به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Mahsamanoochehri
پیام: ۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

و در آخر در مورد جناب والورده،کلمات عاجزن از وصف این همه نبوغ و هنر،مادرم که کلا هیچی از فوتبال نمیدونه هرموقع این مجسمه نبوغ رو کنار زمین میدید،اخه این با این قیافش چه به مربیگری بارسا.مامانمم فهمیده بود این الاغ هیچی حالیش نیست ولی استاد اعظم ،شیر بیشه مدیریت حضرت بارتومعو بعد از اون فاجعه رم قرارداد این نوگل نوشکفته رو سه سال تمدید می‌کنه و در نطقی تاریخی میفرمایند که تا پایان دوران مدیریت من این اعجوبه مربی بارساست،ای لعنت به اون روزی که تو مدیر تیمم شدی،لعنت به اون روزی که اون اعضای ابله بین آلپورت و تو،توی بیمصرف و بیربط به بارسا رو انتخاب کردن....

راجع به والورده اوایل خوشبین بودم چون با یه سری مزخرفات که نیمار رفته و تیمو به هم ریخته تحویل گرفت خودمو متقاعد میکردم هرچند میدونستم یه چیزی لنگ میزنه.خیلی از منتقداش سر بازی رم به این نتیجه رسیدن که این آقا وصله ما نیست،ولی من سر بازی با اینبار ،٣روز قبل از بازی رفت با چلسی،فهمیدم.....وقتی تو یه بازی خجالت آور ٩٠ دقیقه مقابل تیم قدرتمند اینبار دفاع کردیم و و خبرنگاری که بعد از بازی از ایشون راجع به سبک نچسب تیم سوال کردند و بزرگوار در نطقی تاریخی فرمودند«سبک بازی مهم نیست،مهم کسب پیروزیست».....تفکر مربی بارسا باید این باشه؟؟؟!!!!همون روز ازش متنفر شدم و این تنفر تو تمام سلولهای بدنم رخنه کرده و تا ابد فراموش نمیکنم بلایی که این ...... سر تیمی که نماد فوتبال زیبا بوده اورد،این روزارو نمیتونم فراموش کنم،این حس خجالتی که همه وجودمو گرفته از اینکه امشب هوادار چه تیمی بودم،نه فراموش میکنم نه می‌بخشم.نه فقط این احمق رو که ما بارساییا از مسی ای که از این احمق حمایت کرد هم نباید بگذریم...

چه ادبیاتِ شاکیِ پسرونه جالبی داری...

حالا بده یا خوبه؟😁

عالیه.

بیشتر بنویس.

ببخشید واقعا،خیلی سعی کردم نظرتون با احترام بگم ولی نمیشه،نمیتونم باور کنم یکی مثل من همه زندگیم تو بارسا خلاصه میشه واز اون طرف یه مشت بازیکن بی تعصب اینجوری غرور عشقمو له میکنن
درگیر کنکورم،الانم با هزار التماس گوشیمو از مامانم گرفتم یه کم خودمو خالی کنم..ایشالا از بعد کنکور همراهتونم.
راستی بابت تلاشاتونم ازتون ممنونم،بسیار سایت با کیفیتی دارین،یه سایت در شأن بارسا و هوادارش،واقعا دلم نمی‌خواست محتوای اولین کامنتام این همه عجز و ناراحتی باشه،ولی لعنت به والورده......

ان شاء الله این تلخ ترین شب تاریخ باشگاه میشه مقدمه دوباره برخواستن. به قول غربیا: وقتی به کف رسیدی، دیگه هیچ راهی برای رفتن نداری الا به سمت بالا...

امیدوارم کنکورتم خوب بدی.

اگه این باخت منجر به اخراج والورده بشه حلاوتش از هر بردی برام بیشتره،صادقانه بگم از اول فصل آرزوی باخت بارسا رو داشتم،حاضر بودم گروهی حذف بشیم،حاضر بودم به لیون ببازیم،حاضر بودم به منچستر ببازیم،ولی وقتی نباختیم همه ترسم این بود که تو یه بازی نزدیک و پایاپای مقابل لیورپول شکست بخوریم،بعد بارتومعو با اون لبخند ژکوندش بگه مهم نیست ما هدفمون رسیدن به یک‌چهارم بود که خدارو شکر رسیدیم به نیمه نهاییو همین کافیه.ولی خدارو شکر والورده یه فاجعه رقم زد که دیگه جای لاپوشونی نداره
اگه هوادار واقعی بارسا هستیم باید از هر شکستی که منجر به اخراج والورده میشه استقبال کنیم(البته استقبالم نکنیم این در هر صورت گند میزنه😁)
فقط نگرانی اینه،نرن یکی بدتر از این حمال بیارن

ممنونم برام دعا کنین،هدفم فقط پزشکیه،البته اگه بارسا بذاره😑

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
والورده House Stark رو تحویل گرفت و به House Frey تبدیل کرد... اینم از Red Weddingمون...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فقط بزرگ ترین افسوسم که در کنار نیمه نهایی ٢٠١٠ تا ابد برام میمونه،اینه که می‌تونستیم تو خاک مادرید قهرمان بشیم که نشد😣

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

فقط بزرگ ترین افسوسم که در کنار نیمه نهایی ٢٠١٠ تا ابد برام میمونه،اینه که می‌تونستیم تو خاک مادرید قهرمان بشیم که نشد😣

نگو...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
capitan5 نوشته:

والا فرمینو رو خبری ندارم ولی صلاح میگن میرسه
کیتا که با کیفیت ترین هافبکشونه نمیرسه و این خودش نکته خیلی خوبیه
صلاحم بره ور دستش که بهتر
فرمینیو هم اگر نباشه میتونیم با خیال راحت ببینیم بازیو.

نه کیتا رسید،نه صلاح،نه فیرمینو.،رابرتسون هم نیمه اول مصدوم شد...

با خیال راحت بازیو دیدی؟!!!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
عکاس جایش پشت دوربین است ...!

آقای مربی ... سلام
هر چی سعی کردم بازی امشب رو بیاد بیارم و بنویسم نشد ...
فقط خواستم بگم
وقتی اومدی ... خیلیا به فکرت دل بستن و ب حرفات چشم دوختن ... ب امیدی ک اینجا بارساست ... معبد فوتبال دنیا ... مالکان توپ گرد و مستطیل سبز ... !
همه میگفتن اینجاست ک فوتبال رو هنر میدونن و هنرمنداش سریالی سراسر لذت رو هفته ب هفته ، قسمت ب قسمت، جام ب جام ، تقدیم منتظراش میکنن و... اونا هم ضربه ب ضربه ، حرکت ب حرکت و امتیاز ب امتیازش رو نوووش ...
اینجا بارساست ...رخشی ب قدمت 100 سال و سیمرغی ب وسعت قلب تمامی طرفدارانت ... اینجاست ک فراتر از هر آنچه باشگاه نامیده شده و هرآنچه فوتبال دیده شده را ب نمایش گذاشته...
بیا ای مربی افسار ازآن تو ... بتاز ک فصل تابیدن است ...
مربی ..
... تمام این دو سال ، این همه عاشق واس تیمت عرق ریختن و اشک ...ضربان قلبشون با ضربات ستاره هات هماهنگ شد و ساعتهاشون با زمان بازیهات... روزها رو ب عشق قرار هفتگی گذروندن و لحظه ی دیدار رو پای جعبه ی جادوییشون غرق در هیجان و استرس و امید سپری کردن ....
با بردهات شاد شدن و طوری از زمین رها، ک دیگ نخوان برگردن ... با شکست هات شکستن وصدای خورد شدن استخوان هواداریشون سراسر این کره ی خاکی رو گرفت ...
هر روز رو با دو رنگ خاطره انگیز پیرهنت شروع کردن و با سرود آخر بازیهات تمام ...
اما ...
نه .... اون چه ک همه میخواستن رو تو نمیخواستی ...انگار وعده ی دیدار و قرار با یار، دیگ عطر سابق رو نداشت ...سریالی شده بود ک کارگردانش فصل های قبل اون رو ندیده بود ... اما
ب احترام اسم و تاریخ این دو رنگ ... مردمش دم نزدند ... عاشقانش اعتماد کردند و صبر ... و فرو بردند هر آنچه فریاد اعتراض به تلخی احساسات غریب این دو سال بود ...
صبر کردند ک : اگر مالک توپ نبودیم، صاحب نتیجه باشیم ... اگر قرارها زیبا نبود، دست پیروزیمون همیشه بالا بود ... و اگر مستطیل سبز لذتی نداشت ، مستطیل چند رنگ نتایج، سنگینی عددش سمت ما بود ...!
خُب میگذشت، ولی خوب نه ...!
آقای مربی ...
حالا چه مانده جز تمام آنچه حسابت را از زرق پول پُر کرد و دل هواداران را از درد غم ...
حالا چه مانده غیر از ساعتها وقت رفته و خطها کامنت مانده،... برای بازخوانی تاریخ این همه ظلم ... ک حتی نمیشه یک بازنده ی سرافراز بود ...
بگذریم ...
آقای مربی ...
شاید الان توو هتل یا خونه ات زیر دوش باشی شایدم ناراحت از جامی ک از دست رفت ... آره تو نمیشنوی ..
ولی ... خیلی از چشما خیس شد و خیلی از قلب ها شکست ...
اما نه مربی ...انگار ک این پیراهن ب تنت زار میزد و تو تووش گم بودی و نتونستی سر از آستین در بیاری ... مارِ آستین این عشق شدی و ندیدی ک کمترین حضور تاریخ نیوکمپ رو دوباره ب رنگ عشق حمایت هوادارن موزاییک کردند ... گم شدی توو این همه حضور و لال شدی توو این همه فریاد و غرق شدی توو موج آتشفشان این حضور آبی و اناری ...!
نه پسر... تو هنوز مرد نشدی ک بیدار کنی تاریخ مست ب خواب رو یا بدوش بکشی بار این همه چشم پُرآب و پدری کنی این همه دل تا صبح خراب رو ...!
نه کار تو نبوده و نیست ...
اما ای کاش... لا اقل این ترس تو پادشاه رو از اسب سفید آقایی و تاج تا ابد طلای پادشاهی ب زیر نمیکشید ..!
نه انگار تو ساخته ی این کار نبودی ... نه ... تو اصلا مربی نبودی ..
پس آقای والورده ...!
پول عشق هوادار و وعده ی جام و طلای پادشاه و عمر این همه جوون بیدار رو بردار و برو ...
برو مثل قدیما عکس بگیر ... ک شاید تو نباید در قاب تاریخ بارسلون باشی ...
عکاس جایش پشت دوربین است ...!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

و در آخر در مورد جناب والورده،کلمات عاجزن از وصف این همه نبوغ و هنر،مادرم که کلا هیچی از فوتبال نمیدونه هرموقع این مجسمه نبوغ رو کنار زمین میدید،اخه این با این قیافش چه به مربیگری بارسا.مامانمم فهمیده بود این الاغ هیچی حالیش نیست ولی استاد اعظم ،شیر بیشه مدیریت حضرت بارتومعو بعد از اون فاجعه رم قرارداد این نوگل نوشکفته رو سه سال تمدید می‌کنه و در نطقی تاریخی میفرمایند که تا پایان دوران مدیریت من این اعجوبه مربی بارساست،ای لعنت به اون روزی که تو مدیر تیمم شدی،لعنت به اون روزی که اون اعضای ابله بین آلپورت و تو،توی بیمصرف و بیربط به بارسا رو انتخاب کردن....

راجع به والورده اوایل خوشبین بودم چون با یه سری مزخرفات که نیمار رفته و تیمو به هم ریخته تحویل گرفت خودمو متقاعد میکردم هرچند میدونستم یه چیزی لنگ میزنه.خیلی از منتقداش سر بازی رم به این نتیجه رسیدن که این آقا وصله ما نیست،ولی من سر بازی با اینبار ،٣روز قبل از بازی رفت با چلسی،فهمیدم.....وقتی تو یه بازی خجالت آور ٩٠ دقیقه مقابل تیم قدرتمند اینبار دفاع کردیم و و خبرنگاری که بعد از بازی از ایشون راجع به سبک نچسب تیم سوال کردند و بزرگوار در نطقی تاریخی فرمودند«سبک بازی مهم نیست،مهم کسب پیروزیست».....تفکر مربی بارسا باید این باشه؟؟؟!!!!همون روز ازش متنفر شدم و این تنفر تو تمام سلولهای بدنم رخنه کرده و تا ابد فراموش نمیکنم بلایی که این ...... سر تیمی که نماد فوتبال زیبا بوده اورد،این روزارو نمیتونم فراموش کنم،این حس خجالتی که همه وجودمو گرفته از اینکه امشب هوادار چه تیمی بودم،نه فراموش میکنم نه می‌بخشم.نه فقط این احمق رو که ما بارساییا از مسی ای که از این احمق حمایت کرد هم نباید بگذریم...

گلو ها دریده شده توو این سایت ... و خونش رو نتیجه ها هی شُست و هی شُست ...!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نکته ی جالب قانون نانوشته ایه ک میگن باید ب هر کسی توو باشگاهه احترام گذاشت ...!!!! بفرمایید احترام بزارید ...انقدر احترام بزارید تا احترام هم ...
اینا ک خوبن امثال راسل هم بوده ... دندون خراب رو باس کند ... تا عفونتش کل بدن رو ورنداشته ...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

چه ادبیاتِ شاکیِ پسرونه جالبی داری...

حالا بده یا خوبه؟😁

عالیه.

بیشتر بنویس.

ببخشید واقعا،خیلی سعی کردم نظرتون با احترام بگم ولی نمیشه،نمیتونم باور کنم یکی مثل من همه زندگیم تو بارسا خلاصه میشه واز اون طرف یه مشت بازیکن بی تعصب اینجوری غرور عشقمو له میکنن
درگیر کنکورم،الانم با هزار التماس گوشیمو از مامانم گرفتم یه کم خودمو خالی کنم..ایشالا از بعد کنکور همراهتونم.
راستی بابت تلاشاتونم ازتون ممنونم،بسیار سایت با کیفیتی دارین،یه سایت در شأن بارسا و هوادارش،واقعا دلم نمی‌خواست محتوای اولین کامنتام این همه عجز و ناراحتی باشه،ولی لعنت به والورده......

ان شاء الله این تلخ ترین شب تاریخ باشگاه میشه مقدمه دوباره برخواستن. به قول غربیا: وقتی به کف رسیدی، دیگه هیچ راهی برای رفتن نداری الا به سمت بالا...

امیدوارم کنکورتم خوب بدی.

اگه این باخت منجر به اخراج والورده بشه حلاوتش از هر بردی برام بیشتره،صادقانه بگم از اول فصل آرزوی باخت بارسا رو داشتم،حاضر بودم گروهی حذف بشیم،حاضر بودم به لیون ببازیم،حاضر بودم به منچستر ببازیم،ولی وقتی نباختیم همه ترسم این بود که تو یه بازی نزدیک و پایاپای مقابل لیورپول شکست بخوریم،بعد بارتومعو با اون لبخند ژکوندش بگه مهم نیست ما هدفمون رسیدن به یک‌چهارم بود که خدارو شکر رسیدیم به نیمه نهاییو همین کافیه.ولی خدارو شکر والورده یه فاجعه رقم زد که دیگه جای لاپوشونی نداره
اگه هوادار واقعی بارسا هستیم باید از هر شکستی که منجر به اخراج والورده میشه استقبال کنیم(البته استقبالم نکنیم این در هر صورت گند میزنه😁)
فقط نگرانی اینه،نرن یکی بدتر از این حمال بیارن

ممنونم برام دعا کنین،هدفم فقط پزشکیه،البته اگه بارسا بذاره😑

اینا رو بگی میگن طرفدار مگه میشه باخت تیمشو بخواد ...چقد گفتیم اینا رو ...
ایشالا دکتر شی ی دارو واس درمان والویروس بسازی ... !

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
... نوشته:

1
آپلود عکس
2
آپلود عکس
3
آپلود عکس
4
آپلود عکس
5

آپلود عکس
6
آپلود عکس

ممنونم توو این شرایط سخت و دقایق تلخ عکس امپراطور میانه زمین رو گذاشتی ... یادش خنک کرد این جگر سوخته رو ...میاد ایشالا ...میاد ...
خدا این فهم بالا و بینش وسیع رو هیچ وقت ازت نگیره، ایشالا ....همین مستند رو با تایم دقیق این حرفا گذاشتم توو خبر مربوط ب مستند و چن تا خبر بعدش ... چی میشه گفت ...فقط میشه سر رو تکون داد ...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۱۸۱ بازدید
۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۴۷۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۸۷۲ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۱ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۴۷۷ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۲۹ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۲۶۳ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۷۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!