به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نتایج دیدارهای کوپا دل ری؛ شکست اوساسونا

در دو دیدار برگزار شده نیمه شب پنجشنبه،یک دیدار با برتری راسینگ پایان یافت و دیدار دوم به تساوی کشیده شد.

سایت گل: بابرگزاری دو دیدار دیگر از دیدارهای رفت مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی باشگاه های اسپانیا،دور رفت این رقابتها به پایان رسید.

در اولین دیدار برگزار شده پنجشنبه شب، راسینگ سانتاندر توانست با نتیجه 1-2 از سد میهمان خود، اوساسونا عبور کند. نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید ولی با آغاز نیمه دوم کولسا (63) و دیوپ(84) دو گل را وارد دروازه اوساسونا نمودند و شاگردان کاماچو نیز در دقیقه 88 توسط پاندینی به تک گل خود دست یافتند تا دیدار رفت این دو تیم، با برتری تیم میزبان خاتمه پذیرد.

در دومین دیدار نیز اتلتیکو مادرید که میزبان تیم دسته دومی سلتاویگو بود، نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست بیابد. هر دو گل این دیدار، در دقایق ابتدایی مسابقه به ثمر رسید. در ابتدا تراسورا(3) برای سلتای میهمان گلزنی کرد و تیاگو در دقیقه 11 گل تساوی بخش اتلتیکو را وارد دروازه سلتاویگو نمود تا این دیدار باهمان نتیجه نیمه اولش به پایان برسد و شاگردان کیکه برای کسب مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی به دیدار برگشتشان، در خانه حریف دسته دومی دل ببندند.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پپ یک فصل دیگر می ماند.

عصر امروز در رختکن باشگاه کاتالان کنفرانسی خبری تشکیل شده و در این جلسه خبر تمدید قرارداد گواردیولا اعلام خواهد شد.

سایت گل: خوان لاپورتا بالاخره می تواند اعلام کند که گواردیولا در رقابتهای فصل بعد نیز مربی تیم کاتالان خواهد بود. امروزدر کنفرانسی خبری که در دفتر باشگاه کاتالان تشکیل خواهد شد، علاوه بررئیس باشگاه و مربی بارسلونا، تکسیکی بگیرستاین و رافائل یوسته نیز حاضر خواهند بودو خبر این توافق را اعلام خواهند نمود. رافائل یوسته در تائید این خبر گفت:« امروز همه ما در این کنفرانس خبری شرکت می کنیم تا اعلام نمائیم که پپ گواردیولا در فصل آینده نیز هدایت آبی اناری پوشان را عهده دار خواهد بود.» یوسته علاوه بر تائید این خبر، اعلام کرد که این قرارداد در فصل بهار پس از پایان انتخابات ریاست باشگاه کاتالان، به صورت کتبی منعقد خواهد شد و در این رابطه گفت:« رئیس جدید باشگاه و گواردیولا در مورد بندها و شرایط قرارداد بایکدیگر مذاکرات نهایی را انجام خواهند داد.»

۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تبریک بازیکنان بارسا به پپ

تمرینات روز پنجشنبه تیم کاتالان با شور و شادی بیشتری دنبال شد و بازیکنان این تیم پس از اعلام خبر تمدید قرارداد پپ، دور او جمع شده و این اتفاق را به او تبریک گفتند.

سایت گل: تمرین روز پنجشنبه بارسلونا با شادی و هیجان فراوانی همراه بود. بازیکنان تیم بارسلونا، پپ گواردیولا را محاصره کرده بودند تاتمدید قراردادش با تیم کاتالان را به او تبریک بگویند. بگیرستاین، لاپورتا، یوسته و گواردیولا، چهارشنبه شب ، در کنفرانسی خبری شرکت کرده و خبر ادامه حضور پپ در رختکن بارسا دست کم برای یک فصل دیگر را اعلام کردند. در جلسه تمرینی روز پنجشنبه بارسلونا، اتفاق دیگری نیز افتاد و آن هم بازگشت سیدو کیه تا به اردوی تمرینی این تیم بود .این ستاره، پس از حذف تیم ملی مالی در رقابتهای جام ملتهای آفریقا به سرعت به بارسلونا بازگشته است. بازیکنان بارسلونا،بازگشت هم تیمی شان را نیز با تشویق کیه تا جشن گرفتند و بدین ترتیب لبخند شیرینی بر چهره کیه تا پدیدار شد. از سوی دیگر کارلس پویول روز پنجشنبه نتوانست به دلیل مصدومیت با سایر هم تیمی هایش به تمرین بپردازد.

۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی جدید،به بارسا نمی آید.

طبق گزارشهای منتشره در روزنامه های آرژانتینی گیدو وادالا، ستاره نوجوان آرژانتینی، نخواهد توانست تا آرزویش را محقق ساخته و گام در راه مسی بگذارد. مشکل پیش رو، پدر اوست که با انجام صحبتهایی در جریان مذاکرات، سران تیم کاتالان را از انجام این خرید منصرف ساخت . او معتقد است که آینده پسرش در فوتبال ایتالیا خواهد بود.

سایت گل: طبق گزارشهای اعلام شده در رسانه های آرژانتینی، احتمال انتقال لیونل مسی جدید دنیای فوتبال به بارسلونا را می بایست منتفی دانست. گیدو وادالا، ستاره کم سن و سال آرژانتینی که متولد روساریو( شهر زادگاه مسی) نیز هست، در نهایت رهسپار بارسلونا نخواهد شد. اگر می خواهید بدانید چه اتفاقی رویای این بازیکن نوجوان را به کابوس تبدیل کرده، باید بدانید که مقصر این ماجرا، پدر گیدو است. همه چیز آماده بود تا گیدو گام در مسیر مسی بگذارد. او اکنون 12 سال سن دارد؛همان سنی که مسی به رختکن تیم کاتالان پیوست و با به نمایش گذاشتن توانایی هایش توانست نظر مثبت سران بارسا را به خود جلب کند ولی به نظر می رسد که اوضاع برای گیدوی جوان به نحو دیگری پیش خواهد رفت. زمانی که فرناندو وادالا دهانش را باز کرد همه چیز خراب شد؛چرا که آلبرت بنایخس، هماهنگ کننده تیمهای جوانان بارسلونا ، از شیوه رفتار پدر این ستاره اصلا خوشش نیامد. این درست برعکس رفتار خورخه مسی، پدر لیونل بود که همواره با رویی باز در این زمینه به صحبت می پرداخت. فرناندو وادالا زمانی که دریافت که کادر فنی بارسلونا از سبک بازی گیدو راضی هستند،به خبرنگاران آرژانتینی اعلام کرد که مسئولان بارسلونا به زودی پسرش را به خدمت خواهند گرفت وهمان هنگام که با مسئولان فنی باشگاه کاتالان صحبت می کرد، سعی داشت تا به سران بارسا اعمال کند که تیمهای بزرگ اروپائی نیز به دنبال جذب پسرش هستند و در حقیقت به بازارگرمی بپردازد. در روزهای اخیر و زمانی که پدر گیدوبا سران بارسلونا تماس گرفت، به آنها گفت که همراه با پسرش ابتدا به ایتالیا خواهند رفت و از آنجا رهسپار بارسلونا خواهند شد ولی پاسخ سران بارسلونا،پاسخ قاطعی بود. آنها به آقای وادالا اعلام کردند که باوجود تمام آرزوهای گیدوی کوچک، بهتر است ماجرای پیوستن او به بارسلونا،تیم قهرمان اروپا را فراموش کنند. اکنون در مطبوعات آرژانتینی شنیده می شود که پدر گیدو سعی دارد تا پسرش را به یکی از تیمهای کالچو، یعنی یوونتوس،اینتر یا آتالانتا بسپارد ولی چیزی که مشخص است، این است که مسی جدید، به بارسلونا نخواهد آمد و شاید بتواند مارادونای جدید لقب بگیرد و با درخشش در رقابتهای سری آ، گام در راه مارادونای کبیر بگذارد.

۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سانس: هرکس رونالدو را با این قیمت خریده احمق است.

رئیس سابق باشگاه مادریدی معتقد است که هیچ بازیکنی ارزش پرداخت 80 میلیون پوند را ندارد.

سایت گل: لورنسو سانس، رئیس سابق باشگاه مادریدی در صحبتهایی زبان به انتقاد از عملکرد فلورنتینو پرس، رئیس کنونی رئال مادرید گشوده و اعلام کرده که پرداخت 80 میلیون پوند برای خرید کریستیانورونالدو از منچستریونایتد، اقدامی احمقانه بوده.
سانس در سالهای 1998 و 2000 همراه با تیم مادریدی قهرمانی دررقابتهای چمپیونزلیگ را تجربه کرد و در سال 2000 این پست را به پرس تحویل داد. به نظر می رسد که سانس هیچ اعتقاد و اعتمادی به صحبتهای پرس ندارد و بعید می داند که وجه هزینه شده برای خرید این ستاره ها به منزله سرمایه گذاری بوده و به زودی به خزانه تیم مادریدی بازگردد.

او در این رابطه گفته:« یا ما احمقیم، یا آن کسی که چنین وجهی را برای خرید کریس هزینه کرده. هیچ بازیکنی در دنیا ارزش پرداخت چنین وجهی را ندارد. ارقامی که از سوی پرس برای خرید بازیکنان اعلام می شود، به من سرگیجه می دهد و از فکر کردن به اینکه آینده باشگاه مادریدی با این رئیس جدیدش چه می شود، احساس وحشت می کنم.»
سانس در ادامه با مقایسه تیم مادریدی در دوران مدیریت خودش بادوره کنونی می گوید:« آن زمان اوضاع بهتر بود.تک تک بازیکنان فوق العاده بودند و اصلا نمی توانم این دو دوره را با هم مقایسه کنم،چرا که متاسفانه رئال کنونی ازبارسلونا ضعیف تر است. »

۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان خوشحال از تمدید قرارداد پپ

ایبرا در صحبتهایی اعلام کرده که از اینکه مربی تیمش قراردادش با بارسا را تمدید خواهد کرد، بسیار خوشحال است.

سایت گل: زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم باشگاه بارسلونا در صحبتهایی خوشحالی اش از ادامه حضورمربی جوان بارسا دررختکن این تیم را ابراز کرده.زلاتان در گفتگو با روزنامه مارکا گفت:« فکر می کنم که پس از آنکه یکی دیگر از مشکلات باشگاه حل شد، هواداران با آرامش فکری بیشتری بازیها را دنبال می کنند.»

این ستاره سوئدی درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که هرگز نمی توانسته تصور کند که پپ رختکن بارسا را ترک می کند و از توافقات حاصله با مربی جوان،بسیار خوشحال است. او ادامه داد:« هیچ وقت نمی توانستم تصور لحظه ای را بکنم که پپ از رختکن تیم ما جدا می شود. برای او بسیار خوشحالم. گواردیولا به من درسهای زیادی داده و از اعتماد به نفس زیادی که او به من داده، بسیار راضی هستم. بارسلونا نمی توانست چنین مربی ای را از دست بدهد.»

ایبرا همچنان به تمجید از مربی بزرگ تیمش می پردازد و معتقد است که گواردیولا به کارش اعتیاد دارد. ستاره سوئدی در پایان صحبتهایش گفت:« گواردیولا پرمشغله ترین مربی ای است که درزندگی ام دیده ام.او 24 ساعت به فوتبال می اندیشد. ما به شیوه بازی کردن، حرف زدن و حضور او در زمین چمن توجه می کنیم.پپ وقتی می خواهد توضیحی بدهد، بسیار ساده و در عین حال کاملا صریح و شفاف منظورش را می رساند. با حضور او اوضاع تیم ما کاملا متفاوت است؛ چون پپ همیشه ایده ها و عقاید جدیدی دارد.»

۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه دیدارهای هفته نوزدهم لالیگا

هفته نوزدهم لالیگا فردا شب با برگزاری سه دیدار از سر گرفته خواهد شد.

سایت گل: شنبه شب سه دیدار از سری رقابتهای هفته نوزدهم لالیگا برگزار خواهد شد و هفت دیدار باقی مانده یکشنبه شب دنبال خواهد گردید.

در پایان هفته هجدهم رقابتهای لالیگا، بارسلونا با 46 امتیاز صدرنشین است و رئال با 41 امتیاز در رده دوم قرار گرفته است.والنسیا (38)، مایورکا(33)،دپورتیوو لاکرونیا (31) و سویا(30) در رده های بعدی هستند و تنریفه، ساراگوسا و خه رس با 16، 14 و 8 امتیاز رده های هجدهم تا بیستم را به خود اختصاص داده اند.

دیدارهای این هفته رقابتهای لالیگا بدین ترتیب خواهد بود:

شنبه (3 بهمن، 23 ژانویه):

سویا – آلمریا

وایادولید – بارسلونا

دپورتیوو لاکرونیا- اتلتیک بیلبائو

یکشنبه (4 بهمن، 24 ژانویه):

اسپانیول- مایورکا

اسپورتینگ خیخون- راسینگ سانتاندر

تنریفه – والنسیا

ویارئال- ساراگوسا

خه رس- اوساسونا

ختافه – اتلتیکو مادرید

رئال مادرید- مالاگا

۳ بهمن ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
3 گل و 3 امتياز براي بارسا

یوفا: : در اولين شب از هفته نوزدهم لاليگا اسپانيا، شاگردان گوارديولا با نتيجه 3 بر صفر در خانه وايادوليد به پيروزي رسيدند.

به گزارش یوفا: بارسلونا كه با سيستم 4-3-3، وارد ميدان شده بوداز زلاتان ابراهيموويچ و ليونل مسي به عنوان بازيكنان ثابت استفاده كرد و بوخان كركيچ در خط حمله از دقيقه 83 به جاي تيه‌ري هانري وارد ميدان شد.

از نكات مهم اين بازي حضور ميليتو در خط دفاعي و چيگرينسكي در خط هافبك به عنوان دو بازيكن تازه رها شده از كمند مصدوميت بود كه هر يك براي دقايقي از نيمه دوم براي تيمشان بازي كردند.

بارسلونا اكثر حملات خود را در اين ديدار از جناح راست خود طراحي كرده بود و هر 3 گل خود را نيز توسط آلوس، ژاوي و مسي از همين جناح به ثمر رساند.

حالت تمام دفاعي 4-2-3-1 رئال وايادوليد نتوانست كاري از پيش ببرد و اين تيم در خانه خود برابر بارسلونا تن به شكست خانگي تلخي داد.

* نتايج بازي‌هاي شب گذشته لاليگا:
سويا يك - آلمريا صفر
گل: نگردو 9

رئال وايادوليد صفر - بارسلونا 3
گل‌ها: ارناندس 21، آلوس 22 و مسي 56

دپورتيوو لاكرونيا 3 - اتلتيك بيلبائو يك
گل‌ها: فيليپه 50 و لوكا 59 و آلوارس 91 براي دپورتيوو لاكرونيا و كولوتو (گل به خودي 80) براي بيلبائو

برنامه بازي‌هاي امشب:

اسپانيول - مايوركا
اسپورتينگ خيخون - راسينگ سانتاندر
تنه‌ريف - والنسيا
ويارئال - رئال ساراگوسا
خه‌رس - اوساسونا
ختافه - اتلتيكومادريد
رئال مادريد - مالاگا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
آلونسو: من و مادريد هنوز جا براي پيشرفت داريم

یوفا: هافبك مركزي رئال مادريد آينده‌اي روشن را براي خود و تيمش پيش بيني كرد.

به گزارش یوفا: ژابي آلونسو در فضايي دوستانه خطاب به خبرنگاران سايت رسمي باشگاه رئال مادريد گفت: زندگي ما بازيكنان مثل بازي فوتبال است. براي ما بين دقيقه اول و آخر هيچ تفاوتي وجود ندارد و بايد تا آخرين ثانيه‌اي كه امكان دارد براي رسيدن به هدف و وضعيتي بهتر از قبل تلاش كنيم.

وي افزود: من و مادريد هنوز جا براي پيشرفت داريم و بايد براي سال‌هاي سال در لباس اين تيم بزرگ بدرخشم.

رابطه من و مادريد يك رابطه لازم و ملزوم است و خوب بودن من در گرو خوب بودن مادريد خواهد بود اما هرگز به خود اجازه نمي‌دهم زماني كه رائول يا گوتي در يك تيم هستند خود را مهره كليدي آن تيم بدانم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
فان‌نيستلروي به هامبورگ آلمان پيوست

یوفا: منابع خبري آلمان از عقد قرارداد مهاجم هلندي تيم رئال مادريد با هامبورگ خبر دادند.

به گزارش یوفا: "رود فان‌ نيستلروي " كه از چند تيم معتبر اروپايي در انگليس،‌ اسپانيا،‌ تركيه و هلند پيشنهاد بازي داشت،‌ با هامبورگ به توافق رسيد و براين اساس قراردادي تا پايان فصل جاري منعقد كرد كه داراي تبصره تمديد همكاري تا سال 2011 است.

اين گلزن 33 ساله كه نزد دوستدارانش به "فان گل "‌معروف است، روز گذشته در تست پزشكي بندرنشينان ژرمني شركت كرد.

در اين گزارش به رقم قرارداد اشاره‌اي نشده،‌ ولي در عين حال گزارش شد نيستلروي بدون هيچ‌ پرداختي به رئالي‌ها، تيم خود را تعيير مي‌دهد.

گلزن يك متر و نود سانتي‌متري پيشين دن‌بوش، هرن‌وين و آيندهوون هلند و منچستريونايتد در ازاي 24 ميليون يورو در سال 2006 راهي مادريد شد. وي تاكنون 64 بازي در تيم ملي هلند انجام داده و 33 گل زده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۹,۳۰۹ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۷۶ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۷۹۵ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۸۶۹ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۵۶۸ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۳۷ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!