به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار مربوط به ليگ برتر ايران 87-88
نام کاربری: Barney.Stinson
پیام: ۳۷۵
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: شمال
گروه:
- کاربران عضو
کریمی:قطبی بخواهد نیمکت نشین میشوم.

علي كريمي پس از عقد قرارداد داخلي يك ساله در گفت و گویی اظهار داشت: همان طور كه به هواداران قول داده بودم به پرسپوليس بازگشتم و اميدوارم فصل خوبي را با اين تيم سپري كنم.

وي ادامه داد: پرسپوليس براي فصل جاري به خوبي بسته شده است و اميدوارم با برنامه‌ريزي درست بتوانيم در سه جبهه موفق باشيم.
كريمي در مورد بحث بازگشت به اين تيم براي مجاب كردن علي دايي براي دعوت وي به تيم ملي تاكيد كرد: بارها گفته ام و باز هم مي گويم كه مديون پيراهن قرمز هستم و اين انتقال هيچ ربطي به تيم ملي ندارد

در خصوص شايعه اختلافش با قطبي و احتمال نيمكت‌نشيني‌اش در پرسپوليس گفت: سرمربي در تمام تيم‌ها حرف اول و آخر را مي‌زند و اگر از من خواست حتما روي نيمكت مي‌نشينم.
هافبك سابق بايرن مونيخ افزود: ‌تجربه كار كردن با قطبي را ندارم؛ اما در جريان نتايج درخشان سال گذشته او با پرسپوليس هستم و قطعا مربي كاربلدي است.
كريمي در خصوص پيشنهاد دو تيم مس كرمان و استقلال نيز گفت: اين دو تيم پيشنهاد رسمي به من نداده بودند و از طريق رابطه‌ها صحبت‌هايي مطرح شد كه پاسخي ندادم

?Have u met Ted
۱۸ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم ماشين‌سازي تبريز در آستانه پيوستن به تيم فوتبال پرسپوليس تهران قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، علي ابوالفتحي مهاجم فصل پيش ماشين‌سازي چند روزي است كه در تمرينات پرسپوليس حضور دارد. عملكرد فني اين بازيكن تا حدود زيادي مورد تأييد قطبي قرار گرفته است و احتمال جذب شدن ابوالفتحي و قرار گرفتن در ليست بازيكنان اين فصل پرسپوليس بسيار زياد است

?Have u met Ted
۱۸ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
پدرِ خانواده در می آید

اختصاصی آرین اسپورت دات کام – با تزریق پول از طرف حسین هدایتی به باشگاه پرسپولیس و علاقه مندی و تلاش وی برای خرید سهام این باشگاه چند روزی است بحث واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال به یکی از داغ ترین سوژه های ورزشی جامعه تبدیل شده است. این که اساساً دولت حاضر خواهد شد این دو تیم را با ظرفیت های تبلیغی و کنترلی بالا(فوق العاده بالا) واگذار کند یا خیر نیازی به بررسی و کنکاش ندارد. جواب آنقدر واضح است که اگر مثبت بود در تمام این سال ها بار مالی و بار مسئولیت بسیار سنگین آن ها را تقبل نمی کرد. اما در این چند خط می خواهم اوضاع مدیرعاملان منصوب سازمان تربیت بدنی را در این چند ساله شرح مختصری دهم. گرچه این سطور را دفاعیه ای برای آن ها نمی دانم که اصولاً غیر از حبیب کاشانی و تا حدودی محمد حسین قریب و حسن انصاری فر مابقی جایی برای دفاع نگذاشته اند. عملکرد سه نفری که نام برده شد هم خالی از عیب و ایراد نبود ولی در قیاس با سایرین مصداق بارز این مثل است که: << در شهر کورها، آن که یک چشم بینا دارد پادشاست. >>
و اما... اگر حکایت استقلال و پرسپولیس را داستان خانواده ای فرض کنیم که سازمان تربیت بدنی حکم پدر را دارد و مدیرعاملان منصوب آن حکم فرزند و بعد در خاطر داشته باشیم که پدر خانواده اول هر فصل( فصل اخیر را به دلیل انتخابات ریاست جمهوری 88 ندیده بگیرید، یک استثناست.) به فرزند مبلغ ناچیزی پول توجیبی می دهد و آن گاه از وی می خواهد سایر مخارج خود را، خود تامین کند. ( در سال مخارج تیم داری کمتر از 6 و 7 میلیارد تومان نیست و تمام کمک های دولتی به قرمز و آبی در سال بین 1/5 تا 2 میلیارد تومان است. )
حال یک پرسش اساسی. در کشوری که قانون کپی رایت وجود ندارد یعنی فروش شال گردن و کلاه و خوراکی و پرچم باشگاه و... با آرم باشگاه درآمدزا و شدنی نیست، در کشوری که حق پخش تلویزیونی به باشگاه ها تعلق نمی گیرد که توجه داشته باشید سالانه 60 تا 70 درصد درآمد تیم ها و باشگاه های نامدار اروپا مانند بارسا، رئال، منچستریونایتد و ... از حق پخش تلویزیونی بدست می آید، کشوری که بلیط فروشی و درآمد آن غیرحرفه ای و ناچیز است و بابت اجاره استادیوم خرج می شود، در کشوری که تیم های با اصالت و پرهوادار پرسپولیس و استقلال زمین تمرین و مسابقه اختصاصی ندارند، و در کشوری که شاید و شاید تنها منبع درآمد قابل اعتنا ( اگر مدیر زرنگ باشد ) برای باشگاه های پرطرفدار موضوع " اسپانسرینگ " است، دیگر چگونه فرزند خانواده می تواند سایر مخارج خود را تامین کند جای علامت سوال است. واقعاً نمی دانم مدیرعاملان این سال ها چه می کنند و چگونه درآمدزایی انجام می شود.
اما نتیجه همه این رخدادها و شرایط خاص این می شود که هر سال بر بدهی های این دو تیم پرطرفدار افزوده می شود و گویی کسی بابت این مهم نگرانی ندارد. کسی نگرانی ندارد که پس چه وقت این دو صاحب ساختار می شوند، مدیریت را هواداران انتخاب می کنند، وارد بورس شده و درآمدزایی می آموزند، دستشان را از جیب غریبه ها بیرون می کشند، صدها اصول دیگری که فعلاً رسیدن به آن ها آرزویی عبث است. چون نگاه به این دو تیم نگاه غیر ورزشی و کنترلی است و این چه تلخ است که هر فصل مدیرعامل تغییر می کند چون باید عوض شود، چه کاشانی مدیر تیم قهرمان باشد چه شخص دیگر و چه غم انگیز است که هر فصل اعتصاب و شِکوه و شکایت بازیکنان از پرداخت نشدن حقوقشان روزهای زیادی ستون های مجلات و نشریات ورزشی را پر می کند ولی باز تصمیم گیرندگان اصلی نمی خواهند آن ها را به افراد ثروتمند واگذار کنند. براستی بعضی اوقات پدرها چقدر راحت زندگی فرزندان را نابود می کنند.

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۹ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم خوندن این مصاحبه خالی از لطف نباشه:
کاری نکنید بخش خصوصی از فوتبال فراری شود / من یعنی اسپانسر پرسپولیس
حسین هدایتی با بیان اینکه تمام هزینه هایی که برای پرسپولیس انجام داده قانونی و از طریق حساب رسمی باشگاه صورت گرفته است گفت: مسئولان و اهالی ورزش شرایطی را به وجود نیاورند که بخش خصوصی از فوتبال فرار کند و رغبتی برای سرمایه گذاری نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حضور حسین هدایتی در باشگاه استیل آذین و هزینه ای که برای این باشگاه در لیگ دسته اول انجام داد، این امیدواری را به وجود آورد که بخش خصوصی حضوری موثر در فوتبال کشور داشته باشد اما ناکامی این تیم در صعود به لیگ برتر احتمال کناره گیری هدایتی از فوتبال راه قوت بخشید.

در شرایطی که اهالی فوتبال تصور می کردند حسین هدایتی به خاطر ضرر مالی - که نزدیک به 7 میلیارد تومان بود - عطای فوتبال را به لقایش خواهد بخشید، ناگهان بحث حضور او در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مطرح شد و پس از این اتفاق در فاصله زمانی کوتاهی او به عنوان رئیس هیئت مدیره این باشگاه انتخاب شد.

هدایتی پس از حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس توانست بخش عمده ای از مشکلات مالی این باشگاه را حل کند و زمینه بازگشت افشین قطبی به پرسپولیس را فراهم کند. کمک های مالی او به باشگاه و برطرف کردن مشکلات مالی بازیکنان شائبه هایی را در مورد هزینه بی حساب و کتاب او در این باشگاه بوجود آورد تا جاییکه سازمان بازرسی کل کشور در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد باید تمام هزینه های این باشگاه از طریق حساب رسمی صورت بگیرد. ضمن اینکه مسائلی همچون کسب شهرت و محبوب شدن بین هواداران پرسپولیس نیز در مورد هدایتی مطرح شد.
همه این موارد باعث شد خبرنگار مهر گفتگوی مفصلی را با حسین هدایتی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انجام دهد که در زیر می خوانید:

* خبرگزاری مهر: آقای هدایتی مهمترین بحث این روزهای پرسپولیس کمک های شما به این باشگاه است که واکنش سازمان بازرسی را به همراه داشته است. آیا کمک های مالی شما خارج از حساب باشگاه و از حساب شخصی بوده است؟

- حسین هدایتی : البته شروع این موضوع به دو ماه قبل برمی گردد که به دلیل برخی مشکلات بنده با کمال میل به باشگاه کمک کردم تا اوضاع سروسامان بگیرد. در این مدت هم تمام هزینه هایی که برای باشگاه صورت گرفته است دارای حساب و کتاب مکتوب و مستند است و براساس صورتجلسه هیئت مدیره صورت گرفته است.

* یعنی این هزینه ها در روال عادی حسابرسی باشگاه قرار گرفته و در آینده مشکلی برای باشگاه بوجود نخواهد آورد؟

- چرا باید مشکلی ایجاد شود؟ همانطور که عرض کردم تمام پول هایی که بنده به باشگاه داده ام براساس مصوبه هیئت مدیره و سند و مدرک دقیق است و به صورت قرض الحسنه و بخشی نیز به صورت بلاعوض به باشگاه داده شده است که البته میزان و مبلغ آن نیز مشخص شده است. شکر خدا همه چیز در باشگاه بر اساس ضابطه است و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

* اگر همه چیز ضابطه مند است چرا باید شما چک های شخصی تان را برای باشگاه خرج کنید؟

- واقعیت این است که باشگاه پرسپولیس به خاطر بدهی های سالهای گذشته حساب بانکی ندارد. حساب جاری هم ندارد. این بدهی ها باعث شده که بانک های کشور برای پرسپولیس حساب باز نکنند. در این شرایط کار بدی کرده ام که مشکلات این باشگاه را بدون هیچ چشمداشتی حل کردم و زمنیه برطرف شدن مشکلات را فراهم کرده ام؟

* با این شرایط این که گفته می شود باشگاه با حضور شما خیلی مایل به جذب اسپانسر نیست درست است؟

- تا حدودی بله. بنده به عنوان یک سرباز کوچک برای کمک به پرسپولیس آمده ام و تا جایی که بتوانم به این باشگاه کمک خواهم کرد. وقتی بنده هستم دیگر نیازی به اسپانسر نیست. من یعنی اسپانسر باشگاه پرسپولیس. البته باید تاکید کنم که در این مدت سازمان تربیت بدنی هم کمک های بسیار خوبی به باشگاه انجام داده تا توانسته ایم مشکلات را به حداقل برسانیم.

* سوالی که اینجا مطرح می شود از دل اهالی فوتبال است. گفته می شود شما بیشتر قصد دارید به طور انفرادی و چشمگیر امور پرسپولیس را پیش ببرید؟

- اصلا اینطور نیست. ما در باشگاه پرسپولیس متکی به فرد نیستیم و این هیئت مدیره است که تصمیم نهایی را می گیرد و در همه موارد نظر نهایی را صادر می کند. بنده به عنوان یک خدمتگزار تنها به حل مشکلات مالی کمک می کنم و صحبت هایی هم که در مورد حرکت های انفرادی و سایر موارد مطرح می شود صحت ندارد.

* یعنی با حضور شما باشگاه پرسپولیس این فصل مشکل مالی نخواهد داشت؟

- قطعا همینطور است. همانطور که تا به حال حتی بخشی از بدهی های سالهای گذشته را پرداخت کرده ایم ، امسال هم اجازه نمی دهیم پرسپولیس مشکل مالی داشته باشد. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شود.

* در این مورد این اتهام به شما وارد است که به خاطر کسب شهرت و مطرح شدن، این هزینه را برای باشگاه پرسپولیس انجام می دهید؟ حتی برخی از مدیران قبلی پرسپولیس نیز در مصاحبه هایشان علیه شما موضع گیری کرده اند؟

- من همیشه اعتقاد دارم قدرت خدا بالاترین قدرت هاست و حرف هایی که برخی ها می زنند به خاطر منافع شخصی و خراب کردن دیگران است. آقایانی که علیه بنده مصاحبه کرده اند که به خاطر شهرت به پرسپولیس آمده و این همه هزینه می کند، بدانند که من به عنوان یک دلسوز پرسپولیس به این باشگاه آمده ام و اگر هم هزینه می کنم از پول خودم هزینه می کنم تا مشهور شوم. اما همین آقایان از پول و موقعیت باشگاه پرسپولیس مشهور شدند و به اهداف سیاسی و اقتصادیشان هم رسیدند. آنها بدون اینکه ریالی برای پرسپولیس هزینه کنند به این باشگاه آمدند و زمانی که می رفتند هم پول داشتند و هم شهرت. حالا حتی اگر قبول کنیم - که البته نیت من این نیست - برای کسب شهرت و محبوبیت به پرسپولیس آمده ام ایرادی دارد؟ در مقابل محاسنی هم که برای این تیم داشته ام را در نظر بگیرند. ما امسال مشکل مالی نداریم. بازیکنان در آرامش کار می کنند و از همه تیم ها در پرداخت ها جلوتر هستیم. حالا بازهم آقایان فکر می کنند هزینه کردن من در این باشگاه به خاطر شهرت و محبوبیت است؟!

* با این همه هزینه ای که برای پرسپولیس می کنید چرا یک ورزشگاه اختصاصی نمی سازید تا برای همیشه نام تان در این باشگاه باقی بماند؟

- اتفاقا برنامه ویژه ای برای این امر داریم که البته اجرای آن بستگی به واگذاری سهام از سوی سازمان تربیت بدنی به بنده دارد. من حتی نقشه های این ورزشگاه را هم آماده کرده ام و زمین آنرا هم در اختیار دارم.

* ماجرای خرید سهام باشگاه توسط شما به کجا کشید؟

- ماجرای خاصی نیست. من به سازمان تربیت بدنی پیشنهاد کرده ام مثل یک فرد عادی در مزایده یا مناقصه و هر برنامه دیگری که صلاح می دانند شرکت کنم و در صورتیکه برنده شدم امور باشگاه را با هزینه خودم پیگیری کنم. مطمئن باشید اگر سهام باشگاه به بنده واگذار شود بلافاصله کار احدا ورزشگاه اختصاصی باشگاه پرسپولیس آغاز خواهد شد. ضمن اینکه خبرهای خوب دیگری هم دارم که همه آنها بستگی به واگذاری سهام دارد.

* خودتان چقدر احتمال می دهید که سازمان تربیت بدنی با این انتقال موافقت کند؟

- واقعیت این است که تعامل خوبی بین ما و سازمان تربیت بدنی وجود دارد اما متاسفانه برخی ها که دلشان به حال این ورزش نمی سوزد مدام در حال سنگ اندازی هستند و با صحبت هایی که مطرح می کنند نمی خواهند اجازه دهند این برنامه ها اجرا شود. اگر اینها دلشان به حال ورزش می سوخت حداقل اجازه می دادند حالا که بخش خصوصی وارد شده است کار را پیش ببرد و باری را از روی دوش ورزش کشور بردارد. حتی اگر فرد دیگری در این مناقصه پیروز شود مطمئن باشید بنده کنارش خواهم ماند و با تمام وجود برای پرسپولیس کار خواهم کرد. اینطور نیست که فکر کنید من پرسپولیس را برای خودم می خواهم. مطمئن باشید هر فرد دیگری هم که سهامدار باشد من می مانم و در کنارش به پرسپولیس کمک می کنم.

* سوال اینجاست که شما سال گذشته نزدیک به 7 میلیارد تومان در استیل آذین هزینه کردید اما بازگشت سرمایه صفر بود، امسال هم در پرسپولیس هزینه می کنید و مشخص نیست سرمایه تان برگردد. به نظر شما این موارد از نظر اقتصادی توجیه پذیر است؟

- فصل قبل آنچه هزینه کردم مدیریتش با بنده نبود و دوست خوبم آقای پروین هزینه کرد که خودش باید در مورد این مبلغ توضیح دهد. امسال هم مدیریت کار با هیئت مدیره پرسپولیس است و بنده به عنوان یک سرباز در خدمت باشگاه هستم.
* حالا اگر سازمان تربیت بدنی با واگذاری بخشی از سهام این باشگاه به شما موافقت نکرد، تکلیف هزینه هایی که در این باشگاه کرده اید چه می شود؟

- قبلا هم گفتم که این هزینه ها را به صورت قرض الحسنه و البته بخشی نیز به صورت بلاعوض مب در اختیار پرسپولیس قرار داده ام و اگر سهام واگذار نشود همه کمک هایم را پس از جذب اسپانسر پس خواهم گرفت. البته اگر سهام واگذار شود دیگر این مبالغ را از باشگاه نخواهم گرفت.

* فکر می کنید با توجه به شرایط حساس باشگاه پرسپولیس و پشتوانه مردمی که این باشگاه خصوصا در بحث های غیر فوتبالی دارد، احتمال واگذاری سهام این باشگاه به بخش خصوصی وجود دارد؟

- واقعیت این است که سازمان تربیت بدنی ناچار است تیم های تحت پوشش را به بخش های خصوصی واگذار کند. حالا که این فرصت فراهم شده و بنده این آمادگی را دارم چرا سهام واگذار نشود؟ این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد اما ممکن است سازمان زمانی تصمیم به این کار بگیرد که دیگر دیر شده باشد و فردی مثل بنده آمادگی خریداری این سهام را نداشته باشد.

* چرا اینقدر به خرید سهام باشگاه پرسپولیس اصرار دارید؟

- ما متعلق به همین آب و خاک هستیم. دلمان برای ورزش کشورمان و پرسپولیس می سوزد. مگر ما نمی توانیم مثل خیلی های دیگر پولمان را در جاهای دیگر سرمایه گذاری کنیم و سودش را ببریم؟ اما با همه این حرف ها به ورزش آمده ایم و اعلام آمادگی می کنیم که به فوتبال کمک کنیم. نباید طوری رفتار شود که دیگر بخش خصوصی به سمت ورزش نیاید و مشکلات از این هم که هست بیشتر شود. مسئولان هم باید زمینه ای را فراهم کنند که بخش خصوصی از ورزش فرار نکند و به حل مشکلات ریز و درشت آن کمک کند.

* گفته می شود با روندی که شما در پیش گرفته اید تا چند وقت دیگر مدیرعامل پرسپولیس خواهید شد؟

- اینها همه ساخته و پرداخته ذهن برخی از دوستان است. بنده نه تخصص مدیرعاملی پرسپولیس را دارم و نه وقتش را دارم که بخواهم مدیرعامل شوم. من به عنوان یک سرباز برای کمک کردن به پرسپولیس آمده ام و در کنار سایر اعضای هیئت مدیره بدون هیچ گونه مشکلی مشغول فعالیت هستیم و با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد تا این تیم را به عنوان قهرمانی آسیا برسانیم.

* و اگر این همه هزینه کردید و در پایان فصل نه قهرمان شدید و نه سهام به شما واگذار شد، چه می کنید؟

- شما مطمئن باشید بازهم در ورزش می مانم و با قدرت به کارم ادامه خواهم داد. من دلم برای این ورزش می سوزد و دوست دارم هر طور شده به رشد و ارتقای ورزش کشورم کمک کنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
هدایتی:در صورت داشتن سهام برای پرسپولیس ورزشگاه میسازم.

رئيس هيئت مديره پرسپوليس گفت: درصورتي كه سهام باشگاه را به من واگذار كنند، براي تيم ورزشگاه مي سازم.

حسين هدايتي پس از عقد قرارداد با راه آهن درباره اينكه سازمان بازرسي كل كشور به نحوه كمك او به پرسپوليس ايراد گرفته، اظهار داشت: با توجه به بدهي هاي گذشته اين تيم، هر كاري كه تا به حال برايش انجام داده ام، با هماهنگي مديرعامل بوده است.
وي افزود: قرارداد امروز را هم خود آقاي مصطفوي امضا كرده و مشكلي وجود ندارد.

رئيس هيئت مديره پرسپوليس در مورد واگذاري سهام به او، عنوان كرد: اگر سهام باشگاه را در اختيارم نگذارند، نحوه كمكم به اين باشگاه شكل ديگري خواهد گرفت.

هدايتي در پاسخ به اينكه مبلغ اجاره پرداختي به باشگاه راه آهن چه ميزان بوده است، گفت: با توجه به امكاناتي كه اين مجموعه دارد، رقم منطقي را در نظر گرفتيم. 150 ميليون تومان مبلغ معقولي است كه براي اجاره اكباتان به راه آهن پرداخت مي كنيم.

?Have u met Ted
۲۰ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
هافبك برزيلي استقلال مقابل صبا بازي مي‌كند

پيگيري مسئولان استقلال در مورد جان‌واريو در روزهاي گذشته سرانجام نتيجه داد و مشكل اين بازيكن برزيلي كاملاً مرتفع گرديد.

باشگاه استقلال با پرداخت 6 ميليون پروانه كار جان‌واريو را دريافت كرد. با حل شدن مشكل مجوز كار جان‌واريو و مصدوميتش، اين بازيكن به احتمال زياد در برابر صباباتري براي استقلال به ميدان خواهد رفت.

۲۰ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
تركيب احتمالي تيم پرسپوليس برابر مس كرمان

تركيب احتمالي تيم فوتبال پرسپوليس تهران براي ديدار مقابل مس كرمان مشخص شد.

با نظر افشين قطبي، مهدي واعظي در ديدار مقابل مس كرمان براي نخستين بار در ليگ برتر هشتم به ميدان مي رود.
همچنين فرانك آتسو مدافع غنايي كه پس از مدت ها قرارداد خود را به ثبت رساند، فردا به احتمال زياد نخستين بازي خود با پيراهن پرسپوليس را انجام مي دهد.
تركيب اصلي اين تيم براي ديدار فردا مقابل مس كرمان به شرح زير است:
مهدي واعظي، مسعود زارعي، فرانك آتسو، سپهر حيدري، عليرضا محمد، پژمان نوري، مازيار زارع، كريم باقري، عليرضا نيكبخت واحدي، ايوان پتروويچ و ابراهيم توره

منبع:فارس

۲۰ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
تركيب احتمالي استقلال برابر صبابا باتري قم

تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال در هفته ششم ليگ برتر برابر با صبا باتري مشخص شد.

تيم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه يادگار امام قم بايد به مصاف تيم صبا برود.
آبي پوشان در اين مسابقه با روش 3-5-2 و تركيب احتمالي زير به ميدان خواهند رفت:
دروازه‌بان:وحيد طالب لو
مدافعان:پيروز قرباني،بيژن كوشكي،پژمان منتظري
هافبك ها: حسين كاظمي،خسرو حيدري،مهدي امير آبادي،مجتبي جباري،جان واريو
مهاجمان:سياوش اكبر پور، عليرضا عباسفرد
در صورتيكه استقلال به طور قطعي با اين تركييب به ميدان برود، جان واريو اولين بازي خود را براي استقلال انجام خواهد داد.
استقلال هم اكنون با چهار امتياز در مكان دوازدهم جدول قراردارد.

منبع:فارس

۲۰ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
قطبي: از نقاط ضعف و قوت مس كرمان آگاهم
افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: تمرينات بسيار خوبي را در چند روز گذشته برگزار كرديم و آماده رويارويي با حريف كرماني هستيم.
وي افزود: فوتبال هميشه غيرقابل پيش‌بيني است؛ اما براي رسيدن به پيروزي از هيچ تلاشي دريغ نمي كنيم. بازيكنان انگيزه بسيار بالايي دارند.
وي در خصوص تيم مس كرمان گفت: در بازي‌هاي ليگ برتر هيچ تيمي براي از دست دادن تمام امتيازها به خانه حريف نمي رود. مس كرمان در فصل جاري بخوبي يارگيري كرده و از كادر فني بسيار مجربي برخوردار است، البته به نقاط ضعف و قوت حريف آگاهي دارم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص تغييرات احتمالي در تركيب گفت: شايد تغييرات كوچكي انجام شود؛ اما در اين باره نظر قطعي من 2 ساعت قبل از بازي اعلام مي‌شود چون بايد تمام شرايط براي حضور يك بازيكن در زمين مهيا باشد.
قطبي افزود: چشم‌انتظار هواداران پس از 18روز هستيم تا پس از تساوي شيرين تيم ملي مقابل عربستان پرسپوليس نيز به سه امتياز برسد.
وي با اشاره به جذب كريمي و دي كارمو تصريح كرد: كريمي را براي حضور در سه جام در اختيار گرفته‌ايم و با او به دنبال اهداف بزرگي هستيم. اميدوارم مهاجم برزيلي نيز هر چه زودتر شرايط لازم براي حضور در تركيب اصلي را بيابد.
قطبي خاطرنشان ساخت: از مسئولان به خاطر تشكيل تيمي كه همه آن را كهكشاني مي نامند، ممنونم.
منبع:خبرگزاری فارس

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم تازه وارد پرسپوليس تمرينات سرمربى اين تيم را بسيار فشرده و سنگين توصيف كرد. آنتونيو دى كارمو در پاسخ به اين سوال كه آيا از فوتبال ايران شناخت دارد يا خير، گفت: فوتبال ايران به خاطر حضور در جام جهانى تا حدودى شناخته شده است و براى ما برزيلى ها خيلى غريبه نيست. وى در مورد حضور در نخستين تمرين پرسپوليس، تصريح كرد: از ديد من تمرينات مربى تيم(قطبى)خيلى فشرده و سخت است، البته از اين بابت خوشحالم چون براى ساخته شدن در شرايط سخت تر به اين جا آمده ام. اين تمرينات باعث پيشرفت فوتبال من خواهد شد. دى كارمو در مورد شناخت از افشين قطبى گفت: از قبل هيچ شناختى از او ندشته ام و هر چه مى دانم در قالب گفت و گوهاى ما و مذاكراتمان است. به هر حال او را يك مربى كاردان و فوتبال شناس مى بينم. وى در پايان از ميهمان نوازى تماشاگران به نيكى ياد و ابراز اميدوارى كرد فصل خوبى در ايران داشته باشد

۲۰ شهریور ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۴۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۱۶۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۱۲۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۴۷۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۳۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!