به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیکه تا 2015 تمدید می کند.

ستاره جوان بارسلونا با افزایش رقم دستمزد برای 5 سال دیگر در رختکن نوکمپ خواهد ماند.

سایت گل: جرارد پیکه با مدیران باشگاه بارسلونا به توافق رسید تا قراردادش با تیم بارسا را تا سال 2015 تمدید نماید.در این قرارداد جدید، علاوه بر افزایش رقم دستمزد این ستاره، مدت زمان حضور او در باشگاه کاتالان نیز برای سه سال دیگر تمدید خواهد شد. (قرارداد قبلی پیکه در سال 2012 به پایان می رسید.)

مسئولان بارسلونا تمایل چندانی ندارند تا در مورد اعداد و ارقامی که در این قرارداد ثبت می شود، صحبتی بکنند ولی این طور به نظر می رسد که رقمی که در بند جدایی زودهنگام او ذکر شده، بیش از 100 میلیون یورو است؛ بدین مفهوم که اگر پیکه بخواهد در زودتر از موعد مقررباشگاه بارسلونا را ترک کند،تیم خریدار او موظف به پرداخت این مبلغ می باشد. این بندبه آن دلیل در این قرارداد ذکر شده که تیمهای متعددی خواهان جذب این ستاره می باشند.

پیکه که یکی از بازیکنان تیم پایه ای بارسلونا بود، بدین ترتیب رویایش را که حضور طولانی مدت در رختکن تیم کاتالان خواهد بود را محقق شده می بیند و با امضای این قرارداد به تمام شایعاتی که در مورد احتمال جدایی اش از این تیم و پیوستنش به تیمهای دیگر به گوش می رسد پایان خواهد داد.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پویول: مسی و اینیستا،بهترینهای دنیا

کاپیتان تیم کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که هم تیمی هایش بهترین بازیکنان دنیا هستند.

سایت گل کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که آندرس اینیستا و لیونل مسی، هم تیمی هایش در رختکن نوکمپ دو نفر از بهترین بازیکنان دنیا هستند.

پویول در گفتگو با روزنامه اسپورت در پاسخ به سوالی در این مورد که از نظر او بهترین بازیکن دنیا چه کسی است، بدون لحظه ای درنگ گفت:« مسی و اینیستا.»

این ستاره اسپانیایی در ادامه صحبتهایش در پاسخ به این سوال که از نظر او بهترین و کامل ترین تیم حاضر در رقابتهای جام جهانی چه تیمی است، گفت:« به نظر من برزیل و اسپانیا را می بایست جزو سه یا چهارتیمی دانست که عملکرد خوبی را به اجرا می گذارند.»

۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه هفته 24 لالیگا - اتلتیکو، والنسیا؛ دیدار جذاب هفته

رقابتهای بیست و چهارم لالیگا شنبه شب با برگزاری دودیدار آغاز می شود.

سایت گل: هفته بیست و چهارم رقابتهای لالیگا شنبه شب در حالی آغاز می شود که هفته بیست و سوم با صدرنشینی بارسلونا به پایان رسید. کاتالونیایی ها با 58 امتیاز در صدر جدول قراردارند. رئال مادرید با 56 امتیاز در رده دوم است و والنسیای 46 امتیازی رده سوم جدول را به خود اختصاص داده است.تیمهای سویا(42)، دپورتیوو لاکرونیا(38)، مایورکا(37) و اتلتیک بیلبائو(36) نیز در رده های بعدی هستند.

جذاب ترین دیدار این هفته میان دو تیم اتلتیکومادرید و والنسیا برگزار خواهد شد؛ دو تیمی که پنجشنبه شب و در رقابتهای دور برگشت مرحله یک شانزدهم پایانی لیگ اروپا توانستند با غلبه بر حریفانشان به مرحله یک هشتم نهایی این رقابتها راه یابند.این در حالی است که اتلتیکو شرایط خوبی در جدول رقابتهای لالیگا نداردو با کسب تنها 27 امتیاز از بیست و سه دیدار خود در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است؛ با این وجود نباید شاگردان کیکه سانچس فلورس را دست کم گرفت، چرا که این تیم اتلتیکو بود که تنها شکست بارسلونا در رقابتهای این فصل را به کاتالونیایی ها تحمیل کرد. میزبانی اتلتیکو در دیدار یکشنبه شب نیز امتیاز مثبتی برای این تیم محسوب می شود و می بایست در انتظار نتیجه این دیدار جذاب نشست.

برنامه دیدارهای هفته بیست و چهارم لالیگا بدین ترتیب است:

شنبه (8 اسفند، 27 فوریه):

* ختافه - ساراگوسا

* تنریفه – رئال مادرید

* بارسلونا – مالاگا

یکشنبه (9 اسفند، 28 فوریه):

* خه رس- اسپانیول

* ویارئال – دپورتیوو لاکرونیا

* وایادولید – مایورکا

* اسپورتینگ خیخون – اوساسونا

* راسینگ سانتاندر- آلمریا

* سویا – اتلتیک بیلبائو

* اتلتیکو مادرید- والنسیا

۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
"مسی کُره ای" در رختکن بارسلونا

مسئولان باشگاه بارسلونا ستاره 13 ساله کره ای را به رختکن تیمشان خواهند آورد.

سایت گل: توافقات نهایی برای انتقال بازیکنی کره ای به نام پارک شنگ هوو به رختکن تیم کاتالان صورت گرفته و این بازیکن 13 ساله تابستان جاری به صورت رسمی به رختکن بارسلونا منتقل خواهد شد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، این مهاجم نوجوان، کاپیتان تیم ملی نوجوانان کرده است و چند روزی است که تمریناتش را در شهرک ورزشی بارسلونا دنبال می کند.

البته جذب او اصلا کار آسانی نبود. سران باشگاه کاتالان با سرعت وارد عمل شده و با تلاش فراوان برای خرید او آستین بالا زدند؛چرا که تیمهای دیگری از جمله روال مادرید نیز برای متقاعد کردن این ستاره جوان و والدینش وارد عمل شده بودند.

شنگ هوو یک بازیکن معمولی نیست. به رغم سن کم این ستاره، از اوبه عنوان یکی از مطرح ترین بازیکنان فوتبال در کشورش یاد می شود و در کره او را به عنوان "مسی کره" می شناسند. شهرت این ستاره 13 ساله به حدی رسیده که شرکت نایک با او قراردادی تبلیغاتی را به امضا رسانده است.

چند ماه پیش که این نوجوان در تورنمنتی برای نوجوانان در بارسلونا به میدان رفته بود، سبک بازی او توجه مسئولان تیم کاتالان را به خود جذب کرد. چند روز پس از آن بود که این ستاره و والدینش از تجهیزات باشگاه بارسلونا بازدید کردند. سپس سران باشگاه کاتالان بدون اتلاف وقت، از این ستاره خواستند تا چند روزی را در کمپ بارسلونا به تمرین بپردازد. این مهاجم 13 ساله عملکرد فوق العاده ای داشت و بسیاری از کارشناسان معتقدند که در سالهای اخیر چنین بازیکنی را ندیده اند.

به همین دلیل سران باشگاه بارسلونا بدون معطلی وارد عمل شدند و به توافقاتی با والدین این ستاره دست یافتند. والدین این ستاره کره ای با پذیرفتن تابعیت اسپانیا، تابستان امسال برای زندگی در بارسلونا عازم این منطقه خواهند شد.

۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان در فکر گلزنی در نوکمپ

ستاره سوئدی باشگاه کاتالان هنوز موفق نشده تا در رقابتهای لالیگا در سال 2010 در ورزشگاه نوکمپ به گل برسد.

سایت گل زلاتان ایبراهیموویچ در فکر آن است تا در دیدار امشب تیمش مقابل مالاگا در ورزشگاه نوکمپ گلزنی کرده و به گل نزدنش در ورزشگاه خانگی تیم کاتالان در رقابتهای لالیگا در سال 2010 پایان دهد.

آخرین گلی که این ستاره سوئدی در ورزشگاه خانگی بارسلونا به ثمر رساند به دیدار این تیم مقابل اسپانیول در اواسط ماه دسامبر برمی گردد و البته خود ایبرا در صحبتهایی اعلام کرده که نگران گلزنی اش نیست ؛ هر چند که می داند که گلزنی باعث افزایش اعتماد به نفسش خواهد شد.

زلاتان در صحبتهایی که در روزنامه اسپورت کاتالونیا منتشر شده در این رابطه گفت:« نگران این موضوع نیستم. البته نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا به کمک تیم بیایم و موثر واقع شوم.دوست دارم تا گلزنی کنم، چرا که این موضوع کمک بزرگی به تیم خواهد کرد. گل زدن همیشه اعتماد به نفس بازیکن را افزایش می دهد و تاثیر مثبتی دارد.»

ایبرا ادامه داد:« در میان گلهایی که برای بارسلونا به ثمر رسانده ام، گلی که در دیدار مقابل رئال زده ام از همه بهتر بوده است. آن دیدار، در حقیقت مصاف دوتیم از برترین تیمهای دنیا بود. خاطره خوبی از ال کلاسیکو و به ثمر رساندن گل پیروزی بخش بارسا دارم.»

این ستاره سوئدی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که بارسلونا می تواند رقابتهای این فصل را باقهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به پایان برد و در این رابطه گفت:«می خواهم با بارسا به قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا برسم و نمی خواهم تنها یکی از این دو جام را انتخاب کنم.ما برای فتح هر دو جام وارد عمل می شویم و می توانیم در هر دو رقابت به قهرمانی برسیم.»

۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: در اوج نیسیتم، کسی را گول نمی زنیم.

مربی تیم کاتالان با واقع بینی تمام در مورد شرایط کنونی تیمش صحبت می کند و معتقد است که تیمش در روزهای آرمانی اش به سر نمی برد.

سایت گل: پپ گواردیولا در صحبتهایی اعلام کرد که بارسلونا در حال حاضر در شرایط آرمانی ای که تصورش را می کرد، به سر نمی برد و معقتد است که تیمش اگر می خواهد در پایان رقابتهای این فصل به قهرمانی برسد، می بایست به مراتب بهتر از این عمل کند و البته به این نکته اشاره کرد که به تیمش اعتماد دارد و می داند که چطور باید این مشکلات را حل کرد.

پپ در صحبتهایی در این رابطه گفت:« در روزهای اوجمان نیستیم و نمی خواهیم کسی را گول بزنیم. این را همه ما می دانیم و اکنون در مسیر حل این مشکلات قرار داریم.در طول یک سال، فراز و نشیبهایی ایجاد می شود. من دقیقا می دانم که چطور باید این مشکلات را حل کنم و برای همین از تیم بارسلونا حقوق می گیرم. وظیفه و مسئولیت من حل کردن مشکلات در شرایطی که امور روبه راه نیست، می باشد. می توانیم بهتر شویم، توانایی این را داریم و به زودی به روزهای اوجمان بازخواهیم گشت.»

مربی جوان بارسا در ادامه به این نکته اشاره کرد که هیچ شکی ندارد و احساسی مشابه با احساس سال گذشته را دارد و البته اعلام کرد که افتخارآفرینی های فصل گذشته بارسا قابل تکرار نیست. گواردیولا در این رابطه گفت:« می خواهم که تا پایان هر دو رقابتی که در آن شانس قهرمانی داریم، مبارزه کنیم. تیم ما به تلاش ادامه می دهد و می خواهیم عنوانی را به دست بیاوریم. من به این بازیکنان ایمان دارم ولی اگر در نهایت هم از کسب قهرمانی بازماندیم، مشکلی نیست؛ دنیای ورزش همین است. باید در نظر داشته باشید که ما فقط به پیروزی فکر نمی کنیم. باید بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم و نمایش خوبی را خلق کنیم. باید بتوانیم هواداران را متقاعد کنیم. اکنون سطح توقعات از ما بسیار بالاست.»

این مربی بزرگ با اشاره به صحبتهایی که در مورد رفتار گواردیولا با بازیکنانش در بین دو نیمه دیدار بارسا مقابل اشتوتگارت منتشر شده بود، گفت:« رسانه ها برداشت اشتباهی داشتند. من هرگز بازیکنان را نمی ترسانم. زمانی که اوضاع بر وفق مراد نیست،هرگز، تکرار می کنم که هرگز بر سر بازیکنان فریاد نمی کنم. فریادهای من مربوط به زمانی است که 0-4 به پیروزی می رسیم. همیشه صحبتهایی به گوش می رسد ولی پیغام من به بازیکنانم در بین دو نیمه دیدار مقابل اشتوتگارت این بود که شما بازیکنان فوق العاده ای هستید و رو به جلو حرکت می کنیم.»

۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیروزی بارسا - مسی ترسها را زدود

دیدار شنبه شب بارسلونا مقابل مالاگا در نهایت با پیروزی 1-2 تیم کاتالان مقابل میهمانش مالاگا به پایان رسید.

سایت گل: بارسلونا در دیدار هفته بیست و چهارم خود در نهایت توانست مقابل مالاگا به برتری دست یابد و درنتیجه موفق شد تا به صدرنشینی اش در رقابتهای لالیگا ادامه دهد.

کاتالونیایی ها به رغم آنکه کنترل توپ و میدان را کاملا در اختیار داشتند، تا دقیقه 68 نتوانستند به گل برسند و تا آن زمان بازی با تساوی دنبال می شد و هر نتیجه ای به جز پیروزی به منزله از دست دادن صدر جدول رقابتهای لالیگا بود.

در دقیقه 68 پدرو اولین گل دیدار را برای بارسا به ثمر رساند و خیال گواردیولا و شاگردانش را تا حدودی راحت کرد ولی تنها 12 دقیقه بعد و در دقیقه 80 بود که والدو کار را به تساوی کشاند. ولی تنها 3 دقیقه بعد لیونل مسی در حکم ناجی بارسا ظاهر شد و با گلی که به ثمر رساند توانست پیروزی را از آن تیم کاتالان نماید

در جریان این بازی مالاگا دفاع منسجم و فوق العاده ای داشت و به نظر غیرممکن می رسید که بارسا بتواند با عبور از سد خط دفاعی این تیم به گل برسد. اتفاقی که در نهایت رخ داد ولی کاتالونیایی ها برای رسیدن به گل سختی های فراوانی را متحمل شدند

جالب اینجا بود که در این دیدار تنها یک تیم کنترل توپ و میدان را به صورت کامل در دست داشت و آن هم بارسلونا بود. کاتالونیایی ها کاملا کنترل توپ و میدان را در دست گرفته بودند وبه ندرت به بازیکنان میهمان اجازه حرکت در زمین را می دادند.

بدین ترتیب و با برگزاری سه دیدار از دیدارهای هفته بیست و چهارم بارسلونا در نهایت توانست با کسب پیروزی مقابل مالاگا به صدرنشینی اش ادامه دهد. تیم کاتالان با 61 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و رئال 59 امتیازی دوم است. والنسیا و سویا نیز در حالی که یک بازی کمتر انجام داده اند با 46 و 42 امتیاز در رده های سوم و چهارم می باشند.

سایر دیدارهای هفته بیست و چهارم لالیگا یکشنبه شب برگزار می شود.

۹ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هشدار گواردیولا به داور در تونل

مربی جوان تیم کاتالان از نحوه قضاوت داور دیدار شنبه شب تیمش رضایت چندانی نداشت.

سایت گل: پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا، برخوردی را با روبینوس پرس ، داور مادریدی دیدار شنبه شب بارسلونا مقاب مالاگا داشت. پیش از آغاز نیمه دوم این دیدار، مربی بارسلونا در تونلی که به زمین مسابقه منتهی می شد ایستاده بود و به داور مسابقه گفت:« بازیکنان من با شما بد صحبت نمی کنند، آنها به شما احترام می گذارند و شایسته رفتار به مراتب بهتری هستند. اکنون اگر می خواهید این موضوع را در نظر داشته باشید.»

البته طبق اعلام رادیو کاتالونیا، داور این دیدار چنین نکته ای را در گزارش بازی ارائه نکرده است.

در جریان دیدار شنبه شب، گواردیولا در موارد متعددی به تصمیمات داوری معترض بود که از جمله آنها می توان به کارتی که به پیکه داده شد و او را از حضور در دیدار مقابل آلمریا باز خواهد داشت اشاره کرد. در جریان این صحنه، مربی جوان به شدت به تصمیم داوری اعتراض کرد. بازیکن آبی اناری و مربی این تیم معتقد بودند که مانو تورس، بازیکن مالاگا می بایست به خاطر ضربه پیشینش دومین کارت زرد خود را دریافت می کرد.

مربی آبی اناری پوشان در کنفرانس خبری پایان مسابقه به این نکته اشاره کرد که در بین دو نیمه به داور مسابقه نزدیک شده تا از او برای ماجرایی که بر سر صحنه کارت پیکه به وجود آمده بود، عذرخواهی کند.

۹ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اینیستا، خوشحال از پیروزی مقابل مالاگا

ستاره باتجربه باشگاه کاتالان از پیروزی دیرهنگام تیمش غرق در شادی است.

سایت گل: بارسلونا در نهایت توانست با پیروزی در دیدار شنبه شب، به سه امتیاز حساس این دیدار دست بیابد و همچنان صدرجدول را در اختیار خود نگاه دارد. در این میان آندرس اینیستا در صحبتهایی رضایت خود را از عملکرد هم تیمی هایش اعلام کرده است.

در پایان این دیدار اینیستا به خبرنگار روزنامه آ.اس گفت:« بازی بسیارفشرده و سختی بود ولی ما به نتیجه بسیار خوبی دست یافتیم. بارسا بسیار خوب بازی کرد و چنین بازیهایی اعتماد به نفس و روحیه تیم را افزایش می دهد.»

این ستاره در ادامه در پاسخ به سوالی که در مورد داوری این دیدار مطرح شده بود، گفت:« دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم چرا که قضاوت کار بسیار سختی است و به علاوه خیلی ها دراین مورد به صحبت خواهند پرداخت.زمانی که تیم نتایج خوبی کسب می کند، صحبت کردن از اشتباهات داوری بی معنا و بی فایده است.»

اینیستا در پایان با اشاره به دیدارهای باقی مانده از رقابتهای این فصل گفت:« ما اکنون می بایست به تلاش خود ادامه داد و از پیروزی در دیدارهایمان لذت ببریم.ما می خواهیم تا صدرجدول را در اختیار داشته باشیم.»

۹ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی: نباید امتیازی به مادرید بدهیم.

ستاره آرژانتینی بازگشت دانیل آلوس به ترکیب تیم کاتالان را تبریک گفت.

سایت گل: لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی از پیروزی سخت تیمش مقابل مالاگا ابراز رضایت کرد.

بارسلونا در این دیدار مقابل حریف سرسختش به پیروزی 1-2 دست یافت و مسی در صحبتهایی با آنالیز این دیدار گفت:« سختی بسیاری را در این دیدار کشیدیم ولی به واقع دیداری بود که شایستگی برتری بیشتری را نسبت به حریف داشتیم. البته در نهایت به پیروزی رسیدیم و این مهمترین نکته برای ماست.»

مسی در ادامه صحبتهایش با تبریک بازگشت دانی آلوس به ترکیب تیم کاتالان گفت:« بسیار خوشحالیم که دانی آلوس به ترکیب تیم ما بازگشته و بار دیگر در زمین مسابقه در کنار ماست.» او در پایان صحبتهایش گفت:« ما نباید اجازه دهیم که امتیازهایی از دست ما برود چرا که رئال آماده بهره برداری از این امتیازات است و به همین دلیل پیروزی در دیدار شنبه شب ما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.»

۹ اسفند ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۰۲ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۲۴۷ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۳۴۴ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۰۲۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۳۶ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۲۹ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۰۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۳۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۱ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!