به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تصور کن تو یه فرد ساده غربی هستی که صبح و شب رسانه ها تو گوشت می خونن که ایرانیا یه مشت وحشی عقب موندن که دارن بمب اتم می سازن که دنیا رو بترکونن و هنوز سوار گاری میشن. حالا میای این فیلم رو می بینی؛ بله، بالاخره تو این مملکت عقب مونده هم 2 تا آدم روشنفکر هست، ولی جا برای نفس کشیدنشون نیست و برای پیشرفت کردن باید بذارن و برن. تو نشریه دانشگاه جالب تیتر زده بود: ضد ایرانی ترین فیلم دولتی! این فیلم شاید تو ایران ضد ایرانی به نظر نیاد، اما از نگاه اونا که نگاه کنی، هزاران دلیل هست که به مذاقشون خوش بیاد. کاش از خودتون می پرسیدید چطور کسانی که دائم فریاد می زدن که ایران منزوی شده، میان اسمش رو مطرح می کنن؟ تو رو خدا یه کم به مسائل منطقی فکر کنید! و همه اینا که من گفتم یه "شاید" بزرگه، یه حکم قطعی نیست. چون حکم قطعی دادن در محیطی که هزارها عامل ناشناخته درش دخیله، کار آدمهای احمقه! ولی خوبه که در مغزمون رو قفل نکنیم و به سوالهای منطقی لااقل کمی فکر کنیم و اگر قبولشون نمی کنیم، لااقل با دلیل و فکر باشه، نه جو گرفتگی و کوته فکری.

نقل قول

ولی اینم بگم که فیلم خوبی بود ولی فیلم خاصی هم نبود ما خیلی چیزا داریم که خوبن ولی عالی نیستن الان این فیلم هم همینطوریه

منم دقیقا با اینا موافقم.

پ ن : داش مرتضی اگه زحمتی نیست یه آمار کلی از نامزد ها و برندگان بذار واسه ما که مراسمو ندیدیم.

❤ تا ابد بارسا ❤
۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فیلم اصغر فرهادی فیلم خوبی بود . نمیشه هم به یک افتخاری که حالا به هر دلیلی اورده نگاه چپ بشه البته درسته که بعضیا میکوبنش ولی چیزی از ارزش هاش کم نمیشه .

اگر هم قرار باشه همش اینجوری فکر کنیم که دلایل سیاسی داره و نقشه ای کشیدن و این حرفا بیشتر یک موضوع رو پیچیدش میکنیم ، من نمیگم دادن جوایز به این فیلم فقط به دلیل کار این فیلم ، موضوع و دستنددرکارانش بوده مطمئنا یک سری دلایلی داره و مسائل پشت پرده ای هست که اون ها رو هم نمیشه انکار کرد . ولی حالا که این افتخار رو کسب کرده و خیلی راحت تونست اسم ایران رو به نوعی به جهان نشون بده اون هم توی این تبلیغات منفی که کشور هایی از جمله امریکا دارن علیه ایران میکنن ارزشمنده .
نقل قول
امروز مدرسه ی مارو ندیدین یه عده داشتن از فرهادی انتقاد میکردن یه عده طرفشو میگرفتن مثلا میگفتن چون با آنجلینا جولی دست داده آبروی ایرانو برده که جدا متاسفم چون این به ایران من ربطی نداره به عقیده ی اون شخص بستگی داره

بعضیا با تعصب به قضیه نگاه میکنن و بعضی ها هم دوست دارن الکی جو بدن به ماجرا من هم از صحبتا میشنوم که خنده داره ... یعنی کل این افتخارات رو ندیده و مراسم رو اصلا ندیده فقط چسبیده به دست دادن فرهادی با انجلینا تا زمانی که بعضی ها با این تفکر به همه چیز نگاه میکنن از این صحبتا شنیده میشه .

اگر قرار باشه ماجرا رو جنگیش کنیم که نمیشه اما هستن همیشه افرادی که از همه چیز برای خودشون یک بت میسازن و اینقدر ماجرا رو گنده میکنن و هزار تا اثار و نماد از توش در میارن تا نوع تفکر خودشون رو اشاعه بدن .

توی صاحب نظرای خودمون هم از این دست ادما کم نیست ، نمونش بعضی افراد که نام زن های سینمای ایران رو فاحشه میزارن و مورد انتقاد شدید از طرف خود بازیگران میشن ...

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یکم اروم تر هم میتونی بحث کنی اصولا با داد و فریاد چیزی درست نمیشه ها

این فیلم احساس سازنده رو به خوبی به بیننده انتقال میده و حقیقت هایی رو بیان میکنه که از دیدگاه فنیش هم قابل تحسینه ولی اگر کسایی هستن که امروز میبینیم انتقاد میکنن ممکنه هر دلیلی براش داشته باشن نظر هر کسی ارزشمنده .

ولی خوب پیچیدش میکنن الکی دیگه
با اون تفکر هم کسی زیر بار نمیره و معمولا همه با هنر مندان و فیلم سازان موافقند و به هر نحوی تحسینشون میکنن ... اگر قرار باشه همش برای خودمون دلیل و مدرک بسازیم و این افتخار رو بکوبیم هم خیلی بده ؛ هستن کسایی که این کارا رو میکنن و فکر میکنن اگر این ماجرا رو پیچیده کنن خیلی دیگه کاراگاه شدن و تونستن زیر و بم ماجرا رو در بیارن و فکر میکنن کسایی که از کارای هنرمنداشون راضی هستن ساده نگرن . درون شون رو اینجوری بروز میدن .

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اقاي دشت بش تا وقتي كه با اين لحن صحبت ميكني مطمئن باش نظرت مورد قبول واقع نميشه
شما كه فكر ميكني بقيه نفهم و كوته فكرن واسه چي باهاشون بحث ميكني؟؟
شما يه عقيده اي داري بر پايه يه سري استدلالاتي مياي اينو مطرح ميكني و تا يه حدودي هم حرفت درسته ولي اين سيستم معادله رياضي نيست كه هميشه يه فرمول درست ازش استفاده بشه و نتيجه ثابتي ازش دربياد
بقيه هم استدلالاتي دارن كه شنيدنيه
اينقدر متنفرم وقتي ايرانيا ميشينن همديگه رو نفهم خطاب ميكنن كه در اصل اصل نفهمي همينه كه بقيه رو نفهم خطاب كنيم
حالم بهم ميخوره از اين وضعيت اشفته بازاري كه براي خودمون درست كرديمو بقيه رو به فحش و ناسزا ميبنيدم
خواستم وارد بحث بشم ولي وقتي لحن شما رو ديدم كلا پشيمون شدم

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بعضی ها هم لیاقتشون اخراجی هاست.مخصوصا اخراجی های 3 که فیلنامش چیزی جز شعارهای استادیوم آزادی نبود!

دقيقا اين همون چيزيه كه باعث ميشه افكار بره سمت سياست كه عين حقيقته
ولش كن حوصله بحث با ادمهاي بي منطق و تند رو رو ندارم

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
من هیچوقت کسی رو مستقیما مورد توهین و اهانت قرار ندادم و نخواهم داد.اگر هم فکر میکنید این کارو کردم عذر خواهی میکنم.

این 2کامنت تمام حرف های من بود.و من چیزی برای اضافه کردن ندارم چون یقین دارم به اندازه ی کافی صحبت هام منطقی و قابل قبول بود و یا حتی به زعم شما که مخالف صحبت های بنده هستید تا حدودی قابل قبول.

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اخوی آتیشت تنده ها!
یکی یه لیوان چایی بده دستش دورش پایین بیاد!

اینجا کسی از افتخار یک ایرانی ناراحت نمیشه.
ما میگیم آمریکا و اسرائیل با نفوذ تر از اونند که بی خودی یه جایزه معتبر رو بزارن برسه دست ایران!

یه کرمی دارن این وسط!

حرف بچه ها اینه!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آقا چرا نمی خواید قبول کنید که این فیلم واقعا ارزش بردن اسکار رو داشت

اگه بخوایم هر چی میشه بگیم حتما آمریکا و انگلیس توش دست دارن پس هنوز تو تفکر 50 60 سال پیشیم

مثل این می مونه یکی بیاد بگه اون زمان که ایران آمریکا رو تو جام جهانی برد حتما آمریکا یه کرمی داشته اون وسط و گرنه همینجوری الکی که نمیزارن ما ببریمشون

آره واقعا آقای بارانی؟؟؟؟

...
۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
حسین نوشته:

آقا چرا نمی خواید قبول کنید که این فیلم واقعا ارزش بردن اسکار رو داشت

اگه بخوایم هر چی میشه بگیم حتما آمریکا و انگلیس توش دست دارن پس هنوز تو تفکر 50 60 سال پیشیم

مثل این می مونه یکی بیاد بگه اون زمان که ایران آمریکا رو تو جام جهانی برد حتما آمرکیا یه کرمی داشته اون وسط و گرنه همینجوری الکی که نمیزارن ما ببریمشون

آره واقعا آقای بارانی؟؟؟؟

سلام حسین جان، من در دوران نقاهت بعد از بلاکم و باید یکمی آروم بحث کنم.

ولی عزیز من، اینجا باید گفت فلان چیز چه ربطی داره به شقیقه؟

ایران آمریکا رو برد تو فوتبال!
اینجا آمریکا برای ایران اسکار هبه کرد!
فرق دارند با هم!

بعدش هم، این تکفر 50-60 سال پیش شما رو سی سال پیش امام راحل گفت، گفت هر چی از آمریکا رسید پس بزنید.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
مثل اینکه شما کامنت بنده رو یا اصلا نخوندید یا به صورت زیگزاگی خوندید.
من بیشتر از اونی که این جایزه رو به عدم ارتباط به مسائل سیاسی ربط بدم از ارزش های بالای فنی این فیلم گفتم و به صورت کلی و کوتاه مورد نقدش قرار دادم.

چرا قبلا کارگردانی و فیلمی از ایران به این افتخار نرسیده بود.مگر کارگردان هایی که مخالف دولت باشن قبلا فیلم نساختند؟چرا همین فیلم قوی و خوب به رنگ ارغوان حتی از کشور هم خارج نشد؟این فیلم آنقدر سیاسی و انتقاد آمیز بود که پس از 8 سال اجازه ی اکران بش دادند.چرا این فیلم ها هیچوقت جایزه نبردند؟

اصلا جوایز گلدن گلوپ و اسکار سیاسی!من دارم از قدرت بالای فیلمنامه و نگرش و دید این فیلم به وضعیت امروز جامعمون حرف میزنم.بروید ببینید مردم چی میگن.بروید فروم ها و سایت های اجتماعی.از علی کریمی و عادل فردوسی پور گرفته تا تمام مردم ایران و جهان از این فیلم دارن حمایت تعریف و تمجید میکنن.کاش صحبت های فردوسی پور بعد از تماشای این فیلم در جشنواره ی فیلم فجر رو میشنیدید.تمام مردم از هر حذب و سنفی این فیلم رو جز بهترین فیلم های تاریخ سینمای بعد از انقلاب ایران یا شاید هم بهترین آن میدونند.کمی با زبان سینما صحبت کنید.
تندرو شمایید که وقتی کسی از کشورمون جایزه ای میبره به جای اینکه از قدرت بالای فیلم و فیلنامش صحبت کنید اونو به مسائل سیاسی ربط میدید.هرچقدر هم بخواییید این جایزه رو به مسائل سیاسی ربط بدید نمیتونید ارزش های بالای فنی فیلنامه و فیلم آقای فرهادی رو کوچک بشمارید.

وقتی آقای Michael Roskam کارگردان و نویسنده ی فیلم شاهکار (کله شق)یکی از رقبای آقای فرهادی و هیمنطور Terrence Malick
کارگردان ونویسنده ی فیلم درخت زندگی جدی ترین رقیب آقای فرهادی در کسب جایزه ی اسکار شکست میخورند به تمجید از فیلم جدایی نادر از سیمین می پردازند و آن را معرکه میدونند وقتی آقای راجر ایبرت بزرگ ترین منتقد سینما این فیلم را شاهکاری میدونه که تا 20سال بعد هم طرفداران خودش رو خواهد داشت چرا بزرگ ترین جایزه ی سینمایی رو که به حق نصیب اصغر فرهادی شد زیر سوال ببریم؟
ان هم با بی انصافی و صحبت های غیر فنی و غیر منطقی؟

۸ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۲۶۲ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۲۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۷۲ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۴۷ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!