به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز
همه اميدمون مسي و سوارز بود . ولي همين امشب سوارز تو اوج بود هتريك مي كرد

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
یا سوارز که میتونه مهاجم نوک باشه میذارتش وینگ
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

تو هم ميل اون توهم داري ك دركت از فوتبال بالاس
با داداشم كلي بحث كرديم سر اين ك مي گفت كي روش مربي نيست حاليش نيست طارمي رو مي ذاره راست طارمي پستش اونجا نيست

اين تحليلا واقعا مضحك و مسخرس . طرف عمرشو تو فوتبال گذرونده بعد يكي با يه كاسه تخمه جلوش نشسته بيرون ميگه لنگش كن

بحث والورده و انريكه و اينام نيست
كليه اين موضوع

الان من نمي خوام بگم من فوتبال مي فهمم
بحث من اينه ك ماها تخصص نداريم و فوتبال خيلي تخصصي تر از اون چيزيه ك ب نظر مياد . به شخصه خودمو فاقد صلاحيت براي اظهار نظر هاي فني و ايراد گيري از كار مربياي اروپايي مي دونم
حالا شما اگه فك مي كنيد باهوش تر از مربياي تيماي بزرگ هستيد باشه ، اينطوري فك كنيد

اوکی
پس با این حساب هیچکس در هیچ زمینه ای چ فوتبال چ غیر فوتبال نباید نظری بده
چون هر کسی تو یه زمینه تخصص داره
پس اگه فیلم متوسط یا ضعیفم می بینیم حق اظهار نظر ندیم چون قطعا کارگردان اون اثر بیشتر از ما تو اون زمینه فعالیت داشته
و اگه کتاب بد میخونیم حق نداریم اظهار نظر کنیم
حق نداریم قضاوت کنیم
حتی درباره ی موسیقی
حق نداریم بگیم فلان موسیقی سخیفه
چون بهرحال اونی که اون اثر رو ساخته یکی دو تا پیرهن بیشتر از من و شما تو اون رشته پاره کرده
در کل همه چی گل و بلبله
و با تعریفی که شما کردی من از این به بعد بهتره خفه شم و درباره هیچی اظهار نظر نکنم
چون نه فیلمسازم
نه نویسنده
نه فوتبالیست
نه نقاش
نه راننده فرمول یک
کلا نتیجه میگیریم که این سایتم درشو ببندیم یا بخش کامنتا رو ببندیم حداقل و نهایتا مث اینستاگرام یه گزینه ی لایک یا آنلایک بذاریم که بعد هر بازی فقط بدون هیچ حرف اضافه ای بهم بفمونیم که مثلا این بازی صد تا لایک داشت
اون یکی بازی پنجاه
یا نه
همینم فک کنم یه جور اظهار نظر محسوب میشه
و بهتر همونه که سایت رو درشو تخته کنیم

نظر دادن تو ك دست من نيست من چه كاره ام ك به كسي بگم نظر بده يا نده .
من فقط در مورد زاويه اي ك مسائلو مي بينم حرف زدم .
اتفاقا به نظر من در مورد موسيقي و فيلم ك گفتي هم اين صدق مي كنه . من خودم موسيقي كار مي كنم ، انقد دنياش گستردس ك تا اخر عمرتم موسيقي بخوني و تحليل كني وقت كم مياري . بعد خيلي از ادمايي ك يه كسر ميزان رو نمي دونن چيه در مورد موزيك نظر كارشناسي ميدن .

فوتبال هم همينه . تو اين موردم خودم سابقه مربيگري نوجوانان دارم و هم بازي و مي دونم چقد كار سختيه . يه تمرين دادن هم كار سختيه ... البته تمرين درست درمون ك يه چيزي ب بازيكن اضافه كنه .
به نظر من مربيگري فوتبال سخت ترين شغل دنياست .
تو بازي كردن هم همينه ، معمولا همه فك مي كنن كار راحتيه ولي وقتي ميرن تو زمين مي بينن نه اينطوريام نبوده

در كل من نمي خوام بي احترامي كنم
ولي ب نظر من اگر به فوتبال علاقه داريد و بحث فني و .تحليل تاكتيك و .. حداقل يه كم در موردش مطالعه بكنيد .

کاملا موافقم ما نمیتونیم به نوعی انالیز کنیم و نظرات تخصصی بدیم
ولی این حقم داریم با توجه به چیزی که دیدیم نظرمون رو بیان کنیم
درسته تخصصی نیست ولی اینم چیزیه که هر کسی از فوتبالی که دیده بیان میکنه البته گاهی وقتا بعضی چیزا انقدر سادس که نیازی به تخصص نداره
ولی براتون راجعبه تخصص مثال وطنی بزنم
این جناب نصیر زاده توی تلوزیون کارشناس همه امور بود از داوری بگیر تا مدیریتی اقتصادی و مسائل فنی
ولی وقتی خودش تیم گسترش رو دادن تحویلش چه بلایی سرش آورد همه دیدن که باو حرف زدن الکی ملاک نیست
اگه فوتبال تخصصی نبود که نمیشد جذاب ترین ورزش دنیا همه توش موفق میشدن اگه تخصصی نبود

ببين بعضي حرفا واقعا سطحيه
مثلا من باباي خودم پاش ب توپ نخورده ولي به شدت فوتباليه و مي بينم گاها انتقادايي مي كنه ك هيچ رقم تو كتم نميره .

يا مثلا داداشم ميگه چرا طارميو كي روش مي ذاشت هافبك راست پستش اونجا نيست !
ب نظرم اين ديد سطحيه . چون تا اونجايي ك من مي دونم ميشه يه بازيكنو بذاري راست ولي كارايي ك يه هافبك مي كنه رو ازش نخواي
مثلا همون رونالدو بي ناموسسالها وينگر بود ولي عملا كار يه هافبكو نمي كرد و با اينكه گوش بازي مي كرد اكثرا كاراي مهاجمو مي كرد

تو مي توني خسرو حيدريو بذاري راست و ازش بخواي واسه مهاجمت سانتر بكنه
مي توني طارمي رو بذاري همون جا و چنين وظيفه اي بهش ندي و كار ديگه ازش بخواي ! مثلا اينكه بياد به عنوان مهاجم اضافه بشه و ...

يا مثلا داويد ويا تا قبل از پپ همش نوك بود
ولي پپ مي بردش سمت چپ ، ايا مثل يه هافبك ازش بازي گرفت ؟ نه ! ويا همون مهاجم بود ولي يه مدل و استيل جديد . يادت بيار ك داويد ويا تو ال كلاسيكو ها از همون ناحيه چه تجاوزايي ك به رعال نكرد

ولي مخاطبايي هستن ك انقد تو ذهنشون تحليل نمي كنن
مثلا فك مي كنن كسي تو اون دياكرام سمت راست قرار گرفته بود ديگه مربي پستشو عوض كرده و مربي گوسفنده و نمي فهمه كه پستش اونجا نيست ! خوب ب نظر من اين يه ديد سطحيه

چون ب نظرم مربياي درجه يك يه ايده هايي دارن و طبق ايده هاشون ك ماها نمي دونيم چيه بعضي وقتا تغييراتي ميدن

عزیز من تو خودت الان داری عمیق ترین افکار پسِ ضمیر ناخودآگاه مربیا رو تحلیل می کنی، بعد کسی یه نظر ساده میده میگی فلان.

این حرف از اساس غلطه. همه می تونن نظر و تحلیلشون رو ارائه بدن، منتها نظر و تحلیل هرکس در اندازه سطح درکش از اون مفهومه و این خودش از حرفها مشخصه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز
همه اميدمون مسي و سوارز بود . ولي همين امشب سوارز تو اوج بود هتريك مي كرد

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
یا سوارز که میتونه مهاجم نوک باشه میذارتش وینگ
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

تو هم ميل اون توهم داري ك دركت از فوتبال بالاس
با داداشم كلي بحث كرديم سر اين ك مي گفت كي روش مربي نيست حاليش نيست طارمي رو مي ذاره راست طارمي پستش اونجا نيست

اين تحليلا واقعا مضحك و مسخرس . طرف عمرشو تو فوتبال گذرونده بعد يكي با يه كاسه تخمه جلوش نشسته بيرون ميگه لنگش كن

بحث والورده و انريكه و اينام نيست
كليه اين موضوع

الان من نمي خوام بگم من فوتبال مي فهمم
بحث من اينه ك ماها تخصص نداريم و فوتبال خيلي تخصصي تر از اون چيزيه ك ب نظر مياد . به شخصه خودمو فاقد صلاحيت براي اظهار نظر هاي فني و ايراد گيري از كار مربياي اروپايي مي دونم
حالا شما اگه فك مي كنيد باهوش تر از مربياي تيماي بزرگ هستيد باشه ، اينطوري فك كنيد

اوکی
پس با این حساب هیچکس در هیچ زمینه ای چ فوتبال چ غیر فوتبال نباید نظری بده
چون هر کسی تو یه زمینه تخصص داره
پس اگه فیلم متوسط یا ضعیفم می بینیم حق اظهار نظر ندیم چون قطعا کارگردان اون اثر بیشتر از ما تو اون زمینه فعالیت داشته
و اگه کتاب بد میخونیم حق نداریم اظهار نظر کنیم
حق نداریم قضاوت کنیم
حتی درباره ی موسیقی
حق نداریم بگیم فلان موسیقی سخیفه
چون بهرحال اونی که اون اثر رو ساخته یکی دو تا پیرهن بیشتر از من و شما تو اون رشته پاره کرده
در کل همه چی گل و بلبله
و با تعریفی که شما کردی من از این به بعد بهتره خفه شم و درباره هیچی اظهار نظر نکنم
چون نه فیلمسازم
نه نویسنده
نه فوتبالیست
نه نقاش
نه راننده فرمول یک
کلا نتیجه میگیریم که این سایتم درشو ببندیم یا بخش کامنتا رو ببندیم حداقل و نهایتا مث اینستاگرام یه گزینه ی لایک یا آنلایک بذاریم که بعد هر بازی فقط بدون هیچ حرف اضافه ای بهم بفمونیم که مثلا این بازی صد تا لایک داشت
اون یکی بازی پنجاه
یا نه
همینم فک کنم یه جور اظهار نظر محسوب میشه
و بهتر همونه که سایت رو درشو تخته کنیم

نظر دادن تو ك دست من نيست من چه كاره ام ك به كسي بگم نظر بده يا نده .
من فقط در مورد زاويه اي ك مسائلو مي بينم حرف زدم .
اتفاقا به نظر من در مورد موسيقي و فيلم ك گفتي هم اين صدق مي كنه . من خودم موسيقي كار مي كنم ، انقد دنياش گستردس ك تا اخر عمرتم موسيقي بخوني و تحليل كني وقت كم مياري . بعد خيلي از ادمايي ك يه كسر ميزان رو نمي دونن چيه در مورد موزيك نظر كارشناسي ميدن .

فوتبال هم همينه . تو اين موردم خودم سابقه مربيگري نوجوانان دارم و هم بازي و مي دونم چقد كار سختيه . يه تمرين دادن هم كار سختيه ... البته تمرين درست درمون ك يه چيزي ب بازيكن اضافه كنه .
به نظر من مربيگري فوتبال سخت ترين شغل دنياست .
تو بازي كردن هم همينه ، معمولا همه فك مي كنن كار راحتيه ولي وقتي ميرن تو زمين مي بينن نه اينطوريام نبوده

در كل من نمي خوام بي احترامي كنم
ولي ب نظر من اگر به فوتبال علاقه داريد و بحث فني و .تحليل تاكتيك و .. حداقل يه كم در موردش مطالعه بكنيد .

کاملا موافقم ما نمیتونیم به نوعی انالیز کنیم و نظرات تخصصی بدیم
ولی این حقم داریم با توجه به چیزی که دیدیم نظرمون رو بیان کنیم
درسته تخصصی نیست ولی اینم چیزیه که هر کسی از فوتبالی که دیده بیان میکنه البته گاهی وقتا بعضی چیزا انقدر سادس که نیازی به تخصص نداره
ولی براتون راجعبه تخصص مثال وطنی بزنم
این جناب نصیر زاده توی تلوزیون کارشناس همه امور بود از داوری بگیر تا مدیریتی اقتصادی و مسائل فنی
ولی وقتی خودش تیم گسترش رو دادن تحویلش چه بلایی سرش آورد همه دیدن که باو حرف زدن الکی ملاک نیست
اگه فوتبال تخصصی نبود که نمیشد جذاب ترین ورزش دنیا همه توش موفق میشدن اگه تخصصی نبود

ببين بعضي حرفا واقعا سطحيه
مثلا من باباي خودم پاش ب توپ نخورده ولي به شدت فوتباليه و مي بينم گاها انتقادايي مي كنه ك هيچ رقم تو كتم نميره .

يا مثلا داداشم ميگه چرا طارميو كي روش مي ذاشت هافبك راست پستش اونجا نيست !
ب نظرم اين ديد سطحيه . چون تا اونجايي ك من مي دونم ميشه يه بازيكنو بذاري راست ولي كارايي ك يه هافبك مي كنه رو ازش نخواي
مثلا همون رونالدو بي ناموسسالها وينگر بود ولي عملا كار يه هافبكو نمي كرد و با اينكه گوش بازي مي كرد اكثرا كاراي مهاجمو مي كرد

تو مي توني خسرو حيدريو بذاري راست و ازش بخواي واسه مهاجمت سانتر بكنه
مي توني طارمي رو بذاري همون جا و چنين وظيفه اي بهش ندي و كار ديگه ازش بخواي ! مثلا اينكه بياد به عنوان مهاجم اضافه بشه و ...

يا مثلا داويد ويا تا قبل از پپ همش نوك بود
ولي پپ مي بردش سمت چپ ، ايا مثل يه هافبك ازش بازي گرفت ؟ نه ! ويا همون مهاجم بود ولي يه مدل و استيل جديد . يادت بيار ك داويد ويا تو ال كلاسيكو ها از همون ناحيه چه تجاوزايي ك به رعال نكرد

ولي مخاطبايي هستن ك انقد تو ذهنشون تحليل نمي كنن
مثلا فك مي كنن كسي تو اون دياكرام سمت راست قرار گرفته بود ديگه مربي پستشو عوض كرده و مربي گوسفنده و نمي فهمه كه پستش اونجا نيست ! خوب ب نظر من اين يه ديد سطحيه

چون ب نظرم مربياي درجه يك يه ايده هايي دارن و طبق ايده هاشون ك ماها نمي دونيم چيه بعضي وقتا تغييراتي ميدن

عزیز من تو خودت الان داری عمیق ترین افکار پسِ ضمیر ناخودآگاه مربیا رو تحلیل می کنی، بعد کسی یه نظر ساده میده میگی فلان.

این حرف از اساس غلطه. همه می تونن نظر و تحلیلشون رو ارائه بدن، منتها نظر و تحلیل هرکس در اندازه سطح درکش از اون مفهومه و این خودش از حرفها مشخصه.

من همه حرفم اين بود ك ممكنه يه مربي يه حركتي بزنه ك من و شما و مخاطب عادي فوتبال ندونه واسه چي اين كارو كرده يا هدفش چي بوده . و ما نبايد به خاطر اينكه ي چيزاييو نمي دونيم به يارو بگيم گوسفند .

الان چند تاشو مثال زدم ديگه . اينا چيزايي بوده كه به خودم اثبات شده . مثلا يه زماني مي گفتم چرا داويد ويا رو پپ سمت چپ بازي ميده داويد ويا مگه مهاجم نوك نيست ؟ بعدها فهميدم ك من اشتباه مي كردم . اون بر اساس ايده هاي مودش اون طوري ميچيده و من بر اساس طرز فكر پلي استيشن گومه خودم انتقاد مي كردم

البته شايد هنوزم اشتباه كنم . نمي دونم

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
بابا دهن منو سرويس كردين
من كي گفتم نظر ندين اتفاقا من دوس دارم نظرات مختلف بشنوم

ولي با اين مدل حرفا مشكل دارم ، مثلا :

هر خري مي فهمه فلاني تو فلان پست جواب نميده و والورده/انريكه/پپ و .... نمي فهمه
يا مثلا همين جوري بگي تيم هيچ تاكتيكي نداره و بي هدفه
مسعود شجاعي در حد ليگ دسته ٥ايرانم نيست ولي اين كيروش احمق نمي فهمه و بهش بازي ميده

چرا كي روش محسن مسلمانو دعوت نمي كنه تيم ملي بازيكن به اين شاخي كيروش حاليش نيست

و ...

كسي مثل سرهنگ عليفرم همينه هي ميگه دفاع خطي دفاع خطي ...

من با اينا موشكل دارم

۱۲ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اینکه مربی حرفه ای 4 تا چیز بیشتر از ما می دونه شکی درش نیست. اما این هم که هر کاری که می کنن قطعا درسته غلطه. پپ هم کم کار سر اندر پا غلط کرده، به خصوص تو رفتارش با بازیکنایی مثل یحیی توره یا زلاتان یا خیلیای دیگه. نمیشه بگی چون پپه پس هر کاری کرده درسته. نه ممکنه اشتباه کنه. کیروش هم ممکنه اشتباه کنه. فرگوسنش هم ممکنه اشتباه کنه.

مثلا کسی نمی تونه بگه نوک بازی دادن طارمی خریت محض نیست! حالا می خواد برانکو باشه یا فرگوسن باشه.

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
خيلي دارم حرف مي زنم
ولي بذار اينم بگم

مثلا فرگوسن مياد بازيكني مثل پارك جي سونگو مي خره ك نه تكنيك داره نه سرعت و خيلي فاكتوراي جذاب واسه مخاطباي عادي رو نداره . پارك جي سونگ يك دهم علي كريمي دريبل زن نبود و تكنيك نداشت ولي تو ايده هاي فرگي جا داشت !

ولي بر اساس ايده هاش ارش به بهترين نحو استفاده مي كنه !
من و شما مربي باشيم هيييييچ وقت نميريم براي منچستر پارك جي سونگ يا فلچر يا جان اوشي رو بخريم !

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

اینکه مربی حرفه ای 4 تا چیز بیشتر از ما می دونه شکی درش نیست. اما این هم که هر کاری که می کنن قطعا درسته غلطه. پپ هم کم کار سر اندر پا غلط نکرده، به خصوص تو رفتارش با بازیکنایی مثل یحیی توره یا زلاتان یا خیلیای دیگه. نمیشه بگی چون پپه پس هر کاری کرده درسته. نه ممکنه اشتباه کنه. کیروش هم ممکنه اشتباه کنه. فرگوسنش هم ممکنه اشتباه کنه.

مثلا کسی نمی تونه بگه نوک بازی دادن طارمی خریت محض نیست! حالا می خواد برانکو باشه یا فرگوسن باشه.

اره اون ك صد در صد ، مورينيو اومد با تاكتيكاش پپ رو متوقف كرد با اينتر ، ولي پپ اشتباهاشو فهميد و بازي بعدي ٥قلو حامله كرد مور مور رو

در مورد زلاتانم من حس مي كنم بيشتر از اينكه بحث فني باشه از نظر شخصيتي زلاتان نه فقط با پپ بلكه با مجموعه بارسا يكسان نبود و به همين خاطرم جواب نداد .
شخصيت زلاتان مربي اي مثل مورينيو مي طلبه .

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
خوب نبوديم
به جز بوسكتس همه بد بودن
سوارز خييييييلي دوره از روزاي اوج ولي يه حسي بهم ميگه از ي جايي اوج ميگيره و مي تركونه

دلوفئو يكي دو جا بد جور رفت رو اعصابم

۱۴ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بازی رو خوب شروع کردیم. اما بیشتر شور و هیجان اولیه ای بود که زود از بین رفت. بازیکنا هم که بین نیمه میرن تو رختکن میان معلوم نیست چی میشه که بازی بارسا نیمه دوم افت می کنه و میشه دفاعی! واقعا معلوم نیست والورده تا کی می خواد تمام هم و غمش صرفا برد باشه...

بازی به بازی بیشتر مطمئن میشم که حتی اگر تمام بازیهای باقیمونده رو ببریم و تمام جامها رو با شکستن تمام رکوردها فتح کنیم، بازم والورده مربی نیست و خیلی کمتر از سطح بارساس...

اوضاع بارسا طوری شده که جلو هر تیمی یه گل می افتیم جلو، سریع میریم تو فکر حفظ نتیجه. واقعا دردناکه...

۱۴ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رخوت ناک
رخوت ناک
کسالت بار
واقعا چرا سوارز رو چارتا بازی نیمکت نشین نمیکنه
چرا آلکاسر رو دقیقا سی ثانیه بعد گلزنی میکشه بیرون
خب اینکه تر زده میشه تو روحیه بازیکن
چرا همچنان دنیس باید میخ بشه به نیمکت
چرا مسی و سوارز باید تو پست غیر تخصصی بازی کنن
چرا این تیم اینقدر نچسبه

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱۴ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

راستي ي چيزايي رو هم گفت :
بهترين هافبك مياني حال حاضر قطعا بوسكتسه
بهترين مربيم پپ هست و انقلابي تو بازي بارسا كرد...

ژاوی کلا خیلی اهل تعارفه.

ازاینم نگدریم که مصاحبه آنلاین نبود وفردوسی پور ومیثاقی هرچه میخواستندجای جوابهای ژاوی ترجمه وبخوردملت میدادند

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۱۴ آبان ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۷,۳۷۵ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۶۸۵ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۸,۸۴۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۵۷۵ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۶۵ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۸ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۹۷۱ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۹۲ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۴۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۸۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۵۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۱۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!