به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
سایت گل هم داره به بی بی سی تبدیل میشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ مهر ۱۳۸۸
نام کاربری: saeed_chiko
پیام: ۱,۲۹۴
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
ترکيب پرسپوليس مقابل مقاومت اعلام شد

وسلي به دليل سه کارته بودن و منصوري، تياگو و محمد به دليل مصدوميت از فهرست بازيکنان تيم پرسپوليس خط خوردند؛ ضمن اينکه حسين بادامکي که در تمرينات روزهاي گذشته غيبت داشته است، در اين فهرست جايي ندارد.

به گزارش گروه ورزشي «شبکه خبر دانشجو»، زلاتکو کرانچار اسامي بازيکنان پرسپوليس براي مصاف با مقاومت سپاسي شيراز را به شرح ذيل اعلام کرد:

کريم باقري، ميثاق معمارزاده، هوار ملامحمد، ميثم بائو، مجتبي شيري، مهدي شيري، عليرضا حقيقي، شيث رضايي، مجتبي زارع، جلال اکبري، نبي باقري‌ها، عادل کلاه‌کج، هادي نوروزي، سامان آقازماني، اشپتيم آرفي، سپهر حيدري، محمدمهدي الهايي، حميدرضا علي عسگر و محسن خليلي.

بازي پرسپوليس و مقاومت سپاسي شيراز سه شنبه از ساعت 17:05 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
باقري نماينده تام‌الاختيار من است
كاشاني: با برهم‌ زنندگان آرامش تيم برخورد خواهم كرد

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: هركسي با هر سابقه‌اي عليه فضاي رفاقت و منافع تيم قدم بردارد با برخورد قانوني باشگاه مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حبيب كاشاني شب گذشته در محل اردوي تيم فوتبال پرسپوليس در هتل اوين دقايقي براي بازيكنان صحبت كرد.
كاشاني با اشاره به مشكلات كنوني پرسپوليس رعايت نظم، قوانين باشگاه، رعايت اصول حرفه‌اي‌فوتبال، اتحاد، همدلي و ايجاد فضاي آرام از سوي مديريت باشگاه براي بازيكنان و كادر فني را لازمه موفقيت تيم عنوان كرد و گفت: كار من بيرون زمين فراهم كردن آرامش براي شماست و كار شما نيز شاد كردن دل ميليون ها هوادار پرسپوليس با ارائه بازي ‌هاي قابل قبول و كسب نتايج در خور اين تيم بزرگ است.
وي به قوانين موجود در باشگاه پرسپوليس اشاره كرد و افزود: ما هيچ بازيكني را از انجام مصاحبه منع نخواهيم كرد. بازيكنان بايد حرفه‌اي عمل كنند و در جهت تضعيف باشگاه و تيم عملي انجام ندهند.
سرپرست باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: احترام، ادب و رفاقت حرف اول را در تيم ما مي‌زند و هركسي با هر سابقه‌اي عليه فضاي رفاقت و منافع تيم قدم بردارد با برخورد قانوني باشگاه مواجه خواهد شد.
وي حفظ آرامش تيم را اصل مهمي دانست كه رعايت آن براي همه بازيكنان واجب است و در عوض باشگاه نيز ملزم به ايجاد فضاي آرام براي كادرفني و بازيكنان دانست.
كاشاني تصريح كرد: مطمئن باشيد اگر يك ساعت در جايي كار كنم همان مدت كوتاه را هم با اقتدار كامل كار مي‌كنم.
سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اعتقاد دارم مهمتر از من و شما تيم و هواداران هستند و براي موفقيت تيم و خوشحالي هواداران هركاري هر كاري در توانم باشد انجام خواهم داد و در عين حال باهرگونه بي انضباطي نيز برخورد خواهم كرد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در بخشي از صحبت‌هاي خود كريم باقري را نماينده تام الاختيار خود در ميان بازيكنان معرفي كرد و از آنها خواست اگر به هر دليلي نتوانستند مشكلات و خواسته‌هاي خود را با مديريت باشگاه در ميان بگذارند مشكلات را به كاپيتان باقري انتقال دهند تا براي رسيدگي به او منتقل كند.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
پرسپوليس، استقلال، سپاهان و ذوب آهن در فهرست تيم هاى باشگاهى جهان

خبرگزاري آريا- در فهرست تازه ترين رده بندى برترين تيم هاى باشگاهى جهان، تيم هاى پرسپوليس، استقلال، سپاهان و ذوب آهن از ايران هم حضور دارند.
به گزارش سرويس ورزشي آريا، روز دوشنبه فدراسيون جهانى تاريخ و آمار فوتبال تازه ترين رده بندى برترين تيم هاى باشگاهى را اعلام كرد كه در اين فهرست نام تيم هاى پرسپوليس، استقلال، سپاهان و ذوب آهن ايران هم ديده مى شود. پرسپوليس كه به لطف صعودش از مرحله گروهى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا در اين فهرست قرار گرفته با كسب 5/74 امتياز در رده 277 ايستاده است. اين در حالى است كه در رده بندى ماه گذشته پرسپوليس تيم 274 بود. استقلال هم كه به عنوان قهرمان فصل گذشته ليگ برتر ايران در اين فهرست حضور دارد با 69 امتيازى كه كسب كرده در رده 309 قرار گرفته است. استقلال در رنكينگ ماه گذشته تيم 336 جهان بود. سپاهان ديگر تيم ايرانى است كه در اين فهرست قرار گرفته است. سپاهان با 5/6 امتياز تيم 337 دنياست. سپاهان با 34 پله صعود در اين مكان ايستاده است. ذوب آهن قهرمان جام حذفى ايران هم با 5/64 امتياز تيم 346 است. ذوب آهن در رده بندى ماه قبل تيم 367 بود.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
كاشاني:

مديرعامل پرسپوليس مي شوم/علي كريمى در نيم فصل به پرسپوليس برمى‌گردد

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: در صورت موافقت هدايتى، كريمي در نيم فصل به پرسپوليس بازمى‌گردد.

به گزارش گروه ورزشي «شبکه خبر دانشجو»، حبيب كاشانى درباره احتمال حضورش به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: در حال حاضر رايزنى هايى در حال انجام است و در صورتى كه مشكل دو شغله بودن من حل شود، مديرعامل پرسپوليس خواهم شد.

وى درباره اعلام قبلي خود مبني بر اينكه مديرعامل نمى شود و همچنين تغيير نظرش در اين مورد گفت: نظرم عوض نشده، اما بنا بر تكليفى كه به من واگذار شده، حالا كه با نظر سعيدلو آمده ام مى خواهم بيشتر به پرسپوليس خدمت كنم؛ اين در حالي است كه نبايد در شوراى شهر دچار مشكل شوم و موضوع دوشغله بودنم بايد برطرف شود.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص احتمال بازگشت على كريمى عنوان كرد: در صورتى كه هدايتى موافقت كند كريمى قطعاً در نيم فصل به پرسپوليس بازمى گردد؛ اين بازيكن پس از انتخابم به من زنگ زد و تبريك گفت و بسيار دوست دارد كه دوباره قرمزپوش شود كه اميدوارم اين اتفاق بيفتد.

كاشاني درباره مشكل مالى بازيكنان گفت: مشكل مالى را خيلى سريع حل مى كنيم؛ با اين وجود بازيكنان بايد يكدلى و رفاقت را در بين خودشان بيشتر رعايت كنند.

وى درباره حضور مهاجمان زياد در پرسپوليس يادآور شد: با كرانچار صحبت مى كنم تا در نيم فصل تعداد مهاجمان خود را كم كنيم و اين بازيكنان در تيم هاى ديگر بتوانند خودشان را نشان دهند؛ البته من در پرسپوليس با هيچ كس از كادر فنى و بازيكنان مشكلى ندارم و همه آنان را دوست دارم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان كرد: درست است كه من مسئوليت دارم، اما بايد بدانيم در فوتبال افرادى مثل دادكان هستند كه در خانه نشسته اند؛ ما بايد اين امكان را فراهم كنيم تا اين افراد بتوانند در عرصه فوتبال حضور داشته باشند.

كاشانى درباره ديدار با كرانچار گفت: در اين جلسه خواسته هاى خودم را به كرانچار گفتم و وي نيز مشكلاتش را به من گفت.

وي درباره ديدار مقابل مقاومت سپاسى گفت: بازى سختى داريم، اما بايد به سه امتياز برسيم تا تيم از بحران پيروز نشدن در تهران خارج شود.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
هفته دهم ليگ برتر فوتبال

پرسپوليس با پيروزي پرگل در برابر مقاومت روحيه گرفت

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مقاومت سپاسي با نتيجه 4 بر 2 به سود ميزبان به پايان رسيد.

به گزارش گروه ورزشي «شبکه خبر دانشجو»، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مقاومت سپاسي شيراز از هفته دهم ليگ برتر فوتبال ايران، ساعت 17 و 5 دقيقه در حضور حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد و با نتيجه 4 بر 2 به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

گل‌هاي اين مسابقه توسط كريم باقري در دقيقه 12، هادي نوروزي در دقيقه 54، ميثم بائو در دقيقه 81 و هوار ملامحمد در دقيقه 85 براي پرسپوليس و بهنام افشه در دقيقه 88 و محمدمهدي نظري در دقيقه 91 براي مقاومت به ثمر رسيد.

در ابتداي مسابقه بازيكنان مقاومت بسيار با انگيزه ظاهر شدند و در دقيقه 5 بازي روي ضربه ايستگاهي ارسالي از جناح چپ پرسپوليس ضربه سر شهرام گودرزي با واكنش خوب معمارزاده راهي كرنر شد.

با ارسال ضربه كرنر از جناح چپ و خروج اشتباه معمارزاده، ضربه سر صبري در آستانه ورود به دروازه قرار داشت كه كريم باقري با جاگيري مناسب روي خط دروازه از به ثمر رسيدن گل مقاومت جلوگيري كرد.

در دقيقه 12 مسابقه روي ارسال شيث رضايي از جناح راست مقاومت، كريم باقري با يك مهار سينه عالي، شوت سنگيني را راهي دروازه مقاومت كرد كه سنگچولي چاره‌اي جز تسليم شدن نداشت و گل اول مسابقه به ثمر رسيد.

دقايقي بعد ضربه ميثم بائو در داخل محوطه جريمه از كنار دروازه مقاومت به خارج رفت.

در دقيقه 36 بازي ضربه مجتبي زارعي از داخل محوطه جريمه با اختلاف اندك از بالاي دروازه مقاومت به بيرون رفت.

در دقايق تلف شده نيمه اول روي ارسال مجتبي زارعي در داخل محوطه جريمه ضربه نوروزي از بالاي دروازه به خارج رفت.

بعد از گل پرسپوليس بازيكنان مقاومت تلاش زيادي را براي جبران گل خورده انجام دادند كه ضربات آن‌ها راهي به دروازه پرسپوليس پيدا نكرد.

نيمه اول اين ديدار با تك گل باقري به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازي متعادل دنبال مي‌شد كه در دقيقه 54 روي ارسال خوب بائو از داخل محوطه جريمه ضربه سر نوروزي در كنج دروازه مقاومت نشست.

در دقيقه 81 روي حركت انفرادي ميثم بائو و بعد از عبور از خط دفاعي مقاومت از پشت محوطه جريمه شوتي را راهي دروازه مقاومت كرد و گل سوم را براي پرسپوليس به ثمر رساند.

حملات پرسپوليس ادامه داشت و بازيكن تعويضي اين تيم، هوار ملامحمد در دقيقه 85 گل چهارم پرسپوليس را به ثمر رساند.

مقاومت كه همه چيز را از دست رفته مي‌ديد بر شدت حملات خود افزود و با گل‌هاي افشه و نظري در دقايق 88 و 91 از سنگيني شكست كم كرد تا بازي با نتيجه 4 بر 2 خاتمه يابد و اولين شكست مقاومت در ليگ رقم بخورد.

قضاوت اين مسابقه به عهده سعيد بخشي زاده بود؛ وي در اين مسابقه به مصطفي صبري از مقاومت سپاسي و حميدرضا علي عسگر و سامان آقازماني از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

بازيكنان پرسپوليس:
ميثاق معمارزاده، سپهر حيدري، حميدرضا علي عسگر، جلال اكبري، سامان آقازماني، عادل كلاه كج، ميثم بائو، كريم باقري (74 - هوار ملامحمد)، مجتبي زارعي (84 - مهدي شيري)، هادي نوروزي (86 - اشپيتيم آرفي) و شيث رضايي
سرمربي: زلاتكو كرانچار

بازيكنان مقاومت:
سيروس سنگچولي، ميرهاني هاشمي، مصطفي صبري، علي محمد دهقان، محمد ايران‌پوريان، محمد صادق كرمي، محمدرضا پورمحمد (60 - بهنام افشه)، علي مبيني (60 - محمدمهدي نظري)، سيامك كوهنورد، شهرام گودرزي (76 - مصطفي چترآبگون) و امين متوسل زاده
سرمربي: داود مهابادي

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۵ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
/گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
گلزني خليلي و تاكيد كرانچار به بازيكنان

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس پس از برد مقابل مقاومت سپاسي از ساعت 11 امروز در مجموعه ورزشي خيريه عمل دنبال شد.
در اين تمرين بازيكنان اصلي در بازي روز گذشته به مدت 50 دقيقه ريكاوري كردند. بازيكنان ذخيره نيز پس از گرم كردن در دو گروه به پاس‌كاري و شوت‌زني پرداختند و در پايان نيز فوتبال دستگرمي بازي كردند اين ديدار با نتيجه 3 بر يك به سود تيم زرد خاتمه يافت. براي تيم سورمه‌اي حسين بادامكي گلزني كرد و براي تيم زرد خليلي، منصوري و مهدي شيري گلزني كردند.

* محمد منصوري به دليل مصدوميت با ابروي بانداژ شده تمرين كرد.
* صغيري و محمد به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين كردند.
* كرانچار در ابتداي تمرين خطاب به بازيكنان تاكيد كرد برد مقابل مقاومت سپاسي را فراموش كنند.
* حدود 50 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.
* پرسپوليسي‌ها فردا ساعت11 تمرينات خود را ادامه خواهند داد.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۵ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
5 بازیكن پرسپولیس خواهان جدایی از این تیم شدند

5 بازیكن تیم پرسپولیس به دلیل نیمكت‌نشینی خواهان جدایی از این تیم در نیم‌فصل شدند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، نبی‌الله باقری‌ها، ابراهیم شكوری، محسن خلیلی، اشپتیم آرفی و علیرضا حقیقی به دلیل نیمكت‌نشینی‌های متعدد در این فصل خواهان جدایی از پرسپولیس در نیم‌فصل لیگ برتر شدند.
این بازیكنان قصد دارند طی چند روز آینده با كاشانی جلسه‌ای را برگزار كنند و رضایتنامه خود را از او بگیرند.
این 5 بازیكن از هم‌اكنون در حل مذاكره با تیم‌های دیگر هستند تا در صورت صدور رضایتنامه به تیم‌های دیگر بپیوندند.
لازم به ذكر است پرسپولیسی‌ها قصد دارند یكی از مهاجمانشان را به امارات ترانسفر كنند تا مشكلات مالی‌شان را حدودی حل شود.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۵ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
من در تمام تصمیم‌گیری‌هایم مستقل هستم
کرانچار: هیچ کسی به من نگفت بادامکی را از لیست خارج کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خبر تماس تلفنی مسئولان سازمان تربیت بدنی برای خط خوردن اسم بادامکی از تیم پرسپولیس در بازی جمعه 10 مهر برابر استقلال تهران را تکذیب کرد.به گزارش شبکه ایران، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به خبر تماس تلفنی مسوولان سازمان تربیت بدنی برای خروج حسین بادامکی از ترکیب این تیم در بازی مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت : پس از کنار گذاشتن حسین بادامکی از فهرست 18 نفره تیم پرسپولیس برای رویارویی با استقلال شایعات زیادی دراین زمینه منتشر شد و اظهارات محمود خوردبین نیز مبنی بر تماس تلفنی مسئولان سازمان با کادر فنی برای خط خوردن بادامکی 2 ساعت مانده به دربی 67 بر شدت شایعات افزود اما باید بگویم هیچ کس در این زمینه با من تماس نگرفت و اگر خوردبین این مورد را عنوان کرده است باید از خودش سؤال شود.

وی ادامه داد: من به دلیل این که بادامکی در بازی با پیکان تحت فشار بود به او استراحت دادم و در این زمینه با وی صحبت کردم.

کرانچار تأکید کرد: خط خوردن این بازیکن برای دیدار با تیم استقلال تهران هم بر طبق نظر من بود زیرا 20 نفر را به اردوی تیم پرسپولیس بردیم که 2 نفر را در لحظات آخر خط زدم که یکی از آنان بادامکی بود.

وی با تاکید بر مستقل بودن خود افزود: هیچ‌وقت سفارش قبول نمی‌کنم در این باره اروپایی‌ها من را بهتر می‌شناسند و می‌توانید از آنان هم سؤال کنید.

گفتنی است دو روز پیش سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود یک فرد ناشناس با کرانچار تماس گرفته بود و از وی خواسته بود حسین بادامکی از ترکیب پرسپولیس خارج شود

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۵ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
پیغام وینگادا به مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس

نلو وینگادا حاضر است شکایت خود را از باشگاه پرسپولیس که تقریبا یک ماه پیش تحویل فیفا داد را پس بگیرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، سرمربی پرتغالی سابق پرسپولیس توسط مدیر برنامه های خود برای مدیریت جدید این باشگاه پیغام فرستاد که حاضر است درصورت دریافت طلبش شکایت خود را از فیفا پس بگیرد.
وینگادا نزدیک به 140 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و حدود یکماه پیش و پس از بدقولی های مسئولان این باشگاه تصمیم گرفت برای دریافت پولش به فیفا شکایت کند. در حال حاضر فیفا هنوز پرونده مربوط به شکایت این مربی پرتغالی را به جریان نیانداخته و از این رو وینگادا می تواند آن را پس بگیرد. مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس پاسخی به درخواست وینگادا و مدیر برنامه های ایرانی اش نداده اند و همه چیز را به روزهای آتی موکول کرده اند.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۸ مهر ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۶۵۵ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۲ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۱۶۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۷۷۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۹۴ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۱۷ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۱۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!