به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: شهدا شرمنده ایم ...
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
گـریـه هـا کـرده وطن، تاب آورده وطـن
مام پر درد وطن، مادری شیر زن است

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
هفته ی دفاع مقدس گرامی باد...
1
شما براي اين مرز و بوم رقم زده‌ايد.

خالصانه آمده‌ايم تا زيارتتان كنيم و با دل‌هاي خسته اما اميدوار، خدا را در اين مكان اهورايي با بغض‌هاي شكسته فرا بخوانيم و بگوييم كه شهدا! ما شما را فراموش نكرده‌ايم... اصلاً مگر حماسه، شهادت، هويزه، طلائيه، بستان، صداي غرش توپ‌ها، حسين فهميده‌ها و باكري‌ها، چمران‌ها، آويني‌ها و ... فراموش شدني هستند؟

نه، ما آمديم تا بگوييم كه شما در روح و باطن ما جاي داريد. آمده‌ايم تا بگوييم هان اي عاشوراييان! عاشورايي ديگر در پيش است. آمده ايم تا هوار بزنيم: هاي اي شهدا، راه شما، انديشه شما و تفكر شما در روح و روان جامعه ايراني جاي دارد.

اي شهداي گمنام و اي غلطيده‌شدگان در سرب‌هاي سرد و سنگين كه به عشق مام ميهن و انقلاب و اسلام، سر بر سوداي عشق گذاشتيد.. اينجا كجاست؟ ما كيستيم... شما كه بوديد؟ و كجاييد؟ بر مزار كدامتان بگرييم كه بغض امان نمي‌دهد، بگرييم، گريه مگر دوا كند ... مي‌گرييم اما زهي تاسف كه گريه نيز دوا نمي‌كند ... كاش كه در ِشهادت باز بود و ...

التماس دعا.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳۱ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده

برادرم من آمدم تونبودی
اماطلائیه بود و آسمان
شلمچه بود و نیزار
جزیره بود و نخلستان
اما همه رنگ خاک بودند
رنگ لباسهای خاکیت
نخلهای بی سر بود
تجلی پیکر بیسرت
نیزار در صدا بود
صدای کمیلت
خورشید چون سابق می تابید
ولی فانوس های سنگرت را میدیدم
افسوس که مردمک های چشم گناه کرده ام
نتوانست اشک های خونینت راببیند
وصورت سیاهم از گناهی
روی دیدن ندارد
اما یک دعا ازتو طلب می کنم
که اگر دوباره دراین بیابان آمدم
از بوسیدن شیشه قاب عکست خجالت نکشم

ای کاش از ما نپرسند که بعد از شهدا چه کردیم

.

۵ مهر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده

مردانی که جایشان خیلی خالی است

حمید ؛ امدادگری که برای نجات همرزمش از سنگر بیرون آمد ، زخم او را بست و پیشانی خودش میزبان گلوله ای آتشین شد.

محمد ؛ آنقدر در والفجر 8 آرپی جی زده بود که از هر دو گوشش ، همین طور خون شره می کرد.

اسماعیل ؛ غیرتش قبول نکرد که صبح به صبح کرکره مغازه خواربار فروشی اش را بالا بکشد و از پشت شیشه ، تشییع جنازه شهدای محلش را تماشا کند.

بهرام ؛ وقت خواستگاری شرط کرد که تا پایان جنگ – هر چند سال که طول بکشد – پای دین و میهنش خواهد ایستاد.جنازه اش را درست در روز پایان جنگ آوردند.

امین ؛ فقط توانست عکس دوقلوهای زیبایی که خدا به او داده بود را ببیند. دو روز قبل از آن که به مرخصی برود و کودکانش را در آغوش بکشد ، ترکش توپ ، گردنش را زد.

سید محسن ؛ در شب عملیات ، داوطلب شد تا از روی میدان مین رد شود و راه را باز کند.خودش تکه تکه شد.

علیرضا ؛ 20 سال بعد از این که رفت ، مقداری استخوان تحویل مادر پیرش دادند: این علیرضای توست!

صادق ؛ برای این که گروه از معبر بگذرد ، به تپه ای در جهت مخالف رفت و شروع کرد به تیراندازی کردن تا حواس عراقی ها را به سمت خود جلب کند...گروه گذشت ولی هنوز از صادق خبری نیست که نیست.

بهروز ؛ دیده بانی که در جزایر مجنون ، در محاصره بمب های شیمیایی قرار گرفت ؛ جنازه اش انقدر تاول زده بود که به سختی می شد فهمید این همان بهروز خوش خنده ای است که همیشه خدا کلی لطیفه برای تعریف کردن داشت.

عبدالله ؛ عراقی ها برای زهر چشم گرفتن از بقیه اسرا ، او را سینه خاکریز گذاشتند و 10 نفر ، هرکدامشان یک خشاب کلاش به بدن زخمی اش خالی کردند. بچه هایش فقط تصویری مبهم از پدر در ذهنشان مانده است.

مهدی ؛ روی قایق بود که زدند ؛ خودش و قایقش را آب به سوی خلیج فارس برد و هیچ کس هرگز ندیدش.

رسول ؛ همسرش سال هاست که بر سر قبری که می داند شویش در آن نیست فاتحه می خواند و به چشمانی که در قاب عکس بالای مزار به چشمانش زل زده اند ، نگاه می کند و عاشقانه اشک می ریزد.

و دهها و صدها هزار حمید و محمد و اسماعیل و بهرام و امین و سید محسن و علیرضا و صادق و بهروز و عبدالله و مهدی و رسول و ... به زیر خاک رفتند یا در آسایشگاه های جانبازان ، به سختی روزگار می گذرانند تا در 1391 خورشیدی و سال های قبل و بعد آن ، وقتی سر سفره هفت سین نشستیم ، تنها منتظر صدای توپ تحویل سال باشیم نه دل نگران بمب هایی که خود و هفت سین مان را زیر و زبر کنند.

ما ایرانیان ، این صاحبان و ساکنان و مردمان مرز پرگهر ، حتماً به آن اندازه شرافت و شیدایی داریم که مهربان ترین هموطنان مان را که هنوز با نگرانی نگاه مان می کنند فراموش نکنیم

۷ مهر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
متن وصیت نامه شهید جواد کریمی

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله اشتری من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه یقاتلون فی سبیل الله فیقتلون و یقتلون... و ذلک هو الفوز العظیم.(توبه 111)

همانا خداوند جان و مال مومنین را به بهای بهشت از ایشان خریداری نموده که در راه خدا جهاد می کنند، پس می کشند و خود کشته می شوند... و این خود سعادت و پیروزی عظیمی است.

پس از حمد خدای بزرگ که ما را توفیق درک انقلاب و سعادت اندیشه شهادت عنایت فرمود.

درود بر تمامی پیامبران که حیات خویش را فدای حیات حق و فضیلت نمودند. بخصوص خاتم انبیاء حضرت محمّد(ص) که لحظه ای از احیای حق غافل نگشت و روح توحید و یکتاپرستی را در کالبد انسانها زنده نمود و بدین طریق ما را از ضلالت و ظلمت به سوی فلاحت و نور رهنمون ساخت. و درود بی پایان بر پیروانش که ادامه دهندگان راه و حاملان آن رسالت گشتند.

سلام و درود فراوان بر خمینی عزیز که با احیای دین جدش کالبد خموش و بی جان مسلمین را روحی تازه بخشید و درود بر امت قهرمان ایران که چه خوب از پس این انجام وظیفه الهی خود برآمده و حقیقتاً که چه نیکو رسالت خویش را انجام دادند. و درود بی کران نثار ارواح پاک شهیدان تاریخ مخصوصاً شهیدان انقلاب اسلامی ایران که با خون خود درخت اسلام را آبیاری نمودند و براستی هر روز که جلوه ی اسلام را در سطح جهانی می نگریم نتیجه و اثر خون شهیدان می باشد.

انشاءالله همین یکی دو روز عملیات شروع می شود و خدایا شکر که توفیق آن یافتم که در این عملیات شرکت نمایم، از همگی تان التماس دعا دارم. در حق این حقیر دعا نمایید تا همراه با جهاد اصغری که در پیش گرفته و امید آنکه موردقبول حق تعالی واقع شود، در جهاد اکبر نیز که مبارزه با نفس اماره و مخالفت با هوی و هوسهای درونی است پیروز و موفق شوم. شاید هم در این راه توفیق شهادت یافتم. برادران عزیزم در حقم دعا کنید تا اگر انشاءالله این توفیق نصیبم شد شهادتم خالصانه و آگاهانه در راه الله باشد زیرا که زنده ماندن یا مردن مهم نیست بلکه مهم آن زنده مادن یا مردنی است که در جهت پیشبرد اسلام و فی سبیل الله باشد و مهم نیست که چه کاری می کنی، مهم آنست که در جهت پیروزی اسلام و در راه الله باشد.

در این لحظات آخر چند توصیه دارم امید آنکه در راه رضای خدا موثر واقع گردد.

1. به شکر الهی انقلاب اسلامی ایران در پی گردش هر شبانه روز گامی فراتر بر روند تکاملی و جهانی شدن خود افزوده و بیش از پیش تکوین می یابد و نام پرافتخارش از این راه آوازه هر آزاد مرد مسلمان می شود و مستضعفین جهان در پی گسترش جبهه اسلام در دنیا هر روز بیش از پیش دلگرم و جذب دین مبین پیامبر خدا می شوند.

از سوی دیگر منافقین و کفّار هرلحظه که از عمر این انقلاب می گذرد مفتضحانه شکست خورده و رسوای خاص و عام می گردند و این جای بسی امیدواری است که هر لحظه در انتظار انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) باشیم به امید آن روز توصیه من به همه دوستان و برادرانم این است، هر روز امیدوارتر به انقلاب و جهانی شدن انقلاب اسلامی بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنید و در راه پاسداری از اسلام فعال و کوشا باشید که امروزه پاسداری از اسلام یک وظیفه شرعی و الهی است و در این زمان بیش از هر فرصت دیگر اسلام احتیاج به یاری و کمک شما امت قهرمان دارد و این در زمانی است که فریاد «هل من ناصر ینصرنی» حسین زمان بگوش می رسد که اسلام را یاری دهید.

2. برادران و خواهران عزیزم قدر خود را داشته باشید، باید افتخار کنید که در چنین عصر و زمانی زندگی می کنید، در عصری که اسلام جلوه ی جهانی پیدا کرده و دیری نخواهد پایید که انشاءالله حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) خواهد رسید که این پیروزیها را ما حاصل خون شهیدان عزیزمان می دانیم که آنها بودند که عاشقانه در راه اسلام جان باختند و پیروزی و احیای اسلام را برای ما به ارمغان آوردند. باشد ما نیز وارثان و ادامه دهندگان صادقی در به ثمر رسانیدن آرمانشان باشیم و همه شهیدان پیام و شعارشان این بود که «ان حزب الله هم الغالبون»

«اسلام پیروز است» و این آئین است که نجات بخش انسانها است. برشما باد تا راهشان را ادامه دهید تا ظهورو حضرت مهدی (عج).

3. از تمام بستگان و دوستانم می خواهم که هر وقت بر مزارم می آیند بیاد کربلای امام حسین(ع) و یاران با وفایش باشند و به آنها توسل جسته و در مرثیه شان گریه کنند که گفته اند از نشانه های مومن است که در مرثیه امام حسین(ع) اشک بریزد. همینطور کربلای شهیدان سرچشمه تهران را نیز فراموش نکنید. آری بر مظلومیت بهشتی نیز اشک بریزید که او نیز عمری را برای اسلام و این انقلاب زحمت کشید و قبل از آنکه آنطوری که بود بشناسیمش فدای اسلام گردید پس حال بر مرثیه اش گریه کنید که وابسته به او هستید و خود را در غمش و راهش شریک می دانید بدین معنی که با عملکردش موافقید و راهش را صحیح می دانید پس باید که این راه را ادامه داد و شما نیز رهرو راه امام حسین و یارانش و بهشتی و همسنگرانش هستید.

آری خط سرخ شهادت تا ابد زنده و جاوید است.

4. دوستان و برادرانم نماز شب را فراموش نکنید و در نیمه های شب از خدا بخواهید که درجهاد اکبر پیروز موفق بیرون آیید. از آن موقع که با خدای خود خلوت کرده اید. دعا برای طول عمر امام عزیزتان یادتان نرود. عاشقانه از خدا بخواهید تا خدا فرج امام زمانش را نزدیک گرداند.

- سعی کنیم اولین جمله هایی که فرزندانمان یاد می گیرند همان شعائر اسلامی و مسائل و اصول دینی باشد.

- دعای کمیل را فراموش نکنید و عاشقانه دعا بخوانید درموقع خواندن دعا از گریه کردن ابا نکنید که گریه نور چشم را زیاد می کند و انسان را از بار گناه سبک می کند.

- نماز جماعت و نماز جمعه یادتان نرود همیشه طرفدار روحانیت متعهد باشید که آنها حامیان صادقی برای آئین مقدس اسلام بوده اند و تاریخ این را ثابت کرده است.

- سعی کنیم این دعا همیشه آویزه گوشمان باشد:

اللهم لاتکلنی الی نفسی طرفه عین ابدا

خدایا در یک چشم بهم زدنی حتی مرا به خودم وامگذار

و در این راه از همه عزیزها باید گذشت و من هر چند که عزیز باشم از حسین و علی اکبر حسین و بهشتی و باهنر و مدنی و ... در نزد خدا عزیزتر نیستم که ملاک ارزشها همان در رابطه با الله می باشد و من قبل از آنکه فرزند شما باشم بنده الله و پیرو مکتب رسول الله و سرباز در ارتش بقیه الله می باشم و اماممان در این زمینه چنین می گوید:

«ما مکلف هستیم که اسلام را حفظ کنیم، این تکلیف از واجبات مهم است، حتی از نماز و روزه واجب تر است، همین تکلیف است که ایجاب می کند خونها در انجام آن ریخته شود، از خون امام حسین که بالاتر نبود برای اسلام ریخته شد و این روی همان ارزشی است که اسلام دارد. ما باید این معنی را بفهمیم و به دیگران هم تعلیم دهیم.

پدر و مادر عزیزم، اگر چه من نتوانستم حق فرزندی را ادا نمایم ولی ازتان می خواهم دعا کنید که خدا توفیق خدمت به اسلام و شهادت در راهش را به من بدهد تا بتوانم هم برای اسلام و خود شما مایه سرافرازی و افتخار باشم. مادرم، یادم نمی رود که می گفتی می خواهم عصای پیریم باشی، مادرجان من که نتوانستم در زندگی خدمتی به شما کرده باشم دعاکنید تا شهید شوم بلکه در روز قیامت عصای محشر شما باشم میخواهم با رفتنم شاد و باشادی خود تاییدی باشید بر اسلام و راه شهیدان و امیدبخشی برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و جهانی حضرت مهدی(عج) انشاءالله «شستم از اشک و زخون رنگ و جلایش دادم» «و در ره عشق نباشد به از این زیبایی»

عزیزانم این شعار یادتان نرود

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

تا خدا لطفی کرده و فرجش را نزدیک نماید.

از درگاه بیکران خداوندی خواهانم که به ما توفیق دهد تا در راهی که خواسته اوست قدم برداریم و آنگونه که او مایل است حرکت کینم.

درود به روان پاک همه شهیدان بخون خفته انقلاب اسلامی که با نثار جان های گران بهای خود انقلاب اسلامی ما را به پیروزی رساندند.

هرچه برافراشته تر باد پرچم افتخار انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی

من نیز خیلی آرزوی زیارت حرم امام حسین را دارم. امیدورام که اگر قبل از رسیدن به آرزویم به شهادت رسیدم بزودی زود راه کربلا باز شود و در موقع زیارت کربلا این حقیر را فراموش نکنید. به امید زیارت کربلا و نجف و جهانی شدن اسلام.

پایان وصیت نامه

خرم آن روز که پرواز کنم تا در دوست

به هوای سر کویش پر و بالی بزنم...
والسلام جواد کریمی 6/1/61

۱۹ مهر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
وصیت نامه جانباز شهید احمد بابکان

بايد بدانيم كه سه چيز انسان را بهشتي و جهنمي‌ مي‌كند:

1- تفكر

2- سكوت

3- كلام

هر نگاهي نيست در او سودي، و هر كلامي‌ كم نيست در آن ياد خداوند، پس او تقوي است،

و سكوتي كه در آن فكر نباشد پس غفلت است، پس خوشا به سعادت كسي كه نظر او

عبرت است و در سكوتش فكر كردن باشد و حرف زدنش ذكر خدا باشد، گريه كند بر خطايش

و مردم از او در امان باشند. (بابت چشم و زبان و ...) و بايد بدانيم آنچه امروز ممكن است

خداي ناكرده به انقلاب اسلامي‌ ما ضربه بزند فقط هواپرستي‌ها و خودخواهي‌ها و بي

عدالتي‌ها خواهد بود. بكوشيد همه تابع حق باشيد و از تفرقه‌اندازي‌ها دوري كنيد و بايد

سعي نماييم تا تمامي‌ خواسته‌هايمان را بر خواسته‌هاي خداوند تبارك و تعالي منطبق

گردانيم و هميشه توكل به خداوند و توسل به ائمه (ع) كه امكان‌پذير مي‌باشد، داشته

باشيم.

۲۷ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
بسم الله الرحمن الرحیم

“ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیل الله صفا کانهم بنیان مرصوص”

“شهید عبدالعلی پارسا” در بخشی از وصیت نامه خود آورده است: از کلیه مسلمانان آزاده جهان بویژه امت شهید پرور ایران تقاضا دارم که در هر لباس و مکان و موقعیت هستند نسبت به شناختن و شناساندن حقایق قرآنی و روائی و مسئله ولایت بخصوص ولایت فقیه که استوانه پایدار اسلام می باشد از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

قال الحسین علیه السلام: ان کان دین محمد لم یستقم الا بقتلی فیا سیوف خذینی
اگر جز به کشتنم نشود دین حق بلند پس ای شمشیر ها بیایید در پیکرم فرود

در این لحظات پر شکوه و با عظمت که آماده حرکت برای ستیز و نبرد بی امان و تعیین کننده با سرمداران کفر جهانی و عوامل دست دوم آنها یعنی رژیم بعثی صهیونیستی عراق شده ام در کمال سلامت عقل و تن و روان چند جمله ای به عنوان وصیتنامه به پیشگاه با عظمت امت شهید پرور و آزاده ایران و کلیه مسلمانان جهان و اقوام و خویشان و خانواده ام عرض می کنم:
۱- از کلیه مسلمانان آزاده جهان بویژه امت شهید پرور ایران تقاضا دارم که در هر لباس و مکان و موقعیت هستند نسبت به شناختن و شناساندن حقایق قرآنی و روائی و مسئله ولایت بخصوص ولایت فقیه که استوانه پایدار اسلام می باشد از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
۲- رهبری بلامنازع و جوشیده از بطن قرآن و حدیث رهبر کبیر انقلاب و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بر احدی پوشیده نیست از امت بیدار و همیشه در صحنه ایران استدعا دارم تا هر چه بیشتر در گسترش این رهبری در سطح جهان و بویژه ممالک اسلامی تلاش کنند.
۳- به برادران متعهد و همکار مسلمان بخصوص برادران انجمن اسلامی توصیه می کنم که این فرمایش امام صادق (ع) را سرلوحه کار خویش قرار دهند: کونوا دعاه الناس بغیر السنتکم. مردم ناباغیر از زبانهایتان به اسلام در راه درست دعوت کنید.
از برادران مسلمان و متعهدی که عضو انجمن اسلامی نیستید می خواهم که بنا به فرمایش امام امت و رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی همگام با پشیتبانی و حمایت بر افکار و عملکرد و خصوصیات اعضاء انجمن اسلامی نظارت دقیق داشته باشند تا خدا نکرده عناصر غیر شایسته وی مسئولیت در انجمن اسلامی نفوذ ننمایند و در صورت مشاهده بر هر مسلمان فرض و واجب است که از راههای اسلامی و شرعی در صورت امکان و در غیر آن به مقامات صالحه مراجعه کنند. برادران انجمن اسلامی به این فرمایش امام صادق (ع) توجه داشته باشند که: من عمل بغیر علم کان یفسد فیها اکثر من نفعها: هر که در راه اسلام کار کند ولی آگاهی و علم نداشته باشد همانا فسادی که از کار او بر می خیزد بیش از منفعت آن است.
بنابراین سعی کنید حداقل روزی یک الی دو ساعت چه در قالب کلاس و یا بهره گیری از امکانات دیگر به فراگیری علوم اسلامی اختصاص دهید.
۴- همان گونه که امید امام امت، فقیه مجاهد و خستگی ناپذیر، حضرت آیت الله منتظری توصیه فرمودند: که جوانان همگام با سایر فعالیت های خود از فراگیری علوم اسلامی غافل نگردند و یکی از آرزویهای پدرمان این بود که یکی از فرزندانش درس علوم اسلامی بخواند به برادرم مهدی توصیه می کنم که فراگیری علوم اسلامی را ادامه دهد.
۵- همسرم بدان و آگاه باش زمانیکه تو مشغول خواندن این سطور هستی شوهرت انشاءالله به لقای محبوب شتافته و گریه و شیون تو هیچ تاثیری در سرنوشت او و تو ندارد بنابر این می خواهم زینب گونه صبر را پیشه کنی همانگونه که نیز صحبت کردیم یکی از وارد شوندگان به بهشت از درب مخصوص صابران باشی. کسانیکه در مراسم ختم من شرکت می کنند با روی گشاده و اراده شکست ناپذیر برخورد نمایند و به خداوند توکل کنند و تا می توانند قرآن بخوانند.
۶- خدمت مادر عزیزم که رنجها کشیده و سختی ها بر خود هموار نمود و مرا تربیت اسلامی کرد تا سعادت شهادت نصیبم شد سلام عرض می کنم و عاجزانه می خواهم از گناهانم در گذرد و مرا ببخشد من نیز همان قولی را که به برادر شهیدم عبدلرزاق به مادرم داده بود می دهم.
ای مادر و ای همسرم عزیز بدانید که هر جا که باشم با شما خواهم بود.
۷- از پسرم روح الله می خواهم که در حد توان خویش در یادگیری علوم اسلامی بکوشد و از دخترانم شبنم و مریم می خواهم که در کمال خضوع و مهربانی با مادرشان رفتار نمایند و بدون چون و چرا از مادرشان اطاعت کنند.
والسلام علیکم و علی عباد اله صالحین
عبدالعلی پارسا ۲۹/۵/۱۳۶۱

منبع:کنگره شهدای شهرستان فردوس

۱۰ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
شاید این مطلب در ظاهر به تاپیک شهدا شرمنده ایم زیاد ربطی نداشته باشه ولی بی ربط با شرمندگی در برابر شهدا نیست...

طلبکاری سران فتنه و فتنه گران از نظام جمهوری اسلامی

پ.ن: کاشکی خدا یخورده از رویی که به این بزرگوارن عطا کرده به ما هم میداد.
انتخابات 92 سبب شد فتنه‌گران اعتراف کنند که تقلب ادعایی آنها در انتخابات 88 اساسا دروغ بوده است و از همین روست که دنبال اصطلاحات دیگری مانند تدلیس و گذشتن از حق ( و ... می‌گردند تا از شدت آبروریزی خود بکاهند.
انتخابات سال 92 در کنار همه درس‌ها و عبرت‌هایی که داشت دو امر را مسلم کرد، یکی این که ملت ایران به نظام اسلامی حاکم بر این کشور اعتماد دارد و دوم این که نظام جمهوری اسلامی کاملا به آراء مردم پایبند است و در رای مردم دست نمی‌برد.
این دو در کنار هم یعنی این که آنها که در انتخابات 88 مدعی تقلب شدند و آنها که در ماجرای بعد از انتخابات مدعی بی اعتمادی به نظام شدند دروغ‌گو بودند و باید در زمره ی کسانی قرار گیرند که مردم در انتخابات بی‌آبرویی و دروغ‌گویی آنها را بر ملا کردند. به عبارت دیگر در انتخابات 92 فتنه 88 هم شکست خورد و اصحاب فتنه نیز جزو شکست خوردگان اصلی این انتخابات هستند.

اما با برگزاري شكوهمند انتخابات رياست جمهوري اخير و آشكارتر شدن كامل سلامت انتخابات در ايران و برملا شدن دروغ‌هاي اصحاب فتنه كه با دروغ ِ تقلب كشور را به پرتگاه بحران برده بودند؛ توقع مي‌رفت كه اصحاب فتنه خجالت بكشند و از خيانتي كه به كشور كرده‌اند عذرخواهي كنند. چرا كه هر چند از اول هم مشخص بود كه اينان دروغ مي‌گويند و تقلب را بهانه‌اي براي مبارزه با نظام قرار داده‌اند، اما به واسطه انتخابات شكوهمند رياست جمهوري اخير ديگر هيچ بهانه‌اي براي هيچ دروغ‌پردازي باقي نماند و همگان حتي دشمنان خارجي نيز مجبور به اعتراف شدند كه نظام اسلامي امانتداري سالم و كاملا قابل اعتماد است و در راي و خواست مردم هيچ دستكاري نكرده است.

برگزاری انتخاباتی که در آن فردی با هفت دهم درصد رای بیشتر (به نحوی که اگر در هر صندوق رایی، دو سه رای باطل می‌شد انتخابات به دور دوم می‌رفت و شاید نتیجه چیز دیگری می‌شد) به ریاست جمهوری برسد نشان از آن دارد که در نظام اسلامی حتی یک رای نیز ارزش دارد و این نظام حتی در یک رای و دو رای مردم نیز خیانت را روا نمی‌داند. از این رو اين انتخابات و نتايج آن باعث بي‌آبرويي بيشتر اصحاب فتنه شد. آنهايي كه نظام انتخاباتي در ايران اسلامي را متهم به خيانت مي‌كردند و خودشان خائنانه امنيت و آبروي كشور را در معرض تاراج قرار داده بودند.

اما تعجب آور آن است كه اين فتنه‌گران به حدي بي‌حيا هستند كه نه تنها از گذشته سياه خود خجالت نكشيدند بلكه گاه حالت مدعي و طلبكار به خود مي‌گيرند و در فتنه‌اي كه در سال 88 ساختند و كشور را به آشوب كشيدند و باعث ريخته شدن برخي خون‌هاي بي‌گناهان شدند و به دشمنان داخلي و خارجي اميد دادند و ... خود را محق مي‌دانند. به حدي كه برخي از آنها اخيرا بيان داشته ‌اند كه ما از طلب سال ٨٨ خود مي‌گذريم (بابا روتونو بنازم). طلب اینها از سال 88 چیست؟ طلب آنها این است که می‌خواستند چندین میلیون رای ملت را به خاطر توهمات آنان باطل کنند و در برابر خواست‌های دیکتاتورمآبانه آنها که رای مردم را نمی‌پذیرفتند تمکین شود.

این وقاحت و بی‌آبرویی حاصل چیست؟
چنين وقاحتی حاصل آن است كه اين فتنه‌گران تصور كرده‌اند كه مردم متوجه بي‌آبرويي و دروغ‌گويي آنها نشده‌اند. اين خيانت‌كاراني كه با دل‌هاي برخي از جوانان بي‌گناه بازي كردند و ايمان آنها به نظام اسلامي و حقانيت آن را دچار ترديد كردند، اكنون مدعي شده‌اند كه در سال ٨٨ طلب‌كار هم بوده‌اند. طرفه آن است كه با چهره حق به جانب به خود گرفتن مدعي شده‌اند كه از حق خود مي‌گذرند در حالي كه آنها جنايت كردند و به نظام اسلامي خيانت نمودند و عليه حكومت اسلامي شورش ساختند و به اعتماد طرفداران خويش نيز خيانت كردند.
فتنه گران و ادعای تبعیت از قانون اساسی
نکته جالب تر آن است که اکنون مدعی هستند که قانون اساسی و نظام را قبول داشته‌اند و دارند اما از طلب سال 88 خود گذشته‌اند.(آخه پُر رویی هم حدی داره) آیا دولت کنونی در همان نظام و در همان سیستم انتخاباتی و با همان مجری انتخابات سال 88 بر سر کار نیامده است. آیا این قانون اساسی همان قانون اساسی سال 88 نیست. آیا همین قانون اساسی در سال 88 آنها را موظف به پذیرش نظر شورای نگهبان نمی‌کرد؟ آیا همین قانون اساسی که مدعی قبول داشتن آن هستند آنها را از اردوکشی خیابانی و مقابله با نظام منع نمی‌کرد؟

فتنه گران مجبور به اعتراف به دروغ‌گو بودن خود شدند

از نکات قابل توجه در اظهارات کنونی اصحاب فتنه آن است که با برملا شدن دروغ بودن ادعای تقلب آنها در سال 88 اکنون مجبور شده‌اند که ضمن اعتراف به این که در انتخابات تقلبی نبوده است به جلو فرار کنند و دست به دامن اصطلاحات دروغین و ساختگی دیگری مانند تدلیس شوند. آنها که روزگاری کشور را با ادعای دروغ تقلب خود به لبه پرتگاه درگیری داخلی بردند اکنون و به برکت انتخابات شکوهمند 92 مجبور شده‌اند که دست از دروغ تقلب بردارند اما باز هم جاهلانه تصور می‌کنند که با اصطلاحات ساختگی مانند تدلیس و... می‌تواند گروهی را فریب دهند و آبروی رفته را جمع کنند.

در پایان باید خاطر نشان کرد که طرح مساله فتنه به معني دامن زدن بر اختلافات دروني نيست. ديگر كسي باقي نمانده است كه بتواند ادعا كند كه در انتخابات ٨٨ تقلب صورت گرفته است و از اين روست كه مشاهده مي‌كنيم كه حتي برخي از فعالان بي‌آبرو شده فتنه نيز كه بر طبل تقلب مي‌كوبيدند اكنون مجبور شده‌اند از دروغ‌هاي نوتر و جديدتري استفاده كنند و مدعي شوند كه هرچند تقلب نبوده است اما تدليس(فریفتن دیگری و کتمان عیب) بوده است.
طرح اصطلاحاتي كه براي افكار عمومي غير قابل هضم است براي سرپوش گذاشتن بر بي‌آبرويي خودشان است. آنها مجبور شده‌اند كه اعتراف كنند كه دروغ گفته‌اند كه مدعي تقلب شده‌اند اما با پررويي به جلو فرار مي‌كنند و حرفهاي پوچي را مطرح مي‌كنند كه توجيهي براي خيانت‌هاي آنها باشد.

طرح مساله فتنه از آن روست که این فتنه‌گران و خيانت پيشگاني كه به با دروغ خود به كشور آسيب زده‌اند نشان دادند كه آن قدر بي‌حيا و پررو هستند كه اگر نظام اسلامي در رسيدگي به حساب آنها كوتاهي كند به مرور زمان مدعي نيز مي‌شوند و خيانت خود در سال ٨٨ را طلبي نيز به حساب مي‌آورند و خواهان طلب خويش نيز مي‌گردند.

۱۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
زندگینامه شهید برونوسی

بسم رب الشهدا و الصدیقین
درود همه شهدا و درود همه خانواده شهدا و درود همه انسانهای محروم در سرتاسر عالم به رهبر انقلاب این امام عزیزمان این فرزند فاطمه سلام‌الله علیها و این امام نائب بر حق امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف و این یادگار رسول گرامی اسلام صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلم و این یادگار همه انبیا واین عزیزی که همه ما را از بدبختی و بی‌چارگی نجات داد و به راه راست هدایت کرد و درود همه انسان‌ها و درود همه ملائکه‌های مقرب خدا بر این چنین رهبری و این چنین معلمی و نائب برحق امام زمان یعنی حضرت امام خمینی.

وصیتی است که به خانواده عزیزم و به رهروان راه حق و حقیقت و آنچه که می‌گویم از صمیم قلب و با چشم باز این راه را پیموده‌ام و ثابت قدم مانده‌ام و امیدوارم که این قدم‌هایی که در راه خدا برداشته‌ام خدا آنها را قبول درگاه خودش قرار بدهد و ما را از آتش جهنم نجات بدهد.
فرزندانم خوب به قرآن گوش کنید و خودتان را به قرآن متصل کنید و این کتاب آسمانی را سرمشق زندگیتان قرار بدهید. باید از قرآن استمداد کنید و باید از قرآن مدد بگیرید و متوسل به امام زمان باشید ولی فرزندان من، باید به اینهایی که می‌گویم شما خوب عمل کنید این تکلیفی است برعهده شما.
نگویید آنان را که کشته می‌شوند در راه خدا مردگانند بلکه زنده‌اند ایشان، ولی شما در نمی‌یابید...
و هر آینه فرزندانم خدا شما را به این آیات قرآن آزمایش می‌کند حواستان جمع باشد، خیلی خوب جمع باشد و همیشه آیات قرآ» را زمزمه بکنید تا شیطان به شما رسوخ پنهانی نکند.

(همسرم) از وقتی من با این فرزند فاطمه سلام‌الله علیها نائب بر حق امام زمان آشنا شدم و بخصوص از وقتی که با شاگرد ایشان آقای [آیت‌الله] خامنه‌ای عزیز آشنا شدم هدف من عوض شد.
... اینها هستند که استقامت کردند در راه خدا، ‌و ثابت کردند که د ین خدا را باید یاری کرد و به آنها، ملائکه‌های آسمان و ملائکه‌های مقرب خدا و فرشتگان خدا نازل شده.
آنها را بشارت داند، به کجا بشارت دادند؟ به همانجایی که انبیا خدا یعنی به بهشت بشارت دادند. این بشارتی است که از طرف خدا مأموریت پیدا می‌کند به وسیله فرشتگان که به این شهیدان راه خدا موقعی که از مرکبشان می‌افتند و در راه خدا شهید می‌شوند، می گویند دیگر از گذشته خود هیچ حزن و اندوهی نداشته باشید. شما را به همان بهشت انبیاء وعده می‌دهیم.
پس فرزندانم، تلاش بکنید این فرزندان اسلام ای همه انسان‌ها تلاش کنید تا مشمول صلوات و رحمت خدا قرار بگیرید. اگر شما مشمول رحمت و صلوات خدا قرار بگیرید. به هیچ بن‌بست و گمراهی برنخواهید خورد.
حق را دریابید و پیش بروید این قرآن است. این پیام خدا است. و این رسالت خداست و این رسالت همه انبیا خداست باید هجرت کنیم.
رسول هدا می‌فرماید: این زندگی دنیا به منزله این است که انسان انگشت خودش را به آب دریا بیندازد و بالا بکشد چقدر از آب دریا برداشته‌اید؟ شما آیا به این رسیده‌ای که چقدر از آب دریا برداشته‌ای؟ باید شما خوب توجه کنید دنیا به منزله آخرت این جور است.
... انسان باید بفهمد که عالم آخرت چقدر بزرگ است و نعمت‌هایی که در آنجا برای رهروان راه انبیا هست و به حرف و به زبان و به گفته،‌ هیچ‌کسی نمی‌تواند توصیف آن‌ها را بکند. این چند روزه دنیا، قابل آن نیست که شما به گمراهی بروید و به این طرف و آن طرف بزنید.
فرزندانم شما را به نماز و شما را به اقامه نماز سفارش می‌کنم همان سفارشی که لقمان به فرزندش کرد که نماز را به پا دارید امر به معروف و نهی از منکر کنید.
فرزندان عزیزم، از قرآن مدد بجویید و از قرآن سرمشق بگیرید تا به گمراهی کشیده نشوید، این هدف قرآن است و این هدف همه انبیاء خداست. من که این آیات را برای شما می‌خوانم از صمیم قلب می‌خوانم. چند شب دیگر به طرف دشمن روانه می‌شوم و اگر برنگشتم امیدوارم که شما به قرآن بپیوندید و به این وصیت‌هایی که مرن کردم عمل کنید و من هنوز هم صحبت دارم. باید به شما تذکر بدهم. ای فرزندانم، باز شما را به قرآن توصیه می‌کنم، هیچ راهی بهتر از راه قرآن نیست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
خون شهید بزرگترین محکمه ایست که به زودی ما را در آن به محاکمه خواهند کشید.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۲ دی ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۹,۹۳۵ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۲,۳۱۷ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۵۱۰ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۳ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۰ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۶۰ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۴۹ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۸۷ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۷۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۵۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!