به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کرایوف: عده ای در حدو اندازه بارسا عمل نمی کنند.

کرایوف در ستون هفتگی اش در روزنامه ال پریودیکو نوشت:« در طول رقابتهای فصل در برخی از دیدارها دیده شده که قهرمان تمامی رقابتها، نتوانسته حداقل عملکرد با ثبات را به نمایش بگذارد. گوش بازیکنان در برخی از اشتباهات کشیده شده ولی آنها از اشتباهاتشان درس نمی گیرند.»

سایت گل: یوهان کرایوف، سرمربی سابق بارسلونا در ستون هفتگی اش در روزنامه ال پریودیکو در مطلبی انتقادی ، عملکرد تیم کاتالان را مورد ارزیابی قرار داد.

او که در این مطلب نامی از بازیکن خاصی نیاورده، نوشته:« تعدادی از بازیکنان با جان و دل برای بارسا بازی نمی کننند. من از آنها می خواهم که به آینه نگاه کرده و ببینند که چه کار کرده اند ودر حال حاضر چه کار می کنند.»

در ادامه این مطلب می خوانیم:« ماجرا را از بطری نیمه پر شروع می کنیم. تغییر صدرنشین جدول، هیچ چیزی را عوض نمی کند. اصلا این طور نیست که یک پیروزی یا تساوی در برنابئو تکلیف تیم قهرمان را مشخص کند.»

پس از تحسین از عملکرد تیم کاتالان، نوبت به بخش انتقادی ماجرا رسید:« اکنون به بخش نیمه خالی لیوان می رسیم. در ترکیب بارسا تعدادی از بازیکنان کارهایی انجام می دهند که به هیچ دردی نمی خورد. دوازده دیدار تا پایان رقابتهای این فصل باقی است که محال است که بتوان به لطف مهارتهای فردی و عملکرد گروهی مثل آنچه در دیدار مقابل آلمریا دیدیم، تیم را رو به جلو برد و بدی ماجرا این است که تنها این یک بار نیست. در طول رقابتهای فصل در دیدارهای متعددی شاهد بودیم که قهرمان تمام رقابتهای فصل پیش، در حد و اندازه های افتخاراتی که کسب کرده، ظاهر نشده است و حداقل ثبات را در تیم گواردیولا ندیدیم. در مورد عملکرد، منظورم به سطح فوتبالی است.این نکته ای است که مرا نگران می کند وگرنه بحث آمار و ارقام برایم مهم نیست.تیم بارسلونا در مقابل آلمریا در حد و اندازه های مورد انتظار ظاهر نشد و در دیدار ورزشگاه بیسنته کالدرون، یا پامپلونا، یا سن ممس هم همین طور. اکنون نوبت به رئال مادرید می رسد!.»

کرایوف ادامه داد:« بارها گوش کاتالونیایی ها کشیده شده است ولی آنها عبرت نگرفته اند.اتلتیکو، راسینگ، اشتوتگارت..پس از ارائه سه بازی غیرقابل قبول، بازی خوب خود را مقابل مالاگا کامل کردند. به همان جایی رفتند که می بایست می رفتند. در آن دیدار همگی دویدند و همه تلاششان را به کار گرفتند. بارسلونا در دیدار مقابل مالاگا کم و بیش به سان بارسای همیشگی بازی می کرد. جایگیری خوب، گردش سریع توپ و فضاهای خلق شده متعدد در مقایسه با دیدارهای قبل.»

او در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« البته اشتباهات متعدد فردی را به این ماجرا اضافه کنید و در اینجا دلیل این که بارسا چرا دو گل در دیدار آلمریا دریافت کرد را در می یابید. واکنش تیم پپ پس از ده نفره شدن و در حالی که اسکوربورد برعلیه آنها رای می داد، خوشبینانه بود.ولی با این وجود در برخی از صحنه ها در می یابیم که بازیکنان در حد واندازه های واقعی شان ظاهر نمی شوند.از بازیکنان می خواهم که در آینده نگاه کنند و بررسی کنند که در گذشته چه بوده اند و اکنون چه می کنند. این پرسشی فردی است که در عملکرد گروهی تیم تاثیر می گذارد. همه چیز با نگاه کردن به عملکرد فردی مشخص می شود. اگر بار دیگر بتوانی سبک بازی همیشگی ات را بازیابی و مثل همیشه بازی کنی یک بحث است و این که مثل دیدارهای اخیر باشی بحث دیگری است.»

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۷ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیکه: مهم نیست که دوم هستیم!

ستاره باشگاه کاتالان معتقد است که خوشحالی کهکشانی ها از صدرنشینی امری عادی است چرا که آنها مدتها صدرنشین جدول نبوده اند.

سایت گل: جرارد پیکه ،ستاره جوان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که شادی و خوشحالی کهکشانی ها از رسیدن به صدر جدول رقابتهای لالیگا منطقی و نرمال است. او در این رابطه گفته:« مدتهاست که رئالی ها در صدر نبودند و اکنون حق دارند که خوشحال باشند و به شادی بپردازند.»

ستاره آبی اناری پوشان در ادامه صحبتهایش گفت:«اهمیتی ندارد که اول یا دوم باشیم و مهمترین نکته این است که بتوانیم در رقابتهای لالیگا به قهرمانی برسیم. کاملاواضح است که در دیدارهای اخیر، نتوانستیم مثل اوایل فصل عمل کنیم ولی این کاملا طبیعی است و فکر نمی کنم که لازم باشد در این باره نگران شویم.»

پیکه در پایان صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که دیدار هفته آینده تیمش مقابل والنسیا، اهمیت فراوانی برای روند روبه جلو و موفقیت تیم کاتالان خواهد داشت.

۱۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا و درخواست بخشش پپ و ایبرا

مسئولان باشگاه بارسلونا در نظر دارند تا برعلیه تصمیم کلوس گومس، داور دیدار بارسلونا مقابل آلمریا که زلاتان و گواردیولا را اخراج کرده بود، درخواست فرجام خواهی را ارائه دهند

سایت گل: طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، مسئولان باشگاه بارسلونا برعلیه تصمیم داور دیدار بارسلونا مقابل آلمریا که پپ گواردیولا و زلاتان ایبراهیموویچ را اخراج نمود،درخواست فرجام خواهی ارائه کنند. این دیدار با تساوی 2-2 به پایان رسید.

گواردیولا به دلیل اعتراض به تصمیم داوری و بروز این اعتراضات به کمک داور، به دلیل آنکه ضربه ای پنالتی را به نفع بارسلونا اعلام نکرده، اخراج شد. گواردیولا در زمان این اعتراض خود را به چند سانتی متری صورت کمک داور رساند و اعتراضش را به او ابراز نمود.

زلاتان ایبراهیموویچ نیز به دلیل آنچه که خطا برروی بازیکن تیم حریف تلقی می شد از زمین مسابقه اخراج شد، هر چند که بازپخش تصاویر این صحنه نشان داد که برخورد زلاتان با بازیکن تیم حریف اتفاقی بوده است.

بارسلونا در دیدار بعدی اش میزبان والنسیا خواهد بود و حضور زلاتان و گواردیولا شانس پیروزی تیم کاتالان در این دیدار را افزایش خواهد داد.

۱۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یک جلسه محرومیت برای پپ و ایبرا

سران باشگاه بارسلونا برعلیه رای صادره اعتراض خواهند کرد.

سایت گل: در جریان دیدار بارسلونا مقابل آلمریا بود که زلاتان ایبراهیموویچ با دریافت کارت قرمز مجبور به ترک زمین مسابقه شد و گواردیولا نیز به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری از سوی داور اخراج گردید.

دراین میان مسئولان بارسا معتقد بودند که داور این دیدار تصمیم اشتباهی گرفته است ولی در نهایت کمیته رقابتهای اسپانیا در گزارشی اعلام کرد که مربی و مهاجم باشگاه کاتالان با یک جلسه محرومیت مواجه خواهند بود و دیدار آتی بارسلونا مقابل والنسیا در ورزشگاه نوکمپ را از دست خواهندداد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت، سران باشگاه بارسلونا در نظر دارند تا نسبت به این رای اعتراض کرده و پرونده ای رسمی در این رابطه در کمیته فرجام خواهی تشکیل دهند و امیدوار باشند که این محرومیتها لغو شود

دست کم در مورد ایبراهیموویچ، تماشای تصاویرآهسته گویای آن است که برخورد این ستاره سوئدی با بازیکن تیم آلمریا اتفاقی بوده و هیچ خشونتی از سوی مهاجم سوئدی به کار گرفته نشده است.

۱۹ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خوان الیور، مدیر کل بارسلونا: تنها فابیو کاپلو و مورینیو باید بیش از گواردیولا حقوق دریافت کنند.

مسئولان رده بالای بارسلونا مربی تیم شان را جز بهترین ها دنیا می دانند.

سایت گل: براساس گزارش نشریه آس، خوان الیور، رئیس کل باشگاه بارسلونا، گفت که پپ گواردیولا بهترین مربی دنیاست و پذیرفت که تنها دو مربی دیگر، کاپلو و مورینیو، از شرایط بهتری نسبت به پپ برخوردارند.
او در این مصاحبه گفت:" پپ باید درآمد بیشتری داشته باشد. اگر کاپلو و مورینیو را کنار بگذاریم، پپ گواردیولا بهترین مربی دنیاست و شایستگی اش را دارد که پس از این دو بیشترین درآمد را داشته باشد. براساس گزارش ها، گواردیولا با مسئولان بارسلونا به توافق شفاهی رسیده است تا یک فصل دیگر نیز هدایت غول کاتالانی را برعهده داشته باشد اما هنوز جزئیات قرارداد جدید اعلام نشده است.
گواردیولا در اولین فصل حضورش در بارسا شش جام مختلف شامل لالیگا، کوپا دل ری، سوپر جام اسپانیا، لیگ قهرمانان اروپا، سوپر جام اروپا و جام باشگاه های جهان را بالای سر برده است.

۲۱ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تحلیل: 250 میلیون یورو برای فاجعه آفرینی؟!

تمام خریدهای گران قیمت تیم مادریدی در فجایع این فصل این تیم شرکت داشتند.

سایت گل: فلورنتینو پرس با امید بازسازی تیم کهکشانی 2به ریاست تیم مادریدی برگزیده شد و امیدوار بود تا بتواند تواناترین تیم تاریخ رئال را شکل دهد. رئیس باشگاه رئال تابستان گذشته حدود 250 میلیون یورو خرج کرد و هدف اصلی او رسیدن به دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بود. از آنجا که رئال میزبانی این فینال را برعهده دارد، حضور در این دیدار تماشایی اولویت اول تیم کهکشانی 2 بود.

در طول رقابتهای این فصل، دوتیمی که از رئال بسیار کوچکتر و کم آوازه تر بودند، توانستند کهکشانی ها را از محقق کردن رویاهایشان بازدارند. تیم دسته پائینی آلکورکن ، کهکشانی ها را از گردونه رقابتهای جام حذفی حذف کرد و لیون، تیمی فرانسوی که هرگز در رقابتهای اروپایی، قهرمانی را تجربه نکرده ، پروژه کهکشانی ها را نقش بر آب کرد.

این ششمین سال متوالی است که رئال مادرید در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا تن به شکست و حذف می دهد و در سالهای پیش یوونتوس، آرسنال،رم، بایرن و لیورپول از رسیدن کهکشانی ها به مرحله یک چهارم پایانی جلوگیری کرده بودند و این بار نوبت به لیون رسید تا تمام رویاهای مادریدی ها را به کابوس تبدیل کند.دردناکترین بخش ماجرا اینجاست که رئال این فصل، از بیشترین ستاره های تاریخ این باشگاه بهره می برد.

بنزما 36 میلیون یورویی و ژابی آلونسوی 30 میلیون یورویی تنها بازیکنانی بودند که به دلیل مصدومیت و محرومیت در دیدار دیشب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، غایب بودند.در هر صورت این دو ستاره در دیدار رفت تیم مادریدی مقابل لیون در بازی بودند و به هر حال در ناکامی تیم مادریدی در مرحله یک هشتم پایانی سهیم بودند.

سایر ستاره های جنجالی رئال در این شکست فاجعه بار نقش داشتند. از کریس رونالدوی 96 میلیون یورویی گرفته تا آربلوا...در این میان نباید کاکای 65 میلیون یورویی،گرانرو و گارای را نیز از قلم بیندازیم. خریدهایی که در مجموع هزینه ای 250 میلیون یورویی را برای رئال در برداشت و پرس با خرید این بازیکنان امیدوار بود تا بتواند افتخاری بی نظیر را در تاریخ باشگاه مادریدی ثبت کند ولی چهارشنبه شب بود که دومین فاجعه تیم مادریدی در رقابتهای این فصل رقم خورد.

رئال مادرید یکسال دیگر نتوانست رنگ مرحله یک چهارم پایانی را به خود ببینید و دردناک ترین بخش ماجرا برای کهکشانی ها درصورتی رقم خواهد خود که بارسلونا بتواند به دیدار فینال 22 می در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو راه یابد.

۲۱ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پدرو: سرنوشت لالیگا در برنابئو نیست.

کاتالونیایی ها هفته گذشته صدرنشینی شان در رقابتهای لالیگا را از دست دادند.

سایت گل: به رغم آنکه دو تیم رئال و بارسلونا هر دو 62 امتیازی هستند، پدرو ستاره جوان تیم کاتالان معتقد است که دیدار ورزشگاه برنابئو، سرنوشت قهرمان رقابتهای این فصل را مشخص نخواهد کرد.

پدرو در گفتگو با روزنامه اسپورت کاتالونیا گفت:«بازی ورزشگاه برنابئو بازی کلیدی و حساسی خواهد بود ولی تکلیف قهرمان رقابتهای لالیگا در این ورشگاه مشخص نخواهد شد.»

این ستاره جوان که اخیرا با پیشی گرفتن از تیری آنری مبدل به انتخاب شماره یک گواردیولا شده است در صحبتهایی گفت:« رقابت بسیار فشرده و حساس است ولی با این وجود ما کاملا آرام هستیم و می دانیم که نباید هیچ امتیاز دیگری از دست بدهیم.»

رئال مادرید در حال حاضر تنها به لطف تفاصل گل بهتر نسبت به بارسا در صدر جدول قرار گرفته است.

۲۱ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دل بوسکه به والدس امید می دهد.

هنوز این احتمال وجود دارد که ویکتور والدس، دروازه بان بارسلونا به ترکیب تیم ملی اسپانیا فراخوانده شود.

سایت گل: بیسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا با بیان اینکه هنوز احتمال دعوت از بازیکنان جدید به ترکیب تیم ملی این کشور وجود دارد،به ویکتور والدس روحیه داده است.

والدس به رغم آنکه در سالهای اخیر دو بار جایزه سامورا (بهترین دروازه بان رقابتهای لالیگا ) را به خود اختصاص داده، هنوز حتی یک بار هم برای تیم ملی کشورش به میدان نرفته است و بیسنته دل بوسکه، سرمربی کنونی تیم ملی اسپانیا با ادامه دادن راه لوئیس آراگونس و با توجه به گزینه هایی که دردسترس دارد، دروازه بان بارسلونا را به تیم ملی اسپانیا فرا نخوانده است.

البته طبق گفته های دل بوسکه، والدس 28 ساله هنوز شانس کافی برای بازی کردن برای تیم ملی کشورش را دارد. سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی در این رابطه گفت:« رقابت بسیار خوبی است و تاکنون نیازی پیدا نکرده ام که با والدس تماس بگیرم ، چرا که ما گزینه های خوبی را پیش رو داریم.»

دل بوسکه ادامه داد:«والدس رکوردهای حسادت انگیزی را به نام خود ثبت کرده است وفصل گذشته همراه با بارسلونابه افتخارات فراوانی دست یافت. من او را تشویق می کنم تا به تلاش و نبردش ادامه دهد، چرا که دربها هنوز به روی کسی بسته نشده است.»

۲۱ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تردید در حضور ویا در دیدار مقابل بارسلونا

مهاجم گلزن والنسیا از ناحیه شانه دچار مصدومیت شده است.

سایت گل: داوید ویا، مهاجم تیم والنسیا، در دیدار دیروز تیمش مقابل وردربرمن در لیگ اروپا از ناحیه شانه چپ دچار مصدومیت شده است و ممکن است بازی حساس این هفته تیمش مقابل والنسیا را از دست بدهد.

براساس گزارش نشریه آس، مصدومیت ویا ممکن است به قیمت از دست دادن بازی مقابل ارسلونا تمام شود و اینکه او در این دیدار حضور خواهد داشت یا خیر، تا آخرین لحظات پیش از مسابقه مشخص نخواهد بود.

والنسیا دیشب در مقابل وردربرمن به تساوی 1-1 رسید و هفته آینده برای انجام دیداری سرنوشت ساز راهی آلمان خواهند شد. به همین دلیل ممکن است اونای امری ریسک نکند و بهترین مهاجم تیمش را در بازی مقابل بارسا به کار نگیرد.

۲۱ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فان خال: پرس از اشتباهاتش درس نمی گیرد.

مربی هلندی بایرن مونیخ معتقد است که خروج زود هنگام رئال از لیگ قهرمانان اروپا قابل پیش بینی بوده.

سایت گل: لوئیس فان خال سرمربی هلندی بایرن مونیخ ،پس از حذف رئال مادرید در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و تقبل شکست در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل لیون، در صحبتهایی اعلام کرده که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی هرگز از اشتباهات گذشته اش درس نمی گیرد.

فان خال در گفتگو با مارکا گفت:« پرس از اشتباهات گذشته اش هیچ درسی نگرفته. رئال به جای قماربازی با پولش می بایست فلسفه خاص خودش را داشته باشد.»

مربی سابق بارسلونا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که از حذف رئال مادرید از گردونه رقابتهای اروپایی متعجب نشده و معتقد است که پول نمی تواند موفقیت بیاورد.این مربی هلندی گفت:« من پیش از این هم پیش بینی می کردم که رئال از گردونه رقابتها حذف شود. یک تیم نمی تواند با خرج پول، به بهترین ساختار دست بیابد.»

او در پایان صحبتهایش به کهکشانی ها یادآوری کرد که این تیم به اندکی ثبات نیاز دارد و در عین حال گفت که یک تیم موفق می بایست ترکیب خوبی از بالاترین رده ها تا پائین ترین رده ها داشته باشد.در بخش پایانی صحبتهای فان خال می خوانیم:« لازم است که تناسب خوبی میان تیم و مربی باشد و او می بایست مورد حمایت لیدرهای تیم باشد.»

۲۲ اسفند ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۲۹ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۹۷۹ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۹۸۶ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۲۴۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۴ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۳۱۲ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۷۴ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۵۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۱۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۰ کاربر آنلاین است. (۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!