به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فصل آینده دیگه به این عشق این‌قدر بها بدیم یا دیگه نمی‌ذاریم این‌طور بهمون ضربه بزنه - به قول جولین بارنز، سهم‌مون عشق کمتر و رنج کمتره یا عشق بیشتر و رنج بیشتر؟ .

مساله باخت تيم نيست فقط ، براي من زجر آورترين مساله اينه كه تيمي كه با فلسفه بازيش و اسطوره ابديم يوهان كرايف عاشق اين تيم شدم داره جوري جهت گيري ميكنه كه اصلا نميشناسمش . ما نه ديگه زيبا بازي ميكنيم ، نه به تيم هاي باشگاه اهميت ميديم و نه خريدهاي متناسب با نيازمون انجام ميديم . اگر امشب ميشينم بازي تيم و ميبينم فقط بخاطر تعلق خاطر سال هاي دوري هست كه عاشقانه نشستم و لذت بردم

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Mahsamanoochehri
پیام: ۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هیچ وقت فکرشو نمی کردم اولین پیامک تو سایت تو همچین شبی باشه.. چهار ساله پشت کنکورم،چار ساله از همه چی زدم،چهار ساله خودمو تو خونه حبس کردم،حتی سیزده بدر هم بیرون نرفتم چهار ساله،ولی ولی ولی این عشق لعنتیو هیچوقت نتونستم کنار بذارم،حتی یه روزم فکر بارسا از سرم بیرون نرفته،از خودم و خونوادم زدم ولی از بارسا نه،الان دارم فکر میکنم برای چی واقعا،ایا ارزششو داره،ایا این همون تیمیه که منو واله و شیدای خودش کرد.......با شکست عاشق بارسا شدم وقتی لالیگای ٢٠٠٧ رو به اون تیم تهوع آور واگذار کردیم ولی من اصلا برام مهم نبود،چون من تو این تیم چیزی دیدم که فراتر از جام بود،من عاشق خود فوتبال شده بودم،تو این سیزده سال هواداری همه افتخارم این بود که تحت هر شرایطی سرم بالاست،که واقعیت هم همینه که ما همیشه تو شکستامون هم افتخار و سربلندی بود چون ما «فوتبال »بازی می کنیم که مهم هم همینه

ولی الان دو ساعته هرچی سعی میکنم هیچ غرور و افتخاری تو این تیم پیدا نمیکنم،نه این بارسای من نیست...........

دو ساله سرسام گرفتن از سبک خواب آور و عذاب آور و صدالبته تهوع آور تیم الاغورده،دو ساله دارم حرص میخورم،دو ساله تو بردامون خوشحال نیستم و تو باختامونم ناراحت نیستم،چون الاغورده تیمی ساخته که لیاقت هیچی نداره،یه تیمه «هیچ»

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
یه بار اینجا نوشتم بارسلونا مث فرزند منه
و اگه فرزندم به راه اشتباه بره دوست دارم شکست بخوره که خودشو پیدا کنه
و امروز امیدوارم این شکست باعث بشه بارسا از اشتباهاتش درس بگیره
شاید خیلیاتون بعد بازی رم فهمیدین که والورده واقعا برای این تیم ویروسه
اما من از همون هفته های اول مطمئن بودم که این آدم همه چیز رو به باد میده
هرچی خواست براش خریدن
زمان پپ و انریکه و تاتا...همواره این تیم از نبود یه مدافع درست حسابی که جایگزین پویول بشه رنج میبرد...و هیچ وقت برلی هیشکدوم از مربی ها مون دفاع به درد بخوری خریده نشد و ماسکرانو جور بقیه رو کشید
برای آقا اومتیتی خریدن، لنگله خریدن، آرتور ملو خریدن ویدال خریدن مالکوم خریدن کوتینیو و دمبله رو خریدن....اما افسوس
این تیم پر خرج ترین تیم دو سال اخیر بوده، حتی بیشتر از سیتی و پاریس
و هنوز احمقایی هستن که میگن بارسا بازیکن نداره
عزیز من این تیم گرون ترین تیمه فوتباله با رقمی حدود یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون رو...و تیم دوم که پاریس هست حدود دویست سیصد میلیون یورو از نظر بازیکن از ما کم ارزش تره
اون انریکه بدبخت با گومز و متئو رفت سه گانه گرفت
یه بازیکنش مصدوم میشد ماتم داشتیم
حالا دو تا تیم کامل داریم و این بی شرف نمی دونه که کوتینیو مهاجم نیست و هافبکه و دمبله اونور بازی نمیکنه و گاهی روبرتو رو دفاع چپ میذاره
مالکوم این فصل سه تا بازی اومد تو میدون بعد مسی بهترین بازیکن تیم بود و همیشه میخ نیمکت بود و دمبله و کوتینیو تیم رو شوهر دادن و همیشه فیکس
هنوز سوزنش رو ویلیان گیر کرده...خرید بوآتنگ کم نبود انگار
بی سوادی ام حدی داره بخدا
همین بازی تنها بازیکن موثر بارسا ویدال بود، بعد همون رو میکشه بیرون و بوسکتس و راکیتیچ خنثی رو نگه میداره
فقط برین به درگاه خدا دعا کنین خدا بزنه پس کله بارتومئو این رو بندازه بیرون وگرنه عاقبت مون رو خدا بخیر کنه

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

هیچ وقت فکرشو نمی کردم اولین پیامک تو سایت تو همچین شبی باشه.. چهار ساله پشت کنکورم،چار ساله از همه چی زدم،چهار ساله خودمو تو خونه حبس کردم،حتی سیزده بدر هم بیرون نرفتم چهار ساله،ولی ولی ولی این عشق لعنتیو هیچوقت نتونستم کنار بذارم،حتی یه روزم فکر بارسا از سرم بیرون نرفته،از خودم و خونوادم زدم ولی از بارسا نه،الان دارم فکر میکنم برای چی واقعا،ایا ارزششو داره،ایا این همون تیمیه که منو واله و شیدای خودش کرد.......با شکست عاشق بارسا شدم وقتی لالیگای ٢٠٠٧ رو به اون تیم تهوع آور واگذار کردیم ولی من اصلا برام مهم نبود،چون من تو این تیم چیزی دیدم که فراتر از جام بود،من عاشق خود فوتبال شده بودم،تو این سیزده سال هواداری همه افتخارم این بود که تحت هر شرایطی سرم بالاست،که واقعیت هم همینه که ما همیشه تو شکستامون هم افتخار و سربلندی بود چون ما «فوتبال »بازی می کنیم که مهم هم همینه

ولی الان دو ساعته هرچی سعی میکنم هیچ غرور و افتخاری تو این تیم پیدا نمیکنم،نه این بارسای من نیست...........

دو ساله سرسام گرفتن از سبک خواب آور و عذاب آور و صدالبته تهوع آور تیم الاغورده،دو ساله دارم حرص میخورم،دو ساله تو بردامون خوشحال نیستم و تو باختامونم ناراحت نیستم،چون الاغورده تیمی ساخته که لیاقت هیچی نداره،یه تیمه «هیچ»

سخته باورش که اینطور از عرش به فرش افتادیم... سخت و غیر ممکن...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Goh_verde نوشته:

یه بار اینجا نوشتم بارسلونا مث فرزند منه
و اگه فرزندم به راه اشتباه بره دوست دارم شکست بخوره که خودشو پیدا کنه
و امروز امیدوارم این شکست باعث بشه بارسا از اشتباهاتش درس بگیره
شاید خیلیاتون بعد بازی رم فهمیدین که والورده واقعا برای این تیم ویروسه
اما من از همون هفته های اول مطمئن بودم که این آدم همه چیز رو به باد میده
هرچی خواست براش خریدن
زمان پپ و انریکه و تاتا...همواره این تیم از نبود یه مدافع درست حسابی که جایگزین پویول بشه رنج میبرد...و هیچ وقت برلی هیشکدوم از مربی ها مون دفاع به درد بخوری خریده نشد و ماسکرانو جور بقیه رو کشید
برای آقا اومتیتی خریدن، لنگله خریدن، آرتور ملو خریدن ویدال خریدن مالکوم خریدن کوتینیو و دمبله رو خریدن....اما افسوس
این تیم پر خرج ترین تیم دو سال اخیر بوده، حتی بیشتر از سیتی و پاریس
و هنوز احمقایی هستن که میگن بارسا بازیکن نداره
عزیز من این تیم گرون ترین تیمه فوتباله با رقمی حدود یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون رو...و تیم دوم که پاریس هست حدود دویست سیصد میلیون یورو از نظر بازیکن از ما کم ارزش تره
اون انریکه بدبخت با گومز و متئو رفت سه گانه گرفت
یه بازیکنش مصدوم میشد ماتم داشتیم
حالا دو تا تیم کامل داریم و این بی شرف نمی دونه که کوتینیو مهاجم نیست و هافبکه و دمبله اونور بازی نمیکنه و گاهی روبرتو رو دفاع چپ میذاره
مالکوم این فصل سه تا بازی اومد تو میدون بعد مسی بهترین بازیکن تیم بود و همیشه میخ نیمکت بود و دمبله و کوتینیو تیم رو شوهر دادن و همیشه فیکس
هنوز سوزنش رو ویلیان گیر کرده...خرید بوآتنگ کم نبود انگار
بی سوادی ام حدی داره بخدا
همین بازی تنها بازیکن موثر بارسا ویدال بود، بعد همون رو میکشه بیرون و بوسکتس و راکیتیچ خنثی رو نگه میداره
فقط برین به درگاه خدا دعا کنین خدا بزنه پس کله بارتومئو این رو بندازه بیرون وگرنه عاقبت مون رو خدا بخیر کنه

نمیشه... حماقت این آدم سطحی رو گذرونده که نمیشه در موردش نوشت... نمی چرخه اصلا این قلم...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

یادش بخیر بازی با چلسی ۸۳ درصد توپ دست ما بود ۱۷ درصد دست چلسی
دروگبا رفته بود دفاع چپ از بس تحت فشار بودن
حداقل پونزده تا موقعیت گل صد درصد داشتیم
باختیم
اما بردیم

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تیمی که نمی‌خواد ضعفاشو ببینه لیاقتش همینه،وقتی سه سال پشت سر هم با خط هافبک راکیتیچ و بوسکتس فاجعه بار میاریم و هیچ تغییری صورت نمیگیره دیگه نباید سال چهارم انتظار معجزه داشته باشیم.... بوسکتس که از روز اول هم بازیکن شدنش سوءتفاهم بود و هرچی بگیم عبثه،ولی من از این راکیتیچ الدنگ نمیتونم بگذرم.هافبکی که عاجز از خلق یک موقعیته،بازیسازی برایش تعریف نشده ،در جریان بازی نحوه و یه الدنگ معتقدند عوضش به دفاع کمک میکنه،این چه کمک کردنیه که در دوران حضور این بیمصرف شمار بازیایی که سه و چهار و پنج گل خوردیم از دستمون در رفته،۴گل از پاریس،٣گل یووه،٣گل سیتی،۴تا بیلبائو،۴و۴ سلتا،۴تا لیورپول،٣تا رم، و n تا بازیه دیگه.تو دوران ژاوی و اینیستا که تمام بازی میل به هجوم داشتن چند بار با اختلاف سه گل یا بیشتر باختیم،معلومه که تیمی که از ژاوی میرسه به این چلمن عاقبتش همینه،یه بازیکن بیخاصیت بیمصرف بدون هیچ ربطی به فلسفه بارسا جانشین کسی شد که سبک بازیش تعریف «بارسلونا» بود

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گزارشگر بارسا تي وي قبل بازي داشت تو استاديوم با بعضي از تماشاچي ها مصاحبه ميكرد و يكي از هواداراي ليورپول گفت ٤-٠ ميبريم و گزارشگره خنديد و رد شد ، دقيقا وسعت تحقير شدن بارساي والورده و ميتونم با لبخند گزارشگر خودي به ياد بيارم

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
هرچه باشد زندگی یعنی پذیرفتن اینکه خوشی‌ها یکی بعد از دیگری از دست میروند

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
از سوارز حروم لقمه چرک بگم که چهار ساله داره گند میزنه ولی باید بخاطر مسی که بچه هاش عمو سوارزو دوست دارن این لجنو تحمل کنیم،چیزی که بیشتر خونمو به جوش میاره اینه که با این آمار درخشان یک ماه پیش درخواست افزایش حقوق داشته و فکر می‌کنه این حقوقی که میگیره در حد خدماتش برای بارسا نیست..یکی به من بگه این آقا جز فصل اول حضورش چه غلطی کرده،گلزنی به امثال ختافه و الاوز هنر نمیخواد،تو همچین بازی باید خودتو نشون بدی،مردک تک به تک نمیتونی بزنی..
دردم از اینه که احمق سه فصله نابود شده ولی همه فکر میکنن استاد چند ماهه یه ذره سطحش اومده پایین....سوارز سه ساله همینه،کنده،دریبلینگ صفر،دقت پاس فاجعه،پرس کردنش کاملا هرز و بیخاصیت،چاق و کم تحرک،یه چرک به تمام معنا که حرکات و رفتارش مایه ننگه برای بارسا،اخه خداااااااااا

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۸,۲۲۵ بازدید
۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۹۷۴ بازدید
۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۲۳۶ بازدید
۱۳ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۹ بازدید
۱۴ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۷ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۵۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۷۰ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۲۲ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۳۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!