به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
محمدرضایی: اگر دربی برنده ای داشته باشد استقلال است

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت:مطمئن باشید اگر دربی برنده ای داشته باشد آن استقلال است.
عباس محمدرضایی درباره وضعیت مصدومیت خود اظهارداشت:خدا را شکر مصدومیتم بر طرف شده است و شرایط خوبی دارم. تا روز بازی دربی به آمادگی 100 درصد بدنی می رسم و می توانم تیم را برای این بازی همراهی کنم و بقیه چیز ها به تصمیم گیری کادر فنی بستگی دارد.

وی در باره دربی 76 گفت:دربی بازی لحظه ها است و تیمی که تمرکز دارد برنده آن خواهد بود. در دربی توپ های کمی گیر فورواردها می آید بنا بر این هافبک ها باید تلاش خود را بکنند تا در امر گل زنی موفق باشند.

وی درباره احتمال عدم حضور دو کاپیتان پرسپولیس در دربی تأکید کرد:از این موضوع خوشحال نیستم و آرزو می کنم که پرسپولیس با تمام نفرات خود در دربی به میدان بیاید. مطمئن باشید اگر قرار باشد دربی برنده ای داشته باشد آن هم استقلال است.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
استقلال دوشنبه دو جلسه تمرین می کند

تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه تمرینات خود را در دو نوبت برگزار می کند.

با صلاحدید کادر فنی استقلال تمرینات روز آینده این تیم در نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.استقلال ساعت 10 صبح روز دوشنبه تمرینات خود را در مجموعه انقلاب دنبال می کند وبعد از ظهر هم به کمپ زنده یاد ناصر حجازی می رود تا تمریناتش را پیگیری کند.

۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
رحمتی: با هیچ کس مشورت نکردم ، درکم کنید نیاز به استراحت دارم

مهدی رحمتی می گوید اتفاقاتی که در دو ماه اخیر و بعد از بازی با کره افتاده ، باعث شده تا او تصمیم به خداحافظی موقت از تیم ملی بگیرد.
سید مهدی رحمتی درباره شوکی که با خبر خداحافظی اش از تیم ملی به فوتبال ایران وارد کرده می گوید:« راستش تصمیمم یک تصمیم شخصی است. در دو ماه گذشته حرفی نزدم و سکوت کردم اما فشار زیادی را تحمل کردم. امروز هم به این نتیجه رسیدم تصمیمی را که چند وقتی بود به آن رسیده بودم را اعلام کنم. می خواهم استراحت کنم و نیاز به آرامش دارم برای همین همان طور که گفتم با عذرخواهی از همه ، می خواهم چند وقتی را دور از تیم ملی باشم .»
او خیلی مبهم حرف می زند . مثلا چیزی نمی گوید از اینکه چرا چند ساعت بعد از اعلام خبر مصدومیت علی کریمی و دوری 3 ماهه این بازیکن از فوتبال ، یکباره تصمیم به دوری از تیم ملی گرفته. تصمیمی که مثل یک بمب ، صدا کرده است:« نمی دانم چه باید بگویم؟ اگر فکر می کنید کار اشتباهی کردم ، عذرخواهی می کنم اما به هر حال من به دلیل یکسری مشکلات تصمیمی گرفتم که فکر می کنم به آن نیاز داشتم. نمی توانم بیشتر از این چیزی را بگویم. چند وقتی بود به این ماجرا فکر می کردم و امروز هم دیدم وقت گفتنش شده . شما بروید اتفاقاتی که در این چند ماه افتاده را بررسی کنید. من چیز بیشتری برای گفتن ندارم.»
اما مثلا پورحیدری گفته بعید است این اتفاق بیفتد؛« منصور خان لطف دارند اما همان طور که گفتم این تصمیم را گرفتم و فعلا نمی خواهم برای تیم ملی بازی کنم.»
آیا مهدی در این باره با کارلوس کروش و کادرفنی تیم ملی هم حرفی زده؟ دروازه بان استقلال می گوید:« متاسفانه در این باره و قبل از اعلام این خبر با کسی حرف نزدم ، نه با آقای کروش ، نه با مسئولان و مربیان استقلال و نه حتی با امیر قلعه نویی. من حتی با خانواده ام هم در این باره مشورتی نکرده بودم. خودم وقتی سبک و سنگین کردم ، به این نتیجه رسیدم که چنین تصمیمی بگیرم. دلایلش هم که گفتم ریشه در اتفاقات چند ماه اخیر دارد که برایم رخ داده بود.»
و این تصمیم تا چه زمانی پا برجاست؟ مهدی می گوید:« من که گفتم یک تصمیم موقت است. واقعا به استراحت نیاز دارم. از همه می خواهم درکم کنند. واقعا شرایط برایم طوری شده که دوست دارم به من حق بدهند که بعد از 5 یا 6 سال بازی بی استراحت برای باشگاه و تیم ملی تقریبا در همه درده های سنی ! این قدری فرصت استراحت را در اختیارم بگذارند. احتمالا در اردوی آینده تیم ملی نیستم و امیدوارم شرایط طوری پیش برود که به آمادگی برسم و دوباره در خدمت تیم ملی کشورم باشم.»
او درباره درگیری اش در تمرین استقلال با خبرنگاران هم می گوید:« من قصد توهین به هیچ یک از خبرنگاران را نداشتم و حتی اصلا به کسی بی احترامی نکردم. یکی از دوستان عزیز آمد و از من توضیح خواست که عرض کردم ببخشید ، نمی خواهم توضیحی بدهم. ایشان دنبالم آمد و دوباره سئوالش را پرسید که دوباره گفتم معذرت می خواهم ، حرفی ندارم که بزنم. فکر نمی کنم رفتار زشتی کرده باشم. باید تاکید کنم ایشان در ابتدای تمرین که در حال پیاده شدن از اتومبیل بودم سمت من آمد ، نمی دانم چرا گفته در پایان تمرین آمده است. بگذریم. این اتفاق باشد بین من و این دوست مان و خدا

۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
حاتمی: من به پرسپولیسی‌ها کاری ندارم و فقط برای بنگر کری‌ می‌خوانم.

حاتمی روز گذشته در بازی با ملوان به یکباره در دقیقه 30 به دلیل گرفتن کارت زرد و عصبی شدن در جریان مسابقه تعویض شد. وی در مورد شرایطش و حضور در دربی صحبت های زیر را مطرح کرد
حضور در دربی هموراه برای بازیکنان جذابیت دارد. حتی بازیکنانی که سال ها در دربی حضور داشته اند باز هم دوست دارند طعم بازی در این میدان را بچشند. قطعا جذابیت حضور در چنین مسابقه ای برای بازیکنان تازه وارد تیم بیشتر است. فرزاد حاتمی که در نیم فصل دوم به تیم استقلال پیوسته از جمله بازیکنانی است که دربی 76 برای او اولین میدان رویارویی با رقیب سنتی است. حاتمی روز گذشته در بازی با ملوان به یکباره در دقیقه 30 به دلیل گرفتن کارت زرد و عصبی شدن در جریان مسابقه تعویض شد. وی در مورد شرایطش و حضور در دربی صحبت های زیر را مطرح کرد:

چرا دقیقه 30 تعویض شدی؟ به نظر سرحال هم نیستی؟

وقتی بازیکنی دقیقه 30 تعویض می شود باید هم ناراحت بود. به نظر من بازیکنی که از نیمکت نشینی و تعویض ناراحت نمی شود فوتبالیست نیست. من از داور مسابقه ناراحت بودم. بازیکنان ملوان خطاهای وحشتناکی روی من انجام می دادند اما آقای جهانبازی لطف می کرد و اصلا هیچ کدام را خطا نمی گرفت. نمی دانم شاید چون من درشت هیکل هستم فکر می کنند خطا روی من اثری ندارد. کارت زردم را هم به خاطر اعتراضم به داور گرفتم و امیر قلعه نویی احساس کرد عصبی شده ام و ترجیح داد من را بیرون ببرد.

شاید اگر می ماندی اخراج می شدی و دربی را از دست می دادی؟

این احتمال وجود داشت و به همین دلیل هم تعویض شدم. البته پایم درد می کند چون بدجور من را زدند.

برای دربی هیجان داری؟

من نه برای دربی بلکه برای هیچ مسابقه ای هیجان ندارم.

شادی های بعد از گلت که چنین چیزی را نشان نمی دهد؟

شادی بعد از گل فرق دارد.

برای دربی هم اگر گل بزنی شادی خاصی داری؟

نه، همان شادی که با عمران زاده دارم را انجام می دهم. وقتی یک شادی داشته باشی یعنی ثبات داری و این قشنگ تر است.

برای پرسپولیسی ها کری نمی خوانی؟

نه اصلا. من کاری به پرسپولیس ندارم و تنها کری را برای محسن بنگر می خوانم.

چرا او؟

چون ما همیشه در سپاهان هم که بودیم در تمرین با هم کری می خواندیم. اکنون هم امیدوارم در کری او برنده شود اما... (می‌خندد)

قبل از حضورت در استقلال دربی را جدی دنبال می‌کردی؟

بله، سالی که در آذربایجان بودم پیش مدیر هتل‌مان رفتم و گفتم شبکه جام جم را بگیرد. سپس از 17،18 بازیکن تیم خود خواستم که به اتاقم بیایند و دربی تهران را ببینند. ‌آنها وقتی یک صد هزار هوادار سرخ و آبی دیدند در حال دیوانه شدن بودند.

فکر می کنی برنده دربی چه تیمی است؟

این بازی به جایگاه دو تیم ربطی ندارد. هر تیمی روند خوبی داشته باشد می برد.

می گویند دربی برای دربی‌بازها است و هر بازیکنی نمی تواند در دربی موفق شود.

من اصلا این موضوع را قبول ندارم.

از دربی خاطره ای هم داری؟

من دربی ای که فرشاد پیوس خداحافظی کرد را یادم نمی رود. آن زمان 7 ساله بودم اما این اولین دربی بود که دیدم و فراموش نمی کنم.

شنیدم از خانواده‌ای فوتبالی هستی؟

بله، حسن خانمحمدی پسرخاله ام است اما من در محله ای بزرگ شدم که اکثر بازیکنان نامی استقلال از آن بیرون آمده اند.

از بازی دیروز اگر امتیاز می گرفتید بهتر نبود؟

بازی سنگینی بود. ما تلاش خود را کردیم. البته من هم بدشانس هستم چون هر موقع کی‌روش به ورزشگاه می آید زود تعویض می شوم. امیدوارم این بار این اتفاق نیفتد.

۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
عصر روز یکشنبه /تمرین پرنشاط آبی پوشان برگزار شد

تیم استقلال تمرین پرنشاطی را در کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار کرد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،آبی پوشان از ساعت 15 روز یکشنبه در کمپ باشگاه گرد هم آمدند و نخستین تمرین خود پس از بازی ملوان را انجام دادند. در این تمرین،بازیکنان استقلال برنامه های مدنظر کادر فنی را انجام دادند. بازیکنان اصلی استقلال که مقابل ملوان به میدان رفته بودند پس از 20 دقیقه تمرین را ترک کردند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدیرعامل باشگاه استقلال به تمرین و اردوی آبی پوشان خواهد رفت

مدیرعامل باشگاه استقلال به تمرین و اردوی آبی پوشان خواهد رفت. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،دکتر علی فتح الله زاده عصر روز سه شنبه با حضور در کمپ زنده یاد ناصر حجازی،ضمن تماشای دقایقی از تمرین تیم، با کادر فنی و بازیکنان هم دیدار خواهد کرد. همچنین مدیرعامل استقلال،پنجشنبه شب هم به اردوی تیم در هتل المپیک می رود تا در فاصله کمتر از 24 ساعت مانده به دربی،در کنار آبی پوشان حضور داشته باشد.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
برنامه ریزی برای هتلینگ استقلال تا پایان فصل/مراتب تقدیر و تشکر باشگاه از مدیریت شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور و مدیریت هتل المپیک

موضوع هتلینگ تیم استقلال تا پایان فصل فوتبالی 92_91 بدون مشکل و طبق برنامه تنظیمی انجام خواهد شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،به دنبال نشستی که با حضور دکتر فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال،مهندس ترکاشوند، مديرعامل شركت توسعه و تجهيز اماكن ورزشي کشور و افخه،مدیر هتل المپیک تهران برگزار شد،مقرر گردید تا موضوع هتلینگ اعضا تیم استقلال تا پایان فصل فوتبالی 92_91 بدون مشکل و بر اساس برنامه مشخص شده انجام شود. بر این اساس،باشگاه استقلال مراتب تقدیر و تشکر خود از همراهی مدیریت شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور و مدیریت هتل المپیک را ابراز داشت.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
پس از معالجات کادر پزشکی/دکتر فتح الله زاده از بیمارستان مرخص شد

مدیرعامل باشگاه استقلال،ظهر روز دوشنبه پس از ساعاتی حضور در بیمارستان آتیه تهران و تحت مراقبت قرار گرفتن از سوی کادر پزشکی مرخص شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،دکتر علی فتح الله زاده که صبح روز دوشنبه به دلیل فشار کاری در بیمارستان آتیه بستری شده بود،پس از ساعاتی معالجه از سوی پزشکان ،این محل را ترک کرد. مدیرعامل باشگاه استقلال،پس از خروج از بیمارستان به رغم اینکه همچنان بهبود کامل را به دست نیاورده بود،راهی باشگاه شد تا به امور مربوطه رسیدگی کند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
صبح روز دوشنبه صورت گرفت /پیگیری تمرین استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب

تیم فوتبال استقلال صبح روز دوشنبه تمرین پرنشاطی را مجموعه ورزشی انقلاب برگزار کرد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،آبی پوشان از ساعت 10 صبح روز دوشنبه با حضور در در سالن سنجش آکادمی ملی المپیک به انجام فعالیت‌های قدرتی و بدنسازی و کار با وزنه پرداختند. آرش برهانی و مجتبی جباری دو غایب این تمرین بودند. آبی پوشان از ساعت 15 امروز هم در کمپ زنده یاد ناصر حجازی تمرین خواهند کرد.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نشست هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد/بازدید اعضا از امکانات مجموعه ورزشی شهید مرغوبکار

جلسه هیات مدیره باشگاه فرهنگی _ورزشی استقلال ایران برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،نشست هیات مدیره باشگاه استقلال ظهر امروز در ورزشگاه شهید مرغوبکار برگزار شد. در این جلسه،دکتر فتح الله زاده به دلیل کسالت و دکتر امیدوار رضایی به دلیل مشغله کاری حضور نداشتند. بر این اساس،در این جلسه،دکتر مقداد نجف نژاد و سردار احمد شهریاری دو عضو هیات مدیره به همراه محمد سررشته داری،مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال درباره مسائل مختلف بحث و تبادل نظر کردند. ضمن اینکه بازدید از قسمت های مختلف و امکانات ورزشگاه شهید مرغوبکار هم در برنامه اعضا هیات مدیره قرار داشت. از سوی دیگر،اصغر حاجیلو،مدیر آکادمی باشگاه استقلال گزارشی از روند تیم های پایه باشگاه ارائه کرد. پس از این جلسه،اعضا هیات مدیره نشستی را با امیر رفیعی،مدیر مجموعه مرغوبکار هم برگزار کردند و با وی درباره مسائل مربوط به مجموعه گفت و گو کردند.

۳ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۸۶ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۰۳۹ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۱۸۴ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۹۷۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۵ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۱۴ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۹۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۲۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!