به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: لیونل مسی
نام کاربری: *Leon*
پیام: ۱,۲۴۴
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اره فک کنم اخرای تابستو بابا میشه

تازه اونم پسر

احتمالا جای خودشو میگیره

I Love You Leon

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Karabeseydi
پیام: ۳,۵۲۲
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا -آندرس اینیستا - یوردی آلبا - سسک
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
آقا جان اقا
این هنوز 3 ماه نشده از کجا میدونه بچه پسره؟
مگه 5 ماهگی معلوم نمیشه؟

خوش به حال اون بچه... باباش لئو مسیه!

خویشتن را به بستر تقدیر سپردن
و با هر سنگریزه رازی به نارضایی گفتن
زمزمه ی رود چه شیرین است!

احمد شاملو
۱ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: taranom.messi
پیام: ۵۵۶
عضویت از: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹
از: بارسلونا
طرفدار:
- اول مسی,ژاوی,اینیستا,افلای
- یوهان کرایف
- هیچ کدوم
- ارژانتین,اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- کاربران عضو
وباز هم مسی:
73 گل در بارسا و 9 گل در آرژانتین حسن ختامی بود برای فصل 2011 -2012 بهترین بازیكن جهان...
مسی در این فصل در بارسا 73 گل زد و ركور گرد مولر را پس از 40 سال شكست. اما مسی ركوردی دیگر را هم شكست ؛ ركورد 77 گل پله در سال 1958... پله در این فصل برای سانتوس و برزیل 77 گل به ثمر رساند اما فكر نمیكرد كسی پیدا شود و پس نیم قرن ركورد افسانه ای او را بشكند. اما بهترین بازیكن جهان و به اعتقاد خیلی از كارشناسان، بهترین بازیكن تاریخ توانست این ركورد را بشكند. مسی در این فصل 73 گل برای بارسا و 9 گل برای آرژانتین به ثمر رساند و با 82 گل در فصل 2011-12 توانست ركوردی دست نیافتنی از خود به جا گذارد.
منبع :h10messi.mihanblog.com
حالا ببینیم این پله بازم میتونه بگه من بهترم
کلیپ تمام گل های مسی و همین طور چند کلیپ دیگه از اونو توی تایپیک کلیپ های بارسایی گذاشتم حتما ببینید

از عارفی پرسیدند:روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟گفت: حک کن... میگذرد....
۱ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سارا نوشته:

آقا جان اقا
این هنوز 3 ماه نشده از کجا میدونه بچه پسره؟
مگه 5 ماهگی معلوم نمیشه؟

خوش به حال اون بچه... باباش لئو مسیه!

همونطوریم که آقا محمدرضا گفت منم شنیدم حدس زده پسر باشه.
آخی مبارکش باشه.

۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Xaviesta
پیام: ۱,۰۲۴
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: Terrassa
طرفدار:
- ژاوی-مسی-اینیستا
- یوهان کرایف- پپ گواردیولا
- اسپانیا
- پپ گواردیولا- ویسنته دل بوسکه
گروه:
- کاربران عضو
احتمالا توی سپتامبر یا اکتبر به دنیا میاد
خداکنه پسر باشه راه باباشو ادامه بده

Nothing's clear; So don't judge
۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
اگر بخواد در انتخاب بهترین بازیکن برای توپ طلا رقابتهای یورو هم در نظر گرفته بشه، بی انصافی محضه، مسی فرصتی برای درخشش در این بازیها نداشته به عکس اون رونالدوی احمق.
توپ طلا مال مسیه، به حق و منطقا.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
2 روز دیگه تولد مسی جونه...

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
کاور امروز مجله تایم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: taranom.messi
پیام: ۵۵۶
عضویت از: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹
از: بارسلونا
طرفدار:
- اول مسی,ژاوی,اینیستا,افلای
- یوهان کرایف
- هیچ کدوم
- ارژانتین,اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- کاربران عضو
لیونل مسی، ستاره جوان و آرژانتینی باشگاه بارسا، چهره اصلی «جنگ ستارگان» بود؛ رویدادی خیریه که روز 5شنبه در بوگوتا، پایتخت کلمبیا برگزار شد. مسی در این مراسم خیریه با خبرنگاران صحبت کرد و اعلام کرد که دوست دارد تا تمام عمر فوتبالی اش را دربارسا سپری کند:«اصلا به انتقال به رئال فکر نمی کنم؛ بارسلونا خانه من است وخوشحال می شوم که تاجایی که می توانم، تمام عمر فوتبالی ام را در اینجا سپری کنم؛ شاید تا روزی که بخواهم از فوتبال خداحافظی کنم؛ امیدوارم که این طور بشود.»

کاپیتان تیم ملی آرژانتین در ادامه در مورد جدایی گواردیولا ازبارسا و روی کار آمدن تیتو ویلانووا به عنوان مربی جدید این تیم گفت:« ما از اینکه تیتو جای پپ را می گیرد، خوشحالیم. تیتو کسی است که همه ما او را می شناسیم. او دقیقا روشهای کاری گواردیولا را می شناسند. قطعا همه ما از رفتن پپ ناراحت شدیم؛ چون اصلا انتظارش را نداشتیم ولی با تیتو شیوه کاری ما تغییر نخواهد کرد و همه چیز مشابه قبل خواهد بود.»

مسی از گلزنی برای تیم ملی کشورش خوشحال است:« خوشحال می شوم که بتوانم موفقتیتهای زیادی را با تیم ملی کشورم کسب کنم و دوباره تمام موفقیت ها را تکرار کنم. خوشبختانه توانستم تا در مرحله مقدماتی جام جهانی برای آرژانتین گلزنی کنم.»

ستاره آرژانتینی درمورد مراسم خیریه ای که در بوگوتا در آن شرکت داشت گفت:« ما در جاهای مختلفی در سرتاسر دنیا، رویدادهای خیریه ای این چنینی را برگزار کردیم. الان نوبت کلمبیاست. این فرصت خوبی برای کمک کردن به سایر بنیادها و سایر افراد است و این ما را خوشحال می کند.»

مسی ترجیح داد تا درمورد زندگی شخصی اش صحبت نکند:« من برای تعریف کردن زندگی شخصی ام اینجا نیستم. از آنچه در این روزها می گذرد بسیار خوشحالم. قرار است پدرشوم و از این روزها لذت می برم. حالا باید ببینم که در آینده روزگار با فرزندم چطور خواهد بود.»

در جریان دیدار تیم ملی پرتغال مقابل دانمارک در رقابتهای یورو 2012، هواداران دانمارکی مثل همه هواداران در سرتاسر دنیا ، برای آزار دادن روانی رونالدو، دائما نام مسی را بر زبان می آوردند(گویا همه به نقطه ضعف رونالدو پی برده اند) و بعد از آن بود که رونالدو در واکنش به این شعارها و برای توجیه عملكرد بسیار ضعیف خود گفت:«پارسال در این موقع، مسی از رقابتهای کوپا آمه ریکا حذف شده بود. آن اتفاق که بدتر بود.نه؟» شاید رونالدو فراموش كرده است كه آرژانتین بدون شكست از این مسابقات حذف شد و در ضربات پنالتی از دور مسابقات كنار رفت. البته آگوئرو ، هم بازی مسی در آرژانتین ، پاسخ دندان شكنی به رونالدو داد و به او گفت : «مسی بدون هیچ بحثی بهترین بازیکن دنیاست.»

و اکنون مسی درپاسخ به اظهارات رونالدو گفته:«هیچ حرفی در واکنش به صحبتهای رونالدو ندارم.»(کلا ادم حسابش نمیکنه )
منبع : سایت گل

از عارفی پرسیدند:روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟گفت: حک کن... میگذرد....
۴ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: fabregas777
پیام: ۳۰۷
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۹
از: صدر جدول
طرفدار:
- مسی، ژاوی، اینیستا،پویول و فابرگاس و ویا
- کرایف
- PERSPOLIS
- Spain.Argantin
- عابدزاده.دایی.باقری
- گواردیولا.مارادونا
- دایی.عابدزاده
گروه:
- کاربران عضو

بهترين بازيکن فوتبال جهان اعتقاد دارد هنوز نکات زيادي بايد فرا بگيرد و زماني که اشتياقي به فوتبال نداشته باشد، کفش‌هايش را خواهد آويخت.

--------------------------------------------------------------------------------

به نقل از تايمز، ليونل مسي با درخشش موفق شد سال گذشته در 60 مسابقه 73 گل براي بارسلونا به ثمر برساند و نام خود را به عنوان يکي از بزرگان اين رشته ورزشي در تاريخ ثبت کند.

وي در رده باشگاهي همراه با کاتالان‌ها به همه افتخارات موجود رسيد و اکنون بر اين باور است که نياز به تجربه‌اندوزي جديد دارد تا در آينده به موفقيت‌هاي تازه‌اي برسد.

وي گفت: اکنون سرگرم بازي براي يکي از بهترين تيم‌هاي تاريخ فوتبال جهان هستم. نسبت به آنچه تاکنون کسب کرده‌ام، خوشحالم و خدا را شکر مي‌کنم. همين‌طور از خانواده‌ام و مردمي که هميشه مرا حمايت کرده‌اند، تشکر مي‌کنم؛ اما معتقدم روزهاي بهتر زندگي‌ام فراخواهند رسيد. مي‌خواهم رشد کنم و به عنوان يک شخصيت کامل مطرح شوم. در اين راه هنوز خيلي چيزها بايد فراگيرم. پيوسته در مسير پيشرفت گام بر مي‌دارم و فقط در يک نقش خاص قرار نمي‌گيرم.

او ادامه داد: تجربه‌اندوزي يکسري چيزها باعث مي شود تا خودم را بهتر بشناسم. نبايد فقط به آنچه تاکنون انجام داده‌ام، بنگرم. بلکه بايد حتي آن کارهايي که قراراست انجام دهم، مد نظر قرارداده و در نظر داشته باشم که اکنون فقط 24 سال سن دارم.

از نظر وي فوتبال يک ورزش مهيج است که هر بازيکني که به آن مي‌پردازد، با ذوق و شوق بسيار بايد در آن فعاليت کند.

مسي گفت: فوتبال يک ورزش زيبا است. در مورد اين رشته ورزشي معتقدم هر بازيکن که وارد ميدان مي‌شود، ابتدا بايد شور و اشتياق کافي براي انجامش داشته باشد. من هميشه چنين حسي دارم و بعد سعي مي‌کنم آن را به ساده‌ترين شکل ممکن انجام دهم. در واقع انگيزه اصلي‌ام، بازي کردن به ساده‌ترين شکل ممکن است. مطمئن باشيد آن روزي که ديگر نسبت به انجام فوتبال شور و هيجاني نداشته باشم، به سرعت کفش‌هايم را مي‌آويزم و اعلام کناره گيري مي‌کنم. هدفم اين است که اجازه ندهم چنين اشتياقي از من گرفته شود.

فوق ستاره آرژانتيني در مورد ساختار محبوب‌ترين رشته ورزشي جهان و موقعيت کنوني آن ‌نيز نظري جالب دارد.

از نظر وي فوتبال اکنون در مسير پيشرفت و تحول گام بر مي‌دارد. در اين مورد نيز مسي بيان کرد: در روزگار کنوني تيم‌ها بيشتر درجا بازي مي‌کنند تا اين که در حرکت باشند. توجه آنان بيشتر به کسب نتيجه بوده و نمي‌خواهند مبنا را فوتبال تماشاگرپسند قراردهند. از نظر آنان کسب برد سخت‌تر از خوب بازي کردن است. در اين شرايط ما به بازيکنان بيشتري نياز داريم که بتوانند با اشتياق بسيار بازي کنند.

گلزن بارسا که فصل گذشته و در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا يک ضربه پنالتي را مقابل چلسي انگليس خراب کرد و بعد شاهد باخت و حذف آبي و اناري پوشان بود، اظهار کرد: آن لحظه احساس بسيار بدي داشتم. در دل خودم را نفرين کردم. چون اميد هواداران به من بود و من بايد نتيجه را عوض مي‌کردم. با وجودي که هفته‌ها از آن ماجراي تلخ گذشته ولي من مرتب به آن فکر مي‌کنم.

سلامتی آقا امام زمان صلوات
۴ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۷,۵۱۰ بازدید
۳۸ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۵۵۵ بازدید
۴۲ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۲,۹۷۰ بازدید
۹ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۹ بازدید
۱۰ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۳۳ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۵۵ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۱۴ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۲۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۷ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!