به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

و ما ادرک مالتاکتیک...

نقل قول
HA19 نوشته:

الان مي خواي اين وسط ي تيكه هم ب پپ بندازي و عملكرد عاليشو زير سوال ببري

تیکه؟ چه تیکه ای؟

نه این واقعیته که تنها کاری که پپ بلده بکنه اینه که یه تیم متشکل از بهترین بازیکنای جهان رو بگیره و باش 4 تا جام بیاره. تیکه نیست. والا این تیم سیتی رو به علی دایی هم بدی باش قهرمان میشه.

كيو داره سيتي ؟!!!
اينكه داره از سانه در حد نيمار بازي ميگيره ديگه هنر خودشه

۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز
همه اميدمون مسي و سوارز بود . ولي همين امشب سوارز تو اوج بود هتريك مي كرد

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
یا سوارز که میتونه مهاجم نوک باشه میذارتش وینگ
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

۱۰ آبان ۱۳۹۶
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی

دوستان تو بحث‌هاتون احترام همدیگه رو نگه دارید.

۱۰ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

و ما ادرک مالتاکتیک...

نقل قول
HA19 نوشته:

الان مي خواي اين وسط ي تيكه هم ب پپ بندازي و عملكرد عاليشو زير سوال ببري

تیکه؟ چه تیکه ای؟

نه این واقعیته که تنها کاری که پپ بلده بکنه اینه که یه تیم متشکل از بهترین بازیکنای جهان رو بگیره و باش 4 تا جام بیاره. تیکه نیست. والا این تیم سیتی رو به علی دایی هم بدی باش قهرمان میشه.

كيو داره سيتي ؟!!!
اينكه داره از سانه در حد نيمار بازي ميگيره ديگه هنر خودشه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

نه. ولی قطعا اونم نیست که سوارز رو بذاری بال و تو 20 تا بازی نفهمی اونجا نابوده.

۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: bardiya30
پیام: ۱,۲۰۴
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
من با بحث شما کاری ندارم و اینکه همیشه میگم باید زمان داد همانند مربی های قبلی و اگر کسی میگه ما در تیمشون از اول فصل امیدی میدیدیم به بهتر شدن ، ما هم اون بازی ها رو نگاه میکردیم و نوسان زیاد داشتن و در بازی های زیادی قفل میشدن و کار خاصی تیم انجام نمیداد و یا با باخت و یا مساوی اونم در اوایل فصل تا نیم فصل که درون تیمشون تاکتیک نداشتن مشخص بود و من همیشه چیزهای برای بهتر شدن میدیدم و حمایت میکردم و الان هم میبینم اما چرا دروغ ضعف هایی هم داریم و باید اعتماد کنیم و زمان بدیم نه اینکه انتقادهایی که خیلی جاها ناحقه و یکی از ضعف ها رو کند بودن تیم میدونم
اما در مورد پپ گواردیولا قط این رو بگم بهترین در ۱۰ سال اخیر بوده و کسی نزدیک بهش نیست و همیشه ایده های جدیدی داره و اینکه بازی به بازی تیمش عملکرد بهتری داری و اگر کمی خوش شانس بود باید با بارسا یک چمپیوزلیگ دیگه میگرفت با اون افتضاحات داوری با اینتر و یک چمپوزلیگ با بایرن ( ضعف مهم تیمهای پپ اینه که همیشه حمله میکنه و ضدحمله های خوبی میخوره اما در این فصل بهتر شده )

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

مخصوصا گومز

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
hassan نوشته:

من با بحث شما کاری ندارم و اینکه همیشه میگم باید زمان داد همانند مربی های قبلی و اگر کسی میگه ما در تیمشون از اول فصل امیدی میدیدیم به بهتر شدن ، ما هم اون بازی ها رو نگاه میکردیم و نوسان زیاد داشتن و در بازی های زیادی قفل میشدن و کار خاصی تیم انجام نمیداد و یا با باخت و یا مساوی اونم در اوایل فصل تا نیم فصل که درون تیمشون تاکتیک نداشتن مشخص بود و من همیشه چیزهای برای بهتر شدن میدیدم و حمایت میکردم و الان هم میبینم اما چرا دروغ ضعف هایی هم داریم و باید اعتماد کنیم و زمان بدیم نه اینکه انتقادهایی که خیلی جاها ناحقه و یکی از ضعف ها رو کند بودن تیم میدونم
اما در مورد پپ گواردیولا قط این رو بگم بهترین در ۱۰ سال اخیر بوده و کسی نزدیک بهش نیست و همیشه ایده های جدیدی داره و اینکه بازی به بازی تیمش عملکرد بهتری داری و اگر کمی خوش شانس بود باید با بارسا یک چمپیوزلیگ دیگه میگرفت با اون افتضاحات داوری با اینتر و یک چمپوزلیگ با بایرن ( ضعف مهم تیمهای پپ اینه که همیشه حمله میکنه و ضدحمله های خوبی میخوره اما در این فصل بهتر شده )

بله قطعا باید بهش زمان داده بشه
اینجا ام هیشکی نگفته که باید والورده بره
اما اینکه نقدهایی که به عملکردش وارد هست رو هی ی عده نمی بینن و میگن باید برای نقد کردنش هم زمان داد حرف مسخره ایه
اگه قرار باشه هرکسی رو بخوای تو مقطع یک چهارم انتهایی فصل قضاوت کنیم که کار شاغی انجام ندادیم
دیگه تو اون دو سه ماه آخر کور و کچلام می تونن بفهمن که چی خوبه چی بده
چون کار از نشانه ها گذشته
از پارامترا گذشته
و جواب معادله خیلی واضح بر همه روشن و مبرهن میشه
اینجا کسی دشمن والوره نیست
همین دیشب سی دقیقه ی اول بازی با اینکه هیچ گلی نزدیم
بیشتر از تمام بازیای فصل به من چسبید
و اگه با همون فرمون تیم ادامه میداد و همون سطح رو حفظ می کرد حتی اگه تیم بازنده ام می شدیم باز شک نکن من خودم شخصا می اومدم درباره ی نکات مثبت بازی ش می نوشتم
چون هیچ وقت نتیجه برام مهم نبوده اگه بود میرفتم هوادار مادرید می شدم که فصل قبل تمام بازیاشو دقیقه نود با اختلاف یه گل به زور می برد و هواداراشم سر از پا نمی شناختن و اصلا شکل بازی تیم شون براشون مهم نبود
الانم همون تیم پارسال رو دارن و فقط عنصر شانس از اون تیم حذف شده و هواداراش حالا هر هفته دارن زیدان رو که تا چند ماه پیش اسطوره شون بود آباد
میکنن
متاسفانه هوادارای بارسا ام دارن کم کم شبیه مادرید فن ها میشن که فقط و فقط نتیجه رو می بینن
البته این نوع هواداری ریزشیه
تجربه نشون داده اونی که زودتر از همه از عاشقی یقه شو جر میده و سینه شو میکنه زودتر از همه ام میدون رو خالی میکنه
همین الانم نصف والورده فن ها که همیشه تو سایت پلاس بودن از دیشب سکوت اختیار کردن و با دو تا باخت یا مساوی دیگه م دلیت اکانت میکنن
درباره ی پپ باهات موافقم یکی از سه تا مربی بی نظیر
تاریخ بارسا بوده و تا ابد تو قلب مون جا داره

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱۰ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من نمی خوام بحث پپ رو باز کنم، اما پپ و ایده جدید؟ پپ 10 ساله یه چیزه. خودش تو مصاحبه میگه من همینم و همیشه همین می مونم و نمی خوام تغییری بدم، بعد بعضیا... الله اکبر.

پپ برای بارسا جام آورد، دستش درد نکنه. زیدانم برا رئال جام آورد. سطح فنیشون خیلیم فرقی نداره. پپ بهترین تیم تاریخ بارسا رو داشت که ریکارد براش ساخته بود و خودش نقشی توش نداشت، با اون تیم جام آورد. به زحمت 20-30 درصد تو اون قهرمانی ها سهم داشت، بقیه ش سهم اون ترکیب خارق العاده بود. با بایرن بهترین تیم دنیا هم نتونست یه فینال بره و الانم سیتی رو داره که دو تیم از بازیکنای منتخب جهان توشن! با این تیم قهرمان شدن هنری نیست.

پپ از نظر فنی یه مربی کاملا معمولیه که صرفا چیزایی که از کرویف کبیر یاد گرفته رو اجرا می کنه، و خودشم چیزی نداشته که بهش اضافه کنه یا بتونه اونطوری که لوچو تیکی تاکا رو متحول کرد و نجاتش داد، آپدیتش کنه. مطمئن هم باشید راه درازی نخواهد رفت و خیلی زود به بن بست خواهد خورد، کما اینکه در گذشته هم خورده.

پپ درست از جنس زیدان و رونالدو، کاملا overrated ه و تصویری که رسانه ها ازش ساختن بسیار بزرگتر از چیزیه که هست. درست برعکس افرادی مثل ریکارد و انریکه.

ولی خب از والورده بهتره.

۱۰ آبان ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۵۹۸ بازدید
۱ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۳۵ بازدید
۱۲ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۲۷۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۱۱ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۱۶ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۱۹ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۹,۹۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!