیبشون رو می کردن و کاندیداشون رو انتخاب می کردن، همون طور که یه عده به عینه می دیدم که تا اون روز پشت سر X هزار تا حرف می زدن و فحش می دادن ولی تا دیدن سودشون در سر کار اومدن اونه، سریع موضع عوض کردن و شدن مبلغش!
بله از این تفکرا کم نیست توی این مملکت که تفکر غالب هم هست. اما من افتخار می کنم که بینی و بین الله روزی که می خواستم رای بدم صلاح مملکت و ملت رو در نظر گرفتم. انقدر احمق و سبک مغز نیستم که فکر کنم احمدی نژاد یا هرکس دیگه گند این 15-20 سال بعد از امامو می تونه تو این مدت زمان کوتاه اصلاح کنه اما به افق پیشرفت نگاه می کنم، پیشرفت همه نه خودم!

درست یاد اون تیکه فیلم امام علی افتادم که مالک می گفت: علی خلیفه باشد، اموال غصبی را ولو کابین زنان کرده باشید باز می ستاند!
بله همین شد که یارهای علی اندازه انگشت دو دست نبودن و دوستداران معاویه هزار ها نفر.
پس اگه روزی ما هم رفتیم جزو اون هزار ها نفر باید بشینیم و به حال خودمون گریه کنیم، موجه شدن تو دنیایی که آمریکا سردم دارش باشه، هیچی جز پشت پا زدن به همه ارزش هایی که براش جون دادیم نیست.

امیدوارم یه روزه برسه که اول به دیگران فکر کنیم تا خودمون و مبانی اصلی رو فدای فرعیات نکنیم

یه مسلمون، یه ایرانی واقعی، می میره اما زندگیشو به قیمت شرفش نمی خره! یادت باشه!

۲۲ آذر ۱۳۸۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۹۰۲ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۵۵ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۵۲۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۴۷۲ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۸ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۸۲ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۷۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!