به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

نقل قول
Xavi Director Of Barca نوشته:

دمش گرم تلویزیون دوباره خنده بازار میذاره

داداش مرتضی این کارتون رو هم معرفی کن رنگو

منم میخوام با اجازه برادر مرتضی این انیمیشن رو از زبان دو تا مجله معرفی کنم!

اجازه نمیخواد که

هر چیزی که مربوط به سینما و تلوزیون میشه رو با رعایت قوانین تاپیک آزادید که بگید

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
برادر مرتضی گفتم باز حق پیشکسوتی رو رعایت کرده باشم! هیچی نباشه چند تا کیبورد بیشتر از من داغون کردی!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
بریم سر انیمیشن رنگو که یکی از نامزدهای بهترین انیمیشن اسکار امساله،اول میخوام فیلم رو از زبان مجله همشهری 24 نشریه مورد علاقه بعضیا شروع کنم تا ببینید این دوستمون آقای پرویز نوری چه نقد سطحی و ساده انگارانه ای در موردش داشتن!
عبارات داخل پرانتز از منه و جاهای خالی به خود داستان فیلم پرداخته که جزء نقد محسوب نمیشه.
نقد با این تیتر شروع شده: چه بر سر انیمیشن آمد؟(که حالا یکی میخواد پیش این علامت سوال ایشون علامت سوال بزاره!)
دنیای فیلمهای نقاشی با آثاری چون بامبی،پینوکیو و زیبای خفته و فانتزی های خیال انگیز والت دیزنی برای ما رنگ گرفت.دنیایی که طوری شخصیت ها و موجودات نقاشی در آن ما را به خودشان جذب می کردند که تصور داشتیم واقعی اند و واقعا هم با آنها ارتباط برقرار می کردیم.(خوب اقتضای اون سن همین بوده و این داستان برای بچه های امروزی هم همینطوره،خب)اما امروز این شخصیتها و مخلوقات در نقاشی های کامپیوتری_و نه دستی_چنان زشت و بدقیافه اند که به سختی میشود دوستشان داشت.(از اون عبارت و نه دستی چنین بر میاد که اگه مثلا رانگو با اون قیافه زشت به تعبیر ایشون با دست طراحی شده بود مهم نبود و مشکل در کامپیوتری بودنشه!)مثلا شرک یا من نفرت انگیز یا مگامایند هیچ کدام جاذبه ای در ما به وجود نمی آورند.شاید هم بچه های این نسل و به سن آن وقت های ما این چنین مخلوقات تخیلی ناپسند را می پسندند،یا ما از قافله انیمیشن عقب مانده ایم.(این قسمت آخری رو در مورد خودش درست گفته،توجه داشته باشید که هنوز داره از کلیات حرف میزنه و وارد نقد اصلی نشده)اما انیمیشن تازه ای که خوب مورد استقبال قرار گرفته از این قاعده مستثنا نیست.(از قاعده ایشون)رنگو_با بهره گیری از اسم رینگو ی معروف موجودی بدریخت است با این حال مردم_و بیشتر کودکان_را جذب خود کرده است......................تیپی که از او ساخته اند برداشت از کابوی های کلاسیک با سبیل باریک لی ون کلیف فیلم خوب،بد،زشت است به اضافه ی پوشش کلینت ایستوود در وسترن اسپاگتی به خاطر یک مشت دلار ولی خود فیلم زمان طولانی لازم دارد تا بتواند خط معینی از داستان را برایمان مشخص کند........................بزرگترین اشکال هم فیلم و هم رنگو این است که قهرمان داستان بسیار زشت است و بعد آدم از خودش می پرسد حقیقتا تماشاگر بزرگ و کوچک می توانند با چنین مخلوقی ارتباط برقرار کنند؟.(کل نقد رو با این سوال که دو سه بار مطرحش کرده ماست مالی کرده،از نظر ایشون مشکل اصلی فیلم بد ریخت بودن رنگو است،یه سری به آمار فروش فقط عروسکهای رنگو بزنید!)اما رنگو فیلم قابل تاملی نیست بلکه حتی رنگوی مارمولک نیز موجودی دوست داشتنی به نظر نمی رسد.(باز تکرار مکررات و با این تکرار نقد رو تموم کرده،البته مشکل من با نظر مخالف ایشون در مورد فیلم نیست بلکه در بیان استدلالهای کوچه بازاری و غیر حرفه ای نویسنده است،البته اگه بشه اسم نقد روش گذاشت،در ادامه نقد دنیای تصویر به قلم اشتری رو براتون مینویسم تا با هم مقایسه کنید)

۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
کدوم شماره و کدوم صفحه؟

نقدی که من تو شماره 15 صفحه 100 خوندم هیچ شباهتی به چیزی که نوشتی نداره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بریم سر انیمیشن رنگو که یکی از نامزدهای بهترین انیمیشن اسکار امساله،اول میخوام فیلم رو از زبان مجله همشهری 24 نشریه مورد علاقه بعضیا شروع کنم تا ببینید این دوستمون آقای پرویز نوری چه نقد سطحی و ساده انگارانه ای در موردش داشتن! عبارات داخل پرانتز از منه و جاهای خالی به خود داستان فیلم پرداخته که جزء نقد محسوب نمیشه. نقد با این تیتر شروع شده: چه بر سر انیمیشن آمد؟(که حالا یکی میخواد پیش این علامت سوال ایشون علامت سوال بزاره!) دنیای فیلمهای نقاشی با آثاری چون بامبی،پینوکیو و زیبای خفته و فانتزی های خیال انگیز والت دیزنی برای ما رنگ گرفت.دنیایی که طوری شخصیت ها و موجودات نقاشی در آن ما را به خودشان جذب می کردند که تصور داشتیم واقعی اند و واقعا هم با آنها ارتباط برقرار می کردیم.(خوب اقتضای اون سن همین بوده و این داستان برای بچه های امروزی هم همینطوره،خب)اما امروز این شخصیتها و مخلوقات در نقاشی های کامپیوتری_و نه دستی_چنان زشت و بدقیافه اند که به سختی میشود دوستشان داشت.(از اون عبارت و نه دستی چنین بر میاد که اگه مثلا رانگو با اون قیافه زشت به تعبیر ایشون با دست طراحی شده بود مهم نبود و مشکل در کامپیوتری بودنشه!)مثلا شرک یا من نفرت انگیز یا مگامایند هیچ کدام جاذبه ای در ما به وجود نمی آورند.شاید هم بچه های این نسل و به سن آن وقت های ما این چنین مخلوقات تخیلی ناپسند را می پسندند،یا ما از قافله انیمیشن عقب مانده ایم.(این قسمت آخری رو در مورد خودش درست گفته،توجه داشته باشید که هنوز داره از کلیات حرف میزنه و وارد نقد اصلی نشده)اما انیمیشن تازه ای که خوب مورد استقبال قرار گرفته از این قاعده مستثنا نیست.(از قاعده ایشون)رنگو_با بهره گیری از اسم رینگو ی معروف موجودی بدریخت است با این حال مردم_و بیشتر کودکان_را جذب خود کرده است......................تیپی که از او ساخته اند برداشت از کابوی های کلاسیک با سبیل باریک لی ون کلیف فیلم خوب،بد،زشت است به اضافه ی پوشش کلینت ایستوود در وسترن اسپاگتی به خاطر یک مشت دلار ولی خود فیلم زمان طولانی لازم دارد تا بتواند خط معینی از داستان را برایمان مشخص کند........................بزرگترین اشکال هم فیلم و هم رنگو این است که قهرمان داستان بسیار زشت است و بعد آدم از خودش می پرسد حقیقتا تماشاگر بزرگ و کوچک می توانند با چنین مخلوقی ارتباط برقرار کنند؟.(کل نقد رو با این سوال که دو سه بار مطرحش کرده ماست مالی کرده،از نظر ایشون مشکل اصلی فیلم بد ریخت بودن رنگو است،یه سری به آمار فروش فقط عروسکهای رنگو بزنید!)اما رنگو فیلم قابل تاملی نیست بلکه حتی رنگوی مارمولک نیز موجودی دوست داشتنی به نظر نمی رسد.(باز تکرار مکررات و با این تکرار نقد رو تموم کرده،البته مشکل من با نظر مخالف ایشون در مورد فیلم نیست بلکه در بیان استدلالهای کوچه بازاری و غیر حرفه ای نویسنده است،البته اگه بشه اسم نقد روش گذاشت،در ادامه نقد دنیای تصویر به قلم اشتری رو براتون مینویسم تا با هم مقایسه کنید)

چه نقد چرتی. به نظر من یکی از بهترین انمیشن هایی که تا حالا دیده بودم بود.(مخصوصا جانی دپ گوینده شه.. نمیدونم چرا از این جانی دپ اینقدر خوشم میاد. مثلا بدترین فیلم دنیا رو هم که بازی کنه بازم عشق میکنم فیلمش رو ببینم )

راستی Inception دوبله هم اومده DVD هاش برین بخرین حال کنین (البته اگه مثل من انگلیسی کم حالیتونه و دوبله بیشتر بهتون میچسبه.)

❤ تا ابد بارسا ❤
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
بعيد ميدونم.... از 24 يه همچين نقده مفتي بر نمياد!

مطمئن برگرد
۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Gandalf The White نوشته:

کدوم شماره و کدوم صفحه؟

نقدی که من تو شماره 15 صفحه 100 خوندم هیچ شباهتی به چیزی که نوشتی نداره.

بعد از فرمایشات گهربار برادر حسین در مورد این مجله راهی کیوسک شدم که مجله رو بخرم شماره ماه نیومده بود توی روزنامه های باطله چشمم رو گرفت 2000 تومن رو خریدم 500 تومن،
شماره 78 تیرماه 1390 صفحه 100 این شماره رو روی جلد زده،توی مجله نوشته ویژه نامه هفدهم تیر ماه 90

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
پسر جان اونی که تو خوندی نقد نیست، نظر منتقد میهمانه.

نقد رنگو 2 شماره قبله.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نظر منتقد میهمان؟یعنی اون صفحه جزء مجله نیست؟من یه خواننده ای که از شماره 78 به جمع خوانندگانش پیوستم باید با چنین نقد مفتضحانه ای روبرو بشم و در جواب منطقی اینو بشنوم که برم دو شماره قبلی رو بخونم؟

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
این از نظر ما نقد نیست، نظره. نظر یک نفر که تعلق خاطر داره به کارتون های شاد قدیمی.

شما به هرجا دوست داری مراجعه کن، 10 شماره قبل، بیشت شما ره بعد، مسئله اینجاست: نقد رنگو تو شماره 15 چاپ شده، می تونی باز مباحث رو بریزی تو مخلوط کن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۱۴ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۴۷۰ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۵۳۵ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۰۸۲ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۵۸ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۴۴ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۰۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۳۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!