به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: برنامه 90
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ببخشید کوثر خانوم ولی ناصر خان حجازی یه شخصیت ورزشی هستش و برنامه نود هم فوتبالی هستش ناصر خان حجازی اینقدر آدم بزرگی بود و مردم هم به همین خاطر او را دوست دارند و دیروز اسطوره ی ورزش کشور از میان ما رفته بود و برنامه نود باید عادل سیاه بپوشه و برنامه غم انگیز بزاره خود عادل هم روز مادر رو تبریک گفت ولی خوب این اتفاق افتاد ولی ما نباید به سادگی از این اتفاق بزرگ رد بشیم

ببینید باز من یه چیزی گفتم شما جبهه گرفتید حرفمو کامل بخونید! گفتم نباید شب تولد اینجوری میشد باورکنید اگه شبی غیر از اون شب بود من خودمم مینشستم وگریه میکردم!!! ولی من بحثم سر ارجحیت حضرت زهرا بود!! برنامه تلوزیونی یه چیز شخصی نیست که هرکس هرطور که بخواد بتونه رفتار کنه!! آقای فردوسی پور میتونست شب تولد سیاه نپوشه و مثلا یه رنگ دیگه بپوشه ولی یادش رو هم گرامی بداره سیاه پوشیدن فردوسی پور برای اون مرحوم چه فرقی داره؟؟؟ ولی برای حضرت زهرا شادی وجشن ما مسلمونا خیلی فرق داره چون ما که اسم مسلمون رومون هست رفتارمون فقط مربوط به خودمون نمیشه !!

شب عیدی هیچ دلیلی نداره که ما جشن مردم رو خراب کنیم با ساخت برنامه مون چون حالا یکی فوت شده! درضمن ایشون هم آدم بودن چه دیروز چه پس فردا چه سال بعد بالاخره یه روزی میرفتن.کما اینکه همه یه روزی میرن!! برنامه نود واسه همه اقشار جامعه است همه باید تو اون برنامه چیزی رو ببینند که دوست دارند نه چیزی که آقای فردوسی پور دوست داره!!
یادبگیریم نه کسی رو خدا کنیم نه کسی رو بکوبیم دیگه از ائمه که بیشتر نیستیم وقی می فرمایند مارو از حد خودمون بالاتر نبرید!!!!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ببینید باز من یه چیزی گفتم شما جبهه گرفتید حرفمو کامل بخونید! گفتم نباید شب تولد اینجوری میشد باورکنید اگه شبی غیر از اون شب بود من خودمم مینشستم وگریه میکردم!!! ولی من بحثم سر ارجحیت حضرت زهرا بود!! برنامه تلوزیونی یه چیز شخصی نیست که هرکس هرطور که بخواد بتونه رفتار کنه!! آقای فردوسی پور میتونست شب تولد سیاه نپوشه و مثلا یه رنگ دیگه بپوشه ولی یادش رو هم گرامی بداره سیاه پوشیدن فردوسی پور برای اون مرحوم چه فرقی داره؟؟؟ ولی برای حضرت زهرا شادی وجشن ما مسلمونا خیلی فرق داره چون ما که اسم مسلمون رومون هست رفتارمون فقط مربوط به خودمون نمیشه !! شب عیدی هیچ دلیلی نداره که ما جشن مردم رو خراب کنیم با ساخت برنامه مون چون حالا یکی فوت شده! درضمن ایشون هم آدم بودن چه دیروز چه پس فردا چه سال بعد بالاخره یه روزی میرفتن.کما اینکه همه یه روزی میرن!! برنامه نود واسه همه اقشار جامعه است همه باید تو اون برنامه چیزی رو ببینند که دوست دارند نه چیزی که آقای فردوسی پور دوست داره!! یادبگیریم نه کسی رو خدا کنیم نه کسی رو بکوبیم دیگه از ائمه که بیشتر نیستیم وقی می فرمایند مارو از حد خودمون بالاتر نبرید!!!!

من جبهه نگرفتم و باز هم با نظر شما مخالفم چند بار بگم برنامه نود یک برنامه ورزشی هستش و ناصر خان هم یک الگوی ورزشی واسه همه ما بود حالا عادل جون سیاه پوشیده این شخصیت خوب و قابل احترامش رو نشون میده

ببخشیدا شما اگر(زبونم لال ببخشیدا)خدا نکرده پدرتون بمیره اونم تو تولد حضرت زهرا گریه نمیکنی و سیاه نمیپوشی ما فوتبالی ها و ایرانی ها ناصر خان مانند پدر و الگو اسطوره واسه ما حساب میشد
به نظرم اگر خلاف دین بود هیچوقت صدا وسیما نمیزاشت همچین حرکتی انجام بشه
امیدوارم حرف من رو قبول کرده باشین

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من جبهه نگرفتم و باز هم با نظر شما مخالفم چند بار بگم برنامه نود یک برنامه ورزشی هستش و ناصر خان هم یک الگوی ورزشی واسه همه ما بود حالا عادل جون سیاه پوشیده این شخصیت خوب و قابل احترامش رو نشون میده

ببخشیدا شما اگر(زبونم لال ببخشیدا)خدا نکرده پدرتون بمیره اونم تو تولد حضرت زهرا گریه نمیکنی و سیاه نمیپوشی ما فوتبالی ها و ایرانی ها ناصر خان مانند پدر و الگو اسطوره واسه ما حساب میشد
به نظرم اگر خلاف دین بود هیچوقت صدا وسیما نمیزاشت همچین حرکتی انجام بشه
امیدوارم حرف من رو قبول کرده باشین

فکرکنم ازین بحث بگذریم بهتر باشه چون نه من متقاعد میشم باحرفای شما نه شما با حرفای من!!
من از شما نمیخوام حرفامو قبول کنید چون شما نظرتون براتون مهمه. من به نظر شما احترام میذارم ولی اینم برای من بپذیرید که منم نظر شمارو قبول نکنم!!! شما از یه جنبه به قضیه نگاه میکنید ومن ازیه جنبه دیگه!!
شما خودتون دوست دارید اگه خدای ناکرده پدر بنده فوت شد و منم یه سمتی تو صدا وسیما داشتم بیامو برنامه غم انگیز پخش کنم شب تولد؟؟؟ خدایی فحشم نمیدادید؟؟؟ حالا آقای حجازی که اصلا پدر فردوسی پور نبوده!!! درضمن اگه دقت کرده باشید نگفتم فردوسی پور بیاد بزنه برقصه تو برنامه اش گفتم تو همه چی باید حد وتعادلشو حفظ کنه آدم!!! آقای حجازی اسطوره بودن دراین شکی نیست اما بیاییم خوبی هاش و رفتار خوبشو فرهنگ کنیم واسه فوتبالمون به نظرم این میشه یادبود نه پوشیدن پیراهن سیاه!!!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
فکرکنم ازین بحث بگذریم بهتر باشه چون نه من متقاعد میشم باحرفای شما نه شما با حرفای من!! من از شما نمیخوام حرفامو قبول کنید چون شما نظرتون براتون مهمه. من به نظر شما احترام میذارم ولی اینم برای من بپذیرید که منم نظر شمارو قبول نکنم!!! شما از یه جنبه به قضیه نگاه میکنید ومن ازیه جنبه دیگه!! شما خودتون دوست دارید اگه خدای ناکرده پدر بنده فوت شد و منم یه سمتی تو صدا وسیما داشتم بیامو برنامه غم انگیز پخش کنم شب تولد؟؟؟ خدایی فحشم نمیدادید؟؟؟ حالا آقای حجازی که اصلا پدر فردوسی پور نبوده!!! درضمن اگه دقت کرده باشید نگفتم فردوسی پور بیاد بزنه برقصه تو برنامه اش گفتم تو همه چی باید حد وتعادلشو حفظ کنه آدم!!! آقای حجازی اسطوره بودن دراین شکی نیست اما بیاییم خوبی هاش و رفتار خوبشو فرهنگ کنیم واسه فوتبالمون به نظرم این میشه یادبود نه پوشیدن پیراهن سیاه!!!

ببخشید ناصر خان پدر همه بود الگوی همه بود اگر عادل پدرش میمرد هیچوقت نمیومد همچین کاری رو بکنه شاید سیاه میپوشید ولی برنامه غم انگیز نمیزاشت چون ربطی به مردم نداره

بعدشم اگر خلاف دین بود صدا وسیما جوی عادل رو میگرفت پس قبول کنید جای هیچ بحثی نیست و حرف من متینه

۴ خرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من نمی دونم چرا در مقابل حرف منطقی عده ای الکی مقاومت می کنن! بابا حجازی هرکی بود، یه آدم عادی بود. در مقایسه با یه معصوم هیچی نیست. مثل این می مونه که دهه فجر بیافته تو عاشورا، بگیم آقا دهه فجر یه اتفاق ملیه، بیاین جشن بگیریم!

تو این تطابق ها باید دید ارزش و جایگاه هر کدوم کجاست!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
من نمی دونم چرا در مقابل حرف منطقی عده ای الکی مقاومت می کنن!

آقا سعید اگر اون عده ای من هستم میخاستم بگم حرف کوثر خانوم منطقی هست و اینکه میگن عادل کار زشتی کرد و نباید سیاه میپوشید رو قبول ندارم

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ghasem**
پیام: ۸۸۳
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی و پیکه
- ربرتو باجو(هرچند تو بارسا نبود اما...)
- پرسپولیس
- اسپانیا و ایتالیا
- بازیکون دوس داشتنی نداریم
- گواردیولا و رایکارد
- احمد رضا عابد زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
راست میگن دیگه ناصر حجازی هم یه ادم بود دیگه مرده خدا بیامرزش .
من نمیدونم چرا ما انقدر جو گیر میشیم؟؟ تا یکی میمره فوری میشه اسطوره همین علی دایی الان تقزیبا همه ازش متنفرن اگه بمیره یه دفعه میشه اسطوره

i rather to be hated for what i am to be loved for what i am not .
Kurt Donald Cobain
من ترجیح میدم بخاطر آنچه هستم منفور باشم تا بخاطر انچه نیستم محبوب
کرت دانالد کوبین
۷ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
راست میگن دیگه ناصر حجازی هم یه ادم بود دیگه مرده خدا بیامرزش . من نمیدونم چرا ما انقدر جو گیر میشیم؟؟ تا یکی میمره فوری میشه اسطوره همین علی دایی الان تقزیبا همه ازش متنفرن اگه بمیره یه دفعه میشه اسطوره

ببخشیدا ناصر حجازی اسطوره نیست؟

یعنی ما اسطورش میکنیم آقا قاسم تو رو خدا یه جوری صحبت میکنید انگار فوتبال نگاه نکردید درحالیکه میدونم شما عشق فوتبال هستین و فوتبال رو هم میدونین من همیشه ناصر خان رو دوست داشتم و همیشه از اون به عنوان اسطوره یاد کردم باورت نمیشه تو این 2 سال همیشه که گفتن ناصر خان مریض حال هستش واسشون دعا کردم

مردی که دایی رو بازیکن کرد

واقعا تا چند سال پیش نمیدونستم این مرد اینقدر بزرگ هستش ولی 1_2 سال هستش تازه فهمیدم این مرد اینقدر بزرگ هستش

که لایق اسطوره بودن هستش و اینقدر بزرگ هستش که فیفا و آسیا به خانوادش تسلیت گفتن و فینال اروپا هم میخان واسش سکوت کنن

اینقدر این مرد بزرگ بود که تمام دنیا دوسش دارند

دیگه چی بگم....

۷ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
آقا این چه بحثیه ؟!

6 تا شبکه ی تلوزیون برنامه ی شاد پخش کردن و تا دلتون بخواد گل گذاشتن ، فقط یک شبکه ، فقط توی یک برنامه ، فقط برای 2-3 ساعت یه برنامه ی غمگین پخش کرده که به موضوعش مربوط بوده ! دیگه این بحث کردن و گیر دادن نداره که ای وای شب تولد حضرت فاطمه بی حرمتی کردن برنامه ی غمگین پخش کردن !!!

۷ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آقا این چه بحثیه ؟! 6 تا شبکه ی تلوزیون برنامه ی شاد پخش کردن و تا دلتون بخواد گل گذاشتن ، فقط یک شبکه ، فقط توی یک برنامه ، فقط برای 2-3 ساعت یه برنامه ی غمگین پخش کرده که به موضوعش مربوط بوده ! دیگه این بحث کردن و گیر دادن نداره که ای وای شب تولد حضرت فاطمه بی حرمتی کردن برنامه ی غمگین پخش کردن !!!

به قرآن من یه هفته است دارم همین رو میگم ولی بازم بعضی ها حرف خودشون رو میزنن

۸ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۱۸۴ بازدید
۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۴۷۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۸۷۲ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۱ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۴۷۷ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۲۹ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۲۶۳ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۷۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!