به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: 1...2...3
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۸ تیر ۱۳۹۴
از: خونه مون :d ↓ اینجا
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
- ملومه دیه استقلال :d
- تیمای با ستاره...برزیل ایتالیا ارژانتین
- این نسل بازیکنم داره عایا؟
گروه:
- كاربران بلاک شده
میخوام نظر همه رو در مورد شخصی به اسم صوارظ بدونم
لامصب...تک به تکو میزنه بیرون ولی اون توپو از بین پای حریف رد میکنه زاویه بصطه میزنه تو گل
گلاش به پاریس که حتما یادتونه؟
وجدانن اون گل به ختافه رو کی میتونست بزنه؟وجدانن گل به سویا از زاویه بسته تو حرکت...گلش به ریال با بیرون پا...با پای چپ چرخشی به توپ میده انگار ابولهول شوت کرده.
دنیای کثیفی شده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
shadow.moon نوشته:

لامصب...تک به تکو میزنه بیرون ولی اون توپو از بین پای حریف رد میکنه زاویه بصطه میزنه تو گل
وجدانن اون گل به ختافه رو کی میتونست بزنه؟وجدانن گل به سویا از زاویه بسته تو حرکت...گلش به ریال با بیرون پا...با پای چپ چرخشی به توپ میده انگار ابولهول شوت کرده.
دنیای کثیفی شده.

الان اين پستت انتقادي بود ؟ يا ازش تعريف كردي ؟

۱۷ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
shadow.moon نوشته:

دنیای کثیفی شده.

دقیقا معکوس رونالدوه دیگه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: barca-barca
پیام: ۱۷۵
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- کارلس پویول
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
به نظرم برای انریکه مهم نیست که راکیتیچ خلاقیت نداره ! ...... هدف لوچو از خرید و بازی دادنای فیکس به راکیتیچ "پوشش دادن ضعف های دفاعیه "که اونم تمام و کمال برآورده اش کرده !
راکیتیچ از نظر میانگین دوندگی جزو سه نفر اوله و توی قطع توپ نفر دوم بعد از بوسکتس و بعد از پیکه نفر دوم توی تیمه که بالاترین میزان برنده شدن توی نبرد های تک به تک رو داره !
هممون میدونیم که مسی زمان حمله ی حریف یا برنمیگرده تو دفاع یا خیلی کم این کارو میکنه ...... دنی هم که کند شده !حالا سمت راستو بدون راکیتیچ تصور کنین
به نظرم انریکه بیشتر از هر چیزی به پرس کردن معتقده و به همین دلیلم مطمئنم که اگه یه روزی ناچار بشه از بین سوارز و مسی یه نفرو تعویض کنه اون یه نفر مسیه چون که به دوندگی سوارز اون جلو بیشتر از هر چیزی نیاز داره !

۱۸ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و ریورپلاته در روزهای پایانی سال 2015 در یوکوهامای ژاپن دیدار نهایی جام جهانی باشگاه ها را برگزار کردند که در نهایت بارسلونا با تک گل مسی و دو گل سوارز، 3-0 به پیروزی دست یافت.

بارووه رو، دروازه بان و کاپیتان ریورپلات در مورد آن بازی به ال گرافیکو گفت:" دقیقه 12 بود که شوت مسی را مهار کردم. پس از این مهار روی زمین از خود بیخود شده بودم و فریاد زدم. مسی به من نزدیک شد و به من کمک کرد تا بلند شوم. به او نزدیک شدم و گفتم که با این مهار، آرزوی پسرم را برآورده کردم چون از من خواسته بود تا یکی از ضربات تو را مهار کنم.

در انتهای بازی از مسی خواستم تا پیراهنش را به من بدهد ولی دیر شده بود چون بازیکن دیگری پیشدستی کرده بود و من در نهایت پیراهن براوو را از او گرفتم. پس از مراسم اهدای جوایز در حال رفتن به رختکن بودم که مسی به من نزدیک شد و کفش هایش را به من داد و گفت هدیه ای از طرف من برای پسرت. این حرکت مسی مرا شگفت زده کرد و هدیه او را هرگز فراموش نخواهم کرد."

بعد از خوندن این گریه م گرفت

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
چرا انقد بارسا خوبه اخه؟!

تا اخر لیگ 10 تا بازی مونده، یعنی 30 امتیاز! رئال که خودشو بکشه نمیتونه خودشو برسونه صدر. می مونه بارسا و اتلتیکو! بارسا الان 72 امتیاز داره و اتلتیکو 64 تا!
حالا در بهترین شرایط برای اتلتیکو: اگه این تیم هر 30 امتیاز باقی مونده رو بگیره () میشه 94 امتیاز! خب بارساتو این مدت برای حفظ صدرنشینی باید چیکار کنه؟ فقط 8 تا بازی رو ببره، یعنی 24 امتیاز بگیره، که میشه 96 امتیاز 2 تای باقی مونده رم می تونیم کلا واگذار کنیم

توجه: این 8 تا برد در حالتی اجباریه که اگه اتلتیکو هر 10 تا رو ببره نه حتی مساوی!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۹ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
گروه:
- كاربران بلاک شده
بعلت ناشکری مدیر...علعان ظنگ ظدن گفطن صوارظ رفطه میخوایم پدرو رو بیاریم دوباره.برید حالشو ببرید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
best_of_all نوشته:

نقل قول
به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و ریورپلاته در روزهای پایانی سال 2015 در یوکوهامای ژاپن دیدار نهایی جام جهانی باشگاه ها را برگزار کردند که در نهایت بارسلونا با تک گل مسی و دو گل سوارز، 3-0 به پیروزی دست یافت.

بارووه رو، دروازه بان و کاپیتان ریورپلات در مورد آن بازی به ال گرافیکو گفت:" دقیقه 12 بود که شوت مسی را مهار کردم. پس از این مهار روی زمین از خود بیخود شده بودم و فریاد زدم. مسی به من نزدیک شد و به من کمک کرد تا بلند شوم. به او نزدیک شدم و گفتم که با این مهار، آرزوی پسرم را برآورده کردم چون از من خواسته بود تا یکی از ضربات تو را مهار کنم.

در انتهای بازی از مسی خواستم تا پیراهنش را به من بدهد ولی دیر شده بود چون بازیکن دیگری پیشدستی کرده بود و من در نهایت پیراهن براوو را از او گرفتم. پس از مراسم اهدای جوایز در حال رفتن به رختکن بودم که مسی به من نزدیک شد و کفش هایش را به من داد و گفت هدیه ای از طرف من برای پسرت. این حرکت مسی مرا شگفت زده کرد و هدیه او را هرگز فراموش نخواهم کرد."

نقل قول
shadow.moon نوشته:

بعلت ناشکری مدیر...علعان ظنگ ظدن گفطن صوارظ رفطه میخوایم پدرو رو بیاریم دوباره.برید حالشو ببرید

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ اسفند ۱۳۹۴
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
best_of_all نوشته:

نقل قول

مسی چقدر خوبه اخلاقش

۱۹ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
گروه:
- كاربران بلاک شده
این بازیو مستقیم دیدم...معرکه بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۱۵۲ بازدید
۱۴ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۱۵ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۶۲ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۰۵۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۱۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۱۱ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۷ کاربر آنلاین است. (۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!