به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فابرگاس: میلان در ایتالیا بهترین است.

" سسک فابرگاس " تصدیق کرد اگر روزی بخواهد آرسنال را ترک کند، به میلان می پیوندد.

" فابرگاس " که در نوجوانی به باشگاه آرسنال پیوسته است همواره از بازگشت به باشگاه سابق خود، بارسلونا صحبت کرده است. اگرچه " فابرگاس " برنامه ای برای ترک استادیوم " امارات " ندارد، اما این هافبک اسپانیایی مورد توجه باشگاه های ایتالیایی قرار گرفته است.
این هافبک 21 ساله یکی از طرفداران میلان است و علاقه مند به بازی در " سن سیرو " است.

" فابرگاس " که سال گذشته به همراه آرسنال میلان را از لیگ قهرمانان حذف کرد به " Gazzetta Dello Sport " گفت: « اگر من روزی به ایتالیا بیایم، بدون شک میلان را انتخاب خواهم کرد.»
« به نظر من در کشور ایتالیا، " روسنری " بهترین بازی را انجام می دهد.»
« آنجا تیم های خوب زیادی مانند اینتر، یوونتوس و رم وجود دارد اما آن ها بیش از حد به ستاره هایشان متکی هستند.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
من یونایتد و تاتنهام در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس :

تیم های فوتبال منچستریونایتد و تاتنهام به همراه تیم های دربی کاونتی و برنلی به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه باشگاههای حرفه ای انگلیس راه یافتند .

به گزارش پایگاه اینترنتی الکره از مرحله یک چهارم نهایی این رقابتها دقایقی پیش منچستریونایتد پنج بر سه بلکبرن را مغلوب کرد. کارلوس ته وز بازیکن آرژانتینی این تیم در دقایق بیست و دو ،پنجاه و یک ،پنجاه و چهار و نود و لوئیس نانی در دقیقه چهل و یک پنج گل منچستریونایتد را به ثمر رساندند و بندیکت ماکارتی در دقایق چهل و هشت و هشتاد و نه و مات درشر در دقیقه هشتاد و پنج سه گل تیم بلکبرن را به ثمر رساندند.

همچنین تیم واتفورد دو بر یک مغلوب تیم تاتنهام شد و تاتنهام به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

روز سه شنبه نیز در همین مرحله تیم استوک سیتی یک بر صفر مقابل دربی کاونتی مغلوب شد و برنلی دو برصفر آرسنال را مغلوب ساخت.بدین ترتیب تیم های منچستریونایتد ،تاتنهام ،دربی کاونتی و برنلی در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت.

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ون پرسی بازیکن برتر ماه آرسنال !

روبین ون پرسی با درخشش در برابر چلسی توانست صدرنشین بهترین های آرسنال شود

ون پرسی در بازی با فنر باغچه هم با بد شانسی گل نزد! اما دابل گل او در زیر پل چوبی آبی ها کافی بود تا 30% توپچی ها او را بازیکن برتر ماه بدانند

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فابرگاس : بازی برای میلان رویاست !

کاپیتان تازه کار آرسنال از وضعیت خودش و تیمش راضی است و معتقد است آینده ی وی در همین باشگاه رقم میخورد .
ترجمه از Arsenal.com

فابرگاس در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه اعلام کرد در امارات راضی و خوشحال است و قصد خروج از این تیم لندنی را ندارد !
فابرگاس گفت » درست است که من گفته ام بازی در میلان با آن همه تاریخی که آنها دارند رویایی است اما خیلی وقت است از آن صحبت میگذرد !
من افتخار میکنم بازوبند آرسنال را ببندم و 100% باشگاه آینده ی من همین آرسنال خواهد بود

۱۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گل فرانک لمپارد در برابر هال سیتی به عنوان گل برتر ماه انتخاب شد :

گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ٬ فرانک لمپارد که تا اینجای لیگ یکی از بهترین مهره های اسکولاری بوده توانست با به ثمر رساندن یکی از سه گل چلسی به هال سیتی و در یک بازی خارج از خانه زیبا ترین و برترین گل ماه نوامبر را به ثمر برساند

گل فرانک لمپارد از سوی هواداران چلسی در سایت رسمی این باشگاه انتخاب شده است

۱۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 5 دسامبر:

احتمالاً ویلیام گالاس مدافع فرانسوی آرسنال، در نقل و انتقالات ژانویه این باشگاه را ترک خواهد کرد...

- بعد از استعفای روی کین از مربیگری در ساندرلند، سام آلردایس سرمربی اسبق نیوکاسل گزینه اصلی برای نشستن بر روی نیمکت مربیگری ساندرلند است. همچنین دیک ادوکات و جرارد هولیه سایر گزینه های این تیم هستند.
- ویلیام گالاس آماده است در ماه ژانویه استادیوم امارات را ترک کند.
- باشگاه چلسی با ارائه پیشنهاد 3 میلیون پوندی به دنبال اورلاندون سا، مهاجم تیم براگا پرتغال است.
- باشگاه تاتنهام امیدوار است بتواند با استفان آپیا هافبک سابق فنرباغچه و گلن جانسون مدافع تیم پورتسموث قرارداد ببندد.
- باشگاه پاناتیناکوس یونان خواهان به خدمت گرفتن الکس مدافع برزیلی چلسی بصورت قرضی است.
- سرالکس فرگوسن از سران باشگاه بلکبرن خواست که فرصت بیشتری به پل اینس سرمربی این تیم دهند تا بتواند برنامه های خود را اجرا کند.
- در صورت تقابل تیم های تاتنهام و منچستر یونایتد در مرحله نیمه نهایی کارلینگ کاپ، فریزر کمپل مهاجم قرضی تاتنهام نمی تواند مقابل تیم سابق خود به میدان برود.
منبع

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بنیتز به ستایش رابی کین پرداخت.

" رافائل بنیتز " معتقد است سایر بازیکنان لیورپول باید به " رابی کین " کمک کنند تا او به شرایط ایده آل برسد.

" کین " مهاجم لیورپول که در تابستان با 20 میلیون از تاتنهام به این تیم آمد، نتوانسته است انتظارات را بر آورده کند.
این بازیکن ایرلندی از زمانی که به " مرسی ساید " آمده است، 4 گل به ثمر رسانده است و مرتبا توسط " بنیتز " تعویض شده است.
مربی " کین " مبلغ زیادی بابت او پرداخت کرده است، اما مشتاق است به بازیکن سابق اینتر میلان و لیدز کمک کند.
" بنیتز " به " Liverpool Echo " گفت: « " رابی " یکی از بهترین بازیکنانی است که ما داریم می بینیم.»
« ما می دانیم " رابی " چه نوع بازیکنی است.»
« من باور دارم او آماده است، او بیشتر گل خواهد زد اگر موقعیت خوبی به دست آورد.»
« اما اگر این اتفاق نیافتد، ما بازیکن های دیگری با کیفیت های مختلف داریم که از آن ها می توانیم استفاده کنیم.»
منبع

۱۵ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هفته شانزدهم ليگ برتر انگليس/ صدرنشين به مصاف قعرنشين مي‌رود
تيم صدرنشين ليورپول شنبه آينده در هفته شانزدهم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر انگليس به مصاف تيم قعرنشين بلكبرن مي‌رود.

به گزارش یوفا اين ديدار در ورزشگاه ايود پارك بلكبرن برگزار خواهد شد.

برنامه هفته شانزدهم ليگ برتر انگليس به شرح زير است :
(نام تيم‌هاي ميزبان نخست آمده است)

شنبه ‪ ۱۶‬آذر
آرسنال با ويگان
بلكبرن با ليورپول
بولتون با چلسي
اورتون با استون ويلا
وست هام با تاتنهام
هال سيتي با ميدلزبورو
منچستريونايتد با ساندرلند
نيوكاسل با استوك سيتي
وست برموويچ با پورت موث
فولهام با منچسترسيتي

جدول رده بندي
‪ -۱‬ليورپول ‪ ۳۴‬امتياز
‪ -۲‬چلسي ‪ ۳۳‬امتياز
‪ -۳‬منچستريونايتد ‪ ۲۸‬امتياز
‪ -۴‬آرسنال ‪ ۲۶‬امتياز
‪ -۵‬استون ويلا ‪ ۲۵‬امتياز
‪ -۶‬هال سيتي ‪ ۲۳‬امتياز

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
منچستر سیتی همچنان به دنبال جذب بوفون

مقامات باشگاه منچسترسیتی همچنان سخت در تلاشند جی جی بوفون,دروازه بان یوونتوس را به خدمت بگیرند.

به نقل از تایمز در حالی که یک پیشنهاد خیره کننده برای ایکر کاسیاس, دروازه بان رئال مادرید با مخالفت مسوولان این تیم مواجه شده است, تریدی وجود ندارد که بوفون هدف بعدی سیتی خواهد بود.
این ملی پوش ایتالیایی تاکنون از صحبت درباره علاقمندی سیتی به امضای قرارداد با خویش در محافل خبری خودداری کرده است, اما به گفته می شود همسر وی مدتی است به منچستر سفر کرده است.

منبع

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
روی کین از سرمربیگری ساندرلند کناره گرفت :

در پی افزایش فشار انتقادات، سرمربی تیم ساندرلند انگلیس از مقام خود کناره گیری کرد.

روی کین اظهار داشت: بعد از بررسی های انجام گرفته، به این نتیجه رسیدم که بهتر است از مقام خود کناره بگیرم. اعلام می کنم در قبال ساندرلند دیگر مسئولیتی ندارم.

این مربی 37 ساله که روز پنجشنبه تصمیم خود را به اطلاع همگان رساند، افزود: برایم بعد از نتایجی که تیم به دست آورد، راهکار دیگری به غیر از استعفا وجود نداشت.

باشگاه ساندرلند ساعاتی پس از اعلام استعفا روی کین،‌ با کناره گیری وی موافقت کرد و ریکی اسیبرا، مربی تیم دوم خود را جانشین وی کرد.

روی کین که در دوران جوانی سال‌ها برای منچستریونایتد بازی کرد و سمت کاپتیان این تیم را در اختیار داشت، ‌27 ماه قبل عهده دار مسئولیت ساندرلند شد. تحت رهبری وی در فصل جاری، تیم پس از گذشت 15 هفته، صاحب 15 امتیاز شد و در رده هجدهم جای گرفت که این عملکرد با انتقاد هواداران و رسانه ها همراه بود.

۱۵ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۵۸ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۱,۹۷۳ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۱,۶۶۲ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۴۵۸ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۸۱ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۳۸۱ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۶۱۲ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۵۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۲۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۶۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۵۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۸ کاربر آنلاین است. (۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!