به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
رم، بالتزارتي را به خدمت گرفت

پيش از اين صحبتهايي مبني بر انتقال اين ستاره ايتاليايي به پاري سن ژرمن،ناپولي و ميلان به گوش مي رسيد؛ اما حالا او با قراردادي 4.5 ميليون يورويي به پايتخت ايتاليا رفت .

سران باشگاه رم اعلام کردند که فدريکو بالتزارتي را از پالرمو خريداري کرده اند و ايوان پيريس هم از دپورتيوو مالدونادو به استاديو اليمپيکو منتقل شده است.

به گزارش گل اين درحالي است که گويا سران پالرمو در روز دوشنبه درخواست ناپولي براي بالتزارتي را رد کرده بودند و مائوريتزيو زامپاريني، رئيس اين باشگاه، از آن موقع مي دانست که ستاره ايتاليايي علاقه دارد تا به رم بپيوندد.

بالتزارتي با امضاي قراردادي3 ساله و به مبلغ 4.5 ميليون يورو به رم منتقل خواهد شد.

در بيانيه منتشره در باشگاه پالرمو مي خوانيم:« باشگاه پالرمو اعلام مي کند که فدريکو بالتزارتي را به رم فروخته است. اين بازيکن، با قراردادي دائمي به رم منتقل خواهد شد. مائوريتزيو زامپاريني، رئيس باشگاه و سران اين باشگاه از بالتزارتي به خاطر 159 ديداري که با پيراهن اين تيم برگزار کرده و 3 گلي که براي پالرمو به ثمر رساند تشکر کرده و براي او، بهترين ها را در آينده حرفه اي ورزشي اش آرزو مي کنند.»

بالتزارتي يکي از بازيکنان ايتاليا در يورو2012 بود و پيش از اين از تمايلش براي انتقال به پاري سن ژرمن در بازار تابستاني صحبت کرده بود و شنيده مي شد که ميلاني ها هم براي جذب او ابراز تمايل کرده اند.

سران باشگاه رم به علاوه خبر جذب پيريس را هم اعلام کردند. بازيکني که با قراردادي قرضي به رم آمده و انتظار مي رود که تابستان آينده با قراردادي 4ميليون يورويي به صورت دائم به رم منتقل شود.

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري : کاسانو در ميلان مي ماند

بازيکن سابق سمپدوريا مشتاق است تا به شهر خود جنوا بازگردد اما آلگري اطمينان دارد که اين ملي پوش ايتاليايي جايي نخواهد رفت.

ماسيميليانو آلگري ،مربي باتجربه ميلان، هر گونه احتمالي مبني بر خروج آنتونيو کاسانو از تيمش را رد کرد؛ اين درحالي است که در اوايل ماه جاري گزارشاتي مبني بر بازگشت کاسانو به شهر جنوا وجود داشت اماشنيده مي شد که اين بار او را در پيراهن تيم جنوا خواهيم ديد.

الگري، سرمربي سابق کالياري در مصاحبه با گاتزتادلوسپورت در اين رابطه گفت: "کاسانو در ميلان مي ماند؛ او در حال حاضر عملکرد بسيار خوبي در تمرينات دارد و تمريناتش خوب پيش مي رود."

اخيرا گتوزو در صحبت هايي اعلام کرد در زمان حضور آلگري بي نظمي فراواني در رختکن و تيم برقرار بوده ؛بي نظمي اي در طي 13 سال حضورش در ميلان سابقه نداشته و يکي از دلايل ترک ميلان اين بود که احساس مي کرد ديگر جايي در اين تيم ندارد.

آلگري در اين رابطه گفت: "صحبت کردن در رابطه با چيزهايي که در گذشته رخ داده و باعث تحريک و جنجال مي شود، توسط هر کسي، درست نيست.من خوش شانس بوده ام که اين فرصت را داشته ام تا دو سال را سرمربي گري اين تيم را برعهده بگيرم. من موفق به فتح سري آ و سوپر کاپ ايتاليا شدم که از مهمترين چيزها در رابطه با گذشته بوده است."

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زانتي: فصل بسيار مهمي پيش روي اينتر است

با جدايي چند بازيکن باتجربه از جمله لوسيو و فورلان، کاپيتان اينتر معتقد است اکنون زمان ظهور ستاره هاي جديد در ترکيب اين تيم است

خاوير زانتي، کاپيتان باتجربه اينتر، با مهم خواندن نقش بازيکنان جوان در اين تيم، تاکيد کرد اين باشگاه دليلي براي نگراني در بلند مدت ندارد.

بازيکنان باتجربه اي مانند لوسيو و فورلان در اين تابستان از اينتر جدا شدند و احتمالا ژوليو سزار نيز سن سيرو را ترک خواهد کرد و به همين دليل، اين مدافع آرژانتيني معتقد است اکنون زمان ظهور ستاره هاي جديد در ترکيب اين تيم است.

زانتي در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در تيم ما بازيکنان جوان زيادي حضور دارند و بازيکنان باتجربه تر تيم مي توانند به آنها کمک کنند. آنها آينده باشگاه هستند.

فصل پيش رو، فصلي بسيار مهم براي همه است زيرا تغييرات زيادي داشتيم. من به تيم اطمينان دارم."

اينتر امشب در اولين ديدارش در رقابت هاي ليگ اروپا به مصاف هايدوک اشپيلت مي رود؛ ديداري که زانتي براي آن کاملا آماده است.

" ما مي دانيم که در اين ديدار با يک جو بسيار پرانرژي روبرو خواهيم شد اما من معتقدم که بسياري از ما مي توانيم با چنين شرايطي کنار بياييم.

مهمترين مسئله اين است که يک بازي هوشمندانه ارائه بدهيم و مطمئن باشيم که مي توانيم يک بازي بسيار خوب ارائه بدهيم."

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلدو مالدرا اسطوره ميلان ، درگذشت

به گزارش وب سايت رسمي باشگاه ميلان ايتاليا آلدو مالدرا در سن 58 سالگي درگذشت.

قدرت دريبل زني، سرعت و توانايي عبور دادن توپ از ميان چند نفر آلدو مالدرا را به يکي از بهترين مدافعان چپ زمان خود تبديل کرده بود.

توانايي او براي به ثمر رساندن گل هاي مهم و حساس، (30 گل با لباس روسونري) مالدرا را به مدافعي خاص و مدرن تبديل کرد.

پس از پيشرفت به همراه ميلان،او کار خود را به عنوان بازيکن حرفه اي در بولونيا آغاز کرد وبعد از يک سال حضور در بولونيا او دوباره حضور در ميلان را خواستار شد.

مالدرا ،پس از حضور دوباره در باشگاه او حتي بازي در سري ب را نيز پذيرفت.... او همچنين 10 جام ايتاليايي را بين سالهاي 1976- 1979 کسب کرد.

آلدو مادرا در حضور 9 ساله اش (1973- 1982) در ميلان 228 بازي براي ميلان انجام داد و موفق شد به عنوان يک مدافع ،30 گل براي ميلان به ثمر برساند.

و در سال 85-1982 به باشگاه رم نقل مکان کرد و سرانجام دوران حرفه اي گري خود را در سال 1987 در باشگاه فيورنتينا به اتمام رساند.

مالدرا در سال 1979 با ميلان و در سال 1983 با باشگاه رم موفق به کسب اسکودتو شد.

اين مدافع ايتاليايي سرانجام ديروز1 آگوست 2012 در سن 58 سالگي درگذشت!

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
رقابت اينتر و ناپولي براي خريد جوزپه روسي

با سقوط ويارئال به دسته دوم لاليگا، قيمت روسي نيز نسبت به سال گذشته بسيار کاهش پيدا کرده است .

باشگاه هاي اينتر و ناپولي به دنبال به خدمت گرفتن جوزپه روسي، مهاجم ايتاليايي ويارئال هستند.

با جدايي اسکلي لاوتزي از ناپولي و پيوستن به پاري سن ژرمن، اين باشگاه به دنبال به خدمت گرفتن يک مهاجم جديد است و مديران اين باشگاه روسي را بهترين گزينه براي پرکردن جاي خالي اين مهاجم آرژانتيني مي دانند.

با سقوط ويارئال به دسته دوم لاليگا، قيمت روسي نيز نسبت به سال گذشته بسيار کاهش پيدا کرده و باشگاه هايي که به دنبال به خدمت گرفتن او هستند، مي توانند با مبلغي در حدود 8-7 ميليون يورو او را از زير دريايي هاي زرد بخرند.

البته باشگاه ناپلي قصد دارد اين بازيکن را با قيمت ارزان تري به خدمت بگيرد و براي اين منظور آماده اند تا پيشنهادي 5 ميليون يورويي ارائه بدهند.

هرچند آنها براي خريد روسي رقابت سختي با اينتري ها دارند که شرايط اين بازيکن را به دقت زير نظر گرفته اند.

لوکاس مورا، ستاره اينترناسيونال، گزينه اصلي اينتر در بازار نقل و انتقالات است اما در صورتي که نتوانند اين ستاره جوان برزيلي را به خدمت بگيرند، جوزپه روسي را به عنوان گزينه بعدي در نظر خواهند داشت.

روسي در حال حاضر به دليل مصدوميت دور از ميادين به سر مي برد اما اميدوار است تا پيش از آغاز فصل جديد به يک باشگاه ايتاليايي بپيوندد.

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
همه از بازگشت کاکا به ميلان استقبال مي کنند

ماسيمو آمبروسيني، هافبک باتجربه ميلان، تاکيد کرد بازگشت کاکا به اين باشگاه با استقبال زيادي روبرو خواهد شد و معتقد است اين ستاره برزيلي هنوز مي تواند کيفيت بازي روسونري را افزايش دهد.

در چند هفته اخير شايعات زيادي در مورد بازگشت کاکا به سن سيرو منتشر شد و اگرچه هنوز راه درازي تا انجام اين انتقال باقي است، آمبروسيني در انتظار بازگشت هم تيمي سابقش است.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" از بازگشت کاکا به ميلان استقبال مي کنيم. همه دوست دارند او به اينجا برگردد. کاکا از جمله بازيکناني است که بدون اينکه کارش را در ميلان به پايان رسانده باشد، باشگاه را ترک کرد. او بازيکن فوق العاده اي است که مي تواند کارهاي زيادي براي تيم انجام دهد. به نظر من، به نظر نمي رسد او مشکلي از نظر فيزيکي داشته باشد."

آمبروسيني همچنين معتقد است اگر کاکا در پست هميشگي اش به ميدان مي رود، مي تواند کمک زيادي به ميلان بکند.

" کاکا در نقش کاکا؟ اين يک تجربه غيرممکن است. نمي توان در فوتبال چنين نوآوري هايي کرد. او به عنوان هافبک پشت مهاجمان، قهرمان چمپيونزليگ شد."

۱۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پاتو: بايد ميلان را به سمت قهرماني ببرم

پاتو، ستاره جوان و برزيلي باشگاه ميلان اين روزها در اردوي سلسائو در رقابتهاي المپيک لندن حضور دارد. او در بازي دوم تيمش يک گل مهم را به ثمر رساند و حالا شاهد صعود سلسائو به مرحله نيمه نهايي اين رقابتهاست. پاتو حالا اميدوار است که تيم کشورش مقام نخست را به دست آورد.

ستاره برزيلي ميلان در صحبتهايي درمورد حضورش در المپيک لندن گفت:" من احساس خوبي دارم و آرام هستم. مي توانم کاري را که مي خواهم انجام دهم؛ يعني بازي کردن و گل زدن تا جايي که ممکن است. ما تيم المپيک خوبي داريم و در راه درستي نيز قرار گرفته ايم. اما 4 سال پيش در چين نيز تيم خوبي بوديم. المپيک سخت است و ما آن سال به مصاف آرژانتين رفتيم و آن ها کمي بهتر از ما بودند. در رقابتهاي امسال هم ديديد که چه اتفاقي براي اسپانيا و اروگوئه رخ داد؟!"

پاتو درادامه صحبتهايش با مروري برعملکردش در فصل گذشته گفت:" فصل گذشته اصلا فصل خوبي نبود و هرگز نمي خواهم مجددا به آن شرايط باز گردم.خيلي خوشحالم که اکنون در اين شرايط هستم. تابستان سختي را پشت سر گذاشتم و در حالي که در تعطيلات بودم تنها به ريکاوري فکر مي کردم.همه حواس من به موفقيت در المپيک است."

پس از اين که زلاتان ايبراهيمويچ به PSG پيوست ،پاتو بدون شک يکي از اصلي ترين مهره هاي تيم ماکسي آلگري خواهد بود. او مرد شماره ي 9 ميلان در فصل آينده خواهد بود.

اين ستاره برزيلي درادامه صحبتهايش گفت:" فلسفه ي جديد باشگاه اين است که روي بازيکن هاي جوان سرمايه گذاري بيشتري داشته باشد و اين کاري است که مي توان به کمک آن تيم را از نو ساخت. ما به عنوان جوان هاي تيم با انگيزه هستيم و آماده ي قهرماني ؛ اما اين را نبايد فراموش کرد که ما به کمک هواداران نياز داريم. ما نخواهيم گذاشت که آن ها نااميد شوند."

پاتو درمورد جدايي ايبرا از ميلان گفت:"ايبراهيمويچ کار بزرگي براي ميلان کرده است. او يک قهرمان واقعي است.اما ما آماده ايم که بدون او نيز موفق شويم. ميلان هميشه به دنبال پيروزي بوده ؛ حتي زماني که بازيکنان بزرگ تيم را ترک کرده اند. ما هنوز هم مي توانيم براي فتح اسکودتو بجنگيم. ميلان در تمام نقاط قدرتمند است و من مطمئنم که فصل خوبي را خواهيم داشت. ما بايد متحد بمانيم. ما مي توانيم نمايشي ويژه داشته باشيم. ما به عنوان بازيکنان جوان اماده ايم که اسکودتو را مال خود کنيم."

اين مهاجم جوان برزيلي درمورد روزهاي حضورش در ميلان و برتن کردن شماره 9 روسونري گفت:" روز دوم سپتامبر ، پنجمين سال حضور من در ميلان خواهد بود. من جوان هستم؛ اما جزو بازيکن هاي قديمي ميلان هستم.خيلي خوشحالم که در ميلان مانده ام و آماده ام که ميلان را به سمت قهرماني ببرم. چه کسي مي داند ؟! شايد شماره ي 9 به من شانس بدهد و بتوانم گل هاي زيادي به ثمر برسانم.اين شماره به تن بازيکنان بزرگي بوده است. فان باستن و ژرژ وه آ اين شماره را به تن کرده اند . بالاتر از همه ي اين شماره 9 ها، الگوي هميشگي من نيز شماره ي 9 مي پوشيد. مي خواهم تمام افتخارات رونالدو را براي برزيل تکرار کنم. اميدوارم که همه چيز با قهرماني در المپيک آغاز شود.همه ي اين ها پيش نياز رسيدن به عنوان بهترين بازيکن جهان است."

پاتودرمورد انتشار شايعاتي مبني بر جدايي او از ميلان گفت:"چه تيمي به دنبال من بودند؟! اين مهم نيست ،همه ي رسانه ها اين را مي دانند اما مدير برنامه هاي من به خوبي مي داند که به هيچ دليلي قصد ترک ميلان را ندارم."

مهاجم برزيلي درمورد انتقادات گتوسو از الگري، مربي روسونري هم صحبت کرد و گفت: "انتقادات گتوسو؟ آلگري تيم را خوب کنترل مي کند.من با نحوه ي رفتار برخي از بازيکنان موافق نيستم اما سعي مي کنم بيشتر در مورد خودم صحبت کنم. من هميشه پيرو دستورات هستم."

۱۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري: از عملکرد ميلان راضي ام

ماسيميليانو آلگري از عملکرد شاگردانش در بازي هاي پيش فصل، بخصوص برد اين تيم برابر دپورتيوو المپيا د ر بوستون ,کاملا راضي است.

ميلاني ها موفق شدند تا به يک پيروزي آسان و دلچسب 3-1 در بوستون دست يابند بازي که به لطف ميلاني ها گلزني روبينيو و دو گل از نوچرينو ميلان موفق به پيروزي شد.

آلگري در مصاحبه با شبکه اختصاصي باشگاه ميلان گفت: " بازي همانطوري که بايد پيش رفت.من عملکرد اين تيم را دوست دارم و اين تاثيرگذاري به هيچ وجه آسان نيست.ما در نيمه اول بسيار عالي بوديم و سپس در نيمه دوم تيم حريف از ما قوي تر بود؛ هر چند که در اين بين، تعويض هاي مختلف ما بي تاثير نبوده است"

آنتونيو کاسانو در اين بازي خوش درخشيد و يکي از عوامل تاثير گذار تيمش در اين پيروزي بود.

الگري ادامه داد:"اگر يک بازي و مسابقه بر پايه و اساس تکنيک، برنامه ريزي شود، منطقي است بازيکني چون آنتونيو کاسانو بدرخشند و حالا با او به مصاف مادريد خواهيم رفت"

تور ميلان در آمريکا همچنان ادامه خواهد داشت و در تاريخ 8 آگوست به مصاف رئال مادريدي خواهند رفت که آنها نيز در تور آمريکا قرار دارند؛ جايي که دو تيم براي مذاکره کاکا نيز وارد عمل خواهند شد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينتر به دنبال راميرس و الخاندرو گومس

اينتري‌ها مي‌خواهند در صورتي که نتوانستند ستاره سائوپائولو را به خدمت بگيرند اين دو بازيکن بولونيا و کاتانيا را بخرند.

اينتر اوضاع الخاندرو گومس از کاتانيا و گاستون راميرس از بولونيا را زير نظر گرفته. آنها به دنبال خريد لوکاس مورا از سائوپائولو هستند، اما اگر او نشد مي‌خواهند اين دو را بخرند.

اينتري‌ها تا 16 آگوست براي باشگاه برزيلي وقت تعيين کرده‌اند که تصميمش درباره فروش بازيکن 19 ساله‌اش را بگيرد.

البته منچستريونايتد هم رقيب آنها در خريد اين بازيکن است ولي پيشنهاد يونايتد را سائوپائولو رد کرده. اينتر مبلغ بالاتري براي او پيشنهاد داده.

اما گومس مهاجمي ارزان است که مي‌توان او را با حدود 6 ميليون يورو خريداري کرد، و همچنين اينتر خوان خسوس را هم مي‌تواند در اين انتقال بگنجاند.

راميرس اما 20 ميليون يورو قيمت دارد و اين باعث شده باشگاه‌هايي مانند ليورپول از خريد اين بازيکن اروگوئه‌اي منصرف شوند.

۱۶ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري:هدف ما، قرارگرفتن درجمع 3تيم برتر است

با جدايي ايبرا و تياگو سيلوا، ميلان دو بازيکن بزرگ خود را از دست داد و البته بازيکنان با تجربه ي ميلان نيز اين تيم را ترک کرده اند. بنابراين روسونري فصل سختي پيش رو خواهد داشت. بااين حال ميلان در بازي هاي پيش فصل عملکرد قابل توجهي داشته است.

ماسيميليانو آلگري،مربي روسونري به گاتزتادلوسپورت گفت: "من به ميلان آمدم و چند قهرمان بزرگ را پيدا کردم ، سپس باشگاه ، بازيکنان بزرگي را به خدمت گرفت و ما اسکودتو را فتح کرديم. در فصل دوم، تنها در دو ماه از سال خوب نبوديم و جام را از دست داديم.اکنون يک نسل قهرمان که همه چيز را براي ميلان برده بودند ،از تيم جدا شده اند.آن هايي که مي برند، هميشه درست مي گويند. اين بيهوده است که به عقب و گذشته نگاه کنيم.ما سبک بازي خود را تغيير مي دهيم و به جلو خواهيم رفت.اکنون مسئوليت سنگين تري بر دوش تيم و همه ي بازيکنان است تا جاي بازيکنان جدا شده را پر کنند. سيلوا؟ به نظر من درباره ي پيشنهادي صحبت مي کنيم که هيچ دليلي براي نپذيرفتن آن وجود ندارد. ما مجددا همه چيز را شروع مي کنيم تا در بهترين مسير قرار بگيريم."

مربي باتجربه روسونري ادامه داد:"اجازه بدهيد تا 31 آگوست منتظر بمانيم و ببينيم چه اتفاقي رخ خواهد داد.همه ي تيم انگيزه ي بالايي دارند. بازيکناني با تکنيک بالا و پايبند به اصول در تيم داريم.آيا يوونتوس تنها تيم مدعي است ؟ فصل گذشته ما روي کاغذ قهرمان بوديم و شانس دوم نيز اينتر بود. به هر حال چه کسي از آينده خبر دارد؟!"

الگري درادامه صحبتهايش گفت:"نه هرگز به تسليم شدن فکر نکرده ام.چرا که يک راه را براي خود انتخاب کرده ام و از آن پيروي مي کنم و باشگاه نيز به من ايمان دارد.البته به اين نيز اطمينان دارم که تيم ما قدرتمند تر خواهد شد؛ چرا که بازيکنان جديدي به تيم اضافه خواهند شد. در حال حاضر تيم ما خوب کار مي کند. ما در بهترين شرايط تيمي خود نيستيم و البته اين مسئله در حال حاضر مهم نيست. من از بازيکنانم راضي هستم."

اين مربي باتجربه درمورد ديدارهاي دوستانه تيمش در اردوي پيش فصل گفت:" اولمپيا تيم تقريبا ضعيفي بود؛ اما ما به چلسي موقعيت چنداني نداديم.ايم تور تابستاني به خوبي براي ما تنظيم شده.ما طبق برنامه در ايتاليا و امريکا کار را پيش برديم.رئال اولين حريف جدي ما نيست؛ چرا که ما با قهرمان اروپا نيز بازي کرده ايم. رئال هم تيم قدرتمندي است و درکنار بارسلونا، بهترين تيم جهان هستند.اما اين به اين معني نيست که ما نمي توانيم برابر آن ها به خوبي بازي کنيم."

تيم آلگري با سيستم هاي مختلفي به ميدان رفته است که باعث شده تا ميلان بدون ايبراهيمويچ روان تر و غير قابل پيش بيني تر شود.

الگري دراين باره توضيح داد:"من چيزي در رابطه با بازيکن شماره 9کاذب نمي دانم. سيستم کنوني ما چندان تفاوتي با سيستمي که فصل گذشته و با سه مهاجم داشتيم ندارد. در حال حاضر مهاجمان ما در فضاي بيشتري حرکت مي کنند. اوربي در سمت چپ دفاعي بازي نخواهد کرد و در سمت چپ خط مياني به کار گرفته مي شود..حضور ايبرا در ترکيب تيم شما ، يک شانس براي سرمربي است. ايبرا و تياگو بازيکنان بزرگي هستند.اما همانطور که گفتم ما پيشرفت خواهيم کرد. ايبرا در شرايط سخت به تيم کمک زيادي مي کرد. ما روش هاي جديدي را امتحان خواهيم کرد.من با اين حال فکر مي کنم دو سال حضور من در ميلان مثبت بوده.البته به جز دو ماه از فصل گذشته.فصل قبل مصدومان بيشماري داشتيم و البته زمان بدي سيلوا را از دست داديم. اما اين به معني اين نيست که بايد اسکودتو را از دست مي داديم."

الگري درمورد رقابت تناتنگ براي فتح سري آ گفت:" من فکر مي کنم فصل آينده رقابت در سري آ جذاب تر است چرا که رم پيشرفت کرده و تيم ناپولي نيز نگران ليگ قهرمانان نيست و استراماچوني با اينتر عالي کار کرده است. هدف اول ما حضور در جمع سه تيم بالاي جدول است و صعود به مرحله ي دوم ليگ قهرمانان.اميدوارم که در ليگ قهرمانان بتوانيم به يک چهارم نيز صعود کنيم."

الگري روياهاي زيادي با روسونري دارد:"مي خواهيم تيم را دوباره بسازيم و بايد بر روي نقاط اصلي تمرکز کنيم. مي توانم اين وعده را به هواداران بدهم که ما پيشرفت خواهيم کرد و شما را راضي خواهيم کرد.اين آغاز يک رقابت جذاب خواهد بود. اين يک فصل مهم براي پاتو و بواتنگ است. آن ها بايد يک گام رو به جلو در کيفيت خود انجام دهند و مسئوليت پذيري بيشتر براي هردوي آن ها بهتر است."

سرمربي روسونري درمورد ستاره هايش گفت:" کاسانو ؟!اگر قرار باشد بازيکني را حذف کنم اين کار را به راحتي انجام مي دهم.روبينيو؟!او مي خواست در زدن ضربات آزاد با من رقابت کند و شکست خورد.استفان مي داند که بايد بيشتر بدود و البته او در حال تلاش براي رسيدن به اين مهم است. اين را نبايد فراموش کرد که زماني که اينتر قهرمان شد اتوئو نيز در خط دفاعي هم همکاري مي کرد. براي پيروزي همه بايد بدوند و تلاش کنند. آمبروزيني ، بونرا و يپس، ليدر هاي تيم من هستند. اگر کاکا برگردد، از او در جلوي مدافعين استفاده خواهم کرد (مي خندد) .آمبروزيني گفته که او نمي تواند اين کار را انجام دهد؟! شايد دليلش اين است که او در حال حاضر تست مربي گري را پشت سر نگذاشته است."

واکنش الگري دربرابر انتقادات گتوسو به اين ترتيب بود:" اگر گتوسو آن حرف ها را زده حتما چنين احساسي داشته. در ميلان هيچ قانوني زير پا گذاشته نشد.در هر رختکني ممکن است اين مشکلات پيش بيايد اما اين به معني آن نيست که ما اسکودتو را به آن دليل از دست داديم.دليلي براي سختگيري من وجود ندارد."

و در پاسخ به سوالي درمورد وجود اختلاف ميان او و سيدوف و زلاتان گفت:"با سيدورف و ايبراهيمويچ مشکل داشتم؟! هرگز!! من با سيدورف دوستانه صحبت مي کردم و با ايبرا هم رسمي صحبت مي کردم.ايبرا گفته است PSG بهتر از ميلان است؟!اين خاصيت ايبراست. او هميشه فکر مي کند بهترين است."

ميلان روز پنجشبه ساعت 5:30 دقيقه ي بامداد به مصاف رئال مادريد خواهد رفت.

۱۷ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۵۳۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۰۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۰۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۳۱۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۶۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۶۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۳۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!