به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mohammadhadiazizi نوشته:

فکر کنم فابرگاس و نیمار به بارسا بیان

ما که از خدامونه این فکر تو به حقیقت تبدیل بشه!!

Anti khook
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: mohmad.rafey
پیام: ۲۷
عضویت از: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: ایران
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیهو و ریوالدو
- هیچکدام
- آرزانتین
- هیچکدام
- رایکارد و گواردیولا
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
منچستر سیتی هم میگن دنبال فابرگاس هر چقدر آرسنال بگه 10 تاهم روش میزارن واقعا میترسم نکنه بره سیتی حیفه

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Armin10
پیام: ۲۱۴
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
سسک یا میاد بارسا یا آرسنال میمونه منچستر سیتی کجاست دیگه؟
عرق ملی دارن این کاتالانیایییییه نا فرم

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر کنم فابرگاس و نیمار به بارسا بیان

اومدنه فابرگاس به بارسلونا اشتباست. تیاگو از فابرگاس بهتر میشه همین حالا هم عالیه. اگه نیمار بیاد که عالیه فقط کمی اخلاقش بده و کمی مثله رونالدو مغروره با اینکه خیلی جوونه!
اگه بجای نیمار، آگوئرو بیاد باز هم عالی میشه. من نیمار رو خیلی دوست دارم امّا سبک بازی بسیار زیبای آگوئرو به اعتقاد من بیشتر به درد بارسلونا میخوره.

نقل قول
بچه ها کنترائو چی شد بارسا باید اون رو بگیره تو روزنامه نوشته بود داره به رئال میره چقدر این رئالی ها خرن با اینکه مارسلو رو دادن بازم دفاع چپ میخان بارسا باید کنترائو رو بگیره واقعا دفاع چپ آینده داریه

هیچ وقت اون مارسلوی اوشگولو با کنترائو مقایسه نکن. اگه بازیهای کنترائورو دیده باشی متوجه میشی که خودش یه پا دنی آلوزه!!! البتّه کنترائو در دفاع فوق العاده عالی کار میکنه

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
اتفاقا" من فکر میکنم فابرگاس بیشتر به درد بارسا میخوره تا نیمار!
فابرگاس ژاوی دومه و میتونه خط هافبک بارسا رو کامل کنه!
شما میگید اگه سسک بیاد تیاگو نابود میشه!
خب اگه نیمار بیاد هم بویان و آفلای به باد میرن!
تازه نیمار یه بازیکن تکنیکی و دریبل زنه در حالی که بارسا یه مهاجم فیزیکی و گلزن میخواد تا بتونه تو بازی های درگیرانه به تیم کمک کنه(مثل بازی با سویا یا فینال جام حذفی که رئالیا وحشیانه بازی میکردن!)
من فکر میکنم سسک + یه مهاجم مثل روسی(واقعا" بازیکن خوبیه) یا لوکاس باریوش(اینم بازیکن خوبیه) میتونن خط هافبک و حمله ی تیم رو تکمیل کنن
خط دفاع هم بدون شک نیاز به ترمیم داره
یه دفاع وسط خوب مثل هاملز(دفاع وسط دورتموند که این فصل عالی بود) میتونه گزینه ی خوبی باشه!

اما در مورد مقایسه ی کنترائو و مارسلو!
باید بگم با اینکه مارسلو رئالیه اما من اونو آینده دار ترین دفاع چپ جهان میدونم!
بازیکن خیلی خوبیه و تو کارهای هجومی فوق العادست
فقط باید رو کارهای دفاعی بیشتر کار کنه که البته با توجه به سنش این مشکل رو هم میتونه حل کنه
با اینکه دفاع چپ رئاله تو این 4 تا ال کلاسیکو بیشتر از هر کسی ما رو اذیت کرد!
تو بازی برگشت لیگ که پنالتی رو گرفت!
تو فینال جام حذفی اون پاس رو به دی ماریا داد و شروع کننده ی حرکتی بود که منجر به گلشون شد!
تو بازی رفت CL تا دقیقه ی 60 خوب کار کرد بعد با اخراج پپه و مورینیو تیمشون از هم پاشید که بیشتر مقصر مورینیو بود که کاملا" تیم رو رها کرد و به فکر کنفرانس بعد از بازی بود تا خود مسابقه!
(درسته که تو این بازی در مقابل آفلای جا موند اما یادمون نره که آلوز که بهترین دفاع راست جهانه هم تو این ال کلاسیکو ها به دفعات جا موند!)
تو بازی برگشت CL هم گل رئال رو با حضور به موقع در خط حمله و جایگیری خیلی خوبش زد!
در کل من مارسلو رو بهتر از کنترائو میدونم.

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برای دفاع راست یک نفر که میتونه خیلی توی بارسلونا موفق باشه اون هم گوتیرس هست نمیدونم چرا بارسلونا تا به حال بهش پیشنهاد نداده البته که الان دنیل هست و ادریانو هم اون سمت عالی بازی میکنه ولی به نظرم میتونیم گوتیرس رو برای اون سمت بخریم خیلی بازیکن خوبی هست و سبکش به ما میخوره اگر بخوایم میتونیم با قیمت خوب بیاریمش کلا ما این فصل اگر مهاجم هم نیاریم مشکلی پیش نمیاد، البته که تیم حتما میخواد یک نفذ رو برای خط حمله بیاره پیشنهاد من اگئرو ه ولی در کل خط حمله ما الان وضعیت خوبی داره میتونیم بیشتر این فصل برای دفاع سرمایه گزاری کنیم الان انخل امده خب این به این معنی هست که ابیدال میتونه برای فصل اینده توی مدافع مرکزی بازی کنه الان 4 تا دفاع چپ داریم 3 تا مدافع مرکزی +فونتاس ، با اومدن انخل سمت چپمون کاملا تکمیل شده و بدون نقص هست ابیدال رو هم حتما گواردیولا میاره وسط و فونتاس از بارسای ب اینجا میمونه فقط یک مدافع راست خوب که به نظرم گوتیرس خیلی مناسبه سبک بازیش خیلی به ما میخوره

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
چرا اينقدر ميگين كه اگر فابرگاس به بارسا بياد تياگو تلف ميشه الآن تياگو جوانه و هنوز راه زيادي داره تا بتونه اون وسط بارسا را اداره كنه و در كنار ژاوي و فابرگاس ميتونه پيشرفتهاي زيادي كنه شما اينيستا را نگاه كنيد كه در بارسا ماند و در كنار اين همه ستاره پيشرفت كرد و حالا در بارسا آقايي ميكند. تياگو هم مثل اينيستا بايد باشد و در بارسا بماند و در كنار ستارگان ديگر پيشرفت كند كه در آينده هافبك توانمندي بشه.
اگر تياگو قدر خودش را بداند بازيكن بسيار بزرگي خواهد شد
اگر در يك بازي مهم ژاوي نباشد ميتوان به تياگو اعتماد كرد مسلما كه نميشه اعتماد كرد همين ژاوي چقدر خون دلها كشيد كه تونست به تركيب اصلي بارسا راه پيدا كند بايد تلاش كرد تياگو اگر جاي ديگر رود ميشه فابرگاس، آيا فابرگاس در آرسنال جامي ديده ولي هم تيميهاي قديمي فابرگاس به اندازه سنشان جام گرفتند حالا تياگو بايد قضيه فابرگاس را درس عبرت خود قرار دهد و در بارسا ماندني شود چون هيچ جا به اندازه بارسا نميتواند پيشرفت كند.
درود بر بارسا ي محبوب كه هيچ تيمي اين فلسفه را ندارد

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
الآن تياگو جوانه و هنوز راه زيادي داره تا بتونه اون وسط بارسا را اداره كنه

من از این میترسم که به تیاگو بازی نرسه بعد از تیم بره

واسه همین میگم سسک نیاد

نقل قول
من فکر میکنم سسک + یه مهاجم مثل روسی(واقعا" بازیکن خوبیه) یا لوکاس باریوش(اینم بازیکن خوبیه) میتونن خط هافبک و حمله ی تیم رو تکمیل کنن

خب الان اینا رو هم شد 90.000.000
خیلی زیاده

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

برای دفاع راست یک نفر که میتونه خیلی توی بارسلونا موفق باشه اون هم گوتیرس هست نمیدونم چرا بارسلونا تا به حال بهش پیشنهاد نداده البته که الان دنیل هست و ادریانو هم اون سمت عالی بازی میکنه ولی به نظرم میتونیم گوتیرس رو برای اون سمت بخریم خیلی بازیکن خوبی هست و سبکش به ما میخوره اگر بخوایم میتونیم با قیمت خوب بیاریمش کلا ما این فصل اگر مهاجم هم نیاریم مشکلی پیش نمیاد، البته که تیم حتما میخواد یک نفذ رو برای خط حمله بیاره پیشنهاد من اگئرو ه ولی در کل خط حمله ما الان وضعیت خوبی داره میتونیم بیشتر این فصل برای دفاع سرمایه گزاری کنیم الان انخل امده خب این به این معنی هست که ابیدال میتونه برای فصل اینده توی مدافع مرکزی بازی کنه الان 4 تا دفاع چپ داریم 3 تا مدافع مرکزی +فونتاس ، با اومدن انخل سمت چپمون کاملا تکمیل شده و بدون نقص هست ابیدال رو هم حتما گواردیولا میاره وسط و فونتاس از بارسای ب اینجا میمونه فقط یک مدافع راست خوب که به نظرم گوتیرس خیلی مناسبه سبک بازیش خیلی به ما میخوره

حامدجان ژوناس گوتیرس بازیکن نیوکاسل رو میگی!!!!
شوخی نکن داداش من بازیهای این فصل نیوکاسل که از تی وی پخش شده رو دیدم اون اصلا مدافع نیست که بخواد سمت راست باشه
یک بازیکن با خصوصیات تهاجمی اونم سمت چپ! تو تیم ملی آرژانتین هم دفاع چپ گابریل هاینزه بود که گوتیرس جلوی اون بازی میکرد.

Anti khook
۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامدجان ژوناس گوتیرس بازیکن نیوکاسل رو میگی!!!!
شوخی نکن داداش من بازیهای این فصل نیوکاسل که از تی وی پخش شده رو دیدم اون اصلا مدافع نیست که بخواد سمت راست باشه
یک بازیکن با خصوصیات تهاجمی اونم سمت چپ! تو تیم ملی آرژانتین هم دفاع چپ گابریل هاینزه بود که گوتیرس جلوی اون بازی میکرد.

مهدی راست میگه. خوناس گوتیرز هافبک هجومیه و در سمت چپ بازی میکنه.

خداییش بعضیها چه ایده هایی میدن که میگن فابرگاسو با 50 نه تو بگو با 40 تا بخریمو بیاریمش به بارسلونا!!!!!!!
ولله که نمی ارزه.
یا همین جوزپه روسی! مگه عقلمون کمه که 35 تا پاش بدیم. با 40-45 تا میریم آگوئرو رو میخریم یا اصلاً با همون 30-35 تا میریم الکسیس سانچزو میخریم.

اونایی هم که با یه مهاجمه قد بلند با قدرت بدنی موافق هستند باید بدونند که در سبک بازیه بارسلونا جایی برای بازیکنان کند و کم تکنیک و تنومند وجود نداره.

به اعتقاد من در فوتبال هیچ چیزی نمیتونه جلوی سرعت و تکنیک قد الم کنه! مثلاً همین آرسنالیکه از بارسلونا 3-4 تا میخوره در لیگ انگلیس که به اصطلاح یک لیگ قدرتیه به این خوبی بازی میکنه و تیمهای قدرتی رو مثل چلسی و لیورپولو براحتی میبره.

مهاجمین بارسلونا باید سرعتی و تکنیکی باشند

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۶ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۴,۴۵۲ بازدید
۱۹ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۴۶ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۸۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۶۰۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۷۱ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۵۳۴ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۵۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۷۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!