به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سرمربی تیم فوتبال چلسی انگلیس پس از تساوی مقابل آرسنال در استمفوردبریج ، از داور مسابقه خواست از او عذرخواهی کند :

به گزارش سایت گل، لوییس فیلیپه اسکولاری سرمربی چلسی معتقد است، روبین فان پرس گل تساوی آرسنال را در حالت آفساید زده است و به همین دلیل خواستار عذرخواهی مایک دین داور مسابقه به خاطر عدم تشخیص درست شد.

فیل بزرگ بعد از این مسابقه گفت: فقط می‌خواهم فردا که دین و کمک هایش فیلم مسابقه را دیدند، معذرت خواهی کنند. فقط همین چون اشتباه کردند. ما به داوری احتیاج داریم که وقتی به استمفوردبریج می‌آید برای هر دو تیم داوری کند نه یک تیم.

این مربی برزیلی افزود: آیا تا کنون از من شنیده‌اید که در مورد داوران صحبت کنم؟ در ‪ ۱۵‬مسابقه لیگ برتر، چهار مسابقه جام قهرمانان باشگاه‌های اروپا و کارلینگ کاپ هرگز این کار را نکردم اما این یکی فرق می‌کند.

ظاهرا اسکولاری این سخنان را گفته تا اشتباه بازیکنانش را بعد از اینکه بازی یک بر صفر برده را از دست دادند، توجیه کند.

سرمربی چلسی تاکید کرد: داور انسان است و می‌تواند اشتباه کند اما این آفساید، تیم مرا کشت. البته فکر نمی‌کنم که آنها عمدا اشتباه کردند.

وی با اشاره به اینکه تصمیمات داور از نظر روانی روی بازیکنانش تاثیر عمیقی گذاشته است، ادامه داد: بعد از گل تساوی، بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند و نتوانستند به بازی برگردند. ما به خاطر گلی باختیم که گل نبود. اگر می‌بردیم اختلاف آرسنال با ما ‪ ۱۳‬امتیاز می‌شد و امید آنها برای قهرمانی از بین می‌رفت.

در حال حاضر آرسنال با هفت امتیاز اختلاف نسبت به چلسی، در مکان چهارم جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

بنابراین گزارش، در فصل جاری لیگ برتر انگلیس، رقابت‌ها خیلی نزدیک است و به همین دلیل اسکولاری نگران به نظر می‌رسد

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۲ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: JEDWARD
پیام: ۱۲۳
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۸۷
از: كره ي زمين
طرفدار:
- ژاوي
- هرستو استويچكف
- استقلال
- كلمبيا
- فريدون زندي
- فرانك رايكارد
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
تيم ليورپول در آخرين مسابقه ي هفته ي پانزذهم ليگ برتر در خانه مقابل تيم وستهام با تساوي بدون گل متوقف شد و با يك امتياز برتري نسبت به چلسي در صدر جدول رقابت ها قرار گرفت .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
توقف لیورپول :

در ادامه هفته پانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای انگلیس یکشنبه شب تیم لیورپول مقابل وستهام متوقف شد اما از مکان دوم به صدر جدول صعود کرد .

لیورپول که در ورزشگاه اختصاصی خود ( انفیلد) میزبان وستهام بود به تساوی بدون گل رضایت داد ولی با یک امتیاز بیشتر از چلسی به رده نخست جدول رده بندی راه یافت .

در حال حاضر تیم لیورپول با کسب ‪ ۳۴‬امتیاز صدرنشین است و چلسی با یک امتیاز کمتر در مکان دوم جای دارد .تیم منچستر یونایتد با کسب ‪ ۲۸‬امتیاز در پله سوم قرار گرفته است .

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی با چلسی :

اهمیت پیروزی ...
پیروزی بزرگی برای ما بود. برای اینکه ما 2 بازی قبلی در لیگ را بطور غیر منتظره ای واگذار کردیم و اگر امروز نیز میباختیم اختلافمان با چلسی 13 امتیاز میشد که خیلی زیاد بود. مشخصا این یک آزمایش بود. ما بدون اعتماد بنفس اینجا آمدیم اما از شروع بازی نشان دادیم که شخصیت تیمی داریم و فکر میکنم در نیمه اول بدشانس بودیم که موقعیت های بدست آمده به گل تبدیل نشد.در نیمه دوم ما کم کم روبه جلو حرکت کردیم و پیروزی در زمین آغاز شد. سپس وقتی که توپ را در اختیار داشتیم دقت کردیم و خطرناک بودیم. من خیلی خیلی خوشحال هستم. بعد از پیروزی بر منچستر یونایتد حالا چلسی را بردیم و مطمئنا به اوج باز خواهیم گشت. جبران فاصله امتیازها با صدر نشینان غیر ممکن نیست. من تیم باهوشی در اختیار دارم، یک تیم مستعد اما میخواهیم با تواضع و سخت کوشی به جمع مدعیان بازگردیم. یاد گرفتیم که باید در تمامی بازیها اینگونه تمرکز داشته باشیم.

شروع کند ...
در نیمه نخست چلسی بهتر ظاهر شد و 15 دقیقه طول کشید که ما به بازی برگزدیم. ما آرام به بازی برگشتیم و رو به جلو حرکت کردیم اما در همان لحظه یک گل بخودی خودیم. من مجبور شدم به بازیکنان بگویم که بازی را بهتر ادامه دهند که باعث شد خطرناکتر ظاهر شویم. من نگرا بودم زیرا در زمین شناور نبودیم اما قدم بزرگی برداشتیم و اجازه کار به هافبکهای آنان ندادیم در صورتی که قبل از آن آزادی عمل زیادی به آنان داده بودیم و در کل توانستیم بازی را تغییر دهیم .

جایگاه تیم در جدول ...
این واقعیت است که امسال شروع خوبی نداشتیم. دلایل مختلفی نیز وجود داشت. اما ما از این نتایج درس گرفتیم. تیم ما کیفیت خود را در این ماه نشان خواهد داد.

مصدومان ...
ما نگران مصدومانی که داریم هستیم. تقریبا 9 بازیکن مصدوم در تیم داریم و گاهی اوقات بشتر. 4 - 5 مصدوم قابل تحمل است اما 9 مصدوم آن هم از تیم اصلی دردآور است.

سمت راست خط میانی ...
من باور دارم که در این قسمت پیشرفت خواهیم کرد. برای پیروزی وجود یه بازیکن عالی در آن پست الزامی نیست میدانید در هر بازی هافبکهای متفاوتی در اختیار داریم اما باید یاد بگیریم در هر شرایط پیروز شویم. من یک گروه باهوش و یک جوان دیگر در آنجا در اختیار دارم!!

عملکرد گالاس...
امروز گالاس برجسته بود ، کاملا حیرت انگیز. او از دوران سختی باز میگردد و برای من معتبر است. تعهدش به تیم خارق العاده است و باز هم میگویم او امروز برجسته بود. سشنبه شب مقابل دیناموکیف هم این کیفیت را نشان داد. وی جنگندگی خود را نشان داد.

زوج قلب دفاع ( جیورو و گالاس ) ...
من سعی کردم آن دو را هماهنگ کنم و باور دارم بازی سونگ باعث شد ما در هوا دفاع کنیم. همچنین جیورو نیز به او کمک کرد. ما در دوئلهای هوائی قویتر بودیم.

توپهای بلند...
ما در نیمه اول احساس کردیم در هوا خطرناکتر هستیم زیرا ما رابین و امانوئل را در اختیار داشتیم. ادبایور میتواند در هوا علیه هر بازیکنی پیروز باشد.

تزلزل چلسی در خانه ...
بعضی اوقات این مساله عجیب است. بیاد بیاورید زمانی که ما 49 بازی را بدون شکست پشت سر گذاشتیم ولی نهایتا مغلوب شدیم. ما 5 بازی بعد از آن را نیز بدون نتیجه پشت سر گذاشتیم. خیلی جذاب است که بتوانید یک رکورد خارق العاده بجای بگذارید ولی وقتی آن را از دست می دهید همانند این است که از قله اورست سقوط کنید!! اما برای سعود دوباره باید بالا بروید.

تکل خطرناک تری روی پای سانیا...
فکر میکنم تکل بی موقعی بود زیرا شانسی برای گرفتن پوپ نداشت. اما تکل بدی نبود چون 2 پای او روی زمین بود. او نمیخواست به سانیا آسیب برساند.

مسائل روانی بازی...
من باور دارم که ما قصد پیروزی داشتیم . ما به مسابقات لیگ بازگشتیم. اما کارهایی که چلسی برای این بازی انجام داد را نمیدانم

۱۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
كارت هواداراي آرسنال براي بن لادن صادر شد :

خبرگزاري فارس: مرد شماره يك گروهك تروريستي القاعده، هوادار متعصب تيم فوتبال آرسنال لندن است.

به گزارش خبرگزاري فارس، اسامه بن لادن، متهم تحت تعقيب ايالات متحده امريكا، در تصاوير ضبط شده از دوربين هاي مداربسته ورزشگاه امارات آرسنال مشاهده شده و روابط عمومي اين باشگاه از صدور اينترنتي كارت هواداري به آدرس مركز لندن خبر داده كه فرد تحويل گيرنده دقايقي پس از تحويل، محل را ترك كرده است.
شماره شناسايي اين كارت هواداري قابل رديابي نيست؛ اما بي ترديد ديگر نمي شود با اين شماره، بليت يا محصول ورزشي خريداري كرد.
تايمز اين مسئله را با هواداري هيتلر از شالكه 04 و موسوليني از بولونيا مقايسه كرده است.

۱۲ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
از همگی ممنونم....همی طور ادامه بدید...

۱۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
خواهش میکنم وظیقه ست

۱۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فرگوسن: تصمیمی برای خداحافظی با دنیای فوتبال ندارم :

به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودی که به تازگی وارد 67 سالگی شده ام؛ اما همچون یک مربی جوان انرژی داشته و تصمیمی برای ترک فعالیت مربیگری ندارم.
این مربی افزود:وقتی توان زیادی در خود می بینم، دلیلی ندارد که به فکر بازنشستگی باشم.
فرگوسن بیان کرد: دوست دارم رسانه ها متوجه این نکته باشند و در مصاحبه با من این مسئله را سئوال نکنند. هرگاه احساس کنم نمی توانم ادامه دهم، ‌خود بدون هیاهو از کارم کناره خواهم گرفت.
این مربی از سال 1986 تاکنون مسئولیت هدایت تیم منچستریونایتد انگلیس را برعهده دارد.

۱۳ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 3 دسامبر

با نزدیک شدن به نقل و انتقالات ژانویه، باشگاه منچسترسیتی با پیشنهادهای سرسام آور خود به ستاره های مطرح دنیا در صدر اخبار مطبوعات انگلیس قرار گرفته است...

- باشگاه منچسترسیتی برای خرید سوپراستارهایی همچون: کاکا، مسی، تورس، ته وز، کریستیانو رونالدو و ساموئل اتوئو در ماه ژانویه، 70 میلیون پوند خرج خواهد کرد.
- دو باشگاه چلسی و منچسترسیتی برای امضای قرارداد با دیوید ویا، مهاجم 26 ساله والنسیا با هم رقابت خواهند کرد.
- هری ردنپ سرمربی تاتنهام پیشنهاد 3 میلیون پوندی خود را برای خرید دیوید جیمز سنگربان پورتسموث در ماه ژانویه ارائه خواهد داد.
- سرالکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد پول زیادی برای خرید بازیکن در نقل و انتقالات ژانویه در اختیار نخواهد داشت.
- رونالدینیو، ستاره برزیلی اعلام کرد قبل از پیوستن به میلان، در یک قدمی امضای قرارداد با منچسترسیتی قرار داشته است.
- ریو فردیناند فاش کرد که قبل از آمدن به اولدترافورد از منچستر یونایتد نفرت داشته زیرا شیاطین سرخ همه تیم ها را شکست می داد.
- دو باشگاه نیوکاسل و ساندرلند به دنبال کیلی ناتون، مدافع تیم شفیلد یونایتد هستند.
- روکه سانتاکروز مهاجم تیم بلکبرن خواهان پیوستن به منچسترسیتی است. باشگاه بلکبرن تابستان امسال پیشنهاد 12 میلیون پوندی سران باشگاه منچسترسیتی را رد کرد اما آن ها اکنون آماده ارائه پیشنهاد 15 میلیون پوندی خود برای این مهاجم پاراگوئه ای هستند.
منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۳ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت اسكولز به چمن سبز

هافبك 34 ساله و انگليسي منچستريونايتد به زودي مي‌تواند تيمش را همراهي كند.

پل اسكولز كه از پايان ماه سپتامبر و ديدار تيمش برابر آلبورگ در ليگ قهرمانان اروپا دچار آسيب ديدگي شده بود، اكنون در حال آماده شدن براي همراهي دوباره شياطين سرخ است.

اسكولز 34 ساله حدود دو هفته پيش تمرين‌هاي خود را از سر گرفت و پس از مدت‌ها امشب در ديدار منچستر برابر بلكبرن در جام اتحاديه به ميدان خواهد رفت.

سرالكس فرگوسن سرمربي يونايتدها در اين باره به روزنامه Sun گفت: «بازگشت اسكولز به ميادين باعث پيشرفت بسياري در تيم ما مي‌شود چرا كه او بازيكن سطح بالايي است

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۳ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۴۹۹ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۹۳ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۷۲۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۹۱ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۱۴ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۲۰ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۰۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۷۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۱ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!